logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 30.12.2012

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
30.12.2011 - 30.12.2012
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice3192
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3006
3.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2984
4.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha2960
5.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2880
6.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2464
7.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2332
8.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1975
9.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1920
10.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice1750
11.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1680
12.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1614
13.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1581
14.Kopřiva Tomáš1986 TJ Sokol Dobruška1549
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1520
16.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1456
17.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1200
18.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1151
19.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1148
20.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1112
21.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1104
22.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1086
23.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1056
24.Segeč Jan1978 USK Plzeň984
25.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha980
26.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha960
27.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
28.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.902
29.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most886
30.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka868
31.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha856
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha856
33.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov811
34.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha736
35.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno666
36.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice654
37.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec632
38.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice624
39.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha600
40.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec581
41.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové556
42.Horáček David1990 TJ Sokol Dobruška546
43.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.521
44.Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha501
45.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek495
46.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík480
47.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín477
48.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové464
49.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška462
50.Fridrich Václav1977 BaC Kladno458
51.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most448
52.Port Jan1972 TJ Proboštov446
53.Ptáček David1993 BK Kopřivnice403
54.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov385
55.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov381
56.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov376
57.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava367
58.Skála Mikuláš1989 Sokol Radotín Meteor Praha360
59.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha358
60.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice346
61.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice339
62.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice331
63.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná315
64.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice306
65.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava304
66.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha300
Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec300
68.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň299
69.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)293
70.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava287
71.Holubec Pavel1970 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)280
Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha280
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
74.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov271
75.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha262
76.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)256
77.Slabý Otto1984 USK Plzeň255
78.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec254
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno254
80.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice250
81.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška247
82.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí245
83.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové244
84.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice239
85.Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně234
86.Konůpka Jiří1965 BaC Kladno232
87.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice230
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka230
89.Vícen Jarolím1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
90.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové227
91.Drudík Ota1992 USK Plzeň224
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov224
93.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec222
94.Bohm Michal1987 USK Plzeň214
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most214
96.Týc Filip1971 BaC Kladno209
97.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun208
98.Sedláček Kamil1973 SK Podolí202
99.Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň198
100.Popilka Pavel1977 USK Plzeň197
101.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice196
Filz Jan1975 SK Prosek Praha196
103.Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)194
104.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka188
105.Látal Petr1975 TJ Proboštov186
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava186
107.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most184
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.184
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice184
Louda Jiří1995 USK Plzeň184
111.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice183
112.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice182
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno182
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice182
115.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka180
Repiar Samuel1994 Super Stars Most180
117.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň178
118.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
120.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr172
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov172
122.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.171
123.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)170
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr170
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec170
126.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice168
127.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice165
128.Horák Filip1990 BC RSC Brno164
129.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň162
130.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice160
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka160
133.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň154
134.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha152
135.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Král Martin1994 BK TJ Baník Most150
137.Štika Jan1977 Spoje Praha148
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice148
139.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha144
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové144
141.Motejl Jakub1995 Super Stars Most142
142.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň140
Jareš Michael1993 Super Stars Most140
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most140
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka140
146.Hába Tomáš1993 Super Stars Most139
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov139
148.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec138
Štursa Martin1983 SK Podolí138
150.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem136
151.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov135
152.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most134
Parkos David1974 SKB Český Krumlov134
154.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter132
Klíma Petr1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)132
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek132
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové132
158.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice131
159.Voves Tomáš1987 SK BC Premiera129
160.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně126
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov126
162.Behenský Roman1967 Spartak Chrást124
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec124
164.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže122
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec122
166.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
168.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton113
169.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha112
Nigrin Daniel1974 Spoje Praha112
Raschka David1978 BC 66 Ivančice112
172.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín111
173.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice110
174.Michal Tomáš1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)109
175.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže108
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně108
177.Šot Michal1988 SK BC Premiera106
178.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže104
179.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha103
180.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí102
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton102
182.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha96
Čapek Jiří1975 Super Stars Most96
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice96
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most96
186.Bathory Michal1992 TJ Bílá Hora Plzeň94
Schoř Marek1972 BaC Kladno94
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně94
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice94
190.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov92
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec92
192.Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov91
193.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.89
194.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice88
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka88
196.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí86
Poříz Leoš1974 Start Jihlava86
Vacek Petr1994 TJ Sokol Doubravka86
Volf Adam1989 Sokol Svatá86
200.Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
202.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice81
203.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň80
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka80
205.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
206.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov77
207.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc76
Jerman Pavel1964 BaC Kladno76
209.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže74
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most74
211.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice72
Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně72
Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice72
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín72
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín72
Patera Jindřich1975 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)72
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov72
218.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové70
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové70
220.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice68
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň68
222.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno66
Schick Jindřich1975 SK Podolí66
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň66
226.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže63
227.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec62
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)62
229.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně60
Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové60
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá60
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška60
233.Hakl Jiří1989 TJ Astra ZMZ Praha59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
235.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň58
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov58
237.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška56
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)56
239.Fetr Daniel1974 VSK Slavia TU Liberec54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha54
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové54
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové54
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně54
249.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most52
Pistulka Radek1997 USK Plzeň52
251.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín50
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
254.Fišer Petr1984 Spoje Praha49
255.Černý Pavel1986 SK Prosek Praha48
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha48
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice48
260.Helar Ondřej1995 Start Jihlava47
261.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov46
Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec46
263.Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové42
Hanák František1968 SK Sprint Brno42
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže42
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Micka Radek1989 TJ Proboštov42
268.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Láník Radek1969 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška40
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha40
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška40
Toledo Filipe1987 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka40
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava40
277.Helar Jakub1992 Start Jihlava39
278.Barták Jiří1953 Start Jihlava36
Caithaml Marek1997 BaC Kladno36
Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice36
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most36
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava36
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava36
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně36
Rafaj Michal1978 SK Podolí36
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové36
Svoboda Petr1976 SK Podolí36
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice36
290.Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka34
291.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha33
292.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany32
293.Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice30
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary30
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov30
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové30
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov30
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno30
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín30
Zrůna Marek1989 VSK Slavia TU Liberec30
301.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
302.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
304.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka24
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha24
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany24
Vild Petr1974 SK Jupiter24
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany24
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně24
312.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha23
313.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha22
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera22
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice22
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice22
317.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň20
Janoštík Roman1966 TJ Sokol České Budějovice20
Smolík Karel1960 SK UP Olomouc20
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany20
321.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice18
Bambas Ondřej1989 TJ Libín 1096 Prachatice18
Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně18
Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín18
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška18
David Tomáš1990 BK Kopřivnice18
Dlask Václav1993 TJ Slovan Vesec18
Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno18
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava18
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most18
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most18
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec18
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice18
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást18
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice18
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín18
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha18
344.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka16
345.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany14
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany14
Slepička Martin1970 SK Jupiter14
349.Bosák Matěj1984 SK BC Premiera13
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice13
Siviglia Dario1997 SKB Český Krumlov13
Souček Vojtěch1982 BC 66 Ivančice13
353.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové12
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
357.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást10
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno10
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany10
362.Doležal Bronislav1975 Slavoj Podivín8
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
364.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany6
Seknička Martin1979 SK BC Premiera6
Valenta Marek1994 TJ Sokol Vodňany6
Veselý Petr1973 SK Jupiter6
368.Auermüller Adam1989 VSK Universita Brno2
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice2
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín2
Klačanský Juraj1964 Sokol Vranovice2
Kubát Michal1979 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Lexa Alan1993 BC RSC Brno2
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice2
Strouhal Jiří1974 SK Podolí2
376.Čapatý Lubomír1975 BCC Řečkovice1
Komarovský Petr1965 SK Sprint Brno1
Odstrčil Martin1987 VSK Universita Brno1
Pedál Jiří1972 SK Podolí1
Valíček Rostislav1988 VSK Universita Brno1
Vonšák Martin1986 Sokol Vranovice1
1.Rubáš Josef1982 USK Plzeň5040
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň5040
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4944
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4944
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3960
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha3960
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2504
Segeč Jan1978 USK Plzeň2504
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2480
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2480
11.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2464
12.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně2316
13.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec2176
14.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2096
15.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1957
16.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1912
Kopřiva Tomáš1986 TJ Sokol Dobruška1912
18.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec1902
19.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1848
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1790
21.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1696
22.Louda Jiří1995 USK Plzeň1614
23.Štika Jan1977 Spoje Praha1552
24.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1504
Horáček David1990 TJ Sokol Dobruška1504
26.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1472
27.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1368
28.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1315
29.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1309
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1309
31.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1270
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1270
33.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1264
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1264
35.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov1141
36.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně1120
37.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1077
38.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1072
39.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec1051
40.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1030
41.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1020
42.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov1016
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška996
44.Týc Filip1971 BaC Kladno994
45.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška975
46.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín934
47.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most928
48.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha920
49.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha872
50.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové856
51.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha851
52.Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha781
53.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha772
54.Martinec Petr1975 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
56.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška741
57.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem716
58.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha710
59.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha696
60.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice684
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem684
62.Port Jan1972 TJ Proboštov663
63.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov645
64.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná628
65.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov621
66.Bohm Michal1987 USK Plzeň602
67.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov592
Pokorný David1984 BC 66 Ivančice592
69.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha587
70.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov576
71.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.574
72.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha566
73.Fridrich Václav1977 BaC Kladno555
74.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava549
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava549
76.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most527
77.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov520
Lubas Ondřej1968 Sokol Radotín Meteor Praha520
79.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové518
80.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.508
81.Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška501
82.Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové480
83.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice439
84.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové438
85.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem424
86.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice421
87.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov414
88.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha395
89.Ptáček David1993 BK Kopřivnice385
90.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí383
91.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice378
92.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí375
93.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec374
Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá374
95.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně369
96.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most361
97.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice357
98.Motejl Jakub1995 Super Stars Most356
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most356
100.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera355
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera355
102.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň348
103.Slabý Otto1984 USK Plzeň335
104.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže332
105.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice331
106.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)330
Král Martin1994 BK TJ Baník Most330
108.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek328
109.Filz Jan1975 SK Prosek Praha324
Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň324
Rombald Martin1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)324
112.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň320
113.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka317
114.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha312
115.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín308
116.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr305
117.Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec303
118.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek292
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň292
120.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice290
121.Drudík Ota1992 USK Plzeň289
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně289
123.Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr285
124.Konůpka Jiří1965 BaC Kladno283
125.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže282
126.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha280
Šikal Karel1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
Toledo Filipe1987 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
129.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun276
130.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)274
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)274
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík274
133.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice272
134.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice271
Popilka Pavel1977 USK Plzeň271
136.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín270
137.Repiar Samuel1994 Super Stars Most266
138.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka265
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka265
140.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice264
141.Parkos David1974 SKB Český Krumlov263
142.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice259
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.259
144.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka253
145.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most252
146.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice251
147.Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)248
148.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno247
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice247
150.David Tomáš1990 BK Kopřivnice246
151.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec243
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka243
153.Látal Petr1975 TJ Proboštov242
154.Horák Filip1990 BC RSC Brno241
155.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice239
Nigrin Daniel1974 Spoje Praha239
157.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec238
158.Volf Adam1989 Sokol Svatá236
159.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.233
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.233
161.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno230
162.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha224
Sedláček Kamil1973 SK Podolí224
164.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice220
165.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice216
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice216
Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně216
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové216
169.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most215
170.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava204
171.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov203
Šot Michal1988 SK BC Premiera203
173.Holubec Pavel1970 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)202
174.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové200
175.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha198
Pistulka Radek1997 USK Plzeň198
177.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter194
178.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec184
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást184
180.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka176
181.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha174
182.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást170
183.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno168
184.Jareš Michael1993 Super Stars Most167
Raschka David1978 BC 66 Ivančice167
186.Majerek František1986 BK Kopřivnice165
187.Novák Radek1993 BC RSC Brno164
Parkán Tomáš1979 SK Prosek Praha164
Poříz Leoš1974 Start Jihlava164
190.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže163
191.Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně162
192.Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov154
193.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice152
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice152
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice152
196.Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava150
197.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter148
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže148
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice148
200.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška146
201.Jerman Pavel1964 BaC Kladno145
202.Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně144
Klíma Petr1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)144
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka144
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov144
206.Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka141
207.Vild Petr1974 SK Jupiter140
208.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí138
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno138
210.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň136
211.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec135
212.Fišer Petr1984 Spoje Praha133
213.Čapek Jiří1975 Super Stars Most130
Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka130
215.Behenský Roman1967 Spartak Chrást128
216.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice126
Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno126
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň126
220.Vorel Ladislav1952 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice121
221.Černý Pavel1986 SK Prosek Praha120
Hába Tomáš1993 Super Stars Most120
Osička Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha120
Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
225.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice116
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec116
227.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most113
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové113
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška113
230.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most112
231.Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové108
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně108
Štursa Martin1983 SK Podolí108
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov108
235.Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most107
236.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové102
237.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most100
238.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže96
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha96
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha96
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha96
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové96
243.Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov95
244.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice94
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov94
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
248.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá90
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava90
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava90
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín90
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín90
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha90
254.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka89
255.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň88
256.Micka Radek1989 TJ Proboštov86
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí86
Schick Jindřich1975 SK Podolí86
259.Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
261.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže82
262.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha80
Mazúr Vladimír1957 TJ Slavoj Český Těšín80
Skoupil Martin1973 TJ Slavoj Český Těšín80
267.Láník Radek1969 TJ Chemička Ústí nad Labem79
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka79
Vícen Jarolím1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
270.Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové78
271.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc76
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice76
273.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most74
274.Barták Jiří1953 Start Jihlava72
Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně72
Helar Jakub1992 Start Jihlava72
Helar Ondřej1995 Start Jihlava72
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov72
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice72
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek72
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně72
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín72
Zrůna Marek1989 VSK Slavia TU Liberec72
285.Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno66
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň66
287.Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno62
288.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň60
Slepička Martin1970 SK Jupiter60
290.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera59
Hakl Jiří1989 TJ Astra ZMZ Praha59
Janoštík Roman1966 TJ Sokol České Budějovice59
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice59
Machata Daniel1996 TJ Sokol Dobruška59
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov59
Skalický Mojmír1952 Spoje Praha59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
Smolík Karel1960 SK UP Olomouc59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
301.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín54
Caithaml Marek1997 BaC Kladno54
Černík Jaroslav1995 TJ Slovan Karlovy Vary54
Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové54
Fetr Daniel1974 VSK Slavia TU Liberec54
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary54
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov54
Jelínek Stanislav1955 BC RSC Brno54
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové54
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov54
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové54
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno54
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové54
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Svoboda Petr1976 SK Podolí54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice54
319.Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka52
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany52
321.Bernacik Stanislav1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka50
Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha50
Hanák František1968 SK Sprint Brno50
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec50
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha50
Komarovský Petr1965 SK Sprint Brno50
328.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most48
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové48
Potůček Jan1982 TJ Montas Hradec Králové48
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň48
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice48
333.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec46
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec46
335.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže42
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže42
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
338.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň40
Michal Tomáš1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň40
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov40
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec40
Siviglia Dario1997 SKB Český Krumlov40
Souček Vojtěch1982 BC 66 Ivančice40
345.Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice38
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most38
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most38
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice38
349.Bathory Michal1992 TJ Bílá Hora Plzeň36
Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně36
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc36
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice36
Konečný Jiří1977 SK Jupiter36
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Perutka Jiří1968 SK Badminton Přerov36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice36
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany36
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera36
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně36
364.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín34
Tkáč Petr1963 Slavoj Podivín34
366.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice30
Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice30
369.Lexa Alan1993 BC RSC Brno26
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera26
371.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň24
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany24
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany24
374.Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec23
375.Bambas Ondřej1989 TJ Libín 1096 Prachatice22
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha22
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice22
378.Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
Rafaj Michal1978 SK Podolí20
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
381.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové18
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
384.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany16
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany16
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany16
387.Janeček Stanislav1975 SK Podolí14
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Klačanský Juraj1964 Sokol Vranovice14
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice14
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Vonšák Martin1986 Sokol Vranovice14
396.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany12
Valenta Marek1994 TJ Sokol Vodňany12
398.Steiner Miroslav1963 TJ Sokol Doubravka10
399.Čapatý Lubomír1975 BCC Řečkovice6
Odstrčil Martin1987 VSK Universita Brno6
1.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4944
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4840
3.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2944
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2720
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2344
6.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň2216
7.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2136
8.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2016
9.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
10.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně1800
11.Štika Jan1977 Spoje Praha1500
12.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1464
13.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1412
14.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1400
15.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1240
16.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1211
17.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice1208
18.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec1140
19.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1116
20.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1005
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem1005
22.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno976
23.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha944
24.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha936
25.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice912
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň895
27.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
28.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most726
29.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha712
30.Ptáček David1993 BK Kopřivnice662
31.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška641
32.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
33.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno600
34.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové568
35.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška567
36.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov560
37.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka558
38.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov554
39.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava550
40.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov541
41.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha510
42.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek495
43.Horáček David1990 TJ Sokol Dobruška488
44.Louda Jiří1995 USK Plzeň470
45.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice469
46.Rombald Martin1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)468
47.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha455
48.Fridrich Václav1977 BaC Kladno449
49.Port Jan1972 TJ Proboštov430
50.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice419
51.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec411
52.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí391
53.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové384
54.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha380
55.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno320
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem320
57.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem315
58.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha311
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň311
60.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín307
Slabý Otto1984 USK Plzeň307
62.Král Martin1994 BK TJ Baník Most282
63.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec276
64.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice270
65.Filz Jan1975 SK Prosek Praha264
66.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov258
67.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice257
68.Bohm Michal1987 USK Plzeň253
69.Parkos David1974 SKB Český Krumlov252
70.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška251
71.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí242
72.Jirásek Jan1972 BaC Kladno240
73.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov238
74.Látal Petr1975 TJ Proboštov232
75.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov229
76.Repiar Samuel1994 Super Stars Most228
77.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most225
78.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter216
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most216
80.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové212
Konůpka Jiří1965 BaC Kladno212
Poříz Leoš1974 Start Jihlava212
83.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže209
84.Motejl Jakub1995 Super Stars Most200
85.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha198
86.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín192
87.Šot Michal1988 SK BC Premiera189
88.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást184
89.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)180
90.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov179
91.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov176
92.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice174
93.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
94.Jerman Pavel1964 BaC Kladno162
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín162
96.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka158
97.Popilka Pavel1977 USK Plzeň155
98.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice151
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně151
100.Týc Filip1971 BaC Kladno150
101.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka146
102.Klusoň Jan1993 TJ Astra ZMZ Praha144
103.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň140
104.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek138
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most138
106.Čapek Jiří1975 Super Stars Most136
107.Novák Radek1993 BC RSC Brno134
Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)134
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka134
110.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most133
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka133
112.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže131
113.Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka130
114.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice126
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov126
116.Drudík Ota1992 USK Plzeň124
117.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové120
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové120
Pistulka Radek1997 USK Plzeň120
Raschka David1978 BC 66 Ivančice120
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška120
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec120
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně120
125.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno118
126.Behenský Roman1967 Spartak Chrást116
127.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást114
128.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr113
129.Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov112
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton112
131.Helar Ondřej1995 Start Jihlava110
132.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice108
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter108
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice108
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha108
136.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice107
137.Jareš Michael1993 Super Stars Most102
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most102
139.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha100
Parkán Tomáš1979 SK Prosek Praha100
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň100
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr100
143.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice98
144.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha96
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové96
146.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice94
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
148.Hába Tomáš1993 Super Stars Most92
149.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň90
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov90
152.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec86
153.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka84
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice84
155.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha82
156.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice79
Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec79
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec79
159.Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové78
Štursa Martin1983 SK Podolí78
161.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most74
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň74
163.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
164.Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov72
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno72
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové72
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška72
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov72
169.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí66
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
171.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka62
172.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
174.Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov59
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí59
Sedláček Kamil1973 SK Podolí59
178.Vacek Petr1994 TJ Sokol Doubravka58
179.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava54
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno54
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice54
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně54
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice54
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík54
192.Komarovský Petr1965 SK Sprint Brno52
193.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže50
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno50
Volf Adam1989 Sokol Svatá50
196.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové48
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha48
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
201.Bathory Michal1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
202.Nigrin Daniel1974 Spoje Praha42
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera42
Schoř Marek1972 BaC Kladno42
205.Holubec Pavel1970 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most40
Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha40
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Láník Radek1969 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň40
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže40
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha40
Slepička Martin1970 SK Jupiter40
Souček Vojtěch1982 BC 66 Ivančice40
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň40
217.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové36
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most36
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha36
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek36
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně36
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov36
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice36
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
227.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže32
228.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže30
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
230.Micka Radek1989 TJ Proboštov26
Seknička Martin1979 SK BC Premiera26
232.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany24
233.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec23
234.Helar Jakub1992 Start Jihlava22
235.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže20
236.Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Veselý Petr1973 SK Jupiter18
239.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany16
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera16
241.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha14
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň14
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka14
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
245.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany12
246.Hanák František1968 SK Sprint Brno10
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice10
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
250.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany8
251.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín6
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany6
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany6
255.Kolíbal Miroslav1979 VSK VUT Brno4
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4672
2.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3800
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3664
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3184
5.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha2896
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2856
7.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2512
8.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1848
9.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1760
10.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1752
11.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1680
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1552
13.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1472
14.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1224
15.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
16.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1141
17.Benešová Martina1985 SKB Český Krumlov1104
18.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1064
19.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
20.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov912
21.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek874
22.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha868
23.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka856
24.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha829
25.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most808
26.Koldová Veronika1994 Super Stars Most796
27.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec734
28.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka731
29.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava726
30.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice712
31.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové684
32.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most656
33.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov624
34.Krejčová Kateřina1993 USK Plzeň616
35.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň612
36.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most556
37.Fričová Anna1993 TJ Proboštov536
Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové536
39.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec522
40.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice517
41.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška500
42.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha486
43.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice459
44.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov456
45.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška451
46.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)432
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň415
48.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov409
49.Kocourková Zuzana1983 TJ Sokol Dobruška404
50.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice389
51.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně360
52.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov354
53.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice350
54.Erbenová Monika1986 BaC Kladno341
55.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha336
56.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň322
57.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín319
58.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr308
59.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice299
60.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem294
61.Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)291
62.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov282
63.Molnáriová Adéla1990 TJ Orlová Lutyně280
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
65.Stárková Milada1978 BaC Kladno263
66.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice260
67.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín253
68.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
69.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr250
70.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha248
71.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice247
72.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
73.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem240
74.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov239
75.Vítková Adéla1983 Start Jihlava236
76.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha226
77.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno225
78.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha222
79.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka212
80.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most210
81.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice209
82.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec207
83.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera205
Maršálková Eliška1996 SK Podolí205
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem205
86.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně199
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha199
88.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže198
89.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno197
90.Toncarová Věra1969 BaC Kladno193
91.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha192
92.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice188
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most188
94.Kokošková Radka1991 Super Stars Most184
95.Hončíková Hana1979 BaC Kladno180
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno180
97.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary179
98.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary178
99.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno171
100.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín170
Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá170
102.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno167
103.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka161
104.Vocelková Anna1994 USK Plzeň159
105.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové150
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice150
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov150
108.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha144
109.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem140
110.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín134
111.Pořízová Radka1977 Start Jihlava124
112.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice120
Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha120
116.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem114
117.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)109
118.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně108
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
120.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most106
121.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most104
122.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek102
123.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška96
Panochová Jana1997 Super Stars Most96
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha96
127.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno93
128.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň80
129.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov79
Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)79
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov79
132.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška78
133.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice76
134.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže74
135.Broklová Zuzana1980 Spoje Praha72
Přibylová Lenka1986 TJ Rozvoj Plzeň72
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava72
138.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška66
Slavíková Zita1970 SK Podolí66
Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové66
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha66
142.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň62
143.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha60
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZMZ Praha60
145.Boubínová Denisa1987 TJ Sokol Doubravka59
Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice59
Moravcová Magda1988 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
150.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice54
Kociánová Hanka1969 TJ Sokol Osík54
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí54
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové54
156.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice52
157.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera50
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže50
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
160.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha46
Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí46
162.Sahánková Jana1987 USK Plzeň42
163.Davidová Eva1986 VSK Slavia TU Liberec40
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice40
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně40
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice40
167.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov36
Přinosilová Petra1977 SK Sprint Brno36
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek36
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek36
172.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)33
173.Nečasová Jitka1984 SK Podolí32
174.Nováková Marcela1964 BC RSC Brno30
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Vítková Adéla1992 Start Jihlava30
177.Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)26
Veselá Kateřina9999 SK Jupiter26
179.Románková Monika1988 SK Sprint Brno24
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka24
181.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
182.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
Jakubová Martina1976 SK Podolí20
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno20
185.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Krebsová Kateřina1975 VSK VUT Brno14
187.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany12
188.Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka10
189.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže8
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
Huspeková Eva1974 SK Podolí8
192.Ptáčková Simona1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton4
Žilková Petra1989 VSK Universita Brno4
194.Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín1
Řeholová Vendula1988 VSK Universita Brno1
1.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4520
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4400
3.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4360
4.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4272
5.Erbenová Monika1986 BaC Kladno4224
6.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3904
7.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem3680
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3136
9.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha2464
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2464
Sobotová Markéta1982 USK Plzeň2464
12.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most2456
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2230
14.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2224
15.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2028
16.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1896
17.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1880
18.Krejčová Kateřina1993 USK Plzeň1712
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1696
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1696
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1696
22.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1552
23.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1548
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1548
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1456
26.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1432
27.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1384
28.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1368
29.Kocourková Zuzana1983 TJ Sokol Dobruška1341
30.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1320
31.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1301
32.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1272
33.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1238
34.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1214
35.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1128
36.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka1104
Procházková Hana1977 VSK Slavia TU Liberec1104
38.Bobrovská Barbora1982 VSK Slavia TU Liberec1000
39.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava995
40.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek974
41.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha939
42.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem932
43.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
44.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek886
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň830
46.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín773
47.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň760
Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec760
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha760
50.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice745
51.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov701
52.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.664
53.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha658
54.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové647
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha647
56.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí628
57.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most623
58.Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)621
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška621
60.Straková Lenka1979 TJ Sokol Doubravka618
61.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška613
62.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)612
63.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně600
64.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most592
65.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice581
66.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha560
67.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov526
68.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
70.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň517
71.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec509
72.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov504
73.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov501
Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)501
75.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice488
76.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha486
77.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov480
78.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín478
79.Fričová Anna1993 TJ Proboštov469
80.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most464
81.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov451
82.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice447
83.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most391
84.Hončíková Hana1979 BaC Kladno390
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem390
86.Stárková Milada1978 BaC Kladno387
87.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice385
88.Kokošková Radka1991 Super Stars Most382
89.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno371
90.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín352
91.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň349
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice349
93.Benešová Martina1985 SKB Český Krumlov336
94.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno324
95.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice315
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice315
Toncarová Věra1969 BaC Kladno315
98.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha290
99.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně282
101.Hnilicová Eva1984 Sokol Radotín Meteor Praha280
Molnáriová Adéla1990 TJ Orlová Lutyně280
103.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň277
104.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr261
105.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most260
106.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno259
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno259
108.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary257
109.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem247
110.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové246
111.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice238
112.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice228
113.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže219
114.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov212
115.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha208
116.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov207
Vítková Adéla1983 Start Jihlava207
118.Vocelková Anna1994 USK Plzeň205
119.Panochová Jana1997 Super Stars Most204
120.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň199
121.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary198
122.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera181
123.Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)177
124.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá175
125.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most166
126.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno158
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha158
128.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
129.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem151
130.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov150
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást150
132.Pořízová Radka1977 Start Jihlava149
133.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň144
Broklová Zuzana1980 Spoje Praha144
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha144
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)144
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha144
138.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Hlavinková Eliška1962 VK VŠB Ostrava132
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov132
141.Lepková Klára1991 BKV Plzeň131
142.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice130
143.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka126
144.Sahánková Jana1987 USK Plzeň120
Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové120
146.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter118
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň118
148.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)105
149.Viktorová Michaela1989 TJ Přeštice100
150.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem97
151.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha96
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové96
154.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka88
155.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr86
156.Boubínová Denisa1987 TJ Sokol Doubravka79
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka79
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha79
Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno79
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov79
Rejchrtová Jolana1980 TJ Sokol Dobruška79
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice79
163.Přibylová Lenka1986 TJ Rozvoj Plzeň78
164.Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice75
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice75
166.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav72
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín72
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice72
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně72
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov72
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov72
172.Kociánová Hanka1969 TJ Sokol Osík66
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové66
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZMZ Praha66
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže66
176.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška60
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí60
Slavíková Zita1970 SK Podolí60
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška60
180.Davidová Eva1986 VSK Slavia TU Liberec59
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Jiruchová Hana1986 TJ Montas Hradec Králové59
Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice59
Moravcová Magda1988 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice59
Štefánková Julie1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň59
Vojtíšková Zuzana1992 TJ Sokol Dobruška59
189.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže58
Přinosilová Petra1977 SK Sprint Brno58
191.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.54
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha54
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice54
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha54
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek54
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek54
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava54
198.Vítková Adéla1992 Start Jihlava50
199.Beranová Štěpánka1973 USK Plzeň42
200.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně40
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice40
202.Nečasová Jitka1984 SK Podolí38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
204.Malastová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
206.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno26
208.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže24
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka24
210.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera23
211.Románková Monika1988 SK Sprint Brno20
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka20
213.Fremrová Jaroslava1979 SK Jupiter16
214.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany14
Huspeková Eva1974 SK Podolí14
Jakubová Martina1976 SK Podolí14
Kubíková Barbora1976 VSK VUT Brno14
Marková Květa1988 TJ Sokol Vodňany14
Morávková Zuzana1976 VSK VUT Brno14
220.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Řeholová Vendula1988 VSK Universita Brno10
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Žilková Petra1989 VSK Universita Brno10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4944
2.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic4752
3.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2944
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2720
5.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2536
6.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2344
7.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň2216
8.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2016
9.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1984
10.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
11.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1581
12.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha1496
13.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1464
14.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1412
15.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně1320
16.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1312
17.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1174
18.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1157
19.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1140
20.Bobrovská Barbora1982 VSK Slavia TU Liberec1000
21.Procházková Hana1977 VSK Slavia TU Liberec912
22.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň895
23.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha868
24.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha784
25.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
26.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice741
27.Koldová Veronika1994 Super Stars Most726
28.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
29.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka616
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha616
31.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha614
32.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha606
33.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice600
34.Kocourková Zuzana1983 TJ Sokol Dobruška591
35.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha583
36.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most576
37.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška571
38.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava550
39.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov541
40.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov528
41.Fričová Anna1993 TJ Proboštov518
42.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice512
43.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov496
44.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek488
45.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška481
46.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha472
47.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice469
48.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)468
49.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.464
50.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové440
51.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno428
52.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem420
53.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň416
54.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov408
55.Hončíková Hana1979 BaC Kladno390
56.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové388
57.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha379
58.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška378
59.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most374
60.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí373
61.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha336
62.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín319
63.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most313
64.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice306
65.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha300
66.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec294
67.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže283
68.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec279
69.Stárková Milada1978 BaC Kladno276
70.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň274
71.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka272
72.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov258
73.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice257
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno257
75.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka256
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha256
77.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem255
78.Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov252
79.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most244
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha244
81.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov229
82.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň223
83.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov221
84.Straková Lenka1979 TJ Sokol Doubravka213
85.Pořízová Radka1977 Start Jihlava212
86.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha206
87.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr201
88.Kokošková Radka1991 Super Stars Most200
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most200
90.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice199
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary199
92.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek198
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno198
94.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera189
95.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice185
96.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov184
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice184
98.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň182
99.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary178
100.Vítková Adéla1983 Start Jihlava174
101.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové168
102.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha166
103.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň162
104.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr159
105.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice156
106.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice152
107.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň151
Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice151
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně151
Vocelková Anna1994 USK Plzeň151
111.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice150
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice150
113.Beranová Štěpánka1973 USK Plzeň148
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem148
115.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most144
116.Toncarová Věra1969 BaC Kladno140
117.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka134
Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)134
119.Broklová Zuzana1980 Spoje Praha132
120.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice131
121.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most130
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín130
123.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno124
124.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice120
Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov120
128.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno118
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha118
130.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno113
131.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice112
132.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně108
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín108
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň108
135.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá104
136.Nečasová Jitka1984 SK Podolí101
137.Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)99
138.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most98
139.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov96
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton96
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha96
Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov96
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany96
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha96
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka96
146.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka92
147.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha90
Panochová Jana1997 Super Stars Most90
149.Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást86
150.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka84
151.Hnilicová Eva1984 Sokol Radotín Meteor Praha80
152.Davidová Eva1986 VSK Slavia TU Liberec79
153.Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí78
154.Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)76
155.Lošáková Iveta1988 BK Kopřivnice72
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov72
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška72
158.Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton70
159.Slavíková Zita1970 SK Podolí66
Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové66
161.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem62
162.Hlavinková Eliška1962 VK VŠB Ostrava59
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha59
Maršálková Eliška1996 SK Podolí59
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov59
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
167.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice54
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Sahánková Jana1987 USK Plzeň54
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZMZ Praha54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava54
174.Chlapíková Vendula1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno50
176.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
Kociánová Hanka1969 TJ Sokol Osík48
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové48
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové48
181.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže46
182.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera42
Viktorová Michaela1989 TJ Přeštice42
184.Boubínová Denisa1987 TJ Sokol Doubravka40
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice40
Lepková Klára1991 BKV Plzeň40
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice40
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice40
Šlaisová Petra1977 Spartak Chrást40
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň40
192.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
193.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Blažejová Zdenka1972 Jiskra Nejdek36
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice36
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha36
198.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže32
199.Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí30
200.Behenská Božena1967 Spartak Chrást26
Havránková Martina1993 SK BC Premiera26
Vítková Adéla1992 Start Jihlava26
203.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
204.Fremrová Jaroslava1979 SK Jupiter18
Malastová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Veselá Kateřina9999 SK Jupiter18
207.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera16
208.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter14
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Románková Monika1988 SK Sprint Brno14
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha14
212.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže12
213.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno10
Přinosilová Petra1977 SK Sprint Brno10
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka10
216.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany8
217.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany6
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany6
Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín6
Ptáčková Simona1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
221.Kubíková Barbora1976 VSK VUT Brno4
ČísloTurnajGPDatum
1SKP Sm kraje Přerov +10% Dospělí - PřerovSKP07.01.2012
2SKP Stč kraje Kladno +10% Dospělí - KladnoSKP07.01.2012
3SKP Prahy Hamr +10% Dospělí - Hamr PrahaSKP07.01.2012
4SKP Jm kraje Jehnice +10% Dospělí - JehniceSKP07.01.2012
5SKP Svč kr.Proboštov +10% Dospělí - ProboštovSKP07.01.2012
6SKP Zpč kraje USK Plzeň +10% Dospělí - PlzeňSKP07.01.2012
7SKP Vč kraje Dobruška +10% Dospělí - DobruškaSKP07.01.2012
8SKP Jč kraje Č.Krumlov +10% Dospělí - Č. KrumlovSKP07.01.2012
9GPA Dospělí Mem.St.Krauze Č.Těšín - Č. TěšínA14.01.2012
10GPC Dospělí Králův Dvůr - Králův DvůrC21.01.2012
11GPC Dospělí Hradec Králové - H. KrálovéC21.01.2012
12GPD Dospělí Bílá Hora Plzeň - PlzeňD04.02.2012
13MČR Plzeň Doubravka +20% Dospělí - PlzeňMČR12.02.2012
14GPC Dospělí Králův Dvůr - Králův DvůrC25.02.2012
15GPC Dospělí TU Liberec - LiberecC25.02.2012
16GPC Dospělí Dobruška - DobruškaC25.02.2012
17GPA Dospělí VC města Plzně - PlzeňA04.03.2012
18GPD Dospělí Prachatice - PrachaticeD10.03.2012
19GPD Dospělí Super Stars Most - MostD11.03.2012
20GPE Dospělí Brno Jehnice - JehniceE17.03.2012
21GPD Dospělí Brno Jehnice - JehniceD17.03.2012
22GPB Dospělí Jouda Cup Astra ZM - Astra PrahaB18.03.2012
23GPC Dospělí Olomouc - OlomoucC24.03.2012
24GPE Dospělí Plzeň - PlzeňE24.03.2012
25Přeb.Ústec.kraje SS Most Dospělí - MostD25.03.2012
26Přeb.Liber.kraje TU Liberec Dospělí - LiberecD25.03.2012
27GPC Dospělí Jihlava - JihlavaC31.03.2012
28GPC Dospělí České Budějovice - Č. BudějoviceC31.03.2012
29GPC Dospělí Velká cena Kladna - KladnoC31.03.2012
30GPD Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňD07.04.2012
31GPC Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňC07.04.2012
32GPE Dospělí Vodňany - VodňanyE14.04.2012
33GPA Dospělí Mem.P.Sima TU Liberec - LiberecA22.04.2012
34GPC Dospělí Ostrov n.Ohří - Ostrov n. OhříC28.04.2012
35GPC Dospělí Bad.Akad.L.Kroce SS Most - MostC12.05.2012
36GPC Dospělí Thun Cup Nejdek - NejdekC13.05.2012
37GPC Dospělí Vel.cena Teplic - TepliceC19.05.2012
38GPC Dospělí Vel.cena Kladna - KladnoC09.06.2012
39GPC Dospělí Akad.MČR Jehnice - JehniceC11.06.2012
40GPC Dospělí - DobruškaC02.09.2012
41GPA Benátecký pohár - Benátky n. J.A09.09.2012
42Kladno Cup - KladnoC15.09.2012
43GPD Dospělí - TepliceD22.09.2012
44GPD Dospělí - Bílá Hora PlzeňD22.09.2012
45Memoriál Holobradého - Praha-VinořA23.09.2012
46GPC Dospělí - LiberecC06.10.2012
471. GPC Dospělí - OpavaC06.10.2012
481. GPC Dospělí - IvančiceC06.10.2012
49GPC Dospělí - České BudějoviceC13.10.2012
501. GPD Dospělí - BrnoD20.10.2012
511. GPE Dospělí - BrnoE20.10.2012
52GP D - PlzeňD20.10.2012
53GP E - PlzeňE20.10.2012
54GP B dospělých - MostB28.10.2012
55O Hradeckého lva - Hradec KrálovéB04.11.2012
562. GPC Dospělí - PřerovC10.11.2012
57Memoriál Bílka - PrahaC17.11.2012
582. GPC Dospělí - ChropyněC17.11.2012
59GPC Dospělí - Český KrumlovC24.11.2012
60GPC Dospělí - MostC24.11.2012
61GPC Dospělí - Hradec KrálovéC24.11.2012
62GPD Dospělí - Králův DvůrD25.11.2012
63Vánoční Grand Prix C - PlzeňC08.12.2012
64GPD Dospělí - LiberecD15.12.2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading