logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 31.10.2012

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
09.01.2012 - 31.10.2012
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2309
2.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1669
3.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha1496
4.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1046
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most964
6.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín931
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně900
8.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.898
9.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice892
10.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun889
11.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín738
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka652
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice640
14.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha609
15.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha575
16.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.558
17.Seifert David2000 BK TJ Baník Most520
18.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín516
19.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec490
20.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka404
21.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice362
22.Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín353
23.Linda Martin2000 TJ Dobřany335
24.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.317
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany317
26.Morávek Michal2002 BaC Kladno283
27.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec274
28.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
29.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha252
30.Herzán David2002 Slavoj Podivín245
31.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)237
32.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové227
33.Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov220
34.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.217
35.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha215
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov215
37.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň214
38.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Gunther Michal2001 SK Podolí208
40.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most203
41.Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek202
42.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín197
43.Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov190
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.190
45.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice186
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec186
47.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice179
48.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.172
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha172
50.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov170
51.Cach Jakub2001 Super Stars Most168
52.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most166
53.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most160
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice160
55.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek159
56.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové156
57.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha154
58.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice153
59.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc150
60.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice149
61.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc148
62.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most146
63.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most140
64.Bureš Michal2000 SK Podolí138
65.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou137
66.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík136
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně136
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice136
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec136
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec136
71.Soukup Václav2001 BKV Plzeň135
72.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov132
73.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka130
74.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
75.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha124
76.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice119
77.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice118
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most118
79.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany117
80.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň114
81.Prek Šimon2002 SK BC Premiera113
82.Hájek David2000 Super Stars Most112
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec112
84.Horehleď František2000 Slavoj Podivín108
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec108
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem108
87.Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice105
88.Cach David2002 Super Stars Most104
89.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice102
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha102
91.Paulík Jan2000 SK Podolí98
92.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm97
93.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška96
94.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek94
95.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice93
96.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc92
97.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice89
98.Lukeš Jan2000 Jiskra Nejdek83
99.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně82
100.Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha81
101.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice80
102.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice79
103.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice78
Létal Adam2002 Slavoj Podivín78
105.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice76
106.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec72
Ziman Jan2000 BKV Plzeň72
112.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška70
113.Hoda Filip2002 SK Podolí67
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec67
Vaňata Michal2002 Super Stars Most67
116.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno66
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín66
118.Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek65
119.Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha64
120.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov62
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec62
122.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov60
123.Pešťák Tomáš2000 SK Prosek Praha59
124.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice56
Martínek Jakub2000 SK Podolí56
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
127.Bartoněk Jonáš2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav54
Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice54
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Palán Václav2001 SK Prosek Praha54
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice54
134.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice53
135.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice52
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec52
137.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
138.Altera Jan2004 BaC Kladno49
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice49
140.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice48
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm48
142.Bízek Vojtěch2002 Spoje Praha47
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice47
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most47
145.Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice46
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové46
147.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
148.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice44
149.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
150.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno38
151.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany36
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže36
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany36
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice36
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň36
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
159.Janošov Radek2003 Sokol Jílové34
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové34
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec34
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín34
163.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška33
Voldřich Martin2001 USK Plzeň33
165.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže28
Lukeš Jakub2002 OS BK Goram Teplice28
167.Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec26
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové26
169.Budský Lukáš2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)24
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou24
Czapek Jan2001 BKV Plzeň24
Hložánek Michal2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)24
Ibrahimi Arian2001 Slavoj Podivín24
Ibrahimi Artim2004 Slavoj Podivín24
Kos Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka24
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň24
Szymanik Marek2000 TJ Slavoj Český Těšín24
178.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín22
179.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín21
Hruboň Filip2002 TJ Slavoj Český Těšín21
Rzemplinski Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín21
Rzemplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín21
183.Kubisz Jakub2001 TJ Slavoj Český Těšín20
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou20
185.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Černý Jan2001 OS BK Goram Teplice18
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice18
Jirčík Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice18
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže18
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany18
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav18
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc18
Srnec Vojtěch2001 BK Junior Benátky nad Jizerou18
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav18
199.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec14
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha14
Formánek Václav2000 TJ Lanškroun14
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové14
Vogels Dylan2000 TJ Sokol Osík14
204.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka12
Chotěšborský Martin2000 Keramika Chlumčany12
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík12
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha12
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň12
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň12
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany12
211.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice10
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice10
Matoušek Tomáš2001 BK TJ Baník Most10
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov10
Vacek Jaroslav2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
217.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
219.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov8
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice8
Prek Štěpán2005 SK BC Premiera8
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha8
223.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice7
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha7
225.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice6
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice6
227.Schejbal Petr2001 TJ Montas Hradec Králové5
228.Bárta Dan2006 TJ Sokol Osík4
Brisuda Jakub2004 TJ Sokol Osík4
Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice4
Fryauf Jáchym2004 TJ Sokol Osík4
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové4
Kašper Michal2006 TJ Sokol Osík4
Kletzer Tomáš2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice4
Novák Dominik2004 TJ Sokol Osík4
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík4
Pohorský Vít2001 TJ Sokol Osík4
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most4
240.Hukyš Dominik2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín3
Stehlík Antonín2005 TJ Lanškroun3
Valigůra Jan2002 TJ Orlová Lutyně3
244.Havel Hynek2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2
Hora Aleš2003 Super Stars Most2
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most2
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZMZ Praha2
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha2
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Plesná2
Laibl Filip2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha2
Psota Ondřej2003 Super Stars Most2
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Srp David2002 TJ Astra ZMZ Praha2
Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Venegas Simon Angelo2003 Super Stars Most2
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice2
258.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha1
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZMZ Praha1
Churáček Radek2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1
Havel Kryštof2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1
Hrubec Pavel2005 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)1
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun1
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Matoušek David2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Muller Jáchym2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav1
Prečan Stanislav2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm1
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice1
Rigl Tomáš2001 SK Podolí1
Seidl Michal2004 Super Stars Most1
Veselý Petr2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2597
2.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha2054
3.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov2012
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1859
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1686
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1526
7.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun1349
8.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1301
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1301
10.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
11.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha1192
12.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1171
13.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1092
14.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1089
15.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1061
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1061
17.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín1046
18.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1007
19.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice868
20.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most839
21.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové830
22.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík802
23.Seifert David2000 BK TJ Baník Most748
24.Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín689
25.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín682
26.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice640
27.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.567
28.Linda Martin2000 TJ Dobřany556
29.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.555
30.Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov513
31.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha483
32.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec465
33.Morávek Michal2002 BaC Kladno405
34.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha378
35.Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek335
36.Soukup Václav2001 BKV Plzeň312
37.Herzán David2002 Slavoj Podivín301
38.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek289
39.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha287
40.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice275
41.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.259
42.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice253
43.Gunther Michal2001 SK Podolí252
Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou252
45.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most251
46.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc239
47.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc235
48.Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov232
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov232
50.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.229
51.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň221
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka221
53.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most217
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec217
55.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov215
56.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most213
57.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec208
58.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.206
59.Cach Jakub2001 Super Stars Most204
60.Hájek David2000 Super Stars Most200
61.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)197
62.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové193
63.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha187
64.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most186
Horehleď František2000 Slavoj Podivín186
66.Cach David2002 Super Stars Most184
67.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice180
68.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany177
69.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha175
70.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice173
71.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec172
72.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov170
73.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek169
74.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec168
75.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice167
76.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň162
77.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem152
78.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm149
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc149
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice149
81.Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
82.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice145
83.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec142
84.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem133
85.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice130
86.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec128
87.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha126
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín126
Ziman Jan2000 BKV Plzeň126
90.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice120
91.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
92.Bureš Michal2000 SK Podolí116
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice116
94.Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek114
95.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha113
Prek Šimon2002 SK BC Premiera113
99.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice112
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
101.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice109
102.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice108
103.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice102
104.Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec100
105.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně95
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně95
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška95
Lukeš Jan2000 Jiskra Nejdek95
109.Létal Adam2002 Slavoj Podivín90
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín90
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice90
112.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice88
113.Hoda Filip2002 SK Podolí84
Paulík Jan2000 SK Podolí84
115.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov83
116.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most82
117.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem78
118.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice76
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice76
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice76
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice76
122.Martínek Jakub2000 SK Podolí74
123.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík72
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany72
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha72
127.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno66
128.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice64
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most64
130.Lukeš Jakub2002 OS BK Goram Teplice62
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec62
132.Bízek Vojtěch2002 Spoje Praha59
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška59
Janošov Radek2003 Sokol Jílové59
Pešťák Tomáš2000 SK Prosek Praha59
Voldřich Martin2001 USK Plzeň59
137.Bartoněk Jonáš2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška54
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany54
Budský Lukáš2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha54
Hložánek Michal2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Ibrahimi Arian2001 Slavoj Podivín54
Ibrahimi Artim2004 Slavoj Podivín54
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav54
Palán Václav2001 SK Prosek Praha54
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany54
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové54
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové54
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
157.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín53
158.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže52
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže52
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice52
161.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice50
162.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín40
Hruboň Filip2002 TJ Slavoj Český Těšín40
Kubisz Jakub2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Rzemplinski Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Rzemplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín40
Szymanik Marek2000 TJ Slavoj Český Těšín40
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín40
169.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec38
Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec38
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov38
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec38
173.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
Černý Jan2001 OS BK Goram Teplice36
Chotěšborský Martin2000 Keramika Chlumčany36
Czapek Jan2001 BKV Plzeň36
Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Jirčík Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Kos Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka36
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň36
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň36
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň36
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
189.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice26
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín26
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže26
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
Vaňata Michal2002 Super Stars Most26
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most26
196.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov20
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov20
198.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
201.Muller Jáchym2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice7
202.Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice5
Veselý Petr2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
204.Kletzer Tomáš2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4
205.Rigl Tomáš2001 SK Podolí3
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2549
2.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1826
3.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1138
4.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1086
5.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1080
6.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín1068
7.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka898
8.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha806
9.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha791
10.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec771
11.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové661
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice622
13.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín615
14.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.569
15.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice483
16.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
17.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany428
18.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně405
19.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.361
20.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík352
21.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun342
22.Linda Martin2000 TJ Dobřany333
23.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka303
24.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín286
25.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha285
26.Herzán David2002 Slavoj Podivín257
27.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha252
28.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice239
29.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.214
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc214
31.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice202
32.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.191
33.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice187
34.Cach Jakub2001 Super Stars Most176
35.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany174
36.Hájek David2000 Super Stars Most172
37.Seifert David2000 BK TJ Baník Most168
38.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm167
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov167
Soukup Václav2001 BKV Plzeň167
41.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc166
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most166
43.Gunther Michal2001 SK Podolí162
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec162
45.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most156
46.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek149
47.Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek148
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most148
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice148
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov148
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.148
52.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most144
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov144
54.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec140
55.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec138
56.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
57.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc130
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha130
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec130
60.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov128
61.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem126
62.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
63.Cach David2002 Super Stars Most118
64.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most116
65.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most114
66.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)113
Kúr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín113
Morávek Michal2002 BaC Kladno113
69.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice112
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň112
71.Horehleď František2000 Slavoj Podivín108
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov108
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka108
74.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň102
75.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec100
76.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice96
77.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice95
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové95
Prek Šimon2002 SK BC Premiera95
80.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
Lukeš Jan2000 Jiskra Nejdek94
82.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec90
84.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec84
85.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha76
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice76
87.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice74
Vaňata Michal2002 Super Stars Most74
89.Bureš Michal2000 SK Podolí72
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Hoda Filip2002 SK Podolí72
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice72
Létal Adam2002 Slavoj Podivín72
Paulík Jan2000 SK Podolí72
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice72
Ziman Jan2000 BKV Plzeň72
97.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice66
98.Janošov Radek2003 Sokol Jílové59
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek59
Pešťák Tomáš2000 SK Prosek Praha59
101.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice58
102.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice56
103.Altera Jan2004 BaC Kladno54
Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška54
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík54
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice54
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň54
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín54
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
111.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice52
112.Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec46
113.Lukeš Jakub2002 OS BK Goram Teplice44
114.Bízek Vojtěch2002 Spoje Praha40
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže40
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže40
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha40
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov40
Rzemplinski Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Voldřich Martin2001 USK Plzeň40
122.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice38
123.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno36
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně36
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Hložánek Michal2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška36
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Martínek Jakub2000 SK Podolí36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov36
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec36
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno36
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
140.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice32
141.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most28
142.Marhold Tomáš2000 VSK Slavia TU Liberec26
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
145.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany18
Černý Jan2001 OS BK Goram Teplice18
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně18
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice18
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice18
152.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže14
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany14
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most14
158.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice4
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3269
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2229
3.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1219
4.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1208
5.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1186
6.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1156
7.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1085
8.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1046
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.922
10.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary711
11.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice694
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice652
13.Homolková Klára2001 Sokol Jílové623
14.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha581
15.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice522
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec522
17.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha513
18.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice450
19.Janošová Petra2000 Sokol Jílové395
20.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice377
21.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň347
22.Černá Tereza2002 TJ Dobřany340
23.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice334
24.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice325
25.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov319
26.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice317
27.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže296
28.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice281
29.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
30.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín263
31.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
32.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka239
33.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha232
34.Schořová Sonja2000 BaC Kladno227
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most227
Sonnková Valentina2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)227
37.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc225
38.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice210
39.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice209
40.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice203
41.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň202
42.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.194
43.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže193
44.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec180
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov180
46.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov173
47.Srbová Adéla2000 BaC Kladno171
48.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most166
Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín166
50.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín165
Sejková Patricie2001 SK Podolí165
52.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň161
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm161
54.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec160
55.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov158
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec158
57.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice144
58.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec140
59.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most138
60.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice137
61.Schořová Adéla2003 BaC Kladno135
62.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most134
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.134
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov134
65.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín130
66.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany127
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha127
68.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha124
69.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně122
70.Dítětová Eliška2000 SK Děčín118
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice118
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov118
Pálfi Klára2000 Super Stars Most118
74.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice116
75.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec113
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha113
77.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov110
78.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec109
79.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most108
80.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice104
81.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov102
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov102
83.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov99
84.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
85.Kozová Kristýna2000 TJ Montas Hradec Králové91
86.Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec89
87.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
88.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň87
89.Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice86
90.Tučková Kateřina2000 Sokol Chlumec nad Cidlinou84
91.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most83
92.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň82
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice82
94.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha79
95.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín78
96.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec77
97.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí74
98.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most73
99.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most72
100.Guntherová Pavla2003 SK Podolí71
101.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice70
102.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice69
103.Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice66
104.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice64
105.Sulavová Veronika2000 TJ Sokol Klimkovice62
106.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm61
107.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec60
Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice60
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice60
110.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov58
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany58
112.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín57
113.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
114.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Janderková Tereza2000 Sokol Židlochovice54
Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary54
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
120.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže52
121.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm51
122.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně49
123.Morávková Pavlína2000 BaC Kladno48
124.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice46
Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec46
Musilová Michaela2000 SK Podolí46
127.Kučerová Michaela2001 SKB Český Krumlov44
Ondrová Eva2000 TJ Sokol Klimkovice44
129.Florová Barbora2000 Technoplast Chropyně42
Gregorová Tereza2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Jadwiszczoková Natálie2000 BaC Kladno42
Šarafínová Bára2000 SK Podolí42
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Volfová Natálie2000 BaC Kladno42
135.Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov39
136.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou38
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín38
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou38
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha38
140.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže36
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Štauberová Sára2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
145.Suchánková Barbora2000 BaC Kladno33
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka33
147.Benešová Eliška2001 OS BK Goram Teplice32
Schoningerová Dominika2001 SKB Český Krumlov32
Suchánková Martina2003 BaC Kladno32
150.Bösová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové30
Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice30
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
153.Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec28
154.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice26
Kubová Nikola2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Strejčková Klára2002 TJ Slovan Vesec26
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice26
159.Dachovská Natálie2000 TJ Montas Hradec Králové24
160.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Gerlichová Magda2000 TJ Slavoj Český Těšín20
Makajová Adéla2001 TJ Slavoj Český Těšín20
163.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně19
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm19
165.Husťáková Adriana2000 TJ Sokol Klimkovice18
Svitáková Jana2002 OS BK Goram Teplice18
167.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha16
168.Doupalová Barbora2000 TJ Lanškroun14
Formánková Simona2002 TJ Lanškroun14
Macháčková Monika2000 TJ Lanškroun14
Vychytilová Lucie2002 TJ Lanškroun14
172.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice13
173.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
174.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice11
175.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav10
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín10
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov10
178.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně7
Švábová Kristýna2004 TJ Sokol Osík7
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice7
181.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice6
Grézlová Šárka2003 Technoplast Chropyně6
183.Hrdová Nina2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
Vinklerová Sára2001 Technoplast Chropyně5
185.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové4
Holásková Michaela2000 TJ Sokol Osík4
Hošková Adéla2001 TJ Sokol Osík4
Jaklová Tereza2002 TJ Sokol Osík4
Janecká Michaela2001 TJ Sokol Osík4
Kašperová Natálie2002 TJ Sokol Osík4
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče4
Nováková Zuzana2004 TJ Sokol Osík4
Siegelová Natálie2002 TJ Sokol Osík4
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha4
Truhlářová Eliška2001 TJ Sokol Osík4
Truhlářová Karolína2000 TJ Sokol Osík4
197.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně3
Malíková Anna9999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha3
Nováková Michaela2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3
201.Belisová Kateřina2002 Super Stars Most2
Kramešová Zuzana2003 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Kučerová Jolana2001 TJ Astra ZMZ Praha2
Kvasničková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové2
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha2
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha2
Vrchotová Adéla2002 BK TJ Baník Most2
208.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín1
Daňková Šárka2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava1
Kolesárová Zuzana2002 TJ ŽD Bohumín1
Králová Michaela2003 Super Stars Most1
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec1
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň1
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha3029
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3029
3.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1926
4.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1829
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1829
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1748
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1541
8.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1538
9.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1301
10.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1268
11.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary1219
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1046
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1046
14.Homolková Klára2001 Sokol Jílové834
Janošová Petra2000 Sokol Jílové834
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice822
17.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most783
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most783
19.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice758
20.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice745
21.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec692
22.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň682
23.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice652
Schořová Sonja2000 BaC Kladno652
25.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka639
26.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov609
27.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov563
28.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha551
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha551
30.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha544
31.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov543
32.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov489
33.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice486
34.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín462
35.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice343
36.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice336
37.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
38.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)329
39.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže321
40.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice313
41.Černá Tereza2002 TJ Dobřany307
42.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže301
43.Srbová Adéla2000 BaC Kladno287
44.Sejková Patricie2001 SK Podolí277
45.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň259
Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň259
47.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice256
48.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov251
49.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice229
50.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice227
51.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most223
52.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec217
53.Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín215
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín215
55.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most213
56.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice209
57.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc205
58.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec204
59.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most203
60.Dítětová Eliška2000 SK Děčín202
61.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec199
62.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec190
63.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany189
64.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice185
65.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín184
66.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň179
67.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov177
68.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice169
69.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov167
70.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov162
71.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice156
72.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice150
73.Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm149
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice149
75.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.144
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.144
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí144
78.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec142
Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec142
80.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha131
Pálfi Klára2000 Super Stars Most131
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha131
83.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany130
84.Schořová Adéla2003 BaC Kladno125
85.Guntherová Pavla2003 SK Podolí119
86.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň113
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice113
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha113
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha113
90.Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec112
91.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice110
92.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně108
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice108
94.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice106
95.Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice96
96.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov94
97.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec92
98.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
101.Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec84
102.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov80
103.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín76
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín76
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín76
Sulavová Veronika2000 TJ Sokol Klimkovice76
107.Benešová Eliška2001 OS BK Goram Teplice74
Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec74
109.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary72
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha72
112.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov70
113.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže64
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže64
115.Šarafínová Bára2000 SK Podolí60
116.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most59
Kozová Kristýna2000 TJ Montas Hradec Králové59
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most59
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka59
121.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Gregorová Tereza2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Jadwiszczoková Natálie2000 BaC Kladno54
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec54
Kučerová Michaela2001 SKB Český Krumlov54
Morávková Pavlína2000 BaC Kladno54
Schoningerová Dominika2001 SKB Český Krumlov54
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno54
Suchánková Martina2003 BaC Kladno54
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha54
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
139.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice50
Florová Barbora2000 Technoplast Chropyně50
Kubová Nikola2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
142.Musilová Michaela2000 SK Podolí46
143.Gerlichová Magda2000 TJ Slavoj Český Těšín40
Makajová Adéla2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Ondrová Eva2000 TJ Sokol Klimkovice40
146.Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice38
Strejčková Klára2002 TJ Slovan Vesec38
148.Husťáková Adriana2000 TJ Sokol Klimkovice36
Janderková Tereza2000 Sokol Židlochovice36
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Svitáková Jana2002 OS BK Goram Teplice36
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně36
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov36
154.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov26
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice26
157.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most25
158.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav12
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče12
160.Grézlová Šárka2003 Technoplast Chropyně10
Malíková Anna9999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
Vinklerová Sára2001 Technoplast Chropyně10
163.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín8
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín8
165.Hrdová Nina2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice6
Nováková Michaela2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice6
167.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2549
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2517
3.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1286
4.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1268
5.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1138
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1068
7.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice1018
8.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov992
9.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha830
10.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary691
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice661
12.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice622
13.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice615
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha561
15.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha551
16.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň542
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun542
18.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice465
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice452
20.Schořová Sonja2000 BaC Kladno343
21.Černá Tereza2002 TJ Dobřany333
22.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín325
23.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka303
24.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha285
25.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín275
26.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec260
27.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
28.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice243
29.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň221
30.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže219
31.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže204
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most204
33.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice202
34.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice187
35.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most170
36.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice167
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň167
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov167
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm167
Sejková Patricie2001 SK Podolí167
41.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín166
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov166
43.Homolková Klára2001 Sokol Jílové160
44.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec156
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most156
46.Srbová Adéla2000 BaC Kladno155
47.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
48.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)149
49.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec148
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov148
51.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov140
52.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most138
53.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most130
54.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice128
55.Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín126
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice126
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
58.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec124
59.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec122
60.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov120
62.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov113
Janošová Petra2000 Sokol Jílové113
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
65.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice112
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice112
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice112
68.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov108
69.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany102
70.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec100
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany100
72.Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice96
73.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha95
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň95
75.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň94
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov94
Schořová Adéla2003 BaC Kladno94
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc94
79.Dítětová Eliška2000 SK Děčín92
80.Pálfi Klára2000 Super Stars Most90
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice90
82.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec82
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most82
84.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha76
85.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov74
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most74
Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec74
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most74
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice74
90.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Guntherová Pavla2003 SK Podolí72
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně72
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec72
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice72
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí72
96.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec62
97.Kozová Kristýna2000 TJ Montas Hradec Králové59
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha59
99.Sulavová Veronika2000 TJ Sokol Klimkovice58
100.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín56
101.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice54
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Gregorová Tereza2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Kučerová Michaela2001 SKB Český Krumlov54
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Suchánková Martina2003 BaC Kladno54
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha54
112.Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec46
113.Benešová Eliška2001 OS BK Goram Teplice44
114.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže40
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže40
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka40
118.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice38
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec38
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice38
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín38
122.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice36
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice36
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov36
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary36
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň36
Morávková Pavlína2000 BaC Kladno36
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice36
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice36
Šarafínová Bára2000 SK Podolí36
Schoningerová Dominika2001 SKB Český Krumlov36
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno36
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
140.Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice26
Strejčková Klára2002 TJ Slovan Vesec26
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice26
143.Husťáková Adriana2000 TJ Sokol Klimkovice18
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně18
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Svitáková Jana2002 OS BK Goram Teplice18
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně18
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov18
149.Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov14
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13 České Budějovice - Č. BudějoviceD14.01.2012
2GPC U13 Radbuza Cup Dobřany - DobřanyC14.01.2012
3GPC U13 Podivín - PodivínC21.01.2012
4GPD U13 Montas Hr.Králové - H. KrálovéD28.01.2012
5GPD U13 Pardubice - PardubiceD28.01.2012
6GPD U13 Přeb.Liber.kraje Vesec - VesecD28.01.2012
7GPC U13 Olomouc - OlomoucC11.02.2012
8GPC U13 Český Krumlov - Č. KrumlovC12.02.2012
9GPC U13 Jehnice - JehniceC25.02.2012
10GPD U13 Baník Most - MostD26.02.2012
11GPD U13 TU Liberec - LiberecD26.02.2012
12GPD U13 Osík - osíkD03.03.2012
13GPC U13 Hamr Praha - Hamr PrahaC03.03.2012
14GPC U13 Dobřany - DobřanyC03.03.2012
15GPC U13 Benátky n.Jizerou - Benátky n/JC03.03.2012
16GPC U13 Ústí n.Labem - Ústí n/LC10.03.2012
17GPE U13 Přeb.Klimkovic U11-50% - KlimkoviceE5011.03.2012
18GPC U13 Přeb.Klimkovic - KlimkoviceC11.03.2012
19GPA U13 Břeclav - BřeclavA18.03.2012
20SKP Vč kraje Dobruška +10% U13 - DobruškaSKP24.03.2012
21SKP Spoje Praha +10% U13 - Spoje PrahaSKP24.03.2012
22SKP Zpč kraje Plzeň +10% U13 - PlzeňSKP25.03.2012
23SKP Stč kraje Kladno +10% U13 - KladnoSKP25.03.2012
24SKP Sm kraje Čes.Těšín +10% U13 - Č. TěšínSKP31.03.2012
25GPC U13 Velikonoční tur.Teplice - TepliceC31.03.2012
26SKP Svč kraj Baník Most +10% U13 - MostSKP14.04.2012
27GPD U13 Montas Hr.Králové - H. KrálovéD14.04.2012
28SKP Jč kr.Č.Budějovice +10% U13 - Č. BudějoviceSKP14.04.2012
29GPE U13 Podivín U 11 50% - PodivínE5021.04.2012
30GPC U13 Podivín - PodivínC22.04.2012
31Přebor Ústec.kraje SS Most U13 - MostD23.04.2012
32SKP Jm kraje Podivín +10% U13 - PodivínSKP24.04.2012
33MČR Radotín Meteor Vin. +20% U13 - VinořMČR29.04.2012
34GPD U13 Podolí u Brna U 13 - PodolíD05.05.2012
35GPE U13 Podolí u Brna U 11 50% - PodolíE5005.05.2012
36GPE U13 Super Stars Most U 11 50% - MostE19.05.2012
37GPD U13 tur.MDD Ivančice U 13 - IvančiceD27.05.2012
38GPE U13 tur.MDD Ivančice U 11 50% - IvančiceE27.05.2012
391. GPD U13 - Český KrumlovD08.09.2012
40GPC U13 - PodolíC15.09.2012
411. GPC U13 - PrahaC15.09.2012
421. GPC U13 - KladnoC16.09.2012
431. GPC U13 - Rychnov nad KněžnouC22.09.2012
441. GPD U13 - MostD22.09.2012
451. GPD U13 - LiberecD22.09.2012
46GPC U13 Hamr OPEN - PrahaC06.10.2012
47GPE U11 Hamr OPEN - PrahaE5007.10.2012
481. GPC U13 - Český KrumlovC13.10.2012
491. GPC U13 - BřeclavC13.10.2012
50Velký Pardubický turnaj - PardubiceC13.10.2012
511. GPC U13 - DobřanyC13.10.2012
522. GPD U13 - České BudějoviceD20.10.2012
531. GPC U13 - MostC20.10.2012
541. GPC U13 - Český TěšínC20.10.2012
55Klimkovický plácal U11 - KlimkoviceE5027.10.2012
56Klimkovický plácal U9 - KlimkoviceE5027.10.2012
57Klimkovický plácal U10 - KlimkoviceE5027.10.2012
581. GPA U13 - Benátky nad JizerouA28.10.2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading