logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 27.06.2012

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2011 - 27.06.2012
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2712
2.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1896
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1656
4.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1485
5.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov1176
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec898
7.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec886
8.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň852
9.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.730
10.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.685
11.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha600
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice598
13.Pistulka Radek1997 USK Plzeň586
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín586
15.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most509
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec509
17.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže498
18.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška492
19.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice476
20.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha458
21.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice428
22.Janota Petr1996 SKB Český Krumlov400
23.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek356
24.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň325
25.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška319
26.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice297
27.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice295
28.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice284
29.Siviglia Dario1997 SKB Český Krumlov272
30.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže264
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice264
32.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice263
33.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha259
Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška259
35.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov245
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň245
37.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno242
38.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové227
39.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem221
40.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha216
41.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka215
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha215
43.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice208
44.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
45.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most194
46.Havlena Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha192
47.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice190
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec190
49.Čipera Jakub1996 TJ Týnec nad Sázavou186
50.Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem185
51.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha184
52.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec182
53.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most176
54.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň172
55.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec170
56.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun167
57.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice162
58.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.155
59.Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem152
60.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice150
61.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň148
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín148
Ondrášek David1996 Super Stars Most148
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec148
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná148
66.Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška144
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem144
68.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most138
69.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov132
70.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha129
71.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec123
72.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
73.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha114
74.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové113
75.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha112
76.Jeníček Filip1997 Super Stars Most108
77.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov106
78.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov102
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha102
80.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha99
81.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice96
82.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
83.Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha89
84.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka84
85.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec80
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín80
87.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov78
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha78
89.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice73
90.Čechura Adam1996 TJ Sokol Doubravka72
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
93.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec68
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice68
95.Caithaml Marek1997 BaC Kladno66
Flegr Dominik1997 Hamr Praha66
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek66
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek66
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov66
100.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha60
101.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška59
102.Valenta Milan1997 TJ Sokol Doubravka58
103.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha54
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc54
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice54
Šetina Jan1997 TJ Astra ZMZ Praha54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Tvrdík Jonáš1997 TJ Sokol Dobruška54
Tvrdík Matyáš1998 TJ Sokol Dobruška54
110.Kopecký David1997 Lokomotiva Břeclav53
111.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice50
Szymanik Adam1996 TJ Slavoj Český Těšín50
113.Helešic Tomáš1996 Lokomotiva Břeclav48
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín48
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem48
116.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most44
117.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka42
Žambůrek Martin1996 TJ Sokol Doubravka42
119.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška40
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška40
Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně40
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice40
123.Brázda Lukáš1996 TJ Astra ZMZ Praha36
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary36
Herzog Jakub1997 USK Plzeň36
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně36
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha36
Sedláček Jakub1998 TJ Sokol Dobruška36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice36
Zifčák Kristian1996 TJ Orlová Lutyně36
135.Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec34
136.Dvořák Matěj1996 TJ Slovan Karlovy Vary30
Hložánek Matěj1997 Hamr Praha30
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov30
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec30
140.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem28
141.Le Bao Lam1997 Super Stars Most26
142.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec22
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most22
144.Hrbáček Lukáš1998 OS BK Goram Teplice14
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most14
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most14
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice14
1.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most2184
Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2184
Pistulka Radek1997 USK Plzeň2184
4.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2136
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2136
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1829
7.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1550
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1416
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1416
10.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1414
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1256
12.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1186
13.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov1176
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1176
15.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1102
16.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice1061
Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1061
18.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1046
19.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška990
20.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek892
21.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice860
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice860
23.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín773
24.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové645
25.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec599
26.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže555
27.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška522
28.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov504
29.Siviglia Dario1997 SKB Český Krumlov502
30.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice485
31.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň450
32.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška444
33.Janota Petr1996 SKB Český Krumlov430
34.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka390
35.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha372
36.Havlena Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha324
37.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže312
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice312
39.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice303
40.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha277
41.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín271
42.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov264
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.264
44.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha259
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem259
46.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň253
47.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno252
49.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem239
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem239
51.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem237
52.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice233
53.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most231
54.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha223
55.Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška222
56.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha221
Ondrášek David1996 Super Stars Most221
58.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice220
59.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec209
60.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec199
61.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most194
62.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.192
63.Jeníček Filip1997 Super Stars Most189
64.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň187
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň187
66.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka186
67.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov185
68.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha180
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most180
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice180
71.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec176
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec176
73.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha167
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín167
75.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec164
76.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice151
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha151
78.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice150
79.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha144
80.Čipera Jakub1996 TJ Týnec nad Sázavou139
81.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice133
Valenta Milan1997 TJ Sokol Doubravka133
83.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov126
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek126
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek126
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov126
87.Caithaml Marek1997 BaC Kladno120
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha120
89.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha113
90.Čechura Adam1996 TJ Sokol Doubravka108
Flegr Dominik1997 Hamr Praha108
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha108
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice108
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha108
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice108
96.Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha95
97.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha90
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem90
99.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec84
100.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice80
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov80
102.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové79
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice79
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška79
105.Helešic Tomáš1996 Lokomotiva Břeclav78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
107.Kopecký David1997 Lokomotiva Břeclav73
108.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun72
Sedláček Jakub1998 TJ Sokol Dobruška72
Šetina Jan1997 TJ Astra ZMZ Praha72
111.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec69
112.Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary66
Herzog Jakub1997 USK Plzeň66
114.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most64
115.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška59
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška59
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice59
Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně59
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice59
120.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka54
Hložánek Matěj1997 Hamr Praha54
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně54
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc54
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice54
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná54
Žambůrek Martin1996 TJ Sokol Doubravka54
Zifčák Kristian1996 TJ Orlová Lutyně54
133.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem52
135.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most46
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most46
137.Szymanik Adam1996 TJ Slavoj Český Těšín40
138.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec38
Le Bao Lam1997 Super Stars Most38
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec38
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most38
142.Brázda Lukáš1996 TJ Astra ZMZ Praha36
143.Hrbáček Lukáš1998 OS BK Goram Teplice26
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice26
145.Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec23
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2584
2.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2424
3.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1416
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov1416
5.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1301
6.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1007
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové985
8.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice916
9.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň800
10.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška682
11.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice612
12.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.596
13.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most588
14.Pistulka Radek1997 USK Plzeň530
15.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha504
16.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice498
17.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec473
18.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.407
19.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha392
20.Siviglia Dario1997 SKB Český Krumlov352
21.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha350
22.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec331
23.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek329
24.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška325
25.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno312
26.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice311
27.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška283
28.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka279
29.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice269
30.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň263
31.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice258
32.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže246
33.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové239
34.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice228
35.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov221
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha221
37.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem219
38.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice212
39.Havlena Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha205
40.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže199
41.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice187
42.Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška186
43.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice185
44.Ondrášek David1996 Super Stars Most181
45.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha180
46.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
47.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most170
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec170
49.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most168
50.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun167
51.Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem160
52.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec158
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec158
54.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec154
55.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most150
56.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň149
57.Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem148
58.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec134
59.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov131
60.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín130
61.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem120
62.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov114
63.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha113
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha113
66.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná112
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín112
68.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice108
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka108
70.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň95
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha95
72.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň90
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha90
74.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec88
75.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec84
76.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha79
77.Caithaml Marek1997 BaC Kladno78
78.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
79.Flegr Dominik1997 Hamr Praha72
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha72
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava72
82.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek66
83.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška59
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice59
85.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha54
Helešic Tomáš1996 Lokomotiva Břeclav54
Janota Petr1996 SKB Český Krumlov54
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín54
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice54
95.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem52
96.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška40
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška40
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice40
Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně40
101.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most38
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec38
103.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice36
Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov36
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka36
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov36
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně36
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Zifčák Kristian1996 TJ Orlová Lutyně36
114.Hrbáček Lukáš1998 OS BK Goram Teplice26
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec26
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec26
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice26
119.Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek24
120.Szymanik Adam1996 TJ Slavoj Český Těšín20
121.Jeníček Filip1997 Super Stars Most14
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2712
2.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2424
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2296
4.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1656
5.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1526
6.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1070
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1046
8.Panochová Jana1997 Super Stars Most970
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha931
10.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov903
11.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška875
12.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice860
13.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně788
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška652
15.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec606
16.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice500
17.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha422
18.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary415
19.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno382
20.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha368
21.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice343
22.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav332
23.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže324
24.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov319
25.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín302
26.Maršálková Eliška1996 SK Podolí284
27.Homolková Helena1997 Sokol Jílové283
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most283
29.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov265
30.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice227
31.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany222
32.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška221
33.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most217
34.Gutwirthová Valerie1997 SKB Český Krumlov210
35.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška205
36.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové203
37.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most202
38.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov196
39.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka191
40.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice187
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha187
42.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary186
43.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
44.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec184
45.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice177
46.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec172
47.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice166
48.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice162
49.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most152
50.Ptáčková Karla1996 BK Kopřivnice150
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov150
52.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka149
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha149
54.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec148
55.Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice144
56.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice142
57.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem140
58.Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec136
59.Černá Denisa1997 Super Stars Most132
60.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice126
Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové126
62.Kozáková Kateřina1997 Jiskra Nejdek125
63.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha120
Nechvátalová Iva1997 Sokol Židlochovice120
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem120
66.Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec116
67.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc114
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec114
69.Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice113
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek113
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice113
72.Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most112
73.Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové108
Prausová Lucie1996 Hamr Praha108
75.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha107
76.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice106
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most106
78.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
79.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem100
80.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín96
81.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice92
82.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice88
83.Vacková Kristýna1997 TJ Lanškroun87
84.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most86
85.Pelcová Dominika1996 TJ Astra ZMZ Praha84
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka84
87.Rousková Radka1996 TJ Lanškroun82
88.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno78
89.Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně76
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín76
91.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec68
92.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín66
Janošová Petra2000 Sokol Jílové66
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice66
95.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most64
96.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov60
Pecháčková Lucie1997 Hamr Praha60
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
99.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun59
100.Filipová Nicole1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
Kociánová Hana1996 TJ Sokol Osík54
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek54
Zikosová Tereza1998 Technoplast Chropyně54
104.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most50
105.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov48
106.Balcarová Karolína1997 TJ Lanškroun46
107.Drábková Adéla1997 TJ Sokol Klimkovice42
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc42
109.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín40
110.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most38
111.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně36
Bláhová Anna1998 Technoplast Chropyně36
Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně36
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Křemenská Petra1996 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic36
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice36
Vítová Zuzana1996 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic36
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
120.Paurová Lucie1999 Super Stars Most30
Stupková Anna1997 TJ Slovan Vesec30
122.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec26
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec26
124.Chaloupecká Jana1996 TJ Slovan Vesec22
Mašková Zuzana1997 TJ Slovan Vesec22
126.Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín20
127.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec14
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha3864
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3203
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2440
4.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1944
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1944
6.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1896
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1896
8.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1656
9.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1464
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1464
11.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1416
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1416
13.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1246
14.Panochová Jana1997 Super Stars Most1230
15.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec983
16.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno971
17.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov916
18.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže790
19.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice730
20.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most645
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most645
22.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov629
23.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín574
24.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice551
25.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha544
26.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice525
27.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov503
28.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha424
29.Homolková Helena1997 Sokol Jílové406
30.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice405
31.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška373
32.Ptáčková Karla1996 BK Kopřivnice354
33.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice343
34.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany342
35.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice319
36.Maršálková Eliška1996 SK Podolí309
37.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov305
38.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav280
39.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice277
40.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška271
41.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice270
42.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice264
43.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka259
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha259
45.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha253
46.Gutwirthová Valerie1997 SKB Český Krumlov252
47.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice225
48.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové223
49.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice221
50.Černá Denisa1997 Super Stars Most213
51.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka205
Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem205
53.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha204
Nechvátalová Iva1997 Sokol Židlochovice204
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice204
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec204
57.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice199
58.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most197
59.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín192
60.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem189
61.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem184
62.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary180
63.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec176
64.Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most167
65.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most163
66.Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice162
67.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice151
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec151
Vacková Kristýna1997 TJ Lanškroun151
70.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov150
71.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec146
72.Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové144
73.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec138
74.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha133
75.Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně131
Rousková Radka1996 TJ Lanškroun131
77.Pecháčková Lucie1997 Hamr Praha126
Prausová Lucie1996 Hamr Praha126
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc126
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka126
81.Kozáková Kateřina1997 Jiskra Nejdek120
Zahálková Sára1997 Jiskra Nejdek120
83.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice113
84.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Pelcová Dominika1996 TJ Astra ZMZ Praha108
86.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most104
Paurová Lucie1999 Super Stars Most104
88.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most100
89.Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec97
90.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec96
91.Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín94
92.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice92
93.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.83
94.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno75
95.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov72
Kociánová Hana1996 TJ Sokol Osík72
Křemenská Petra1996 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov72
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek72
Vítová Zuzana1996 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek72
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
103.Janošová Petra2000 Sokol Jílové60
104.Balcarová Karolína1997 TJ Lanškroun59
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice59
Šemberová Michaela1999 TJ Lanškroun59
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun59
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín59
109.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně54
Bláhová Anna1998 Technoplast Chropyně54
Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně54
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice54
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc54
Zikosová Tereza1998 Technoplast Chropyně54
117.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most50
118.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most46
119.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín40
120.Chaloupecká Jana1996 TJ Slovan Vesec38
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec38
Mašková Zuzana1997 TJ Slovan Vesec38
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec38
Stupková Anna1997 TJ Slovan Vesec38
1.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2584
2.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2424
3.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most2184
4.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1992
5.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1832
6.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1416
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1171
9.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška970
10.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice916
11.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec764
12.Panochová Jana1997 Super Stars Most670
13.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice634
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška628
15.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice617
16.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary530
17.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov441
18.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno428
19.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín422
20.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice417
21.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže333
22.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška325
23.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha308
24.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov305
25.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov299
26.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha280
27.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary246
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany246
29.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice241
30.Maršálková Eliška1996 SK Podolí240
31.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice237
32.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most228
33.Homolková Helena1997 Sokol Jílové223
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov223
35.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové221
36.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka215
37.Gutwirthová Valerie1997 SKB Český Krumlov203
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha203
39.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška199
40.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha192
41.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
42.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice184
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec184
44.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice180
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov180
46.Černá Denisa1997 Super Stars Most179
47.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín174
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec174
49.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice168
50.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka167
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha167
Čechová Eva1997 BK Kopřivnice167
53.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice165
54.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec156
55.Nechvátalová Iva1997 Sokol Židlochovice151
56.Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most148
57.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most146
58.Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice144
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice144
60.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most140
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem140
62.Kozáková Kateřina1997 Jiskra Nejdek137
63.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha133
64.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice130
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem130
66.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most126
Ptáčková Karla1996 BK Kopřivnice126
68.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice121
69.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec120
71.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha113
Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav113
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek113
74.Pelcová Dominika1996 TJ Astra ZMZ Praha108
75.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most100
76.Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice95
77.Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec94
Rousková Radka1996 TJ Lanškroun94
79.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín90
Pecháčková Lucie1997 Hamr Praha90
Prausová Lucie1996 Hamr Praha90
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc90
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka90
84.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno78
85.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice76
86.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.75
87.Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové72
88.Janošová Petra2000 Sokol Jílové66
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek66
90.Paurová Lucie1999 Super Stars Most62
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most62
92.Balcarová Karolína1997 TJ Lanškroun59
93.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně54
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov54
Zahálková Sára1997 Jiskra Nejdek54
96.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec50
97.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most46
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec46
100.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice44
101.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
102.Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně40
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice40
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Vacková Kristýna1997 TJ Lanškroun40
106.Mašková Zuzana1997 TJ Slovan Vesec38
107.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně36
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně36
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice36
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
113.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec26
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most26
Stupková Anna1997 TJ Slovan Vesec26
116.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín20
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín20
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 Lanškroun - LanškrounC03.09.2011
2GPC U17 Židlochovice - ŽidlochoviceC03.09.2011
3GPD U17 Chemička Ústí n.L. - Ústí n/LD24.09.2011
4GPD U17 TU Liberec - LiberecD25.09.2011
5GPC U17 České Budějovice - Č. BudějoviceC01.10.2011
6GPC U17 BKV Plzeň+GP Vesec - VesecC01.10.2011
7GPC U17 Benátky n.Jizerou - Benátky n/JC01.10.2011
8GPC U17 Kopřivnice - KopřivniceC01.10.2011
9GPC U17 Astra ZM Praha - Astra PrahaC02.10.2011
10GPA U17 Beroun (Hořovice) - HořoviceA09.10.2011
11GPC U17 Hamr Praha - Hamr PrahaC15.10.2011
12GPC U17 Montas Hradec Králové - H. KrálovéC15.10.2011
13GPD U17 Teplice - TepliceD15.10.2011
14GPD U17 Vesec - VesecD15.10.2011
15GPC U17 Králův Dvůr - Králův DvůrC15.10.2011
16GPC U17 České Budějovice - Č. BudějoviceC22.10.2011
17GPC U17 Karlovy Vary - Karlovy VaryC22.10.2011
18GPC U17 SS Most - MostC22.10.2011
19GPC U17 Chropyně - ChropyněC22.10.2011
20GPC U17 Olomouc - OlomoucC30.10.2011
21GPA U17 Plzeň Doubravka - DoubravkaA06.11.2011
22GPC U17 Poh.Vlaštovky BKV Plzeň - PlzeňC26.11.2011
23GPC U17 Pardubice - PardubiceC17.12.2011
24GPD U17 TU Liberec - LiberecD07.01.2012
25GPD U17 Baník Most - MostD07.01.2012
26GPC U17 Astra ZM Praha - Astra PrahaC08.01.2012
27GPC U17 Kladno - KladnoC08.01.2012
28GPC U17 Podivín - PodivínC28.01.2012
29GPC U17 Kopřivnice - KopřivniceC11.02.2012
30GPC U17 Český Krumlov - Č. KrumlovC12.02.2012
31GPC U17 Teplice - TepliceC19.02.2012
32GPC U17 BKV Plzeň - PlzeňC19.02.2012
33GPA U17 Orlová Lutyně - OrlováA26.02.2012
34GPD U17 Jehnice - JehniceD26.02.2012
35GPD U17 Přeb.Lib.kr.TU Liberec - LiberecD03.03.2012
36SKP Jm kraje Jehnice +10% U17 - JehniceSKP04.03.2012
37GPC U17 Přeb.Klimkovic - KlimkoviceC11.03.2012
38SKP Svč kr.Ústí n.L. +10% U17 - Ústí n/LSKP17.03.2012
39SKP Jč kr.Č.Budějovice +10% U17 - Č. BudějoviceSKP18.03.2012
40SKP Vč kraje Dobruška +10% U17 - DobruškaSKP24.03.2012
41SKP Sm kraje Orlová +10% U17 - OrlováSKP24.03.2012
42SKP Prahy RadMet Vinoř +10% U17 - VinořSKP24.03.2012
43SKP Zpč kr.Doubravka +10% U17 - DoubravkaSKP25.03.2012
44SKP Stč kraje Kladno +10% U17 - KladnoSKP25.03.2012
45MČR Montas Hr.Králové +20% U17 - H. KrálovéMČR01.04.2012
46GPD U17 Přeb.Ústec.kraje SS Most - MostD20.05.2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading