logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 10.04.2013

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
30.08.2012 - 10.04.2013
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové3592
2.Louda Jiří1995 USK Plzeň2952
3.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2824
4.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2624
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2056
6.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1664
7.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1656
8.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1534
9.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most1485
10.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1416
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1416
12.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1269
13.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
14.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1141
15.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice1126
16.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1070
17.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.875
18.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín860
19.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha812
20.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec758
21.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice712
22.Pistulka Radek1997 USK Plzeň691
23.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže682
24.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže676
25.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha660
26.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.628
27.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most599
28.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice501
29.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice466
30.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň460
31.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka419
32.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice399
33.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové398
34.Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové381
35.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most358
36.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice338
37.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov293
38.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň277
39.Král Martin1994 BK TJ Baník Most271
40.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha259
41.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice253
42.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem251
43.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov245
44.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice235
45.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice233
46.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška230
47.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka228
Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň228
49.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška219
50.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov215
51.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov214
52.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín210
53.Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín203
54.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice190
55.Motejl Jakub1995 Super Stars Most184
56.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.176
57.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha175
58.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice173
59.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha172
60.Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov162
61.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany161
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha161
63.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně160
64.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice155
65.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná148
66.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice132
Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha132
68.Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín131
69.Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou127
70.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň126
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka126
72.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.121
73.Repiar Samuel1994 Super Stars Most120
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice120
75.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek119
76.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem118
77.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice113
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov113
79.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín112
80.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov111
81.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most108
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.108
83.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň102
84.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha100
Ondrášek David1996 Super Stars Most100
86.Zrza Bronislav1998 SK Podolí96
87.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most93
88.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.76
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice76
90.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín72
92.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno66
93.Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha63
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most63
95.Adamec Jan1997 USK Plzeň59
Bečvář Kamil1994 Hamr Praha 59
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně59
Řasa Jan1994 SK Prosek Praha59
99.Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice54
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov54
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně54
103.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha46
104.Gunther Michal2001 SK Podolí42
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera42
106.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice40
109.Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
114.Baroch Pavel1997 TJ Spoje Praha33
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov33
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice33
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 33
118.Dostál Marek1998 SK Podolí30
Kubal Jiří1995 Super Stars Most30
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha30
1.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové4104
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4104
3.Louda Jiří1995 USK Plzeň3064
4.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most2776
5.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2752
6.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2424
7.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň2264
8.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2144
9.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2120
10.Král Martin1994 BK TJ Baník Most2021
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1992
12.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1896
13.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1710
14.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1704
15.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha1656
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha1656
17.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1589
18.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1485
19.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1470
20.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1349
21.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1340
22.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1286
23.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1230
24.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1219
25.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
26.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1130
27.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice1093
28.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most1082
29.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1077
30.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1061
31.Motejl Jakub1995 Super Stars Most1060
32.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové964
33.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov741
34.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most725
35.Repiar Samuel1994 Super Stars Most712
36.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov675
37.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže629
38.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice616
39.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek562
40.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha556
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové556
42.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha551
43.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka546
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka546
45.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice540
46.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice509
47.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov401
48.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice390
49.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice373
50.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka357
51.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice352
52.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně324
53.Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov312
54.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha300
55.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha277
56.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha271
57.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha258
58.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.252
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
60.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov251
61.Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín239
62.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín205
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín205
64.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice204
65.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška203
66.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice186
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška186
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.186
69.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem185
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná185
71.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most167
72.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice158
73.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha151
74.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň150
75.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany139
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň139
77.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.133
78.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem131
79.Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín126
80.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
82.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov113
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha113
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice113
85.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most108
86.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice79
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně79
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně79
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno79
90.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov72
92.Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou60
93.Bečvář Kamil1994 Hamr Praha 59
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov59
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 59
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín59
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most59
Řasa Jan1994 SK Prosek Praha59
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice59
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice59
101.Dostál Marek1998 SK Podolí54
Gunther Michal2001 SK Podolí54
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.54
Kubal Jiří1995 Super Stars Most54
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc54
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera54
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha54
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc54
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Zrza Bronislav1998 SK Podolí54
1.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška3832
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2344
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2342
4.Barák Matyáš1994 TJ Astra ZMZ Praha2136
5.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2104
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň1904
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1710
8.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1624
9.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1470
10.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1459
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1416
12.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1376
13.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1365
14.Král Martin1994 BK TJ Baník Most1286
15.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň1156
16.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1062
17.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1028
18.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha976
19.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.875
Pistulka Radek1997 USK Plzeň875
21.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice856
22.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha609
23.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže590
Motejl Jakub1995 Super Stars Most590
25.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.560
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín560
27.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice522
28.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice501
29.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín486
30.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice411
31.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice378
32.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most361
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most361
34.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov335
35.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže313
36.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec312
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové312
38.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška311
39.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška285
40.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice284
41.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most273
42.Repiar Samuel1994 Super Stars Most272
43.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov268
44.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha258
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov258
46.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem244
47.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov241
48.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice215
49.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně205
50.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
51.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov203
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín203
53.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany199
54.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice191
55.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha187
56.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice174
57.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice151
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou151
59.Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové145
60.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha133
61.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem131
63.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín130
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín130
65.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice126
66.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka120
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň120
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice120
69.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice115
70.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha113
71.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most112
72.Ondrášek David1996 Super Stars Most94
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov94
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice94
75.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov90
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most90
77.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno86
78.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek78
79.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.76
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most76
81.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice72
Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha72
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka72
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín72
Zrza Bronislav1998 SK Podolí72
88.Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně66
89.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov59
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 59
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně59
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha59
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice59
94.Dostál Marek1998 SK Podolí54
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera54
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice54
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov54
98.Baroch Pavel1997 TJ Spoje Praha40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně40
Řasa Jan1994 SK Prosek Praha40
102.Kubal Jiří1995 Super Stars Most36
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná36
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3176
2.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha3112
3.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2549
4.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2424
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2384
6.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2309
7.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2117
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1896
9.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1704
10.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1656
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1656
12.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1200
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1200
14.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1176
15.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1005
16.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov875
17.Panochová Jana1997 Super Stars Most860
18.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha658
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice658
20.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary652
21.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice630
22.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice580
23.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice554
24.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice546
25.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most498
26.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov485
27.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí471
28.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav430
29.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá419
30.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha411
31.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín396
32.Vocelková Anna1994 USK Plzeň382
33.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha333
34.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov301
35.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary296
36.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice295
37.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec288
38.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem286
39.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
40.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 267
41.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha259
42.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice245
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most245
44.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka230
45.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem228
46.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most221
47.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové217
48.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha211
49.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov209
50.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice207
51.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice203
52.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín202
53.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže198
54.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem197
55.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov192
56.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
57.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín167
58.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín166
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín166
60.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice164
61.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 155
62.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.145
63.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany138
64.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno132
65.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most131
66.Baxová Jana1997 Keramika Chlumčany127
67.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.126
68.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha119
69.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most118
70.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice117
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most117
72.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany108
73.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov107
74.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí95
75.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno86
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové86
77.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice84
78.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha80
79.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice76
80.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice73
81.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín72
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín72
83.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně66
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov66
85.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most63
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice63
87.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka54
94.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha48
95.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha46
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 46
97.Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem42
98.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně40
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín40
100.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
103.Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha33
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha33
105.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem30
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3960
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha3912
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha3912
4.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha3304
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha3040
6.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2952
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně2952
8.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2459
9.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2184
10.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha2036
11.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2021
12.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1896
13.Panochová Jana1997 Super Stars Most1656
14.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1574
15.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1541
16.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1459
17.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1416
18.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1340
19.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1280
20.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1211
21.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most1171
22.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1082
23.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice981
24.Vocelková Anna1994 USK Plzeň971
25.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice939
26.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice906
27.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice868
28.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 853
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 853
30.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec791
31.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice752
32.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha749
33.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav710
34.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha671
35.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín670
36.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary655
37.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá633
38.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice629
39.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov624
40.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov581
41.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha565
42.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí485
43.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže373
44.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov357
45.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice327
46.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice325
47.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem305
48.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka280
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
50.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem257
51.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha252
52.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.246
53.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín239
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín239
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem239
56.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most223
57.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín221
58.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov219
59.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.203
60.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany193
61.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most187
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most187
63.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice174
64.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín167
65.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha151
66.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí145
67.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov144
68.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov140
69.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové139
70.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice133
71.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
74.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice126
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín126
76.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most113
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice113
78.Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín108
79.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice86
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov86
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice86
82.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové79
83.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem72
86.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno66
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno66
88.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně60
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně60
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany60
91.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně59
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín59
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha59
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha59
95.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice54
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín54
100.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha3832
2.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2357
3.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2344
4.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2144
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha2136
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2136
7.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně2104
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1904
9.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1526
10.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1416
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
12.Panochová Jana1997 Super Stars Most1256
13.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1200
14.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1115
15.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1096
16.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1019
17.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice959
18.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška875
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary875
20.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice771
21.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most724
22.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá667
23.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha634
24.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav582
25.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice560
26.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice555
27.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín509
28.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice491
29.Vocelková Anna1994 USK Plzeň422
30.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice399
31.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem390
32.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most382
33.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice378
34.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice372
35.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec361
36.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha360
37.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže355
38.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov351
39.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice347
40.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice281
41.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha259
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 259
43.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice233
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany233
45.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka230
46.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov220
47.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí206
48.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
49.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín203
50.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov198
51.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 187
52.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov185
53.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín184
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín184
55.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice167
56.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín166
57.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany150
58.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most149
59.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem148
60.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové144
61.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha133
62.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary132
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
64.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem131
65.Baxová Jana1997 Keramika Chlumčany127
66.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha113
67.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most112
68.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.108
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov108
70.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov95
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
72.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice94
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha94
74.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most90
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín90
76.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno86
77.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice79
78.Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka78
79.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most76
80.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno73
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové73
82.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice72
83.Brožíková Kristýna1996 Technoplast Chropyně66
84.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov59
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 59
86.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice54
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně54
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí54
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
93.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně40
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín40
Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha40
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice40
97.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně36
Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem36
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading