logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 10.10.2012

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
28.09.2011 - 10.10.2012
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3279
2.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2136
3.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1816
4.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1424
5.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1138
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1138
7.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1100
8.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1075
9.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1000
10.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín868
11.Kural Martin1999 USK Plzeň854
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec640
13.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha575
14.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice574
15.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice538
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín538
17.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.526
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové513
19.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun428
20.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most402
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.402
22.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška396
23.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň361
24.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice354
25.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha335
26.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha318
27.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně306
28.Linda Martin2000 TJ Dobřany288
29.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice271
30.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík253
31.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín239
32.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov232
33.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec226
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha226
35.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec217
36.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec216
37.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera212
38.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha209
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha209
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov209
41.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha202
42.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most200
43.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně196
44.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha194
45.Dostál Marek1998 SK Podolí193
46.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice192
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice192
48.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem190
49.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem184
50.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha180
51.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem178
Hartman Kryštof1999 BaC Kladno178
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice178
54.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice176
55.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice174
56.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek173
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška173
58.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec168
59.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha166
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice166
Zrza Bronislav1998 SK Podolí166
62.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most164
63.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec160
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha160
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec160
66.Pech Josef1998 TJ Dobřany155
67.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava149
68.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov148
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín148
70.Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov147
71.Gunther Michal2001 SK Podolí146
Linhart Lukáš1998 Super Stars Most146
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec146
74.Slavík Martin1998 Hamr Praha144
75.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice143
76.Krůtil Pavel1998 Lokomotiva Břeclav142
77.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice139
78.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně138
79.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška135
80.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice134
81.Macák Jan1999 Hamr Praha133
82.Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň132
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem132
84.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
85.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška130
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha130
87.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně120
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec120
89.Herzán David2002 Slavoj Podivín114
90.Sedláček Jakub1998 TJ Sokol Dobruška111
91.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice108
93.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany106
94.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně104
95.Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně102
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka102
97.Holeček Jan2000 Hamr Praha92
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
99.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav90
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
102.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.89
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové89
104.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha88
105.Novotný Matěj1999 SK Děčín86
106.Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže83
107.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice82
108.Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík81
109.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most80
Musil Marek1998 Sokol Radotín Meteor Praha80
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha80
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha80
113.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Tvrdík Matyáš1998 TJ Sokol Dobruška78
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice78
116.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec72
Lukeš Martin1998 TJ Proboštov72
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec72
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín72
121.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík70
122.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec66
123.Csibry David9999 DDM Rychnov nad Kněžnou64
Veselý Michal1998 Lokomotiva Břeclav64
125.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka60
Wittausch David1998 Super Stars Most60
127.Musil Marek1998 BC 66 Ivančice59
128.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most58
129.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín56
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec56
131.Patočka Pavel1998 Lokomotiva Břeclav55
132.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Černý Miloslav1998 Super Stars Most54
Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun54
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc54
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík54
140.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec52
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec52
142.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha49
143.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň48
144.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem44
145.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové42
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek42
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov42
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka42
149.Budírský Kryštof1998 TJ Sokol Klimkovice40
Soldát Martin1999 TJ Astra ZMZ Praha40
151.Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín38
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice38
153.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška36
Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Janík Petr1971 BCC Řečkovice36
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška36
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most36
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov36
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
163.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec34
164.Jirovec Karel1999 TJ Sokol Křemže33
165.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov30
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov30
Jadrný Petr2000 Lokomotiva Břeclav30
Jana Dominik1998 TJ Sokol České Budějovice30
Košťál Tomáš1998 TJ Dobřany30
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha30
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov30
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav30
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav30
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek30
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice30
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany30
178.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
180.Mencl Jakub1998 Spoje Praha25
181.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně24
Palán Václav2001 SK Prosek Praha24
Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec24
184.Bureš Michal2000 SK Podolí22
Cach Jakub2001 Super Stars Most22
186.Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha20
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov20
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov20
189.Fries Oliver1998 TJ Montas Hradec Králové18
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec18
Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec18
Martínek Jakub2000 SK Podolí18
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most18
Paulík Jan2000 SK Podolí18
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec18
196.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Hájek David2000 Super Stars Most14
Havlíček David1999 TJ Slovan Vesec14
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec14
Seifert David2000 BK TJ Baník Most14
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most14
202.Kilinger Sebastian1999 Sokol Radotín Meteor Praha13
203.Bízek Vojtěch2002 Spoje Praha12
Zeman Vít1998 TJ Astra ZMZ Praha12
205.Cáder Michal2000 TJ Proboštov10
Hák Kamil1998 Super Stars Most10
Hrbáček Lukáš1998 OS BK Goram Teplice10
208.Dytrt Tomáš2001 TJ Proboštov2
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice2
1.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice3144
2.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2952
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2952
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2516
5.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2200
6.Kural Martin1999 USK Plzeň2184
7.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1859
8.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1656
9.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1416
10.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice1230
11.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1176
12.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1148
13.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1075
14.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška1061
15.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha922
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha922
17.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně910
18.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec830
19.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice821
20.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové815
21.Linda Martin2000 TJ Dobřany804
22.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha753
23.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha700
24.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun682
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň682
26.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice670
27.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.607
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.607
29.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice563
30.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most557
31.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín503
32.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek432
33.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most430
34.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice424
35.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně403
36.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec345
37.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha343
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha343
39.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha325
40.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov323
41.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík314
42.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice305
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice305
44.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín295
45.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov287
46.Herzán David2002 Slavoj Podivín276
47.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most270
48.Pech Josef1998 TJ Dobřany266
49.Gunther Michal2001 SK Podolí258
50.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně257
Dostál Marek1998 SK Podolí257
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice257
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně257
54.Krůtil Pavel1998 Lokomotiva Břeclav251
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha251
56.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec239
57.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice238
58.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec235
59.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha233
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík233
61.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera230
62.Zrza Bronislav1998 SK Podolí227
63.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno224
64.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška221
65.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice218
66.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem208
67.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
68.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov203
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín203
70.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem202
71.Linhart Lukáš1998 Super Stars Most201
72.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha196
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem196
74.Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň192
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice192
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
77.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec186
78.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha185
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha185
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava185
81.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem184
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice184
83.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most177
84.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec174
85.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice172
86.Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov167
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška167
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška167
Sedláček Jakub1998 TJ Sokol Dobruška167
90.Macák Jan1999 Hamr Praha162
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice162
92.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec160
93.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha149
94.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice147
95.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
96.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík140
97.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka138
98.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec136
99.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany131
100.Musil Marek1998 Sokol Radotín Meteor Praha130
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha130
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha130
103.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové127
104.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně126
106.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
107.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most124
Wittausch David1998 Super Stars Most124
109.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec122
110.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun120
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík120
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka120
114.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
115.Soldát Martin1999 TJ Astra ZMZ Praha115
116.Csibry David9999 DDM Rychnov nad Kněžnou113
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín113
118.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec110
119.Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže109
Jirovec Karel1999 TJ Sokol Křemže109
121.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav108
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín108
Slavík Martin1998 Hamr Praha108
Tvrdík Matyáš1998 TJ Sokol Dobruška108
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice108
126.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec100
Lukeš Martin1998 TJ Proboštov100
128.Patočka Pavel1998 Lokomotiva Břeclav97
129.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice96
130.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice94
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha94
132.Musil Marek1998 BC 66 Ivančice93
133.Holeček Jan2000 Hamr Praha92
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most92
Veselý Michal1998 Lokomotiva Břeclav92
136.Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín90
137.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc84
138.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň78
139.Mencl Jakub1998 Spoje Praha76
140.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec74
141.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov72
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most72
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové72
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov72
147.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
148.Černý Miloslav1998 Super Stars Most64
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec64
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec64
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem64
152.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň60
153.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška54
Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Jadrný Petr2000 Lokomotiva Břeclav54
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška54
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav54
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek54
Palán Václav2001 SK Prosek Praha54
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov54
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav54
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice54
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
170.Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec52
171.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka50
Hrbáček Lukáš1998 OS BK Goram Teplice50
173.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec46
Bureš Michal2000 SK Podolí46
Jana Dominik1998 TJ Sokol České Budějovice46
176.Budírský Kryštof1998 TJ Sokol Klimkovice40
Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha40
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov40
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov40
180.Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec38
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec38
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec38
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec38
184.Bízek Vojtěch2002 Spoje Praha36
Fries Oliver1998 TJ Montas Hradec Králové36
Janík Petr1971 BCC Řečkovice36
Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany36
190.Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc30
191.Cach Jakub2001 Super Stars Most26
Cáder Michal2000 TJ Proboštov26
Dytrt Tomáš2001 TJ Proboštov26
Hájek David2000 Super Stars Most26
Havlíček David1999 TJ Slovan Vesec26
Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec26
Seifert David2000 BK TJ Baník Most26
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
200.Martínek Jakub2000 SK Podolí22
Paulík Jan2000 SK Podolí22
202.Hák Kamil1998 Super Stars Most14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
1.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2960
2.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2424
3.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2357
4.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1656
5.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1630
6.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha1381
7.Kural Martin1999 USK Plzeň1230
8.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha1043
9.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice816
10.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice792
11.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice782
12.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín730
13.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec616
14.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice595
15.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň575
16.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.561
17.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška491
18.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most489
19.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.486
20.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha444
21.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most430
22.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně356
23.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové345
24.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov325
25.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
26.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice299
27.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín296
28.Linda Martin2000 TJ Dobřany283
29.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec247
30.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha239
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně239
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín239
33.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek233
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice233
35.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice227
36.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.217
37.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most216
38.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
39.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice202
40.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha200
41.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec198
42.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno196
43.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most194
44.Zrza Bronislav1998 SK Podolí186
45.Dostál Marek1998 SK Podolí185
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice185
47.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín184
48.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem176
49.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec168
50.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun167
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov167
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška167
53.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice166
54.Gunther Michal2001 SK Podolí164
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec164
56.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha152
Linhart Lukáš1998 Super Stars Most152
58.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha149
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice149
60.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem148
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov148
62.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice146
63.Herzán David2002 Slavoj Podivín144
64.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice138
65.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec132
66.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha131
67.Krůtil Pavel1998 Lokomotiva Břeclav130
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera130
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně130
70.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec128
71.Pech Josef1998 TJ Dobřany126
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice126
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
74.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
75.Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík113
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.113
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové113
78.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně112
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice112
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice112
82.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice110
83.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice108
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka108
87.Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže105
88.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík100
89.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec92
90.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška90
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň90
Slavík Martin1998 Hamr Praha90
93.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec86
94.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
95.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín76
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha76
97.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav72
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň72
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov72
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň72
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha72
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Tvrdík Matyáš1998 TJ Sokol Dobruška72
105.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc66
106.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec64
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec64
108.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec62
109.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most56
110.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun54
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov54
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov54
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most54
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík54
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek54
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
122.Černý Miloslav1998 Super Stars Most52
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec52
Wittausch David1998 Super Stars Most52
125.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice50
Hrbáček Lukáš1998 OS BK Goram Teplice50
127.Holeček Jan2000 Hamr Praha46
128.Jirovec Karel1999 TJ Sokol Křemže40
Kilinger Sebastian1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Mencl Jakub1998 Spoje Praha40
Patočka Pavel1998 Lokomotiva Břeclav40
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha40
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík40
135.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec38
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
Hájek David2000 Super Stars Most38
Jana Dominik1998 TJ Sokol České Budějovice38
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice38
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec38
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec38
142.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov36
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka36
Janík Petr1971 BCC Řečkovice36
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové36
Novotný Matěj1999 SK Děčín36
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov36
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav36
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha36
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Sedláček Jakub1998 TJ Sokol Dobruška36
Veselý Michal1998 Lokomotiva Břeclav36
155.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most32
156.Cach Jakub2001 Super Stars Most26
Dytrt Tomáš2001 TJ Proboštov26
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec26
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most26
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice26
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec26
163.Martínek Jakub2000 SK Podolí22
164.Fries Oliver1998 TJ Montas Hradec Králové18
165.Cáder Michal2000 TJ Proboštov14
Hák Kamil1998 Super Stars Most14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Lukeš Martin1998 TJ Proboštov14
Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec14
Paulík Jan2000 SK Podolí14
Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec14
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most14
173.Bureš Michal2000 SK Podolí10
1.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2872
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2664
3.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2592
4.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1411
5.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1396
6.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1301
7.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1256
8.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1230
9.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov970
10.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice916
11.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany836
12.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most830
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha730
14.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka700
15.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha640
16.Paurová Lucie1999 Super Stars Most551
17.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice521
18.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.491
19.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno438
20.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice424
21.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín410
22.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška406
23.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice344
24.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice334
25.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov330
26.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha320
27.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary319
28.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka302
29.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice282
30.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha251
31.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha247
32.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice245
33.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.239
34.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most233
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha233
36.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek228
37.Janošová Petra2000 Sokol Jílové227
38.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice221
39.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek215
40.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec213
41.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice212
42.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice211
43.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most203
44.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice202
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha202
46.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most198
47.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha197
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška197
49.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice194
50.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí188
51.Homolková Klára2001 Sokol Jílové186
52.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice180
53.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně178
54.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc174
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec174
56.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov173
57.Srbová Adéla2000 BaC Kladno171
58.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec168
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc168
Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně168
61.Černá Tereza2002 TJ Dobřany166
62.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka162
Bláhová Anna1998 Technoplast Chropyně162
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno162
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice162
66.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov155
67.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most150
68.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec146
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most146
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec146
71.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov137
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice137
73.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice136
Klekarová Anna1998 SKZŠ Dolní Čermná136
75.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha135
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže135
77.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc134
78.Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha132
Schořová Sonja2000 BaC Kladno132
80.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha129
81.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem128
82.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most126
84.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň120
85.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice116
86.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Michalová Adriana1998 Super Stars Most114
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Sejková Hana1999 SK Podolí114
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
91.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav105
92.Romová Barbora1999 OS BK Goram Teplice104
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec104
94.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun102
95.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
96.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec99
97.Zikosová Tereza1998 Technoplast Chropyně97
98.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov96
99.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany88
100.Filipová Nicole1998 VŠTJ UK Hradec Králové87
101.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň84
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov84
103.Hošková Nelly1999 VŠTJ UK Hradec Králové82
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
105.Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice78
Procházková Michala1999 BaC Kladno78
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov78
108.Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže76
109.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc72
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové72
111.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav68
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec68
113.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň66
Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem66
115.Helmichová Lucie1998 Spoje Praha63
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže63
117.Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín60
119.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí59
120.Sejková Patricie2001 SK Podolí58
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec58
122.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec56
123.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice54
Benišová Anna2000 BK Kopřivnice54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň54
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary54
Šemberová Michaela1999 TJ Lanškroun54
129.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice50
130.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha48
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové48
132.Barchánková Adéla1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.46
Ševčíková Monika1999 Lokomotiva Břeclav46
Švehlová Alžběta1999 SK Podolí46
136.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň42
Jagerová Katka2000 USK Plzeň42
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka42
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň42
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava42
141.Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov40
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary40
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc40
144.Janešová Markéta9999 Skuteč36
Sikorová Veronika1998 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Volfová Radka9999 Skuteč36
148.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice33
150.Baštářová Klára1998 TJ Sokol Doubravka30
Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav30
Dundová Jana1999 TJ Sokol České Budějovice30
Hertlová Simona1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň30
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov30
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň30
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha30
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka30
Sikorová Kateřina1998 SK Podolí30
Švejdová Veronika1998 TJ Sokol Doubravka30
Trnková Anna1998 TJ Astra ZMZ Praha30
162.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec26
Psotová Barbora1999 Super Stars Most26
164.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice22
Hájková Aneta1998 TJ Proboštov22
Janurová Kristýna1998 TJ Sokol České Budějovice22
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem22
168.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín18
Helmichová Michaela1999 Spoje Praha18
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Mešková Romana1998 Slavoj Podivín18
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice18
173.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most14
Berchinová Linda1999 Super Stars Most14
Bublová Natálie1999 OS BK Goram Teplice14
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov14
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec14
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín14
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec14
180.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc10
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice10
Scholasterová Viktorie1997 SK Podolí10
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí10
Urbanová Adéla1998 TJ Proboštov10
Zavoralová Markéta1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
187.Šarafínová Bára2000 SK Podolí4
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3464
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3464
3.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany2664
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2664
5.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2536
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2536
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2184
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1814
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1541
10.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1301
11.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov1215
12.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1212
13.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1176
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1171
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1171
16.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1104
17.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1061
18.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1028
19.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov839
20.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most830
21.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice821
22.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice745
23.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.729
24.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín705
25.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka670
26.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška652
27.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka636
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno636
29.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně634
30.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha556
31.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice543
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice543
33.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha447
34.Šemberová Michaela1999 TJ Lanškroun430
35.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice420
36.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary414
37.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice388
38.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most372
39.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno365
40.Homolková Klára2001 Sokol Jílové354
41.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha325
42.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov324
43.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice318
44.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek305
45.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice295
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice295
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha295
48.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha287
49.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec277
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec277
51.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice269
52.Černá Tereza2002 TJ Dobřany265
Janošová Petra2000 Sokol Jílové265
54.Srbová Adéla2000 BaC Kladno251
55.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice243
56.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice240
57.Bláhová Anna1998 Technoplast Chropyně239
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí239
59.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice237
60.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek235
61.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň222
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice222
Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně222
64.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha221
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most221
66.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most217
67.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc216
68.Klekarová Anna1998 SKZŠ Dolní Čermná212
69.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc210
70.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec209
71.Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec205
72.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec204
73.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov203
74.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov199
75.Sejková Hana1999 SK Podolí198
76.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha194
77.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice187
78.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže185
Zikosová Tereza1998 Technoplast Chropyně185
80.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc184
81.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most180
Schořová Sonja2000 BaC Kladno180
83.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most176
84.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec161
85.Michalová Adriana1998 Super Stars Most156
86.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha151
87.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun144
89.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav133
90.Helmichová Lucie1998 Spoje Praha131
91.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec127
92.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň126
Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav126
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov126
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové126
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
99.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem124
100.Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice122
Romová Barbora1999 OS BK Goram Teplice122
102.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice120
103.Filipová Nicole1998 VŠTJ UK Hradec Králové113
Hošková Nelly1999 VŠTJ UK Hradec Králové113
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže113
106.Sejková Patricie2001 SK Podolí112
107.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov108
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň108
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové108
112.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí94
113.Sikorová Kateřina1998 SK Podolí90
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc90
115.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec84
116.Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov80
117.Ševčíková Monika1999 Lokomotiva Břeclav79
118.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec77
119.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc76
120.Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
121.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
Odložilíková Xenie1998 SK Podolí73
123.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice72
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň72
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka72
Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka72
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary72
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín72
130.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice63
131.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec61
132.Barchánková Adéla1998 Sokol Radotín Meteor Praha59
Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže59
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice59
136.Baštářová Klára1998 TJ Sokol Doubravka54
Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav54
Helmichová Michaela1999 Spoje Praha54
Hertlová Simona1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň54
Jagerová Katka2000 USK Plzeň54
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň54
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov54
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha54
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň54
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha54
Procházková Michala1999 BaC Kladno54
Trnková Anna1998 TJ Astra ZMZ Praha54
151.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice50
152.Berchinová Linda1999 Super Stars Most38
Bublová Natálie1999 OS BK Goram Teplice38
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice38
Janurová Kristýna1998 TJ Sokol České Budějovice38
Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec38
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec38
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem38
160.Janešová Markéta9999 Skuteč36
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Mešková Romana1998 Slavoj Podivín36
Sikorová Veronika1998 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín36
Volfová Radka9999 Skuteč36
166.Zavoralová Markéta1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
167.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec26
Hájková Aneta1998 TJ Proboštov26
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
Psotová Barbora1999 Super Stars Most26
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice26
Urbanová Adéla1998 TJ Proboštov26
174.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc22
176.Šarafínová Bára2000 SK Podolí14
Scholasterová Viktorie1997 SK Podolí14
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí14
1.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec3064
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2472
3.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany2424
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1816
5.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1376
6.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1322
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1256
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1176
9.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1126
10.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.931
11.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín916
12.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka860
13.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín668
14.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška621
15.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most616
16.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov509
17.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška482
18.Paurová Lucie1999 Super Stars Most465
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice465
20.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
21.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice392
22.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most389
23.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně361
24.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka292
25.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek287
26.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.278
27.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice256
28.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice244
29.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha241
30.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha239
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary239
32.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice233
33.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice228
34.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice226
35.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice223
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí223
37.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň222
38.Černá Tereza2002 TJ Dobřany221
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov221
40.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno215
41.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice212
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice212
43.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most209
44.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec204
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice204
46.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek203
47.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov199
48.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice198
49.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most186
50.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha185
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno185
52.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec180
53.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice166
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha166
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha166
56.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most162
57.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec158
58.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc156
59.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice154
60.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka153
61.Sejková Hana1999 SK Podolí152
62.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most150
63.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha149
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov149
65.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov148
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha148
67.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice140
68.Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec138
69.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav131
70.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec130
71.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň126
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně126
74.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec124
75.Janošová Petra2000 Sokol Jílové119
76.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže113
77.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec112
79.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice110
80.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov108
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun108
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
84.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec100
85.Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice98
Sejková Patricie2001 SK Podolí98
87.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany97
88.Klekarová Anna1998 SKZŠ Dolní Čermná95
89.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň94
Srbová Adéla2000 BaC Kladno94
91.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most90
Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín90
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov90
95.Michalová Adriana1998 Super Stars Most88
96.Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem86
97.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc84
98.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí82
99.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc80
100.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav76
101.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice72
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň72
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov72
Schořová Sonja2000 BaC Kladno72
Sikorová Kateřina1998 SK Podolí72
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové72
108.Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov62
109.Homolková Klára2001 Sokol Jílové59
110.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí58
111.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec56
112.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice54
Filipová Nicole1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň54
Jagerová Katka2000 USK Plzeň54
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň54
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka54
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary54
Šemberová Michaela1999 TJ Lanškroun54
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc54
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
124.Romová Barbora1999 OS BK Goram Teplice50
125.Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže46
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
127.Barchánková Adéla1998 Sokol Radotín Meteor Praha40
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec40
Helmichová Lucie1998 Spoje Praha40
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže40
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice40
Ševčíková Monika1999 Lokomotiva Břeclav40
135.Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec38
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice38
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice38
138.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav36
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov36
Hošková Nelly1999 VŠTJ UK Hradec Králové36
Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň36
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň36
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha36
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Trnková Anna1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Volfová Radka9999 Skuteč36
150.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most26
Berchinová Linda1999 Super Stars Most26
Hájková Aneta1998 TJ Proboštov26
Psotová Barbora1999 Super Stars Most26
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem26
155.Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc22
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí22
157.Janešová Markéta9999 Skuteč18
Šarafínová Bára2000 SK Podolí18
Sikorová Veronika1998 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
160.Bublová Natálie1999 OS BK Goram Teplice14
Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec14
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov14
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec14
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice14
Urbanová Adéla1998 TJ Proboštov14
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U15 Proboštov - ProboštovD08.10.2011
2GPD U15 TU Liberec - LiberecD08.10.2011
3GPC U15 Podivín - PodivínC15.10.2011
4GPC U15 Český Těšín - Č. TěšínC15.10.2011
5GPC U15 Montas Hradec Králové - H. KrálovéC16.10.2011
6GPC U15 Český Krumlov - Č. KrumlovC16.10.2011
7GPC U15 Kladno - KladnoC28.10.2011
8GPC U15 Dobřany - DobřanyC29.10.2011
9GPC U15 Ústí nad Labem - Ústí n/LC29.10.2011
10GPC U15 Astra ZM Praha - Astra PrahaC30.10.2011
11GPA U15 Český Těšín - Č. TěšínA13.11.2011
12GPD U15 TU Liberec - LiberecD26.11.2011
13GPD U15 Ústí n.Labem - Ústí n/LD26.11.2011
14GPC U15 Ván.turnaj Klimkovice - KlimkoviceC27.11.2011
15GPC U15 Břeclav - BřeclavC04.12.2011
16GPC U15 Hamr Praha - Hamr PrahaC10.12.2011
17GPC U15 Kladno - KladnoC10.12.2011
18GPC U15 Český Těšín - Č. TěšínC17.12.2011
19GPC U15 České Budějovice - Č. BudějoviceC17.12.2011
20GPC U15 Teplice - TepliceC17.12.2011
21GPC U15 Bílá Hora Plzeň - PlzeňC17.12.2011
22GPD U15 Břeclav X - BřeclavD17.12.2011
23GPC U15 Pardubice - PardubiceC18.12.2011
24GPA U15 Radotín Meteor Vinoř - VinořA14.01.2012
25GPD U15 České Budějovice - Č. BudějoviceD14.01.2012
26GPD U15 Jehnice - JehniceD26.02.2012
27GPC U15 Podivín - PodivínC10.03.2012
28GPC U15 Witte Cup Nejdek - NejdekC10.03.2012
29SKP Prahy Radotín Meteor+10% U15 - RadotínSKP10.03.2012
30SKP Stč kraje Benátky +10% U15 - Benátky n/JSKP10.03.2012
31GPC U15 Přebor Klimkovic - KlimkoviceC11.03.2012
32SKP Jč kraje Č.Krumlov +10% U15 - Č. KrumlovSKP24.03.2012
33SKP Jm kraje Ivančice +10% U15 - IvančiceSKP24.03.2012
34SKP Svč kraj Vesec +10% U15 - VesecSKP24.03.2012
35SKP Zpč kraje Kar.Vary +10% U15 - Karlovy VarySKP24.03.2012
36SKP Vč kraje Dobruška +10% U15 - DobruškaSKP25.03.2012
37SKP Sm kraje Přerov +10% U15 - PřerovSKP14.04.2012
38MČR Benátky n.Jizerou +20% U15 - Benátky n/JMČR22.04.2012
39GPD U15 Přebor Lib.kraje Vesec - VesecD05.05.2012
40GPD U15 Přeb.Ústec.kraje SS Most - MostD06.05.2012
41GPC U15 Pečeť purkmistra Dobřany - DobřanyC26.05.2012
421. GPC U15 - DobruškaC01.09.2012
431. GPC U15 - KopřivniceC08.09.2012
441. GPD U15 - MostD08.09.2012
45GPD U15 - PodolíD08.09.2012
461. GPD U15 - LiberecD08.09.2012
471. GPC U15 - PodivínC22.09.2012
481. GPC U15 - PrahaC22.09.2012
491. GPC U15 - Český KrumlovC22.09.2012
501. GPC U15 - KladnoC23.09.2012
511. GPC U15 - TepliceC28.09.2012
521. GPA U15 - Český TěšínA07.10.2012
53GPC U15 Hamr OPEN - PrahaC07.10.2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading