logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 12.02.2013

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.05.2012 - 12.02.2013
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2832
2.Louda Jiří1995 USK Plzeň2432
3.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2214
4.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1670
5.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1534
6.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1508
7.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1384
8.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most1301
9.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1269
10.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1256
11.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
12.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1136
13.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1070
14.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1046
15.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha812
16.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec758
17.Pistulka Radek1997 USK Plzeň691
18.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice682
19.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže676
20.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.661
21.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha660
22.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže652
23.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice626
24.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.620
25.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha597
26.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín588
27.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice501
28.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň363
29.Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové357
30.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice333
31.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice332
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové332
33.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka299
34.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most277
35.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most257
36.Král Martin1994 BK TJ Baník Most247
37.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice235
38.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška230
39.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň228
40.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň223
41.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška219
42.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov179
44.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha175
45.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov173
46.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov166
47.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany161
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha161
49.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně160
50.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice149
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín149
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha149
53.Motejl Jakub1995 Super Stars Most148
54.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice142
55.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.140
56.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov139
57.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov137
58.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice132
Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha132
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín132
61.Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín131
62.Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou127
63.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň126
64.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.121
65.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek119
66.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha118
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem118
68.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice113
70.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov111
71.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most108
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.108
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov108
74.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň102
75.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem101
76.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná94
77.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most93
78.Repiar Samuel1994 Super Stars Most80
79.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín76
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka76
81.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno66
83.Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha63
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most63
85.Adamec Jan1997 USK Plzeň59
Bečvář Kamil1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice59
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně59
Řasa Jan1994 SK Prosek Praha59
90.Ondrášek David1996 Super Stars Most56
91.Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně54
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka54
Zrza Bronislav1998 SK Podolí54
94.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha46
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha46
96.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.40
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice40
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice40
101.Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín36
107.Baroch Pavel1997 TJ Spoje Praha33
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov33
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice33
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)33
111.Kubal Jiří1995 Super Stars Most30
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha30
113.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most26
1.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové3104
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3104
3.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2752
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2304
5.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2120
6.Král Martin1994 BK TJ Baník Most2021
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most2021
8.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1796
9.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1551
10.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha1541
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha1541
12.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň1504
13.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1384
14.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1349
15.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1340
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1340
17.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1304
18.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1286
19.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1219
20.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
21.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1189
22.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1077
23.Motejl Jakub1995 Super Stars Most1060
24.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1058
25.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1040
26.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1022
27.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1010
28.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec999
29.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most874
30.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.853
31.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov693
32.Repiar Samuel1994 Super Stars Most686
33.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže629
34.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice573
35.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek562
36.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov555
37.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice540
38.Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové496
39.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové363
40.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně324
41.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice301
42.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha300
43.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka282
44.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov281
45.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha271
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha271
47.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha258
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha258
49.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.252
50.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov251
51.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice240
52.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka206
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka206
54.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha205
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most205
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín205
57.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška203
58.Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov192
59.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice186
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice186
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška186
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.186
63.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem185
64.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most167
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín167
66.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice157
67.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín151
68.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň150
69.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany139
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň139
71.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.133
72.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
74.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem131
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná131
76.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
77.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov113
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha113
79.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most108
80.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice86
81.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha79
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice79
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně79
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně79
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno79
86.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
87.Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou60
88.Bečvář Kamil1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov59
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín59
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most59
Řasa Jan1994 SK Prosek Praha59
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice59
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice59
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice59
97.Kubal Jiří1995 Super Stars Most54
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc54
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha54
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc54
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín54
105.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
106.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most26
Ondrášek David1996 Super Stars Most26
1.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2832
2.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha1976
3.Louda Jiří1995 USK Plzeň1904
4.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1872
5.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1824
6.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1624
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1424
8.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1365
9.Král Martin1994 BK TJ Baník Most1286
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1280
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1256
12.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň1138
13.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1062
14.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1028
15.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1011
16.Pistulka Radek1997 USK Plzeň875
17.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně860
18.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.691
19.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice616
20.Motejl Jakub1995 Super Stars Most576
21.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín552
22.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice501
23.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice482
24.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín468
25.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha456
26.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice411
27.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice378
28.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice347
29.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže313
30.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže311
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška311
32.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec291
33.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška285
34.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most281
35.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
36.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov263
37.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha258
38.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha233
39.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most229
40.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov214
41.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně205
42.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany199
43.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové192
44.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov187
45.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most185
46.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
47.Repiar Samuel1994 Super Stars Most152
48.Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou151
49.Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín149
50.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice137
51.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha133
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha133
53.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
54.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov131
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem131
56.Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín130
57.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice126
58.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň120
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov120
60.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice115
61.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most112
62.Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov108
63.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín94
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem94
65.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov90
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most90
67.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno86
68.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice79
69.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek78
70.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most76
71.Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové73
72.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice72
Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
Zrza Bronislav1998 SK Podolí72
76.Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně66
77.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha59
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov59
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně59
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha59
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice59
84.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice54
86.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most46
87.Baroch Pavel1997 TJ Spoje Praha40
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně40
Ondrášek David1996 Super Stars Most40
Řasa Jan1994 SK Prosek Praha40
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice40
94.Kubal Jiří1995 Super Stars Most36
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná36
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2406
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2384
3.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2352
4.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2309
5.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2117
6.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1664
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1599
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1376
9.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1334
10.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1286
11.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1200
12.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1136
13.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1061
14.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1040
15.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška845
16.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov715
17.Panochová Jana1997 Super Stars Most676
18.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary652
19.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice554
20.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice553
21.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice546
22.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha458
23.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav430
24.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most428
25.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice422
26.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí417
27.Vocelková Anna1994 USK Plzeň340
28.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha333
29.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary296
30.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá285
31.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
32.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín276
33.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha261
34.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most237
35.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice228
36.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)213
37.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha211
38.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most205
39.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem184
40.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice179
41.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice164
42.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem161
43.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov155
44.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice153
45.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov151
46.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín148
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem148
48.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice143
49.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové139
50.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice137
51.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže132
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno132
53.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice131
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most131
55.Baxová Jana1997 Keramika Chlumčany127
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov127
57.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice125
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha119
59.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most118
60.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most117
61.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov114
62.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín113
63.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín112
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín112
65.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany108
66.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov107
67.Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)101
68.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.90
69.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec88
70.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno86
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové86
72.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice84
73.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha80
74.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice76
75.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice73
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
77.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín72
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín72
79.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně66
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany66
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov66
82.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most63
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice63
84.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha59
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí59
86.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka54
90.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha48
91.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha46
Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)46
93.Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem42
94.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně40
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín40
96.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
99.Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha33
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha33
101.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most30
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem30
103.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice18
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3190
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha3040
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha2912
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2912
5.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2459
6.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2384
7.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2357
8.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně2192
9.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1829
10.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1781
11.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1411
12.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha1396
13.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1340
14.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1280
15.Panochová Jana1997 Super Stars Most1268
16.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1261
17.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1211
18.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1186
19.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most1171
20.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1046
21.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice981
22.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice939
23.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice906
24.Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)853
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)853
26.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice789
27.Vocelková Anna1994 USK Plzeň751
28.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice739
29.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav710
30.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha671
31.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary655
32.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov624
33.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most604
34.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín520
35.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice468
36.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha415
37.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí413
38.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže313
39.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov282
40.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
41.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice271
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem271
43.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice253
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha252
45.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá233
46.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most223
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec223
48.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice207
49.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany193
50.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most187
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most187
52.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem185
53.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice174
54.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín167
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín167
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem167
58.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha151
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov151
60.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov144
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov144
62.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov140
63.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice133
64.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
66.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.126
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín126
68.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most113
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice113
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín113
71.Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín108
72.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice86
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov86
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice86
75.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.83
76.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha79
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové79
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové79
79.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí73
80.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem72
82.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno66
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno66
84.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně60
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně60
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany60
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
88.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně59
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín59
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha59
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha59
92.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice54
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice54
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín54
98.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most46
99.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2832
2.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2144
3.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1957
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1904
5.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1856
6.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1824
7.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1574
8.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1526
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1376
10.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1286
11.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1200
12.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1019
13.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov955
14.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice951
15.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary875
16.Panochová Jana1997 Super Stars Most768
17.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most710
18.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška691
19.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.656
20.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška622
21.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav582
22.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice555
23.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín437
24.Vocelková Anna1994 USK Plzeň382
25.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice378
26.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most361
27.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha360
28.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice347
29.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice333
30.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá315
31.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice311
32.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha276
33.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice261
34.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)259
35.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
36.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem248
37.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany233
38.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice209
39.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže205
40.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov199
41.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec185
42.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice179
43.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov166
44.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí152
45.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most149
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín149
47.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín148
48.Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)133
49.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary132
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
52.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice131
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem131
54.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín130
55.Baxová Jana1997 Keramika Chlumčany127
56.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov126
57.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice120
58.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice113
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha113
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov113
61.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín112
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most112
63.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov95
64.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha94
65.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most90
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín90
67.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno86
68.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice79
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha79
70.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany78
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka78
72.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most76
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem76
74.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno73
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové73
76.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice72
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové72
79.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně66
80.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha59
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov59
Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
84.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
89.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně40
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín40
Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha40
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice40
93.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně36
Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem36
96.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading