logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 18.09.2012

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
17.12.2011 - 18.09.2012
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2544
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2190
3.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2102
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2069
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň2021
6.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most1701
7.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1462
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1286
9.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec860
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec800
12.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně798
13.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice624
14.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.622
15.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov600
16.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň557
17.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha551
18.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice539
19.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha519
20.Vraník Pavel1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.501
21.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
22.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín417
23.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec404
24.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška382
25.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice380
26.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka346
27.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň294
28.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.284
29.Král Martin1994 BK TJ Baník Most271
30.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže266
31.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice261
32.Pistulka Radek1997 USK Plzeň230
33.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice210
34.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most203
35.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně191
36.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov185
37.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice150
38.Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín148
39.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň144
41.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most142
42.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice140
43.Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín130
44.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
45.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha126
46.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha121
47.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov120
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška120
50.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha113
51.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka109
52.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov108
53.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka107
54.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice102
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem102
56.Motejl Jakub1995 Super Stars Most96
57.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice94
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín94
59.Kubal Jiří1995 Super Stars Most88
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem88
61.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice86
62.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most85
63.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov83
64.Repiar Samuel1994 Super Stars Most80
65.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové78
66.Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem74
67.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno66
68.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec59
Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška59
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice59
71.Woznica Kamil1995 BK TJ Baník Most56
72.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška54
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany54
Feith Marek1996 BC 66 Ivančice54
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most54
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov54
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně54
Zavadil Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
82.Čechura Adam1996 TJ Sokol Doubravka53
83.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice42
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha42
85.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Koutný Jan1994 TJ Orlová Lutyně40
Ščupák Michal1995 TJ Sokol Klimkovice40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice40
90.Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín36
93.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha30
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most30
95.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov26
96.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most22
97.Ondrášek David1996 Super Stars Most10
1.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2789
2.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2624
3.Král Martin1994 BK TJ Baník Most2534
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most2534
5.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2511
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2341
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2072
8.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2064
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1526
10.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1520
11.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň1421
12.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1411
13.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha1348
14.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1208
15.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
16.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1075
17.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec944
18.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška868
19.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha856
20.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice823
21.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín729
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín729
23.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice703
24.Repiar Samuel1994 Super Stars Most686
25.Motejl Jakub1995 Super Stars Most684
26.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov523
27.Vraník Pavel1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.468
28.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže438
29.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň430
Pistulka Radek1997 USK Plzeň430
32.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň422
33.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec411
34.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně319
35.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov297
36.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
37.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.252
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka252
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka252
40.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov237
41.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most230
42.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice206
43.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha204
44.Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín203
45.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most185
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín185
47.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška180
48.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice165
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice165
50.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most158
51.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
52.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha151
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha151
54.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice150
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové150
56.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka145
57.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov144
58.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem142
59.Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem136
60.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov127
61.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice120
62.Woznica Kamil1995 BK TJ Baník Most104
63.Kubal Jiří1995 Super Stars Most96
64.Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem88
65.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň86
66.Koutný Jan1994 TJ Orlová Lutyně79
Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška79
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno79
69.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové75
71.Čechura Adam1996 TJ Sokol Doubravka73
72.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha72
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice72
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov72
Zavadil Tomáš1995 SK Badminton Přerov72
78.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice60
79.Ščupák Michal1995 TJ Sokol Klimkovice59
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice59
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice59
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice59
83.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most54
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most54
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha54
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec54
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc54
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc54
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín54
91.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most42
92.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín40
93.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
94.Ondrášek David1996 Super Stars Most26
1.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška3104
2.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2592
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1766
4.Král Martin1994 BK TJ Baník Most1668
5.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1526
6.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha1381
7.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
8.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1148
9.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1062
10.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně860
11.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice745
12.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice715
13.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové685
14.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové658
15.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň640
16.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška629
17.Vraník Pavel1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.624
18.Louda Jiří1995 USK Plzeň541
19.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice531
20.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha466
21.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka434
22.Pistulka Radek1997 USK Plzeň430
23.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín393
24.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov336
25.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.326
26.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže303
27.Motejl Jakub1995 Super Stars Most292
28.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň264
29.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov253
30.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.217
31.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice199
32.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec193
33.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha192
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín192
35.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most188
36.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice186
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška186
38.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov179
39.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most167
40.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most157
41.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice155
42.Repiar Samuel1994 Super Stars Most152
43.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně144
44.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže134
45.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha133
46.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov131
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha131
48.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most125
49.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice120
50.Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem118
51.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov108
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín108
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín108
54.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice79
55.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové78
57.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany72
Feith Marek1996 BC 66 Ivančice72
Zavadil Tomáš1995 SK Badminton Přerov72
60.Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně66
61.Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška59
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice59
Ščupák Michal1995 TJ Sokol Klimkovice59
64.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha54
Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most54
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha54
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice54
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň54
71.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Kubal Jiří1995 Super Stars Most40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice40
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice40
76.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most38
77.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov36
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most36
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice36
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín36
87.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov26
88.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec25
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1941
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1508
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1486
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1434
5.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1256
6.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1219
7.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1104
8.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1082
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1040
10.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka988
11.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov931
12.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška842
13.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška830
14.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most798
15.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně630
16.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice486
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice486
18.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice458
19.Panochová Jana1997 Super Stars Most430
20.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice398
21.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha359
22.Vocelková Anna1994 USK Plzeň351
23.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem311
24.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín289
25.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha273
26.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary230
27.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín228
28.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha211
29.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav200
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary200
31.Maršálková Eliška1996 SK Podolí199
32.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže197
33.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem196
34.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov193
35.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most192
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec192
37.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice191
38.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem188
39.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín167
40.Dušková Natálie1995 Hamr Praha161
41.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr155
42.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
43.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice149
44.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín142
45.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany138
46.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice132
47.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most130
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín130
49.Brhelová Lucie1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.128
50.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice125
51.Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem124
52.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá120
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov120
54.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice118
55.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha113
56.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice110
57.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most100
58.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice94
59.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín76
60.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha72
62.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně66
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice66
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové66
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
66.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice63
67.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha60
68.Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice59
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice59
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí59
71.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Gutwirthová Valerie1997 SKB Český Krumlov54
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov54
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov54
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice54
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka54
80.Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové53
81.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha48
82.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most42
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany42
85.Chojnacká Kateřina1995 BK TJ Baník Most38
86.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Dugová Barbora1994 Super Stars Most36
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
91.Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most33
92.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most30
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most30
94.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice18
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha2549
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2549
3.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2160
4.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2069
5.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška2036
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1694
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1680
8.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1621
9.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1616
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1616
11.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1589
12.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1269
13.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1144
14.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1082
15.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka939
16.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most933
17.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice898
18.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec874
19.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice802
20.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice756
21.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most667
22.Dušková Natálie1995 Hamr Praha604
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha604
24.Brhelová Lucie1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.598
25.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary595
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary595
27.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice561
28.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most551
29.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín520
30.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín415
31.Vocelková Anna1994 USK Plzeň406
32.Panochová Jana1997 Super Stars Most400
33.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav355
34.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem335
35.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem305
36.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem287
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice271
38.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže266
39.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín233
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín233
41.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice229
42.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice207
43.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice205
44.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most188
45.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha151
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha151
47.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá150
48.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice144
49.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov133
50.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
51.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov127
52.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice126
Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem126
54.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice120
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany120
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha120
58.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice113
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín113
60.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín95
61.Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice79
Maršálková Eliška1996 SK Podolí79
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí79
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové79
65.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr78
66.Dugová Barbora1994 Super Stars Most72
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Gutwirthová Valerie1997 SKB Český Krumlov72
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most72
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov72
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov72
73.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně60
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně60
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany60
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice60
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice60
80.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice54
Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most54
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most54
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov54
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most54
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín54
89.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2501
2.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně2166
3.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1448
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1266
5.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha975
6.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice931
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.904
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha812
9.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně782
10.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka781
11.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice745
12.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice724
13.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov699
14.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec668
15.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška630
16.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha560
17.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most511
18.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín437
19.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary430
20.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška428
21.Vocelková Anna1994 USK Plzeň392
22.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most342
23.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov336
24.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice319
25.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha272
26.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice266
27.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice247
28.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav230
29.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže223
30.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most217
31.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov199
Maršálková Eliška1996 SK Podolí199
33.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice192
34.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín167
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín167
36.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín166
37.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem157
38.Panochová Jana1997 Super Stars Most152
39.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá150
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
41.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem144
42.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr137
43.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha133
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice133
45.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha131
46.Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem118
47.Dušková Natálie1995 Hamr Praha113
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov113
49.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem112
50.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice94
51.Brhelová Lucie1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
52.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany78
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka78
54.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín76
55.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most74
56.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové72
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov72
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha72
59.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně66
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
62.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín59
Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice59
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice59
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové59
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice59
Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most59
68.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Gutwirthová Valerie1997 SKB Český Krumlov54
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha54
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany54
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov54
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
78.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice40
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice40
80.Chojnacká Kateřina1995 BK TJ Baník Most38
81.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Čechová Eva1997 BK Kopřivnice36
Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most36
Dugová Barbora1994 Super Stars Most36
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most36
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov36
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most36
89.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading