logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 27.06.2012

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2011 - 27.06.2012
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1829
2.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1710
3.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín931
4.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.916
5.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha856
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice800
7.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun745
8.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín738
9.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.670
10.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec628
11.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most576
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka522
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín516
14.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně458
15.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové414
17.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka362
18.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha289
19.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice286
20.Herzán David2002 Slavoj Podivín281
21.Linda Martin2000 TJ Dobřany257
22.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.251
23.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík248
24.Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov227
25.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany221
26.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha216
27.Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov214
28.Holeček Jan2000 Hamr Praha213
29.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec212
30.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha209
31.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň208
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.208
33.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice204
34.Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín203
35.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín197
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most197
37.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové196
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice196
41.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha191
42.Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov186
43.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.185
44.Gunther Michal2001 SK Podolí180
45.Prek Šimon2002 SK BC Premiera175
46.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
47.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík172
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek172
Malý Adam2001 BK Junior Benátky nad Jizerou172
50.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň168
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most168
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec168
53.Seifert David2000 BK TJ Baník Most164
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem164
55.Lukeš Jan2000 Jiskra Nejdek161
56.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc160
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec160
58.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most158
59.Cach Jakub2001 Super Stars Most152
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov152
61.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most150
Horehleď František2000 Slavoj Podivín150
63.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice149
64.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha148
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha148
66.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov142
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most142
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec142
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka142
70.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice140
71.Budský Lukáš2001 Hamr Praha138
72.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou137
73.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice136
74.Hložánek Michal2001 Hamr Praha132
75.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek129
76.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm128
77.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška126
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most126
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec126
80.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně124
81.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice119
82.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice118
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek118
84.Soukup Václav2001 BKV Plzeň117
85.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.115
86.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice112
87.Hájek David2000 Super Stars Most110
88.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice108
Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Ziman Jan2000 BKV Plzeň108
91.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice107
92.Bureš Michal2000 SK Podolí106
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha106
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec106
95.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany105
96.Létal Adam2002 Slavoj Podivín104
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov104
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc104
99.Cáder Michal2000 TJ Proboštov102
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice102
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov102
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec102
103.Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek101
104.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha90
105.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec88
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem88
107.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně87
108.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec86
109.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň84
110.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Palán Václav2001 SK Prosek Praha78
112.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc74
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
114.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín72
115.Pešťák Tomáš2000 SK Prosek Praha71
116.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice70
Trněný Dalibor2000 SK Podolí70
118.Cach David2002 Super Stars Most68
119.Martínek Jakub2000 SK Podolí66
120.Bartoněk Jonáš2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice64
Ibrahimi Arian2001 Slavoj Podivín64
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice64
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška64
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most64
125.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška63
Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha63
127.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice61
128.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice60
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany60
Ibrahimi Artim2004 Slavoj Podivín60
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové60
Paulík Jan2000 SK Podolí60
Šteffl Vít2001 SK Děčín60
134.Bízek Vojtěch2002 Spoje Praha58
135.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice56
136.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice53
137.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice50
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice50
140.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka48
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice48
Kos Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka48
Lukeš Jakub2002 OS BK Goram Teplice48
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany48
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm48
Tulis Václav2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
147.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec44
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice44
149.Kotaška Daniel2001 TJ Sokol Štěpánovice42
150.Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec40
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice40
152.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha39
Rzemplinski Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín39
154.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov38
155.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka36
Chotěšborský Martin2000 Keramika Chlumčany36
Dytrt Tomáš2001 TJ Proboštov36
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha36
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany36
Potoček Michal2000 SK Prosek Praha36
Zdeněk Jan2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
162.Janošov Radek2003 Sokol Jílové34
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové34
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín34
165.Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice33
Morávek Michal2002 BaC Kladno33
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice33
Voldřich Martin2001 USK Plzeň33
169.Dryml Jan2000 TJ Sokol Osík30
Homan Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice30
Míča Jakub2003 Spoje Praha30
Petr Tomáš2002 TJ Lanškroun30
Stropek Radim2002 SKB Český Krumlov30
174.Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav27
175.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav26
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc26
177.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec24
Skřivan Vojta2002 SK Prosek Praha24
Szymanik Marek2000 TJ Slavoj Český Těšín24
180.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín22
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík22
182.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín21
Hruboň Filip2002 TJ Slavoj Český Těšín21
Rzemplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín21
185.Formánek Václav2000 TJ Lanškroun20
Kubisz Jakub2001 TJ Slavoj Český Těšín20
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
188.Černý Jan2001 OS BK Goram Teplice18
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec18
190.Prek Štěpán2005 SK BC Premiera17
191.Glázr Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec14
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha14
Schwarz Šimon2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vogels Dylan2000 TJ Sokol Osík14
198.Havel Hynek2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Valigůra Jan2002 TJ Orlová Lutyně13
200.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka12
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
204.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice10
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice10
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava10
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
Král Filip2001 Super Stars Most10
Martinů Václav2000 SK Podolí10
Matoušek Tomáš2001 BK TJ Baník Most10
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha10
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové10
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov10
Vacek Jaroslav2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Vaníček Jan2001 Lokomotiva Břeclav10
Vaníček Šimon9999 Lokomotiva Břeclav10
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice10
218.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové9
220.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem8
Jurča Tomáš2002 TJ Lanškroun8
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Plesná8
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík8
Schejbal Petr2001 TJ Montas Hradec Králové8
225.Vaňata Michal2002 Super Stars Most7
226.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice6
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha6
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice6
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha6
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice6
Srp David2002 TJ Astra ZMZ Praha6
232.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové5
Novák Dominik2004 TJ Sokol Osík5
234.Bárta Dan2006 TJ Sokol Osík4
Brisuda Jakub2004 TJ Sokol Osík4
Fryauf Jáchym2004 TJ Sokol Osík4
Havel Kryštof2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice4
Hoda Filip2002 SK Podolí4
Kašper Michal2006 TJ Sokol Osík4
Kletzer Tomáš2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice4
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha4
Pohorský Vít2001 TJ Sokol Osík4
Rattay David2001 Lokomotiva Břeclav4
Stehlík Antonín2005 TJ Lanškroun4
Šťourač Martin2002 SK Podolí4
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most4
248.Hukyš Dominik2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Laibl Filip2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice3
Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín3
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice3
Židek Luděk2002 BK Kopřivnice3
253.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec2
Hora Aleš2003 Super Stars Most2
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most2
Hrabec Jakub2002 TJ Sokol Klimkovice2
Jarka Michal2001 TJ Montas Hradec Králové2
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZMZ Praha2
Pohorský Michal2002 TJ Montas Hradec Králové2
Psota Ondřej2003 Super Stars Most2
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec2
Venegas Simon Angelo2003 Super Stars Most2
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha2
264.Borovec Jakub2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZMZ Praha1
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1
Hrubec Pavel2005 Hamr Praha1
Jero Patrik2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové1
Kozel Petr2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1
Krejčík Lukáš2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1
Kříž Martin2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1
Kubíček David2001 SK BC Premiera1
Marek Robin2002 TJ Lanškroun1
Matoušek David2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1
Muller Jáchym2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1
Port Jan2003 TJ Proboštov1
Prečan Stanislav2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm1
Rigl Tomáš2001 SK Podolí1
Seidl Michal2004 Super Stars Most1
Veselý Petr2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2952
2.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov2350
3.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1656
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1656
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1589
6.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1541
7.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun1464
8.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha1444
9.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1416
10.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1286
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1176
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín1176
13.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1061
14.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1028
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové854
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně845
17.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most815
18.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice708
19.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany592
20.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha504
21.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík444
22.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín396
23.Linda Martin2000 TJ Dobřany390
24.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most343
25.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice337
26.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha330
27.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice325
28.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.319
29.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.305
30.Soukup Václav2001 BKV Plzeň294
31.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové289
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek289
33.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice288
34.Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek287
35.Herzán David2002 Slavoj Podivín283
Holeček Jan2000 Hamr Praha283
37.Prek Šimon2002 SK BC Premiera279
38.Gunther Michal2001 SK Podolí274
39.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most259
40.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou252
41.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha251
42.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha247
43.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha241
44.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík240
45.Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov238
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov238
47.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň234
Horehleď František2000 Slavoj Podivín234
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice234
50.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem231
51.Budský Lukáš2001 Hamr Praha228
52.Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín223
Malý Adam2001 BK Junior Benátky nad Jizerou223
54.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha221
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň221
Lukeš Jan2000 Jiskra Nejdek221
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most221
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice221
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka221
61.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec217
62.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most213
63.Seifert David2000 BK TJ Baník Most212
64.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek205
65.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most204
66.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm203
67.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec197
68.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
69.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov191
70.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc189
71.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec188
72.Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek186
73.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov182
Hájek David2000 Super Stars Most182
75.Cach Jakub2001 Super Stars Most178
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec178
77.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany177
78.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem176
79.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec168
80.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
81.Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov163
82.Hložánek Michal2001 Hamr Praha162
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec162
Ziman Jan2000 BKV Plzeň162
86.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.158
87.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice157
88.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc149
89.Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
90.Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec146
91.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc138
92.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov137
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.137
94.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice134
Ibrahimi Arian2001 Slavoj Podivín134
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec134
97.Cach David2002 Super Stars Most132
98.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany126
Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha126
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany126
Šteffl Vít2001 SK Děčín126
102.Lukeš Jakub2002 OS BK Goram Teplice124
103.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice119
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice119
105.Ibrahimi Artim2004 Slavoj Podivín116
Létal Adam2002 Slavoj Podivín116
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most116
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín116
109.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška113
Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha113
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška113
112.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška108
Chotěšborský Martin2000 Keramika Chlumčany108
Kotaška Daniel2001 TJ Sokol Štěpánovice108
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha108
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín108
Trněný Dalibor2000 SK Podolí108
118.Bureš Michal2000 SK Podolí106
119.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec102
120.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice98
121.Pešťák Tomáš2000 SK Prosek Praha95
122.Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice94
123.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov92
124.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha90
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice90
Palán Václav2001 SK Prosek Praha90
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha90
128.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice88
Zdeněk Jan2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice88
130.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Tulis Václav2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
132.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice80
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice80
134.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice76
Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec76
Rzemplinski Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín76
137.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov74
138.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka72
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka72
Cáder Michal2000 TJ Proboštov72
Kos Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka72
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany72
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň72
144.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice71
145.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice70
146.Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem68
147.Bartoněk Jonáš2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice64
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec64
149.Bízek Vojtěch2002 Spoje Praha59
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně59
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně59
Janošov Radek2003 Sokol Jílové59
Morávek Michal2002 BaC Kladno59
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice59
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Voldřich Martin2001 USK Plzeň59
157.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové54
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice54
Petr Tomáš2002 TJ Lanškroun54
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice54
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
162.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín53
163.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice52
Martínek Jakub2000 SK Podolí52
165.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec46
166.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín40
Hruboň Filip2002 TJ Slavoj Český Těšín40
Kubisz Jakub2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice40
Rzemplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín40
Szymanik Marek2000 TJ Slavoj Český Těšín40
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín40
173.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav38
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec38
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav38
176.Černý Jan2001 OS BK Goram Teplice36
Dytrt Tomáš2001 TJ Proboštov36
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha36
Potoček Michal2000 SK Prosek Praha36
Skřivan Vojta2002 SK Prosek Praha36
Stropek Radim2002 SKB Český Krumlov36
182.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice26
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín26
Král Filip2001 Super Stars Most26
Rattay David2001 Lokomotiva Břeclav26
Vaňata Michal2002 Super Stars Most26
Vaníček Jan2001 Lokomotiva Břeclav26
Vaníček Šimon9999 Lokomotiva Břeclav26
Veselý Adam9999 Lokomotiva Břeclav26
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most26
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice26
194.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov20
195.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
Schwarz Šimon2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
200.Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice9
201.Hoda Filip2002 SK Podolí8
Prek Štěpán2005 SK BC Premiera8
203.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice7
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice7
Muller Jáchym2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice7
Šťourač Martin2002 SK Podolí7
207.Veselý Petr2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
208.Jero Patrik2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4
Kletzer Tomáš2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4
Kubíček David2001 SK BC Premiera4
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc4
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4
213.Rigl Tomáš2001 SK Podolí3
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2424
2.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1334
3.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín768
4.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka738
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice738
6.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov700
7.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun676
8.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.670
9.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín615
10.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most535
11.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha526
12.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové453
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín412
14.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice383
15.Linda Martin2000 TJ Dobřany373
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně369
17.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec331
18.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka259
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice259
20.Herzán David2002 Slavoj Podivín257
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.257
22.Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek256
23.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha241
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha241
25.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice239
26.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice235
27.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha234
28.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek221
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov221
31.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany220
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov220
33.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.214
34.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové203
36.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha202
37.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.185
38.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most176
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec176
40.Cach Jakub2001 Super Stars Most168
Hájek David2000 Super Stars Most168
Seifert David2000 BK TJ Baník Most168
43.Soukup Václav2001 BKV Plzeň167
44.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice166
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most166
46.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov164
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most164
48.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
49.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc160
50.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec150
51.Prek Šimon2002 SK BC Premiera149
52.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc148
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most148
Malý Adam2001 BK Junior Benátky nad Jizerou148
55.Gunther Michal2001 SK Podolí146
56.Horehleď František2000 Slavoj Podivín144
57.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec142
58.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most140
59.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany138
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň138
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec138
62.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice136
63.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem134
64.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň130
Lukeš Jan2000 Jiskra Nejdek130
66.Hložánek Michal2001 Hamr Praha126
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice126
68.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most124
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem124
70.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.113
71.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc112
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha112
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice112
75.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín110
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec110
77.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška108
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík108
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha108
Ziman Jan2000 BKV Plzeň108
81.Létal Adam2002 Slavoj Podivín98
82.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm95
83.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov94
84.Cáder Michal2000 TJ Proboštov92
85.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany90
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík90
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov90
88.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec84
89.Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín77
Pešťák Tomáš2000 SK Prosek Praha77
91.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice76
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha76
93.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice74
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice74
Trněný Dalibor2000 SK Podolí74
96.Cach David2002 Super Stars Most72
Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov72
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň72
Šteffl Vít2001 SK Děčín72
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec72
102.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec64
103.Lukeš Jakub2002 OS BK Goram Teplice62
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín62
105.Holeček Jan2000 Hamr Praha59
Janošov Radek2003 Sokol Jílové59
Morávek Michal2002 BaC Kladno59
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek59
109.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice58
110.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most54
Zdeněk Jan2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
112.Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec52
113.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice46
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
115.Bízek Vojtěch2002 Spoje Praha40
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice40
Rzemplinski Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Voldřich Martin2001 USK Plzeň40
120.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
Budský Lukáš2001 Hamr Praha36
Bureš Michal2000 SK Podolí36
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška36
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové36
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha36
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Petr Tomáš2002 TJ Lanškroun36
Potoček Michal2000 SK Prosek Praha36
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice36
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov36
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Stropek Radim2002 SKB Český Krumlov36
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
137.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice32
138.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav26
Glázr Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec26
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav26
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
Tulis Václav2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice26
145.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice20
146.Černý Jan2001 OS BK Goram Teplice18
Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice18
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha18
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice18
Dytrt Tomáš2001 TJ Proboštov18
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice18
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
154.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice14
Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice14
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
Martínek Jakub2000 SK Podolí14
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most14
162.Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice8
163.Hoda Filip2002 SK Podolí6
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3944
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2184
3.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1176
4.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín964
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha916
6.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice886
7.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary801
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice712
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.712
10.Homolková Klára2001 Sokol Jílové593
11.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
12.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice578
13.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice558
14.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice504
15.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice365
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
17.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov339
18.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice283
19.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice269
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha265
21.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha263
22.Schořová Sonja2000 BaC Kladno251
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň245
24.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice239
25.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice238
26.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice235
27.Janošová Petra2000 Sokol Jílové233
28.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň232
29.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc231
30.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha226
31.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín221
Sonnková Valentina2001 Hamr Praha221
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice221
34.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov216
35.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most213
36.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka209
37.Černá Tereza2002 TJ Dobřany208
Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice208
39.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže198
40.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha196
41.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec192
42.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov190
43.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.188
44.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže181
45.Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm179
46.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň173
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov173
Kozová Kristýna2000 TJ Montas Hradec Králové173
49.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice172
50.Tučková Kateřina2000 Sokol Chlumec nad Cidlinou170
51.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec168
Srbová Adéla2000 BaC Kladno168
53.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec166
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most166
55.Dítětová Eliška2000 SK Děčín164
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov164
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov164
58.Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary162
59.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov160
Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín160
61.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec158
62.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.156
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice156
64.Sejková Patricie2001 SK Podolí153
65.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha151
66.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most150
67.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most146
68.Schořová Adéla2003 BaC Kladno142
69.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice140
70.Gregorová Tereza2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice130
71.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín129
72.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec128
73.Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice118
74.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov115
75.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov112
76.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most110
77.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice108
78.Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice106
79.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice100
80.Kinská Andrea2001 Hamr Praha90
81.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň88
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice88
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice88
84.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín87
85.Kučerová Michaela2001 SKB Český Krumlov86
86.Bosová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové84
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice84
88.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany82
Musilová Michaela2000 SK Podolí82
90.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec79
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha79
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec79
93.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice78
94.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany77
95.Hammerschmidtová Hana2000 BK TJ Baník Most76
96.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice74
97.Steiningerová Kristýna2001 BKV Plzeň72
Sulavová Veronika2000 TJ Sokol Klimkovice72
99.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov69
100.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice68
Pálfi Klára2000 Super Stars Most68
102.Drmotová Denisa2000 BKV Plzeň66
103.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice63
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň63
105.Ondrová Eva2000 TJ Sokol Klimkovice62
Schoningerová Dominika2001 SKB Český Krumlov62
107.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha59
108.Janderková Tereza2000 Sokol Židlochovice54
Straková Valentýna2000 TJ Sokol Doubravka54
110.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec53
Neuwirthová Martina2000 TJ Sokol Klimkovice53
112.Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka51
113.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Kubová Nikola2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
115.Benešová Eliška2001 OS BK Goram Teplice46
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice46
117.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín45
118.Florová Barbora2000 Technoplast Chropyně42
119.Guntherová Pavla2003 SK Podolí41
120.Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
121.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov38
122.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice36
Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Dachovská Natálie2000 TJ Montas Hradec Králové36
Tortorici Monika2000 BaC Kladno36
126.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.35
127.Strejčková Klára2002 TJ Slovan Vesec33
128.Druláková Veronika2001 BK 93 Hořovice31
129.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice30
Kastnerová Nikola2000 TJ Dobřany30
Koníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Malá Michala2000 Sokol Radotín Meteor Praha30
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Millková Tereza2001 SK Prosek Praha30
136.Husťáková Adriana2000 TJ Sokol Klimkovice28
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec28
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice28
139.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec27
140.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice26
141.Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha24
142.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm23
143.Dobiášová Kateřina2002 Super Stars Most22
Švábová Kristýna2004 TJ Sokol Osík22
Zaoralová Zuzana2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
146.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín21
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně21
148.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Gerlichová Magda2000 TJ Slavoj Český Těšín20
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
Makajová Adéla2001 TJ Slavoj Český Těšín20
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín20
153.Davidová Anna2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Přerostová Tereza2001 OS BK Goram Teplice18
Svitáková Jana2002 OS BK Goram Teplice18
156.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice17
157.Doupalová Barbora2000 TJ Lanškroun16
Macháčková Monika2000 TJ Lanškroun16
159.Formánková Simona2002 TJ Lanškroun15
160.Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Večeřová Lenka2001 TJ Lanškroun14
Vychytilová Lucie2002 TJ Lanškroun14
164.Grézlová Šárka2003 Technoplast Chropyně13
165.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha12
Kučerová Jolana2001 TJ Astra ZMZ Praha12
167.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha11
Bestová Adéla2002 TJ Sokol Klimkovice11
Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové11
170.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav10
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín10
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov10
Siegelová Natálie2002 TJ Sokol Osík10
174.Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice9
Vinklerová Sára2001 Technoplast Chropyně9
176.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí8
177.Bestová Barbora2004 TJ Sokol Klimkovice7
178.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice6
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně6
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava6
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha6
182.Hrdová Nina2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
Lázníčková Anna2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm5
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most5
Truhlářová Eliška2001 TJ Sokol Osík5
186.Holásková Michaela2000 TJ Sokol Osík4
Hošková Adéla2001 TJ Sokol Osík4
Jaklová Tereza2002 TJ Sokol Osík4
Janecká Michaela2001 TJ Sokol Osík4
Kašperová Natálie2002 TJ Sokol Osík4
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče4
Nováková Zuzana2004 TJ Sokol Osík4
Truhlářová Karolína2000 TJ Sokol Osík4
194.Belisová Kateřina2002 Super Stars Most3
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most3
Malíková Anna9999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3
Nováková Michaela2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm3
Tallulach Van Coppenolle2003 TJ Orlová Lutyně3
200.Flosová Milada2000 TJ Lanškroun2
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2
Kramešová Zuzana2003 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Kvasničková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové2
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha2
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha2
Vrchotová Adéla2002 BK TJ Baník Most2
207.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín1
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně1
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZMZ Praha1
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZMZ Praha1
Kolesárová Zuzana2002 TJ ŽD Bohumín1
Králová Michaela2003 Super Stars Most1
Marková Adéla2000 TJ Lanškroun1
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně1
Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec1
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň1
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno1
Suchánková Martina2003 BaC Kladno1
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha3784
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3784
3.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary1944
4.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1464
5.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1416
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1416
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1416
8.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1349
9.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1286
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1268
11.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1176
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1108
13.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice868
14.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice842
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice822
16.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice784
17.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice615
18.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov592
19.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha551
20.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň522
Homolková Klára2001 Sokol Jílové522
Schořová Sonja2000 BaC Kladno522
23.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice492
24.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha371
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha371
26.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice366
27.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín353
28.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
29.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha343
30.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice325
31.Janošová Petra2000 Sokol Jílové320
32.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka317
33.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov299
34.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice286
35.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň277
Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň277
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov277
38.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže273
39.Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm263
40.Černá Tereza2002 TJ Dobřany259
Sejková Patricie2001 SK Podolí259
42.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov257
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice257
44.Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary246
45.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha239
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín239
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov239
48.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice235
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice235
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže235
51.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha233
Srbová Adéla2000 BaC Kladno233
53.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice227
54.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most221
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most221
56.Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice218
57.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc217
58.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most213
59.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice209
60.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most205
61.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
62.Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín203
Kozová Kristýna2000 TJ Montas Hradec Králové203
64.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec199
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec199
66.Tučková Kateřina2000 Sokol Chlumec nad Cidlinou198
67.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most197
68.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.192
69.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec190
70.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec182
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec182
72.Dítětová Eliška2000 SK Děčín168
73.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň167
Schořová Adéla2003 BaC Kladno167
75.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov166
76.Gregorová Tereza2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice164
77.Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice154
78.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov152
79.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov151
Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany151
81.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany146
82.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov142
83.Neuwirthová Martina2000 TJ Sokol Klimkovice124
84.Kinská Andrea2001 Hamr Praha120
85.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice115
86.Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec114
87.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice113
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov113
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha113
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň113
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka113
92.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín112
93.Hammerschmidtová Hana2000 BK TJ Baník Most110
94.Drmotová Denisa2000 BKV Plzeň108
Kučerová Michaela2001 SKB Český Krumlov108
Schoningerová Dominika2001 SKB Český Krumlov108
Steiningerová Kristýna2001 BKV Plzeň108
98.Pálfi Klára2000 Super Stars Most106
99.Musilová Michaela2000 SK Podolí102
100.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice95
101.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec88
102.Guntherová Pavla2003 SK Podolí85
103.Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec84
104.Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
105.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec76
Kubová Nikola2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice76
Sulavová Veronika2000 TJ Sokol Klimkovice76
108.Benešová Eliška2001 OS BK Goram Teplice74
109.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov70
110.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice68
111.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice62
112.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha59
114.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice54
Bosová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové54
Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Druláková Veronika2001 BK 93 Hořovice54
Kastnerová Nikola2000 TJ Dobřany54
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Koníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Malá Michala2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Millková Tereza2001 SK Prosek Praha54
Straková Valentýna2000 TJ Sokol Doubravka54
128.Florová Barbora2000 Technoplast Chropyně50
129.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín40
Gerlichová Magda2000 TJ Slavoj Český Těšín40
Makajová Adéla2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín40
Ondrová Eva2000 TJ Sokol Klimkovice40
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín40
135.Dobiášová Kateřina2002 Super Stars Most38
Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec38
Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice38
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice38
Strejčková Klára2002 TJ Slovan Vesec38
Zaoralová Zuzana2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
141.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Husťáková Adriana2000 TJ Sokol Klimkovice36
Janderková Tereza2000 Sokol Židlochovice36
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Přerostová Tereza2001 OS BK Goram Teplice36
Svitáková Jana2002 OS BK Goram Teplice36
148.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice31
149.Davidová Anna2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
153.Vinklerová Sára2001 Technoplast Chropyně17
154.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav12
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče12
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí12
157.Bestová Barbora2004 TJ Sokol Klimkovice10
Grézlová Šárka2003 Technoplast Chropyně10
Malíková Anna9999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
160.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín8
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín8
162.Bestová Adéla2002 TJ Sokol Klimkovice7
163.Hrdová Nina2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice6
Nováková Michaela2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice6
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2712
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2424
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1176
4.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary1115
5.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice846
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín768
7.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice738
8.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun676
9.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha622
10.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice615
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice404
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice369
13.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
14.Schořová Sonja2000 BaC Kladno299
15.Černá Tereza2002 TJ Dobřany289
16.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha285
17.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
18.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha275
19.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice259
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka259
21.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň256
22.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov250
23.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín249
24.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha241
25.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice239
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice239
27.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov238
28.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže237
29.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň221
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
31.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice212
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice212
33.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec204
34.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov202
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov202
36.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.198
37.Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice188
38.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice186
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže186
40.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha185
Srbová Adéla2000 BaC Kladno185
42.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most182
43.Dítětová Eliška2000 SK Děčín174
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.174
45.Sejková Patricie2001 SK Podolí169
46.Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm167
47.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice166
48.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec158
49.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň149
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov149
51.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec148
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín148
53.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov146
54.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most144
Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary144
Tučková Kateřina2000 Sokol Chlumec nad Cidlinou144
57.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec142
58.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most140
59.Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice136
60.Gregorová Tereza2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice134
61.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha131
Kozová Kristýna2000 TJ Montas Hradec Králové131
63.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most128
64.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec126
Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín126
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha126
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov126
68.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most120
69.Homolková Klára2001 Sokol Jílové118
70.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice113
Janošová Petra2000 Sokol Jílové113
72.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň112
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice112
74.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice110
75.Kučerová Michaela2001 SKB Český Krumlov108
76.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany102
77.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany98
78.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov95
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín95
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň95
81.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov94
82.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec90
83.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha76
Schořová Adéla2003 BaC Kladno76
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice76
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc76
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka76
88.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice74
89.Drmotová Denisa2000 BKV Plzeň72
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov72
Kinská Andrea2001 Hamr Praha72
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec72
Schoningerová Dominika2001 SKB Český Krumlov72
Steiningerová Kristýna2001 BKV Plzeň72
95.Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec66
96.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha59
97.Benešová Eliška2001 OS BK Goram Teplice58
Sulavová Veronika2000 TJ Sokol Klimkovice58
99.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
100.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec52
101.Hammerschmidtová Hana2000 BK TJ Baník Most50
102.Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
103.Guntherová Pavla2003 SK Podolí42
104.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Pálfi Klára2000 Super Stars Most40
106.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec38
107.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice36
Bosová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové36
Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice36
Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kastnerová Nikola2000 TJ Dobřany36
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov36
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Millková Tereza2001 SK Prosek Praha36
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice36
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice36
119.Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice26
Musilová Michaela2000 SK Podolí26
Strejčková Klára2002 TJ Slovan Vesec26
Zaoralová Zuzana2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
123.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice20
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín20
126.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice18
Husťáková Adriana2000 TJ Sokol Klimkovice18
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha18
Neuwirthová Martina2000 TJ Sokol Klimkovice18
Přerostová Tereza2001 OS BK Goram Teplice18
Svitáková Jana2002 OS BK Goram Teplice18
134.Davidová Anna2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Dobiášová Kateřina2002 Super Stars Most14
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kubová Nikola2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov14
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
140.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice8
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 Lanškroun - LanškrounC03.09.2011
2GPD U13 SS Most - MostD25.09.2011
3GPD U13 TU Liberec - LiberecD25.09.2011
4GPC U13 Kopřivnice - KopřivniceC01.10.2011
5GPC U13 Prosek-Vinoř - VinořC01.10.2011
6GPC U13 Benátky n.Jizerou - Benátky n/JC01.10.2011
7GPC U13 Karakal Cup Teplice - TepliceC02.10.2011
8GPC U13 Montas Hr.Králové - H. KrálovéC15.10.2011
9GPE U13 Klimkovice U 9-11 50% - KlimkoviceE5028.10.2011
10GPD U13 Pardubice - PardubiceD29.10.2011
11GPC U13 Ivančice - IvančiceC29.10.2011
12GPC U13 BKV Plzeň - PlzeňC12.11.2011
13GPC U13 České Budějovice - Č. BudějoviceC13.11.2011
14GPD U13 Podolí (U9+11-E) - PodolíD17.11.2011
15GPD U13 Montas Hr.Králové - H. KrálovéD19.11.2011
16GPC U13 TU Liberec - LiberecC19.11.2011
17GPC U13 Ván.tur.Klimkovice X - KlimkoviceC26.11.2011
18GPA U13 Baník Most - MostA27.11.2011
19GPC U13 Kladno - KladnoC27.11.2011
20GPE U13 Ván.turnaj Klimkovice U11 - KlimkoviceE5027.11.2011
21GPD U13 Chemička Ůstí n.Labem - Ústí n/LD03.12.2011
22GPD U13 Vesec - VesecD03.12.2011
23GPC U13 Super Stars Most - MostC10.12.2011
24GPC U13 Přerov - PřerovC10.12.2011
25GPD U13 Osík - OsíkD10.12.2011
26GPC U13 Český Krumlov - Č. KrumlovC11.12.2011
27GPC U13 Podivín - PodivínC11.12.2011
28GPC U13 Pardubice - PardubiceC17.12.2011
29GPD U13 Břeclav - BřeclavD17.12.2011
30GPC U13 Kladno - KladnoC17.12.2011
31GPC U13 Hamr Praha - Hamr PrahaC18.12.2011
32GPC U13 Plzeň Doubravka - PlzeňC18.12.2011
33GPE U13 Brno Jeh.Kuklenská U 11 - JehniceE5008.01.2012
34GPA U13 Český Těšín - Č. TěšínA08.01.2012
35GPD U13 Brno Jehnice Kuklenská - JehniceD08.01.2012
36GPD U13 České Budějovice - Č. BudějoviceD14.01.2012
37GPC U13 Radbuza Cup Dobřany - DobřanyC14.01.2012
38GPC U13 Podivín - PodivínC21.01.2012
39GPD U13 Pardubice - PardubiceD28.01.2012
40GPD U13 Montas Hr.Králové - H. KrálovéD28.01.2012
41GPD U13 Přeb.Liber.kraje Vesec - VesecD28.01.2012
42GPC U13 Olomouc - OlomoucC11.02.2012
43GPC U13 Český Krumlov - Č. KrumlovC12.02.2012
44GPC U13 Jehnice - JehniceC25.02.2012
45GPD U13 Baník Most - MostD26.02.2012
46GPD U13 TU Liberec - LiberecD26.02.2012
47GPD U13 Osík - osíkD03.03.2012
48GPC U13 Hamr Praha - Hamr PrahaC03.03.2012
49GPC U13 Dobřany - DobřanyC03.03.2012
50GPC U13 Benátky n.Jizerou - Benátky n/JC03.03.2012
51GPC U13 Ústí n.Labem - Ústí n/LC10.03.2012
52GPC U13 Přeb.Klimkovic - KlimkoviceC11.03.2012
53GPE U13 Přeb.Klimkovic U11-50% - KlimkoviceE5011.03.2012
54GPA U13 Břeclav - BřeclavA18.03.2012
55SKP Vč kraje Dobruška +10% U13 - DobruškaSKP24.03.2012
56SKP Spoje Praha +10% U13 - Spoje PrahaSKP24.03.2012
57SKP Zpč kraje Plzeň +10% U13 - PlzeňSKP25.03.2012
58SKP Stč kraje Kladno +10% U13 - KladnoSKP25.03.2012
59SKP Sm kraje Čes.Těšín +10% U13 - Č. TěšínSKP31.03.2012
60GPC U13 Velikonoční tur.Teplice - TepliceC31.03.2012
61SKP Svč kraj Baník Most +10% U13 - MostSKP14.04.2012
62GPD U13 Montas Hr.Králové - H. KrálovéD14.04.2012
63SKP Jč kr.Č.Budějovice +10% U13 - Č. BudějoviceSKP14.04.2012
64GPE U13 Podivín U 11 50% - PodivínE5021.04.2012
65GPC U13 Podivín - PodivínC22.04.2012
66Přebor Ústec.kraje SS Most U13 - MostD23.04.2012
67SKP Jm kraje Podivín +10% U13 - PodivínSKP24.04.2012
68MČR Radotín Meteor Vin. +20% U13 - VinořMČR29.04.2012
69GPE U13 Podolí u Brna U 11 50% - PodolíE5005.05.2012
70GPD U13 Podolí u Brna U 13 - PodolíD05.05.2012
71GPE U13 Super Stars Most U 11 50% - MostE19.05.2012
72GPE U13 tur.MDD Ivančice U 11 50% - IvančiceE27.05.2012
73GPD U13 tur.MDD Ivančice U 13 - IvančiceD27.05.2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading