logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 15.01.2013

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
15.01.2012 - 15.01.2013
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha3104
2.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha2960
3.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2926
4.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2880
5.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2776
6.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2680
7.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice2672
8.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2184
9.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2136
10.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1614
11.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1566
12.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice1550
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1520
14.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1510
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1456
16.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1312
17.Segeč Jan1978 USK Plzeň1216
18.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1200
19.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha1160
20.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1152
21.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1104
22.Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha1056
23.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
24.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha928
25.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
26.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.902
27.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most886
28.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka868
29.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha856
30.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha736
31.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov694
32.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové664
33.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice654
34.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno630
35.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice624
Kopřiva Tomáš1986 TJ Sokol Dobruška624
37.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha600
38.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec580
39.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové556
40.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně526
41.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec502
42.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek488
43.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík480
44.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové460
45.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška454
46.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín452
47.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.448
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most448
49.Port Jan1972 TJ Proboštov446
50.Ptáček David1993 BK Kopřivnice404
51.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov376
52.Fridrich Václav1977 BaC Kladno372
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov372
54.Skála Mikuláš1989 Sokol Radotín Meteor Praha360
55.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha358
56.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec340
57.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha336
Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha336
59.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové324
60.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava304
61.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice300
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha300
63.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)282
64.Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha280
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
66.Holubec Pavel1970 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)276
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň276
68.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava268
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava268
70.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha262
71.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice260
72.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec254
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov254
74.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)252
75.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice250
76.Louda Jiří1995 USK Plzeň248
77.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice246
78.Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně234
79.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice230
80.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí228
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno228
82.Slabý Otto1984 USK Plzeň226
83.Drudík Ota1992 USK Plzeň224
84.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov216
85.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most214
86.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka202
87.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec198
Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň198
89.Filz Jan1975 SK Prosek Praha196
90.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice192
Konůpka Jiří1965 BaC Kladno192
92.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun186
Látal Petr1975 TJ Proboštov186
Sedláček Kamil1973 SK Podolí186
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava186
96.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice182
Král Martin1994 BK TJ Baník Most182
98.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice180
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice180
Repiar Samuel1994 Super Stars Most180
101.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná176
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice176
103.Bohm Michal1987 USK Plzeň174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
105.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera172
Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka172
Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)172
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov172
109.Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec170
110.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové168
111.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka166
112.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
113.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň156
114.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice154
Horák Filip1990 BC RSC Brno154
116.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň152
117.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice150
Týc Filip1971 BaC Kladno150
120.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice148
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha148
122.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most144
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.144
Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha144
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové144
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)144
127.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno142
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice142
Motejl Jakub1995 Super Stars Most142
130.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň140
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka140
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň140
133.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice138
Popilka Pavel1977 USK Plzeň138
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most138
Štursa Martin1983 SK Podolí138
137.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most134
138.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter132
Klíma Petr1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)132
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr132
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové132
142.Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr130
143.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek128
144.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha126
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov126
146.Behenský Roman1967 Spartak Chrást124
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec124
148.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže122
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně122
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec122
151.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka120
153.Parkos David1974 SKB Český Krumlov114
154.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha112
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.112
156.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška108
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně108
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice108
159.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí102
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov102
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton102
162.Jareš Michael1993 Super Stars Most100
163.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec98
164.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha96
Čapek Jiří1975 Super Stars Most96
Michal Tomáš1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)96
Vícen Jarolím1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem96
169.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha94
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice94
171.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín92
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov92
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov92
174.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice90
175.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice88
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže88
177.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí86
Poříz Leoš1974 Start Jihlava86
Vacek Petr1994 TJ Sokol Doubravka86
Volf Adam1989 Sokol Svatá86
181.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže84
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
184.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň80
Hába Tomáš1993 Super Stars Most80
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka80
187.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov78
189.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most76
190.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice72
Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně72
Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice72
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice72
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín72
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha72
Patera Jindřich1975 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)72
Raschka David1978 BC 66 Ivančice72
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec72
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov72
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín72
201.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha70
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové70
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera70
204.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno66
Schick Jindřich1975 SK Podolí66
Šot Michal1988 SK BC Premiera66
208.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec62
209.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně60
Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové60
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov60
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá60
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška60
214.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň58
215.Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)56
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice56
217.Fetr Daniel1974 VSK Slavia TU Liberec54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha54
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže54
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most54
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové54
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové54
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Schoř Marek1972 BaC Kladno54
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně54
232.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most52
Pistulka Radek1997 USK Plzeň52
234.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín50
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
237.Černý Pavel1986 SK Prosek Praha48
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice48
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha48
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice48
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka48
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice48
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň48
246.Helar Ondřej1995 Start Jihlava47
247.Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec46
248.Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí44
249.Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové42
Hanák František1968 ABC Brno42
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Micka Radek1989 TJ Proboštov42
253.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha40
Toledo Filipe1987 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava40
257.Helar Jakub1992 Start Jihlava39
258.Port Pavel1976 TJ Proboštov38
259.Barták Jiří1953 Start Jihlava36
Caithaml Marek1997 BaC Kladno36
Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha36
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc36
Jerman Pavel1964 BaC Kladno36
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice36
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava36
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava36
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně36
Rafaj Michal1978 SK Podolí36
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové36
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška36
Svoboda Petr1976 SK Podolí36
274.Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka34
275.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany32
276.Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice30
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary30
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov30
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové30
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové30
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov30
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.30
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno30
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže30
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín30
Zrůna Marek1989 VSK Slavia TU Liberec30
287.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
288.Ondrášek David1996 Super Stars Most26
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov26
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
292.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka24
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha24
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany24
Vild Petr1974 SK Jupiter24
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany24
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně24
300.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha22
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže22
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera22
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice22
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice22
305.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň20
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín20
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice20
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany20
309.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice18
Balon Karel1965 TJ Proboštov18
Bambas Ondřej1989 TJ Libín 1096 Prachatice18
Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně18
Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín18
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška18
David Tomáš1990 BK Kopřivnice18
Dlask Václav1993 TJ Slovan Vesec18
Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno18
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava18
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most18
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most18
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov18
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec18
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice18
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást18
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice18
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín18
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha18
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov18
335.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka16
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most16
337.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany14
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany14
Slepička Martin1970 SK Jupiter14
341.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové12
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
345.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže10
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást10
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno10
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany10
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem10
352.Doležal Bronislav1975 Slavoj Podivín8
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
354.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany6
Seknička Martin1979 SK BC Premiera6
Valenta Marek1994 TJ Sokol Vodňany6
Veselý Petr1973 SK Jupiter6
358.Auermüller Adam1989 VSK Universita Brno2
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice2
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín2
Klačanský Juraj1964 Sokol Vranovice2
Kubát Michal1979 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Lexa Alan1993 BC RSC Brno2
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice2
Strouhal Jiří1974 SK Podolí2
366.Čapatý Lubomír1975 BCC Řečkovice1
Komarovský Petr1965 ABC Brno1
Odstrčil Martin1987 VSK Universita Brno1
Pedál Jiří1972 SK Podolí1
Valíček Rostislav1988 VSK Universita Brno1
Vonšák Martin1986 Sokol Vranovice1
1.Rubáš Josef1982 USK Plzeň5120
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň5120
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4784
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4784
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3824
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha3824
7.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2776
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2600
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2600
10.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec2416
11.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2376
12.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec2272
13.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2264
Segeč Jan1978 USK Plzeň2264
15.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2224
16.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2192
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2160
18.Louda Jiří1995 USK Plzeň1990
19.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1718
20.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1608
21.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1460
22.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1456
23.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1430
24.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně1320
25.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1304
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové1304
27.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1264
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1264
29.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1224
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1224
31.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1140
32.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín1134
33.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha1112
34.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1086
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1086
36.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové1056
37.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1020
38.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov1016
39.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov976
40.Týc Filip1971 BaC Kladno942
41.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most928
42.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha920
43.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice912
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška912
Kopřiva Tomáš1986 TJ Sokol Dobruška912
46.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha910
47.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec886
48.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice872
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha872
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha872
51.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha844
52.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška796
53.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha766
54.Martinec Petr1975 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
56.Port Jan1972 TJ Proboštov652
57.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha640
58.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška636
59.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška622
60.Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha616
61.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem584
62.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov576
63.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov566
64.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem552
65.Bohm Michal1987 USK Plzeň550
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové550
67.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most548
68.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha528
69.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov520
Lubas Ondřej1968 Sokol Radotín Meteor Praha520
71.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava510
72.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín508
73.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem504
74.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.488
75.Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové480
76.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava470
77.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov456
78.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice442
79.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové438
80.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno430
81.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.422
82.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná416
83.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov414
84.Fridrich Václav1977 BaC Kladno390
85.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice380
86.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí378
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice378
88.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec374
Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá374
90.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha372
91.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí362
92.Motejl Jakub1995 Super Stars Most356
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most356
94.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň348
95.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera342
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice342
97.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov337
98.Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška336
99.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)330
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice330
Král Martin1994 BK TJ Baník Most330
102.Ptáček David1993 BK Kopřivnice326
Slabý Otto1984 USK Plzeň326
104.Filz Jan1975 SK Prosek Praha324
Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek324
Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň324
Rombald Martin1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)324
108.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň320
109.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice312
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha312
111.Repiar Samuel1994 Super Stars Most308
112.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most302
113.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera296
114.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
115.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně290
116.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň288
117.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové280
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha280
Šikal Karel1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
Toledo Filipe1987 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
121.Drudík Ota1992 USK Plzeň278
122.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)274
123.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun272
124.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice264
125.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek252
126.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka248
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka248
128.David Tomáš1990 BK Kopřivnice246
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr246
130.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec243
131.Látal Petr1975 TJ Proboštov242
132.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka238
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec238
134.Volf Adam1989 Sokol Svatá236
135.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)234
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík234
137.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně230
138.Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr226
139.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha224
Sedláček Kamil1973 SK Podolí224
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec224
142.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice220
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka220
144.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice216
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice216
Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně216
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové216
148.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most212
149.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice210
Konůpka Jiří1965 BaC Kladno210
151.Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)208
152.Parkos David1974 SKB Český Krumlov204
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava204
154.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most202
155.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.200
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže200
157.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha198
Pistulka Radek1997 USK Plzeň198
159.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter194
160.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice192
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice192
Popilka Pavel1977 USK Plzeň192
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice192
164.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno188
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice188
166.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást184
167.Horák Filip1990 BC RSC Brno182
168.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice180
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha180
170.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka176
171.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha174
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.174
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.174
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka174
175.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást170
176.Novák Radek1993 BC RSC Brno164
Parkán Tomáš1979 SK Prosek Praha164
Poříz Leoš1974 Start Jihlava164
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň164
180.Holubec Pavel1970 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)162
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně162
182.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice152
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice152
184.Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava150
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže150
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín150
187.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter148
188.Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně144
Klíma Petr1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)144
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec144
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov144
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka144
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov144
Šot Michal1988 SK BC Premiera144
195.Vild Petr1974 SK Jupiter140
196.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí138
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno138
198.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň136
199.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec135
200.Čapek Jiří1975 Super Stars Most130
Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka130
202.Behenský Roman1967 Spartak Chrást128
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno128
204.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice126
Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno126
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška126
208.Černý Pavel1986 SK Prosek Praha120
Osička Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha120
Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
211.Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec116
212.Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov114
213.Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice112
214.Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové108
Jareš Michael1993 Super Stars Most108
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže108
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice108
Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně108
Štursa Martin1983 SK Podolí108
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov108
222.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže104
223.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové102
224.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most100
225.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže96
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha96
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha96
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha96
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové96
230.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá90
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava90
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava90
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín90
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín90
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha90
236.Micka Radek1989 TJ Proboštov86
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí86
Schick Jindřich1975 SK Podolí86
239.Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
241.Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka82
242.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Hába Tomáš1993 Super Stars Most80
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně80
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice80
248.Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové78
249.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice76
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc76
251.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most74
252.Barták Jiří1953 Start Jihlava72
Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně72
Helar Jakub1992 Start Jihlava72
Helar Ondřej1995 Start Jihlava72
Jerman Pavel1964 BaC Kladno72
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov72
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most72
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek72
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně72
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín72
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice72
Zrůna Marek1989 VSK Slavia TU Liberec72
265.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň66
266.Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno62
267.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň60
Slepička Martin1970 SK Jupiter60
269.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín54
Caithaml Marek1997 BaC Kladno54
Černík Jaroslav1995 TJ Slovan Karlovy Vary54
Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové54
Fetr Daniel1974 VSK Slavia TU Liberec54
Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha54
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice54
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary54
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov54
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov54
Jelínek Stanislav1955 BC RSC Brno54
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové54
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most54
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové54
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov54
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové54
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno54
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové54
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Svoboda Petr1976 SK Podolí54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice54
295.Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka52
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany52
297.Bernacik Stanislav1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka50
Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha50
Hanák František1968 ABC Brno50
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec50
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha50
Komarovský Petr1965 ABC Brno50
304.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most48
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most48
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové48
Potůček Jan1982 TJ Montas Hradec Králové48
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň48
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice48
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň48
311.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec46
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec46
313.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže42
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže42
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže42
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Vorel Ladislav1952 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
318.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň40
Krauz Martin1985 TJ Slavoj Český Těšín40
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec40
321.Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice38
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most38
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most38
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice38
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
327.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha36
Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně36
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc36
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice36
Konečný Jiří1977 SK Jupiter36
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně36
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Perutka Jiří1968 SK Badminton Přerov36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice36
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany36
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera36
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně36
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov36
344.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín34
Tkáč Petr1963 Slavoj Podivín34
346.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice30
Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka30
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice30
350.Balon Karel1965 TJ Proboštov26
Lexa Alan1993 BC RSC Brno26
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno26
Ondrášek David1996 Super Stars Most26
Port Pavel1976 TJ Proboštov26
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera26
356.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň24
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany24
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany24
359.Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec23
360.Bambas Ondřej1989 TJ Libín 1096 Prachatice22
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha22
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice22
363.Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
Rafaj Michal1978 SK Podolí20
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
366.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové18
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
369.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany16
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany16
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany16
372.Janeček Stanislav1975 SK Podolí14
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Klačanský Juraj1964 Sokol Vranovice14
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice14
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Vonšák Martin1986 Sokol Vranovice14
381.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany12
Valenta Marek1994 TJ Sokol Vodňany12
383.Steiner Miroslav1963 TJ Sokol Doubravka10
384.Čapatý Lubomír1975 BCC Řečkovice6
Odstrčil Martin1987 VSK Universita Brno6
1.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.5024
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4760
3.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2944
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2840
5.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2256
6.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň1976
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1974
8.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
9.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1936
10.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec1750
11.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1400
12.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně1320
13.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1312
14.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1280
15.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1240
16.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha1220
17.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1088
18.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1080
19.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha944
20.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové940
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha936
22.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice920
23.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice912
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň874
25.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně846
26.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem840
27.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
28.Louda Jiří1995 USK Plzeň750
29.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno736
30.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most726
31.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha712
32.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice688
33.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
34.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno600
35.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka558
36.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška556
37.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava550
38.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín528
39.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha510
40.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov502
41.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška488
Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek488
43.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov480
44.Rombald Martin1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)468
45.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha456
46.Ptáček David1993 BK Kopřivnice450
47.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice400
48.Fridrich Václav1977 BaC Kladno390
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
Port Jan1972 TJ Proboštov390
51.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové384
52.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec380
53.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov376
54.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí360
55.Slabý Otto1984 USK Plzeň294
56.Král Martin1994 BK TJ Baník Most282
57.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha280
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
59.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice270
60.Filz Jan1975 SK Prosek Praha264
61.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov258
62.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem256
63.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha252
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň252
65.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha248
66.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí242
67.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov238
68.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec236
69.Repiar Samuel1994 Super Stars Most228
70.Látal Petr1975 TJ Proboštov218
71.Poříz Leoš1974 Start Jihlava212
72.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové208
73.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter202
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín202
Motejl Jakub1995 Super Stars Most202
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov202
77.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha198
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice198
79.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška192
80.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno188
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most188
82.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást184
83.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)180
84.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most176
85.Bohm Michal1987 USK Plzeň174
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice174
87.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
88.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most166
89.Jirásek Jan1972 BaC Kladno160
90.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka158
91.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov150
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže150
Týc Filip1971 BaC Kladno150
94.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice148
95.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka146
96.Klusoň Jan1993 TJ Astra ZMZ Praha144
97.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň140
98.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek138
99.Čapek Jiří1975 Super Stars Most136
100.Novák Radek1993 BC RSC Brno134
101.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové132
102.Šot Michal1988 SK BC Premiera130
103.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice126
Konůpka Jiří1965 BaC Kladno126
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov126
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň126
107.Drudík Ota1992 USK Plzeň124
108.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové120
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové120
Parkos David1974 SKB Český Krumlov120
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov120
Pistulka Radek1997 USK Plzeň120
Raschka David1978 BC 66 Ivančice120
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška120
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec120
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně120
118.Behenský Roman1967 Spartak Chrást116
119.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást114
120.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice110
Helar Ondřej1995 Start Jihlava110
122.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter108
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice108
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka108
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha108
126.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most102
127.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha100
Parkán Tomáš1979 SK Prosek Praha100
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr100
130.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice98
131.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha96
Popilka Pavel1977 USK Plzeň96
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové96
134.Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
136.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň90
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka90
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov90
140.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka84
141.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha82
142.Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec79
143.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové78
Štursa Martin1983 SK Podolí78
146.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most74
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka74
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň74
149.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice72
Hába Tomáš1993 Super Stars Most72
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov72
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno72
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové72
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška72
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov72
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže72
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně72
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín72
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov72
161.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí66
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
163.Jareš Michael1993 Super Stars Most62
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov62
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka62
166.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
168.Vacek Petr1994 TJ Sokol Doubravka58
169.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr54
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most54
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava54
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno54
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice54
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice54
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně54
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice54
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík54
185.Komarovský Petr1965 ABC Brno52
186.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže50
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno50
Volf Adam1989 Sokol Svatá50
189.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice48
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové48
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha48
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
195.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha46
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec46
197.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera42
Schoř Marek1972 BaC Kladno42
200.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Slepička Martin1970 SK Jupiter40
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice40
203.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové36
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most36
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha36
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek36
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně36
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice36
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
212.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže32
213.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže30
Jerman Pavel1964 BaC Kladno30
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
216.Micka Radek1989 TJ Proboštov26
Seknička Martin1979 SK BC Premiera26
218.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany24
219.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec23
220.Helar Jakub1992 Start Jihlava22
221.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže20
222.Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Veselý Petr1973 SK Jupiter18
225.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany16
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera16
227.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha14
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň14
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka14
Ondrášek David1996 Super Stars Most14
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most14
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
234.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany12
235.Hanák František1968 ABC Brno10
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice10
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
239.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany8
240.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín6
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany6
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany6
244.Kolíbal Miroslav1979 VSK VUT Brno4
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4512
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3904
3.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3720
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3424
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2856
6.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha2656
7.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2512
8.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2176
9.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1920
10.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1760
11.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1752
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1552
13.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1312
14.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
15.Benešová Martina1985 SKB Český Krumlov1104
16.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1064
17.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1016
18.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
19.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov976
20.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov912
21.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek874
22.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most808
23.Koldová Veronika1994 Super Stars Most796
24.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň760
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha744
26.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec734
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava726
28.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka724
29.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic704
30.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov624
31.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice560
32.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most556
33.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové552
34.Fričová Anna1993 TJ Proboštov536
35.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec522
36.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška500
37.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha486
38.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov456
39.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)432
40.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice430
41.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha424
42.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov404
43.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín394
44.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň382
45.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška378
46.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most376
47.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové372
48.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice352
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava352
50.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice350
51.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka336
Krejčová Kateřina1993 USK Plzeň336
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha336
54.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice330
55.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň322
56.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín314
57.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice300
58.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem294
59.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov282
60.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně280
61.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha272
62.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice260
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov260
64.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové256
65.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha248
66.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
67.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice240
68.Vítková Adéla1983 Start Jihlava236
69.Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)232
70.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha226
71.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov222
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr222
73.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most216
74.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka212
75.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec207
76.Stárková Milada1978 BaC Kladno204
77.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha200
78.Kokošková Radka1991 Super Stars Most192
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha192
Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno192
81.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most188
82.Hončíková Hana1979 BaC Kladno180
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno180
84.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary178
85.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem172
86.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín170
Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá170
88.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem160
89.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže158
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice158
91.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové150
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov150
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice150
94.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera146
95.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno138
96.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Maršálková Eliška1996 SK Podolí126
98.Pořízová Radka1977 Start Jihlava124
99.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice120
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice120
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha120
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně120
Toncarová Věra1969 BaC Kladno120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
108.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr118
109.Vocelková Anna1994 USK Plzeň110
110.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice108
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně108
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno108
114.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most106
115.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka102
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek102
117.Erbenová Monika1986 BaC Kladno96
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška96
Panochová Jana1997 Super Stars Most96
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha96
122.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno92
124.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most84
125.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň80
Repiská Martina1995 VSK Slavia TU Liberec80
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
128.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška78
129.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice76
130.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže74
131.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha72
Zacharová Lenka1986 Slavoj Plzeň72
133.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška66
Slavíková Zita1970 SK Podolí66
Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové66
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha66
137.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň62
138.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha60
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZMZ Praha60
140.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice54
Kociánová Hanka1969 TJ Sokol Osík54
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí54
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
147.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice52
148.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera50
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)50
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže50
151.Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí46
152.Sahánková Jana1987 USK Plzeň42
153.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně40
154.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov36
Přinosilová Petra1977 ABC Brno36
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek36
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek36
159.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno34
160.Nečasová Jitka1984 SK Podolí32
161.Nováková Marcela1964 BC RSC Brno30
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Vítková Adéla1992 Start Jihlava30
164.Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)26
Veselá Kateřina1981 SK Jupiter26
166.Románková Monika1988 ABC Brno24
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka24
168.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
169.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
Jakubová Martina1976 SK Podolí20
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno20
172.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Krebsová Kateřina1975 VSK VUT Brno14
174.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany12
175.Častová Andrea1997 TJ Proboštov10
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka10
177.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže8
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
Huspeková Eva1974 SK Podolí8
180.Ptáčková Simona1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton4
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton4
Žilková Petra1989 VSK Universita Brno4
183.Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín1
Řeholová Vendula1988 VSK Universita Brno1
1.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4520
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4512
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4400
4.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4144
5.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4120
Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4120
7.Erbenová Monika1986 BaC Kladno3984
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3136
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2944
10.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2230
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2224
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha2224
13.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1984
14.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most1936
15.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1880
16.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1792
17.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1696
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1696
19.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1526
20.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1512
21.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1456
22.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1432
Krejčová Kateřina1993 USK Plzeň1432
24.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1416
25.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1384
26.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1374
27.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1368
28.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové1326
29.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1280
30.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1272
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1272
32.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1214
33.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1184
34.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1176
35.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1160
36.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1136
37.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1128
38.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka1104
Procházková Hana1977 VSK Slavia TU Liberec1104
40.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1080
41.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1046
42.Bobrovská Barbora1982 VSK Slavia TU Liberec1000
43.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek974
44.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava926
45.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
46.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek886
47.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha840
48.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň760
Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec760
50.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov694
51.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí628
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň622
53.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most616
54.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)612
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška609
56.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most592
57.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové568
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha568
59.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška529
60.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov526
61.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem520
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
64.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov504
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň504
66.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha486
Straková Lenka1979 TJ Sokol Doubravka486
68.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov480
69.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most464
70.Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)456
71.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín454
72.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice447
73.Fričová Anna1993 TJ Proboštov444
74.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec430
75.Hončíková Hana1979 BaC Kladno390
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem390
77.Kokošková Radka1991 Super Stars Most382
78.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov372
79.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most370
80.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín352
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín352
82.Benešová Martina1985 SKB Český Krumlov336
Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov336
Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)336
85.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava334
86.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň320
Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně320
88.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno317
89.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice306
90.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice300
91.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha290
92.Hnilicová Eva1984 Sokol Radotín Meteor Praha280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
94.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice270
95.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most260
96.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice248
97.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové246
98.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice238
99.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice222
Stárková Milada1978 BaC Kladno222
101.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň218
102.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem214
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice214
104.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha208
105.Vítková Adéla1983 Start Jihlava207
106.Panochová Jana1997 Super Stars Most204
107.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň199
108.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary198
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín198
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary198
111.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno192
112.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno186
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno186
114.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera181
115.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr175
Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá175
117.Vocelková Anna1994 USK Plzeň168
118.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha158
119.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
120.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov153
121.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice150
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov150
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně150
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice150
Toncarová Věra1969 BaC Kladno150
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást150
128.Pořízová Radka1977 Start Jihlava149
129.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň144
Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha144
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha144
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)144
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha144
134.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže140
135.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice130
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem130
137.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka126
Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most126
139.Sahánková Jana1987 USK Plzeň120
Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové120
141.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter118
Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)118
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň118
144.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter100
145.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha96
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové96
148.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice94
149.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka88
150.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno79
151.Zacharová Lenka1986 Slavoj Plzeň78
152.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem76
153.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov75
Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice75
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice75
156.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav72
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice72
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně72
Lepková Klára1991 BKV Plzeň72
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov72
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov72
162.Kociánová Hanka1969 TJ Sokol Osík66
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové66
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZMZ Praha66
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže66
166.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška60
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí60
Slavíková Zita1970 SK Podolí60
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška60
170.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže58
Přinosilová Petra1977 ABC Brno58
172.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.54
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha54
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha54
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek54
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek54
177.Vítková Adéla1992 Start Jihlava50
178.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)46
179.Beranová Štěpánka1973 USK Plzeň42
180.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně40
181.Nečasová Jitka1984 SK Podolí38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
183.Malastová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
185.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno26
188.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže24
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka24
190.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera23
191.Románková Monika1988 ABC Brno20
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka20
193.Fremrová Jaroslava1979 SK Jupiter16
194.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany14
Huspeková Eva1974 SK Podolí14
Jakubová Martina1976 SK Podolí14
Kubíková Barbora1976 VSK VUT Brno14
Marková Květa1988 TJ Sokol Vodňany14
Morávková Zuzana1976 VSK VUT Brno14
200.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Řeholová Vendula1988 VSK Universita Brno10
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Žilková Petra1989 VSK Universita Brno10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5024
2.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic4672
3.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2944
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2840
5.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2336
6.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2256
7.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2224
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2016
9.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1976
10.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
11.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1752
12.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1750
13.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1566
14.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1400
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1312
16.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1280
17.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha1256
18.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1174
19.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1064
20.Bobrovská Barbora1982 VSK Slavia TU Liberec1000
21.Procházková Hana1977 VSK Slavia TU Liberec912
22.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň880
23.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha816
24.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
25.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.744
26.Koldová Veronika1994 Super Stars Most726
27.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha638
28.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
29.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha616
30.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha614
31.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice600
32.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice580
33.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové572
34.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně560
35.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava550
36.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov528
37.Fričová Anna1993 TJ Proboštov518
38.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha504
39.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov496
40.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek488
41.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín478
42.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha472
43.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška470
44.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)468
45.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška454
46.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem420
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň390
Hončíková Hana1979 BaC Kladno390
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
50.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška378
51.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov376
52.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most374
53.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha360
54.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí342
55.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha336
56.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov330
57.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno318
58.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice306
59.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha300
Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice300
61.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most296
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha296
63.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most282
64.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
65.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec279
66.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň274
67.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka272
68.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov258
69.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec254
70.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka252
71.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most244
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha244
73.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže224
74.Kokošková Radka1991 Super Stars Most212
Pořízová Radka1977 Start Jihlava212
76.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha206
77.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň200
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most200
79.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice198
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek198
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno198
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno198
83.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice196
84.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice190
85.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň182
86.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary178
87.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové176
88.Vítková Adéla1983 Start Jihlava174
89.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové168
90.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha166
91.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most162
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň162
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov162
94.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové160
95.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice152
96.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov150
97.Beranová Štěpánka1973 USK Plzeň148
98.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
Stárková Milada1978 BaC Kladno144
101.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice136
102.Straková Lenka1979 TJ Sokol Doubravka134
103.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha132
104.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera130
105.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr128
106.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice126
107.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno124
108.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice120
Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov120
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov120
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
115.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha118
116.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem116
117.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice112
118.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně108
Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka108
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín108
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň108
123.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá104
124.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr100
125.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most98
126.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov96
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton96
Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka96
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha96
Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov96
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany96
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha96
Vocelková Anna1994 USK Plzeň96
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka96
135.Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
136.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka92
138.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha90
Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most90
Panochová Jana1997 Super Stars Most90
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín90
142.Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást86
143.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka84
144.Hnilicová Eva1984 Sokol Radotín Meteor Praha80
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha80
146.Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí78
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno78
148.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem76
149.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem74
150.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice72
Lošáková Iveta1988 BK Kopřivnice72
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov72
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice72
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně72
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška72
156.Slavíková Zita1970 SK Podolí66
Tajovská Anežka1996 TJ Montas Hradec Králové66
158.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice54
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Sahánková Jana1987 USK Plzeň54
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZMZ Praha54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava54
167.Chlapíková Vendula1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno50
169.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
Kociánová Hanka1969 TJ Sokol Osík48
Šebestová Tereza1994 TJ Montas Hradec Králové48
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové48
173.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže46
174.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera42
Nečasová Jitka1984 SK Podolí42
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter42
177.Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Šlaisová Petra1977 Spartak Chrást40
179.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
180.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Blažejová Zdenka1972 Jiskra Nejdek36
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice36
Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha36
186.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže32
187.Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
189.Behenská Božena1967 Spartak Chrást26
Havránková Martina1993 SK BC Premiera26
Vítková Adéla1992 Start Jihlava26
192.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
193.Fremrová Jaroslava1979 SK Jupiter18
Malastová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Veselá Kateřina1981 SK Jupiter18
196.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera16
197.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter14
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Románková Monika1988 ABC Brno14
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha14
202.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže12
203.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno10
Přinosilová Petra1977 ABC Brno10
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka10
206.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany8
207.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany6
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany6
Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín6
Ptáčková Simona1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
211.Kubíková Barbora1976 VSK VUT Brno4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC Dospělí Králův Dvůr - Králův DvůrC21.01.2012
2GPC Dospělí Hradec Králové - H. KrálovéC21.01.2012
3GPD Dospělí Bílá Hora Plzeň - PlzeňD04.02.2012
4MČR Plzeň Doubravka +20% Dospělí - PlzeňMČR12.02.2012
5GPC Dospělí Králův Dvůr - Králův DvůrC25.02.2012
6GPC Dospělí TU Liberec - LiberecC25.02.2012
7GPC Dospělí Dobruška - DobruškaC25.02.2012
8GPA Dospělí VC města Plzně - PlzeňA04.03.2012
9GPD Dospělí Prachatice - PrachaticeD10.03.2012
10GPD Dospělí Super Stars Most - MostD11.03.2012
11GPE Dospělí Brno Jehnice - JehniceE17.03.2012
12GPD Dospělí Brno Jehnice - JehniceD17.03.2012
13GPB Dospělí Jouda Cup Astra ZM - Astra PrahaB18.03.2012
14GPC Dospělí Olomouc - OlomoucC24.03.2012
15GPE Dospělí Plzeň - PlzeňE24.03.2012
16Přeb.Ústec.kraje SS Most Dospělí - MostD25.03.2012
17Přeb.Liber.kraje TU Liberec Dospělí - LiberecD25.03.2012
18GPC Dospělí Jihlava - JihlavaC31.03.2012
19GPC Dospělí České Budějovice - Č. BudějoviceC31.03.2012
20GPC Dospělí Velká cena Kladna - KladnoC31.03.2012
21GPD Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňD07.04.2012
22GPC Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňC07.04.2012
23GPE Dospělí Vodňany - VodňanyE14.04.2012
24GPA Dospělí Mem.P.Sima TU Liberec - LiberecA22.04.2012
25GPC Dospělí Ostrov n.Ohří - Ostrov n. OhříC28.04.2012
26GPC Dospělí Bad.Akad.L.Kroce SS Most - MostC12.05.2012
27GPC Dospělí Thun Cup Nejdek - NejdekC13.05.2012
28GPC Dospělí Vel.cena Teplic - TepliceC19.05.2012
29GPC Dospělí Vel.cena Kladna - KladnoC09.06.2012
30GPC Dospělí Akad.MČR Jehnice - JehniceC11.06.2012
31GPC Dospělí - DobruškaC02.09.2012
32GPA Benátecký pohár - Benátky n. J.A09.09.2012
33Kladno Cup - KladnoC15.09.2012
34GPD Dospělí - TepliceD22.09.2012
35GPD Dospělí - Bílá Hora PlzeňD22.09.2012
36Memoriál Holobradého - Praha-VinořA23.09.2012
37GPC Dospělí - LiberecC06.10.2012
381. GPC Dospělí - OpavaC06.10.2012
391. GPC Dospělí - IvančiceC06.10.2012
40GPC Dospělí - České BudějoviceC13.10.2012
411. GPD Dospělí - BrnoD20.10.2012
421. GPE Dospělí - BrnoE20.10.2012
43GP D - PlzeňD20.10.2012
44GP E - PlzeňE20.10.2012
45GP B dospělých - MostB28.10.2012
46O Hradeckého lva - Hradec KrálovéB04.11.2012
472. GPC Dospělí - PřerovC10.11.2012
48Memoriál Bílka - PrahaC17.11.2012
492. GPC Dospělí - ChropyněC17.11.2012
50GPC Dospělí - Český KrumlovC24.11.2012
51GPC Dospělí - MostC24.11.2012
52GPC Dospělí - Hradec KrálovéC24.11.2012
53GPD Dospělí - Králův DvůrD25.11.2012
54Vánoční Grand Prix C - PlzeňC08.12.2012
55GPD Dospělí - LiberecD15.12.2012
56GPD Dospělí - ProboštovD05.01.2013
57Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading