logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 27.06.2012

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2011 - 27.06.2012
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2664
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2664
3.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most2525
4.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2472
5.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2294
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2184
7.Louda Jiří1995 USK Plzeň2136
8.Vraník Pavel1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1286
10.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
11.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1016
12.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.856
13.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov760
14.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec658
15.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň616
16.Král Martin1994 BK TJ Baník Most588
17.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov582
18.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.564
19.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice533
20.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec513
21.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice461
22.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška382
23.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.327
24.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov308
25.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka298
26.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň288
27.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha285
28.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice276
29.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov258
30.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně248
31.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně215
32.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice212
33.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most209
34.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň204
35.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice198
36.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most186
37.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín185
38.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most175
39.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha173
40.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha157
41.Motejl Jakub1995 Super Stars Most152
42.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
43.Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice148
44.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec136
45.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka133
46.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice132
Vodrážka Jiří1995 Super Stars Most132
48.Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška131
49.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín130
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín130
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín130
Woznica Kamil1995 BK TJ Baník Most130
53.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové126
54.Kubal Jiří1995 Super Stars Most124
55.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka120
56.Koutný Jan1994 TJ Orlová Lutyně112
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most112
58.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha108
59.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice106
60.Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem104
61.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže102
62.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka101
63.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
64.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice86
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
66.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín76
Ščupák Michal1995 TJ Sokol Klimkovice76
68.Ondrášek David1996 Super Stars Most74
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem74
70.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov72
Zach Tomáš1996 TJ Sokol Dobruška72
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín72
73.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno66
Řasa Jan1994 SK Prosek Praha66
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška66
Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha66
78.Siviglia Dario1997 SKB Český Krumlov60
79.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha59
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec59
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice59
82.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem58
83.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška54
Feith Marek1996 BC 66 Ivančice54
Zavadil Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
86.Čechura Adam1996 TJ Sokol Doubravka53
Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov53
88.Boček Josef1995 TJ Sokol Štěpánovice48
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany48
Jindra Lukáš1995 TJ Sokol Štěpánovice48
91.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec42
Doubek Josef1994 Sokol Radotín Meteor Praha42
93.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice40
94.Helštýn Jaroslav1994 TJ Sokol Klimkovice36
Tůma Petr1998 BK Kopřivnice36
Zifčák Kristian1996 TJ Orlová Lutyně36
97.Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec34
Vild Dominik1995 Super Stars Most34
99.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov26
Repiar Samuel1994 Super Stars Most26
101.Kameník Štěpán1997 TJ Slovan Vesec23
102.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most18
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov18
104.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most10
1.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové3144
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3144
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška3144
4.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2955
5.Král Martin1994 BK TJ Baník Most2664
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most2664
7.Louda Jiří1995 USK Plzeň2296
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2232
9.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2072
10.Vraník Pavel1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2006
11.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2000
12.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň1941
13.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha1574
14.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1541
15.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1416
16.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1355
17.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1283
18.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice1028
19.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1000
20.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška898
21.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně880
22.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov745
23.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec705
24.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice694
25.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň542
26.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most520
27.Vodrážka Jiří1995 Super Stars Most502
28.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov469
29.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov435
30.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně421
31.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.354
32.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha336
33.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most290
34.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice229
35.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most217
36.Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín203
37.Woznica Kamil1995 BK TJ Baník Most200
38.Motejl Jakub1995 Super Stars Most196
39.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové195
40.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka192
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka192
42.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha187
43.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín185
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín185
45.Kubal Jiří1995 Super Stars Most180
46.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec167
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice167
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín167
49.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice165
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice165
51.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň158
52.Ondrášek David1996 Super Stars Most156
53.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže152
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most152
55.Koutný Jan1994 TJ Orlová Lutyně151
56.Siviglia Dario1997 SKB Český Krumlov150
57.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka145
58.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha132
59.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice131
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice131
61.Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín126
62.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany120
Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem120
65.Ščupák Michal1995 TJ Sokol Klimkovice113
66.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov108
Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha108
68.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín94
69.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem92
70.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem88
72.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
73.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha79
Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška79
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno79
76.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
77.Vild Dominik1995 Super Stars Most74
78.Čechura Adam1996 TJ Sokol Doubravka73
Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov73
80.Jindra Lukáš1995 TJ Sokol Štěpánovice72
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice72
Zavadil Tomáš1995 SK Badminton Přerov72
83.Boček Josef1995 TJ Sokol Štěpánovice66
84.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice60
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška60
86.Helštýn Jaroslav1994 TJ Sokol Klimkovice54
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec54
Řasa Jan1994 SK Prosek Praha54
Tůma Petr1998 BK Kopřivnice54
90.Repiar Samuel1994 Super Stars Most46
91.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
92.Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov36
Zifčák Kristian1996 TJ Orlová Lutyně36
94.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most26
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most26
96.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec23
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec23
1.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška3784
2.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2472
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2136
4.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2102
5.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2096
6.Král Martin1994 BK TJ Baník Most1816
7.Vraník Pavel1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1334
8.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
9.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha1171
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1060
11.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most944
12.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice715
13.Louda Jiří1995 USK Plzeň691
14.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec650
15.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně629
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov629
17.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka554
18.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška551
19.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové522
20.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice515
21.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice502
22.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň482
23.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.388
24.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most381
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice381
26.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.315
27.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov281
28.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice275
29.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha258
30.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové245
31.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.230
32.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice211
33.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže205
34.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně198
35.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most181
36.Motejl Jakub1995 Super Stars Most178
37.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most175
38.Vodrážka Jiří1995 Super Stars Most152
39.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice132
40.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha131
41.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín130
42.Kubal Jiří1995 Super Stars Most128
43.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha120
44.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín113
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov113
Ščupák Michal1995 TJ Sokol Klimkovice113
47.Řasa Jan1994 SK Prosek Praha108
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem108
49.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most100
50.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec95
51.Woznica Kamil1995 BK TJ Baník Most94
52.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov90
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín90
54.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha79
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice79
56.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové78
57.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín76
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice76
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice76
60.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem74
61.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany72
Feith Marek1996 BC 66 Ivančice72
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka72
Zavadil Tomáš1995 SK Badminton Přerov72
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka72
66.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška66
67.Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška59
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice59
69.Jindra Lukáš1995 TJ Sokol Štěpánovice54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň54
Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Siviglia Dario1997 SKB Český Krumlov54
Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha54
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín54
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín54
77.Ondrášek David1996 Super Stars Most40
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice40
79.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec38
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec38
81.Boček Josef1995 TJ Sokol Štěpánovice36
Helštýn Jaroslav1994 TJ Sokol Klimkovice36
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
84.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most26
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most26
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov26
87.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec25
88.Kameník Štěpán1997 TJ Slovan Vesec23
89.Vild Dominik1995 Super Stars Most14
1.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2624
2.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1304
3.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1268
4.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1230
5.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1219
6.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1171
7.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně990
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha878
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha828
10.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška812
11.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most798
12.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha760
13.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.736
14.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov731
15.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška596
16.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice537
17.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice498
18.Maršálková Eliška1996 SK Podolí470
19.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov423
20.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín378
21.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně351
Vocelková Anna1994 USK Plzeň351
23.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice316
24.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem295
25.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice274
26.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr269
27.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže251
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín251
29.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha241
30.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň240
31.Dušková Natálie1995 Hamr Praha221
32.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec211
33.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice206
34.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem198
35.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice197
36.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most192
37.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín184
38.Brhelová Lucie1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.182
39.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem178
40.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most176
41.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice167
Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice167
43.Dugová Barbora1994 Super Stars Most144
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany144
45.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice143
46.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín142
47.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice138
48.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha137
49.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín130
50.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha125
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové125
52.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín113
53.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice112
54.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov102
55.Petrášková Linda1994 BK TJ Baník Most100
Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem100
57.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov96
58.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec88
59.Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec76
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most76
61.Chojnacká Kateřina1995 BK TJ Baník Most72
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Sejková Hana1999 SK Podolí72
65.Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most69
66.Gutwirthová Valerie1997 SKB Český Krumlov66
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
68.Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most64
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most64
70.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany60
71.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice59
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí59
73.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice54
Ptáčková Karla1996 BK Kopřivnice54
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov54
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice54
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka54
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha54
79.Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec50
80.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany48
Šimková Nicole1994 TJ Sokol Štěpánovice48
82.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most46
83.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice40
84.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha36
85.Glázrová Kateřina1995 VSK Slavia TU Liberec34
86.Lanková Šárka1995 VSK Slavia TU Liberec26
87.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most20
1.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3110
2.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2136
3.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2099
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha2069
5.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1944
6.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1829
7.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1704
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1704
9.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1699
10.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1549
11.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1430
12.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1416
13.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1294
14.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1286
15.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1191
16.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1144
17.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec856
18.Dugová Barbora1994 Super Stars Most814
19.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice784
20.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most693
21.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně682
22.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice652
23.Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most640
24.Brhelová Lucie1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.598
25.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov533
26.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín490
27.Dušková Natálie1995 Hamr Praha450
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha450
29.Maršálková Eliška1996 SK Podolí434
30.Vocelková Anna1994 USK Plzeň406
31.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín371
32.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem353
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice353
34.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem305
35.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže296
36.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem287
37.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most273
38.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice267
39.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov240
40.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín233
41.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín225
42.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice223
Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice223
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice205
45.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín185
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín185
47.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice184
48.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice171
49.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice158
50.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha151
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha151
52.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr150
53.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most148
54.Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové139
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov139
56.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice133
57.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
58.Ptáčková Karla1996 BK Kopřivnice120
59.Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most106
60.Petrášková Linda1994 BK TJ Baník Most100
61.Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem92
62.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí79
63.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany78
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany78
65.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň75
66.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most74
67.Šimková Nicole1994 TJ Sokol Štěpánovice72
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov72
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha72
70.Gutwirthová Valerie1997 SKB Český Krumlov66
71.Chojnacká Kateřina1995 BK TJ Baník Most62
72.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice60
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice60
76.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín54
77.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most52
78.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec48
79.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most38
80.Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec25
81.Glázrová Kateřina1995 VSK Slavia TU Liberec23
Lanková Šárka1995 VSK Slavia TU Liberec23
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec23
1.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2096
2.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1766
3.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1656
4.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1555
5.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1286
6.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1230
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.958
8.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov773
9.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice715
10.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec664
11.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha628
12.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov582
13.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice562
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška559
15.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně544
16.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice491
17.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška468
18.Maršálková Eliška1996 SK Podolí429
19.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha352
20.Vocelková Anna1994 USK Plzeň344
21.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka341
22.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice333
23.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most311
24.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
25.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr281
26.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most277
27.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň270
28.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice261
29.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov222
30.Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most211
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most208
32.Dugová Barbora1994 Super Stars Most206
33.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže205
34.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín203
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín203
36.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem195
37.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice186
38.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín184
39.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem182
40.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha180
41.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice179
42.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice169
43.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem168
44.Dušková Natálie1995 Hamr Praha167
45.Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice149
46.Brhelová Lucie1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.134
47.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha133
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín133
49.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha131
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín131
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové131
52.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín130
Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice130
54.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice124
55.Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem120
56.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov113
57.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice94
58.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most88
59.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice76
60.Petrášková Linda1994 BK TJ Baník Most74
61.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany72
Gutwirthová Valerie1997 SKB Český Krumlov72
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice72
64.Chojnacká Kateřina1995 BK TJ Baník Most70
65.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
67.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most62
68.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice59
69.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany54
Šimková Nicole1994 TJ Sokol Štěpánovice54
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov54
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka54
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha54
74.Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most44
75.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most38
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec38
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec38
78.Ptáčková Karla1996 BK Kopřivnice36
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha36
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany36
81.Lanková Šárka1995 VSK Slavia TU Liberec25
82.Glázrová Kateřina1995 VSK Slavia TU Liberec23
83.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most14
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 Králův Dvůr - Králův DvůrC03.09.2011
2GPC U19 České Budějovice - Č. BudějoviceC03.09.2011
3GPD U19 Vesec - VesecD03.09.2011
4GPC U19 Osík - MostC04.09.2011
5GPC U19 Plzeň Doubravka - DoubravkaC09.09.2011
6GPC U19 Orlová Lutyně - OrlováC10.09.2011
7GPC U19 Ústí n.Labem - Ústí n/LC10.09.2011
8GPC U19 Podolí - PodolíC10.09.2011
9GPA U19 Orlová Lutyně - OrlováA18.09.2011
10GPD U19 TU Liberec - LiberecD08.10.2011
11GPD U19 SS Most - MostD09.10.2011
12GPC U19 Český Těšín - Č. TěšínC15.10.2011
13GPC U19 Montas Hradec Králové - H. KrálovéC16.10.2011
14GPC U19 Baník Most - MostC16.10.2011
15GPC U19 Český Krumlov - Č. KrumlovC16.10.2011
16GPC U19 Židlochovice - ŽidlochoviceC16.10.2011
17GPC U19 Benátky n.Jizerou - Benátky n/JC23.10.2011
18GPC U19 Bílá Hora Plzeň - PlzeňC23.10.2011
19GPA U19 Český Krumlov - Č. KrumlovA30.10.2011
20SKP Vč kraje Pardubice +10% U19 - PardubiceSKP18.12.2011
21SKP Sm kraje Orlová +10% U19 - OrlováSKP08.01.2012
22SKP Svč kraje Teplice +10% U19 - TepliceSKP21.01.2012
23SKP Stč kraje Kladno +10% U19 - KladnoSKP22.01.2012
24SKP Prahy Astra ZM +10% U19 - Astra PrahaSKP22.01.2012
25SKP Zpč kraje Plzeň +10% U19 - PlzeňSKP22.01.2012
26SKP Jm kraje Podolí +10% U19 - PodolíSKP22.01.2012
27SKP Jč kraje Č.Krumlov +10% U19 - Č. KrumlovSKP29.01.2012
28MČR Brno Jehnice +20% U19 - JehniceMČR05.02.2012
29GPC U19 Židlochovice - ŽidlochoviceC19.02.2012
30GPC U19 Plzeň Doubravka - PlzeňC18.03.2012
31GPC U19 Český Krumlov - Č. KrumlovC24.03.2012
32GPC U19 Velikonoční tur.Teplice - TepliceC24.03.2012
33GPC U19 Dobruška - DobruškaC25.03.2012
34GPD U19 Baník Most - MostD31.03.2012
35GPD U19 Vesec - VesecD31.03.2012
36GPC U19 Vesec - VesecC14.04.2012
37GPC U19 Kopřivnice - KopřivniceC21.04.2012
38GPC U19 Králův Dvůr - Králův DvůrC22.04.2012
39GPA U19 TU Liberec - LiberecA29.04.2012
40GPD U19 Přeb.Ústec.kraje SS Most - MostD13.05.2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading