logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 21.03.2013

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2012 - 21.03.2013
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov2750
2.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2430
3.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2000
4.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1950
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1870
6.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha1800
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1710
8.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1470
9.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1320
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1230
11.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice910
12.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové860
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha860
14.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany830
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.830
16.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most800
17.Linda Martin2000 TJ Dobřany730
18.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice710
19.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha670
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka670
21.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha610
22.Seifert David2000 BK TJ Baník Most586
23.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun534
24.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín480
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín480
Morávek Michal2002 BaC Kladno480
27.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín420
28.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín396
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice396
30.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.390
31.Herzán David2002 Slavoj Podivín384
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň384
33.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
34.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín324
35.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka318
36.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec312
37.Cach Jakub2001 Super Stars Most294
38.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně288
Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou288
40.Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov270
41.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek252
42.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové246
43.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň228
44.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha216
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov216
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice216
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka216
49.Gunther Michal2001 SK Podolí212
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.212
51.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most210
Palán Václav2001 SK Prosek Praha210
53.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc204
54.Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov198
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice198
56.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice192
57.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec190
58.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice188
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most188
60.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec184
61.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška180
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc180
Prek Šimon2002 SK BC Premiera180
64.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice174
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.174
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín174
67.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice172
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha172
69.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík168
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov168
72.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec164
73.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno162
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Hájek David2000 Super Stars Most162
Soukup Václav2001 BKV Plzeň162
78.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec160
79.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec158
80.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.156
81.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most154
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov154
83.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně150
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška150
85.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice148
86.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most146
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha146
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice146
89.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most144
Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany144
Cach David2002 Super Stars Most144
Hoda Filip2002 SK Podolí144
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice144
94.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha140
95.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice138
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc138
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek138
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice138
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice138
101.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov134
102.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
Paulík Jan2000 SK Podolí132
104.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice128
106.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most126
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov126
Ziman Jan2000 BKV Plzeň126
109.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha122
110.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice120
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec120
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou120
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou120
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec120
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm120
116.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže112
117.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice110
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice110
119.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice108
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice108
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín108
122.Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou104
Vaňata Michal2002 Super Stars Most104
124.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka102
125.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha101
126.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek98
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov98
128.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha96
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka96
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín96
131.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice92
132.Martínek Jakub2000 SK Podolí90
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek90
134.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem86
135.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň85
136.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou84
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže84
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň84
140.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov82
142.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno81
143.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice80
144.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec79
145.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice78
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice78
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
151.Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové74
152.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Prek Štěpán2005 SK BC Premiera72
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka72
156.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice68
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň68
158.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
159.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice64
160.Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany62
161.Czapek Jan2001 BKV Plzeň61
162.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín60
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové60
Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov60
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové60
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
167.Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha58
168.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec56
169.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav54
Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná54
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek54
Strejček Jakub2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
178.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice52
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec52
180.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
181.Altera Jan2004 BaC Kladno49
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha49
183.Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm48
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice48
185.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany44
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec44
187.Horehleď František2000 Slavoj Podivín42
Janošov Radek2003 Sokol Jílové42
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín42
Rosenheim David2000 TJ Spoje Praha42
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
194.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže40
195.Bárta Adam2000 TJ Sokol Doubravka36
Bureš Michal2000 SK Podolí36
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kotek Josef2000 BKV Plzeň36
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany36
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Rigl Tomáš2001 SK Podolí36
Šíra Ondřej2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
206.Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice33
207.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav32
210.Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha31
211.Burian Jan2004 Slavoj Podivín30
Dolanský Lukáš2002 SKB Český Krumlov30
Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 30
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín30
Knotek Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík30
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha30
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně30
221.Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže28
222.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany26
Rázl Jan2005 VSK Slavia TU Liberec26
224.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka24
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice24
Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc24
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha24
Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice24
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice24
Kraus Šimon2001 TJ Sokol Doubravka24
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most24
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka24
233.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem22
234.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín21
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm21
236.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže20
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín20
238.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov19
239.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně18
Jirčík Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice18
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice18
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany18
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov18
Srnec Vojtěch2001 BK Junior Benátky nad Jizerou18
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav18
252.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Plesná15
253.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec14
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most14
255.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň13
Kříž Filip2003 USK Plzeň13
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň13
259.Landa Kryštof2002 BKV Plzeň12
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice12
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany12
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové12
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka12
265.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice10
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov10
270.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
271.Carrol Nicolas2001 TJ Slavoj Český Těšín6
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava6
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most6
275.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha4
Psota Ondřej2003 Super Stars Most4
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc4
278.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha3
279.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha2
Port Jan2003 TJ Proboštov2
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou2
283.Benek Štěpán2002 TJ Slavoj Český Těšín1
Churáček Radek2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm1
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín1
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava1
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava1
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2830
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2830
3.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov2400
4.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2350
5.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2200
6.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha2110
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha2110
8.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2000
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1950
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1950
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1950
12.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín1710
13.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most1470
Linda Martin2000 TJ Dobřany1470
Seifert David2000 BK TJ Baník Most1470
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1470
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1470
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1470
19.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1230
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1230
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín1230
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1230
23.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1100
24.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1040
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1040
26.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín860
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha860
28.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové830
Morávek Michal2002 BaC Kladno830
30.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
31.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha686
32.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha622
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové622
34.Herzán David2002 Slavoj Podivín592
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň574
36.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka550
37.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec544
38.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou430
39.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín424
40.Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov400
41.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov388
42.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice384
43.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně360
44.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek342
45.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.324
46.Cach Jakub2001 Super Stars Most318
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice318
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov318
49.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka300
50.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov290
51.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň282
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec282
53.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun280
54.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
55.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc270
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek270
57.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc252
58.Hájek David2000 Super Stars Most248
59.Hoda Filip2002 SK Podolí246
Paulík Jan2000 SK Podolí246
61.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice240
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno240
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice240
64.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
65.Cach David2002 Super Stars Most226
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most226
67.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most218
68.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice216
69.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice214
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice214
71.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec212
72.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
73.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice202
74.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most200
75.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc198
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík198
Gunther Michal2001 SK Podolí198
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most198
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou198
80.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice192
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha192
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha192
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov192
Soukup Václav2001 BKV Plzeň192
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov192
Ziman Jan2000 BKV Plzeň192
87.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec190
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec190
89.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem188
91.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška180
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice180
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně180
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most180
Palán Václav2001 SK Prosek Praha180
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň180
Prek Šimon2002 SK BC Premiera180
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice180
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín180
100.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec178
101.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec176
102.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha174
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec174
104.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most162
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka162
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka162
Czapek Jan2001 BKV Plzeň162
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška162
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha162
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň162
111.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže160
112.Martínek Jakub2000 SK Podolí156
113.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice154
114.Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice148
115.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice146
116.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek144
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice144
118.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže132
119.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
120.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou126
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice126
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice126
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín126
Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou126
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové126
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
129.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec122
130.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha120
Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
132.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice118
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov118
134.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice116
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov116
136.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
137.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany108
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín108
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň108
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice108
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice108
145.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov104
146.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec100
148.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice92
Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov92
150.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice90
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín90
Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha90
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka90
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek90
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha90
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
160.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec88
161.Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec82
162.Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav80
163.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou78
164.Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice76
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most76
166.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice72
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany72
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek72
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Prek Štěpán2005 SK BC Premiera72
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany72
173.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín66
Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín66
175.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem64
176.Horehleď František2000 Slavoj Podivín60
177.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha54
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Burian Jan2004 Slavoj Podivín54
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice54
Dolanský Lukáš2002 SKB Český Krumlov54
Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 54
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná54
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín54
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně54
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Janošov Radek2003 Sokol Jílové54
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové54
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík54
Kotek Josef2000 BKV Plzeň54
Kraus Šimon2001 TJ Sokol Doubravka54
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany54
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice54
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek54
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice54
Rigl Tomáš2001 SK Podolí54
Rosenheim David2000 TJ Spoje Praha54
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany54
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové54
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno54
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
212.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže52
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže52
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže52
216.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Vaňata Michal2002 Super Stars Most40
218.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec38
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice38
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice38
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov38
222.Bárta Adam2000 TJ Sokol Doubravka36
Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice36
Bureš Michal2000 SK Podolí36
Carrol Nicolas2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov36
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice36
Jirčík Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice36
Knotek Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kříž Filip2003 USK Plzeň36
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň36
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín36
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha36
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov36
Strejček Jakub2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň36
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka36
249.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most26
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Port Jan2003 TJ Proboštov26
Psota Ondřej2003 Super Stars Most26
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most26
258.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
1.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2680
2.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2110
3.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2000
4.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1950
5.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha1710
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1710
7.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1680
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha1680
9.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1630
10.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín1392
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1100
12.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1070
13.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík990
14.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice860
15.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín800
16.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka730
17.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice704
18.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany694
19.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně660
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha660
21.Linda Martin2000 TJ Dobřany640
22.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.428
23.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.422
24.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most400
25.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
26.Seifert David2000 BK TJ Baník Most364
27.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín328
28.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
29.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc300
30.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice282
31.Herzán David2002 Slavoj Podivín270
32.Cach Jakub2001 Super Stars Most252
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka252
34.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín246
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice246
36.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice240
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň240
38.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice234
Morávek Michal2002 BaC Kladno234
40.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most230
41.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka224
42.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
43.Hájek David2000 Super Stars Most214
44.Gunther Michal2001 SK Podolí200
45.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice196
46.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany180
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc180
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
Paulík Jan2000 SK Podolí180
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice180
51.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.174
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov174
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov174
54.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec172
55.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov170
56.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec166
57.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec164
58.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice162
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno162
Hoda Filip2002 SK Podolí162
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov162
62.Cach David2002 Super Stars Most160
63.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most158
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov158
65.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most156
66.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem152
67.Vaňata Michal2002 Super Stars Most150
68.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec148
69.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec146
70.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most144
Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška144
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm144
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice144
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže144
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most144
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec144
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most144
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha144
Soukup Václav2001 BKV Plzeň144
Ziman Jan2000 BKV Plzeň144
81.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň138
82.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha126
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín126
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové126
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
87.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice118
88.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec114
89.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice112
90.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice110
91.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice108
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík108
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně108
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha108
Palán Václav2001 SK Prosek Praha108
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice108
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov108
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
100.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec104
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín104
102.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov92
104.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice90
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou90
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně90
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha90
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha90
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže90
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška90
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice90
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň90
113.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec88
114.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice86
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec86
116.Štěpán Ondřej2001 BK Junior Benátky nad Jizerou84
117.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun80
118.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc72
Czapek Jan2001 BKV Plzeň72
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov72
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice72
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň72
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek72
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno72
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha72
126.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
127.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem64
128.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov62
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec62
130.Altera Jan2004 BaC Kladno54
Bárta Adam2000 TJ Sokol Doubravka54
Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Janošov Radek2003 Sokol Jílové54
Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové54
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Prek Šimon2002 SK BC Premiera54
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice54
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Voldřich Martin2001 USK Plzeň54
148.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec52
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov52
150.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice46
151.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže40
154.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha36
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice36
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany36
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka36
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka36
Bureš Michal2000 SK Podolí36
Burian Jan2004 Slavoj Podivín36
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice36
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany36
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 36
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná36
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně36
Horehleď František2000 Slavoj Podivín36
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín36
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice36
Knotek Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice36
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Martínek Jakub2000 SK Podolí36
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín36
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín36
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice36
Rosenheim David2000 TJ Spoje Praha36
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka36
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany36
Strejček Jakub2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
192.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou30
193.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže28
194.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice26
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most26
201.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice18
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov18
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín18
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Šíra Ondřej2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov18
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany18
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín18
210.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice14
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most14
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice14
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice14
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany14
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže14
Psota Ondřej2003 Super Stars Most14
Rázl Jan2005 VSK Slavia TU Liberec14
1.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2430
2.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2272
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2120
4.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2000
5.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1950
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1950
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1920
8.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1710
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1220
10.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice910
12.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice860
Homolková Klára2001 Sokol Jílové860
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
15.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice830
16.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň730
17.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
18.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže670
19.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha658
20.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most598
21.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice586
22.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha580
Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov580
24.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec562
25.Janošová Petra2000 Sokol Jílové510
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha510
27.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice466
28.Černá Tereza2002 TJ Dobřany426
29.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice396
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice396
31.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary358
32.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice354
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice354
34.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha 336
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka336
36.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov300
37.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov294
38.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín268
39.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice258
40.Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň252
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice252
42.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most248
43.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.246
Sejková Patricie2001 SK Podolí246
45.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec240
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň240
47.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně228
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov228
49.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most216
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň216
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov216
52.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně210
53.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice204
Srbová Adéla2000 BaC Kladno204
56.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec196
57.Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice190
58.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice188
59.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže186
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm186
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice186
62.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most184
63.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most180
64.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec178
65.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí176
66.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.174
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most174
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice174
69.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec168
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou168
71.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany164
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže164
73.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov162
75.Schořová Sonja2000 BaC Kladno160
76.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
77.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec154
78.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most152
79.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha150
80.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most148
81.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha144
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice144
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec144
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň144
85.Bösová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové138
86.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže132
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov132
88.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha128
89.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha126
90.Schořová Adéla2003 BaC Kladno125
91.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín122
92.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc120
93.Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec118
94.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec116
95.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice114
96.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice108
98.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov106
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec106
100.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice104
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec104
102.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice103
103.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha102
Guntherová Pavla2003 SK Podolí102
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně102
106.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm100
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha100
108.Suchánková Barbora2000 BaC Kladno98
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice98
110.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice96
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov96
112.Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov95
113.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha94
114.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou92
115.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha90
117.Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha84
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec84
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
120.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.83
121.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň79
122.Morávková Pavlína2000 BaC Kladno78
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
124.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm77
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha77
126.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín74
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec74
128.Dítětová Eliška2000 SK Děčín72
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně72
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice72
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín72
132.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov70
133.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov66
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně66
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov66
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka66
139.Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice64
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov64
141.Suchánková Martina2003 BaC Kladno61
142.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice60
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice60
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice60
145.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany58
146.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm57
147.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín54
Maříková Bernadeta2000 SKB Český Krumlov54
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín54
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice54
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice54
154.Pálfi Klára2000 Super Stars Most50
155.Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín48
Jeřábková Petra2001 SK Podolí48
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha48
158.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov46
159.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň42
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Jadwiszczoková Natálie2000 BaC Kladno42
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubínová Elisa2000 TJ Sokol Doubravka42
Mojová Klára2000 TJ Sokol Doubravka42
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně42
Šarafínová Bára2000 SK Podolí42
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka42
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka42
Volfová Natálie2000 BaC Kladno42
170.Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem40
171.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
172.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany36
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice36
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně36
Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Štauberová Sára2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany36
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
182.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň34
183.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice33
184.Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha32
185.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín30
Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín30
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná30
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha30
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
Švábová Zuzana2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Svetková Natálie2001 Super Stars Most30
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka30
Vargová Jana2001 Super Stars Most30
195.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec26
196.Budilová Daniela2000 Super Stars Most24
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany24
198.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně22
Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec22
200.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Fišerová Veronika2000 BK TJ Baník Most18
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov18
203.Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec14
Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže14
Štelzigová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec14
206.Pálková Tereza2002 Super Stars Most12
207.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov10
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže10
Hrubá Leona2003 SK p.e.m.a. Opava10
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most10
211.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha6
212.Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha5
213.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže4
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice4
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany4
216.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha3
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava3
218.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha2
219.Daňková Šárka2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha1
Kramešová Zuzana2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha3000
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2590
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2590
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun2590
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2590
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2590
7.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2000
8.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1872
9.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice1870
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1820
11.Homolková Klára2001 Sokol Jílové1710
Janošová Petra2000 Sokol Jílové1710
13.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most1470
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1340
15.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1268
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha1230
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1230
18.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most1100
Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov1100
20.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha1070
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1070
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1070
23.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
Benišová Anna2000 BK Kopřivnice990
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň990
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice990
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice990
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka990
29.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice960
30.Srbová Adéla2000 BaC Kladno862
31.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice800
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice800
33.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec796
34.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov782
35.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha 700
36.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže670
37.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary640
38.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov580
39.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně574
40.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov556
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně556
42.Schořová Sonja2000 BaC Kladno508
43.Sejková Patricie2001 SK Podolí496
44.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice472
45.Černá Tereza2002 TJ Dobřany426
46.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.390
Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň390
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.390
49.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice384
50.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín350
51.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice318
52.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň306
53.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most300
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice300
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most300
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice300
57.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň276
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí276
59.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov264
60.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec252
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most252
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou252
63.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice234
64.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice226
Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice226
66.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice216
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha216
68.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec212
69.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec208
70.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže204
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most204
72.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice198
73.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec194
74.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha192
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň192
76.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most190
77.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže188
78.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most176
79.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec174
Dítětová Eliška2000 SK Děčín174
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň174
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov174
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice174
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec174
85.Guntherová Pavla2003 SK Podolí168
86.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov162
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice162
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov162
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno162
90.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov146
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec146
92.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec144
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha144
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha144
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice144
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice144
Schořová Adéla2003 BaC Kladno144
98.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec142
99.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín140
100.Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec138
101.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha126
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně126
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín126
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka126
111.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha122
112.Bösová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové120
113.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany114
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany114
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
116.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice110
117.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň108
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň108
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
Morávková Pavlína2000 BaC Kladno108
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín108
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Suchánková Martina2003 BaC Kladno108
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec108
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice108
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha108
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice108
132.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov106
133.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov98
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov98
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov98
136.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín90
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně90
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně90
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha90
140.Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec84
141.Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice80
142.Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice76
143.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín72
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice72
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha72
Jeřábková Petra2001 SK Podolí72
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Maříková Bernadeta2000 SKB Český Krumlov72
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně72
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín72
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka72
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice72
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov72
156.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín66
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín66
158.Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem64
159.Šarafínová Bára2000 SK Podolí60
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc60
161.Budilová Daniela2000 Super Stars Most54
Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín54
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany54
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně54
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany54
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice54
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice54
Jadwiszczoková Natálie2000 BaC Kladno54
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha54
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Kubínová Elisa2000 TJ Sokol Doubravka54
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov54
Mojová Klára2000 TJ Sokol Doubravka54
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín54
Pálková Tereza2002 Super Stars Most54
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice54
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně54
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň54
Švábová Zuzana2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Svetková Natálie2001 Super Stars Most54
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka54
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Vargová Jana2001 Super Stars Most54
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka54
188.Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín48
189.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec46
190.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Fišerová Veronika2000 BK TJ Baník Most38
Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec38
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec38
197.Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
199.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov26
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hrubá Leona2003 SK p.e.m.a. Opava26
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže26
Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže26
Štelzigová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec26
206.Pálfi Klára2000 Super Stars Most25
207.Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany14
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2956
2.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2110
3.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice1950
4.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1920
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha1710
6.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1560
7.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1440
8.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1320
9.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov1280
10.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1262
11.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1100
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1070
13.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1030
14.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun990
15.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice860
16.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice800
17.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov736
18.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň730
19.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha660
20.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice534
21.Černá Tereza2002 TJ Dobřany480
22.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha472
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice472
24.Janošová Petra2000 Sokol Jílové468
25.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most400
26.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
27.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.368
28.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.360
29.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most356
30.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec342
31.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary334
32.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně320
Schořová Sonja2000 BaC Kladno320
34.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže308
35.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín302
36.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka296
37.Homolková Klára2001 Sokol Jílové264
38.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice260
39.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
Jagerová Kateřina2000 USK Plzeň252
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
42.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín248
43.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice246
Sonnková Valentina2001 Hamr Praha 246
45.Kršíková Eliška2003 TJ Sokol Štěpánovice244
46.Srbová Adéla2000 BaC Kladno240
47.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov228
48.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most216
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most216
50.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov210
51.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň198
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň198
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm198
Sejková Patricie2001 SK Podolí198
55.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most194
56.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most184
57.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most182
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice182
59.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice180
61.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec178
62.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí164
63.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň162
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec162
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha162
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most162
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou162
68.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec158
69.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec146
70.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice144
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže144
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže144
73.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice136
74.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice132
75.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov126
Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec126
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice126
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec126
Schořová Adéla2003 BaC Kladno126
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov126
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň126
82.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec120
83.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec118
84.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice108
Guntherová Pavla2003 SK Podolí108
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov108
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha108
91.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín104
92.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže102
93.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov100
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov100
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec100
96.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín90
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany90
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha90
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice90
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice90
Suchánková Martina2003 BaC Kladno90
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice90
107.Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice88
108.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
109.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice82
110.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov80
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov80
112.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň72
Bösová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové72
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň72
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice72
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha72
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.72
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice72
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice72
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka72
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov72
124.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín54
Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec54
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín54
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov54
Jeřábková Petra2001 SK Podolí54
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Maříková Bernadeta2000 SKB Český Krumlov54
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov54
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice54
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín54
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec54
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc54
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec54
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně54
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice54
145.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov50
Pálfi Klára2000 Super Stars Most50
147.Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem44
148.Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice40
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem40
150.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec38
151.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Budilová Daniela2000 Super Stars Most36
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín36
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice36
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice36
Dítětová Eliška2000 SK Děčín36
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany36
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice36
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha36
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín36
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha36
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně36
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov36
Morávková Pavlína2000 BaC Kladno36
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně36
Šarafínová Bára2000 SK Podolí36
Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň36
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany36
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno36
Svetková Natálie2001 Super Stars Most36
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka36
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka36
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
183.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
185.Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže28
186.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov26
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Fišerová Veronika2000 BK TJ Baník Most26
Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec26
Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec26
Štelzigová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec26
192.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany18
Pálková Tereza2002 Super Stars Most18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Vargová Jana2001 Super Stars Most18
196.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže14
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hrubá Leona2003 SK p.e.m.a. Opava14
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U13 - Český KrumlovD08.09.2012
2GPC U13 - PodolíC15.09.2012
31. GPC U13 - PrahaC15.09.2012
41. GPC U13 - KladnoC16.09.2012
51. GPC U13 - Rychnov nad KněžnouC22.09.2012
61. GPD U13 - MostD22.09.2012
71. GPD U13 - LiberecD22.09.2012
8GPC U13 Hamr OPEN - PrahaC06.10.2012
9GPE U11 Hamr OPEN - PrahaE5007.10.2012
101. GPC U13 - Český KrumlovC13.10.2012
111. GPC U13 - BřeclavC13.10.2012
12Velký Pardubický turnaj - PardubiceC13.10.2012
131. GPC U13 - DobřanyC13.10.2012
142. GPD U13 - České BudějoviceD20.10.2012
151. GPC U13 - MostC20.10.2012
161. GPC U13 - Český TěšínC20.10.2012
17Klimkovický plácal U11 - KlimkoviceE5027.10.2012
18Klimkovický plácal U9 - KlimkoviceE5027.10.2012
19Klimkovický plácal U10 - KlimkoviceE5027.10.2012
201. GPA U13 - Benátky nad JizerouA28.10.2012
21GPC U13 - PodivínC01.12.2012
22VT Klimkovice - KlimkoviceE5001.12.2012
232. GPC U13 - OsíkC01.12.2012
24VT Klimkovice - KlimkoviceC02.12.2012
252. GPD U13 - Ústí nad LabemD08.12.2012
262. GPD U13 - LiberecD08.12.2012
27GPD U13 - BřeclavD15.12.2012
282. GPC U13 - Benátky nad JizerouC15.12.2012
29GPC U13 - LiberecC15.12.2012
302. GPC U13 - PodivínC05.01.2013
31GPE U11 - Benátky nad JizerouE5005.01.2013
32BABOLAT DĚTSKÝ TURNAJ V BADMINTONU - Hradec KrálovéD05.01.2013
332. GPC U13 - Rožnov pod RadhoštěmC06.01.2013
343. GPC U13 - TepliceC12.01.2013
352. GPC U13 - České BudějoviceC12.01.2013
362. GPC U13 - PrahaC12.01.2013
372. GPC U13 - PlzeňC12.01.2013
382. GPA U13 - MostA20.01.2013
393. GPC U13 - PardubiceC26.01.2013
403. GPD U13 - České BudějoviceD02.02.2013
413. GPC U13 - KladnoC03.02.2013
423. GPC U13 - IvančiceC09.02.2013
433. GPD U13 - MostD09.02.2013
443. GPD U13 - LiberecD09.02.2013
453. GPC U13 - KopřivniceC10.02.2013
46Mem. Z. Kožešníka - LiberecC16.02.2013
473. GPC U13 - České BudějoviceC17.02.2013
48Radbuza Cup - DobřanyC23.02.2013
493. GPC U13 - PrahaC23.02.2013
503. GPC U13 - MostC09.03.2013
513. GPC U13 - PlzeňC09.03.2013
52Přebor Klimkovic U11 - KlimkoviceE5016.03.2013
53GPD U13 - České BudějoviceD16.03.2013
543. GPA U13 - Brno-JehniceA17.03.2013
55Přebor Klimkovic U13 - KlimkoviceC17.03.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading