logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 04.03.2013

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
04.03.2012 - 04.03.2013
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha3184
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2896
3.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2880
4.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2760
5.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2590
6.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2576
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2046
8.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1944
9.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1904
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1880
11.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice1760
12.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1600
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1456
14.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1344
15.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1261
16.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1220
17.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1202
18.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
19.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha1172
20.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1141
21.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1104
22.Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha1056
23.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1040
24.Segeč Jan1978 USK Plzeň1016
25.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové1011
26.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
27.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
29.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most886
30.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha766
31.Ptáček David1993 BK Kopřivnice762
32.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
33.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec756
34.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice751
35.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha728
36.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice726
37.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška702
38.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka668
39.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov588
40.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín587
41.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec571
42.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice563
43.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno518
44.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík480
45.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice465
46.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov458
47.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek456
48.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové454
49.Louda Jiří1995 USK Plzeň453
50.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most448
51.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec431
52.Port Jan1972 TJ Proboštov406
53.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha389
54.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha377
55.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov376
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov376
57.Fridrich Václav1977 BaC Kladno372
58.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava363
59.Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha360
60.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové354
61.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.328
62.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
63.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava308
64.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
65.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice289
66.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno287
67.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň280
Skála Mikuláš1989 Sokol Radotín Meteor Praha280
69.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)275
70.Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně274
71.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava268
72.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice266
73.Repiar Samuel1994 Super Stars Most260
74.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka259
75.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice255
76.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice253
77.Konůpka Jiří1965 BaC Kladno251
78.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice243
79.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov242
80.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec240
81.Holubec Pavel1970 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)238
82.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha237
83.Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)236
84.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)234
Slabý Otto1984 USK Plzeň234
86.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí232
87.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice231
88.Týc Filip1971 BaC Kladno229
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec229
90.Drudík Ota1992 USK Plzeň226
91.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha224
92.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most214
93.Michal Tomáš1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)211
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové211
95.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha208
Král Martin1994 BK TJ Baník Most208
97.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most206
98.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice202
99.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno201
100.Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň198
101.Popilka Pavel1977 USK Plzeň197
102.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice195
103.Filz Jan1975 SK Prosek Praha194
104.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most193
105.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha190
106.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka186
Sedláček Kamil1973 SK Podolí186
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava186
109.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec181
110.Horák Filip1990 BC RSC Brno178
111.Klíma Petr1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)176
112.Bohm Michal1987 USK Plzeň174
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun174
Látal Petr1975 TJ Proboštov174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
116.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera172
117.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice171
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice171
119.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha170
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka170
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)170
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice170
123.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže168
124.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
125.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec166
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov166
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka166
128.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec164
129.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň162
130.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov161
131.Parkos David1974 SKB Český Krumlov160
132.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter156
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň156
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov156
135.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň152
136.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové148
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice148
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice148
139.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže147
140.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice146
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka146
142.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha144
143.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže143
144.Motejl Jakub1995 Super Stars Most142
145.Behenský Roman1967 Spartak Chrást138
Štursa Martin1983 SK Podolí138
147.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice134
148.Patera Jindřich1975 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)132
149.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek128
150.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha126
Poláček Michal1974 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)126
152.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně122
Volf Adam1989 Sokol Svatá122
154.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha118
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice118
156.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň116
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka116
158.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton115
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice115
160.Jareš Michael1993 Super Stars Most114
161.Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně112
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
164.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně110
165.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most108
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně108
167.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem104
168.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí102
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň102
170.Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové101
171.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové100
172.Poříz Leoš1974 Start Jihlava99
173.Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov98
Raschka David1978 BC 66 Ivančice98
175.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové96
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň96
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem96
178.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.95
179.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín94
180.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice93
181.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice92
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov92
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov92
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)92
185.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové91
186.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice90
187.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové89
188.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.88
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice88
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové88
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň88
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň88
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha88
194.Helar Ondřej1995 Start Jihlava87
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška87
196.Vacek Petr1994 TJ Sokol Doubravka86
197.Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
199.Voves Tomáš1987 SK BC Premiera83
200.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice81
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice81
202.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná80
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha80
206.Schick Jindřich1975 SK Podolí79
207.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc76
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice76
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže76
210.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr74
211.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně73
212.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice72
Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí72
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín72
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov72
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín72
217.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
218.Čapek Jiří1975 Super Stars Most66
Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Šot Michal1988 SK BC Premiera66
221.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha63
222.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec62
223.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha61
224.Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov60
225.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Konečný Jiří1977 SK Jupiter59
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov59
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
231.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň58
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha58
233.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha56
234.Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha54
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže54
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most54
Schoř Marek1972 BaC Kladno54
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně54
243.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most52
Pistulka Radek1997 USK Plzeň52
245.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín50
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice50
247.Černý Pavel1986 SK Prosek Praha48
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka48
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice48
252.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most46
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice46
Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec46
255.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)44
256.Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové42
Hanák František1968 ABC Brno42
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Micka Radek1989 TJ Proboštov42
260.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha40
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha40
Ondrášek David1996 Super Stars Most40
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov40
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha40
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava40
270.Helar Jakub1992 Start Jihlava39
271.Hába Tomáš1993 Super Stars Most38
Port Pavel1976 TJ Proboštov38
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov38
274.Barták Jiří1953 Start Jihlava36
Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha36
Jerman Pavel1964 BaC Kladno36
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava36
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně36
Rafaj Michal1978 SK Podolí36
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové36
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška36
Svoboda Petr1976 SK Podolí36
286.Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr34
287.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany32
288.Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové30
Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice30
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary30
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov30
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov30
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín30
294.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
295.Hegner Lukáš1981 TJ Sokol Doubravka26
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava26
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
298.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka24
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany24
Vild Petr1974 SK Jupiter24
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany24
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně24
306.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže22
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera22
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice22
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice22
310.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava20
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera20
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov20
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň20
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín20
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka20
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice20
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany20
318.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice18
Balon Karel1965 TJ Proboštov18
Bambas Ondřej1989 TJ Libín 1096 Prachatice18
Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně18
Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín18
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška18
David Tomáš1990 BK Kopřivnice18
Dlask Václav1993 TJ Slovan Vesec18
Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno18
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava18
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most18
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá18
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most18
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov18
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec18
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)18
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška18
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice18
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást18
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec18
Stehno Petr1977 Štamanga klub18
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice18
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín18
347.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha16
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka16
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most16
350.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany14
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany14
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most14
Slepička Martin1970 SK Jupiter14
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice14
356.Depta Jaromír1979 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)13
357.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové12
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
361.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže10
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást10
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno10
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany10
367.Doležal Bronislav1975 Slavoj Podivín8
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
369.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany6
Seknička Martin1979 SK BC Premiera6
Valenta Marek1994 TJ Sokol Vodňany6
372.Auermüller Adam1989 VSK Universita Brno2
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice2
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín2
Klačanský Juraj1964 Sokol Vranovice2
Kubát Michal1979 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Lexa Alan1993 BC RSC Brno2
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice2
Strouhal Jiří1974 SK Podolí2
380.Čapatý Lubomír1975 BCC Řečkovice1
Komarovský Petr1965 ABC Brno1
Odstrčil Martin1987 VSK Universita Brno1
Pedál Jiří1972 SK Podolí1
Valíček Rostislav1988 VSK Universita Brno1
Vonšák Martin1986 Sokol Vranovice1
1.Rubáš Josef1982 USK Plzeň5120
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň5120
3.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4304
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4304
5.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4200
6.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3960
7.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3224
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2824
9.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2752
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2704
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2704
12.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2216
13.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec2176
Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec2176
15.Segeč Jan1978 USK Plzeň2160
16.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2149
17.Louda Jiří1995 USK Plzeň2061
18.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1947
19.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1912
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1912
21.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1851
22.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín1696
Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně1696
24.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1654
25.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1552
26.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1539
27.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1536
28.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1466
29.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1400
30.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1321
31.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1276
32.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1270
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1270
34.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1264
35.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové1190
36.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové1181
37.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1176
38.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1020
39.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1005
40.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha979
41.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha948
42.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most928
43.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška916
44.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha872
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha872
46.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov868
47.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně814
48.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha790
49.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
Martinec Petr1975 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
52.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška756
53.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka732
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka732
55.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha699
56.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha696
57.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem669
58.Port Jan1972 TJ Proboštov652
59.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov640
60.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov616
61.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava602
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava602
63.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň600
64.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov576
65.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most574
66.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín567
67.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha560
68.Bohm Michal1987 USK Plzeň542
69.Lubas Ondřej1968 Sokol Radotín Meteor Praha520
70.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec509
71.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice507
72.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice489
73.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové488
74.Týc Filip1971 BaC Kladno477
75.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha456
76.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové431
Ptáček David1993 BK Kopřivnice431
78.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov418
79.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.404
80.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice399
81.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha391
82.Fridrich Václav1977 BaC Kladno390
83.Volf Adam1989 Sokol Svatá386
84.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice380
85.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice379
86.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí378
87.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá370
88.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov368
89.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha364
90.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí362
91.Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov360
92.Motejl Jakub1995 Super Stars Most356
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most356
94.Slabý Otto1984 USK Plzeň355
95.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň353
96.Repiar Samuel1994 Super Stars Most348
97.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera342
98.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera336
Parkos David1974 SKB Český Krumlov336
100.Král Martin1994 BK TJ Baník Most335
101.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov332
102.David Tomáš1990 BK Kopřivnice325
103.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek324
Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň324
105.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové319
106.Popilka Pavel1977 USK Plzeň311
107.Drudík Ota1992 USK Plzeň307
108.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)304
109.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha300
110.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice295
111.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec294
112.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)293
113.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha290
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně290
115.Konůpka Jiří1965 BaC Kladno289
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka289
117.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň288
118.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice287
119.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice286
120.Šikal Karel1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
121.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže279
122.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec278
123.Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně275
Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)275
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové275
126.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)274
Rombald Martin1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)274
128.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr272
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem272
130.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice271
131.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec268
132.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka267
133.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka265
134.Látal Petr1975 TJ Proboštov263
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most263
136.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice260
137.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice259
138.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov257
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást257
140.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
141.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun254
142.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek252
143.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice251
144.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most248
145.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice239
146.Filz Jan1975 SK Prosek Praha238
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
148.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík234
149.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice232
150.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně230
151.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
152.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno228
153.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter227
154.Sedláček Kamil1973 SK Podolí224
155.Horák Filip1990 BC RSC Brno222
156.Klíma Petr1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)220
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka220
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka220
159.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice218
160.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice216
161.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno207
162.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec205
163.Poříz Leoš1974 Start Jihlava204
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava204
165.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov203
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov203
167.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice202
168.Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové200
169.Pistulka Radek1997 USK Plzeň198
170.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most196
171.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec194
172.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást192
173.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice188
174.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice185
175.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha182
176.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice178
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň178
178.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka176
180.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most173
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov173
182.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha170
183.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice167
Raschka David1978 BC 66 Ivančice167
185.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter166
186.Novák Radek1993 BC RSC Brno164
Parkán Tomáš1979 SK Prosek Praha164
188.Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně162
189.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové161
190.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice160
191.Behenský Roman1967 Spartak Chrást152
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška152
193.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton151
194.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška150
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava150
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín150
197.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava149
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín149
199.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže148
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)148
201.Jareš Michael1993 Super Stars Most146
202.Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně144
Holubec Pavel1970 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)144
Šot Michal1988 SK BC Premiera144
205.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice139
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
208.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí138
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno138
210.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže136
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha136
Poláček Michal1974 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)136
213.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice135
214.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně131
215.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka130
Vild Petr1974 SK Jupiter130
217.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
219.Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí126
Schick Jindřich1975 SK Podolí126
221.Černý Pavel1986 SK Prosek Praha120
Osička Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha120
223.Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec116
224.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice115
225.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka114
226.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice113
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové113
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové113
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)113
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové113
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové113
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)113
233.Helar Ondřej1995 Start Jihlava112
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha112
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice112
236.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň108
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně108
Štursa Martin1983 SK Podolí108
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov108
240.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň107
241.Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno105
242.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha104
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže104
244.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka100
Kroc Lukáš1979 Super Stars Most100
246.Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha96
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha96
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové96
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň96
250.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice95
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov95
252.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice94
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice94
254.Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava90
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín90
256.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha86
Micka Radek1989 TJ Proboštov86
258.Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
260.Vorel Ladislav1952 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
261.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná80
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně80
264.Novák Ladislav1983 TJ Sokol České Budějovice79
Šulan Jan1985 USK Plzeň79
266.Michal Tomáš1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)78
267.Čapek Jiří1975 Super Stars Most76
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc76
Konečný Jiří1977 SK Jupiter76
270.Barták Jiří1953 Start Jihlava72
Helar Jakub1992 Start Jihlava72
Jerman Pavel1964 BaC Kladno72
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov72
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most72
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno72
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek72
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně72
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec72
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín72
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice72
281.Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno62
282.Slepička Martin1970 SK Jupiter60
283.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov59
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov59
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka59
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
289.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín54
Černík Jaroslav1995 TJ Slovan Karlovy Vary54
Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové54
Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové54
Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha54
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary54
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov54
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov54
Jelínek Stanislav1955 BC RSC Brno54
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most54
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov54
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Svoboda Petr1976 SK Podolí54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
305.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany52
307.Bernacik Stanislav1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
Hanák František1968 ABC Brno50
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec50
Komarovský Petr1965 ABC Brno50
311.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most48
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most48
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové48
Potůček Jan1982 TJ Montas Hradec Králové48
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň48
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice48
317.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec46
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec46
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha46
320.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň44
321.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže42
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže42
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže42
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
325.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava40
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Depta Jaromír1979 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava40
Krauz Martin1985 TJ Slavoj Český Těšín40
Ondrášek David1996 Super Stars Most40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec40
Patera Jindřich1975 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
335.Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice38
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most38
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most38
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice38
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
340.Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně36
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc36
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně36
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Perutka Jiří1968 SK Badminton Přerov36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice36
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany36
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera36
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně36
355.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín34
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka34
Tkáč Petr1963 Slavoj Podivín34
358.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice30
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň30
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice30
362.Balon Karel1965 TJ Proboštov26
Hába Tomáš1993 Super Stars Most26
Lexa Alan1993 BC RSC Brno26
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most26
Port Pavel1976 TJ Proboštov26
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera26
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice26
Trubač Luboš1977 BK TJ Baník Most26
370.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany24
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany24
372.Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec23
373.Bambas Ondřej1989 TJ Libín 1096 Prachatice22
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň22
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice22
Stehno Petr1977 Štamanga klub22
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr22
378.Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
Rafaj Michal1978 SK Podolí20
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
381.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové18
382.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany16
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany16
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany16
385.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha14
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Janeček Stanislav1975 SK Podolí14
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Klačanský Juraj1964 Sokol Vranovice14
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice14
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Vonšák Martin1986 Sokol Vranovice14
397.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany12
Valenta Marek1994 TJ Sokol Vodňany12
399.Steiner Miroslav1963 TJ Sokol Doubravka10
400.Čapatý Lubomír1975 BCC Řečkovice6
Odstrčil Martin1987 VSK Universita Brno6
1.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4944
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4752
3.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2944
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2502
5.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2416
6.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2400
7.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2224
8.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2016
9.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
10.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec1936
11.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1712
12.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň1456
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1451
14.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1349
15.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1256
16.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1224
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1172
18.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1080
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1080
20.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1024
21.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov920
22.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín872
23.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha861
24.Louda Jiří1995 USK Plzeň790
25.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
26.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
27.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno736
28.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most726
29.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka720
30.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice716
31.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha688
32.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem671
33.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka650
34.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha640
35.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov624
36.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice592
37.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno574
38.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava550
39.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha547
40.Ptáček David1993 BK Kopřivnice529
41.Jirásek Jan1972 BaC Kladno492
42.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov481
43.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec467
44.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek462
45.Rombald Martin1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)446
46.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice440
47.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové424
48.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové410
49.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška408
50.Fridrich Václav1977 BaC Kladno390
Port Jan1972 TJ Proboštov390
52.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška380
53.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov378
54.Král Martin1994 BK TJ Baník Most366
55.Filz Jan1975 SK Prosek Praha358
56.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha349
57.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice319
58.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha316
59.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže315
60.Slabý Otto1984 USK Plzeň294
61.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň292
62.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové280
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov280
64.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha277
65.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice270
66.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí262
67.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín261
68.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice257
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov257
70.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí254
71.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov252
Poříz Leoš1974 Start Jihlava252
73.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno247
74.Repiar Samuel1994 Super Stars Most242
75.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec241
76.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást235
77.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton231
78.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně230
79.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov228
80.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem224
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov224
82.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter223
83.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka213
84.Bláha Václav1980 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)202
Motejl Jakub1995 Super Stars Most202
86.Látal Petr1975 TJ Proboštov200
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov200
88.Parkos David1974 SKB Český Krumlov199
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec199
90.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové191
91.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice188
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most188
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most188
94.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha182
95.Raschka David1978 BC 66 Ivančice179
96.Bohm Michal1987 USK Plzeň174
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové174
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
100.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice167
101.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most166
102.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
103.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka161
104.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka160
105.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr158
106.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice156
107.Popilka Pavel1977 USK Plzeň155
108.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice151
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové151
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže151
111.Helar Ondřej1995 Start Jihlava150
Týc Filip1971 BaC Kladno150
113.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha148
114.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka146
115.Klusoň Jan1993 TJ Astra ZMZ Praha144
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové144
117.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň140
118.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek138
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec138
120.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha136
121.Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně133
122.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka130
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov130
Šot Michal1988 SK BC Premiera130
125.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice126
Konůpka Jiří1965 BaC Kladno126
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov126
128.Behenský Roman1967 Spartak Chrást124
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň124
130.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň122
131.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Pistulka Radek1997 USK Plzeň120
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška120
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně120
135.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno118
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást118
137.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice113
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice113
139.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter112
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov112
141.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice107
142.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most102
143.Parkán Tomáš1979 SK Prosek Praha100
144.Drudík Ota1992 USK Plzeň98
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice98
146.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha96
Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové96
149.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín94
Sklář David1993 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
Vodička Václav1992 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
152.Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň90
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka90
154.Jareš Michael1993 Super Stars Most88
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha88
156.Čapek Jiří1975 Super Stars Most82
157.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha80
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most80
159.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
160.Štursa Martin1983 SK Podolí78
161.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha76
162.Kroc Lukáš1979 Super Stars Most74
163.Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov72
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno72
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové72
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška72
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška72
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov72
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně72
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín72
172.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem68
173.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí66
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
175.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most64
176.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov62
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka62
178.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice59
179.Vacek Petr1994 TJ Sokol Doubravka58
180.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most54
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava54
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno54
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice54
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík54
190.Komarovský Petr1965 ABC Brno52
191.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže50
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno50
Volf Adam1989 Sokol Svatá50
194.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
197.Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr46
198.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera42
Schoř Marek1972 BaC Kladno42
201.Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc40
Ondrášek David1996 Super Stars Most40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Slepička Martin1970 SK Jupiter40
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň40
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice40
209.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové36
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek36
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně36
Samohejl Matěj1992 TJ Sokol České Budějovice36
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
219.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha32
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže32
221.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže30
Jerman Pavel1964 BaC Kladno30
Matys Tomáš1991 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
224.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem28
225.Micka Radek1989 TJ Proboštov26
Seknička Martin1979 SK BC Premiera26
227.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany24
228.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec23
229.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha22
Helar Jakub1992 Start Jihlava22
231.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže20
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha20
233.Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
235.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany16
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera16
237.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha14
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň14
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka14
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice14
242.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany12
243.Hanák František1968 ABC Brno10
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
246.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany8
247.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín6
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany6
Šašinka Radek1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany6
251.Kolíbal Miroslav1979 VSK VUT Brno4
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4360
2.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice4064
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3504
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3424
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2504
6.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2416
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2240
8.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha2232
9.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha2216
10.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1960
11.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1920
12.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1848
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1608
14.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1512
15.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1496
16.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
17.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1104
18.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
19.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha925
20.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
21.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov901
22.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice821
23.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most808
Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most808
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha780
26.Fričová Anna1993 TJ Proboštov760
Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň760
28.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka756
29.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec734
30.Koldová Veronika1994 Super Stars Most726
31.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha720
32.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava710
33.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek690
34.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové684
35.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové646
36.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice630
37.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.621
38.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně541
39.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín540
40.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice509
41.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška494
42.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec462
43.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov456
44.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha416
45.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov404
46.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice403
47.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín394
48.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava392
49.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň387
50.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice372
51.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá352
52.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)347
53.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové326
54.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov319
55.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
56.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň309
57.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha303
58.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice300
59.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem294
60.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka291
61.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice266
62.Hončíková Hana1979 BaC Kladno259
63.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov258
64.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
65.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha248
66.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem243
67.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň242
68.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice236
Vítková Adéla1983 Start Jihlava236
70.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha230
71.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška228
72.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno225
73.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov222
74.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most216
75.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže211
76.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín210
77.Stárková Milada1978 BaC Kladno204
78.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha202
79.Kokošková Radka1991 Super Stars Most192
80.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr190
81.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most188
82.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice186
83.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary178
84.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most176
85.Pořízová Radka1977 Start Jihlava170
86.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice167
87.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem165
88.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec159
89.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice158
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice158
91.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice155
92.Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)152
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem152
94.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov150
95.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera146
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha146
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha146
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most146
99.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)144
100.Vocelková Anna1994 USK Plzeň140
101.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno138
102.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha136
103.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha133
104.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
105.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr126
106.Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně120
Toncarová Věra1969 BaC Kladno120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
110.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně108
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno108
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno108
113.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek102
114.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň100
115.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška96
Panochová Jana1997 Super Stars Most96
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha96
118.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov95
119.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno92
120.Vítková Adéla1992 Start Jihlava89
121.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most84
122.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Repiská Martina1995 VSK Slavia TU Liberec80
124.Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)79
125.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška78
126.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice76
127.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže74
128.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice73
Purdešová Barbora1984 ABC Brno73
130.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
Zacharová Lenka1986 Slavoj Plzeň72
133.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)66
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška66
Slavíková Zita1970 SK Podolí66
136.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka64
137.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera59
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín59
140.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice54
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
145.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice52
146.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera50
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže50
148.Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí46
149.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sahánková Jana1987 USK Plzeň42
151.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně40
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov40
154.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň36
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
Přinosilová Petra1977 ABC Brno36
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek36
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek36
159.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno34
160.Nečasová Jitka1984 SK Podolí32
161.Maršálková Eliška1996 SK Podolí30
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno30
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
164.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice26
165.Románková Monika1988 ABC Brno24
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka24
167.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
168.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
Jakubová Martina1976 SK Podolí20
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno20
171.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Krebsová Kateřina1975 VSK VUT Brno14
173.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany12
174.Častová Andrea1997 TJ Proboštov10
175.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže8
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
Huspeková Eva1974 SK Podolí8
178.Ptáčková Simona1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton4
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton4
Žilková Petra1989 VSK Universita Brno4
181.Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín1
Řeholová Vendula1988 VSK Universita Brno1
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4960
2.Erbenová Monika1986 BaC Kladno4464
3.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4304
4.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4224
5.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3920
6.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3712
7.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3704
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3472
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha3376
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2974
11.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2512
12.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec2464
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2224
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2224
15.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2157
16.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2040
17.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1984
18.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1936
19.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1765
20.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové1566
21.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1541
22.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1456
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1456
24.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1445
25.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1416
26.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1368
27.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1365
28.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1326
29.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1320
30.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1272
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1272
32.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1256
33.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1176
34.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1160
35.Fričová Anna1993 TJ Proboštov1150
36.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1136
37.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1088
38.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1075
39.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha1036
40.Bobrovská Barbora1982 VSK Slavia TU Liberec1000
41.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava926
42.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka920
43.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice856
44.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most840
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň830
46.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek826
47.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně821
48.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice789
49.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha760
50.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek738
51.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)697
52.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov694
53.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most652
54.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové643
55.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň641
56.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec640
57.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí604
58.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň577
59.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška571
60.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov564
61.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha560
62.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice547
63.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem520
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
66.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most464
67.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov454
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín454
69.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov431
70.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec430
71.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha425
72.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava393
73.Hončíková Hana1979 BaC Kladno390
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem390
75.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice385
76.Kokošková Radka1991 Super Stars Most382
77.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice381
78.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška379
79.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most370
80.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín352
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín352
82.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno351
83.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice349
84.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha339
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most339
86.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr325
87.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové312
88.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem305
89.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice300
90.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice281
Pořízová Radka1977 Start Jihlava281
92.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter280
Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň280
94.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín277
95.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha271
96.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha250
97.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov246
98.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice238
99.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice229
101.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice226
102.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá225
103.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha223
104.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň222
Stárková Milada1978 BaC Kladno222
106.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže219
107.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)216
108.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice214
109.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka212
110.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov207
Vítková Adéla1983 Start Jihlava207
112.Panochová Jana1997 Super Stars Most204
113.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary198
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary198
115.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem193
116.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno186
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno186
118.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň184
119.Vítková Adéla1992 Start Jihlava182
120.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera181
121.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha174
122.Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové171
123.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem168
124.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov153
125.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov151
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov151
127.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov150
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně150
Straková Lenka1979 TJ Sokol Doubravka150
Toncarová Věra1969 BaC Kladno150
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást150
132.Vocelková Anna1994 USK Plzeň146
133.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha144
134.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno138
135.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha134
136.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov132
138.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice130
139.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most126
140.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň122
141.Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)120
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha120
Sahánková Jana1987 USK Plzeň120
144.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter118
145.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno114
147.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter100
148.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha96
150.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka88
151.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka86
152.Vaněčková Kristýna1980 USK Plzeň80
153.Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice79
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice79
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín79
157.Zacharová Lenka1986 Slavoj Plzeň78
158.Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice75
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice75
160.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav72
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice72
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně72
Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)72
Lepková Klára1991 BKV Plzeň72
165.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže66
167.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška60
Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí60
Slavíková Zita1970 SK Podolí60
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška60
171.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín59
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha59
Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)59
175.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže58
Přinosilová Petra1977 ABC Brno58
177.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.54
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha54
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek54
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek54
181.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka46
182.Behenská Božena1967 Spartak Chrást42
183.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně40
184.Nečasová Jitka1984 SK Podolí38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
186.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
Malastová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
189.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno26
192.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže24
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka24
194.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera23
195.Románková Monika1988 ABC Brno20
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka20
197.Fremrová Jaroslava1979 SK Jupiter16
198.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany14
Huspeková Eva1974 SK Podolí14
Jakubová Martina1976 SK Podolí14
Kubíková Barbora1976 VSK VUT Brno14
Marková Květa1988 TJ Sokol Vodňany14
Morávková Zuzana1976 VSK VUT Brno14
204.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Řeholová Vendula1988 VSK Universita Brno10
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Žilková Petra1989 VSK Universita Brno10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4944
2.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic3752
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2944
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2624
5.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2544
6.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2224
Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2224
8.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2061
9.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2016
10.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
11.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1936
12.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1552
13.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1456
14.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1451
15.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1428
16.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1381
17.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha1256
18.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1176
19.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1174
20.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1126
21.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1080
22.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně1061
23.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1011
24.Bobrovská Barbora1982 VSK Slavia TU Liberec1000
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha852
26.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové844
27.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha816
28.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
29.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
30.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha753
31.Koldová Veronika1994 Super Stars Most726
32.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka720
33.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha670
34.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov624
35.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice600
36.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín565
37.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava550
38.Hončíková Hana1979 BaC Kladno522
39.Fričová Anna1993 TJ Proboštov518
40.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka484
41.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha472
42.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov470
43.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek467
44.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha464
45.Černá Martina1987 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)446
46.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem420
47.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha419
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň390
49.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže389
50.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most370
51.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most366
52.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most363
53.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha360
54.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové355
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno355
56.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška350
57.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha349
58.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice319
59.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška318
60.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov304
61.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice300
62.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice296
63.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka295
64.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň289
65.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice284
66.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka280
67.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice269
68.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň267
69.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov263
70.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice257
71.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov252
Pořízová Radka1977 Start Jihlava252
73.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov248
74.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové247
75.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha244
76.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek238
77.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice236
Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí236
79.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá233
80.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové230
81.Pokorná Pavlína1992 Super Stars Most224
82.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov221
83.Kokošková Radka1991 Super Stars Most212
84.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň211
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice211
86.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha204
87.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice203
88.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem201
89.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec200
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most200
91.Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov199
92.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno198
93.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice185
94.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice179
95.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary178
96.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha176
97.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha174
Vítková Adéla1983 Start Jihlava174
99.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň170
100.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno164
101.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most162
102.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec159
103.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr154
104.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha152
105.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice151
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice151
107.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov150
108.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín148
109.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem147
110.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr146
111.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov144
Stárková Milada1978 BaC Kladno144
113.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most138
114.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha136
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice136
116.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha132
117.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka130
Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera130
119.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno126
Vocelková Anna1994 USK Plzeň126
121.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter122
122.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice120
Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
127.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno118
128.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem116
129.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice113
130.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice112
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň112
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov112
133.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně108
134.Loskotová Romana1978 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)99
135.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov96
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha96
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany96
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha96
139.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka94
Herčíková Linda1990 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)94
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava94
142.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)90
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most90
Panochová Jana1997 Super Stars Most90
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín90
147.Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka86
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást86
149.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka82
150.Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
151.Křehlíková Miroslava1954 SK Podolí78
152.Lošáková Iveta1988 BK Kopřivnice72
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně72
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška72
155.Slavíková Zita1970 SK Podolí66
Vítková Adéla1992 Start Jihlava66
157.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice59
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
159.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň54
Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Sahánková Jana1987 USK Plzeň54
Straková Lenka1979 TJ Sokol Doubravka54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
166.Chlapíková Vendula1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno50
168.Behenská Božena1967 Spartak Chrást48
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
170.Güntherová Lenka1983 OS BK Goram Teplice46
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže46
172.Borodáčová Soňa1990 SK BC Premiera42
Nečasová Jitka1984 SK Podolí42
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter42
175.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň40
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)40
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera40
Šlaisová Petra1977 Spartak Chrást40
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín40
182.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
183.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Blažejová Zdenka1972 Jiskra Nejdek36
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice36
Dušková Natálie1995 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.36
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha36
189.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže32
190.Peclinovská Sylva1985 TJ Spartak Sezimovo Ústí30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
192.Havránková Martina1993 SK BC Premiera26
193.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
194.Fremrová Jaroslava1979 SK Jupiter18
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Malastová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
197.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera16
198.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter14
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Románková Monika1988 ABC Brno14
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice14
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha14
204.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže12
205.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno10
Přinosilová Petra1977 ABC Brno10
Švejdová Monika1988 TJ Sokol Doubravka10
208.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany8
209.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany6
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany6
Hyklová Kateřina1983 Slavoj Podivín6
Ptáčková Simona1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
213.Kubíková Barbora1976 VSK VUT Brno4
ČísloTurnajGPDatum
1GPD Dospělí Prachatice - PrachaticeD10.03.2012
2GPD Dospělí Super Stars Most - MostD11.03.2012
3GPE Dospělí Brno Jehnice - JehniceE17.03.2012
4GPD Dospělí Brno Jehnice - JehniceD17.03.2012
5GPB Dospělí Jouda Cup Astra ZM - Astra PrahaB18.03.2012
6GPC Dospělí Olomouc - OlomoucC24.03.2012
7GPE Dospělí Plzeň - PlzeňE24.03.2012
8Přeb.Ústec.kraje SS Most Dospělí - MostD25.03.2012
9Přeb.Liber.kraje TU Liberec Dospělí - LiberecD25.03.2012
10GPC Dospělí Jihlava - JihlavaC31.03.2012
11GPC Dospělí České Budějovice - Č. BudějoviceC31.03.2012
12GPC Dospělí Velká cena Kladna - KladnoC31.03.2012
13GPD Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňD07.04.2012
14GPC Dospělí Jupiter Plzeň - PlzeňC07.04.2012
15GPE Dospělí Vodňany - VodňanyE14.04.2012
16GPA Dospělí Mem.P.Sima TU Liberec - LiberecA22.04.2012
17GPC Dospělí Ostrov n.Ohří - Ostrov n. OhříC28.04.2012
18GPC Dospělí Bad.Akad.L.Kroce SS Most - MostC12.05.2012
19GPC Dospělí Thun Cup Nejdek - NejdekC13.05.2012
20GPC Dospělí Vel.cena Teplic - TepliceC19.05.2012
21GPC Dospělí Vel.cena Kladna - KladnoC09.06.2012
22GPC Dospělí Akad.MČR Jehnice - JehniceC11.06.2012
23GPC Dospělí - DobruškaC02.09.2012
24GPA Benátecký pohár - Benátky n. J.A09.09.2012
25Kladno Cup - KladnoC15.09.2012
26GPD Dospělí - TepliceD22.09.2012
27GPD Dospělí - Bílá Hora PlzeňD22.09.2012
28Memoriál Holobradého - Praha-VinořA23.09.2012
29GPC Dospělí - LiberecC06.10.2012
301. GPC Dospělí - OpavaC06.10.2012
311. GPC Dospělí - IvančiceC06.10.2012
32GPC Dospělí - České BudějoviceC13.10.2012
331. GPD Dospělí - BrnoD20.10.2012
341. GPE Dospělí - BrnoE20.10.2012
35GP D - PlzeňD20.10.2012
36GP E - PlzeňE20.10.2012
37GP B dospělých - MostB28.10.2012
38O Hradeckého lva - Hradec KrálovéB04.11.2012
392. GPC Dospělí - PřerovC10.11.2012
40Memoriál Bílka - PrahaC17.11.2012
412. GPC Dospělí - ChropyněC17.11.2012
42GPC Dospělí - Český KrumlovC24.11.2012
43GPC Dospělí - MostC24.11.2012
44GPC Dospělí - Hradec KrálovéC24.11.2012
45GPD Dospělí - Králův DvůrD25.11.2012
46Vánoční Grand Prix C - PlzeňC08.12.2012
47GPD Dospělí - LiberecD15.12.2012
48GPD Dospělí - ProboštovD05.01.2013
49Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2013
50Oblatní přebor dospělí - České BudějoviceSKP19.01.2013
51Oblatní přebor dospělí - Hradec KrálovéSKP19.01.2013
52Oblatní přebor dospělí - LiberecSKP19.01.2013
53Oblatní přebor dospělí - PrahaSKP19.01.2013
54Oblatní přebor dospělí - PřerovSKP19.01.2013
55Oblatní přebor dospělí - Západočeská oblastSKP19.01.2013
56Oblastní přebor dospělí - Benátky nad JizerouSKP19.01.2013
57Oblatní přebor dospělí - Brno-JehniceSKP20.01.2013
58GPD Dospělí - Králův DvůrD02.02.2013
59MČR dospělí - MostMČR03.02.2013
60JUBH Cup - PlzeňD09.02.2013
61GPD Dospělí - ProboštovD16.02.2013
62GPC Dospělí - Hradec KrálovéC16.02.2013
63GPC Dospělí - Králův DvůrC23.02.2013
64VC města Plzně - PlzeňA03.03.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading