logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 22.01.2013

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
21.03.2012 - 22.01.2013
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha1942
2.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1909
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1820
4.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1789
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1422
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1340
7.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1322
8.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1310
9.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1301
10.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1268
11.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha860
12.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun843
13.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.796
14.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín708
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové670
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha670
17.Linda Martin2000 TJ Dobřany640
18.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka604
19.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany598
20.Seifert David2000 BK TJ Baník Most548
21.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most532
22.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín516
23.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice510
24.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice484
25.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín480
26.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice404
27.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka398
28.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.390
29.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín377
30.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň364
31.Morávek Michal2002 BaC Kladno333
32.Herzán David2002 Slavoj Podivín311
33.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec300
34.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha282
36.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha270
37.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)263
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov263
39.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové220
40.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.217
41.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice209
42.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně208
43.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc204
44.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice195
45.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov194
46.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
Gunther Michal2001 SK Podolí192
48.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha191
49.Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov190
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice190
51.Prek Šimon2002 SK BC Premiera185
52.Cach Jakub2001 Super Stars Most184
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.184
54.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most182
55.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek177
56.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc172
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov172
58.Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice171
59.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most170
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov170
61.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
62.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec166
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most166
64.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most156
65.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice155
66.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha154
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.154
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka154
69.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha150
70.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice146
71.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška144
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík144
Hoda Filip2002 SK Podolí144
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem144
75.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice142
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec142
77.Soukup Václav2001 BKV Plzeň141
78.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm140
79.Hájek David2000 Super Stars Most138
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Palán Václav2001 SK Prosek Praha138
82.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou137
83.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha136
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice136
85.Paulík Jan2000 SK Podolí134
86.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně130
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec130
88.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška129
89.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
90.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany123
91.Martínek Jakub2000 SK Podolí122
92.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň120
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec120
94.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice118
95.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
96.Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek112
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most112
98.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec111
99.Bureš Michal2000 SK Podolí108
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno108
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice108
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem108
103.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice106
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice106
105.Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha105
106.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most102
107.Cach David2002 Super Stars Most100
108.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha96
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín96
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín96
111.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha93
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice93
113.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc92
114.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice90
Ziman Jan2000 BKV Plzeň90
116.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec86
Vaňata Michal2002 Super Stars Most86
118.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice82
119.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice80
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice80
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice80
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec80
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm80
124.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín74
125.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice73
126.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové70
127.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice68
128.Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové66
129.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice64
130.Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou62
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice62
132.Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice61
133.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov60
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha60
135.Lukeš Jan2000 Jiskra Nejdek59
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek59
Pešťák Tomáš2000 SK Prosek Praha59
138.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže58
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha58
140.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou56
141.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav54
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou54
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Strejček Jakub2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
145.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec53
146.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov52
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec52
148.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha50
Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov50
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem50
152.Altera Jan2004 BaC Kladno49
Prek Štěpán2005 SK BC Premiera49
154.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice48
Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice48
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň48
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm48
158.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice47
159.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek46
160.Janošov Radek2003 Sokol Jílové45
161.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice42
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Horehleď František2000 Slavoj Podivín42
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov42
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou42
167.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno40
168.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice38
169.Czapek Jan2001 BKV Plzeň37
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice37
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň37
Rigl Tomáš2001 SK Podolí37
173.Bárta Adam2000 TJ Sokol Doubravka36
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka36
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka36
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže36
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kotek Josef2000 BKV Plzeň36
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice36
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka36
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek36
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
186.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice34
187.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška33
Voldřich Martin2001 USK Plzeň33
189.Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav32
190.Burian Jan2004 Slavoj Podivín30
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín30
Knotek Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha30
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec30
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha30
196.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany26
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek26
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany26
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň26
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany26
201.Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc24
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha24
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice24
204.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín22
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové22
206.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín20
Hruboň Filip2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Kubisz Jakub2001 TJ Slavoj Český Těšín20
Rzemplinski Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín20
Rzemplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín20
211.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Černý Jan2001 OS BK Goram Teplice18
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Jirčík Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Lukeš Jakub2002 OS BK Goram Teplice18
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže18
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany18
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc18
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín18
Srnec Vojtěch2001 BK Junior Benátky nad Jizerou18
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav18
227.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most16
228.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha15
229.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec14
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most14
233.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň13
Kříž Filip2003 USK Plzeň13
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň13
237.Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná12
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň12
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha12
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha12
241.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice10
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
243.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice9
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
245.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha8
246.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Plesná7
247.Carrol Nicolas2001 TJ Slavoj Český Těšín6
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík6
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha6
250.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
251.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice4
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Kletzer Tomáš2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice4
Schejbal Petr2001 TJ Montas Hradec Králové4
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most4
257.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha3
Hukyš Dominik2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín3
260.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2
Hora Aleš2003 Super Stars Most2
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové2
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha2
Psota Ondřej2003 Super Stars Most2
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Stehlík Antonín2005 TJ Lanškroun2
Venegas Simon Angelo2003 Super Stars Most2
268.Churáček Radek2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Matoušek David2002 BC RSC Brno1
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Muller Jáchym2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1
Petrjánoš Jakub2002 Lokomotiva Břeclav1
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice1
Seidl Michal2004 Super Stars Most1
Veselý Petr2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2709
2.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha2454
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2406
4.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2077
5.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha1980
6.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1781
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1766
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1766
9.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1580
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1541
11.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1532
12.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1496
13.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most1340
14.Linda Martin2000 TJ Dobřany1322
15.Seifert David2000 BK TJ Baník Most1310
16.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín1286
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
18.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1268
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1174
20.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1082
21.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun1069
22.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1061
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1061
24.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1040
25.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín1029
26.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka931
27.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín860
28.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.830
29.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové623
30.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.609
31.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice545
32.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha544
33.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec483
34.Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov459
Morávek Michal2002 BaC Kladno459
36.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň447
37.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov417
38.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha406
39.Herzán David2002 Slavoj Podivín349
40.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.343
41.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice323
42.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most295
43.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov281
44.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek271
45.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně269
46.Soukup Václav2001 BKV Plzeň258
47.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc257
48.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha246
49.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc239
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most239
52.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha233
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka233
54.Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov232
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov232
56.Hájek David2000 Super Stars Most226
57.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.223
58.Cach Jakub2001 Super Stars Most222
59.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice211
60.Gunther Michal2001 SK Podolí210
Hoda Filip2002 SK Podolí210
Paulík Jan2000 SK Podolí210
63.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.206
64.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou204
65.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most203
66.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice202
67.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice198
68.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)197
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem197
70.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha193
71.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha192
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec192
73.Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice188
74.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc185
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně185
76.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most182
Martínek Jakub2000 SK Podolí182
78.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín180
79.Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek179
80.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec178
81.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň174
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec174
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec174
84.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice173
85.Cach David2002 Super Stars Most172
86.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem170
87.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm167
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec167
Prek Šimon2002 SK BC Premiera167
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice167
92.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem162
93.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most156
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice156
95.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha151
96.Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha149
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška149
98.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík144
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
100.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec140
101.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice130
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most130
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice130
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm130
105.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
Ziman Jan2000 BKV Plzeň126
107.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice122
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice122
109.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno120
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov120
111.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany113
112.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice112
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice112
114.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška108
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice108
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice108
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Palán Václav2001 SK Prosek Praha108
119.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže106
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice106
121.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice104
122.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice102
123.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec100
124.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín94
125.Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň90
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
128.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec86
129.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec84
130.Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav80
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem80
132.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek79
133.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov78
134.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice76
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice76
136.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice74
Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov74
138.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka72
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka72
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou72
Czapek Jan2001 BKV Plzeň72
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň72
Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice72
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín72
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek72
Prek Štěpán2005 SK BC Premiera72
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice72
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou72
150.Bureš Michal2000 SK Podolí62
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
152.Horehleď František2000 Slavoj Podivín60
153.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha59
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška59
Janošov Radek2003 Sokol Jílové59
Lukeš Jan2000 Jiskra Nejdek59
Pešťák Tomáš2000 SK Prosek Praha59
Voldřich Martin2001 USK Plzeň59
159.Rigl Tomáš2001 SK Podolí57
160.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice54
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek54
Burian Jan2004 Slavoj Podivín54
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín54
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice54
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové54
Kotek Josef2000 BKV Plzeň54
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha54
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín54
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň54
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek54
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové54
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové54
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha54
183.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín53
184.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže52
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice52
Vaňata Michal2002 Super Stars Most52
187.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec50
188.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín40
Hruboň Filip2002 TJ Slavoj Český Těšín40
Kubisz Jakub2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Rzemplinski Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Rzemplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín40
Szymanik Marek2000 TJ Slavoj Český Těšín40
194.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec38
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most38
197.Bárta Adam2000 TJ Sokol Doubravka36
Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Carrol Nicolas2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Černý Jan2001 OS BK Goram Teplice36
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany36
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice36
Jirčík Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Knotek Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kříž Filip2003 USK Plzeň36
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň36
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Lukeš Jakub2002 OS BK Goram Teplice36
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín36
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka36
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha36
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany36
Strejček Jakub2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň36
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
224.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most26
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín26
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže26
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany26
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most26
231.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov20
232.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
235.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
236.Muller Jáchym2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice7
237.Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice5
Veselý Petr2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
239.Kletzer Tomáš2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4
1.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2676
2.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1789
3.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
4.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha1479
5.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1446
6.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1340
7.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha1310
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1310
9.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín1268
10.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1239
11.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1085
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín985
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka916
14.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice860
15.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík782
16.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice704
17.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín652
18.Linda Martin2000 TJ Dobřany600
19.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně491
20.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany454
21.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha389
22.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.361
23.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín330
24.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most312
25.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc300
26.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice287
27.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
28.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun262
29.Herzán David2002 Slavoj Podivín257
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.257
31.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice234
32.Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov233
33.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka231
34.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most230
35.Seifert David2000 BK TJ Baník Most228
36.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha216
37.Cach Jakub2001 Super Stars Most212
38.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice205
39.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm203
40.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most200
41.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
42.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)185
Morávek Michal2002 BaC Kladno185
44.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc184
45.Gunther Michal2001 SK Podolí182
Hájek David2000 Super Stars Most182
47.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany166
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň166
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice166
50.Hoda Filip2002 SK Podolí162
Paulík Jan2000 SK Podolí162
52.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.160
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov160
54.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most156
55.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice149
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové149
Soukup Václav2001 BKV Plzeň149
58.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most148
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice148
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most148
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec148
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov148
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov148
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.148
65.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec146
66.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka144
67.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín131
68.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha130
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec130
70.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec128
71.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
72.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice122
73.Cach David2002 Super Stars Most118
74.Prek Šimon2002 SK BC Premiera113
75.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec112
Vaňata Michal2002 Super Stars Most112
77.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
78.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík108
79.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín104
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec104
81.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem100
82.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most96
83.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice94
84.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
85.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška90
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno90
Ziman Jan2000 BKV Plzeň90
88.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec86
89.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem80
90.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice76
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice76
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha76
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže76
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec76
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice76
96.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice74
97.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň72
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice72
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně72
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov72
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice72
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov72
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
105.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice68
106.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec62
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec62
108.Janošov Radek2003 Sokol Jílové59
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek59
Pešťák Tomáš2000 SK Prosek Praha59
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek59
112.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc58
113.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice56
114.Altera Jan2004 BaC Kladno54
Bárta Adam2000 TJ Sokol Doubravka54
Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové54
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha54
Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice54
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň54
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov54
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
127.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha40
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek40
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže40
Lukeš Jan2000 Jiskra Nejdek40
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha40
Rzemplinski Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Voldřich Martin2001 USK Plzeň40
135.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice38
136.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice36
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany36
Bureš Michal2000 SK Podolí36
Burian Jan2004 Slavoj Podivín36
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně36
Horehleď František2000 Slavoj Podivín36
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice36
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška36
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice36
Knotek Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice36
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Martínek Jakub2000 SK Podolí36
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice36
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka36
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Strejček Jakub2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno36
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
167.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou30
Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou30
169.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice26
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav26
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec26
174.Černý Jan2001 OS BK Goram Teplice18
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Lukeš Jakub2002 OS BK Goram Teplice18
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín18
182.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže14
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany14
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most14
188.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice4
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3269
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1989
3.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1835
4.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1766
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1686
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1574
7.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1526
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1244
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1055
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice922
11.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice842
12.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary781
13.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice724
14.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice670
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice670
16.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha658
17.Homolková Klára2001 Sokol Jílové653
18.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň640
19.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov593
20.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže556
21.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec526
22.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
23.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha513
24.Janošová Petra2000 Sokol Jílové510
25.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice384
26.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha372
27.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice354
28.Černá Tereza2002 TJ Dobřany352
29.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice336
30.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice325
31.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)323
32.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most317
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka317
34.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice300
35.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín281
36.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov258
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice258
38.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice246
39.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice241
40.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc239
41.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec214
42.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně210
43.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň209
44.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most202
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov202
46.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov198
47.Schořová Sonja2000 BaC Kladno197
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice197
49.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň190
50.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně186
51.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.180
52.Sejková Patricie2001 SK Podolí177
Srbová Adéla2000 BaC Kladno177
54.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice171
55.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov170
56.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice168
Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec168
58.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov167
59.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec166
60.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most162
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
62.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže161
63.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha159
64.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí158
65.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice156
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most156
67.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín155
68.Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice152
69.Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm149
70.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most144
71.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec140
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most140
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov140
74.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha136
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most136
76.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň135
77.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most133
78.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec132
79.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice124
80.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice123
Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec123
82.Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec119
83.Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín118
84.Schořová Adéla2003 BaC Kladno117
85.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.116
86.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov114
87.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany113
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha113
89.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň108
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha108
92.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha107
93.Guntherová Pavla2003 SK Podolí106
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec106
95.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov99
96.Bösová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové94
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín94
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín94
99.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou92
100.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice90
101.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice88
102.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň87
103.Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice86
104.Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice84
106.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže82
107.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou80
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice80
109.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže78
Morávková Pavlína2000 BaC Kladno78
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
112.Kozová Kristýna2000 TJ Montas Hradec Králové77
113.Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec76
114.Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka75
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov75
116.Dítětová Eliška2000 SK Děčín72
117.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm70
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice70
119.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec67
120.Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem66
121.Pálfi Klára2000 Super Stars Most64
122.Suchánková Barbora2000 BaC Kladno62
123.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm59
124.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov58
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice58
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec58
127.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice56
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín56
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice56
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín56
131.Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Maříková Bernadeta2000 SKB Český Krumlov54
133.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha52
134.Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec48
135.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha47
136.Musilová Michaela2000 SK Podolí46
137.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Florová Barbora2000 Technoplast Chropyně42
Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Jadwiszczoková Natálie2000 BaC Kladno42
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubínová Elisa2000 TJ Sokol Doubravka42
Mojová Klára2000 TJ Sokol Doubravka42
Šarafínová Bára2000 SK Podolí42
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka42
Volfová Natálie2000 BaC Kladno42
147.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
148.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín38
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.38
150.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně36
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Štauberová Sára2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha36
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
157.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň34
158.Suchánková Martina2003 BaC Kladno31
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice31
160.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín30
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná30
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov30
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha30
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice30
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka30
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka30
170.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně27
171.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice26
Kubová Nikola2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice26
174.Janderková Tereza2000 Sokol Židlochovice24
175.Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec22
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem22
177.Gerlichová Magda2000 TJ Slavoj Český Těšín20
Makajová Adéla2001 TJ Slavoj Český Těšín20
Ondrová Eva2000 TJ Sokol Klimkovice20
Sulavová Veronika2000 TJ Sokol Klimkovice20
181.Benešová Eliška2001 OS BK Goram Teplice18
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany18
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov18
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Svitáková Jana2002 OS BK Goram Teplice18
Tučková Kateřina2000 Sokol Chlumec nad Cidlinou18
188.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha10
Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav10
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín10
Dachovská Natálie2000 TJ Montas Hradec Králové10
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most10
193.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice8
194.Grézlová Šárka2003 Technoplast Chropyně6
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha6
196.Hrdová Nina2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha5
Vinklerová Sára2001 Technoplast Chropyně5
199.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně4
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice4
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče4
202.Malíková Anna9999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3
Nováková Michaela2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3
205.Belisová Kateřina2002 Super Stars Most2
Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové2
Kvasničková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové2
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha2
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov2
Švábová Kristýna2004 TJ Sokol Osík2
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha2
Vrchotová Adéla2002 BK TJ Baník Most2
213.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín1
Daňková Šárka2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha1
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň1
Králová Michaela2003 Super Stars Most1
Kramešová Zuzana2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha3269
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3269
3.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2469
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun2469
5.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2166
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2166
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2021
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1988
9.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most1310
10.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary1309
11.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1301
12.Homolková Klára2001 Sokol Jílové1276
Janošová Petra2000 Sokol Jílové1276
14.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1268
15.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov1100
16.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice1070
17.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1046
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1046
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1016
20.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice893
21.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice874
22.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most862
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň860
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka860
25.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže839
26.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice812
27.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha800
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
29.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec796
30.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov659
31.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice640
32.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)639
33.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice637
34.Schořová Sonja2000 BaC Kladno604
35.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha561
36.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně556
37.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov543
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov543
39.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice520
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně520
41.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha479
42.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín462
43.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice432
44.Černá Tereza2002 TJ Dobřany319
45.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže299
46.Sejková Patricie2001 SK Podolí295
47.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice289
48.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň271
49.Srbová Adéla2000 BaC Kladno251
50.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most239
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec239
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice239
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most239
54.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec238
55.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice227
56.Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice226
57.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň223
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most223
59.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec221
60.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice220
61.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí216
62.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec208
63.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc205
64.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov203
65.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín199
66.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.198
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.198
68.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice191
69.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov185
70.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha179
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň179
72.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov177
73.Dítětová Eliška2000 SK Děčín174
74.Guntherová Pavla2003 SK Podolí173
75.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice168
76.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň167
77.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov166
78.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec162
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov162
80.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec158
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice158
82.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec146
83.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most145
84.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha144
86.Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec136
87.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice133
88.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha131
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha131
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm131
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha131
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice131
93.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha126
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
96.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most125
Schořová Adéla2003 BaC Kladno125
98.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice124
99.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže118
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže118
101.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice113
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka113
103.Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec112
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín112
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín112
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín112
107.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most109
108.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Morávková Pavlína2000 BaC Kladno108
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno108
114.Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín107
115.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice104
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec104
Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice104
118.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec100
119.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice98
120.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany97
121.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
123.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín76
124.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně72
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň72
Maříková Bernadeta2000 SKB Český Krumlov72
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka72
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka72
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov72
132.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov70
133.Šarafínová Bára2000 SK Podolí60
134.Kozová Kristýna2000 TJ Montas Hradec Králové59
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
136.Bösová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové54
Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín54
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Jadwiszczoková Natálie2000 BaC Kladno54
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov54
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha54
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Kubínová Elisa2000 TJ Sokol Doubravka54
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov54
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně54
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Mojová Klára2000 TJ Sokol Doubravka54
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně54
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín54
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně54
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň54
Suchánková Martina2003 BaC Kladno54
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka54
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha54
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
161.Pálfi Klára2000 Super Stars Most51
162.Florová Barbora2000 Technoplast Chropyně50
Kubová Nikola2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
164.Musilová Michaela2000 SK Podolí46
165.Gerlichová Magda2000 TJ Slavoj Český Těšín40
Makajová Adéla2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Ondrová Eva2000 TJ Sokol Klimkovice40
Sulavová Veronika2000 TJ Sokol Klimkovice40
169.Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec38
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec38
175.Benešová Eliška2001 OS BK Goram Teplice36
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice36
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně36
Svitáková Jana2002 OS BK Goram Teplice36
180.Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice26
181.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav12
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče12
183.Grézlová Šárka2003 Technoplast Chropyně10
Malíková Anna9999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
Vinklerová Sára2001 Technoplast Chropyně10
186.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín8
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín8
188.Hrdová Nina2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice6
Nováková Michaela2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice6
190.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2997
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2709
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1748
4.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
5.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice1340
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha1310
7.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov1280
8.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1268
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1085
10.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1015
11.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice985
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha944
13.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice860
14.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun806
15.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň660
16.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice652
17.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary541
18.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice531
19.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha479
20.Krpálková Nikola2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
21.Černá Tereza2002 TJ Dobřany399
22.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha381
23.Schořová Sonja2000 BaC Kladno361
24.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most326
25.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec324
26.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice313
27.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
28.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka303
29.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně302
30.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín289
31.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže267
32.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín257
33.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
34.Janošová Petra2000 Sokol Jílové247
35.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice234
36.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
37.Homolková Klára2001 Sokol Jílové214
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov214
39.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice205
40.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
41.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň203
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov203
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm203
Sejková Patricie2001 SK Podolí203
45.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most202
46.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most198
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most198
48.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most192
49.Srbová Adéla2000 BaC Kladno191
50.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)185
51.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov174
52.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň167
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov167
54.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec166
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most166
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice166
57.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most164
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí164
59.Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice158
60.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň148
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže148
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov148
63.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín144
64.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov140
65.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.138
66.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec128
67.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov126
68.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec122
Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice122
70.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec120
71.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most112
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec112
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice112
74.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec110
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice110
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice110
77.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice108
Guntherová Pavla2003 SK Podolí108
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha108
82.Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec100
83.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha95
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň95
85.Schořová Adéla2003 BaC Kladno94
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc94
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice94
88.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec90
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň90
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
93.Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec80
94.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže76
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha76
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže76
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov76
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka76
99.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice74
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec74
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice74
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín74
103.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice72
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice72
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou72
106.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec68
107.Pálfi Klára2000 Super Stars Most64
108.Kozová Kristýna2000 TJ Montas Hradec Králové59
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha59
110.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín56
111.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín54
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Maříková Bernadeta2000 SKB Český Krumlov54
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov54
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice54
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Suchánková Martina2003 BaC Kladno54
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně54
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha54
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov54
125.Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem44
126.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany40
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Sulavová Veronika2000 TJ Sokol Klimkovice40
129.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
130.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice36
Bösová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové36
Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice36
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Dítětová Eliška2000 SK Děčín36
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov36
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha36
Morávková Pavlína2000 BaC Kladno36
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice36
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec36
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Šarafínová Bára2000 SK Podolí36
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň36
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno36
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka36
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka36
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka36
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
155.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
157.Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec26
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice26
159.Benešová Eliška2001 OS BK Goram Teplice18
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice18
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Svitáková Jana2002 OS BK Goram Teplice18
165.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
ČísloTurnajGPDatum
1SKP Vč kraje Dobruška +10% U13 - DobruškaSKP24.03.2012
2SKP Spoje Praha +10% U13 - Spoje PrahaSKP24.03.2012
3SKP Zpč kraje Plzeň +10% U13 - PlzeňSKP25.03.2012
4SKP Stč kraje Kladno +10% U13 - KladnoSKP25.03.2012
5SKP Sm kraje Čes.Těšín +10% U13 - Č. TěšínSKP31.03.2012
6GPC U13 Velikonoční tur.Teplice - TepliceC31.03.2012
7SKP Svč kraj Baník Most +10% U13 - MostSKP14.04.2012
8GPD U13 Montas Hr.Králové - H. KrálovéD14.04.2012
9SKP Jč kr.Č.Budějovice +10% U13 - Č. BudějoviceSKP14.04.2012
10GPE U13 Podivín U 11 50% - PodivínE5021.04.2012
11GPC U13 Podivín - PodivínC22.04.2012
12Přebor Ústec.kraje SS Most U13 - MostD23.04.2012
13SKP Jm kraje Podivín +10% U13 - PodivínSKP24.04.2012
14MČR Radotín Meteor Vin. +20% U13 - VinořMČR29.04.2012
15GPE U13 Podolí u Brna U 11 50% - PodolíE5005.05.2012
16GPD U13 Podolí u Brna U 13 - PodolíD05.05.2012
17GPE U13 Super Stars Most U 11 50% - MostE19.05.2012
18GPE U13 tur.MDD Ivančice U 11 50% - IvančiceE27.05.2012
19GPD U13 tur.MDD Ivančice U 13 - IvančiceD27.05.2012
201. GPD U13 - Český KrumlovD08.09.2012
21GPC U13 - PodolíC15.09.2012
221. GPC U13 - PrahaC15.09.2012
231. GPC U13 - KladnoC16.09.2012
241. GPC U13 - Rychnov nad KněžnouC22.09.2012
251. GPD U13 - MostD22.09.2012
261. GPD U13 - LiberecD22.09.2012
27GPC U13 Hamr OPEN - PrahaC06.10.2012
28GPE U11 Hamr OPEN - PrahaE5007.10.2012
291. GPC U13 - Český KrumlovC13.10.2012
301. GPC U13 - BřeclavC13.10.2012
31Velký Pardubický turnaj - PardubiceC13.10.2012
321. GPC U13 - DobřanyC13.10.2012
332. GPD U13 - České BudějoviceD20.10.2012
341. GPC U13 - MostC20.10.2012
351. GPC U13 - Český TěšínC20.10.2012
36Klimkovický plácal U11 - KlimkoviceE5027.10.2012
37Klimkovický plácal U9 - KlimkoviceE5027.10.2012
38Klimkovický plácal U10 - KlimkoviceE5027.10.2012
391. GPA U13 - Benátky nad JizerouA28.10.2012
40GPC U13 - PodivínC01.12.2012
41VT Klimkovice - KlimkoviceE5001.12.2012
422. GPC U13 - OsíkC01.12.2012
43VT Klimkovice - KlimkoviceC02.12.2012
442. GPD U13 - Ústí nad LabemD08.12.2012
452. GPD U13 - LiberecD08.12.2012
46GPD U13 - BřeclavD15.12.2012
472. GPC U13 - Benátky nad JizerouC15.12.2012
48GPC U13 - LiberecC15.12.2012
492. GPC U13 - PodivínC05.01.2013
50GPE U11 - Benátky nad JizerouE5005.01.2013
51BABOLAT DĚTSKÝ TURNAJ V BADMINTONU - Hradec KrálovéD05.01.2013
522. GPC U13 - Rožnov pod RadhoštěmC06.01.2013
533. GPC U13 - TepliceC12.01.2013
542. GPC U13 - České BudějoviceC12.01.2013
552. GPC U13 - PrahaC12.01.2013
562. GPC U13 - PlzeňC12.01.2013
572. GPA U13 - MostA20.01.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading