logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 28.11.2012

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.02.2012 - 28.11.2012
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2468
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2039
3.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1995
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1855
5.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1748
6.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1550
7.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1508
8.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1268
9.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1070
10.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha860
11.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice830
12.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice782
13.Kural Martin1999 USK Plzeň694
14.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec670
15.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška634
16.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň624
17.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha622
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín552
19.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík545
20.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most510
21.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové501
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.486
23.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.466
24.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín430
25.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň403
26.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice331
27.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha312
28.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun308
29.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera284
30.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně276
31.Linda Martin2000 TJ Dobřany262
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha262
33.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec229
34.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek227
35.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec210
36.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec206
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice206
38.Dostál Marek1998 SK Podolí205
39.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov202
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice202
41.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha198
42.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno196
43.Novotný Matěj1999 SK Děčín190
44.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín185
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice185
46.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem178
47.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov173
48.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice172
49.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice170
50.Zrza Bronislav1998 SK Podolí168
51.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice167
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška167
53.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha166
54.Gunther Michal2001 SK Podolí164
55.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava161
56.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany160
57.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec158
58.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha157
59.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha155
Pech Josef1998 TJ Dobřany155
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha155
62.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška154
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík154
64.Linhart Lukáš1998 Super Stars Most152
65.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice148
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem148
67.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň144
Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most144
69.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha142
70.Macák Jan1999 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)139
71.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně136
72.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha134
73.Herzán David2002 Slavoj Podivín132
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most132
75.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.131
76.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec130
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha130
78.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně128
79.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška123
80.Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň120
81.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice116
82.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec114
Slavík Martin1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)114
85.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové113
86.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín112
87.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec108
89.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň102
90.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov100
Krůtil Pavel1998 Lokomotiva Břeclav100
92.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice99
93.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice96
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice96
95.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem94
96.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)92
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně92
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)92
99.Cach Jakub2001 Super Stars Most88
100.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec86
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice86
102.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice84
103.Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov81
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík81
105.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most80
106.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most78
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov78
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka78
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka78
111.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most76
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha76
113.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice74
114.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav72
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně72
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice72
118.Musil Marek1998 Sokol Radotín Meteor Praha68
119.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice66
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška66
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha66
122.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka60
Morávek Michal2002 BaC Kladno60
Palán Václav2001 SK Prosek Praha60
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice60
127.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice59
129.Černý Miloslav1998 Super Stars Most58
Wittausch David1998 Super Stars Most58
131.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín56
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice56
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec56
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec56
135.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc54
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín54
141.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha50
142.Mencl Jakub1998 TJ Spoje Praha49
143.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka48
147.Csibry David9999 DDM Rychnov nad Kněžnou46
148.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek42
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně42
Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Veselý Michal1998 Lokomotiva Břeclav42
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice42
154.Budírský Kryštof1998 TJ Sokol Klimkovice40
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec40
Soldát Martin1999 TJ Astra ZMZ Praha40
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec40
158.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín38
159.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice36
Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška36
Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně36
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně36
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Kubeš Jiří1999 TJ Sokol České Budějovice36
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec36
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov36
Soukup Václav2001 BKV Plzeň36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
172.Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže33
Jirovec Karel1999 TJ Sokol Křemže33
Patočka Pavel1998 Lokomotiva Břeclav33
Sedláček Jakub1998 TJ Sokol Dobruška33
176.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov30
Hála Pavel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Jadrný Petr2000 Lokomotiva Břeclav30
Košťál Tomáš1998 TJ Dobřany30
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.30
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav30
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové30
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav30
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek30
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany30
187.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec26
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec26
189.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)25
190.Hájek David2000 Super Stars Most24
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha24
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha24
193.Bureš Michal2000 SK Podolí22
Hák Kamil1998 Super Stars Most22
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most22
196.Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha20
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov20
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov20
199.Hroch Matyáš1999 TJ Astra ZMZ Praha18
Martínek Jakub2000 SK Podolí18
Paulík Jan2000 SK Podolí18
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most18
203.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec14
205.Kilinger Sebastian1999 Sokol Radotín Meteor Praha13
206.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha12
Šmíd Daniel1999 TJ Astra ZMZ Praha12
208.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most10
Filinger Michal1998 VSK Slavia TU Liberec10
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec10
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec10
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most10
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec10
Vaňata Jan1999 Super Stars Most10
215.Červinka Michal1999 VSK Slavia TU Liberec4
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2597
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2597
3.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2469
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2384
5.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2148
6.Kural Martin1999 USK Plzeň2069
7.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1995
8.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1884
9.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1756
10.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1526
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1526
12.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1310
13.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha1280
14.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1200
15.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha1100
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha1100
17.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1040
18.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška931
19.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice860
20.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.842
21.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové797
22.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně760
23.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha743
24.Linda Martin2000 TJ Dobřany738
25.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha712
26.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín711
27.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun682
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň682
29.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín670
30.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice616
31.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec599
32.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice563
33.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek552
34.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera504
35.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice498
36.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška489
37.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.487
38.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice424
39.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec341
40.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov329
41.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha321
42.Dostál Marek1998 SK Podolí289
43.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík278
44.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno266
45.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice257
46.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně253
47.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně251
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov251
49.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec249
50.Gunther Michal2001 SK Podolí240
51.Zrza Bronislav1998 SK Podolí227
52.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín223
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha223
54.Herzán David2002 Slavoj Podivín222
55.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem212
56.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov209
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.209
58.Linhart Lukáš1998 Super Stars Most205
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most205
60.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň204
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice204
62.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice201
63.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most198
64.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha197
65.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha196
66.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík194
Pech Josef1998 TJ Dobřany194
68.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové193
69.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň192
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec192
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka192
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
74.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem186
75.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice185
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín185
77.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice184
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice184
79.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha179
Krůtil Pavel1998 Lokomotiva Břeclav179
81.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec177
82.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška167
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík167
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška167
85.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec160
86.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice154
87.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha149
88.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec148
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha148
90.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
91.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň132
93.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice131
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně131
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha131
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany131
97.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most130
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most130
99.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov126
100.Novotný Matěj1999 SK Děčín122
101.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice120
Morávek Michal2002 BaC Kladno120
103.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most118
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
105.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín113
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha113
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava113
108.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav108
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška108
Macák Jan1999 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně108
112.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice100
113.Wittausch David1998 Super Stars Most98
114.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem94
Musil Marek1998 Sokol Radotín Meteor Praha94
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
118.Musil Marek1998 BC 66 Ivančice93
119.Černý Miloslav1998 Super Stars Most90
Palán Václav2001 SK Prosek Praha90
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín90
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice90
123.Cach Jakub2001 Super Stars Most88
124.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec86
125.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc84
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec84
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec84
129.Soldát Martin1999 TJ Astra ZMZ Praha79
130.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
131.Mencl Jakub1998 TJ Spoje Praha76
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice76
133.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)74
134.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice72
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice72
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice72
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov72
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka72
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov72
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka72
144.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
148.Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec64
149.Csibry David9999 DDM Rychnov nad Kněžnou59
Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže59
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov59
Jirovec Karel1999 TJ Sokol Křemže59
Patočka Pavel1998 Lokomotiva Břeclav59
Sedláček Jakub1998 TJ Sokol Dobruška59
155.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška54
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně54
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně54
Hála Pavel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Jadrný Petr2000 Lokomotiva Břeclav54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav54
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové54
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek54
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav54
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek54
Slavík Martin1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Soukup Václav2001 BKV Plzeň54
Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou54
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Veselý Michal1998 Lokomotiva Břeclav54
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice54
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice54
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
180.Hájek David2000 Super Stars Most52
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most52
182.Bureš Michal2000 SK Podolí46
183.Budírský Kryštof1998 TJ Sokol Klimkovice40
Ižovský Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha40
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov40
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov40
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec40
188.Filinger Michal1998 VSK Slavia TU Liberec38
Hák Kamil1998 Super Stars Most38
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec38
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec38
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec38
193.Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Hroch Matyáš1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Šmíd Daniel1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany36
199.Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc30
200.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most26
Červinka Michal1999 VSK Slavia TU Liberec26
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most26
Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec26
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most26
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec26
207.Martínek Jakub2000 SK Podolí22
Paulík Jan2000 SK Podolí22
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2549
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2077
3.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1615
4.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha1541
5.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1515
6.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1496
7.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha1340
8.Kural Martin1999 USK Plzeň1322
9.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1262
10.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1256
11.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1200
12.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice1022
13.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín926
14.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most700
15.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.660
16.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška577
17.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec576
18.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň575
19.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most558
20.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun489
21.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha404
22.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně380
23.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.366
24.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek353
25.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín352
26.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška331
27.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha313
28.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
29.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice299
30.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín286
31.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové273
32.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice265
33.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov253
34.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice251
35.Linda Martin2000 TJ Dobřany247
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec247
37.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice240
38.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno232
39.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov209
40.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec198
Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most198
42.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most194
43.Zrza Bronislav1998 SK Podolí186
44.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín185
45.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.179
46.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice174
47.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha170
48.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem166
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov166
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
51.Gunther Michal2001 SK Podolí164
Linhart Lukáš1998 Super Stars Most164
53.Dostál Marek1998 SK Podolí163
54.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha154
55.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec150
56.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík148
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice148
58.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.145
59.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec132
60.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové131
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha131
62.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně130
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně130
64.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň126
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
67.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem118
68.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně113
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice113
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice113
71.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice112
72.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice110
73.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň108
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany108
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka108
77.Cach Jakub2001 Super Stars Most100
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
79.Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík95
80.Krůtil Pavel1998 Lokomotiva Břeclav94
81.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec92
82.Herzán David2002 Slavoj Podivín90
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška90
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň90
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov90
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice90
87.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most88
88.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec86
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
90.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec84
91.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec82
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík82
93.Novotný Matěj1999 SK Děčín80
94.Hájek David2000 Super Stars Most76
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Mencl Jakub1998 TJ Spoje Praha76
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha76
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice76
99.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav72
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice72
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka72
Pech Josef1998 TJ Dobřany72
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice72
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha72
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec72
106.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc66
Wittausch David1998 Super Stars Most66
108.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec64
109.Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže59
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha59
111.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most58
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera58
113.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Hála Pavel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Morávek Michal2002 BaC Kladno54
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov54
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha54
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek54
Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice54
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka54
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka54
132.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most50
133.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)46
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec46
135.Černý Miloslav1998 Super Stars Most40
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Jirovec Karel1999 TJ Sokol Křemže40
Kilinger Sebastian1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Patočka Pavel1998 Lokomotiva Břeclav40
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most40
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec40
145.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
146.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka36
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně36
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov36
Kubeš Jiří1999 TJ Sokol České Budějovice36
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové36
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav36
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Soukup Václav2001 BKV Plzeň36
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Veselý Michal1998 Lokomotiva Břeclav36
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice36
166.Hák Kamil1998 Super Stars Most26
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec26
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice26
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec26
171.Martínek Jakub2000 SK Podolí22
172.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most14
Filinger Michal1998 VSK Slavia TU Liberec14
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice14
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec14
Paulík Jan2000 SK Podolí14
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec14
Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec14
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most14
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec14
Vaňata Jan1999 Super Stars Most14
182.Bureš Michal2000 SK Podolí10
183.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most4
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2774
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2006
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1855
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1832
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1781
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
7.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov1340
8.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1316
9.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1301
10.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha964
11.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice912
12.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most860
13.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice800
14.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.788
15.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany706
16.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno682
17.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha622
18.Paurová Lucie1999 Super Stars Most593
19.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha551
20.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka540
21.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín514
22.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most483
23.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice472
24.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice438
25.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška358
26.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov347
27.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka344
28.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice338
29.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary319
30.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice294
31.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice292
32.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most257
33.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha251
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.251
35.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice245
36.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek227
37.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice226
38.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha215
39.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice212
40.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice209
41.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha205
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice205
43.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov203
44.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec199
45.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka198
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most198
47.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí194
48.Janošová Petra2000 Sokol Jílové185
49.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov179
50.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc176
51.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov173
52.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno168
53.Černá Tereza2002 TJ Dobřany166
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice166
55.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec164
56.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc162
57.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška161
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek161
59.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně160
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most160
61.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec158
62.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
63.Bláhová Anna1998 Technoplast Chropyně152
64.Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem150
65.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most146
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec146
67.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha143
68.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice142
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha142
70.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most140
71.Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha138
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc138
73.Sejková Hana1999 SK Podolí136
74.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha129
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže129
76.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice126
78.Srbová Adéla2000 BaC Kladno123
79.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec122
80.Homolková Klára2001 Sokol Jílové120
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun120
82.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice114
Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně114
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
85.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň108
86.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav105
87.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha102
Schořová Sonja2000 BaC Kladno102
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec102
91.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň96
92.Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha90
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc90
94.Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže88
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.88
96.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov84
97.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec81
98.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka78
Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice78
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec78
101.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc76
Švehlová Alžběta1999 SK Podolí76
103.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice74
104.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec72
Psotová Barbora1999 Super Stars Most72
106.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí71
107.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice70
108.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha69
109.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav68
110.Dítětová Eliška2000 SK Děčín66
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň66
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary66
113.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže63
114.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň60
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov60
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň60
Michalová Adriana1998 Super Stars Most60
118.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha57
119.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové54
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň54
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice54
124.Zikosová Tereza1998 Technoplast Chropyně53
125.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec52
126.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov48
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň48
Procházková Michala1999 BaC Kladno48
129.Barchánková Adéla1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc46
Hošková Nelly1999 VŠTJ UK Hradec Králové46
Klekarová Anna1998 SKZŠ Dolní Čermná46
Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany46
Ševčíková Monika1999 Lokomotiva Břeclav46
136.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín42
139.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec40
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary40
Sejková Patricie2001 SK Podolí40
142.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc36
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně36
Dufková Monika1999 BaC Kladno36
Helmichová Michaela1999 TJ Spoje Praha36
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň36
Machová Karolína1999 TJ Sokol Doubravka36
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně36
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně36
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc36
Švejdová Veronika1998 TJ Sokol Doubravka36
Taušová Tereza1999 TJ Spoje Praha36
Tupá Lenka1998 TJ Sokol Doubravka36
Zídková Liana1999 TJ Sokol Doubravka36
159.Filipová Nicole1998 VŠTJ UK Hradec Králové33
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice33
162.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav30
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice30
Dundová Jana1999 TJ Sokol České Budějovice30
Hašková Jana1999 BaC Kladno30
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.30
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka30
Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
169.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín28
170.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice26
Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec26
172.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice22
173.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec18
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň18
Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec18
Horníková Nina1998 TJ Sokol Doubravka18
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň18
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice18
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň18
180.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most14
Berchinová Linda1999 Super Stars Most14
Bublová Natálie1999 TJ Proboštov14
Karásková Tereza2001 VSK Slavia TU Liberec14
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most14
Pečnerová Tereza1998 BK TJ Baník Most14
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec14
187.Česká Kateřina1999 TJ Spoje Praha12
188.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec10
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice10
Scholasterová Viktorie1997 SK Podolí10
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec10
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí10
Zavoralová Markéta1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
195.Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most6
196.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most4
Šarafínová Bára2000 SK Podolí4
198.Vrábelová Veronika1998 BK TJ Baník Most2
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2789
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2341
3.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany2309
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2294
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2294
6.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2255
7.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2203
8.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1624
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1624
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1541
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
13.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1532
14.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
15.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov1256
16.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1171
17.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1100
18.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1070
19.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1061
20.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín992
21.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most922
22.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka898
23.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov839
24.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka830
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka830
26.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha812
27.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.801
28.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice782
29.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha752
30.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice715
31.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno579
32.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně562
33.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice561
34.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha520
35.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha474
36.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška372
37.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno326
38.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov319
39.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice314
40.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice310
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice310
42.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice309
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice309
44.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek287
45.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov276
46.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec273
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha273
48.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha271
49.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha251
50.Černá Tereza2002 TJ Dobřany247
51.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí239
52.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc238
53.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most235
54.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice219
55.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most217
56.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most214
57.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec213
58.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice205
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice205
60.Homolková Klára2001 Sokol Jílové204
61.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov203
62.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec201
63.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc196
64.Sejková Hana1999 SK Podolí192
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary192
66.Bláhová Anna1998 Technoplast Chropyně183
67.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek181
68.Srbová Adéla2000 BaC Kladno179
69.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most176
70.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice172
71.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec171
72.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
73.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha167
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže167
75.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec158
76.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.151
77.Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně150
78.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc148
Švehlová Alžběta1999 SK Podolí148
80.Janošová Petra2000 Sokol Jílové145
81.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň144
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň144
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka144
Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice144
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun144
87.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec143
88.Zikosová Tereza1998 Technoplast Chropyně135
89.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha133
Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav133
91.Psotová Barbora1999 Super Stars Most130
92.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice126
Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň126
Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav126
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
97.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc124
98.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice120
Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň120
Schořová Sonja2000 BaC Kladno120
102.Michalová Adriana1998 Super Stars Most118
103.Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže113
Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha113
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže113
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
107.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice110
108.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec109
109.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň108
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov108
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha108
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň108
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov108
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
116.Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec105
117.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec103
118.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň90
119.Klekarová Anna1998 SKZŠ Dolní Čermná86
120.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice79
Ševčíková Monika1999 Lokomotiva Břeclav79
122.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
123.Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc76
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec76
Sejková Patricie2001 SK Podolí76
126.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí73
127.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka72
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín72
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice72
131.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem64
132.Dítětová Eliška2000 SK Děčín62
133.Barchánková Adéla1998 Sokol Radotín Meteor Praha59
Filipová Nicole1998 VŠTJ UK Hradec Králové59
Hošková Nelly1999 VŠTJ UK Hradec Králové59
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice59
137.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav54
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc54
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice54
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně54
Dufková Monika1999 BaC Kladno54
Hašková Jana1999 BaC Kladno54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov54
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň54
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň54
Machová Karolína1999 TJ Sokol Doubravka54
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně54
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně54
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové54
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc54
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň54
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín54
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc54
Švejdová Veronika1998 TJ Sokol Doubravka54
Tupá Lenka1998 TJ Sokol Doubravka54
Zídková Liana1999 TJ Sokol Doubravka54
162.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec52
163.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec50
164.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem46
165.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most38
Berchinová Linda1999 Super Stars Most38
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec38
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most38
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec38
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec38
171.Česká Kateřina1999 TJ Spoje Praha36
Helmichová Michaela1999 TJ Spoje Praha36
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň36
Horníková Nina1998 TJ Sokol Doubravka36
175.Zavoralová Markéta1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
176.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov26
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice26
Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec26
Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec26
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín26
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice26
184.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
185.Šarafínová Bára2000 SK Podolí14
Scholasterová Viktorie1997 SK Podolí14
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí14
Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most14
Vrábelová Veronika1998 BK TJ Baník Most14
1.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany2549
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2357
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1829
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1541
5.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1496
6.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov1375
7.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1340
8.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1256
10.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1100
11.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1061
12.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín944
13.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.931
14.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka898
15.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice859
16.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most660
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice630
18.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most616
19.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice486
20.Paurová Lucie1999 Super Stars Most483
21.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek353
22.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně343
23.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice336
24.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno331
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice331
26.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška324
27.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka318
28.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most289
29.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice285
30.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.278
31.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov263
32.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice262
33.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice260
34.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice254
35.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov253
36.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice251
37.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice244
38.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí223
39.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha206
40.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň204
41.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
42.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec198
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most198
44.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha196
45.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha185
Černá Tereza2002 TJ Dobřany185
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary185
48.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice184
49.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha169
50.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov167
51.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most158
52.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc156
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc156
54.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka153
55.Sejková Hana1999 SK Podolí152
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice152
57.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně150
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec150
60.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek149
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha149
62.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov148
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha148
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha148
65.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most136
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec136
67.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc134
68.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most132
69.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav131
70.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice130
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec130
72.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice126
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
75.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec124
76.Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem122
77.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice120
78.Janošová Petra2000 Sokol Jílové113
79.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice112
80.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice108
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň108
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň108
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc108
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun108
87.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec104
88.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec100
89.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec98
90.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha95
91.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň90
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha90
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov90
94.Psotová Barbora1999 Super Stars Most88
95.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí82
96.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav76
Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha76
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.76
Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc76
100.Michalová Adriana1998 Super Stars Most74
101.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice72
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň72
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
105.Sejková Patricie2001 SK Podolí62
106.Homolková Klára2001 Sokol Jílové59
Klekarová Anna1998 SKZŠ Dolní Čermná59
Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany59
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže59
110.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí58
111.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň54
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka54
Tupá Lenka1998 TJ Sokol Doubravka54
119.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec52
120.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem46
121.Dítětová Eliška2000 SK Děčín44
122.Barchánková Adéla1998 Sokol Radotín Meteor Praha40
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice40
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže40
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice40
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Ševčíková Monika1999 Lokomotiva Břeclav40
Srbová Adéla2000 BaC Kladno40
130.Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec38
131.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav36
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc36
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně36
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov36
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň36
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov36
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň36
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň36
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně36
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně36
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové36
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín36
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc36
148.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec28
149.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most26
Berchinová Linda1999 Super Stars Most26
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec26
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec26
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec26
154.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí22
155.Šarafínová Bára2000 SK Podolí18
156.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov14
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most14
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec14
Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec14
Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec14
Karásková Tereza2001 VSK Slavia TU Liberec14
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most14
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice14
Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most14
Vrábelová Veronika1998 BK TJ Baník Most14
167.Pečnerová Tereza1998 BK TJ Baník Most4
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U15 Jehnice - JehniceD26.02.2012
2GPC U15 Podivín - PodivínC10.03.2012
3GPC U15 Witte Cup Nejdek - NejdekC10.03.2012
4SKP Prahy Radotín Meteor+10% U15 - RadotínSKP10.03.2012
5SKP Stč kraje Benátky +10% U15 - Benátky n/JSKP10.03.2012
6GPC U15 Přebor Klimkovic - KlimkoviceC11.03.2012
7SKP Jč kraje Č.Krumlov +10% U15 - Č. KrumlovSKP24.03.2012
8SKP Jm kraje Ivančice +10% U15 - IvančiceSKP24.03.2012
9SKP Zpč kraje Kar.Vary +10% U15 - Karlovy VarySKP24.03.2012
10SKP Svč kraj Vesec +10% U15 - VesecSKP24.03.2012
11SKP Vč kraje Dobruška +10% U15 - DobruškaSKP25.03.2012
12SKP Sm kraje Přerov +10% U15 - PřerovSKP14.04.2012
13MČR Benátky n.Jizerou +20% U15 - Benátky n/JMČR22.04.2012
14GPD U15 Přebor Lib.kraje Vesec - VesecD05.05.2012
15GPD U15 Přeb.Ústec.kraje SS Most - MostD06.05.2012
16GPC U15 Pečeť purkmistra Dobřany - DobřanyC26.05.2012
171. GPC U15 - DobruškaC01.09.2012
181. GPC U15 - KopřivniceC08.09.2012
191. GPD U15 - MostD08.09.2012
20GPD U15 - PodolíD08.09.2012
211. GPD U15 - LiberecD08.09.2012
221. GPC U15 - PlzeňC08.09.2012
231. GPC U15 - PodivínC22.09.2012
241. GPC U15 - PrahaC22.09.2012
251. GPC U15 - Český KrumlovC22.09.2012
261. GPC U15 - KladnoC23.09.2012
271. GPC U15 - TepliceC28.09.2012
281. GPA U15 - Český TěšínA07.10.2012
29GPC U15 Hamr OPEN - PrahaC07.10.2012
302. GPC U15 - IvančiceC20.10.2012
312. GPC U15 - České BudějoviceC10.11.2012
322. GPC U15 - OsíkC10.11.2012
332. GPC U15 - Benátky nad JizerouC10.11.2012
342. GPC U15 - Orlová-LutyněC10.11.2012
352. GPC U15 - PlzeňC10.11.2012
362. GPC U15 - PrahaC10.11.2012
372. GPD U15 - MostD10.11.2012
382. GPD U15 - LiberecD11.11.2012
392. GPC U15 - Ústí nad LabemC17.11.2012
402. GPA U15 - BřeclavA25.11.2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading