logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 05.02.2013

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
15.02.2012 - 05.02.2013
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha3184
2.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3016
3.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2896
4.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2880
5.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2680
6.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2664
7.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2590
8.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2184
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1806
10.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice1760
11.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice1566
12.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1520
13.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1510
14.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1499
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1456
16.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1362
17.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1220
18.Segeč Jan1978 USK Plzeň1216
19.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
20.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha1172
21.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1141
22.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1104
23.Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha1056
24.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
25.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha928
26.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
28.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most886
29.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka868
30.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové865
31.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha760
32.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice751
33.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha736
34.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové664
35.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha600
36.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec596
37.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov588
38.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín587
39.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec581
40.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice563
41.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové556
42.Ptáček David1993 BK Kopřivnice536
43.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno518
44.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov490
45.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek488
46.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík480
47.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice465
48.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška454
49.Louda Jiří1995 USK Plzeň453
50.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most448
51.Port Jan1972 TJ Proboštov446
52.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha389
53.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov376
54.Fridrich Václav1977 BaC Kladno372
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov372
56.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec363
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava363
58.Skála Mikuláš1989 Sokol Radotín Meteor Praha360
59.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové336
60.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice333
61.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.328
62.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
63.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha311
64.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava308
65.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
66.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)293
67.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice289
68.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno287
69.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň280
Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha280
71.Holubec Pavel1970 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)274
Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně274
73.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava268
74.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice266
75.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec258
76.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice255
77.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov254
78.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice251
Konůpka Jiří1965 BaC Kladno251
80.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice243
81.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)234
82.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí232
83.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka231
84.Týc Filip1971 BaC Kladno229
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec229
86.Drudík Ota1992 USK Plzeň226
Slabý Otto1984 USK Plzeň226
88.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec222
89.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice219
90.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most214
91.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové211
92.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha208
93.Filz Jan1975 SK Prosek Praha206
94.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha203
95.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice202
Král Martin1994 BK TJ Baník Most202
97.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno201
98.Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň198
99.Popilka Pavel1977 USK Plzeň197
100.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice195
101.Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)194
102.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most193
103.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně190
104.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka186
Látal Petr1975 TJ Proboštov186
Sedláček Kamil1973 SK Podolí186
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava186
108.Michal Tomáš1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)185
109.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec181
110.Repiar Samuel1994 Super Stars Most180
111.Horák Filip1990 BC RSC Brno178
112.Bohm Michal1987 USK Plzeň174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
114.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera172
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov172
116.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice171
117.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)170
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice170
119.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže168
120.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov166
121.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec164
122.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most162
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň162
124.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov161
125.Parkos David1974 SKB Český Krumlov160
126.Klíma Petr1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)158
127.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň156
128.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter154
129.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň152
130.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice148
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha148
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice148
133.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže147
134.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka146
135.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most144
Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha144
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun144
138.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže143
139.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice142
Motejl Jakub1995 Super Stars Most142
141.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka140
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka140
143.Štursa Martin1983 SK Podolí138
144.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.137
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice137
146.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha136
147.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice134
148.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.130
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové130
150.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr128
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek128
Patera Jindřich1975 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)128
153.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha126
154.Behenský Roman1967 Spartak Chrást124
155.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně122
156.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
157.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice118
158.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton115
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice115
160.Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně112
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
163.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška108
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně108
165.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí102
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň102
167.Jareš Michael1993 Super Stars Most100
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové100
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové100
170.Poříz Leoš1974 Start Jihlava99
171.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň98
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov98
Raschka David1978 BC 66 Ivančice98
174.Čapek Jiří1975 Super Stars Most96
Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové96
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem96
177.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín94
178.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice92
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov92
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov92
181.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice90
182.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové89
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.89
184.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice88
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň88
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha88
187.Helar Ondřej1995 Start Jihlava87
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška87
189.Vacek Petr1994 TJ Sokol Doubravka86
Volf Adam1989 Sokol Svatá86
191.Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí84
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
194.Voves Tomáš1987 SK BC Premiera83
195.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice81
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice81
197.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná80
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Hába Tomáš1993 Super Stars Most80
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka80
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
202.Schick Jindřich1975 SK Podolí79
203.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc76
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice76
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most76
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže76
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr76
208.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně73
Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice73
210.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice72
Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí72
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín72
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha72
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec72
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov72
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín72
217.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha70
218.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
219.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Šot Michal1988 SK BC Premiera66
221.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha64
Poláček Michal1974 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)64
223.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec62
224.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha61
225.Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov60
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá60
227.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové59
Konečný Jiří1977 SK Jupiter59
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov59
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
233.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň58
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha58
235.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha56
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)56
237.Fetr Daniel1974 VSK Slavia TU Liberec54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha54
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže54
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most54
Schoř Marek1972 BaC Kladno54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně54
246.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most52
Pistulka Radek1997 USK Plzeň52
248.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín50
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
251.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové49
252.Černý Pavel1986 SK Prosek Praha48
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka48
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice48
257.Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec46
258.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha45
259.Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové42
Hanák František1968 ABC Brno42
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Micka Radek1989 TJ Proboštov42
263.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha40
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Toledo Filipe1987 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha40
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava40
270.Helar Jakub1992 Start Jihlava39
271.Port Pavel1976 TJ Proboštov38
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov38
273.Barták Jiří1953 Start Jihlava36
Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha36
Jerman Pavel1964 BaC Kladno36
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava36
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně36
Rafaj Michal1978 SK Podolí36
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové36
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška36
Svoboda Petr1976 SK Podolí36
286.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany32
287.Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové30
Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice30
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary30
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov30
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov30
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín30
Zrůna Marek1989 VSK Slavia TU Liberec30
294.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
295.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava26
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Ondrášek David1996 Super Stars Most26
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov26
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)26
300.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka24
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany24
Vild Petr1974 SK Jupiter24
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany24
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně24
307.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha22
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže22
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera22
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice22
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice22
312.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava20
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera20
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov20
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín20
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka20
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice20
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany20
319.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice18
Balon Karel1965 TJ Proboštov18
Bambas Ondřej1989 TJ Libín 1096 Prachatice18
Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně18
Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín18
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška18
David Tomáš1990 BK Kopřivnice18
Dlask Václav1993 TJ Slovan Vesec18
Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno18
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava18
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most18
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most18
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov18
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec18
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška18
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice18
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást18
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice18
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín18
344.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka16
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most16
346.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany14
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany14
Slepička Martin1970 SK Jupiter14
349.Depta Jaromír1979 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)13
350.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové12
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
354.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást10
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno10
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany10
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem10
361.Doležal Bronislav1975 Slavoj Podivín8
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
363.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany6
Seknička Martin1979 SK BC Premiera6
Valenta Marek1994 TJ Sokol Vodňany6
366.Auermüller Adam1989 VSK Universita Brno2
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice2
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín2
Klačanský Juraj1964 Sokol Vranovice2
Kubát Michal1979 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Lexa Alan1993 BC RSC Brno2
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice2
Strouhal Jiří1974 SK Podolí2
374.Čapatý Lubomír1975 BCC Řečkovice1
Komarovský Petr1965 ABC Brno1
Odstrčil Martin1987 VSK Universita Brno1
Pedál Jiří1972 SK Podolí1
Valíček Rostislav1988 VSK Universita Brno1
Vonšák Martin1986 Sokol Vranovice1
1.Rubáš Josef1982 USK Plzeň5120
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň5120
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4440
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4440
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4304
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4304
7.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3064
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2704
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2704
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2664
11.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2512
12.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec2416
Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec2416
14.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2264
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2216
16.Louda Jiří1995 USK Plzeň2176
17.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1947
18.Segeč Jan1978 USK Plzeň1920
19.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1851
20.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1676
21.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1616
22.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové1560
23.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1539
24.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1452
25.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1404
26.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1356
27.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové1341
Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín1341
Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně1341
30.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1321
31.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1312
32.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1264
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1264
34.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1186
35.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1094
36.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1086
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1086
38.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov1028
39.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1005
40.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha979
41.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most928
42.Týc Filip1971 BaC Kladno925
43.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška912
45.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha908
46.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha872
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha872
48.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha844
49.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha766
50.Martinec Petr1975 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
52.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka732
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka732
54.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha699
55.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov698
56.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem669
57.Port Jan1972 TJ Proboštov652
58.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov640
59.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec629
60.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.620
61.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov616
62.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava602
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava602
64.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov576
65.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín567
66.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha560
67.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška556
68.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem552
69.Bohm Michal1987 USK Plzeň550
70.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most548
71.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha528
72.Lubas Ondřej1968 Sokol Radotín Meteor Praha520
73.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice507
74.Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové480
75.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové479
76.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice463
77.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov414
78.Ptáček David1993 BK Kopřivnice405
79.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.404
80.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha391
81.Fridrich Václav1977 BaC Kladno390
82.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice380
83.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí378
84.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec374
85.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice373
86.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha372
87.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové367
88.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí362
89.Motejl Jakub1995 Super Stars Most356
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most356
91.Slabý Otto1984 USK Plzeň355
92.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň353
93.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera342
94.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov337
95.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera336
Parkos David1974 SKB Český Krumlov336
97.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice335
Král Martin1994 BK TJ Baník Most335
99.David Tomáš1990 BK Kopřivnice325
100.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek324
Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň324
102.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň320
103.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)312
104.Filz Jan1975 SK Prosek Praha310
105.Repiar Samuel1994 Super Stars Most308
106.Drudík Ota1992 USK Plzeň307
107.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá304
108.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most302
109.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška300
110.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec299
111.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice298
112.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka297
113.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice295
114.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)293
115.Rombald Martin1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)292
116.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně290
117.Konůpka Jiří1965 BaC Kladno289
118.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň288
119.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška286
120.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice281
121.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha280
Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha280
Šikal Karel1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
Toledo Filipe1987 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
125.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže279
126.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec278
127.Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně275
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové275
129.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)274
130.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice271
Popilka Pavel1977 USK Plzeň271
132.Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)267
133.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka265
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka265
135.Látal Petr1975 TJ Proboštov263
136.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most261
137.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice260
138.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.259
139.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov252
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek252
141.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice251
142.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice239
143.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
144.Volf Adam1989 Sokol Svatá236
145.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík234
146.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice232
147.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně230
148.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
149.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno228
150.Sedláček Kamil1973 SK Podolí224
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec224
152.Horák Filip1990 BC RSC Brno222
153.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást221
154.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter219
155.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice216
156.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha214
157.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most212
158.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice210
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka210
160.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové208
161.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno207
162.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec205
163.Poříz Leoš1974 Start Jihlava204
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava204
165.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov203
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov203
167.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun200
168.Pistulka Radek1997 USK Plzeň198
169.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec194
170.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást192
171.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice188
172.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice185
173.Klíma Petr1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)184
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
175.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.181
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.181
177.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha180
178.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
179.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka176
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr176
181.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka174
182.Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov173
183.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice167
Raschka David1978 BC 66 Ivančice167
185.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter166
186.Novák Radek1993 BC RSC Brno164
Parkán Tomáš1979 SK Prosek Praha164
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň164
189.Holubec Pavel1970 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)162
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně162
191.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice152
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice152
193.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton151
194.Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava150
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín150
196.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava149
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín149
198.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže148
199.Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně144
Šot Michal1988 SK BC Premiera144
201.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice139
203.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí138
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno138
205.Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové137
206.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže136
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha136
208.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice135
209.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most133
210.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně131
211.Čapek Jiří1975 Super Stars Most130
Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka130
Vild Petr1974 SK Jupiter130
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha130
215.Behenský Roman1967 Spartak Chrást128
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha128
217.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí126
Schick Jindřich1975 SK Podolí126
220.Černý Pavel1986 SK Prosek Praha120
Osička Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha120
222.Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec116
223.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice115
224.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka114
225.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice113
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové113
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)113
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové113
229.Helar Ondřej1995 Start Jihlava112
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice112
231.Jareš Michael1993 Super Stars Most108
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně108
Štursa Martin1983 SK Podolí108
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov108
235.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové107
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň107
237.Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno105
238.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže104
239.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most100
240.Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha96
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha96
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové96
243.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice95
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov95
245.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice94
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice94
247.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá90
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava90
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín90
250.Micka Radek1989 TJ Proboštov86
251.Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
253.Vorel Ladislav1952 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
254.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná80
Hába Tomáš1993 Super Stars Most80
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně80
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice80
259.Novák Ladislav1983 TJ Sokol České Budějovice79
Šulan Jan1985 USK Plzeň79
261.Michal Tomáš1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)78
Poláček Michal1974 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)78
263.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc76
Konečný Jiří1977 SK Jupiter76
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr76
266.Barták Jiří1953 Start Jihlava72
Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň72
Helar Jakub1992 Start Jihlava72
Jerman Pavel1964 BaC Kladno72
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov72
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most72
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno72
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek72
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně72
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín72
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice72
Zrůna Marek1989 VSK Slavia TU Liberec72
278.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha68
279.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň66
280.Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno62
281.Slepička Martin1970 SK Jupiter60
282.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov59
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové59
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov59
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka59
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
290.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha58
291.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín54
Černík Jaroslav1995 TJ Slovan Karlovy Vary54
Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové54
Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové54
Fetr Daniel1974 VSK Slavia TU Liberec54
Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha54
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary54
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov54
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov54
Jelínek Stanislav1955 BC RSC Brno54
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most54
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov54
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Svoboda Petr1976 SK Podolí54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
309.Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany52
310.Bernacik Stanislav1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka50
Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha50
Hanák František1968 ABC Brno50
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec50
Komarovský Petr1965 ABC Brno50
316.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most48
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most48
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové48
Potůček Jan1982 TJ Montas Hradec Králové48
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň48
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice48
322.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec46
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec46
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha46
325.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže42
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže42
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže42
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
329.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava40
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Depta Jaromír1979 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava40
Krauz Martin1985 TJ Slavoj Český Těšín40
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec40
Patera Jindřich1975 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
337.Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice38
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most38
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most38
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice38
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
343.Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně36
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc36
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně36
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Perutka Jiří1968 SK Badminton Přerov36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice36
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany36
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera36
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně36
356.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín34
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka34
Tkáč Petr1963 Slavoj Podivín34
359.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice30
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice30
362.Balon Karel1965 TJ Proboštov26
Lexa Alan1993 BC RSC Brno26
Ondrášek David1996 Super Stars Most26
Port Pavel1976 TJ Proboštov26
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera26
367.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany24
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany24
369.Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec23
370.Bambas Ondřej1989 TJ Libín 1096 Prachatice22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice22
373.Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
Rafaj Michal1978 SK Podolí20
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
376.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové18
377.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany16
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany16
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany16
380.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha14
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Janeček Stanislav1975 SK Podolí14
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Klačanský Juraj1964 Sokol Vranovice14
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice14
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Vonšák Martin1986 Sokol Vranovice14
391.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany12
Valenta Marek1994 TJ Sokol Vodňany12
393.Steiner Miroslav1963 TJ Sokol Doubravka10
394.Čapatý Lubomír1975 BCC Řečkovice6
Odstrčil Martin1987 VSK Universita Brno6
1.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.5024
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4760
3.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2944
4.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2640
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2262
6.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2256
7.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2224
8.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň1976
9.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
10.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec1936
11.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1712
12.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně1581
13.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1312
14.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1280
15.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1256
16.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1160
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1081
18.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1080
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha972
20.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha944
21.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín871
22.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové865
23.Louda Jiří1995 USK Plzeň790
24.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha781
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
26.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
27.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno736
28.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most726
29.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice716
30.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha712
31.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem671
32.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka650
33.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov624
34.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno600
35.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha596
36.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice592
37.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava550
38.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec533
39.Ptáček David1993 BK Kopřivnice529
40.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha515
41.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně510
42.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem504
43.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov502
44.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška488
Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek488
46.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov480
47.Rombald Martin1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)468
48.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška460
49.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice440
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha440
51.Fridrich Václav1977 BaC Kladno390
Port Jan1972 TJ Proboštov390
53.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové384
54.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov378
55.Král Martin1994 BK TJ Baník Most366
56.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové340
57.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha331
58.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice319
59.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže315
60.Filz Jan1975 SK Prosek Praha304
61.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec295
62.Slabý Otto1984 USK Plzeň294
63.Jirásek Jan1972 BaC Kladno292
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň292
65.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí288
66.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov280
67.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha277
68.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice270
69.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí262
70.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín261
71.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov258
72.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice257
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov257
74.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov252
Poříz Leoš1974 Start Jihlava252
76.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno247
77.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton231
78.Repiar Samuel1994 Super Stars Most228
79.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)220
80.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást219
81.Látal Petr1975 TJ Proboštov218
82.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most216
83.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter211
84.Motejl Jakub1995 Super Stars Most202
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov202
86.Parkos David1974 SKB Český Krumlov199
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec199
88.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové191
89.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice188
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most188
91.Raschka David1978 BC 66 Ivančice179
92.Bohm Michal1987 USK Plzeň174
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
95.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice167
96.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most166
97.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
98.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka161
99.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha160
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka160
101.Popilka Pavel1977 USK Plzeň155
102.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha152
103.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice151
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové151
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže151
106.Helar Ondřej1995 Start Jihlava150
Týc Filip1971 BaC Kladno150
108.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha148
109.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka146
110.Klusoň Jan1993 TJ Astra ZMZ Praha144
111.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek138
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec138
113.Čapek Jiří1975 Super Stars Most136
114.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka133
Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně133
116.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov130
Šot Michal1988 SK BC Premiera130
118.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice126
Konůpka Jiří1965 BaC Kladno126
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov126
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň126
122.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Pistulka Radek1997 USK Plzeň120
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška120
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně120
126.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno118
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást118
128.Behenský Roman1967 Spartak Chrást116
129.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice113
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice113
131.Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov112
132.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice110
133.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice107
134.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter104
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr104
136.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most102
137.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha100
Parkán Tomáš1979 SK Prosek Praha100
139.Drudík Ota1992 USK Plzeň98
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice98
141.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha96
Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové96
144.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín94
Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
147.Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň90
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka90
149.Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha88
150.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň86
151.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka84
152.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
153.Štursa Martin1983 SK Podolí78
154.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha76
155.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most74
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň74
157.Hába Tomáš1993 Super Stars Most72
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov72
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno72
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška72
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové72
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška72
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov72
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně72
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín72
167.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí66
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
169.Jareš Michael1993 Super Stars Most62
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov62
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka62
172.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice59
173.Vacek Petr1994 TJ Sokol Doubravka58
174.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové54
Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most54
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava54
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno54
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice54
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík54
187.Komarovský Petr1965 ABC Brno52
188.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže50
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno50
Volf Adam1989 Sokol Svatá50
191.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
194.Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr46
195.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera42
Schoř Marek1972 BaC Kladno42
198.Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc40
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Slepička Martin1970 SK Jupiter40
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň40
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice40
204.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové36
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek36
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně36
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice36
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
213.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha32
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže32
215.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže30
Jerman Pavel1964 BaC Kladno30
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
218.Micka Radek1989 TJ Proboštov26
Seknička Martin1979 SK BC Premiera26
220.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany24
221.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec23
222.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha22
Helar Jakub1992 Start Jihlava22
224.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže20
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha20
226.Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
228.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany16
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera16
230.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha14
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň14
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka14
Ondrášek David1996 Super Stars Most14
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most14
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
237.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany12
238.Hanák František1968 ABC Brno10
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
241.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany8
242.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín6
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany6
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany6
246.Kolíbal Miroslav1979 VSK VUT Brno4
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4360
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4192
3.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice4064
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3424
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha3144
6.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2656
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha2656
8.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2176
9.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1992
10.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1920
11.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1760
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1696
13.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1320
14.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1272
15.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
16.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1104
17.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1096
18.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
19.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha925
20.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
21.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov901
22.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek874
23.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice821
24.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most808
25.Koldová Veronika1994 Super Stars Most796
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha780
27.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň760
28.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka756
29.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec734
30.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava710
31.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové684
32.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most624
33.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně541
34.Fričová Anna1993 TJ Proboštov536
35.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec522
36.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice509
37.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška494
38.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha486
39.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov456
40.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice438
41.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov404
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové404
43.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice403
44.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín394
45.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava392
46.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice390
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň387
48.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most376
49.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)372
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice372
51.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá352
52.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.341
53.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov319
54.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
55.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín314
56.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň309
57.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha303
58.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice300
59.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem294
60.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov282
61.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice270
62.Hončíková Hana1979 BaC Kladno259
63.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové256
64.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
65.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha248
66.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka247
67.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň242
68.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice236
Vítková Adéla1983 Start Jihlava236
70.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha232
Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)232
72.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem231
73.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška228
74.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno225
75.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov222
76.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most216
77.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže211
78.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín210
79.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec207
80.Stárková Milada1978 BaC Kladno204
81.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha200
82.Kokošková Radka1991 Super Stars Most192
83.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most188
84.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice186
85.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary178
86.Pořízová Radka1977 Start Jihlava170
87.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice167
88.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem160
89.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice158
90.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice155
91.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem151
92.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov150
93.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera146
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha146
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most146
96.Vocelková Anna1994 USK Plzeň140
97.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno138
98.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
99.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem126
100.Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha120
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně120
Toncarová Věra1969 BaC Kladno120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
105.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr118
106.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně108
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno108
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno108
110.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek102
111.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha100
112.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška96
Panochová Jana1997 Super Stars Most96
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha96
115.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov95
116.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno92
117.Vítková Adéla1992 Start Jihlava89
118.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most84
119.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic80
Repiská Martina1995 VSK Slavia TU Liberec80
121.Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)79
122.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška78
123.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice76
124.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže74
125.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice73
Purdešová Barbora1984 ABC Brno73
127.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha72
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr72
Zacharová Lenka1986 Slavoj Plzeň72
130.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)66
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška66
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha66
Slavíková Zita1970 SK Podolí66
134.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka64
135.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň62
136.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera59
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín59
139.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice54
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
144.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha53
145.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice52
146.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera50
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže50
148.Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí46
149.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sahánková Jana1987 USK Plzeň42
151.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně40
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov40
154.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň36
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
Přinosilová Petra1977 ABC Brno36
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek36
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek36
159.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno34
160.Nečasová Jitka1984 SK Podolí32
161.Maršálková Eliška1996 SK Podolí30
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno30
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
164.Románková Monika1988 ABC Brno24
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka24
166.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
167.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
Jakubová Martina1976 SK Podolí20
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno20
170.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Krebsová Kateřina1975 VSK VUT Brno14
172.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany12
173.Častová Andrea1997 TJ Proboštov10
174.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže8
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
Huspeková Eva1974 SK Podolí8
177.Ptáčková Simona1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton4
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton4
Žilková Petra1989 VSK Universita Brno4
180.Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín1
Řeholová Vendula1988 VSK Universita Brno1
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4720
2.Erbenová Monika1986 BaC Kladno4464
Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4464
4.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4224
5.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4120
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3944
7.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3824
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3712
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2992
10.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2656
11.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2512
12.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2224
Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec2224
14.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2157
15.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1984
16.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1936
17.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1800
18.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1765
19.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1696
20.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most1600
21.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1566
22.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1520
23.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1496
24.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1456
25.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1445
26.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1416
27.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1368
28.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1365
29.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1355
30.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1341
31.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové1326
32.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1320
33.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1301
34.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1272
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1272
36.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1190
37.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek1106
38.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1046
39.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha1036
40.Bobrovská Barbora1982 VSK Slavia TU Liberec1000
41.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava926
42.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek898
43.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most887
44.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice856
45.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha840
46.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně821
47.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice789
48.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň760
Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec760
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha760
51.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov694
52.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most652
53.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň622
54.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí604
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška571
56.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové568
57.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov564
58.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)537
59.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov526
60.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem520
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
Krejčová Kateřina1993 USK Plzeň520
Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
64.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov480
65.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most464
66.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín454
67.Fričová Anna1993 TJ Proboštov449
68.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice447
69.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov431
70.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec430
71.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň427
72.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha425
73.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava393
74.Hončíková Hana1979 BaC Kladno390
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem390
76.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice385
77.Kokošková Radka1991 Super Stars Most382
78.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška379
79.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most370
80.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín352
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín352
82.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno351
83.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice349
84.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň343
85.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha339
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most339
87.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové312
88.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice307
89.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice300
90.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem293
91.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha290
92.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice281
Pořízová Radka1977 Start Jihlava281
94.Hnilicová Eva1984 Sokol Radotín Meteor Praha280
95.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín277
96.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha255
97.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice238
98.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice229
100.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice226
101.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá225
102.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha223
103.Stárková Milada1978 BaC Kladno222
104.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže219
105.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice214
106.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka212
107.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov207
Vítková Adéla1983 Start Jihlava207
109.Panochová Jana1997 Super Stars Most204
110.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň203
111.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary198
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary198
113.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno186
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno186
115.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň184
116.Vítková Adéla1992 Start Jihlava182
117.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera181
118.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr175
119.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha174
120.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem155
121.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov153
122.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov151
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov151
124.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov150
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně150
Straková Lenka1979 TJ Sokol Doubravka150
Toncarová Věra1969 BaC Kladno150
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást150
129.Vocelková Anna1994 USK Plzeň146
130.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha144
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)144
132.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno138
133.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov132
135.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice130
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem130
137.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most126
138.Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)120
Sahánková Jana1987 USK Plzeň120
140.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter118
141.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno114
143.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter100
144.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha96
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové96
147.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka88
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň88
149.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka86
150.Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice79
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice79
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín79
154.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Zacharová Lenka1986 Slavoj Plzeň78
156.Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice75
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice75
158.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav72
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice72
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně72
Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)72
Lepková Klára1991 BKV Plzeň72
163.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže66
165.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška60
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí60
Slavíková Zita1970 SK Podolí60
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška60
169.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín59
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha59
Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
173.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže58
Přinosilová Petra1977 ABC Brno58
175.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.54
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha54
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha54
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek54
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek54
180.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně40
181.Nečasová Jitka1984 SK Podolí38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
183.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
Malastová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
186.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno26
189.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže24
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka24
191.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera23
192.Románková Monika1988 ABC Brno20
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka20
194.Fremrová Jaroslava1979 SK Jupiter16
195.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany14
Huspeková Eva1974 SK Podolí14
Jakubová Martina1976 SK Podolí14
Kubíková Barbora1976 VSK VUT Brno14
Marková Květa1988 TJ Sokol Vodňany14
Morávková Zuzana1976 VSK VUT Brno14
201.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Řeholová Vendula1988 VSK Universita Brno10
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Žilková Petra1989 VSK Universita Brno10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5024
2.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic4672
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2944
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2624
5.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2600
6.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2304
7.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2256
8.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2224
9.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1976
10.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
11.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1936
12.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1752
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1381
14.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1326
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1312
16.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1280
17.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha1256
18.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1205
19.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1174
20.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1160
21.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1081
22.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně1061
23.Bobrovská Barbora1982 VSK Slavia TU Liberec1000
24.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha816
25.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
26.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
27.Koldová Veronika1994 Super Stars Most726
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha652
29.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové644
30.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha638
31.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov624
32.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice600
33.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška571
34.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava550
35.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha544
36.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín539
37.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov528
38.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha523
39.Hončíková Hana1979 BaC Kladno522
40.Fričová Anna1993 TJ Proboštov518
41.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov508
42.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov496
43.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek488
44.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha472
45.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)468
46.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem420
47.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka404
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň390
49.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže389
50.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice376
51.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most374
52.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most366
53.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha360
54.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno355
55.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška350
56.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha331
Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most331
58.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov330
59.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice319
60.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška318
61.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice306
62.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice300
63.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most296
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha296
65.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka295
66.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec279
67.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí270
68.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov269
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice269
70.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň267
71.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice257
72.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec254
73.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov252
Pořízová Radka1977 Start Jihlava252
75.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové247
76.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha244
77.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek238
78.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice236
79.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové235
80.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá233
81.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň223
82.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov221
83.Kokošková Radka1991 Super Stars Most212
84.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice211
85.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha210
86.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň207
87.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice203
88.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most200
89.Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov199
90.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno198
91.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem187
92.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice185
93.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha182
94.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice179
95.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary178
96.Vítková Adéla1983 Start Jihlava174
97.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň170
98.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno164
99.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most162
100.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové160
101.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha152
102.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice151
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice151
104.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov150
105.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín148
106.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov144
Stárková Milada1978 BaC Kladno144
108.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha139
109.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most138
110.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha136
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice136
112.Straková Lenka1979 TJ Sokol Doubravka134
113.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem133
114.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha132
115.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera130
116.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno126
Vocelková Anna1994 USK Plzeň126
118.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter122
119.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice120
Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
123.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno118
124.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem116
125.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice113
126.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice112
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov112
128.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně108
129.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň104
130.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr100
131.Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)99
132.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov96
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany96
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha96
135.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka94
Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava94
138.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most90
Panochová Jana1997 Super Stars Most90
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín90
141.Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka86
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást86
143.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka84
144.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka82
145.Hnilicová Eva1984 Sokol Radotín Meteor Praha80
146.Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
147.Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí78
148.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem76
149.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr74
150.Lošáková Iveta1988 BK Kopřivnice72
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně72
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška72
153.Slavíková Zita1970 SK Podolí66
Vítková Adéla1992 Start Jihlava66
155.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice59
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
157.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha56
158.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň54
Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha54
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Sahánková Jana1987 USK Plzeň54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
166.Chlapíková Vendula1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno50
168.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové48
170.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže46
171.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera42
Nečasová Jitka1984 SK Podolí42
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter42
174.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera40
Šlaisová Petra1977 Spartak Chrást40
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín40
180.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
181.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Blažejová Zdenka1972 Jiskra Nejdek36
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice36
Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
186.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže32
187.Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
189.Behenská Božena1967 Spartak Chrást26
Havránková Martina1993 SK BC Premiera26
191.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
192.Fremrová Jaroslava1979 SK Jupiter18
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Malastová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
195.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera16
196.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter14
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Románková Monika1988 ABC Brno14
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha14
201.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže12
202.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno10
Přinosilová Petra1977 ABC Brno10
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka10
205.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany8
206.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany6
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany6
Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín6
Ptáčková Simona1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
210.Kubíková Barbora1976 VSK VUT Brno4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC Dospělí Králův Dvůr - Králův DvůrC25.02.2012
2GPC Dospělí TU Liberec - LiberecC25.02.2012
3GPC Dospělí Dobruška - DobruškaC25.02.2012
4GPA Dospělí VC města Plzně - PlzeňA04.03.2012
5GPD Dospělí Prachatice - PrachaticeD10.03.2012
6GPD Dospělí Super Stars Most - MostD11.03.2012
7GPE Dospělí Brno Jehnice - JehniceE17.03.2012
8GPD Dospělí Brno Jehnice - JehniceD17.03.2012
9GPB Dospělí Jouda Cup Astra ZM - Astra PrahaB18.03.2012
10GPC Dospělí Olomouc - OlomoucC24.03.2012
11GPE Dospělí Plzeň - PlzeňE24.03.2012
12Přeb.Ústec.kraje SS Most Dospělí - MostD25.03.2012
13Přeb.Liber.kraje TU Liberec Dospělí - LiberecD25.03.2012
14GPC Dospělí Jihlava - JihlavaC31.03.2012
15GPC Dospělí České Budějovice - Č. BudějoviceC31.03.2012
16GPC Dospělí Velká cena Kladna - KladnoC31.03.2012
17GPD Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňD07.04.2012
18GPC Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňC07.04.2012
19GPE Dospělí Vodňany - VodňanyE14.04.2012
20GPA Dospělí Mem.P.Sima TU Liberec - LiberecA22.04.2012
21GPC Dospělí Ostrov n.Ohří - Ostrov n. OhříC28.04.2012
22GPC Dospělí Bad.Akad.L.Kroce SS Most - MostC12.05.2012
23GPC Dospělí Thun Cup Nejdek - NejdekC13.05.2012
24GPC Dospělí Vel.cena Teplic - TepliceC19.05.2012
25GPC Dospělí Vel.cena Kladna - KladnoC09.06.2012
26GPC Dospělí Akad.MČR Jehnice - JehniceC11.06.2012
27GPC Dospělí - DobruškaC02.09.2012
28GPA Benátecký pohár - Benátky n. J.A09.09.2012
29Kladno Cup - KladnoC15.09.2012
30GPD Dospělí - TepliceD22.09.2012
31GPD Dospělí - Bílá Hora PlzeňD22.09.2012
32Memoriál Holobradého - Praha-VinořA23.09.2012
33GPC Dospělí - LiberecC06.10.2012
341. GPC Dospělí - OpavaC06.10.2012
351. GPC Dospělí - IvančiceC06.10.2012
36GPC Dospělí - České BudějoviceC13.10.2012
371. GPD Dospělí - BrnoD20.10.2012
381. GPE Dospělí - BrnoE20.10.2012
39GP D - PlzeňD20.10.2012
40GP E - PlzeňE20.10.2012
41GP B dospělých - MostB28.10.2012
42O Hradeckého lva - Hradec KrálovéB04.11.2012
432. GPC Dospělí - PřerovC10.11.2012
44Memoriál Bílka - PrahaC17.11.2012
452. GPC Dospělí - ChropyněC17.11.2012
46GPC Dospělí - Český KrumlovC24.11.2012
47GPC Dospělí - MostC24.11.2012
48GPC Dospělí - Hradec KrálovéC24.11.2012
49GPD Dospělí - Králův DvůrD25.11.2012
50Vánoční Grand Prix C - PlzeňC08.12.2012
51GPD Dospělí - LiberecD15.12.2012
52GPD Dospělí - ProboštovD05.01.2013
53Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2013
54Oblatní přebor dospělí - České BudějoviceSKP19.01.2013
55Oblatní přebor dospělí - Hradec KrálovéSKP19.01.2013
56Oblatní přebor dospělí - LiberecSKP19.01.2013
57Oblatní přebor dospělí - PrahaSKP19.01.2013
58Oblatní přebor dospělí - PřerovSKP19.01.2013
59Oblatní přebor dospělí - Západočeská oblastSKP19.01.2013
60Oblastní přebor dospělí - Benátky nad JizerouSKP19.01.2013
61Oblatní přebor dospělí - Brno-JehniceSKP20.01.2013
62GPD Dospělí - Králův DvůrD02.02.2013
63MČR dospělí - MostMČR03.02.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading