logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 09.01.2013

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.03.2012 - 09.01.2013
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2837
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2021
3.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1980
4.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1935
5.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1908
6.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1222
7.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1115
8.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1108
9.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1100
10.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1082
11.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1070
12.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice875
13.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most830
14.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec780
15.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín712
16.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha658
17.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.528
18.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice527
19.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov494
20.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha484
21.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha472
22.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška446
23.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice432
24.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové430
25.Kural Martin1999 USK Plzeň400
26.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice376
27.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno364
28.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice338
29.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška308
30.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice286
31.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice264
32.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek259
33.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most208
34.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun203
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška203
36.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha200
37.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice199
38.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov190
39.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň185
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov185
41.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice180
42.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem175
43.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka167
44.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec166
45.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most160
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná160
47.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most158
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice158
49.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most156
50.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha154
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec154
52.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha151
53.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň148
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška148
55.Ondrášek David1996 Super Stars Most146
56.Jeníček Filip1997 Super Stars Most144
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
58.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem140
59.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň137
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha137
61.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec136
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha136
63.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška133
64.Čipera Jakub1996 TJ Týnec nad Sázavou132
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice132
66.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha126
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
68.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec122
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec122
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín122
71.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov120
72.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín118
73.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec114
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
76.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška112
77.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice108
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice108
79.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň106
80.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně102
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava102
82.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera96
83.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové95
84.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha93
85.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov90
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice90
89.Valenta Milan1997 TJ Sokol Doubravka88
90.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most86
91.Zrza Bronislav1998 SK Podolí84
92.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most82
93.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem80
94.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha78
Flegr Dominik1997 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)78
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha78
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov78
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka78
101.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha75
102.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice73
103.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín72
104.Havlena Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha66
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha66
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně66
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně66
108.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec60
Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec60
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka60
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.60
112.Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem59
113.Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
115.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík54
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava54
126.Kopecký David1997 Lokomotiva Břeclav53
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.53
Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha53
129.Szymanik Adam1996 TJ Slavoj Český Těšín50
130.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)48
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň48
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha48
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice48
134.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most46
135.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov42
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice42
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec42
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice42
139.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně40
141.Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Grebennikov Pavel1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary36
Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže36
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně36
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
149.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec34
150.Le Bao Lam1997 Super Stars Most32
151.Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice30
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice30
153.Hák Kamil1998 Super Stars Most28
Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most28
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šebek Jakub1997 Super Stars Most28
158.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec26
159.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha24
160.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice22
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem22
162.Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice18
164.Lukeš Martin1998 TJ Proboštov16
165.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice14
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem14
167.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha12
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2421
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2421
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2261
4.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec2246
5.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2069
Pistulka Radek1997 USK Plzeň2069
7.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1989
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1989
9.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1814
10.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1781
11.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1580
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1550
13.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1444
14.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1301
Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
17.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1280
18.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice1261
19.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1061
20.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1046
21.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška860
22.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška842
23.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha782
24.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice760
25.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice726
26.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha682
27.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice670
28.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov588
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice588
30.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň562
31.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha550
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka550
33.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno532
34.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice446
35.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha430
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka430
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka430
38.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška359
39.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov318
40.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice301
41.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška282
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most282
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice282
44.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most279
45.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha271
46.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek252
47.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec235
48.Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín233
49.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most232
50.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice229
51.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň223
Jeníček Filip1997 Super Stars Most223
53.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice209
54.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most208
55.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška203
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška203
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov203
58.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín199
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň199
60.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha187
61.Ondrášek David1996 Super Stars Most177
62.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec176
63.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun174
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera174
66.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha167
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice167
68.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec163
69.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec158
70.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem154
71.Čipera Jakub1996 TJ Týnec nad Sázavou151
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové151
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň151
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice151
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem151
76.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice150
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice150
78.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná144
79.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec141
80.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha133
81.Havlena Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha132
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
Zrza Bronislav1998 SK Podolí132
84.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha131
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem131
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha131
87.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec128
88.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha126
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha126
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice126
94.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem125
95.Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže120
Kural Martin1999 USK Plzeň120
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
99.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most118
100.Flegr Dominik1997 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha108
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha108
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha108
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice108
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava108
108.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín90
109.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem84
110.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most80
111.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec79
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha79
Valenta Milan1997 TJ Sokol Doubravka79
115.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice76
116.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec73
Kopecký David1997 Lokomotiva Břeclav73
118.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň72
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice72
Lukeš Martin1998 TJ Proboštov72
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava72
125.Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně59
Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha59
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem59
128.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov54
Grebennikov Pavel1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.54
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov54
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice54
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně54
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík54
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík54
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně54
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně54
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně54
146.Le Bao Lam1997 Super Stars Most52
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Šebek Jakub1997 Super Stars Most52
149.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most50
150.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec46
151.Hák Kamil1998 Super Stars Most40
Szymanik Adam1996 TJ Slavoj Český Těšín40
153.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec38
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec38
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
156.Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha36
161.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most26
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice26
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2709
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2181
3.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2069
4.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2021
5.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1448
6.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1268
7.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1099
8.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1082
9.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1046
10.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň975
11.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha900
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže822
13.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice812
14.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice748
15.Pistulka Radek1997 USK Plzeň660
16.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec630
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška630
18.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka523
19.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška508
20.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.491
21.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice485
22.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno482
23.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha468
24.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov379
25.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.366
26.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové361
27.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň339
28.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice333
29.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška331
30.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice328
31.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže311
32.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov305
33.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice302
34.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek259
35.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha251
36.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most244
37.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov212
38.Ondrášek David1996 Super Stars Most197
39.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
40.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun185
41.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň179
42.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška166
43.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec164
44.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín160
45.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice151
46.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most148
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška148
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín148
49.Jeníček Filip1997 Super Stars Most134
50.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška133
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem133
52.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice131
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice131
54.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most130
55.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice126
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha126
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín126
58.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov113
60.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice112
61.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most110
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec110
63.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha108
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov108
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha108
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice108
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec108
Zrza Bronislav1998 SK Podolí108
69.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem106
70.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec102
71.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec100
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most100
73.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha90
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov90
75.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec86
76.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec84
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem84
78.Havlena Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha79
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha79
80.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
81.Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha72
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary72
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice72
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
86.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka66
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem66
88.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec62
89.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň59
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha59
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha59
Svoboda Tomáš1996 SK Prosek Praha59
94.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem58
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem58
96.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice54
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice54
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně54
107.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most40
Šelong Jiří1998 TJ Orlová Lutyně40
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice40
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná40
112.Le Bao Lam1997 Super Stars Most38
113.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha36
Flegr Dominik1997 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov36
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně36
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně36
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice36
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice36
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava36
127.Hák Kamil1998 Super Stars Most28
Lukeš Martin1998 TJ Proboštov28
Šebek Jakub1997 Super Stars Most28
130.Szymanik Adam1996 TJ Slavoj Český Těšín20
131.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most18
132.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem14
1.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2136
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2006
3.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1829
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1590
5.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1549
6.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1541
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1501
8.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1082
9.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1070
10.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška985
11.Panochová Jana1997 Super Stars Most972
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha912
13.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec836
14.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha800
15.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška652
16.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary646
17.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most630
18.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice628
19.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice612
20.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov580
21.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha555
22.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov546
23.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice504
24.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.501
25.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov476
26.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice460
27.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany448
28.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno412
29.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice400
30.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most327
31.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka289
32.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary278
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno278
34.Homolková Helena1997 Sokol Jílové273
35.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov259
36.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice245
37.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice220
38.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha205
39.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice204
40.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun203
41.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice202
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most202
43.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška187
44.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.174
45.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice169
46.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška167
47.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha161
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice161
49.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín156
50.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
51.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové149
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice149
53.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most148
54.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže143
55.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
56.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav132
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov132
58.Paurová Lucie1999 Super Stars Most124
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha120
60.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most118
61.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most113
62.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín112
63.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Černá Denisa1997 Super Stars Most108
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí108
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec108
69.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most106
70.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most102
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov102
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice102
73.Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice101
74.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice98
75.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
76.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín90
77.Maršálková Eliška1996 SK Podolí86
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec86
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec86
80.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec82
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec82
82.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec80
84.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha78
86.Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín76
87.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
88.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec72
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín72
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha72
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary72
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
94.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most68
95.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
Nechvátalová Iva1997 Sokol Židlochovice66
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice66
Psotová Barbora1999 Super Stars Most66
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno66
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek66
101.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice62
102.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem60
103.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka59
Kozáková Kateřina1997 Jiskra Nejdek59
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek59
106.Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín56
107.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně54
Brožová Lucie1996 Sokol Radotín Meteor Praha54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška54
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové54
113.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec48
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc48
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice48
116.Balcarová Karolína1997 TJ Lanškroun46
Rousková Radka1996 TJ Lanškroun46
118.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec42
Drábková Adéla1997 TJ Sokol Klimkovice42
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha42
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
122.Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most40
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně40
124.Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec38
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec38
126.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Frenková Jana1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí36
130.Vacková Kristýna1997 TJ Lanškroun33
131.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno30
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha30
Sejková Hana1999 SK Podolí30
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha30
135.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec26
136.Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice14
140.Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov10
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2254
2.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice2229
3.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice2196
4.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2166
5.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2021
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2021
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1960
8.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1814
9.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1666
10.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1526
11.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1508
12.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1421
13.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1325
14.Panochová Jana1997 Super Stars Most1322
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1310
Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1310
17.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1283
18.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov1172
19.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha1150
20.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno971
21.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice860
22.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice845
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice845
24.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice839
25.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany812
26.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov789
27.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov731
28.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec693
29.Paurová Lucie1999 Super Stars Most690
30.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha670
31.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha599
32.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary595
33.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice581
34.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín580
35.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most573
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most573
37.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška551
38.Homolková Helena1997 Sokol Jílové406
39.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov393
40.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno355
41.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže324
42.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška301
43.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha253
44.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín240
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín240
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice240
47.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice233
48.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha223
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice223
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové223
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice223
52.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha204
53.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice203
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice203
55.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most198
56.Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice186
57.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most185
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most185
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice185
60.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí174
61.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most172
62.Maršálková Eliška1996 SK Podolí165
63.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín148
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most148
65.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
67.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka139
68.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov138
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov138
70.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem135
71.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice133
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem133
73.Nechvátalová Iva1997 Sokol Židlochovice132
74.Černá Denisa1997 Super Stars Most131
75.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha126
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice126
Psotová Barbora1999 Super Stars Most126
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice126
79.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice120
80.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most118
81.Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín113
82.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha108
83.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice105
84.Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín94
85.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec86
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec86
87.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.83
88.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka79
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec79
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec79
Vacková Kristýna1997 TJ Lanškroun79
92.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most76
93.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
94.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)72
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové72
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
100.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec71
101.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec69
102.Homolková Klára2001 Sokol Jílové60
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek60
104.Balcarová Karolína1997 TJ Lanškroun59
Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most59
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně59
Rousková Radka1996 TJ Lanškroun59
Šemberová Michaela1999 TJ Lanškroun59
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun59
110.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.54
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně54
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha54
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno54
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha54
Sejková Hana1999 SK Podolí54
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí54
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha54
121.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec38
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec38
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice38
125.Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice26
127.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec25
128.Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec23
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec23
1.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2870
2.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2709
3.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1912
4.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1455
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1435
6.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1309
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1261
8.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1174
9.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1082
10.Panochová Jana1997 Super Stars Most1079
11.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha900
12.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha872
13.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov860
14.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice828
15.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany822
16.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška788
17.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice711
18.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov695
19.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary660
20.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice597
21.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice569
22.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice511
23.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.501
24.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno498
25.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov485
26.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha447
27.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška351
28.Homolková Helena1997 Sokol Jílové303
29.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín302
30.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška283
31.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov271
32.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary240
33.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška233
34.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice232
35.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže223
36.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice214
37.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most208
38.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice204
39.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové185
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha185
41.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice179
42.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín174
43.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most168
44.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most154
45.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most152
46.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha151
47.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha149
48.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice148
49.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno144
50.Černá Denisa1997 Super Stars Most139
51.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka137
52.Maršálková Eliška1996 SK Podolí132
53.Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice131
54.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most130
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice130
56.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín126
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice126
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec126
59.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
62.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice112
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most112
64.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín110
Paurová Lucie1999 Super Stars Most110
66.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov108
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov108
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí108
69.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem104
70.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most100
71.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice97
72.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice95
73.Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín94
74.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem92
75.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha90
Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)90
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
78.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec86
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec86
80.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec82
81.Nechvátalová Iva1997 Sokol Židlochovice79
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov79
83.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most76
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice76
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec76
86.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
87.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha72
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno72
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary72
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno72
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
93.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek66
94.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most64
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec64
Psotová Barbora1999 Super Stars Most64
97.Balcarová Karolína1997 TJ Lanškroun59
Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka59
Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav59
Kozáková Kateřina1997 Jiskra Nejdek59
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek59
102.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most56
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín56
104.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška54
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové54
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha54
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice54
109.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec46
110.Králíčková Tereza1996 BK TJ Baník Most40
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně40
Rousková Radka1996 TJ Lanškroun40
Vacková Kristýna1997 TJ Lanškroun40
114.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec38
Mizerová Zuzana1997 VSK Slavia TU Liberec38
Ticháčková Tereza1998 VSK Slavia TU Liberec38
117.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně36
Brožová Lucie1996 Sokol Radotín Meteor Praha36
Frenková Jana1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice36
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
125.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec26
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice26
128.Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov14
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U17 Přeb.Lib.kr.TU Liberec - LiberecD03.03.2012
2SKP Jm kraje Jehnice +10% U17 - JehniceSKP04.03.2012
3GPC U17 Přeb.Klimkovic - KlimkoviceC11.03.2012
4SKP Svč kr.Ústí n.L. +10% U17 - Ústí n/LSKP17.03.2012
5SKP Jč kr.Č.Budějovice +10% U17 - Č. BudějoviceSKP18.03.2012
6SKP Sm kraje Orlová +10% U17 - OrlováSKP24.03.2012
7SKP Vč kraje Dobruška +10% U17 - DobruškaSKP24.03.2012
8SKP Prahy RadMet Vinoř +10% U17 - VinořSKP24.03.2012
9SKP Zpč kr.Doubravka +10% U17 - DoubravkaSKP25.03.2012
10SKP Stč kraje Kladno +10% U17 - KladnoSKP25.03.2012
11MČR Montas Hr.Králové +20% U17 - H. KrálovéMČR01.04.2012
12GPD U17 Přeb.Ústec.kraje SS Most - MostD20.05.2012
131. GPC U17 - KladnoC16.09.2012
141. GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC22.09.2012
151. GPD U17 - LiberecD22.09.2012
161. GPD U17 - MostD22.09.2012
171. GPC U17 - PlzeňC28.09.2012
181. GPC U17 - Brno-JehniceC13.10.2012
191. GPC U17 - MostC14.10.2012
201. GPC U17 - České BudějoviceC20.10.2012
211. GPC U17 - Český TěšínC20.10.2012
221. GPC U17 - PrahaC21.10.2012
231. GPA U17 - Český KrumlovA04.11.2012
242. GPC U17 - Český KrumlovC18.11.2012
252. GPC U17 - OsíkC01.12.2012
26VT Klimkovice - KlimkoviceC02.12.2012
272. GPD U17 - TepliceD02.12.2012
282. GPD U17 - LiberecD02.12.2012
292. GPC U17 - Benátky nad JizerouC15.12.2012
302. GPC U17 - Český TěšínC15.12.2012
312. GPC U17 - PrahaC15.12.2012
322. GPC U17 - BK TJ Baník MostC15.12.2012
332. GPC U17 - PodivínC16.12.2012
342. GPC U17 - Západočeská oblastC16.12.2012
352. GPA U17 - KlatovyA06.01.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading