logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 07.11.2012

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
17.12.2011 - 07.11.2012
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2357
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2021
3.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1935
4.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1286
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1220
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1024
7.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice922
8.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.875
9.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec852
10.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most830
11.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov822
12.Pistulka Radek1997 USK Plzeň821
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice821
14.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec758
15.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže668
16.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha658
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín658
18.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.528
19.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha472
20.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice436
21.Kural Martin1999 USK Plzeň400
22.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška388
23.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška375
24.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice329
25.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice326
26.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň319
27.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice289
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové289
29.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha272
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice272
31.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice252
32.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno242
33.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice231
34.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem229
35.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha205
36.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň203
37.Čipera Jakub1996 TJ Týnec nad Sázavou186
38.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec174
39.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka167
40.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov161
41.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most160
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec160
43.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha154
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec154
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň154
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná154
47.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha149
48.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň148
Feith Marek1996 BC 66 Ivančice148
50.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
51.Havlena Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha138
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most138
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most138
54.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice132
55.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun131
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška131
57.Jeníček Filip1997 Super Stars Most128
58.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice127
59.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice120
60.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek119
61.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec116
62.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice108
63.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec106
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha106
65.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most104
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice104
67.Ondrášek David1996 Super Stars Most102
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha102
69.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.101
70.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec99
71.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice96
72.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové95
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem95
74.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška94
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín94
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem94
77.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha90
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec90
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice90
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov90
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice90
82.Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha89
83.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Valenta Milan1997 TJ Sokol Doubravka88
85.Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín86
86.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most82
87.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha81
88.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška79
89.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov78
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov78
91.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška76
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov76
93.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
94.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava72
95.Caithaml Marek1997 BaC Kladno66
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně66
97.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha63
98.Flegr Dominik1997 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)60
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha60
101.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
102.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha54
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík54
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík54
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava54
112.Kopecký David1997 Lokomotiva Břeclav53
113.Szymanik Adam1996 TJ Slavoj Český Těšín50
114.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Helešic Tomáš1996 Lokomotiva Břeclav48
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín48
117.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most44
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most44
119.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha42
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice42
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera42
122.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně40
124.Brázda Lukáš1996 TJ Astra ZMZ Praha36
Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Grebennikov Pavel1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary36
Herzog Jakub1997 USK Plzeň36
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha36
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně36
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice36
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice36
142.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec34
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec34
144.Le Bao Lam1997 Super Stars Most32
145.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice30
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov30
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice30
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice30
Zrza Bronislav1998 SK Podolí30
150.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem28
151.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha24
152.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice22
153.Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín18
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín18
156.Hák Kamil1998 Super Stars Most14
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice14
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šebek Jakub1997 Super Stars Most14
160.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha12
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)12
162.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice4
163.Lukeš Martin1998 TJ Proboštov2
1.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2309
Pistulka Radek1997 USK Plzeň2309
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2021
4.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1941
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1941
6.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1589
7.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1541
8.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1535
9.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1310
10.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1294
13.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1204
14.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1141
15.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice1070
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice1070
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1070
18.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1046
19.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice931
20.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové901
21.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov868
22.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín839
23.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže790
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice790
25.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže781
26.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň682
27.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha652
28.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška639
29.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška562
30.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška509
31.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka508
32.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha502
33.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice446
34.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno372
35.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov324
36.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice303
37.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice282
38.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most260
39.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň253
40.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek252
41.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most231
42.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice223
43.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice222
44.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň217
45.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice209
46.Jeníček Filip1997 Super Stars Most207
47.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha205
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha205
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň205
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem205
51.Havlena Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha204
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
53.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín199
54.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most196
55.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha187
56.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem185
57.Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín179
58.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec177
59.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem171
60.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice161
61.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec158
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec158
63.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice151
Čipera Jakub1996 TJ Týnec nad Sázavou151
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové151
Ondrášek David1996 Super Stars Most151
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha151
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice151
69.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha149
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha149
71.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice144
72.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec136
73.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec135
74.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška132
75.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška131
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška131
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov131
78.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov126
79.Caithaml Marek1997 BaC Kladno120
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha120
Kural Martin1999 USK Plzeň120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
83.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec117
84.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha113
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice113
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem113
87.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha108
Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha108
Flegr Dominik1997 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov108
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha108
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice108
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov108
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava108
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice108
96.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most104
97.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec102
98.Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha95
99.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)90
100.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem84
101.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem82
102.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most80
103.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Valenta Milan1997 TJ Sokol Doubravka79
105.Helešic Tomáš1996 Lokomotiva Břeclav78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka78
108.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most76
109.Kopecký David1997 Lokomotiva Břeclav73
110.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.72
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná72
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava72
117.Herzog Jakub1997 USK Plzeň66
118.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem62
119.Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně59
120.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun54
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Grebennikov Pavel1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice54
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně54
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík54
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík54
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha54
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera54
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně54
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov54
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice54
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice54
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně54
Zrza Bronislav1998 SK Podolí54
141.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most52
Le Bao Lam1997 Super Stars Most52
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem52
144.Szymanik Adam1996 TJ Slavoj Český Těšín40
145.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice38
147.Brázda Lukáš1996 TJ Astra ZMZ Praha36
Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha36
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha36
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín36
156.Lukeš Martin1998 TJ Proboštov26
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice26
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šebek Jakub1997 Super Stars Most26
160.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec23
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec23
162.Hák Kamil1998 Super Stars Most14
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2629
2.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2069
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1341
4.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1315
5.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1268
6.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1246
7.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1082
8.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice898
9.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín845
10.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška788
11.Pistulka Radek1997 USK Plzeň660
12.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice658
13.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec633
14.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec600
15.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov598
16.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.596
17.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň576
18.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.491
19.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha468
20.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka445
21.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň411
22.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno372
23.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice350
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha350
25.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov313
26.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice310
27.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška309
28.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice303
29.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže272
30.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška259
31.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice245
32.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha233
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň233
34.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže231
35.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice187
36.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most186
37.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem169
38.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec160
39.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice158
40.Havlena Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha151
41.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec136
42.Ondrášek David1996 Super Stars Most133
43.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek131
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové131
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice131
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice131
47.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec124
48.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most122
49.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec114
50.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun113
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha113
Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha113
54.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška112
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most112
56.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most110
57.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha108
Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec108
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice108
60.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec102
61.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška94
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín94
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem94
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín94
65.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava90
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec90
67.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Jeníček Filip1997 Super Stars Most80
69.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška79
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha79
71.Caithaml Marek1997 BaC Kladno78
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov78
73.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice76
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná76
76.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
77.Flegr Dominik1997 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)72
Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov72
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary72
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha72
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín72
84.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most64
85.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň59
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha59
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov59
89.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem58
90.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha54
Helešic Tomáš1996 Lokomotiva Břeclav54
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov54
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín54
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice54
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně54
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka54
Zrza Bronislav1998 SK Podolí54
107.Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně40
108.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec38
Le Bao Lam1997 Super Stars Most38
Potužák Jan1998 TJ Slovan Vesec38
111.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha36
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně36
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov36
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava36
125.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem32
126.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most26
128.Szymanik Adam1996 TJ Slavoj Český Těšín20
129.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most18
130.Hák Kamil1998 Super Stars Most14
Lukeš Martin1998 TJ Proboštov14
Šebek Jakub1997 Super Stars Most14
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice14
1.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1789
2.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1766
3.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1636
4.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1432
5.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1381
6.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1301
7.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1220
8.Panochová Jana1997 Super Stars Most1122
9.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1028
10.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec876
11.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice830
12.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice812
13.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.781
14.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice736
15.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška691
16.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha621
17.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov600
18.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha576
19.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany454
20.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno452
21.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most450
22.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška428
23.Homolková Helena1997 Sokol Jílové423
24.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice411
25.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary405
26.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice339
27.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav332
28.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary266
29.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most243
30.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov236
31.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice230
32.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most217
33.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov214
34.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice209
35.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha187
36.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže185
37.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice178
38.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov163
39.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha161
40.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most160
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most160
42.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín158
43.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice155
44.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most150
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
46.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec146
47.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno144
48.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice142
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice142
50.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka137
51.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška133
52.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice131
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun131
54.Černá Denisa1997 Super Stars Most128
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec128
56.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha125
57.Paurová Lucie1999 Super Stars Most124
58.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec122
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most120
62.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka119
63.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
64.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška113
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové113
66.Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín112
67.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem110
68.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec108
69.Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice101
70.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice98
71.Maršálková Eliška1996 SK Podolí86
72.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec84
73.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
75.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín76
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně76
77.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín72
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary72
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec72
80.Janošová Petra2000 Sokol Jílové66
Nechvátalová Iva1997 Sokol Židlochovice66
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice66
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most66
84.Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec64
85.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice62
86.Kozáková Kateřina1997 Jiskra Nejdek59
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek59
88.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec56
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice56
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín56
91.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně54
Brožová Lucie1996 Sokol Radotín Meteor Praha54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.54
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov54
Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice54
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí54
Ptáčková Karla1996 BK Kopřivnice54
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
106.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec52
107.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec48
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc48
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka48
110.Balcarová Karolína1997 TJ Lanškroun46
Rousková Radka1996 TJ Lanškroun46
112.Drábková Adéla1997 TJ Sokol Klimkovice42
Najbertová Vendula1997 Spoje Praha42
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha42
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
117.Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most40
118.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem38
119.Frenková Jana1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Křemenská Petra1996 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic36
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov36
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice36
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí36
Vítová Zuzana1996 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic36
126.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec34
127.Vacková Kristýna1997 TJ Lanškroun33
128.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec30
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha30
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno30
Sejková Hana1999 SK Podolí30
Vančurová Markéta1997 Spoje Praha30
134.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most18
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most18
136.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most10
Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov10
Psotová Barbora1999 Super Stars Most10
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2203
2.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2104
3.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2021
4.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2006
5.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1989
6.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1974
7.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1781
8.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1766
9.Panochová Jana1997 Super Stars Most1580
10.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1526
11.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1396
12.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1334
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1200
14.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1191
15.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1156
16.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1021
17.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha950
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha790
19.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov789
20.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno766
21.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov707
22.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most690
Paurová Lucie1999 Super Stars Most690
24.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most645
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most645
26.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary640
27.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice629
28.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov628
29.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany556
30.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice517
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice517
32.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška479
33.Homolková Helena1997 Sokol Jílové466
34.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín430
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice430
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín430
37.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav280
38.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže276
39.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha271
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice271
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha271
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice271
43.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška229
44.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most217
45.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha204
46.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha199
Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice199
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka199
49.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most198
50.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice192
51.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem189
52.Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice186
53.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice185
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice185
55.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín174
56.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec171
57.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most167
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov167
59.Maršálková Eliška1996 SK Podolí165
60.Černá Denisa1997 Super Stars Most159
61.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka151
Čechová Eva1997 BK Kopřivnice151
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové151
64.Ptáčková Karla1996 BK Kopřivnice150
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
66.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice149
67.Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín148
68.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec136
69.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec133
70.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec132
Nechvátalová Iva1997 Sokol Židlochovice132
72.Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně131
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice131
74.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem128
75.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín120
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
77.Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín113
78.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice105
79.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice100
80.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem97
81.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín94
82.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most92
83.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.83
84.Vacková Kristýna1997 TJ Lanškroun79
85.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec76
86.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno75
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno75
88.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov72
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Křemenská Petra1996 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha72
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov72
Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)72
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové72
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc72
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice72
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka72
Vítová Zuzana1996 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
101.Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec69
102.Homolková Klára2001 Sokol Jílové60
Janošová Petra2000 Sokol Jílové60
104.Balcarová Karolína1997 TJ Lanškroun59
Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most59
Rousková Radka1996 TJ Lanškroun59
Šemberová Michaela1999 TJ Lanškroun59
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun59
109.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně54
Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice54
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice54
Najbertová Vendula1997 Spoje Praha54
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha54
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno54
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí54
Sejková Hana1999 SK Podolí54
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí54
Vančurová Markéta1997 Spoje Praha54
121.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec46
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec46
123.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most38
Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec38
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec38
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec38
127.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most26
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most26
Psotová Barbora1999 Super Stars Most26
130.Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec23
1.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2709
2.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2390
3.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most2054
4.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1549
5.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1432
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1305
7.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1215
8.Panochová Jana1997 Super Stars Most1199
9.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1082
10.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice898
11.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška788
12.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.781
13.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha712
14.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary660
15.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov651
16.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov609
17.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha501
18.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno468
19.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice467
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice467
21.Homolková Helena1997 Sokol Jílové453
22.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice445
23.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov419
24.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice393
25.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov307
26.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice285
27.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška279
28.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany272
29.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most246
30.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha230
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín230
32.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška229
33.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice214
34.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže205
35.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín200
36.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška193
37.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary192
38.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec172
39.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha167
40.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno150
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
42.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha149
Černá Denisa1997 Super Stars Most149
44.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice148
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem148
46.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most144
47.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most142
48.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec136
49.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha133
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov133
51.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most132
Maršálková Eliška1996 SK Podolí132
53.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové131
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice131
55.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice130
56.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec122
57.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha113
Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka113
Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav113
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka113
61.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice112
62.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most110
Paurová Lucie1999 Super Stars Most110
64.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice108
66.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice97
67.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice95
68.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice94
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín94
70.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec86
71.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most80
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem80
73.Nechvátalová Iva1997 Sokol Židlochovice79
74.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
75.Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec76
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec76
77.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín72
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno72
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno72
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary72
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice72
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
83.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most68
84.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Janošová Petra2000 Sokol Jílové66
86.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec64
87.Balcarová Karolína1997 TJ Lanškroun59
Kozáková Kateřina1997 Jiskra Nejdek59
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek59
90.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín56
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín56
92.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov54
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov54
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha54
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí54
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové54
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc54
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka54
102.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most50
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice50
104.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
105.Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most40
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně40
Rousková Radka1996 TJ Lanškroun40
Vacková Kristýna1997 TJ Lanškroun40
109.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec38
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec38
111.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně36
Brožová Lucie1996 Sokol Radotín Meteor Praha36
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
Frenková Jana1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Lochmanová Nikol1996 TJ Sokol Klimkovice36
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice36
Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Ptáčková Karla1996 BK Kopřivnice36
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
122.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec26
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most26
124.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most14
Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov14
Psotová Barbora1999 Super Stars Most14
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U17 TU Liberec - LiberecD07.01.2012
2GPD U17 Baník Most - MostD07.01.2012
3GPC U17 Astra ZM Praha - Astra PrahaC08.01.2012
4GPC U17 Kladno - KladnoC08.01.2012
5GPC U17 Podivín - PodivínC28.01.2012
6GPC U17 Kopřivnice - KopřivniceC11.02.2012
7GPC U17 Český Krumlov - Č. KrumlovC12.02.2012
8GPC U17 Teplice - TepliceC19.02.2012
9GPC U17 BKV Plzeň - PlzeňC19.02.2012
10GPA U17 Orlová Lutyně - OrlováA26.02.2012
11GPD U17 Jehnice - JehniceD26.02.2012
12GPD U17 Přeb.Lib.kr.TU Liberec - LiberecD03.03.2012
13SKP Jm kraje Jehnice +10% U17 - JehniceSKP04.03.2012
14GPC U17 Přeb.Klimkovic - KlimkoviceC11.03.2012
15SKP Svč kr.Ústí n.L. +10% U17 - Ústí n/LSKP17.03.2012
16SKP Jč kr.Č.Budějovice +10% U17 - Č. BudějoviceSKP18.03.2012
17SKP Sm kraje Orlová +10% U17 - OrlováSKP24.03.2012
18SKP Vč kraje Dobruška +10% U17 - DobruškaSKP24.03.2012
19SKP Prahy RadMet Vinoř +10% U17 - VinořSKP24.03.2012
20SKP Zpč kr.Doubravka +10% U17 - DoubravkaSKP25.03.2012
21SKP Stč kraje Kladno +10% U17 - KladnoSKP25.03.2012
22MČR Montas Hr.Králové +20% U17 - H. KrálovéMČR01.04.2012
23GPD U17 Přeb.Ústec.kraje SS Most - MostD20.05.2012
241. GPC U17 - KladnoC16.09.2012
251. GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC22.09.2012
261. GPD U17 - LiberecD22.09.2012
271. GPD U17 - MostD22.09.2012
281. GPC U17 - PlzeňC28.09.2012
291. GPC U17 - Brno-JehniceC13.10.2012
301. GPC U17 - MostC14.10.2012
311. GPC U17 - České BudějoviceC20.10.2012
321. GPC U17 - Český TěšínC20.10.2012
331. GPC U17 - PrahaC21.10.2012
341. GPA U17 - Český KrumlovA04.11.2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading