logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 18.02.2013

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2012 - 18.02.2013
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2750
2.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2520
Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2520
4.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2200
5.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2190
6.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1230
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1230
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1230
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1230
10.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1100
12.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1070
13.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most990
14.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže910
15.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň880
16.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha830
17.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice560
18.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha544
19.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.530
20.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka508
21.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové500
22.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice490
23.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška470
24.Kural Martin1999 USK Plzeň454
25.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec436
26.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice428
27.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice400
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno400
29.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice332
30.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice296
31.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek278
32.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha272
33.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice266
34.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most224
35.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun216
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška216
37.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice204
38.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice200
39.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň180
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice180
41.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice174
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most174
43.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec170
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov170
45.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice168
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most168
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice168
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná168
49.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec166
50.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha162
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha162
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec162
53.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec156
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín156
55.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov150
56.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice148
57.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera146
58.Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha144
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška144
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most144
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha144
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň144
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice144
65.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Jeníček Filip1997 Super Stars Most140
67.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha138
69.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha132
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov132
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec132
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka132
73.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha126
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov126
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov126
77.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov120
78.Zrza Bronislav1998 SK Podolí118
79.Ondrášek David1996 Super Stars Most116
80.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
84.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem112
85.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň108
Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška108
Feith Marek1996 BC 66 Ivančice108
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška108
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice108
90.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha102
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně102
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha102
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava102
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně102
95.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec96
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.96
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha96
98.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec94
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem94
100.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice92
101.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice90
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
103.Hák Kamil1998 Super Stars Most86
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most86
105.Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha84
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice84
107.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most82
108.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška80
109.Flegr Dominik1997 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)78
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín78
111.Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary72
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně72
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín72
114.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec68
115.Čipera Jakub1996 TJ Týnec nad Sázavou66
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně66
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň66
119.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most64
120.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec60
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)60
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec60
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha60
124.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha54
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík54
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík54
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava54
137.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice52
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec52
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem52
140.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň48
Valenta Milan1997 TJ Sokol Doubravka48
142.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov42
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice42
Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most42
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
147.Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Grebennikov Pavel1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže36
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Macák Jan1999 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové36
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha36
156.Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice30
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice30
158.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice28
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šebek Jakub1997 Super Stars Most28
162.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
163.Mutl Filip1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)24
164.Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice18
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec18
168.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice16
169.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha12
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)12
Špaňhel Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha12
172.Le Bao Lam1997 Super Stars Most6
1.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec2830
2.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2734
3.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2680
Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2680
5.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2280
Pistulka Radek1997 USK Plzeň2280
7.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec2190
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2190
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1950
10.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1630
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1480
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1470
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1470
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1470
15.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice1400
16.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1340
17.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1230
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1230
19.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha1100
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1100
22.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka1070
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka1070
24.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice990
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška990
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška990
27.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové960
28.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice880
29.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha830
30.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice760
31.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka628
32.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha550
33.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň508
34.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice502
35.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice406
36.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno400
37.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice358
38.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice300
40.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most296
41.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška280
42.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most278
43.Kural Martin1999 USK Plzeň270
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek270
45.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha264
46.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun252
47.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most246
48.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec228
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most228
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice228
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice228
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín228
53.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška222
54.Jeníček Filip1997 Super Stars Most218
55.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška216
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná216
57.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška210
58.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec199
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera199
60.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha198
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice198
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice198
64.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov186
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov186
66.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec182
67.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou180
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou180
Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha180
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec180
71.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec176
72.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem174
74.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem164
75.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha162
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha162
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha162
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha162
79.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov160
80.Zrza Bronislav1998 SK Podolí157
81.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice150
Feith Marek1996 BC 66 Ivančice150
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice150
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice150
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice150
86.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice147
87.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň144
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)144
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha144
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov144
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín144
93.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň138
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
95.Ondrášek David1996 Super Stars Most134
96.Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně132
97.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.126
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha126
99.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec125
100.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec122
101.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov120
Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže120
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov120
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín120
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
109.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most118
110.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha108
Flegr Dominik1997 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha108
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně108
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně108
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava108
116.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most104
117.Hák Kamil1998 Super Stars Most102
118.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem90
119.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec84
121.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most80
122.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec76
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec76
124.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec73
125.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Čipera Jakub1996 TJ Týnec nad Sázavou72
Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha72
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň72
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové72
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha72
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha72
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice72
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava72
137.Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary66
138.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most64
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem64
140.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
142.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov54
Grebennikov Pavel1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice54
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně54
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík54
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík54
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně54
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
156.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice52
Šebek Jakub1997 Super Stars Most52
158.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice38
159.Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Macák Jan1999 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Mutl Filip1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
166.Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec26
169.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice23
170.Le Bao Lam1997 Super Stars Most14
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2920
2.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2840
3.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2280
4.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2190
5.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1710
6.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1632
7.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1470
8.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1230
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1230
10.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice960
11.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha940
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže900
13.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň880
14.Pistulka Radek1997 USK Plzeň860
15.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec830
16.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice704
17.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška670
18.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha622
19.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.600
20.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice544
21.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno500
22.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové460
23.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice432
24.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka430
25.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice356
26.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška344
27.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek320
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov320
29.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.310
30.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice308
31.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže304
32.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška280
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň280
34.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov270
35.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov268
36.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha246
37.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most244
38.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice200
39.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun198
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha198
41.Jeníček Filip1997 Super Stars Most188
42.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín180
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín180
44.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov162
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha162
46.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec160
47.Ondrášek David1996 Super Stars Most154
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
49.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice150
50.Zrza Bronislav1998 SK Podolí146
51.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha144
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most144
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice144
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice144
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec144
56.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec140
57.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice126
Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha126
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most126
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška126
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most126
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice126
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov126
64.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec124
65.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín120
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň120
67.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice114
68.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice108
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška108
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška108
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice108
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec108
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
75.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem106
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem106
77.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec100
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most100
79.Hák Kamil1998 Super Stars Most90
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha90
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)90
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec90
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
85.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most86
86.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec84
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem84
88.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem76
89.Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary72
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice72
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha72
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice72
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice72
96.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka66
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
98.Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice54
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha54
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná54
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně54
110.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
111.Le Bao Lam1997 Super Stars Most38
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec38
114.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha36
Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha36
Flegr Dominik1997 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov36
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.36
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně36
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně36
Špaňhel Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice36
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice36
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava36
131.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice28
Šebek Jakub1997 Super Stars Most28
133.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec26
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
136.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most18
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most18
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem18
139.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem14
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2440
2.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2110
3.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2080
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2000
5.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1580
6.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1470
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1470
8.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1392
9.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1340
10.Panochová Jana1997 Super Stars Most1240
11.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1040
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha860
13.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha800
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
15.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice782
16.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice760
18.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov704
19.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary700
20.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most630
21.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška600
22.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov574
23.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice550
24.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov534
25.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice530
26.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice526
27.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany492
28.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno430
29.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice400
30.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno388
31.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín356
32.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary350
33.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most332
34.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice290
35.Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary272
36.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno266
37.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov246
38.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka230
39.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice216
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most216
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí216
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.216
43.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.210
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže210
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice210
46.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice206
47.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice204
48.Homolková Helena1997 Sokol Jílové200
49.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov198
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha198
51.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška180
52.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most172
53.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most168
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
55.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha162
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška162
57.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice158
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most158
59.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov150
60.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most148
61.Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)144
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun144
63.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice136
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec136
65.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most132
66.Psotová Barbora1999 Super Stars Most130
67.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín126
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín126
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice126
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
71.Paurová Lucie1999 Super Stars Most124
72.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec114
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha114
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec114
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
76.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice112
77.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně108
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most108
Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most108
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška108
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice108
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec108
86.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec104
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec104
88.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí102
89.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové90
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice90
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most90
92.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec86
93.Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha84
94.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
95.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
96.Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně72
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha72
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
101.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc66
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek66
103.Černá Denisa1997 Super Stars Most60
104.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Brožová Lucie1996 Sokol Radotín Meteor Praha54
Čechová Eva1997 BK Kopřivnice54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové54
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná54
112.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec52
113.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec48
114.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec42
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha42
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice42
117.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem40
119.Častová Andrea1997 TJ Proboštov36
Frenková Jana1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice36
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice36
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
125.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice30
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno30
Sejková Hana1999 SK Podolí30
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha30
129.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice22
130.Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně18
131.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice14
134.Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov10
1.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2590
2.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha2220
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2220
4.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2190
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2190
6.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice2110
7.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1950
8.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1790
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1760
10.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1710
Panochová Jana1997 Super Stars Most1710
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1710
13.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1670
14.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1440
15.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1310
16.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov1238
17.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany1200
18.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1152
19.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1115
20.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1040
21.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
22.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice990
25.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha950
26.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice920
27.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín860
28.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov830
29.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha800
30.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno785
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno785
32.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov772
33.Paurová Lucie1999 Super Stars Most690
34.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín670
35.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice622
36.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary595
37.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice556
38.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška550
39.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice410
40.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov406
41.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno400
42.Homolková Helena1997 Sokol Jílové340
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka340
44.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí336
45.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška300
46.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín294
47.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice264
48.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha246
49.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most242
50.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most240
51.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice228
52.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most226
53.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice222
54.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha216
55.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov204
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov204
57.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice200
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most200
59.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most198
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice198
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice198
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most198
63.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže192
Psotová Barbora1999 Super Stars Most192
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most192
66.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most184
67.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice170
68.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín162
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha162
70.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha144
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové144
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice144
74.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec140
75.Homolková Klára2001 Sokol Jílové132
76.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice126
Černá Denisa1997 Super Stars Most126
Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most126
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.126
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha126
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice126
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
84.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec124
85.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun120
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
88.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec117
89.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec115
90.Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně108
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha108
92.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec104
93.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín90
Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně90
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín90
96.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí88
97.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec86
98.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice78
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice78
100.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec76
102.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem74
104.Janošová Petra2000 Sokol Jílové72
Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)72
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
110.Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové66
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové66
114.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec61
115.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek60
116.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice54
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha54
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice54
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno54
Sejková Hana1999 SK Podolí54
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice54
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha54
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín54
126.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice46
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice46
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
129.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec38
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice38
132.Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně36
133.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí34
134.Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice26
1.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně3070
2.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2430
3.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1920
4.Panochová Jana1997 Super Stars Most1670
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1560
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1520
7.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1470
8.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov1230
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1152
10.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1040
11.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha940
12.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice912
13.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany900
14.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary860
15.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most830
16.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha686
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška686
18.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
19.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov636
20.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice552
21.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
22.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice512
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice512
24.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha502
25.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno500
26.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov440
27.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov396
28.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín382
29.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary360
30.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška344
31.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška324
32.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice308
33.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno302
34.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
35.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice276
36.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška254
37.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín246
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice246
39.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.240
40.Homolková Helena1997 Sokol Jílové230
41.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice228
42.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most208
43.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most206
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí206
45.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže198
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice198
47.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most186
48.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín180
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha180
50.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most164
51.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice162
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov162
53.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha156
54.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov144
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice144
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary144
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
58.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno138
59.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice136
60.Psotová Barbora1999 Super Stars Most130
61.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha126
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice126
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové126
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha126
Prausová Lucie1996 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)126
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
67.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most124
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec124
69.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice120
70.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most118
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec118
72.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most112
73.Paurová Lucie1999 Super Stars Most110
74.Černá Denisa1997 Super Stars Most108
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.108
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška108
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha108
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice108
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most108
80.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec104
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec104
82.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec102
83.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí92
84.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín90
Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most90
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most90
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
88.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec84
89.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov80
90.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka78
91.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
92.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně72
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha72
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice72
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno72
97.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek66
98.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec64
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem64
100.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice54
Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové54
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná54
108.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Častová Andrea1997 TJ Proboštov52
110.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
111.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
112.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice38
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec38
114.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně36
Brožová Lucie1996 Sokol Radotín Meteor Praha36
Čechová Eva1997 BK Kopřivnice36
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc36
Frenková Jana1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice36
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice36
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně36
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
125.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec26
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec26
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice26
129.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov14
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading