logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 08.05.2013

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2012 - 08.05.2013
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov3512
2.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3365
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3192
4.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík2904
5.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha2424
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2344
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně2184
8.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1656
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1656
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1245
11.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1138
12.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1046
13.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín984
14.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha886
15.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha860
16.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.854
17.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany830
18.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most800
19.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice788
20.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka739
21.Linda Martin2000 TJ Dobřany730
22.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín708
23.Morávek Michal2002 BaC Kladno696
24.Cach Jakub2001 Super Stars Most672
25.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha670
26.Seifert David2000 BK TJ Baník Most594
27.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun534
28.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice516
29.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín480
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín480
31.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka404
32.Herzán David2002 Slavoj Podivín391
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň391
34.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.390
36.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové373
37.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou347
38.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec325
39.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín324
40.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov301
41.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně288
42.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha275
43.Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov270
44.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek257
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.257
46.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov250
47.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha239
Palán Václav2001 SK Prosek Praha239
49.Gunther Michal2001 SK Podolí233
50.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň228
51.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice227
52.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc221
Soukup Václav2001 BKV Plzeň221
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov221
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice221
56.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.220
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most220
58.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice216
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka216
60.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov214
61.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice212
62.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice209
Prek Šimon2002 SK BC Premiera209
64.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov207
65.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice204
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice204
67.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha203
69.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík202
70.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc198
71.Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek197
72.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice196
73.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška192
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec192
75.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno190
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín190
77.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec189
78.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most188
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec188
80.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most187
81.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most186
82.Hájek David2000 Super Stars Most185
Ziman Jan2000 BKV Plzeň185
84.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec180
85.Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov179
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou179
87.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice178
88.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice174
89.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.171
90.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha166
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška166
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most166
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice166
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou166
95.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
97.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec160
99.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc158
100.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně154
Hoda Filip2002 SK Podolí154
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha154
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most154
104.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
105.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice148
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou148
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice148
Paulík Jan2000 SK Podolí148
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice148
110.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem146
111.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany144
Cach David2002 Super Stars Most144
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
114.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové142
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec142
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové142
117.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha140
118.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem138
119.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice134
120.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov131
121.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek130
122.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice128
123.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
124.Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná124
125.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice122
126.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice120
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec120
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm120
129.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm118
130.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice116
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín116
132.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno113
133.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha112
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže112
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň112
Prek Štěpán2005 SK BC Premiera112
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka112
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem112
139.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
140.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň108
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín108
142.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice107
143.Vaňata Michal2002 Super Stars Most104
144.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka102
145.Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice100
146.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek98
147.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha96
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka96
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec96
150.Martínek Jakub2000 SK Podolí90
151.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín87
152.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice86
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
154.Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha85
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň85
156.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou84
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže84
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha84
159.Rosenheim David2000 TJ Spoje Praha82
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov82
161.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice80
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha80
163.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec78
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
168.Bárta Adam2000 TJ Sokol Doubravka76
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany76
170.Janošov Radek2003 Sokol Jílové75
171.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek74
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec74
173.Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 70
174.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha68
175.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice64
176.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín63
177.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín62
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany62
179.Czapek Jan2001 BKV Plzeň61
180.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov60
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové60
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
183.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou58
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně58
185.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice57
186.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
187.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav54
Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Strejček Jakub2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
192.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík50
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně50
196.Altera Jan2004 BaC Kladno49
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha49
198.Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm48
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice48
200.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany46
201.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany44
Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec44
203.Burian Jan2004 Slavoj Podivín43
204.Horehleď František2000 Slavoj Podivín42
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
207.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm41
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha41
209.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary40
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže40
212.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov39
213.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov38
214.Bureš Michal2000 SK Podolí36
Kotek Josef2000 BKV Plzeň36
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Rigl Tomáš2001 SK Podolí36
Šíra Ondřej2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
222.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha35
223.Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice33
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov33
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov33
226.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav32
229.Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha31
230.Dolanský Lukáš2002 SKB Český Krumlov30
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun30
Knotek Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun30
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha30
236.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec28
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže28
238.Kadlec Jan2002 TJ Astra ZMZ Praha26
Nusko Václav2000 TJ Spoje Praha26
Rázl Jan2005 VSK Slavia TU Liberec26
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice26
242.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka24
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice24
Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc24
Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice24
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice24
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most24
Kraus Šimon2001 TJ Sokol Doubravka24
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most24
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most24
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka24
252.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem22
253.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín21
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm21
255.Jánský Václav2003 TJ Dobřany20
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary20
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže20
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín20
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany20
260.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Plesná19
261.Jirčík Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice18
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice18
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany18
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Psota Ondřej2003 Super Stars Most18
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Srnec Vojtěch2001 BK Junior Benátky nad Jizerou18
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav18
272.Balín Martin2003 TJ Astra ZMZ Praha13
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZMZ Praha13
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha13
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň13
Kříž Filip2003 USK Plzeň13
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha13
Ptáček Oldřich2001 TJ Astra ZMZ Praha13
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň13
Winkler Jáchym2002 TJ Astra ZMZ Praha13
282.Landa Kryštof2002 BKV Plzeň12
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha12
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany12
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové12
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka12
287.Grach Martin2000 Super Stars Most10
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec10
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most10
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice10
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov10
295.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava7
Machart Matěj2001 TJ Astra ZMZ Praha7
Urban Pavel2002 TJ Astra ZMZ Praha7
298.Carrol Nicolas2001 TJ Slavoj Český Těšín6
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
300.Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava5
301.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha4
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc4
303.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha3
304.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha2
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava2
Port Jan2003 TJ Proboštov2
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou2
309.Benek Štěpán2002 TJ Slavoj Český Těšín1
Churáček Radek2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín1
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3784
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec3784
3.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov3480
4.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3365
5.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha2872
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha2872
7.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2824
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2824
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně2712
10.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín2472
11.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2136
12.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1965
13.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1944
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1944
15.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1704
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1704
17.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most1656
Linda Martin2000 TJ Dobřany1656
Seifert David2000 BK TJ Baník Most1656
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1656
21.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1556
22.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
23.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín1334
24.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1286
25.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín1230
26.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1052
27.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1046
Morávek Michal2002 BaC Kladno1046
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1046
30.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha1028
31.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové916
32.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
33.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha700
34.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka682
35.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec675
36.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň652
37.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice637
38.Cach Jakub2001 Super Stars Most607
39.Herzán David2002 Slavoj Podivín599
40.Palán Václav2001 SK Prosek Praha594
41.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec551
42.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou489
43.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov467
44.Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov459
45.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín424
46.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha421
47.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.403
48.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov397
49.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice391
50.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně383
51.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov349
52.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice343
53.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek342
54.Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek329
55.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
56.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka300
57.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno299
58.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc288
59.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.283
60.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň282
61.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun280
62.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc277
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík277
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc277
65.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice273
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice273
67.Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov271
Soukup Václav2001 BKV Plzeň271
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov271
Ziman Jan2000 BKV Plzeň271
71.Gunther Michal2001 SK Podolí257
Hájek David2000 Super Stars Most257
Hoda Filip2002 SK Podolí257
Paulík Jan2000 SK Podolí257
75.Cach David2002 Super Stars Most255
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most255
77.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha253
78.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice251
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha251
80.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška246
81.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou245
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou245
83.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice241
84.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most239
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most239
Prek Šimon2002 SK BC Premiera239
87.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov236
88.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice235
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice235
90.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice233
91.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most231
92.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most221
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška221
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha221
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec221
96.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice220
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice220
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice220
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové220
100.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice214
101.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec213
102.Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice207
103.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice205
104.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně203
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň203
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín203
107.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most200
108.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.199
109.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec194
110.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem190
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec190
112.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem188
113.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice185
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.185
115.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec180
116.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha179
117.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice177
118.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec176
119.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov175
120.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec168
122.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň167
123.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice166
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín166
125.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka162
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka162
Czapek Jan2001 BKV Plzeň162
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň162
129.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže160
130.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Martínek Jakub2000 SK Podolí156
132.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice154
133.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice151
134.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice149
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm149
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín149
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha149
138.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové148
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice148
140.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek144
141.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec138
143.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou137
144.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže132
145.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm130
Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha130
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka130
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek130
149.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou126
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
153.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín125
Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín125
155.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov118
156.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec114
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
158.Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná113
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně113
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm113
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík113
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany113
Rosenheim David2000 TJ Spoje Praha113
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno113
165.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice112
Prek Štěpán2005 SK BC Premiera112
167.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany108
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín108
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice108
171.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou95
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha95
173.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha94
Burian Jan2004 Slavoj Podivín94
Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 94
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice94
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek94
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice94
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice94
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín94
181.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov92
182.Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
184.Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec82
185.Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav80
186.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary79
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary79
188.Bárta Adam2000 TJ Sokol Doubravka76
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec76
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov76
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm76
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice76
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most76
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov76
195.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany72
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek72
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany72
200.Vaňata Michal2002 Super Stars Most66
201.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem64
202.Horehleď František2000 Slavoj Podivín60
203.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany59
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha59
Jánský Václav2003 TJ Dobřany59
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov59
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha59
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany59
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně59
210.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice54
Dolanský Lukáš2002 SKB Český Krumlov54
Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín54
Janošov Radek2003 Sokol Jílové54
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun54
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun54
Kotek Josef2000 BKV Plzeň54
Kraus Šimon2001 TJ Sokol Doubravka54
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Rigl Tomáš2001 SK Podolí54
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany54
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové54
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
231.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most52
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže52
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže52
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže52
Psota Ondřej2003 Super Stars Most52
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most52
238.Balín Martin2003 TJ Astra ZMZ Praha40
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZMZ Praha40
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha40
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha40
Nusko Václav2000 TJ Spoje Praha40
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha40
245.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice38
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice38
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov38
248.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice36
Bureš Michal2000 SK Podolí36
Carrol Nicolas2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice36
Jirčík Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice36
Knotek Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kříž Filip2003 USK Plzeň36
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň36
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín36
Strejček Jakub2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň36
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka36
269.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice26
Grach Martin2000 Super Stars Most26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most26
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Port Jan2003 TJ Proboštov26
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
278.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
1.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3592
2.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3365
3.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha2664
4.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2584
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2472
6.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha2184
7.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2136
8.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1725
9.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín1656
10.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1630
11.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1574
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1334
13.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1301
14.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1176
15.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně931
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka931
17.Linda Martin2000 TJ Dobřany868
18.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín812
19.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha745
20.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice735
21.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice723
22.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany694
23.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most468
24.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.429
25.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.428
26.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín406
27.Morávek Michal2002 BaC Kladno390
28.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice389
29.Seifert David2000 BK TJ Baník Most369
30.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice325
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice325
32.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc305
33.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka283
34.Cach Jakub2001 Super Stars Most277
35.Herzán David2002 Slavoj Podivín270
36.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška264
37.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň263
38.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice261
39.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice253
40.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka252
41.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín246
42.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice240
43.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice239
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
45.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov237
46.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most234
47.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov233
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov233
49.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most223
50.Gunther Michal2001 SK Podolí221
51.Hájek David2000 Super Stars Most216
52.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov210
53.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc203
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
Ziman Jan2000 BKV Plzeň203
56.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno202
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov202
58.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most190
59.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha187
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha187
61.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec186
62.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice185
Hoda Filip2002 SK Podolí185
64.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice184
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most184
Paulík Jan2000 SK Podolí184
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice184
Soukup Václav2001 BKV Plzeň184
69.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec181
70.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany180
71.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec176
72.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.174
73.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec173
74.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice167
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně167
Palán Václav2001 SK Prosek Praha167
77.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou166
78.Cach David2002 Super Stars Most164
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most164
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec164
81.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové162
82.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most160
83.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice158
84.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec153
85.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec152
87.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň151
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek151
89.Vaňata Michal2002 Super Stars Most150
90.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška149
91.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín146
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec146
93.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.145
94.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm144
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže144
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha144
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín144
98.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň138
99.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov132
101.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou131
Maroušek Lukáš2000 SKB Český Krumlov131
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno131
104.Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná130
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně130
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha130
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
108.Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov128
109.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha126
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
112.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice118
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem118
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec118
115.Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek113
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha113
117.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha112
120.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice110
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice110
123.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík108
124.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín95
Rosenheim David2000 TJ Spoje Praha95
126.Bárta Adam2000 TJ Sokol Doubravka94
Janošov Radek2003 Sokol Jílové94
Jurka Jan2000 TJ Astra ZMZ Praha94
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín94
130.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc92
131.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou90
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha90
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže90
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň90
135.Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec86
136.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.84
137.Chrobák Adam2000 TJ Lanškroun80
138.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha76
Burian Jan2004 Slavoj Podivín76
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice76
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín76
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice76
143.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice74
145.Czapek Jan2001 BKV Plzeň72
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové72
147.Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice66
148.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov62
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec62
150.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín58
151.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice56
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně56
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
155.Altera Jan2004 BaC Kladno54
Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové54
Prek Šimon2002 SK BC Premiera54
Šetina Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Voldřich Martin2001 USK Plzeň54
165.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec52
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov52
167.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice46
168.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha40
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín40
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha40
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary40
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov40
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže40
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek40
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha40
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha40
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně40
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most40
183.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
185.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany36
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka36
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka36
Bureš Michal2000 SK Podolí36
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice36
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany36
Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 36
Horehleď František2000 Slavoj Podivín36
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice36
Knotek Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Martínek Jakub2000 SK Podolí36
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín36
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice36
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka36
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany36
Strejček Jakub2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
208.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou30
209.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most28
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže28
Psota Ondřej2003 Super Stars Most28
212.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
218.Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
Nusko Václav2000 TJ Spoje Praha20
220.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice18
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov18
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín18
Šíra Ondřej2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov18
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany18
Štorek Štěpán2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
227.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice14
Grach Martin2000 Super Stars Most14
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice14
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice14
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most14
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany14
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže14
Rázl Jan2005 VSK Slavia TU Liberec14
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3365
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha3224
3.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2904
4.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2824
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2712
6.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2472
7.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín2424
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun2424
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1496
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1138
11.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1061
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
13.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice875
14.Homolková Klára2001 Sokol Jílové860
15.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary859
16.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice830
17.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice745
18.Janošová Petra2000 Sokol Jílové738
19.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň730
20.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha726
21.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha724
22.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže706
23.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most652
24.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov606
25.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec594
26.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha593
27.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice586
28.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov570
29.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
30.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.523
31.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice439
32.Černá Tereza2002 TJ Dobřany433
33.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice426
34.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice396
35.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně367
36.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice354
37.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň348
38.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice343
39.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha 336
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka336
41.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec335
42.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov325
43.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín301
44.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most285
45.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice258
46.Sejková Patricie2001 SK Podolí257
47.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.246
48.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň245
49.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice241
50.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov240
51.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže239
52.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně228
53.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice227
54.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most221
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň221
Srbová Adéla2000 BaC Kladno221
57.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov216
58.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec213
59.Schořová Sonja2000 BaC Kladno204
60.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha203
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm203
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň203
63.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
64.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec199
Schořová Adéla2003 BaC Kladno199
66.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice198
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov198
68.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
69.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice192
70.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou191
71.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň190
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha190
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice190
74.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most186
75.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most184
76.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec182
77.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín181
78.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí180
79.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice178
80.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha177
81.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most174
82.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec172
83.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec170
84.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec168
85.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha166
86.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany164
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže164
88.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov162
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov162
90.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha161
91.Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec158
92.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most152
93.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most148
94.Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec146
95.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice144
96.Guntherová Pavla2003 SK Podolí142
97.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže139
98.Bösová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové138
99.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou134
Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
101.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha132
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou132
103.Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha130
104.Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
105.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně124
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice124
107.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov123
108.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.122
109.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec120
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc120
111.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice116
112.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha115
113.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně112
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín112
115.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm110
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice110
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov110
118.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
119.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov106
120.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice104
121.Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice100
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice100
123.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov99
124.Dítětová Eliška2000 SK Děčín98
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno98
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice98
127.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice96
128.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín95
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou95
130.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín94
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice94
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice94
133.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov92
134.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
135.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
136.Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha84
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec84
138.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně80
139.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň79
140.Morávková Pavlína2000 BaC Kladno78
141.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm77
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha77
143.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín74
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín74
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec74
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín74
148.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín70
Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín70
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín70
151.Pálfi Klára2000 Super Stars Most68
152.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov66
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka66
155.Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice64
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov64
157.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně62
158.Suchánková Martina2003 BaC Kladno61
159.Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná60
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice60
161.Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary59
162.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany58
163.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice56
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně56
165.Maříková Bernadeta2000 SKB Český Krumlov54
166.Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín48
Jeřábková Petra2001 SK Podolí48
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha48
Svetková Natálie2001 Super Stars Most48
Vargová Jana2001 Super Stars Most48
171.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov43
172.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň42
Jadwiszczoková Natálie2000 BaC Kladno42
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubínová Elisa2000 TJ Sokol Doubravka42
Mojová Klára2000 TJ Sokol Doubravka42
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně42
Šarafínová Bára2000 SK Podolí42
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka42
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka42
Volfová Natálie2000 BaC Kladno42
182.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha41
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín41
184.Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary40
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec40
Vojkůvková Nela2003 TJ Astra ZMZ Praha40
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary40
190.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
191.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany36
Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Štauberová Sára2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
198.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň34
199.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice33
200.Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha32
201.Krchov Amy2001 SK Prosek Praha30
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha30
Švábová Zuzana2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka30
205.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha28
206.Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha26
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha26
208.Budilová Daniela2000 Super Stars Most24
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany24
210.Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec22
Pálková Tereza2002 Super Stars Most22
212.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most20
213.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most18
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Fišerová Veronika2000 BK TJ Baník Most18
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov18
217.Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec14
Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže14
Štelzigová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec14
220.Beránková Daniela2002 TJ Astra ZMZ Praha13
221.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most10
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže10
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice10
Telínová Alena2000 Super Stars Most10
225.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava7
226.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha6
227.Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha5
228.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže4
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZMZ Praha4
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice4
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany4
232.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha3
233.Daňková Šárka2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZMZ Praha1
Kramešová Zuzana2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha4200
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3365
3.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3352
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha3352
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3352
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín2904
7.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2776
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun2776
9.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice2632
10.Homolková Klára2001 Sokol Jílové2184
Janošová Petra2000 Sokol Jílové2184
12.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary1909
13.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1820
14.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1814
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1704
16.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most1656
17.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1464
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1464
19.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1340
20.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1301
21.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1286
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha1230
23.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1176
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
26.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most1100
Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov1100
28.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha1082
29.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov1046
30.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice990
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka990
32.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín943
33.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže931
Sonnková Valentina2001 Hamr Praha 931
35.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec907
36.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov895
37.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně886
38.Srbová Adéla2000 BaC Kladno869
39.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice868
40.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice800
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice800
42.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.741
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň741
44.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov712
45.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov634
46.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně622
47.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec559
48.Schořová Sonja2000 BaC Kladno551
49.Sejková Patricie2001 SK Podolí503
50.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
51.Černá Tereza2002 TJ Dobřany439
52.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.390
53.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň385
54.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice384
55.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most325
56.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice305
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice305
58.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň301
59.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most300
60.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha295
61.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha281
62.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most277
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou277
64.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí276
65.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice273
66.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice265
67.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice257
68.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice253
69.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha251
70.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec249
71.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín247
72.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec237
73.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice235
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice235
75.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň233
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov233
77.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže229
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha229
79.Guntherová Pavla2003 SK Podolí227
80.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec221
81.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec217
82.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice216
83.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec213
84.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice211
85.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice207
86.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže204
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most204
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice204
89.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha203
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice203
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice203
92.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice202
93.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most200
94.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice198
95.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec197
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec197
97.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.193
98.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou192
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň192
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou192
101.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most190
102.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm185
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm185
104.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec184
105.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov177
106.Dítětová Eliška2000 SK Děčín174
107.Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec171
108.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha167
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín167
110.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm166
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně166
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín166
113.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov165
114.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov162
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov162
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno162
118.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha151
119.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice148
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha148
122.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov146
123.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín145
124.Schořová Adéla2003 BaC Kladno144
125.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec142
126.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín131
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov131
128.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně130
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně130
130.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha126
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka126
133.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín125
134.Bösová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové120
135.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany114
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany114
137.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín113
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín113
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice113
140.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň108
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň108
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
Morávková Pavlína2000 BaC Kladno108
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Suchánková Martina2003 BaC Kladno108
147.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov98
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov98
149.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně94
150.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín90
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha90
152.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov85
153.Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec84
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec84
155.Pálková Tereza2002 Super Stars Most80
Svetková Natálie2001 Super Stars Most80
Vargová Jana2001 Super Stars Most80
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice80
159.Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary79
160.Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice76
161.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín72
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice72
Jeřábková Petra2001 SK Podolí72
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Maříková Bernadeta2000 SKB Český Krumlov72
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně72
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka72
169.Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem64
170.Pálfi Klára2000 Super Stars Most63
171.Šarafínová Bára2000 SK Podolí60
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc60
173.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov59
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha59
Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha59
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín59
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary59
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha59
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín59
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary59
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha59
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary59
183.Budilová Daniela2000 Super Stars Most54
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany54
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany54
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná54
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice54
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice54
Jadwiszczoková Natálie2000 BaC Kladno54
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha54
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Kubínová Elisa2000 TJ Sokol Doubravka54
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov54
Mojová Klára2000 TJ Sokol Doubravka54
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně54
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň54
Švábová Zuzana2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka54
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka54
203.Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín48
204.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Fišerová Veronika2000 BK TJ Baník Most38
Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec38
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec38
211.Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
213.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most26
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most26
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže26
Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže26
Štelzigová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec26
Telínová Alena2000 Super Stars Most26
222.Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany14
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4120
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2964
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2664
4.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2584
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2232
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha2184
7.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice2136
8.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1656
9.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
10.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1334
11.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1301
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1301
13.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov1280
14.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1176
15.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1070
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice934
17.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
18.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov853
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice812
20.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary749
21.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha745
22.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice630
23.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice575
24.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha551
25.Janošová Petra2000 Sokol Jílové535
26.Černá Tereza2002 TJ Dobřany492
27.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most468
28.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.458
29.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec421
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně385
31.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most361
Schořová Sonja2000 BaC Kladno361
33.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.360
34.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín342
35.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže333
36.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice331
37.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice325
38.Homolková Klára2001 Sokol Jílové307
39.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka296
40.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha 286
41.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most259
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň259
43.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice257
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň257
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm257
46.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice253
47.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
48.Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín248
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov248
50.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec245
51.Srbová Adéla2000 BaC Kladno244
52.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most238
53.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň221
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň221
Sejková Patricie2001 SK Podolí221
57.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov210
58.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
59.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha202
60.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec199
61.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most196
62.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most194
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most194
64.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec190
65.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí187
66.Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice186
67.Schořová Adéla2003 BaC Kladno185
68.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice184
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže184
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice184
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
72.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec181
73.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec168
74.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov167
75.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most166
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň166
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou166
78.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice150
79.Guntherová Pavla2003 SK Podolí148
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha148
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice148
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha148
83.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec144
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže144
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín144
86.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov140
Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec140
88.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec134
89.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice133
90.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice132
91.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha131
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.131
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice131
94.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha130
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice130
96.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže128
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice128
98.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha126
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov126
Prokopová Lucie2000 TJ Slovan Vesec126
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov126
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
103.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec120
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov120
105.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov113
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec113
107.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm110
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice110
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice110
110.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov109
111.Cittová Veronika2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice108
113.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov100
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec100
115.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha95
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín95
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov95
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně95
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou95
120.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín94
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín94
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně94
123.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice92
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice92
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov92
126.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín90
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany90
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Suchánková Martina2003 BaC Kladno90
131.Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice88
132.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov80
133.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín76
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně76
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně76
Pálfi Klára2000 Super Stars Most76
137.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Dítětová Eliška2000 SK Děčín74
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha74
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice74
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín74
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
143.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň72
Bösová Adéla2000 TJ Montas Hradec Králové72
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň72
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka72
149.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín70
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín70
151.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov66
152.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec64
153.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha59
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha59
155.Fridrichová Tereza2000 Slavoj Podivín54
Jeřábková Petra2001 SK Podolí54
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Maříková Bernadeta2000 SKB Český Krumlov54
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov54
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc54
162.Svetková Natálie2001 Super Stars Most50
163.Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem44
164.Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha40
Kahudová Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice40
Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín40
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary40
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha40
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary40
173.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Budilová Daniela2000 Super Stars Most36
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice36
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice36
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany36
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná36
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice36
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha36
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Morávková Pavlína2000 BaC Kladno36
Šarafínová Bára2000 SK Podolí36
Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň36
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany36
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno36
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka36
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka36
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Vobořilová Barbora2000 TJ Sokol Doubravka36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
196.Pálková Tereza2002 Super Stars Most32
Vargová Jana2001 Super Stars Most32
198.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most28
Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže28
200.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Fišerová Veronika2000 BK TJ Baník Most26
Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec26
Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec26
Štelzigová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec26
205.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně20
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha20
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně20
208.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
210.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most14
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže14
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice14
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Telínová Alena2000 Super Stars Most14
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U13 - Český KrumlovD08.09.2012
2GPC U13 - PodolíC15.09.2012
31. GPC U13 - PrahaC15.09.2012
41. GPC U13 - KladnoC16.09.2012
51. GPC U13 - Rychnov nad KněžnouC22.09.2012
61. GPD U13 - MostD22.09.2012
71. GPD U13 - LiberecD22.09.2012
8GPC U13 Hamr OPEN - PrahaC06.10.2012
9GPE U11 Hamr OPEN - PrahaE5007.10.2012
101. GPC U13 - Český KrumlovC13.10.2012
111. GPC U13 - BřeclavC13.10.2012
12Velký Pardubický turnaj - PardubiceC13.10.2012
131. GPC U13 - DobřanyC13.10.2012
142. GPD U13 - České BudějoviceD20.10.2012
151. GPC U13 - MostC20.10.2012
161. GPC U13 - Český TěšínC20.10.2012
17Klimkovický plácal U11 - KlimkoviceE5027.10.2012
18Klimkovický plácal U9 - KlimkoviceE5027.10.2012
19Klimkovický plácal U10 - KlimkoviceE5027.10.2012
201. GPA U13 - Benátky nad JizerouA28.10.2012
21GPC U13 - PodivínC01.12.2012
22VT Klimkovice - KlimkoviceE5001.12.2012
232. GPC U13 - OsíkC01.12.2012
24VT Klimkovice - KlimkoviceC02.12.2012
252. GPD U13 - Ústí nad LabemD08.12.2012
262. GPD U13 - LiberecD08.12.2012
27GPD U13 - BřeclavD15.12.2012
282. GPC U13 - Benátky nad JizerouC15.12.2012
29GPC U13 - LiberecC15.12.2012
302. GPC U13 - PodivínC05.01.2013
31GPE U11 - Benátky nad JizerouE5005.01.2013
32BABOLAT DĚTSKÝ TURNAJ V BADMINTONU - Hradec KrálovéD05.01.2013
332. GPC U13 - Rožnov pod RadhoštěmC06.01.2013
343. GPC U13 - TepliceC12.01.2013
352. GPC U13 - České BudějoviceC12.01.2013
362. GPC U13 - PrahaC12.01.2013
372. GPC U13 - PlzeňC12.01.2013
382. GPA U13 - MostA20.01.2013
393. GPC U13 - PardubiceC26.01.2013
403. GPD U13 - České BudějoviceD02.02.2013
413. GPC U13 - KladnoC03.02.2013
423. GPC U13 - IvančiceC09.02.2013
433. GPD U13 - MostD09.02.2013
443. GPD U13 - LiberecD09.02.2013
453. GPC U13 - KopřivniceC10.02.2013
46Mem. Z. Kožešníka - LiberecC16.02.2013
473. GPC U13 - České BudějoviceC17.02.2013
48Radbuza Cup - DobřanyC23.02.2013
493. GPC U13 - PrahaC23.02.2013
503. GPC U13 - MostC09.03.2013
513. GPC U13 - PlzeňC09.03.2013
52Přebor Klimkovic U11 - KlimkoviceE5016.03.2013
53GPD U13 - České BudějoviceD16.03.2013
543. GPA U13 - Brno-JehniceA17.03.2013
55Přebor Klimkovic U13 - KlimkoviceC17.03.2013
56Oblatní přebor U13 - Hradec KrálovéSKP23.03.2013
57Oblatní přebor U13 - Benátky nad JizerouSKP23.03.2013
58Oblatní přebor U13 - Karlovy VarySKP06.04.2013
59Oblatní přebor U13 - LiberecSKP07.04.2013
60Oblatní přebor U13 - Brno-JehniceSKP07.04.2013
61Turnaj mládeže - volný - LanškrounC13.04.2013
62Oblatní přebor U13 - Orlová-LutyněSKP13.04.2013
63Oblastní přebor U13 - PrahaSKP14.04.2013
64Oblatní přebor U13 - Český KrumlovSKP14.04.2013
65Krajský přebor - LiberecD20.04.2013
66Krajský přebor - MostD20.04.2013
67GPC U13 - PodivínC21.04.2013
68GPD U11 - PodivínE5021.04.2013
69MČR U13 - Hradec KrálovéMČR05.05.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading