logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 06.03.2013

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
31.08.2012 - 06.03.2013
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3150
2.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2200
3.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1950
4.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1830
5.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1710
6.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1680
7.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1560
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1560
9.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1470
10.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha990
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice990
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice990
13.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň910
14.Kural Martin1999 USK Plzeň860
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha830
16.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška700
17.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec670
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín640
19.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.580
20.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most570
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.570
22.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně544
23.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice532
24.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové514
25.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík472
26.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň468
27.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha432
28.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín430
29.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov396
30.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera378
31.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice342
32.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun294
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně294
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha294
35.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška288
36.Linda Martin2000 TJ Dobřany252
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec252
38.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno246
39.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek234
40.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha232
41.Zrza Bronislav1998 SK Podolí222
42.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice216
43.Novotný Matěj1999 SK Děčín208
44.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně204
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec204
Herzán David2002 Slavoj Podivín204
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec204
48.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
49.Dostál Marek1998 SK Podolí196
50.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice192
51.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec190
52.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice188
53.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň186
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice186
55.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice182
56.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most180
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha180
58.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem178
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem178
60.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice164
Seifert David2000 BK TJ Baník Most164
62.Macák Jan1999 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)162
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík162
64.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice156
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany156
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice156
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava156
68.Cach Jakub2001 Super Stars Most154
69.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec152
70.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha150
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha150
Slavík Martin1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)150
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
75.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most146
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice146
77.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec144
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice144
79.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem140
80.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc138
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice138
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně138
84.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most136
85.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň132
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka132
87.Linhart Lukáš1998 Super Stars Most128
88.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec126
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice126
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška126
91.Hák Kamil1998 Super Stars Most124
92.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec120
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň120
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice120
95.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)116
96.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice114
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Gunther Michal2001 SK Podolí114
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov114
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín114
104.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most112
105.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška108
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov108
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice108
Soukup Václav2001 BKV Plzeň108
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice108
110.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha102
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška102
Pech Josef1998 TJ Dobřany102
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně102
114.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
115.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka96
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice96
117.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha90
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové90
Ziman Jan2000 BKV Plzeň90
120.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice88
121.Palán Václav2001 SK Prosek Praha84
122.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha78
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek78
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka78
127.Hájek David2000 Super Stars Most72
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha72
129.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice66
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov66
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)66
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
133.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec64
134.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav60
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín60
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha60
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha60
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha60
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most60
141.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín54
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice54
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka54
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín54
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou54
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany54
149.Paulík Jan2000 SK Podolí52
150.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov48
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov48
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík48
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec48
Martínek Jakub2000 SK Podolí48
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)48
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
158.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec44
159.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Musil Marek1998 Sokol Radotín Meteor Praha42
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov42
167.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec40
169.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc38
170.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice36
Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška36
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno36
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně36
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně36
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín36
Kubeš Jiří1999 TJ Sokol České Budějovice36
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Mencl Jakub1998 TJ Spoje Praha36
Mutl Filip1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most36
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec36
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
187.Černý Miloslav1998 Super Stars Most32
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Wittausch David1998 Super Stars Most32
190.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm30
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc30
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha30
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov30
Hála Pavel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice30
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.30
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava30
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové30
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec30
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav30
203.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec26
206.Vaňata Jan1999 Super Stars Most24
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha24
208.Bureš Michal2000 SK Podolí22
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc22
210.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec20
211.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek18
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice18
Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín18
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek18
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Hroch Matyáš1999 TJ Astra ZMZ Praha18
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek18
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice18
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek18
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek18
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
222.Cáder Michal2000 TJ Proboštov14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
224.Králíček Petr1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)12
Šmíd Daniel1999 TJ Astra ZMZ Praha12
226.Filinger Michal1998 VSK Slavia TU Liberec10
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most10
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec10
229.Červinka Michal1999 VSK Slavia TU Liberec4
1.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2680
2.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2670
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2670
4.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín2590
5.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2440
6.Kural Martin1999 USK Plzeň2190
7.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2110
8.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1920
9.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1830
10.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1710
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1710
12.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha1470
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha1470
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1470
15.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha1440
16.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1230
17.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška1100
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška1100
19.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha992
20.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice990
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.990
22.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín912
23.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň910
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov910
25.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha880
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně880
27.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice860
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice860
29.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové844
30.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov790
31.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.710
32.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň700
33.Linda Martin2000 TJ Dobřany670
Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín670
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec670
36.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun622
37.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec574
38.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice550
39.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera544
40.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek510
41.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
42.Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice474
43.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice388
44.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha384
45.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno372
46.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice336
47.Herzán David2002 Slavoj Podivín330
48.Dostál Marek1998 SK Podolí302
49.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň276
50.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice266
51.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně264
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík264
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice264
54.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec252
Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most252
57.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové240
58.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem222
59.Zrza Bronislav1998 SK Podolí218
60.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec216
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice216
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha216
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice216
64.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most212
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice212
66.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most208
Seifert David2000 BK TJ Baník Most208
68.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň204
69.Gunther Michal2001 SK Podolí202
70.Cach Jakub2001 Super Stars Most200
71.Morávek Michal2002 BaC Kladno198
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín198
73.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín194
74.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice192
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně192
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň192
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov192
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka192
79.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice188
80.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc186
81.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most184
Linhart Lukáš1998 Super Stars Most184
83.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov180
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha180
85.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec178
86.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem176
87.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně174
88.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice166
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec166
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice166
91.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška162
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec162
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška162
Macák Jan1999 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)162
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně162
Soukup Václav2001 BKV Plzeň162
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice162
98.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem156
99.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice154
100.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
101.Hák Kamil1998 Super Stars Most148
102.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice146
103.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice144
Palán Václav2001 SK Prosek Praha144
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha144
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha144
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany144
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka144
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice144
111.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec126
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov126
Pech Josef1998 TJ Dobřany126
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek126
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice126
116.Hájek David2000 Super Stars Most124
117.Novotný Matěj1999 SK Děčín122
118.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha120
119.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)110
120.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška108
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík108
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík108
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha108
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha108
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha108
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
Slavík Martin1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)108
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice108
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha108
Ziman Jan2000 BKV Plzeň108
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most108
132.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka102
133.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec96
134.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav90
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín90
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín90
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice90
138.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most88
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec88
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most88
141.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou78
143.Martínek Jakub2000 SK Podolí76
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec76
145.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice72
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice72
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice72
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov72
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka72
153.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín66
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín66
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
158.Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec64
159.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem62
160.Paulík Jan2000 SK Podolí58
161.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška54
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov54
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno54
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně54
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně54
Hála Pavel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Musil Marek1998 Sokol Radotín Meteor Praha54
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice54
Mutl Filip1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové54
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov54
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany54
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)54
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava54
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
192.Černý Miloslav1998 Super Stars Most52
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec52
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most52
Wittausch David1998 Super Stars Most52
196.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
197.Bureš Michal2000 SK Podolí46
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec46
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec46
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec46
201.Filinger Michal1998 VSK Slavia TU Liberec38
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec38
203.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek36
Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hroch Matyáš1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Králíček Petr1998 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)36
Mencl Jakub1998 TJ Spoje Praha36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek36
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek36
Šmíd Daniel1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav36
215.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc34
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc34
217.Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc30
218.Cáder Michal2000 TJ Proboštov26
Červinka Michal1999 VSK Slavia TU Liberec26
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov26
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most26
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec26
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec26
Vaňata Jan1999 Super Stars Most26
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2830
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2000
3.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1960
4.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha1800
5.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1710
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha1710
7.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1470
Kural Martin1999 USK Plzeň1470
9.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1440
10.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1350
11.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice1230
12.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín952
13.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň880
14.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.730
15.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most700
16.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most670
17.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška650
18.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha630
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec630
20.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun580
21.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň574
22.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.560
23.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha534
24.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně500
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice500
26.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
27.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice390
28.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně388
29.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek366
30.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška352
Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín352
32.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice336
33.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov326
34.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno318
35.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov302
36.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice292
37.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice286
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín286
39.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most252
40.Cach Jakub2001 Super Stars Most244
41.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec242
42.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové236
43.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha226
44.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha224
45.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice206
46.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec198
47.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem194
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín194
49.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha192
50.Linda Martin2000 TJ Dobřany188
51.Zrza Bronislav1998 SK Podolí182
52.Herzán David2002 Slavoj Podivín180
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha180
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík180
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
56.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec176
57.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec172
58.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně162
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň162
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice162
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice162
62.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice154
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem154
64.Hájek David2000 Super Stars Most148
Linhart Lukáš1998 Super Stars Most148
66.Dostál Marek1998 SK Podolí146
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most146
68.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec144
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň144
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.144
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha144
72.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc140
73.Hák Kamil1998 Super Stars Most136
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec136
75.Novotný Matěj1999 SK Děčín134
76.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera130
77.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice126
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška126
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov126
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice126
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov126
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice126
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka126
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín126
85.Seifert David2000 BK TJ Baník Most122
86.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
87.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most116
88.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec112
89.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most110
90.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav108
Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice108
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Morávek Michal2002 BaC Kladno108
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov108
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany108
Soukup Václav2001 BKV Plzeň108
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové108
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka108
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice108
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most108
102.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem98
103.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec92
105.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka90
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň90
Pech Josef1998 TJ Dobřany90
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha90
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně90
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně90
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha90
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek90
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka90
114.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem88
115.Gunther Michal2001 SK Podolí86
116.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
117.Paulík Jan2000 SK Podolí76
118.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice72
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka72
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha72
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec72
Ziman Jan2000 BKV Plzeň72
125.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most58
Martínek Jakub2000 SK Podolí58
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most58
128.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín54
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Hála Pavel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec54
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice54
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín54
Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany54
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice54
148.Holeček Jan2000 Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)46
149.Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec40
Wittausch David1998 Super Stars Most40
151.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec38
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec38
153.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov36
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně36
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek36
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov36
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Kubeš Jiří1999 TJ Sokol České Budějovice36
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík36
Mencl Jakub1998 TJ Spoje Praha36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice36
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou36
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov36
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice36
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
179.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem32
180.Vaňata Jan1999 Super Stars Most28
181.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec26
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc26
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc26
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec26
186.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
187.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha18
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most18
189.Cáder Michal2000 TJ Proboštov14
Černý Miloslav1998 Super Stars Most14
Filinger Michal1998 VSK Slavia TU Liberec14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec14
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most14
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec14
196.Bureš Michal2000 SK Podolí10
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2920
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2190
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2110
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1920
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1800
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1580
9.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov1470
10.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1230
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most990
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.990
13.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice800
14.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka730
15.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno670
16.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov658
17.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín640
Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha640
19.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha622
20.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
21.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany568
22.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most562
23.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most556
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.556
25.Paurová Lucie1999 Super Stars Most520
26.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice438
27.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice426
28.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka338
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška338
30.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek336
31.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice324
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice324
33.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun318
34.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice288
35.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice282
36.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha276
37.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary240
38.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí238
39.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc228
40.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice226
41.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň216
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most216
43.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov210
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha210
45.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc198
Janošová Petra2000 Sokol Jílové198
47.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň192
Sejková Hana1999 SK Podolí192
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc192
50.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most188
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc188
52.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice186
53.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec182
54.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha180
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec180
57.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most176
58.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc174
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov174
60.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice168
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec168
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice168
64.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice162
65.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec158
66.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška156
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň156
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno156
70.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň150
Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem150
72.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most148
73.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže144
Srbová Adéla2000 BaC Kladno144
75.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most142
76.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice140
77.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha138
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha138
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha138
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec138
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha138
82.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice132
Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka132
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice132
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka132
Švehlová Alžběta1999 SK Podolí132
87.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice126
Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice126
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
90.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most124
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec124
Sejková Patricie2001 SK Podolí124
93.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec122
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec122
95.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně120
Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov120
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary120
Schořová Sonja2000 BaC Kladno120
99.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec114
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň114
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice114
102.Dítětová Eliška2000 SK Děčín112
103.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav110
Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice110
105.Homolková Klára2001 Sokol Jílové108
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň108
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek108
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice108
109.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem106
110.Hašková Jana1999 BaC Kladno102
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice102
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov102
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha102
Procházková Michala1999 BaC Kladno102
115.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc96
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň96
117.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek90
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha90
119.Černá Tereza2002 TJ Dobřany84
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň84
121.Psotová Barbora1999 Super Stars Most78
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň78
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc78
124.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
126.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha66
Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha66
Helmichová Michaela1999 TJ Spoje Praha66
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň66
130.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec60
131.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice54
Dufková Monika1999 BaC Kladno54
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice54
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové54
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň54
Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně54
138.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec52
139.Michalová Adriana1998 Super Stars Most50
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín50
141.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov48
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň48
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava48
145.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov46
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc46
148.Česká Kateřina1999 TJ Spoje Praha42
Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže42
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín42
156.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí38
157.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně36
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most36
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Machová Karolína1999 TJ Sokol Doubravka36
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně36
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Švejdová Veronika1998 TJ Sokol Doubravka36
Taušová Tereza1999 TJ Spoje Praha36
Tupá Lenka1998 TJ Sokol Doubravka36
Zídková Liana1999 TJ Sokol Doubravka36
169.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov32
170.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice30
Dundová Jana1999 TJ Sokol České Budějovice30
Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav30
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.30
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže30
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška30
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka30
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov30
179.Bláhová Anna1998 Technoplast Chropyně26
Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec26
Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec26
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec26
183.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec18
Horníková Nina1998 TJ Sokol Doubravka18
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice18
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice18
187.Berchinová Linda1999 Super Stars Most14
Karásková Tereza2001 VSK Slavia TU Liberec14
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most14
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec14
Pečnerová Tereza1998 BK TJ Baník Most14
192.Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec10
Scholasterová Viktorie1997 SK Podolí10
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec10
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí10
Zavoralová Markéta1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
Zikosová Tereza1998 Technoplast Chropyně10
198.Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most6
199.Šarafínová Bára2000 SK Podolí4
200.Vrábelová Veronika1998 BK TJ Baník Most2
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3000
2.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany2590
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2510
4.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2440
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2430
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2430
7.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2360
8.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2000
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1710
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
12.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1520
13.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1470
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1470
15.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1310
16.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1262
17.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1230
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov1230
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1230
20.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1100
21.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most940
22.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov910
23.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka830
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice830
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka830
26.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha752
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha752
28.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.730
29.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek700
30.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha670
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice670
Paurová Lucie1999 Super Stars Most670
33.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno640
34.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice622
35.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice574
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun574
37.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha544
38.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
39.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně430
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary430
41.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice414
42.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice380
43.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc366
44.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška360
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno360
46.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
47.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice318
48.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha312
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha312
50.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň294
51.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most274
52.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most270
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc270
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most270
55.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň264
56.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň252
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice252
58.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice248
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice248
60.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec246
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice246
62.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc240
63.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec234
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice234
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí234
Švehlová Alžběta1999 SK Podolí234
67.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most230
68.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc228
Srbová Adéla2000 BaC Kladno228
70.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň216
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka216
Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice216
Sejková Hana1999 SK Podolí216
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec216
75.Schořová Sonja2000 BaC Kladno210
76.Sejková Patricie2001 SK Podolí208
77.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
79.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most200
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec200
81.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice198
Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice198
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov198
84.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice192
85.Psotová Barbora1999 Super Stars Most190
86.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže180
87.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice176
88.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek174
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary174
90.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav172
91.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most166
92.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha162
Hašková Jana1999 BaC Kladno162
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov162
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň162
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov162
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec162
98.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec158
99.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec157
100.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem154
101.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice152
102.Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně150
103.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec144
Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov144
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň144
Homolková Klára2001 Sokol Jílové144
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň144
Janošová Petra2000 Sokol Jílové144
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice144
110.Dítětová Eliška2000 SK Děčín142
111.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec132
112.Černá Tereza2002 TJ Dobřany126
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň126
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice126
116.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice120
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice120
Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
119.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most118
121.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc108
Dufková Monika1999 BaC Kladno108
Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha108
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha108
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň108
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc108
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň108
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň108
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc108
133.Michalová Adriana1998 Super Stars Most92
134.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň90
135.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov88
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice88
Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec88
138.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
140.Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc76
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec76
142.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka72
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín72
145.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
147.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov62
148.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně54
Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže54
Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov54
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže54
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška54
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Machová Karolína1999 TJ Sokol Doubravka54
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně54
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně54
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové54
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Procházková Michala1999 BaC Kladno54
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice54
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice54
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín54
Švejdová Veronika1998 TJ Sokol Doubravka54
Tupá Lenka1998 TJ Sokol Doubravka54
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov54
Zídková Liana1999 TJ Sokol Doubravka54
174.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín52
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí52
176.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem46
177.Berchinová Linda1999 Super Stars Most38
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec38
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec38
Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec38
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec38
182.Česká Kateřina1999 TJ Spoje Praha36
Helmichová Michaela1999 TJ Spoje Praha36
Horníková Nina1998 TJ Sokol Doubravka36
185.Zavoralová Markéta1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
186.Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec26
Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec26
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most26
189.Bláhová Anna1998 Technoplast Chropyně22
Zikosová Tereza1998 Technoplast Chropyně22
191.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí14
Šarafínová Bára2000 SK Podolí14
Scholasterová Viktorie1997 SK Podolí14
Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most14
Vrábelová Veronika1998 BK TJ Baník Most14
1.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany2830
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2280
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1800
4.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1710
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1680
6.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov1480
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1470
8.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1440
9.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1320
10.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1230
11.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1100
12.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1070
13.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín952
14.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha910
15.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška908
16.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most730
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.730
19.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice712
20.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most670
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice670
22.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.544
23.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most504
24.Paurová Lucie1999 Super Stars Most424
25.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno392
26.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek366
27.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov356
28.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice336
29.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov326
30.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice290
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice288
32.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice286
33.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně284
34.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha278
35.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice276
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň276
37.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška264
38.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice260
39.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice248
40.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc246
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň246
42.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice240
43.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka232
44.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most230
45.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice218
46.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec216
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno216
48.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc210
49.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most204
50.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
51.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
52.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí182
53.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň180
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň180
Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice180
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc180
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun180
59.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
60.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí170
61.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec166
62.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice162
Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha162
Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha162
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov162
68.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec158
69.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice154
70.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice152
71.Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně150
72.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most148
73.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec146
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most146
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec146
76.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha144
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec144
Sejková Hana1999 SK Podolí144
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc144
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha144
81.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec136
82.Sejková Patricie2001 SK Podolí134
83.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice126
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice126
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary126
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice126
88.Dítětová Eliška2000 SK Děčín124
89.Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem122
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most122
91.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most118
92.Černá Tereza2002 TJ Dobřany108
Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov108
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň108
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň108
Janošová Petra2000 Sokol Jílové108
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka108
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň108
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek108
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc108
101.Psotová Barbora1999 Super Stars Most106
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem106
103.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec104
104.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec100
105.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
106.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha90
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc90
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha90
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň90
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc90
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice90
112.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav82
113.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka80
114.Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc76
115.Michalová Adriana1998 Super Stars Most74
116.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice72
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Hašková Jana1999 BaC Kladno72
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň72
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň72
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
123.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov64
Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec64
125.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
126.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka54
Srbová Adéla2000 BaC Kladno54
Tupá Lenka1998 TJ Sokol Doubravka54
135.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most46
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice46
138.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec40
139.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec38
140.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně36
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov36
Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha36
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov36
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov36
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň36
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška36
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně36
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně36
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové36
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice36
Schořová Sonja2000 BaC Kladno36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín36
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov36
161.Berchinová Linda1999 Super Stars Most26
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec26
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec26
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec26
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec26
166.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí22
167.Dufková Monika1999 BaC Kladno18
Odložilíková Xenie1998 SK Podolí18
Šarafínová Bára2000 SK Podolí18
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice18
171.Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec14
Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec14
Karásková Tereza2001 VSK Slavia TU Liberec14
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most14
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov14
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín14
Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most14
Vrábelová Veronika1998 BK TJ Baník Most14
179.Pečnerová Tereza1998 BK TJ Baník Most4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U15 - DobruškaC01.09.2012
21. GPC U15 - KopřivniceC08.09.2012
31. GPD U15 - MostD08.09.2012
4GPD U15 - PodolíD08.09.2012
51. GPD U15 - LiberecD08.09.2012
61. GPC U15 - PlzeňC08.09.2012
71. GPC U15 - PodivínC22.09.2012
81. GPC U15 - PrahaC22.09.2012
91. GPC U15 - Český KrumlovC22.09.2012
101. GPC U15 - KladnoC23.09.2012
111. GPC U15 - TepliceC28.09.2012
121. GPA U15 - Český TěšínA07.10.2012
13GPC U15 Hamr OPEN - PrahaC07.10.2012
142. GPC U15 - IvančiceC20.10.2012
152. GPC U15 - České BudějoviceC10.11.2012
162. GPC U15 - OsíkC10.11.2012
172. GPC U15 - Benátky nad JizerouC10.11.2012
182. GPC U15 - Orlová-LutyněC10.11.2012
192. GPC U15 - PlzeňC10.11.2012
202. GPC U15 - PrahaC10.11.2012
212. GPD U15 - MostD10.11.2012
222. GPD U15 - LiberecD11.11.2012
232. GPC U15 - Ústí nad LabemC17.11.2012
242. GPA U15 - BřeclavA25.11.2012
25VT Klimkovice - KlimkoviceC01.12.2012
26Karakal Cup - TepliceC01.12.2012
27GPD U15 - BřeclavD15.12.2012
28GPC U15 - Brno ŽideniceC12.01.2013
293. GPC U15 - PardubiceC26.01.2013
303. GPD U15 - TepliceD26.01.2013
313. GPD U15 - LiberecD26.01.2013
323. GPC U15 - PlzeňC02.02.2013
333. GPC U15 - LiberecC02.02.2013
343. GPC U15 - BřeclavC02.02.2013
353. GPC U15 - KladnoC09.02.2013
363. GPC U15 - PrahaC09.02.2013
3715. WITTE CUP - NejdekC16.02.2013
38GPD U15 - Brno JehniceD17.02.2013
393. GPC U15 - OlomoucC23.02.2013
403. GPC U15 - Český KrumlovC23.02.2013
41GORAM CUP - TepliceC23.02.2013
423. GPA U15 - Pardubice-PolabinyA03.03.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading