logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 24.09.2012

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
26.09.2011 - 24.09.2012
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3376
2.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice3192
3.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha3104
4.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha2960
5.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2864
6.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2725
7.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2656
8.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2028
9.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1920
10.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1896
11.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice1880
12.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1808
13.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1750
14.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1680
15.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1624
16.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1581
17.Segeč Jan1978 USK Plzeň1552
18.Kopřiva Tomáš1986 TJ Sokol Dobruška1549
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1456
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1408
21.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1270
22.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1218
23.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1200
24.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1151
25.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1116
26.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1104
27.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.950
28.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov923
29.Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha920
30.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
31.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most870
32.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka856
Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha856
34.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha760
35.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha736
36.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice702
37.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno666
38.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové610
39.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most608
40.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec602
41.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha600
42.Horáček David1990 TJ Sokol Dobruška578
43.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice553
44.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.521
45.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice512
46.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec509
47.Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha501
48.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín483
49.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík480
50.Ptáček David1993 BK Kopřivnice469
51.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice461
52.Fridrich Václav1977 BaC Kladno458
53.Port Jan1972 TJ Proboštov446
54.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek423
55.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové400
56.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška384
57.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha382
58.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov376
59.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná369
60.Skála Mikuláš1989 Sokol Radotín Meteor Praha360
61.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha356
62.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov353
63.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška351
64.Voves Tomáš1987 SK BC Premiera339
65.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň329
66.Bláha Václav1980 Hamr Praha313
67.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice310
68.Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně294
69.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava293
70.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha286
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec286
72.Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha280
73.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov277
74.Bohm Michal1987 USK Plzeň276
75.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice274
76.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava273
77.Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň270
78.Holubec Pavel1970 Hamr Praha268
79.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové264
80.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí263
81.Konůpka Jiří1965 BaC Kladno262
82.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
83.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
84.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec256
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha256
86.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha254
87.Hába Tomáš1993 Super Stars Most249
88.Slabý Otto1984 USK Plzeň247
89.Vícen Jarolím1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
90.Týc Filip1971 BaC Kladno227
91.Drudík Ota1992 USK Plzeň224
92.Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr222
93.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka220
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka220
95.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice214
96.Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec212
97.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha210
99.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most204
100.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice203
Popilka Pavel1977 USK Plzeň203
102.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice202
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun202
104.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha199
105.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice196
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice196
107.Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec194
108.Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška190
109.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice189
110.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov188
111.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most186
Látal Petr1975 TJ Proboštov186
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most186
114.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.184
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc184
Nigrin Daniel1974 Spoje Praha184
117.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice182
118.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka180
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně180
120.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr178
121.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
122.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice172
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň172
Sedláček Kamil1973 SK Podolí172
125.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.171
126.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně170
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov170
128.Král Martin1994 BK TJ Baník Most168
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice168
130.Sklář David1993 Hamr Praha166
131.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice165
132.Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové162
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže162
134.Jareš Michael1993 Super Stars Most158
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno158
136.Fišer Petr1984 Spoje Praha157
137.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín153
138.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha150
Motejl Jakub1995 Super Stars Most150
140.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice148
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně148
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň148
143.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň146
144.Bathory Michal1992 TJ Bílá Hora Plzeň144
Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice144
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové144
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka144
Repiar Samuel1994 Super Stars Most144
150.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka140
151.Štursa Martin1983 SK Podolí138
152.Parkos David1974 SKB Český Krumlov134
Raschka David1978 BC 66 Ivančice134
154.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most132
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové132
156.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové131
157.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most126
158.Michal Tomáš1980 Hamr Praha125
159.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá124
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most124
161.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň122
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň122
163.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí120
Chalupský Jaroslav1980 TJ Spartak Sezimovo Ústí120
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec120
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice120
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava120
170.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec118
171.Černý Pavel1986 SK Prosek Praha116
Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec116
173.Louda Jiří1995 USK Plzeň114
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most114
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně114
176.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka112
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava112
179.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno110
180.Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně108
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka108
182.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice106
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně106
184.Horák Filip1990 BC RSC Brno104
185.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter102
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most102
Němeček Miroslav1992 Super Stars Most102
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové102
189.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže100
190.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí98
191.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek96
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice96
Šikal Karel1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
194.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice94
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové94
Schoř Marek1972 BaC Kladno94
Štika Jan1977 Spoje Praha94
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha94
199.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera92
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže92
201.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec90
203.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.89
204.Filz Jan1975 SK Prosek Praha88
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka88
206.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most86
Vacek Petr1994 TJ Sokol Doubravka86
208.Zrůna Marek1989 VSK Slavia TU Liberec84
209.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice83
210.Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha82
211.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
212.Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov79
213.Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
214.Jerman Pavel1964 BaC Kladno76
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov76
Poříz Leoš1974 Start Jihlava76
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové76
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice76
220.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže75
221.Leksa Ladislav1993 BaC Kladno72
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany72
Patera Jindřich1975 Hamr Praha72
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava72
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov72
226.Šot Michal1988 SK BC Premiera70
Veselý Tomáš1993 TJ Chemička Ústí nad Labem70
228.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice65
229.Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí64
230.Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno62
231.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně60
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška60
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany60
234.Hakl Jiří1989 TJ Astra ZMZ Praha59
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov59
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
238.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most56
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka56
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška56
241.Fetr Daniel1974 VSK Slavia TU Liberec54
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec54
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové54
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice54
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov54
249.Černý František1990 SK Prosek Praha52
Kroc Lukáš1979 Super Stars Most52
251.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže50
Fiala Jaroslav1977 SK BC Premiera50
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín50
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice50
Pospíšil Martin1956 TJ Spartak Sezimovo Ústí50
256.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha48
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec48
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže48
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice48
Valter Vlastimil1993 OS BK Goram Teplice48
263.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň46
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže46
265.Loskot Miroslav1978 Hamr Praha44
266.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha43
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov43
268.Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Micka Radek1989 TJ Proboštov42
Multuš Vítězslav1969 TJ Spartak Sezimovo Ústí42
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany42
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík42
274.Behenský Roman1967 Spartak Chrást40
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Láník Radek1969 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška40
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka40
Toledo Filipe1987 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka40
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov40
282.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec38
Schmid Radek1983 VSK VUT Brno38
Slepička Martin1970 SK Jupiter38
Smolík Karel1960 SK UP Olomouc38
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha38
287.Helar Jakub1992 Start Jihlava37
Helar Ondřej1995 Start Jihlava37
289.Barták Jiří1953 Start Jihlava36
Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně36
Bilčík Štěpán1974 SK Prosek Praha36
Caithaml Marek1997 BaC Kladno36
Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
David Tomáš1990 BK Kopřivnice36
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice36
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže36
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně36
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně36
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň36
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové36
Svoboda Petr1976 SK Podolí36
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice36
304.Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most34
305.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha33
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov33
307.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany32
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany32
Vild Petr1974 SK Jupiter32
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany32
311.Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové30
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary30
Hromádko Dušan1972 TJ Montas Hradec Králové30
Kovačík Alexej1963 TJ Slovan Karlovy Vary30
Krupica Luboš1963 TJ Sokol Osík30
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno30
Stráník Pavel1973 TJ Sokol Osík30
Trubač Luboš1977 BK TJ Baník Most30
319.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka28
320.Hegner Lukáš1981 TJ Sokol Doubravka26
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice26
322.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha24
Depta Jaromír1979 Hamr Praha24
Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka24
Jůzko Michal1994 SKB Český Krumlov24
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno24
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany24
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík24
330.Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice22
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany22
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera22
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice22
334.Hanák František1968 SK Sprint Brno20
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha20
Janoštík Roman1966 TJ Sokol České Budějovice20
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást20
Vodička Václav1992 Hamr Praha20
339.Bambas Ondřej1989 TJ Libín 1096 Prachatice18
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška18
Chaloupka Milan1985 BK Kopřivnice18
Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice18
Hubinák Libor1964 BK Kopřivnice18
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást18
Novák Petr1976 SK Badminton Přerov18
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov18
Volf Adam1989 Sokol Svatá18
350.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most16
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany16
352.Balon Karel1965 TJ Proboštov14
Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Homolka Pavel1946 BaC Kladno14
Port Pavel1976 TJ Proboštov14
Rafaj Michal1978 SK Podolí14
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany14
358.Bosák Matěj1984 SK BC Premiera13
Siviglia Dario1997 SKB Český Krumlov13
Souček Vojtěch1982 BC 66 Ivančice13
361.Bernacik Stanislav1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové12
Kavan Pavel1949 Slavoj Podivín12
Novák Radek1993 BC RSC Brno12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Valenta Marek1994 TJ Sokol Vodňany12
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha12
369.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Maryška Jaroslav1963 TJ Sokol Vodňany10
373.Doležal Bronislav1975 Slavoj Podivín8
Janeček Stanislav1975 SK Podolí8
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany8
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
377.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter6
Kovář Jan1975 TJ Sokol Křemže6
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany6
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany6
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany6
Veselý Petr1973 SK Jupiter6
383.Konečný Jiří1977 SK Jupiter4
384.Auermüller Adam1989 VSK Universita Brno2
Čiha Miroslav9999 TJ Bílá Hora Plzeň2
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice2
Klačanský Juraj1964 Sokol Vranovice2
Kubát Michal1979 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice2
Schick Jindřich1975 SK Podolí2
Strouhal Jiří1974 SK Podolí2
392.Čapatý Lubomír1975 BCC Řečkovice1
Komarovský Petr1965 SK Sprint Brno1
Odstrčil Martin1987 VSK Universita Brno1
Pedál Jiří1972 SK Podolí1
Valíček Rostislav1988 VSK Universita Brno1
Vonšák Martin1986 Sokol Vranovice1
1.Rubáš Josef1982 USK Plzeň5040
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň5040
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4944
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4944
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4200
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4200
7.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2944
Segeč Jan1978 USK Plzeň2944
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2704
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2480
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2480
12.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně2334
13.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha2216
14.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec2176
15.Štika Jan1977 Spoje Praha2046
16.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1957
17.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1912
Kopřiva Tomáš1986 TJ Sokol Dobruška1912
19.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec1902
20.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1816
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1792
22.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1776
23.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1660
24.Horáček David1990 TJ Sokol Dobruška1640
25.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1520
26.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1492
27.Louda Jiří1995 USK Plzeň1472
28.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1456
29.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1435
30.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1400
Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1400
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1400
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1400
34.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1363
35.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové1280
36.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1245
37.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1110
38.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1077
39.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov1063
40.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně1056
41.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1020
42.Týc Filip1971 BaC Kladno994
43.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška981
44.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem964
45.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín940
46.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška926
47.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha920
48.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec901
49.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most856
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha856
51.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice848
52.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice839
53.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha827
54.Bohm Michal1987 USK Plzeň826
55.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška825
56.Port Jan1972 TJ Proboštov796
57.Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha781
58.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha772
59.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice766
60.Martinec Petr1975 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové760
63.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov755
64.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov725
65.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná708
66.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem704
67.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha702
68.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha672
69.Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška621
70.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha604
71.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.574
72.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem572
73.Fridrich Václav1977 BaC Kladno555
74.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové554
75.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most553
76.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně532
77.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov520
Lubas Ondřej1968 Sokol Radotín Meteor Praha520
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov520
80.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.508
81.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
82.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka494
83.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice480
84.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka471
85.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov443
86.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec440
87.Popilka Pavel1977 USK Plzeň439
88.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most433
89.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice421
90.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové420
91.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha416
93.Hába Tomáš1993 Super Stars Most408
94.Nigrin Daniel1974 Spoje Praha389
95.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín388
96.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí383
Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí383
98.Šikal Karel1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.376
99.Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec375
100.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha374
101.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň366
102.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava365
103.Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň360
104.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most352
105.Filz Jan1975 SK Prosek Praha342
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov342
108.Slabý Otto1984 USK Plzeň337
109.Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr333
110.Motejl Jakub1995 Super Stars Most330
111.Konůpka Jiří1965 BaC Kladno329
112.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice325
113.Rombald Martin1987 Hamr Praha324
114.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň320
115.Ptáček David1993 BK Kopřivnice319
116.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek316
117.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha312
118.Drudík Ota1992 USK Plzeň311
119.Bláha Václav1980 Hamr Praha308
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín308
121.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík306
122.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice305
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr305
124.Fišer Petr1984 Spoje Praha295
125.Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně294
126.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun292
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň292
128.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice290
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice290
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže290
131.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava285
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice285
133.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most283
134.Látal Petr1975 TJ Proboštov282
Repiar Samuel1994 Super Stars Most282
136.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha280
Toledo Filipe1987 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
138.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha274
139.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně271
140.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec268
141.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka265
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka265
143.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most262
144.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera261
145.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka259
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice259
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.259
148.Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně258
149.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice255
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže255
151.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha246
152.Jareš Michael1993 Super Stars Most245
153.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek244
154.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže240
155.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec238
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec238
157.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.233
Horák Filip1990 BC RSC Brno233
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.233
160.Němeček Miroslav1992 Super Stars Most232
161.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno230
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec230
Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice230
164.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá224
165.Holubec Pavel1970 Hamr Praha220
166.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha216
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně216
168.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera215
Parkos David1974 SKB Český Krumlov215
170.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno214
171.Raschka David1978 BC 66 Ivančice211
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka211
173.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter208
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec208
Král Martin1994 BK TJ Baník Most208
176.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc202
Sklář David1993 Hamr Praha202
178.Bernacik Stanislav1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice200
179.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno199
180.Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové198
181.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter194
182.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha192
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice192
Zrůna Marek1989 VSK Slavia TU Liberec192
185.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec190
186.Vild Petr1974 SK Jupiter188
187.Sedláček Kamil1973 SK Podolí186
188.Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno184
189.David Tomáš1990 BK Kopřivnice180
190.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice179
191.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň178
192.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice175
193.Černý Pavel1986 SK Prosek Praha174
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové174
195.Majerek František1986 BK Kopřivnice165
196.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem164
Parkán Tomáš1979 SK Prosek Praha164
198.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice162
199.Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka159
200.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice154
201.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové152
Veselý Tomáš1993 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice152
204.Osička Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha150
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové150
206.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most148
207.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec146
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška146
209.Jerman Pavel1964 BaC Kladno145
210.Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha144
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha144
212.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá140
213.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň136
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže136
215.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást134
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást134
217.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most133
218.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most132
219.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové131
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže131
221.Čapek Jiří1975 Super Stars Most130
Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka130
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice130
224.Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně126
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno126
226.Vorel Ladislav1952 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice121
227.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí120
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Selingr Milan1958 SK p.e.m.a. Opava120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava120
232.Poříz Leoš1974 Start Jihlava118
233.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice116
234.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška113
235.Slepička Martin1970 SK Jupiter110
236.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně108
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně108
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové108
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov108
Štursa Martin1983 SK Podolí108
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov108
242.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice104
243.Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice102
244.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most100
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov100
246.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka98
247.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha96
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha96
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha96
250.Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most95
Smolík Karel1960 SK UP Olomouc95
252.Loskot Miroslav1978 Hamr Praha94
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno94
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov94
255.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka89
256.Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most86
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most86
Micka Radek1989 TJ Proboštov86
259.Šot Michal1988 SK BC Premiera85
260.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže84
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice84
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže84
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany84
264.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice82
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice82
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany82
267.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha80
Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha80
Mazúr Vladimír1957 TJ Slavoj Český Těšín80
Skoupil Martin1973 TJ Slavoj Český Těšín80
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava80
273.Láník Radek1969 TJ Chemička Ústí nad Labem79
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka79
Vícen Jarolím1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
276.Konečný Jiří1977 SK Jupiter78
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany78
278.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň76
279.Trubač Luboš1977 BK TJ Baník Most74
280.Barták Jiří1953 Start Jihlava72
Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice72
Hromádko Dušan1972 TJ Montas Hradec Králové72
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc72
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek72
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
288.Chalupský Jaroslav1980 TJ Spartak Sezimovo Ústí68
289.Bathory Michal1992 TJ Bílá Hora Plzeň66
290.Pospíšil Martin1956 TJ Spartak Sezimovo Ústí64
291.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera59
Hakl Jiří1989 TJ Astra ZMZ Praha59
Janoštík Roman1966 TJ Sokol České Budějovice59
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov59
Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška59
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov59
Skalický Mojmír1952 Spoje Praha59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov59
301.Behenský Roman1967 Spartak Chrást58
Helar Jakub1992 Start Jihlava58
Helar Ondřej1995 Start Jihlava58
304.Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně54
Caithaml Marek1997 BaC Kladno54
Černík Jaroslav1995 TJ Slovan Karlovy Vary54
Chaloupka Milan1985 BK Kopřivnice54
Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové54
Fetr Daniel1974 VSK Slavia TU Liberec54
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary54
Krupica Radek1988 TJ Sokol Osík54
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové54
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně54
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno54
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice54
Stráník Pavel1973 TJ Sokol Osík54
Svoboda Petr1976 SK Podolí54
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík54
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha54
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík54
321.Multuš Vítězslav1969 TJ Spartak Sezimovo Ústí52
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka52
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany52
324.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže50
325.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most48
Valter Vlastimil1993 OS BK Goram Teplice48
327.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice46
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
329.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže42
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
331.Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Michal Tomáš1980 Hamr Praha40
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec40
Siviglia Dario1997 SKB Český Krumlov40
Souček Vojtěch1982 BC 66 Ivančice40
Vodička Václav1992 Hamr Praha40
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka40
339.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec38
Kovář Jan1975 TJ Sokol Křemže38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
342.Bilčík Štěpán1974 SK Prosek Praha36
Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha36
Depta Jaromír1979 Hamr Praha36
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové36
Hubinák Libor1964 BK Kopřivnice36
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín36
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice36
Kavan Pavel1949 Slavoj Podivín36
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava36
Krupica Luboš1963 TJ Sokol Osík36
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
Novák Petr1976 SK Badminton Přerov36
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí36
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov36
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň36
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň36
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany36
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice36
Valenta Milan1976 SK Podolí36
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Volf Adam1989 Sokol Svatá36
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha36
367.Fiala Jaroslav1977 SK BC Premiera34
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany34
Tkáč Petr1963 Slavoj Podivín34
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany34
371.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice30
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
Hegner Lukáš1981 TJ Sokol Doubravka30
Jůzko Michal1994 SKB Český Krumlov30
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice30
377.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha26
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most26
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany26
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera26
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice26
382.Hanák František1968 SK Sprint Brno24
Komarovský Petr1965 SK Sprint Brno24
384.Bambas Ondřej1989 TJ Libín 1096 Prachatice22
Černý František1990 SK Prosek Praha22
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany22
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice22
388.Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
390.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň18
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany18
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany18
393.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany16
394.Klačanský Juraj1964 Sokol Vranovice14
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Vonšák Martin1986 Sokol Vranovice14
398.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany12
Protiva Pavel1970 TJ Sokol Vodňany12
Valenta Marek1994 TJ Sokol Vodňany12
401.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň10
Maryška Jaroslav1963 TJ Sokol Vodňany10
Steiner Miroslav1963 TJ Sokol Doubravka10
404.Čapatý Lubomír1975 BCC Řečkovice6
Odstrčil Martin1987 VSK Universita Brno6
Rafaj Michal1978 SK Podolí6
1.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4944
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4840
3.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2960
4.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2944
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2840
6.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň2416
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2416
8.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2024
9.Štika Jan1977 Spoje Praha1984
10.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1936
11.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1828
12.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1765
13.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně1736
14.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1520
15.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1388
16.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1352
17.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1211
18.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice1208
19.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec1086
20.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem1069
21.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1016
22.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1005
23.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1000
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň937
25.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice912
26.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha800
27.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
28.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha696
29.Ptáček David1993 BK Kopřivnice662
30.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov661
31.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
32.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most619
33.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice580
34.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha572
35.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška571
36.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno563
37.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava550
38.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov538
39.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha526
40.Horáček David1990 TJ Sokol Dobruška520
Jirásek Jan1972 BaC Kladno520
Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové520
44.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška519
45.Port Jan1972 TJ Proboštov486
46.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec480
47.Fridrich Václav1977 BaC Kladno449
Rombald Martin1987 Hamr Praha449
49.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek447
50.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov440
51.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha431
52.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha430
53.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice419
54.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí415
55.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice413
56.Louda Jiří1995 USK Plzeň374
57.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno354
58.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most345
59.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň329
60.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem320
61.Král Martin1994 BK TJ Baník Most316
62.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec314
63.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice310
64.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka296
65.Hába Tomáš1993 Super Stars Most294
66.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka287
67.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín283
68.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice279
69.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha277
70.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové272
71.Bohm Michal1987 USK Plzeň271
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně271
73.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov270
74.Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové264
75.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže263
76.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most262
77.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín254
78.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška251
79.Látal Petr1975 TJ Proboštov250
80.Parkos David1974 SKB Český Krumlov240
81.Slabý Otto1984 USK Plzeň237
82.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter236
83.Repiar Samuel1994 Super Stars Most228
84.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice221
85.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem219
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové216
87.Konůpka Jiří1965 BaC Kladno212
88.Popilka Pavel1977 USK Plzeň209
89.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí206
90.Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec204
91.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín202
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov202
93.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha198
94.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové196
95.Motejl Jakub1995 Super Stars Most180
96.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most174
97.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno172
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást172
99.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most169
100.Filz Jan1975 SK Prosek Praha168
101.Poříz Leoš1974 Start Jihlava166
102.Jerman Pavel1964 BaC Kladno162
103.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most150
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka150
Týc Filip1971 BaC Kladno150
Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
107.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže148
108.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka146
109.Klusoň Jan1993 TJ Astra ZMZ Praha144
110.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík134
111.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem128
112.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice126
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov126
114.Drudík Ota1992 USK Plzeň124
115.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška120
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně120
117.Sklář David1993 Hamr Praha116
118.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Veselý Tomáš1993 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
121.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr113
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov113
123.Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov112
124.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást110
125.Šot Michal1988 SK BC Premiera109
126.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice102
127.Čapek Jiří1975 Super Stars Most100
Parkán Tomáš1979 SK Prosek Praha100
129.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most96
Chalupský Jaroslav1980 TJ Spartak Sezimovo Ústí96
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha96
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec96
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín96
134.Holubec Pavel1970 Hamr Praha94
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka94
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže94
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň94
138.Bláha Václav1980 Hamr Praha90
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň90
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek90
142.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka88
143.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany86
144.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter84
Helar Ondřej1995 Start Jihlava84
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha84
147.Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové80
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava80
149.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov79
Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec79
151.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany78
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové78
Štursa Martin1983 SK Podolí78
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík78
155.Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most76
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha76
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice76
158.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most74
Němeček Miroslav1992 Super Stars Most74
160.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
161.Bernacik Stanislav1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Chaloupka Milan1985 BK Kopřivnice72
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno72
Horák Filip1990 BC RSC Brno72
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška72
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice72
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov72
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně72
169.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže70
170.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže66
Jareš Michael1993 Super Stars Most66
172.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice62
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka62
174.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice59
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov59
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí59
Sedláček Kamil1973 SK Podolí59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
180.Vacek Petr1994 TJ Sokol Doubravka58
181.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně54
Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň54
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha54
Homolka Pavel1946 BaC Kladno54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno54
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha54
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno54
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany54
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov54
Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně54
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Valenta Milan1976 SK Podolí54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
196.Behenský Roman1967 Spartak Chrást50
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec50
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice50
199.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové48
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové48
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha48
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most48
Slepička Martin1970 SK Jupiter48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
205.Bathory Michal1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice46
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá46
208.Nigrin Daniel1974 Spoje Praha42
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera42
Schoř Marek1972 BaC Kladno42
Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá42
212.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí40
Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha40
Láník Radek1969 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň40
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha40
Souček Vojtěch1982 BC 66 Ivančice40
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Vodička Václav1992 Hamr Praha40
221.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň38
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže38
223.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka36
Jůzko Michal1994 SKB Český Krumlov36
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice36
Kavan Pavel1949 Slavoj Podivín36
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek36
Novák Radek1993 BC RSC Brno36
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně36
Pokorný David1984 BC 66 Ivančice36
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov36
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice36
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň36
234.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže34
235.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka32
236.Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
237.Konečný Jiří1977 SK Jupiter26
Micka Radek1989 TJ Proboštov26
239.Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec25
240.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec23
241.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka22
Helar Jakub1992 Start Jihlava22
243.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
244.Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic18
Veselý Petr1973 SK Jupiter18
247.Komarovský Petr1965 SK Sprint Brno14
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
249.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany12
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany12
251.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice10
Hanák František1968 SK Sprint Brno10
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice10
Kovář Jan1975 TJ Sokol Křemže10
Multuš Vítězslav1969 TJ Spartak Sezimovo Ústí10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
257.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany8
258.Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany6
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka6
261.Kolíbal Miroslav1979 VSK VUT Brno4
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4672
2.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice4440
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3664
4.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha3320
5.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3184
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2856
7.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2485
8.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1976
9.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1936
10.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1680
11.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1672
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1552
13.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1525
14.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1520
15.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1341
16.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1304
17.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
18.Benešová Martina1985 SKB Český Krumlov1104
19.Angguni Febby1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
21.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha965
22.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava926
23.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka920
24.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec886
25.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek874
26.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka856
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha856
28.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha844
29.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice832
30.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most795
31.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most784
32.Koldová Veronika1994 Super Stars Most740
33.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice729
34.Krejčová Kateřina1993 USK Plzeň696
35.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové668
36.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň666
37.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice645
38.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka629
39.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov624
40.Erbenová Monika1986 BaC Kladno621
41.Kocourková Zuzana1983 TJ Sokol Dobruška606
42.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec594
43.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most556
44.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha502
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň456
Cinková Tereza1990 TJ Proboštov456
47.Fričová Anna1993 TJ Proboštov448
48.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové440
49.Molnáriová Adéla1990 TJ Orlová Lutyně430
50.Černá Martina1987 Hamr Praha426
51.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr404
52.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov391
53.Herčíková Linda1990 Hamr Praha369
54.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem366
55.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín363
56.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice362
57.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně360
58.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov354
59.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška343
60.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha342
61.Maršálková Eliška1996 SK Podolí331
62.Matulová Jana1988 BC RSC Brno325
63.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň322
64.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem320
65.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice311
66.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice308
67.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín289
68.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže288
69.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška284
70.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
71.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov276
72.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín268
73.Stárková Milada1978 BaC Kladno263
74.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně253
75.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška246
77.Havlová Jana1991 TJ Montas Hradec Králové240
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice240
79.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha238
80.Vítková Adéla1983 Start Jihlava236
81.Hončíková Hana1979 BaC Kladno234
82.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov229
83.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec225
84.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka224
85.Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha216
86.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha206
87.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr204
88.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno201
89.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha199
90.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka197
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno197
92.Toncarová Věra1969 BaC Kladno193
93.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice191
94.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha188
Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most188
96.Kociánová Hanka1969 TJ Sokol Osík186
97.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno180
98.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice179
99.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem171
100.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most168
101.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno167
Vocelková Anna1994 USK Plzeň167
103.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem166
104.Kokošková Radka1991 Super Stars Most154
105.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha151
Loskotová Romana1978 Hamr Praha151
107.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno147
108.Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové144
109.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice139
110.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary130
111.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín126
112.Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá120
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové120
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha120
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany120
Vomáčková Kateřina1982 TJ Sokol Osík120
118.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most116
119.Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí112
120.Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice108
121.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera105
122.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice101
123.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže96
124.Bínová Magdaléna1993 TJ Sokol Křemže94
125.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most90
126.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice88
127.Pořízová Radka1977 Start Jihlava86
128.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň84
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň84
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha84
131.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice80
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže80
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín80
134.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov79
135.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška78
136.Broklová Zuzana1980 Spoje Praha72
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
Přibylová Lenka1986 TJ Rozvoj Plzeň72
Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno72
140.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška66
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice66
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Slavíková Zita1970 SK Podolí66
144.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí62
145.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha60
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZMZ Praha60
147.Boubínová Denisa1987 TJ Sokol Doubravka59
Moravcová Magda1988 Hamr Praha59
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice59
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov59
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary59
153.Belánová Zuzana1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Dugová Barbora1994 Super Stars Most54
Kochtová Daniela1992 ZBL Zlín54
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí54
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha54
Medunová Michaela1979 Technoplast Chropyně54
Munzarová Petra1984 Spoje Praha54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň54
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek54
Tylová Tereza1984 TJ Astra ZMZ Praha54
164.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice52
165.Balounová Radka1984 Sokol Svatá50
Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera50
Jansová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
168.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha48
Petrášková Linda1994 BK TJ Baník Most48
170.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha46
171.Sahánková Jana1987 USK Plzeň42
172.Davidová Eva1986 VSK Slavia TU Liberec40
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně40
174.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter38
Dvořáková Lucie1993 OS BK Goram Teplice38
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany38
Rokůsková Monika1961 BaC Kladno38
178.Fartágová Martina1988 Super Stars Most36
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek36
Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most36
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek36
182.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha33
183.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany32
184.Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín31
185.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Řízková Magdaléna1987 TJ Spartak Sezimovo Ústí30
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín30
188.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže28
189.Dušková Natálie1995 Hamr Praha26
Veselá Kateřina9999 SK Jupiter26
191.Románková Monika1988 SK Sprint Brno24
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka24
193.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
194.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
Jakubová Martina1976 SK Podolí20
196.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany16
197.Přinosilová Petra1977 SK Sprint Brno14
198.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany12
199.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany10
Chalupská Pavla1981 TJ Spartak Sezimovo Ústí10
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka10
202.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
Huspeková Eva1974 SK Podolí8
Nečasová Jitka1984 SK Podolí8
205.Ptáčková Simona1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton4
Žilková Petra1989 VSK Universita Brno4
207.Řeholová Vendula1988 VSK Universita Brno1
1.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4640
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4640
3.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4512
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4360
5.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4280
6.Erbenová Monika1986 BaC Kladno4224
7.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem3680
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3136
9.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha2944
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2944
11.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň2704
12.Krejčová Kateřina1993 USK Plzeň2472
13.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most2456
14.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic2416
15.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha2384
16.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2352
17.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2230
18.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2224
19.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2028
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1936
21.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1920
22.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1821
23.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1696
24.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1640
25.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1600
26.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1552
27.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1548
28.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1480
29.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1456
Kocourková Zuzana1983 TJ Sokol Dobruška1456
31.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1452
32.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1374
33.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1190
34.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1125
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1104
Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka1104
Procházková Hana1977 VSK Slavia TU Liberec1104
38.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1089
39.Bobrovská Barbora1982 VSK Slavia TU Liberec1000
40.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha984
41.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha939
42.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek934
43.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem932
44.Angguni Febby1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice920
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice920
46.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
47.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice865
48.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín845
49.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha840
50.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň760
51.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha725
52.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec715
53.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín710
54.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov701
55.Černá Martina1987 Hamr Praha684
56.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí676
57.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek622
58.Herčíková Linda1990 Hamr Praha621
Loskotová Romana1978 Hamr Praha621
60.Straková Lenka1979 TJ Sokol Doubravka618
61.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha616
62.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně600
63.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové599
64.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice595
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice595
66.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most575
67.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha562
68.Hnilicová Eva1984 Sokol Radotín Meteor Praha560
69.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov552
70.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice522
71.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
73.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň517
74.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice507
75.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov501
76.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most500
77.Fričová Anna1993 TJ Proboštov493
78.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec491
79.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice487
80.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov472
81.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov454
82.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže453
83.Hončíková Hana1979 BaC Kladno444
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem444
85.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně432
86.Molnáriová Adéla1990 TJ Orlová Lutyně430
87.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov402
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov402
89.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška397
90.Stárková Milada1978 BaC Kladno387
91.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice359
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň359
93.Matulová Jana1988 BC RSC Brno353
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno353
95.Benešová Martina1985 SKB Český Krumlov336
96.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno324
97.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice320
98.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha318
99.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most316
100.Toncarová Věra1969 BaC Kladno315
101.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice301
102.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha294
103.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň285
104.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín280
105.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška272
106.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most271
107.Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice270
108.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice266
109.Kokošková Radka1991 Super Stars Most262
110.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno259
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno259
112.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha252
113.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most242
114.Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové240
115.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha238
116.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr236
117.Vocelková Anna1994 USK Plzeň233
118.Havlová Jana1991 TJ Montas Hradec Králové231
119.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr230
120.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov209
121.Vítková Adéla1983 Start Jihlava207
122.Kociánová Hanka1969 TJ Sokol Osík198
123.Balounová Radka1984 Sokol Svatá194
124.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem189
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem189
126.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice186
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové186
128.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha165
129.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter160
130.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň154
131.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno151
132.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá150
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást150
134.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most148
135.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň144
Broklová Zuzana1980 Spoje Praha144
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha144
138.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice137
139.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice136
140.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice133
141.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha132
Hlavinková Eliška1962 VK VŠB Ostrava132
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha132
Vomáčková Kateřina1982 TJ Sokol Osík132
145.Lepková Klára1991 BKV Plzeň131
146.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice130
147.Bínová Magdaléna1993 TJ Sokol Křemže124
148.Sahánková Jana1987 USK Plzeň120
149.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže112
150.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň106
151.Dušková Natálie1995 Hamr Praha105
152.Viktorová Michaela1989 TJ Přeštice100
153.Pořízová Radka1977 Start Jihlava99
154.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem97
155.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha96
Petrášková Linda1994 BK TJ Baník Most96
158.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka80
Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka80
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže80
161.Boubínová Denisa1987 TJ Sokol Doubravka79
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka79
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha79
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov79
Rejchrtová Jolana1980 TJ Sokol Dobruška79
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov79
167.Přibylová Lenka1986 TJ Rozvoj Plzeň78
168.Klečková Iva1974 VSK VŠV Brno72
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno72
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno72
172.Munzarová Petra1984 Spoje Praha66
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZMZ Praha66
Tylová Tereza1984 TJ Astra ZMZ Praha66
175.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška60
Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně60
Kouřímská Veronika1992 Hamr Praha60
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí60
Medunová Michaela1979 Technoplast Chropyně60
Slavíková Zita1970 SK Podolí60
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška60
182.Davidová Eva1986 VSK Slavia TU Liberec59
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha59
Jiruchová Hana1986 TJ Montas Hradec Králové59
Moravcová Magda1988 Hamr Praha59
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice59
Štefánková Julie1990 Hamr Praha59
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň59
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary59
Vojtíšková Zuzana1992 TJ Sokol Dobruška59
191.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary54
Dugová Barbora1994 Super Stars Most54
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín54
Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín54
Maršálková Eliška1996 SK Podolí54
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha54
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek54
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín54
Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most54
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek54
201.Vančurová Jana1973 TJ Sokol Křemže50
202.Beranová Štěpánka1973 USK Plzeň42
203.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně40
204.Malastrová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
206.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže34
Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí34
Řízková Magdaléna1987 TJ Spartak Sezimovo Ústí34
209.Nováková Jaroslava1963 TJ ČZ Strakonice30
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice30
211.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany26
Dvořáková Lucie1993 OS BK Goram Teplice26
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice26
214.Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka24
215.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera23
Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera23
217.Přinosilová Petra1977 SK Sprint Brno20
Románková Monika1988 SK Sprint Brno20
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka20
220.Fremrová Jaroslava1979 SK Jupiter16
221.Huspeková Eva1974 SK Podolí14
Jakubová Martina1976 SK Podolí14
Kubíková Barbora1976 VSK VUT Brno14
Marková Květa1988 TJ Sokol Vodňany14
Morávková Zuzana1976 VSK VUT Brno14
226.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Jansová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany10
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany10
Řeholová Vendula1988 VSK Universita Brno10
Žilková Petra1989 VSK Universita Brno10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4944
2.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic4760
3.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2960
4.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2944
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2840
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2536
7.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň2416
8.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2224
9.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2136
10.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1936
11.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1765
12.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1581
13.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha1496
14.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1388
15.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně1320
16.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1264
17.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1205
18.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1110
19.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1096
20.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1078
21.Bobrovská Barbora1982 VSK Slavia TU Liberec1000
22.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice976
23.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha956
24.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň937
25.Procházková Hana1977 VSK Slavia TU Liberec912
26.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most768
27.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
28.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice741
29.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha680
30.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice662
31.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha640
32.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
33.Koldová Veronika1994 Super Stars Most623
34.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov621
35.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha618
36.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka616
37.Kocourková Zuzana1983 TJ Sokol Dobruška599
38.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice580
39.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška571
40.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha559
41.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava550
Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha550
43.Angguni Febby1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
44.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov496
45.Fričová Anna1993 TJ Proboštov494
46.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov488
47.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem474
48.Černá Martina1987 Hamr Praha449
49.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha448
50.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové440
Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek440
52.Hončíková Hana1979 BaC Kladno426
53.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí415
54.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice413
55.Matulová Jana1988 BC RSC Brno412
56.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov408
57.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha379
58.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov376
59.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec375
60.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové372
61.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha364
62.Hnilicová Eva1984 Sokol Radotín Meteor Praha360
63.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec356
64.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň355
Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most355
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže355
67.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín345
68.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most332
69.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška331
70.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň329
71.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.320
72.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice279
73.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň276
Stárková Milada1978 BaC Kladno276
75.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov271
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně271
77.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha266
78.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno257
79.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem255
80.Vítková Adéla1983 Start Jihlava254
81.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice252
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice252
83.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek246
84.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno244
85.Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov240
86.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov238
87.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most236
88.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice221
89.Havlová Jana1991 TJ Montas Hradec Králové216
90.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most214
91.Straková Lenka1979 TJ Sokol Doubravka213
92.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany204
93.Vocelková Anna1994 USK Plzeň203
94.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr201
95.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno198
96.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň189
97.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín184
98.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň182
99.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka178
100.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem170
101.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha168
102.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha166
Pořízová Radka1977 Start Jihlava166
104.Kokošková Radka1991 Super Stars Most164
105.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha160
106.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka150
Klečková Iva1974 VSK VŠV Brno150
108.Maršálková Eliška1996 SK Podolí149
109.Beranová Štěpánka1973 USK Plzeň148
Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov148
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín148
112.Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové144
113.Toncarová Věra1969 BaC Kladno140
114.Nečasová Jitka1984 SK Podolí137
115.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha134
116.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary130
117.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most128
118.Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice126
Vomáčková Kateřina1982 TJ Sokol Osík126
120.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
122.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň118
123.Herčíková Linda1990 Hamr Praha116
124.Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové114
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška114
126.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr113
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno113
128.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice112
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice112
130.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka110
131.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera109
132.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín108
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most108
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha108
135.Kociánová Hanka1969 TJ Sokol Osík102
136.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most100
137.Loskotová Romana1978 Hamr Praha99
138.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov96
Petrášková Linda1994 BK TJ Baník Most96
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha96
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka96
142.Bínová Magdaléna1993 TJ Sokol Křemže94
Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice94
Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí94
145.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha90
Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno90
147.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice88
148.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň84
149.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka80
150.Davidová Eva1986 VSK Slavia TU Liberec79
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary79
152.Broklová Zuzana1980 Spoje Praha78
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí78
154.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice76
156.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Lošáková Iveta1988 BK Kopřivnice72
Molnáriová Adéla1990 TJ Orlová Lutyně72
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška72
Viktorová Michaela1989 TJ Přeštice72
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže72
162.Jansová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton70
163.Slavíková Zita1970 SK Podolí66
164.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter64
165.Chalupská Pavla1981 TJ Spartak Sezimovo Ústí60
166.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice59
Hlavinková Eliška1962 VK VŠB Ostrava59
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha59
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov59
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice59
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov59
173.Belánová Zuzana1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kochtová Daniela1992 ZBL Zlín54
Kouřímská Veronika1992 Hamr Praha54
Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá54
Medunová Michaela1979 Technoplast Chropyně54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Rokůsková Monika1961 BaC Kladno54
Sahánková Jana1987 USK Plzeň54
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZMZ Praha54
183.Chlapíková Vendula1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže50
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást50
186.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
187.Balounová Radka1984 Sokol Svatá46
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice46
189.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera42
Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín42
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany42
192.Boubínová Denisa1987 TJ Sokol Doubravka40
Dušková Natálie1995 Hamr Praha40
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha40
Lepková Klára1991 BKV Plzeň40
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň40
197.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
198.Blažejová Zdenka1972 Jiskra Nejdek36
Dugová Barbora1994 Super Stars Most36
Fartágová Martina1988 Super Stars Most36
Garcia Pavla1981 TJ Spartak Sezimovo Ústí36
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha36
Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno36
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha36
Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most36
206.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže34
207.Dvořáková Lucie1993 OS BK Goram Teplice26
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice26
Vančurová Jana1973 TJ Sokol Křemže26
210.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
211.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany18
Fremrová Jaroslava1979 SK Jupiter18
Malastrová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Nováková Jaroslava1963 TJ ČZ Strakonice18
Veselá Kateřina9999 SK Jupiter18
216.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany16
217.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Románková Monika1988 SK Sprint Brno14
219.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany10
Přinosilová Petra1977 SK Sprint Brno10
Řízková Magdaléna1987 TJ Spartak Sezimovo Ústí10
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka10
223.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany8
224.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany6
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany6
Ptáčková Simona1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
227.Kubíková Barbora1976 VSK VUT Brno4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC Dospělí Ústí n.Labem X - Ústí n/LC01.10.2011
2GPC Dospělí Ivančice - IvančiceC08.10.2011
3GPC Dospělí Opava - OpavaC08.10.2011
4GPC Dospělí Osík - OsíkC08.10.2011
5GPC Dospělí Tábor - TáborC09.10.2011
6GPE Dospělí Vodňany - VodňanyE15.10.2011
7GPD Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňD29.10.2011
8GPB Dospělí Baník Most - MostB29.10.2011
9GPE Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňE29.10.2011
10GPC Dospělí Mem.Pavla Bílka Hamr - Hamr PrahaC05.11.2011
11GPD Dospělí Vodňany - VodňanyD05.11.2011
12GPC Dospělí Přerov - PřerovC12.11.2011
13GPC Dospělí So České Budějovice - Č. BudějoviceC12.11.2011
14GPC Dospělí Ostrov n.Ohří - Ostrov n. OhříC12.11.2011
15GPC Dospělí Hradec Králové - H. KrálovéC12.11.2011
16GPC Dospělí Chropyně - ChropyněC13.11.2011
17GPC Dospělí TU Liberec - LiberecC13.11.2011
18GPD Dospělí Králův Dvůr - Králův DvůrD19.11.2011
19GPC Dospělí USK Plzeň - PlzeňC19.11.2011
20GPD Dospělí Vodňanský kapr - VodňanyD26.11.2011
21GPD Dospělí Proboštov - Teplice X - ProboštovD10.12.2011
22GPA Dospělí Li-Ning VC Brna/Jehnice - JehniceA11.12.2011
23SKP Sm kraje Přerov +10% Dospělí - PřerovSKP07.01.2012
24SKP Stč kraje Kladno +10% Dospělí - KladnoSKP07.01.2012
25SKP Prahy Hamr +10% Dospělí - Hamr PrahaSKP07.01.2012
26SKP Jm kraje Jehnice +10% Dospělí - JehniceSKP07.01.2012
27SKP Svč kr.Proboštov +10% Dospělí - ProboštovSKP07.01.2012
28SKP Zpč kraje USK Plzeň +10% Dospělí - PlzeňSKP07.01.2012
29SKP Vč kraje Dobruška +10% Dospělí - DobruškaSKP07.01.2012
30SKP Jč kraje Č.Krumlov +10% Dospělí - Č. KrumlovSKP07.01.2012
31GPA Dospělí Mem.St.Krauze Č.Těšín - Č. TěšínA14.01.2012
32GPC Dospělí Králův Dvůr - Králův DvůrC21.01.2012
33GPC Dospělí Hradec Králové - H. KrálovéC21.01.2012
34GPD Dospělí Bílá Hora Plzeň - PlzeňD04.02.2012
35MČR Plzeň Doubravka +20% Dospělí - PlzeňMČR12.02.2012
36GPC Dospělí Králův Dvůr - Králův DvůrC25.02.2012
37GPC Dospělí TU Liberec - LiberecC25.02.2012
38GPC Dospělí Dobruška - DobruškaC25.02.2012
39GPA Dospělí VC města Plzně - PlzeňA04.03.2012
40GPD Dospělí Prachatice - PrachaticeD10.03.2012
41GPD Dospělí Super Stars Most - MostD11.03.2012
42GPE Dospělí Brno Jehnice - JehniceE17.03.2012
43GPD Dospělí Brno Jehnice - JehniceD17.03.2012
44GPB Dospělí Jouda Cup Astra ZM - Astra PrahaB18.03.2012
45GPC Dospělí Olomouc - OlomoucC24.03.2012
46GPE Dospělí Plzeň - PlzeňE24.03.2012
47Přeb.Ústec.kraje SS Most Dospělí - MostD25.03.2012
48Přeb.Liber.kraje TU Liberec Dospělí - LiberecD25.03.2012
49GPC Dospělí Jihlava - JihlavaC31.03.2012
50GPC Dospělí České Budějovice - Č. BudějoviceC31.03.2012
51GPC Dospělí Velká cena Kladna - KladnoC31.03.2012
52GPD Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňD07.04.2012
53GPC Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňC07.04.2012
54GPE Dospělí Vodňany - VodňanyE14.04.2012
55GPA Dospělí Mem.P.Sima TU Liberec - LiberecA22.04.2012
56GPC Dospělí Ostrov n.Ohří - Ostrov n. OhříC28.04.2012
57GPC Dospělí Bad.Akad.L.Kroce SS Most - MostC12.05.2012
58GPC Dospělí Thun Cup Nejdek - NejdekC13.05.2012
59GPC Dospělí Vel.cena Teplic - TepliceC19.05.2012
60GPC Dospělí Vel.cena Kladna - KladnoC09.06.2012
61GPC Dospělí Akad.MČR Jehnice - JehniceC11.06.2012
62GPC Dospělí - DobruškaC02.09.2012
63GPA Benátecký pohár - Benátky n. J.A09.09.2012
64GPD Dospělí - TepliceD22.09.2012
65Memoriál Holobradého - Praha-VinořA23.09.2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading