logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 29.04.2013

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
29.04.2012 - 29.04.2013
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň3680
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3110
3.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha3064
4.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2816
5.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2720
6.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2576
7.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2360
8.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2144
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1846
10.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1784
11.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1680
12.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1608
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1456
14.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1309
15.Segeč Jan1978 USK Plzeň1216
16.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
17.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1178
18.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1104
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha1104
20.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1090
21.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1045
22.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
23.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha992
24.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha972
25.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha928
26.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
28.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most902
29.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice796
30.Ptáček David1993 BK Kopřivnice792
31.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška780
32.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové779
33.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec772
34.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice760
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha742
37.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín717
38.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec713
39.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha694
40.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice641
41.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka590
42.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov588
43.Repiar Samuel1994 Super Stars Most522
44.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov498
45.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek478
46.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice465
47.Louda Jiří1995 USK Plzeň461
48.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové454
49.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové424
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most424
51.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha415
52.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno414
53.Bláha Václav1980 Hamr Praha 403
54.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík366
55.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava363
56.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice361
57.Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha360
58.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové354
59.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice338
Port Jan1972 TJ Proboštov338
61.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice337
62.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha320
63.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice315
64.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov308
65.Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně306
66.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno297
67.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice293
68.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov280
71.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice279
72.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 274
73.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice271
74.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava268
75.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice259
76.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha257
77.Sklář David1993 Hamr Praha 254
78.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most253
79.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň250
80.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka241
81.Konupka Jiří1965 BaC Kladno239
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 239
83.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava236
84.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most234
85.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec232
86.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka226
87.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice225
88.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem224
89.Fridrich Václav1977 BaC Kladno222
90.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí220
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice220
92.Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec219
93.Slabý Otto1984 USK Plzeň218
94.Horák Filip1990 BC RSC Brno216
95.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín214
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most214
97.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice212
98.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové211
99.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 210
100.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha208
Král Martin1994 BK TJ Baník Most208
102.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera204
103.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 198
104.Popilka Pavel1977 USK Plzeň197
105.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec196
106.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice195
107.Filz Jan1975 SK Prosek Praha194
Klíma Petr1980 Hamr Praha 194
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec194
Vodička Václav1992 Hamr Praha 194
111.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec193
112.Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně192
113.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec191
114.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha190
115.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice186
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava186
117.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
Týc Filip1971 BaC Kladno185
119.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov184
120.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice178
121.Látal Petr1975 TJ Proboštov176
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice176
123.Novák Radek1993 BC RSC Brno174
124.Jareš Michael1993 Super Stars Most172
125.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov170
126.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka168
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka168
128.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
129.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter164
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec164
131.Poláček Michal1974 Hamr Praha 162
Sedláček Kamil1973 SK Podolí162
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň162
134.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov161
135.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava160
136.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem158
137.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno155
138.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha150
Motejl Jakub1995 Super Stars Most150
140.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové148
141.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun146
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň146
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 146
144.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov144
145.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže143
146.Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně142
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín142
148.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška138
149.Schick Jindřich1975 SK Podolí137
150.Raschka David1978 BC 66 Ivančice134
151.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton133
152.Parkos David1974 SKB Český Krumlov130
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice130
154.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr128
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí128
156.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha127
157.Bohm Michal1987 USK Plzeň126
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha126
159.Helar Ondřej1995 Start Jihlava124
160.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška123
161.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí122
Volf Adam1989 Sokol Svatá122
163.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
164.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže118
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha118
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice118
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně118
168.Židek Luděk1962 BK Kopřivnice115
169.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň112
170.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice111
171.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín108
172.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha106
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň106
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín106
175.Behenský Roman1967 Spartak Chrást102
176.Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové101
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže101
178.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové100
179.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice98
180.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov96
181.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha95
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov95
183.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň94
184.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice92
185.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové91
186.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov90
188.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové89
Konečný Jiří1977 SK Jupiter89
190.Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové88
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha88
192.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek86
193.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha84
194.Voves Tomáš1987 SK BC Premiera83
195.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice82
196.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice81
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice81
198.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
201.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Poříz Leoš1974 Start Jihlava79
203.Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň78
204.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň76
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže76
206.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.75
207.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice74
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň74
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov74
210.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně73
211.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška72
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek72
215.Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov68
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice68
217.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka66
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka66
219.Ondrášek David1996 Super Stars Most62
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň62
221.Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov60
222.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
225.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc58
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň58
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha58
228.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.56
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.56
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice56
231.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most54
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most54
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava54
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Schoř Marek1972 BaC Kladno54
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
242.Pistulka Radek1997 USK Plzeň52
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň52
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha52
245.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové50
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most50
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice50
248.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most48
249.Čapek Jiří1975 Super Stars Most46
Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí46
Multuš Vítězslav1969 TJ Spartak Sezimovo Ústí46
Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec46
253.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 44
254.Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové42
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter42
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně42
258.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha40
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov40
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha40
264.Hába Tomáš1993 Super Stars Most38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno38
Port Pavel1976 TJ Proboštov38
268.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec36
Jerman Pavel1964 BaC Kladno36
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava36
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 36
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav36
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice36
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové36
Šot Michal1988 SK BC Premiera36
280.Helar Jakub1992 Start Jihlava34
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr34
282.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně30
Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové30
Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice30
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov30
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov30
Kroc Lukáš1979 Super Stars Most30
288.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha29
289.Hegner Lukáš1981 TJ Sokol Doubravka26
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov26
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka26
292.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín24
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava24
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha24
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně24
297.Hanák František1968 ABC Brno22
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice22
Rafaj Michal1978 SK Podolí22
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice22
301.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava20
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera20
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň20
Hypš Lukáš1976 VSK Slavia TU Liberec20
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín20
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně20
307.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice18
Balon Karel1965 TJ Proboštov18
Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně18
Dlask Václav1993 TJ Slovan Vesec18
Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno18
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most18
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most18
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá18
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov18
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec18
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 18
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška18
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice18
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec18
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec18
Stehno Petr1977 Hamr Praha 18
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín18
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín18
330.Hloušek JIří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti16
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka16
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most16
333.Lutner Pavel1969 Start Jihlava14
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava14
335.Depta Jaromír1979 Hamr Praha 13
336.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka12
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Slepička Martin1970 SK Jupiter12
341.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Janeček Stanislav1975 SK Podolí10
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
345.David Tomáš1990 BK Kopřivnice6
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec6
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.6
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
Seknička Martin1979 SK BC Premiera6
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov6
352.Lexa Alan1993 BC RSC Brno2
1.Rubáš Josef1982 USK Plzeň4960
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň4960
3.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4464
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4464
5.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4200
6.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3960
7.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3224
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2824
9.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2752
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2464
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2464
12.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2432
13.Segeč Jan1978 USK Plzeň2400
14.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín2296
Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2296
16.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec2216
Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec2216
18.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2147
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1976
20.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1912
21.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1909
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1909
23.Louda Jiří1995 USK Plzeň1848
24.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1701
25.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1614
26.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1466
27.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1451
28.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1406
29.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1400
30.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1364
31.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1312
32.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1270
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1270
34.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1256
35.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha1179
36.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1120
37.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1052
38.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové1042
39.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1032
40.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1021
41.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha1006
42.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové997
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška956
44.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha936
45.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha899
46.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov868
47.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka802
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka802
49.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška786
50.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové784
51.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
Martinec Petr1975 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
54.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most728
55.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha702
56.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha688
57.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha656
58.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov630
59.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava602
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava602
61.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most600
62.Volf Adam1989 Sokol Svatá590
63.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá560
64.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha548
65.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice542
66.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín527
67.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem525
68.Lubas Ondřej1968 Sokol Radotín Meteor Praha520
Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha520
70.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové495
71.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov490
72.Port Jan1972 TJ Proboštov482
73.Týc Filip1971 BaC Kladno447
74.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice440
75.Ptáček David1993 BK Kopřivnice439
76.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice435
77.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice420
78.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno411
79.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice400
80.Horák Filip1990 BC RSC Brno398
81.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha391
82.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov386
83.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most382
84.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera380
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera380
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr380
87.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice379
88.Vodička Václav1992 Hamr Praha 378
89.Repiar Samuel1994 Super Stars Most374
90.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem368
91.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
92.Bohm Michal1987 USK Plzeň364
93.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha360
Motejl Jakub1995 Super Stars Most360
95.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice359
96.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka354
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka354
98.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov352
99.Slabý Otto1984 USK Plzeň351
100.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha348
101.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice343
102.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice338
103.Král Martin1994 BK TJ Baník Most335
104.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha334
105.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec333
106.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov332
107.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec331
108.David Tomáš1990 BK Kopřivnice325
109.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek324
110.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice322
111.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové319
112.Popilka Pavel1977 USK Plzeň311
113.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec309
114.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most297
115.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně296
116.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 293
Sklář David1993 Hamr Praha 293
118.Konupka Jiří1965 BaC Kladno289
119.Bláha Václav1980 Hamr Praha 288
120.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice286
121.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha284
122.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka283
123.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 280
Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
125.Parkos David1974 SKB Český Krumlov276
126.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka275
Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně275
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové275
129.Látal Petr1975 TJ Proboštov273
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást273
131.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice271
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň271
133.Fridrich Václav1977 BaC Kladno270
134.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka269
135.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec262
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice262
137.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice258
138.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
139.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí254
140.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most253
141.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha242
142.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov239
143.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno238
144.Rombald Martin1987 Hamr Praha 236
145.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.235
146.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín234
147.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice232
148.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
150.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice223
151.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást222
152.Raschka David1978 BC 66 Ivančice221
153.Klíma Petr1980 Hamr Praha 220
154.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice214
155.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.212
156.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter211
157.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha210
158.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter206
159.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka204
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava204
161.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov203
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice203
163.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun200
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové200
165.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 198
Pistulka Radek1997 USK Plzeň198
167.Filz Jan1975 SK Prosek Praha190
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha190
169.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice185
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín185
171.Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí180
Schick Jindřich1975 SK Podolí180
173.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka176
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně176
175.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň174
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň174
177.Poříz Leoš1974 Start Jihlava172
178.Jareš Michael1993 Super Stars Most170
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha170
180.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice167
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava167
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice167
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice167
184.Novák Radek1993 BC RSC Brno164
185.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové161
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň161
187.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec160
188.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.155
189.Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno153
190.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška152
191.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton151
192.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most150
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška150
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava150
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška150
196.Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov149
197.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže148
198.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most146
Sedláček Kamil1973 SK Podolí146
200.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice144
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov144
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně144
203.Helar Ondřej1995 Start Jihlava140
204.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
205.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec138
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno138
207.Poláček Michal1974 Hamr Praha 136
208.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí134
209.Drudík Ota1992 USK Plzeň133
210.Jerman Pavel1964 BaC Kladno132
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek132
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška132
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň132
214.Belhárek Petr1980 Technoplast Chropyně131
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
216.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice130
217.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
219.Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň126
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín126
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně126
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík126
223.Osička Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha120
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov120
225.Šot Michal1988 SK BC Premiera118
226.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava114
227.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice113
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové113
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové113
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 113
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov113
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové113
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové113
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 113
235.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha112
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice112
237.Behenský Roman1967 Spartak Chrást108
Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí108
Frýza Ondřej1992 Technoplast Chropyně108
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava108
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno108
242.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha104
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka104
244.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha102
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň102
246.Konečný Jiří1977 SK Jupiter98
Trubač Luboš1977 BK TJ Baník Most98
248.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov96
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové96
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň96
251.Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov95
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice95
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov95
254.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže94
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice94
256.Valenta Milan1976 SK Podolí92
257.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín90
258.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha88
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most88
260.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha86
261.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové84
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
264.Ondrášek David1996 Super Stars Most82
265.Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
266.Novák Ladislav1983 TJ Sokol České Budějovice79
Šulan Jan1985 USK Plzeň79
268.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek78
271.Barták Jiří1953 Start Jihlava74
272.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov72
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most72
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice72
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec72
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně72
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec72
278.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Lutner Pavel1969 Start Jihlava66
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava66
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha66
283.Čapek Jiří1975 Super Stars Most62
Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno62
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most62
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice62
287.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem60
288.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka59
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
291.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc58
292.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka56
293.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně54
Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové54
Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové54
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov54
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov54
Jelínek Stanislav1955 BC RSC Brno54
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov54
Kroc Lukáš1979 Super Stars Most54
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška54
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav54
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov54
308.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
309.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most48
Franta Martin1974 Sokol Radotín Meteor Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most48
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové48
Potůček Jan1982 TJ Montas Hradec Králové48
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň48
Scheiner Tomáš1977 Sokol Radotín Meteor Praha48
317.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha46
318.Helar Jakub1992 Start Jihlava44
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň44
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice44
321.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava40
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Depta Jaromír1979 Hamr Praha 40
Hypš Lukáš1976 VSK Slavia TU Liberec40
Krauz Martin1985 TJ Slavoj Český Těšín40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 40
Šír Milan1976 VSK Slavia TU Liberec40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vorel Ladislav1952 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
331.Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice38
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most38
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most38
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice38
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
336.Beneš Patrik1976 Technoplast Chropyně36
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter36
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá36
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice36
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Perutka Jiří1968 SK Badminton Přerov36
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice36
Slepička Martin1970 SK Jupiter36
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice36
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera36
Žalmánek Jan1996 Technoplast Chropyně36
355.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice30
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň30
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice30
359.Balon Karel1965 TJ Proboštov26
Hába Tomáš1993 Super Stars Most26
Hanák František1968 ABC Brno26
Komarovský Petr1965 ABC Brno26
Lexa Alan1993 BC RSC Brno26
Port Pavel1976 TJ Proboštov26
365.Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec23
366.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň22
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka22
Stehno Petr1977 Hamr Praha 22
Vild Petr1974 SK Jupiter22
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr22
371.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec18
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
374.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Janeček Stanislav1975 SK Podolí14
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Rafaj Michal1978 SK Podolí14
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice14
1.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4784
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4672
3.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3136
4.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2808
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2752
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2584
7.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2456
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2230
9.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
10.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec1936
11.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1712
12.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1493
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1349
14.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1320
15.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň1216
16.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1176
17.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1080
18.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1016
19.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha941
20.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most926
21.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov920
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha916
23.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín872
24.Louda Jiří1995 USK Plzeň846
25.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno816
26.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno800
27.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha784
28.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
29.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
30.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice722
31.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka680
32.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem671
33.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov624
34.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha616
35.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka594
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha592
37.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec563
38.Rombald Martin1987 Hamr Praha 520
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice520
40.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha472
41.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava459
42.Ptáček David1993 BK Kopřivnice455
43.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek444
44.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov441
45.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové432
46.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška428
47.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha423
48.Jirásek Jan1972 BaC Kladno412
49.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov402
50.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno397
51.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov378
52.Král Martin1994 BK TJ Baník Most366
53.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice350
54.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton343
55.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov336
56.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové330
57.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové328
58.Repiar Samuel1994 Super Stars Most326
59.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha325
60.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže315
61.Port Jan1972 TJ Proboštov312
62.Slabý Otto1984 USK Plzeň292
63.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter287
64.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí280
65.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška278
66.Fridrich Václav1977 BaC Kladno270
67.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka263
68.Filz Jan1975 SK Prosek Praha262
69.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha260
70.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov249
71.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov244
72.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice239
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást239
75.Bláha Václav1980 Hamr Praha 232
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice232
77.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr230
78.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka225
79.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín223
80.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové222
Motejl Jakub1995 Super Stars Most222
82.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí214
83.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice210
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most210
85.Jareš Michael1993 Super Stars Most208
86.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice203
87.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most202
88.Parkos David1974 SKB Český Krumlov199
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec199
90.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka198
91.Vodička Václav1992 Hamr Praha 196
92.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka194
93.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové191
94.Poříz Leoš1974 Start Jihlava186
95.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha182
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň182
97.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha180
98.Raschka David1978 BC 66 Ivančice179
99.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň174
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška174
103.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň172
Látal Petr1975 TJ Proboštov172
105.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice170
106.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov166
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov166
108.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
109.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice161
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec161
111.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera158
112.Popilka Pavel1977 USK Plzeň155
113.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice151
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové151
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže151
116.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně150
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav150
118.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha148
119.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové144
120.Helar Ondřej1995 Start Jihlava142
121.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice137
122.Schmied Martin1982 Technoplast Chropyně133
123.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek132
124.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter130
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín130
126.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov128
127.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice126
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov126
129.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín120
Pistulka Radek1997 USK Plzeň120
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška120
Týc Filip1971 BaC Kladno120
Zavadil Petr1983 Technoplast Chropyně120
135.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most118
136.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice116
137.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice113
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice113
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec113
140.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín108
142.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most102
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň102
144.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové98
145.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást96
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové96
148.Sklář David1993 Hamr Praha 94
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň94
150.Behenský Roman1967 Spartak Chrást88
151.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha80
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most80
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec80
Šot Michal1988 SK BC Premiera80
156.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
157.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno76
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc76
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha76
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice76
161.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín72
Bílek Stanislav1993 Super Stars Most72
Čapek Jiří1975 Super Stars Most72
Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov72
Horák Filip1990 BC RSC Brno72
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové72
Konupka Jiří1965 BaC Kladno72
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška72
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška72
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška72
173.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem68
174.Ondrášek David1996 Super Stars Most66
175.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem64
176.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most62
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov62
179.Bohm Michal1987 USK Plzeň54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most54
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava54
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno54
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice54
Slavík Miroslav1990 Technoplast Chropyně54
186.Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno50
Pokorný David1984 BC 66 Ivančice50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice50
Valenta Milan1976 SK Podolí50
Volf Adam1989 Sokol Svatá50
192.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
195.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most46
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr46
197.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Schoř Marek1972 BaC Kladno42
199.Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
203.Komarovský Petr1965 ABC Brno38
204.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí36
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Kozojed Lukáš1984 BKV Plzeň36
Kroc Lukáš1979 Super Stars Most36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka36
Newiak Stanislav1967 Jiskra Nejdek36
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně36
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
215.Jerman Pavel1964 BaC Kladno30
216.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Seknička Martin1979 SK BC Premiera26
218.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha22
Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice22
220.Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha20
221.Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Kaše Martin1990 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
224.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně16
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera16
226.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha14
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň14
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka14
229.Slepička Martin1970 SK Jupiter8
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4200
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3744
3.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3584
4.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3064
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2704
6.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha2656
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2520
8.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2416
9.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha2216
10.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1960
11.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1936
12.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1704
13.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1560
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1445
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1440
16.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
17.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1184
18.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1104
19.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1004
20.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
21.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha992
22.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
23.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň896
24.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice821
25.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most808
26.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice726
Koldová Veronika1994 Super Stars Most726
28.Fričová Anna1993 TJ Proboštov712
29.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice709
30.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka690
Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek690
32.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové684
33.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové644
34.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha640
35.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava639
36.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.621
Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov621
38.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška596
39.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most587
40.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně541
41.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín540
42.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá502
43.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha460
44.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov432
45.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha408
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň395
47.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín394
48.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava392
49.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice391
50.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha370
51.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové366
52.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice346
53.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha326
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice326
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov319
56.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
57.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka311
58.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín308
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška308
60.Černá Martina1987 Hamr Praha 293
61.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov288
62.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha285
63.Davidová Eva1986 VSK Slavia TU Liberec280
64.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno279
65.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň277
66.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr262
67.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera258
68.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem255
69.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
70.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice251
71.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 248
72.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice236
73.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec230
74.Vítková Adéla1992 Start Jihlava223
75.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem222
76.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice221
77.Kokošková Radka1991 Super Stars Most216
78.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most208
79.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most206
80.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Mazálková Irena1983 SK Podolí188
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most188
83.Hončíková Hana1979 BaC Kladno187
84.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice186
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov186
86.Pořízová Radka1977 Start Jihlava184
87.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha181
88.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov174
89.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice166
90.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem161
91.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice158
92.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice151
93.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice150
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
95.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov149
96.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice148
97.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška144
99.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně136
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha136
101.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec134
102.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
103.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže131
104.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr126
105.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
106.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary124
107.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno122
108.Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
111.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha116
112.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
113.Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně108
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno108
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno108
116.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek102
117.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně96
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška96
Panochová Jana1997 Super Stars Most96
120.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín95
121.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov94
122.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín90
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice90
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno90
125.Nečasová Jitka1984 SK Podolí86
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň86
127.Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most84
128.Horáková Jana1984 VSK Slavia TU Liberec80
Repiská Martina1995 VSK Slavia TU Liberec80
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice80
131.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 79
132.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
133.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín76
134.Vocelková Anna1994 USK Plzeň74
135.Purdešová Barbora1984 ABC Brno73
136.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha72
Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov72
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
140.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter70
141.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 66
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška66
143.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice62
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
145.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
146.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Stárková Milada1978 BaC Kladno54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
152.Řízková Magdaléna1987 TJ Spartak Sezimovo Ústí50
153.Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
154.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sahánková Jana1987 USK Plzeň42
156.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka38
157.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice36
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek36
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek36
160.Nováková Marcela1964 BC RSC Brno30
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
162.Přinosilová Petra1977 ABC Brno22
163.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno20
164.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Krebsová Kateřina1975 VSK VUT Brno14
166.Častová Andrea1997 TJ Proboštov10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4960
2.Erbenová Monika1986 BaC Kladno4464
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha4096
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4064
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4064
6.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3872
7.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3864
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3760
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3632
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3454
11.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2512
12.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2464
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2224
Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec2224
15.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2157
16.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2040
17.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1984
18.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1744
19.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1736
20.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1696
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1696
22.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1656
23.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1640
24.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1629
25.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1541
26.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1456
27.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1445
28.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové1382
29.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1368
30.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1365
31.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1272
32.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1172
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha1172
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1152
35.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1136
36.Fričová Anna1993 TJ Proboštov1126
37.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1088
38.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1075
39.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1048
40.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka920
41.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava878
42.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice856
43.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška832
44.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek826
45.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně821
46.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice795
47.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice789
48.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha760
49.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek738
50.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov700
51.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň695
52.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem664
53.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška659
54.Černá Martina1987 Hamr Praha 643
55.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec640
56.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr625
57.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň607
58.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice600
59.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha560
60.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec526
61.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
63.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí516
64.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov503
65.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most464
66.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice456
67.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín454
68.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov449
69.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most444
70.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice417
71.Vítková Adéla1992 Start Jihlava414
72.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín406
73.Kokošková Radka1991 Super Stars Most404
74.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most401
75.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava393
76.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most392
77.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno383
78.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
79.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá375
80.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice366
81.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice353
82.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín352
83.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha339
84.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice331
85.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové312
86.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov308
87.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem301
88.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 294
89.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 282
90.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter280
Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň280
92.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov271
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov271
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha271
95.Hončíková Hana1979 BaC Kladno270
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem270
97.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha266
98.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín253
99.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem240
100.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice230
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha230
102.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice229
104.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha227
105.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka226
106.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov222
107.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň218
108.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov207
109.Panochová Jana1997 Super Stars Most204
110.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice199
111.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary198
Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň198
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary198
114.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha196
115.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem189
116.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně184
117.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové183
118.Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové171
119.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka164
120.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera158
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
122.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha154
123.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice150
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice150
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha150
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha150
127.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice146
128.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha144
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně144
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 144
131.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška135
132.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka134
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň134
134.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín133
135.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov132
137.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice126
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most126
140.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
141.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno120
Sahánková Jana1987 USK Plzeň120
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno120
144.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter114
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany114
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno114
147.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín113
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno113
149.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.108
150.Nečasová Jitka1984 SK Podolí104
151.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 96
153.Horáková Alena1961 VSK Slavia TU Liberec80
Horáková Jana1984 VSK Slavia TU Liberec80
Vaněčková Kristýna1980 USK Plzeň80
156.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže79
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha79
Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice79
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice79
161.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov75
Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice75
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice75
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín75
166.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav72
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně72
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 72
Stárková Milada1978 BaC Kladno72
170.Mazálková Irena1983 SK Podolí66
171.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška60
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera60
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín60
174.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 59
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha59
176.Balounová Radka1984 Sokol Svatá54
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice54
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr54
Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka54
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice54
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov54
Šinovská Sabina1996 Jiskra Nejdek54
Wolfová Stanislava1997 Jiskra Nejdek54
184.Fartágová Martina1988 Super Stars Most50
185.Vocelková Anna1994 USK Plzeň46
186.Behenská Božena1967 Spartak Chrást42
187.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice38
Přinosilová Petra1977 ABC Brno38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
190.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
Malastová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
193.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno26
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4784
2.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic3752
3.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3064
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2896
5.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2752
6.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2704
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2464
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2224
9.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2016
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1981
11.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
12.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1936
13.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1664
14.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1493
15.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1320
16.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha1256
17.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1216
18.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1211
19.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1148
20.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1126
21.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně1061
22.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1016
23.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha992
24.Koldová Veronika1994 Super Stars Most950
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha950
26.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
27.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
28.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha744
29.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha686
30.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka680
31.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha652
32.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové636
33.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov624
34.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha606
35.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín565
36.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha523
37.Černá Martina1987 Hamr Praha 520
38.Fričová Anna1993 TJ Proboštov502
39.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno481
40.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava459
41.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha456
42.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek455
43.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka444
44.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice440
45.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška438
46.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha419
47.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha415
48.Hončíková Hana1979 BaC Kladno402
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov402
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň398
51.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov396
52.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most392
53.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá383
54.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most381
55.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most366
56.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové355
57.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška350
58.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice345
59.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice343
60.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže315
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň315
62.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice312
63.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice311
64.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha304
65.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové300
66.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň287
67.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice284
68.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka280
69.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka277
70.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem270
71.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov257
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov257
73.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec256
74.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové247
75.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice239
76.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek238
77.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov236
Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno236
79.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr226
80.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň221
81.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice219
82.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí214
83.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most212
84.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha204
85.Kokošková Radka1991 Super Stars Most202
86.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov200
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most200
88.Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov199
89.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka198
90.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha192
91.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem189
92.Pořízová Radka1977 Start Jihlava186
93.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice179
94.Vítková Adéla1992 Start Jihlava178
95.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň172
Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera172
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most172
98.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice167
99.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov166
100.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice164
101.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem161
102.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha160
103.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice158
104.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice151
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice151
106.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice150
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov150
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
109.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha144
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno144
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška144
112.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka142
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 142
114.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec134
115.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha132
116.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín130
117.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno126
119.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary124
120.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice120
Konvičná Zuzana1977 Technoplast Chropyně120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
126.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice113
127.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice108
Domanská Vendula1997 Technoplast Chropyně108
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň108
130.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera106
131.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 99
132.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov96
133.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín94
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava94
135.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 90
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 90
Loukotová Michaela1994 BK TJ Baník Most90
Panochová Jana1997 Super Stars Most90
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín90
140.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha86
141.Horáková Jana1984 VSK Slavia TU Liberec80
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice80
Mazálková Irena1983 SK Podolí80
144.Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
145.Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín78
146.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín76
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno76
148.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín72
Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov72
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr72
Stárková Milada1978 BaC Kladno72
153.Nečasová Jitka1984 SK Podolí68
154.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
155.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice59
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
157.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Sahánková Jana1987 USK Plzeň54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Vocelková Anna1994 USK Plzeň54
164.Fartágová Martina1988 Super Stars Most50
Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka50
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno50
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice50
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka50
169.Behenská Božena1967 Spartak Chrást48
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně48
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
174.Güntherová Lenka1983 OS BK Goram Teplice46
175.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň40
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 40
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha40
Šlaisová Petra1977 Spartak Chrást40
180.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter36
Blažejová Zdenka1972 Jiskra Nejdek36
Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást36
185.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice34
186.Havránková Martina1993 SK BC Premiera26
187.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice18
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Malastová Lucia1989 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
191.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně16
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera16
193.Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha14
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter14
196.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC Dospělí Bad.Akad.L.Kroce SS Most - MostC12.05.2012
2GPC Dospělí Thun Cup Nejdek - NejdekC13.05.2012
3GPC Dospělí Vel.cena Teplic - TepliceC19.05.2012
4GPC Dospělí Vel.cena Kladna - KladnoC09.06.2012
5GPC Dospělí Akad.MČR Jehnice - JehniceC11.06.2012
6GPC Dospělí - DobruškaC02.09.2012
7GPA Benátecký pohár - Benátky n. J.A09.09.2012
8Kladno Cup - KladnoC15.09.2012
9GPD Dospělí - TepliceD22.09.2012
10GPD Dospělí - Bílá Hora PlzeňD22.09.2012
11Memoriál Holobradého - Praha-VinořA23.09.2012
12GPC Dospělí - LiberecC06.10.2012
131. GPC Dospělí - OpavaC06.10.2012
141. GPC Dospělí - IvančiceC06.10.2012
15GPC Dospělí - České BudějoviceC13.10.2012
161. GPD Dospělí - BrnoD20.10.2012
171. GPE Dospělí - BrnoE20.10.2012
18GP D - PlzeňD20.10.2012
19GP E - PlzeňE20.10.2012
20GP B dospělých - MostB28.10.2012
21O Hradeckého lva - Hradec KrálovéB04.11.2012
222. GPC Dospělí - PřerovC10.11.2012
23Memoriál Bílka - PrahaC17.11.2012
242. GPC Dospělí - ChropyněC17.11.2012
25GPC Dospělí - Český KrumlovC24.11.2012
26GPC Dospělí - MostC24.11.2012
27GPC Dospělí - Hradec KrálovéC24.11.2012
28GPD Dospělí - Králův DvůrD25.11.2012
29Vánoční Grand Prix C - PlzeňC08.12.2012
30GPD Dospělí - LiberecD15.12.2012
31GPD Dospělí - ProboštovD05.01.2013
32Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2013
33Oblatní přebor dospělí - České BudějoviceSKP19.01.2013
34Oblatní přebor dospělí - Hradec KrálovéSKP19.01.2013
35Oblatní přebor dospělí - LiberecSKP19.01.2013
36Oblatní přebor dospělí - PrahaSKP19.01.2013
37Oblatní přebor dospělí - PřerovSKP19.01.2013
38Oblatní přebor dospělí - Západočeská oblastSKP19.01.2013
39Oblastní přebor dospělí - Benátky nad JizerouSKP19.01.2013
40Oblatní přebor dospělí - Brno-JehniceSKP20.01.2013
41GPD Dospělí - Králův DvůrD02.02.2013
42MČR dospělí - MostMČR03.02.2013
43JUBH Cup - PlzeňD09.02.2013
44GPD Dospělí - ProboštovD16.02.2013
45GPC Dospělí - Hradec KrálovéC16.02.2013
46GPC Dospělí - Králův DvůrC23.02.2013
47VC města Plzně - PlzeňA03.03.2013
483. GPC Dospělí - OlomoucC09.03.2013
49GPC Dospělí - ProboštovC09.03.2013
50GPC Dospělí - DobruškaC09.03.2013
51Mem. P. Proška (čtyřhry) - Králův dvůrC10.03.2013
52GPD Dospělí - PrachaticeD16.03.2013
53Jouda Cup - Praha-ZMB17.03.2013
543. GPC Dospělí - BřeclavC23.03.2013
55GP C dospělých - PlzeňC06.04.2013
56GP D dospělých - PlzeňD06.04.2013
57Krajský přebor - LiberecD13.04.2013
58Krajský přebor - MostD14.04.2013
59GPC Dospělí - Ostrov nad OhříC20.04.2013
60GPC Dospělí - Králův DvůrC20.04.2013
61GPD dospělí - České BudějoviceD20.04.2013
624. GPC Dospělí - JihlavaC20.04.2013
632. GPD Dospělí - JihlavaD20.04.2013
64Memoriál P. Sima - LiberecA28.04.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading