logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 27.06.2012

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2011 - 27.06.2012
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3720
2.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2184
3.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1416
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1176
5.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most860
6.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice738
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.738
8.Kural Martin1999 USK Plzeň724
9.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec433
10.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun398
11.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška396
12.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice330
13.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice324
14.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha289
15.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň283
16.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.282
17.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice269
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín251
19.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice247
20.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most245
21.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně240
22.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík235
23.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha222
24.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín221
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha221
26.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera216
27.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice214
28.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov208
29.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha203
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha203
32.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most200
33.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec199
34.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín198
35.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov196
36.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.192
37.Dostál Marek1998 SK Podolí191
38.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec190
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec190
Linda Martin2000 TJ Dobřany190
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem190
42.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška179
43.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice178
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice178
45.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha174
Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně174
47.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem166
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně166
49.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice165
50.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice164
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most164
52.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec160
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec160
54.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice156
55.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové155
56.Linhart Lukáš1998 Super Stars Most154
57.Sedláček Jakub1998 TJ Sokol Dobruška153
58.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice151
59.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha150
60.Pech Josef1998 TJ Dobřany149
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov149
62.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice148
63.Gunther Michal2001 SK Podolí146
64.Krůtil Pavel1998 Lokomotiva Břeclav142
Zrza Bronislav1998 SK Podolí142
66.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec140
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice140
68.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně138
69.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice134
70.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava131
71.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška129
72.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec126
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
74.Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže125
75.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha124
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha124
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha124
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík124
79.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně120
80.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška118
81.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec116
83.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek113
84.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha112
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín112
86.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most110
87.Tvrdík Matyáš1998 TJ Sokol Dobruška108
88.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně104
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha104
90.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha103
91.Slavík Martin1998 Hamr Praha102
92.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec100
93.Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov99
94.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno94
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem94
96.Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík93
97.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
98.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice89
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.89
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové89
101.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha88
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice88
103.Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec86
104.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice82
105.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most80
Seifert David2000 BK TJ Baník Most80
107.Macák Jan1999 Hamr Praha79
108.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha73
109.Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov72
110.Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň66
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice66
112.Csibry David9999 DDM Rychnov nad Kněžnou64
Veselý Michal1998 Lokomotiva Břeclav64
114.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav60
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov60
Herzán David2002 Slavoj Podivín60
Nedvěd Ondřej1998 TJ Sokol Doubravka60
Wittausch David1998 Super Stars Most60
119.Musil Marek1998 BC 66 Ivančice59
120.Budírský Kryštof1998 TJ Sokol Klimkovice58
121.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín56
122.Patočka Pavel1998 Lokomotiva Břeclav55
123.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun54
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka54
129.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec52
130.Vavřička Šimon1998 Hamr Praha50
131.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany46
132.Černý Miloslav1998 Super Stars Most44
133.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové42
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek42
135.Soldát Martin1999 TJ Astra ZMZ Praha40
136.Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín38
Lukeš Martin1998 TJ Proboštov38
Musil Marek1998 Sokol Radotín Meteor Praha38
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice38
140.Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Janík Petr1971 BCC Řečkovice36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec36
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice36
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
146.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec34
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec34
148.Jirovec Karel1999 TJ Sokol Křemže33
149.Hrbáček Lukáš1998 OS BK Goram Teplice32
150.Dolejší David1999 TJ Sokol Křemže30
Jadrný Petr2000 Lokomotiva Břeclav30
Jana Dominik1998 TJ Sokol České Budějovice30
Košťál Tomáš1998 TJ Dobřany30
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav30
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav30
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek30
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany30
158.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
160.Mencl Jakub1998 Spoje Praha25
161.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně24
Holeček Jan2000 Hamr Praha24
Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec24
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha24
165.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most22
166.Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha20
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov20
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov20
169.Fries Oliver1998 TJ Montas Hradec Králové18
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec18
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec18
Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec18
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec18
174.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Havlíček David1999 TJ Slovan Vesec14
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most14
Kešel Jaroslav1998 Super Stars Most14
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
179.Kilinger Sebastian1999 Sokol Radotín Meteor Praha13
180.Bízek Vojtěch2002 Spoje Praha12
Palán Václav2001 SK Prosek Praha12
Potoček Michal2000 SK Prosek Praha12
Zeman Vít1998 TJ Astra ZMZ Praha12
184.Cáder Michal2000 TJ Proboštov10
Hák Kamil1998 Super Stars Most10
186.Dytrt Tomáš2001 TJ Proboštov2
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice2
1.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3384
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice3384
3.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň3120
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2712
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2712
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1704
7.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1286
8.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1219
9.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1176
Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška1176
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1176
12.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice1082
13.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most860
14.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun652
15.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec629
16.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice510
17.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň450
18.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha426
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha426
20.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík380
21.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně342
22.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně337
23.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.327
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.327
25.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec323
26.Linda Martin2000 TJ Dobřany314
27.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha307
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha307
29.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice305
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice305
31.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most301
32.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín295
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín295
34.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice286
35.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek282
36.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice278
37.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice277
38.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
39.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov275
40.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha271
41.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most270
42.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha269
43.Pech Josef1998 TJ Dobřany266
44.Dostál Marek1998 SK Podolí257
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha257
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov257
47.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera252
48.Krůtil Pavel1998 Lokomotiva Břeclav251
49.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice241
50.Gunther Michal2001 SK Podolí240
51.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně239
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice239
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně239
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha239
55.Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík233
56.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice232
57.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice226
58.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška221
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška221
Sedláček Jakub1998 TJ Sokol Dobruška221
61.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem220
62.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec217
63.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec213
64.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha203
65.Linhart Lukáš1998 Super Stars Most201
66.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík194
67.Zrza Bronislav1998 SK Podolí193
68.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice190
69.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec186
70.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem184
71.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové181
Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže181
73.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Slavík Martin1998 Hamr Praha180
75.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha178
76.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most177
77.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín174
78.Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov167
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha167
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška167
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha167
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov167
83.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice165
84.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno164
85.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha162
Tvrdík Matyáš1998 TJ Sokol Dobruška162
87.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem156
88.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín149
89.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most144
Macák Jan1999 Hamr Praha144
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
92.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec142
93.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec137
94.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice132
95.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava131
96.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec129
97.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové127
98.Herzán David2002 Slavoj Podivín126
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
100.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
101.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun120
102.Soldát Martin1999 TJ Astra ZMZ Praha115
103.Csibry David9999 DDM Rychnov nad Kněžnou113
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín113
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec113
106.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha112
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha112
Wittausch David1998 Super Stars Most112
109.Jirovec Karel1999 TJ Sokol Křemže109
110.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov108
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín108
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov108
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice108
114.Seifert David2000 BK TJ Baník Most106
115.Hrbáček Lukáš1998 OS BK Goram Teplice100
116.Patočka Pavel1998 Lokomotiva Břeclav97
117.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice96
118.Budírský Kryštof1998 TJ Sokol Klimkovice94
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice94
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha94
121.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice93
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice93
123.Veselý Michal1998 Lokomotiva Břeclav92
124.Mencl Jakub1998 Spoje Praha76
Musil Marek1998 Sokol Radotín Meteor Praha76
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec76
127.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň72
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec72
Nedvěd Ondřej1998 TJ Sokol Doubravka72
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové72
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně72
Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně72
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka72
136.Černý Miloslav1998 Super Stars Most64
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec64
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec64
139.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany59
140.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav54
Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Holeček Jan2000 Hamr Praha54
Jadrný Petr2000 Lokomotiva Břeclav54
Lukeš Martin1998 TJ Proboštov54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav54
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek54
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav54
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek54
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice54
153.Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec52
154.Jana Dominik1998 TJ Sokol České Budějovice46
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most46
156.Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha40
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov40
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov40
159.Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec38
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec38
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec38
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec38
163.Bízek Vojtěch2002 Spoje Praha36
Fries Oliver1998 TJ Montas Hradec Králové36
Janík Petr1971 BCC Řečkovice36
Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Potoček Michal2000 SK Prosek Praha36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany36
171.Cáder Michal2000 TJ Proboštov26
Dytrt Tomáš2001 TJ Proboštov26
Havlíček David1999 TJ Slovan Vesec26
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most26
Kešel Jaroslav1998 Super Stars Most26
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec26
Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec26
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
180.Hák Kamil1998 Super Stars Most14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
1.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň3480
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2952
3.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1896
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1704
5.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice990
6.Kural Martin1999 USK Plzeň860
7.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška715
8.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha675
9.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice616
10.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha482
11.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec416
12.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most359
13.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice331
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov331
15.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín288
16.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
17.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha259
18.Linda Martin2000 TJ Dobřany257
19.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň253
20.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice251
21.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov241
22.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun239
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně239
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice239
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice239
26.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice233
27.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.223
28.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín221
29.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most209
30.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.206
31.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec205
32.Dostál Marek1998 SK Podolí203
33.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně198
34.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most194
35.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha186
36.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha185
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha185
38.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice184
39.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec182
40.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové181
41.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most180
42.Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík167
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha167
44.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice166
45.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice165
46.Gunther Michal2001 SK Podolí164
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec164
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice164
49.Linhart Lukáš1998 Super Stars Most162
50.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín156
51.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík154
52.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem152
53.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice149
54.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem148
55.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec146
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec146
57.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha144
Slavík Martin1998 Hamr Praha144
59.Zrza Bronislav1998 SK Podolí138
60.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.131
61.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice130
Krůtil Pavel1998 Lokomotiva Břeclav130
63.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec128
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice128
65.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
66.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
67.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek113
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.113
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové113
70.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha112
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně112
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice112
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín112
75.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera108
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most108
Tvrdík Matyáš1998 TJ Sokol Dobruška108
78.Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže105
79.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice104
80.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice102
81.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec97
82.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška95
83.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice94
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov94
85.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec92
86.Herzán David2002 Slavoj Podivín90
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov90
Pech Josef1998 TJ Dobřany90
Sedláček Jakub1998 TJ Sokol Dobruška90
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice90
91.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec78
92.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně76
Hartman Kryštof1999 BaC Kladno76
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín76
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha76
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík76
97.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
98.Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín72
99.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec64
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec64
101.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun54
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň54
Nedvěd Ondřej1998 TJ Sokol Doubravka54
Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně54
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek54
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice54
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka54
110.Černý Miloslav1998 Super Stars Most52
111.Hrbáček Lukáš1998 OS BK Goram Teplice50
112.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most44
113.Jirovec Karel1999 TJ Sokol Křemže40
Kilinger Sebastian1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Mencl Jakub1998 Spoje Praha40
Patočka Pavel1998 Lokomotiva Břeclav40
118.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
Jana Dominik1998 TJ Sokol České Budějovice38
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice38
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec38
122.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav36
Budírský Kryštof1998 TJ Sokol Klimkovice36
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov36
Janík Petr1971 BCC Řečkovice36
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov36
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška36
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové36
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav36
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha36
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Veselý Michal1998 Lokomotiva Břeclav36
136.Dytrt Tomáš2001 TJ Proboštov26
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most26
Kešel Jaroslav1998 Super Stars Most26
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec26
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec26
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most26
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice26
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec26
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec26
Wittausch David1998 Super Stars Most26
146.Fries Oliver1998 TJ Montas Hradec Králové18
Seifert David2000 BK TJ Baník Most18
148.Cáder Michal2000 TJ Proboštov14
Hák Kamil1998 Super Stars Most14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Lukeš Martin1998 TJ Proboštov14
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec14
Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec14
Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec14
1.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3512
2.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2712
3.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2184
4.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1061
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec990
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
7.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice856
8.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany836
9.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka830
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice786
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice738
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha724
13.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most552
14.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov523
15.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha469
16.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška398
17.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno360
18.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
19.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha313
20.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice290
21.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most283
22.Paurová Lucie1999 Super Stars Most271
23.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice269
24.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary259
25.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov245
26.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka234
27.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most233
28.Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně222
29.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha221
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice221
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha221
32.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice216
33.Janošová Petra2000 Sokol Jílové215
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek215
35.Homolková Klára2001 Sokol Jílové210
36.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec209
37.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice203
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška203
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek203
40.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice193
41.Klekarová Anna1998 SKZŠ Dolní Čermná190
42.Romová Barbora1999 OS BK Goram Teplice186
43.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha183
44.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice176
45.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec174
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice174
47.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha173
48.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka168
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec168
50.Bláhová Anna1998 Technoplast Chropyně166
Černá Tereza2002 TJ Dobřany166
52.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno162
53.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice160
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most160
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha160
56.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec158
57.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí156
Schořová Sonja2000 BaC Kladno156
59.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov155
60.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice152
61.Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec150
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice150
63.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín148
64.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most144
65.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice140
Michalová Adriana1998 Super Stars Most140
67.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany136
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice136
69.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.133
70.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most130
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice130
72.Srbová Adéla2000 BaC Kladno129
73.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem128
74.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň120
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc120
76.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice119
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.119
78.Filipová Nicole1998 VŠTJ UK Hradec Králové117
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha117
80.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc114
81.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně112
82.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov108
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
85.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov107
86.Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže106
87.Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové102
88.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec99
89.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
90.Zikosová Tereza1998 Technoplast Chropyně97
91.Helmichová Lucie1998 Spoje Praha93
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže93
93.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice92
94.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín90
95.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov89
96.Sejková Patricie2001 SK Podolí88
97.Trnková Anna1998 TJ Astra ZMZ Praha84
98.Hošková Nelly1999 VŠTJ UK Hradec Králové82
99.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav75
100.Baštářová Klára1998 TJ Sokol Doubravka72
Hertlová Simona1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
Sejková Hana1999 SK Podolí72
Sikorová Kateřina1998 SK Podolí72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
105.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav68
106.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec62
107.Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha60
109.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most58
110.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc56
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec56
112.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary54
Šemberová Michaela1999 TJ Lanškroun54
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun54
116.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec48
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov48
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové48
119.Barchánková Adéla1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.46
Ševčíková Monika1999 Lokomotiva Břeclav46
122.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec44
123.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Jagerová Katka2000 USK Plzeň42
Kubíčková Jana1998 SKZŠ Dolní Čermná42
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň42
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov42
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava42
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec42
131.Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov40
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary40
133.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most36
Janešová Markéta9999 Skuteč36
Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Reková Pavlína1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Sikorová Veronika1998 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Volfová Radka9999 Skuteč36
139.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže33
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Odložilíková Xenie1998 SK Podolí33
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice33
143.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav30
Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice30
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň30
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň30
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Procházková Michala1999 BaC Kladno30
Švejdová Veronika1998 TJ Sokol Doubravka30
150.Psotová Barbora1999 Super Stars Most26
151.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice22
Hájková Aneta1998 TJ Proboštov22
Janurová Kristýna1998 TJ Sokol České Budějovice22
154.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín18
Helmichová Michaela1999 Spoje Praha18
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Mešková Romana1998 Slavoj Podivín18
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice18
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc18
160.Bublová Natálie1999 OS BK Goram Teplice14
Hammerschmidtová Hana2000 BK TJ Baník Most14
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov14
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec14
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec14
165.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice10
Urbanová Adéla1998 TJ Proboštov10
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3384
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3384
3.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany2664
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2664
5.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1944
7.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1896
8.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1736
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1574
10.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1416
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1416
12.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1301
13.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1061
14.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1052
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
Paurová Lucie1999 Super Stars Most931
17.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov892
18.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.859
19.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov815
20.Homolková Klára2001 Sokol Jílové712
21.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška652
22.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno636
23.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice585
24.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.579
25.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most543
26.Trnková Anna1998 TJ Astra ZMZ Praha484
27.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany468
28.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice466
29.Šemberová Michaela1999 TJ Lanškroun430
30.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary414
31.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka404
32.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice402
33.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most372
34.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně354
35.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice343
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov343
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice343
38.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno317
39.Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně294
40.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha287
41.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka284
42.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha277
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec277
44.Klekarová Anna1998 SKZŠ Dolní Čermná266
45.Černá Tereza2002 TJ Dobřany265
46.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec255
47.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice251
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice251
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek251
50.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice248
51.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek247
52.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice243
53.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha240
54.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha239
Bláhová Anna1998 Technoplast Chropyně239
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín239
57.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice237
58.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha223
59.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice222
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň222
61.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí221
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most221
63.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most217
64.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec209
65.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha205
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec205
67.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec204
68.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc198
Schořová Sonja2000 BaC Kladno198
Sejková Hana1999 SK Podolí198
71.Srbová Adéla2000 BaC Kladno197
72.Romová Barbora1999 OS BK Goram Teplice196
73.Janošová Petra2000 Sokol Jílové193
74.Helmichová Lucie1998 Spoje Praha185
Zikosová Tereza1998 Technoplast Chropyně185
76.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc184
77.Michalová Adriana1998 Super Stars Most176
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice176
79.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha167
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice167
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice167
82.Sejková Patricie2001 SK Podolí166
83.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec161
84.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
85.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov151
86.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most148
87.Sikorová Kateřina1998 SK Podolí144
88.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav133
89.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov131
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže131
91.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov126
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové126
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
95.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem124
96.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most114
97.Filipová Nicole1998 VŠTJ UK Hradec Králové113
Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže113
Hošková Nelly1999 VŠTJ UK Hradec Králové113
100.Hertlová Simona1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové108
102.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice104
103.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec102
104.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec86
105.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec84
106.Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov80
107.Ševčíková Monika1999 Lokomotiva Břeclav79
108.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
109.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov72
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary72
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
116.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec64
117.Barchánková Adéla1998 Sokol Radotín Meteor Praha59
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže59
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Odložilíková Xenie1998 SK Podolí59
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice59
122.Baštářová Klára1998 TJ Sokol Doubravka54
Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav54
Helmichová Michaela1999 Spoje Praha54
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň54
Jagerová Katka2000 USK Plzeň54
Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav54
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov54
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
Kubíčková Jana1998 SKZŠ Dolní Čermná54
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň54
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň54
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha54
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Procházková Michala1999 BaC Kladno54
Reková Pavlína1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
138.Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice50
139.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most38
Bublová Natálie1999 OS BK Goram Teplice38
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice38
Hammerschmidtová Hana2000 BK TJ Baník Most38
Janurová Kristýna1998 TJ Sokol České Budějovice38
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec38
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec38
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec38
147.Janešová Markéta9999 Skuteč36
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Mešková Romana1998 Slavoj Podivín36
Sikorová Veronika1998 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc36
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín36
Volfová Radka9999 Skuteč36
154.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc26
Hájková Aneta1998 TJ Proboštov26
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
Psotová Barbora1999 Super Stars Most26
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice26
Urbanová Adéla1998 TJ Proboštov26
161.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice25
162.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2952
2.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2469
3.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1896
4.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany1704
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1176
6.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1046
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1046
8.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka860
9.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice856
10.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.731
11.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška712
12.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha682
13.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín606
14.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most489
15.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most416
16.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška413
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice383
18.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice353
19.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov349
20.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov313
21.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice307
22.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most303
23.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka284
24.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha259
25.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice239
26.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice233
27.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary221
28.Paurová Lucie1999 Super Stars Most213
29.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.206
30.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha203
Černá Tereza2002 TJ Dobřany203
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov203
33.Janošová Petra2000 Sokol Jílové197
34.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most194
35.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec190
36.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí187
37.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha185
Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně185
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha185
40.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice184
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha184
42.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice182
43.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice180
Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně180
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec180
46.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice176
47.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek167
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek167
49.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín166
50.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice160
51.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec158
52.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice154
54.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most152
55.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany151
56.Klekarová Anna1998 SKZŠ Dolní Čermná149
57.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice148
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most148
59.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice144
60.Sejková Hana1999 SK Podolí142
61.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec140
62.Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec138
63.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec130
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice130
65.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka127
66.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň126
Sikorová Kateřina1998 SK Podolí126
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov126
69.Homolková Klára2001 Sokol Jílové125
70.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov115
71.Michalová Adriana1998 Super Stars Most114
72.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže113
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno113
74.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha112
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha112
77.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové108
79.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc102
80.Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže100
Romová Barbora1999 OS BK Goram Teplice100
82.Sejková Patricie2001 SK Podolí98
83.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav95
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno95
85.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov94
Srbová Adéla2000 BaC Kladno94
87.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice92
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice92
89.Filipová Nicole1998 VŠTJ UK Hradec Králové90
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín90
91.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec78
92.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav76
Helmichová Lucie1998 Spoje Praha76
94.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec74
95.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň72
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha72
Schořová Sonja2000 BaC Kladno72
Trnková Anna1998 TJ Astra ZMZ Praha72
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
100.Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov62
101.Hertlová Simona1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Jagerová Katka2000 USK Plzeň54
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kubíčková Jana1998 SKZŠ Dolní Čermná54
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň54
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň54
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov54
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary54
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Šemberová Michaela1999 TJ Lanškroun54
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun54
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
113.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most52
114.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
115.Barchánková Adéla1998 Sokol Radotín Meteor Praha40
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec40
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže40
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Odložilíková Xenie1998 SK Podolí40
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice40
Ševčíková Monika1999 Lokomotiva Břeclav40
123.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec38
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice38
126.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav36
Hošková Nelly1999 VŠTJ UK Hradec Králové36
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov36
Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň36
Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Reková Pavlína1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Volfová Radka9999 Skuteč36
135.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most28
136.Hájková Aneta1998 TJ Proboštov26
Hammerschmidtová Hana2000 BK TJ Baník Most26
Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice26
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec26
Psotová Barbora1999 Super Stars Most26
141.Janešová Markéta9999 Skuteč18
Sikorová Veronika1998 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
143.Bublová Natálie1999 OS BK Goram Teplice14
Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec14
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc14
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov14
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec14
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice14
Urbanová Adéla1998 TJ Proboštov14
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 Plzeň Doubravka - DoubravkaC03.09.2011
2GPC U15 Osík - OsíkC04.09.2011
3GPC U15 Orlová Lutyně - OrlováC10.09.2011
4GPD U15 TU Liberec - LiberecD10.09.2011
5GPD U15 Baník Most - MostD10.09.2011
6GPC U15 So České Budějovice - Č. BudějoviceC17.09.2011
7GPC U15 SS Most - MostC17.09.2011
8GPC U15 Radotín Meteor Vinoř - VinořC17.09.2011
9GPC U15 Jehnice - JehniceC18.09.2011
10GPC U15 Benátky n.Jizerou - Benátky n/JC18.09.2011
11GPA U15 Český Krumlov - Č. KrumlovA25.09.2011
12GPD U15 Proboštov - ProboštovD08.10.2011
13GPD U15 TU Liberec - LiberecD08.10.2011
14GPC U15 Podivín - PodivínC15.10.2011
15GPC U15 Český Těšín - Č. TěšínC15.10.2011
16GPC U15 Montas Hradec Králové - H. KrálovéC16.10.2011
17GPC U15 Český Krumlov - Č. KrumlovC16.10.2011
18GPC U15 Kladno - KladnoC28.10.2011
19GPC U15 Ústí nad Labem - Ústí n/LC29.10.2011
20GPC U15 Dobřany - DobřanyC29.10.2011
21GPC U15 Astra ZM Praha - Astra PrahaC30.10.2011
22GPA U15 Český Těšín - Č. TěšínA13.11.2011
23GPD U15 TU Liberec - LiberecD26.11.2011
24GPD U15 Ústí n.Labem - Ústí n/LD26.11.2011
25GPC U15 Ván.turnaj Klimkovice - KlimkoviceC27.11.2011
26GPC U15 Břeclav - BřeclavC04.12.2011
27GPC U15 Hamr Praha - Hamr PrahaC10.12.2011
28GPC U15 Kladno - KladnoC10.12.2011
29GPC U15 Český Těšín - Č. TěšínC17.12.2011
30GPC U15 České Budějovice - Č. BudějoviceC17.12.2011
31GPC U15 Teplice - TepliceC17.12.2011
32GPC U15 Bílá Hora Plzeň - PlzeňC17.12.2011
33GPD U15 Břeclav X - BřeclavD17.12.2011
34GPC U15 Pardubice - PardubiceC18.12.2011
35GPA U15 Radotín Meteor Vinoř - VinořA14.01.2012
36GPD U15 České Budějovice - Č. BudějoviceD14.01.2012
37GPD U15 Jehnice - JehniceD26.02.2012
38GPC U15 Podivín - PodivínC10.03.2012
39GPC U15 Witte Cup Nejdek - NejdekC10.03.2012
40SKP Prahy Radotín Meteor+10% U15 - RadotínSKP10.03.2012
41SKP Stč kraje Benátky +10% U15 - Benátky n/JSKP10.03.2012
42GPC U15 Přebor Klimkovic - KlimkoviceC11.03.2012
43SKP Jč kraje Č.Krumlov +10% U15 - Č. KrumlovSKP24.03.2012
44SKP Jm kraje Ivančice +10% U15 - IvančiceSKP24.03.2012
45SKP Svč kraj Vesec +10% U15 - VesecSKP24.03.2012
46SKP Zpč kraje Kar.Vary +10% U15 - Karlovy VarySKP24.03.2012
47SKP Vč kraje Dobruška +10% U15 - DobruškaSKP25.03.2012
48SKP Sm kraje Přerov +10% U15 - PřerovSKP14.04.2012
49MČR Benátky n.Jizerou +20% U15 - Benátky n/JMČR22.04.2012
50GPD U15 Přebor Lib.kraje Vesec - VesecD05.05.2012
51GPD U15 Přeb.Ústec.kraje SS Most - MostD06.05.2012
52GPC U15 Pečeť purkmistra Dobřany - DobřanyC26.05.2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading