logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 11.12.2012

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
10.02.2012 - 11.12.2012
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2920
2.Louda Jiří1995 USK Plzeň2280
3.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2110
4.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most2010
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1566
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1560
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1470
8.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1280
9.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1230
10.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1040
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec990
12.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice910
13.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec758
14.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha752
15.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice700
16.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha660
17.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže600
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.600
19.Pistulka Radek1997 USK Plzeň588
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín588
21.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže580
22.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice466
23.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň385
24.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka380
25.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška344
26.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.304
27.Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové284
28.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové278
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most278
30.Král Martin1994 BK TJ Baník Most266
31.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice216
32.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice204
33.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov198
34.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha186
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně186
36.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov174
37.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most162
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice162
39.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň144
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín144
42.Motejl Jakub1995 Super Stars Most138
43.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice132
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín132
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov132
46.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem130
47.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň126
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín126
49.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška120
51.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov114
52.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most108
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov108
54.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany102
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha102
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň102
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem102
58.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha96
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha96
60.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice90
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha90
62.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov80
Repiar Samuel1994 Super Stars Most80
64.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov78
Kubal Jiří1995 Super Stars Most78
66.Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem74
67.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha72
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice72
69.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most60
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek60
71.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec59
72.Woznica Kamil1995 BK TJ Baník Most56
73.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška54
Feith Marek1996 BC 66 Ivančice54
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice54
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou54
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná54
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně54
Zavadil Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka54
Zrza Bronislav1998 SK Podolí54
84.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most52
85.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
86.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem42
88.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka36
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín36
95.Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha30
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha30
97.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most26
98.Ondrášek David1996 Super Stars Most10
1.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové3000
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3000
3.Louda Jiří1995 USK Plzeň2600
4.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2360
5.Král Martin1994 BK TJ Baník Most2190
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most2190
7.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň1800
8.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1680
9.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1520
10.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1470
11.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1340
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1340
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha1340
14.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1310
15.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1262
16.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1206
17.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1200
18.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha1166
19.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1152
20.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec992
21.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže950
22.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice920
23.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice875
24.Pistulka Radek1997 USK Plzeň860
25.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most768
26.Motejl Jakub1995 Super Stars Most718
27.Repiar Samuel1994 Super Stars Most686
28.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže550
29.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška460
30.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň430
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek430
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové430
33.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice427
34.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové355
35.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha354
36.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně312
37.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov282
38.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov264
39.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice222
40.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem214
41.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most198
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín198
43.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha192
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov192
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov192
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha192
47.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice186
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice186
49.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška180
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín180
51.Kubal Jiří1995 Super Stars Most150
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka150
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň150
54.Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem136
55.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha126
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha126
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha126
58.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka120
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka120
62.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov114
63.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most108
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most108
65.Woznica Kamil1995 BK TJ Baník Most104
66.Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem88
67.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice78
68.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
71.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín72
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice72
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná72
Zavadil Tomáš1995 SK Badminton Přerov72
77.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany66
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
79.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice60
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou60
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice60
82.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov54
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec54
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc54
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha54
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha54
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc54
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín54
93.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most42
94.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
95.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most26
Ondrášek David1996 Super Stars Most26
1.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2920
2.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1960
3.Král Martin1994 BK TJ Baník Most1870
4.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha1712
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1480
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1470
7.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1440
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1280
9.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1150
10.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1030
11.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně990
12.Pistulka Radek1997 USK Plzeň830
13.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň802
14.Louda Jiří1995 USK Plzeň800
15.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň640
16.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška625
17.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice580
18.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice560
19.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín552
20.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.510
21.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice470
22.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín468
23.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.414
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha414
25.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka355
26.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov324
27.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže304
28.Motejl Jakub1995 Super Stars Most292
29.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec286
30.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže254
31.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha222
32.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most206
33.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně198
34.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice192
Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha192
36.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most188
37.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška186
38.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most180
39.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha174
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov174
41.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov162
42.Repiar Samuel1994 Super Stars Most152
43.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice150
44.Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín144
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín144
46.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové138
47.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha126
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany126
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice126
50.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň120
52.Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem118
53.Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov108
54.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov90
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most90
56.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov80
57.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek78
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
59.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most74
60.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice72
Feith Marek1996 BC 66 Ivančice72
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most72
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov72
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
Zavadil Tomáš1995 SK Badminton Přerov72
Zrza Bronislav1998 SK Podolí72
69.Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně66
70.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín54
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha54
Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha54
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice54
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem54
76.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most46
77.Kubal Jiří1995 Super Stars Most36
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice36
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná36
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín36
85.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec25
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2110
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2070
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1800
4.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1680
5.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1670
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1392
7.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1230
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1230
9.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1190
10.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1040
11.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška990
12.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně860
13.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most840
14.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice830
15.Koldová Veronika1994 Super Stars Most810
16.Panochová Jana1997 Super Stars Most660
17.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice600
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary600
19.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov550
20.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav430
21.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha360
22.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí358
Vocelková Anna1994 USK Plzeň358
24.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice308
25.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha302
26.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary296
27.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem294
28.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha254
29.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín230
30.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
31.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice210
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže210
33.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem206
34.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem204
35.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most200
36.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov198
37.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)194
38.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most178
39.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice164
40.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha152
41.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany138
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín138
43.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec133
44.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice132
45.Brhelová Lucie1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.128
46.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice126
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín126
48.Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem124
49.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice120
Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá120
Maršálková Eliška1996 SK Podolí120
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice120
53.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov114
54.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín108
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov108
57.Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)102
Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov102
59.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.90
60.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice84
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most84
Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most84
63.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice78
64.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín72
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr72
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most72
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín72
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most72
70.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně66
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové66
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice66
74.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha60
75.Baxová Jana1997 Keramika Chlumčany54
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice54
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka54
83.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha48
84.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany42
85.Chojnacká Kateřina1995 BK TJ Baník Most38
86.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Dugová Barbora1994 Super Stars Most36
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně36
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
91.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most30
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice30
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha2910
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2910
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2600
4.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2040
5.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1990
6.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1875
7.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1800
8.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1710
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1710
10.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1355
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1355
12.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1340
13.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1310
14.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1230
15.Panochová Jana1997 Super Stars Most992
16.Koldová Veronika1994 Super Stars Most960
17.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary935
18.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most858
19.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice830
20.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec814
21.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav710
22.Vocelková Anna1994 USK Plzeň695
23.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary655
24.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha640
25.Brhelová Lucie1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.598
26.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha592
27.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most544
28.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice505
29.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov502
30.Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)472
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)472
32.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem396
33.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín355
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice355
35.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí340
36.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže300
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem300
38.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem282
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice264
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice264
41.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín228
42.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov210
43.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice174
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice174
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín174
46.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most166
47.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice150
Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá150
49.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov144
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most144
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov144
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov144
53.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice126
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.126
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice126
Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín126
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany120
60.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín108
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most108
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most108
65.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr78
66.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice75
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice75
68.Dugová Barbora1994 Super Stars Most72
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha72
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
71.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně60
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně60
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany60
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice60
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice60
79.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most54
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov54
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice54
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín54
87.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2974
2.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně2110
3.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1872
4.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1670
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1440
6.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1230
7.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1190
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1080
9.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1030
10.Koldová Veronika1994 Super Stars Most930
11.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice908
12.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha880
13.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška830
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary830
15.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov790
16.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec700
17.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav582
18.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice580
19.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.560
20.Panochová Jana1997 Super Stars Most468
21.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most408
22.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most374
23.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška360
24.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín358
25.Vocelková Anna1994 USK Plzeň346
26.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice312
27.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice308
28.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha302
29.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice286
30.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)272
31.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže198
32.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice192
33.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov174
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany174
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov174
36.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín162
37.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí152
39.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá150
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice150
42.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha144
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín144
44.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem140
45.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary132
46.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov126
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov126
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín126
49.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Maršálková Eliška1996 SK Podolí120
51.Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem118
52.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem108
54.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín90
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most90
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most90
57.Brhelová Lucie1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice80
59.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany78
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka78
61.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice72
Čechová Eva1997 BK Kopřivnice72
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové72
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most72
66.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně66
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
68.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most62
69.Baxová Jana1997 Keramika Chlumčany54
Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice54
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha54
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr54
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
81.Chojnacká Kateřina1995 BK TJ Baník Most38
82.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most36
Dugová Barbora1994 Super Stars Most36
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov36
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně36
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading