logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 30.06.2013

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
31.08.2012 - 30.06.2013
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3165
2.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2824
3.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2472
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2472
5.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2454
6.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice2424
7.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2304
8.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2110
9.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha1944
10.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1896
11.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1470
12.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1061
Kural Martin1999 USK Plzeň1061
14.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice1005
15.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice990
16.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín931
17.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.786
18.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška745
19.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec739
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín652
21.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně628
22.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec612
23.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice598
24.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.580
25.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík576
26.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most570
27.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov536
28.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové531
29.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň522
30.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha480
31.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík472
32.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně456
33.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov396
34.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice380
35.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera378
36.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun373
37.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška331
38.Linda Martin2000 TJ Dobřany325
39.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha323
40.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka296
41.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha292
42.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha260
43.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno251
44.Herzán David2002 Slavoj Podivín245
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice245
46.Novotný Matěj1999 SK Děčín244
47.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice235
48.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek234
49.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha233
50.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
51.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec229
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha229
Slavík Martin1998 Hamr Praha 229
54.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně227
55.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava226
56.Zrza Bronislav1998 SK Podolí222
57.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem216
58.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany215
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice215
60.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec213
Dostál Marek1998 SK Podolí213
62.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka209
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice209
64.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec204
65.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most203
66.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín197
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň197
68.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice196
70.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha190
71.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice188
72.Morávek Michal2002 BaC Kladno187
73.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň186
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem186
75.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice185
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha185
77.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha180
Ziman Jan2000 BKV Plzeň180
79.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka178
80.Cach Jakub2001 Super Stars Most177
81.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov173
82.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška172
Soukup Václav2001 BKV Plzeň172
84.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno167
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška167
86.Macák Jan1999 Hamr Praha 166
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně166
88.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice164
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec164
Seifert David2000 BK TJ Baník Most164
91.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice161
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka161
93.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Gunther Michal2001 SK Podolí160
95.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice159
96.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most158
97.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice156
98.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov154
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín154
100.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec152
101.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
102.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc148
Pech Josef1998 TJ Dobřany148
104.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec146
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice146
106.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most144
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň144
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice144
109.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka142
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice142
111.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec141
112.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice140
113.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně138
114.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek137
115.Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice136
116.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín132
117.Hák Kamil1998 Super Stars Most128
Linhart Lukáš1998 Super Stars Most128
119.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice120
120.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha119
121.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha118
122.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice114
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem114
124.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice113
125.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most112
126.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň111
127.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.107
128.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška102
129.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc100
130.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov99
131.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha98
133.Palán Václav2001 SK Prosek Praha97
134.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín94
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík94
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín94
137.Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 92
138.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové90
139.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové89
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice89
141.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov88
142.Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany87
143.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha86
145.Paulík Jan2000 SK Podolí85
146.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice80
147.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec78
150.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou76
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín76
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín76
Mutl Filip1998 Hamr Praha 76
154.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně74
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most74
156.Hájek David2000 Super Stars Most72
157.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec70
158.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice69
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice69
160.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice66
161.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň63
162.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec62
163.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov61
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 61
165.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav60
Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín60
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín60
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha60
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc60
171.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou59
172.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín58
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně58
174.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most56
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha56
176.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha55
177.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most54
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou54
181.Králíček Petr1998 Hamr Praha 52
182.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most50
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín50
184.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice48
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov48
Martínek Jakub2000 SK Podolí48
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
188.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice46
189.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec44
190.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka42
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Musil Marek1998 Sokol Radotín Meteor Praha42
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
197.Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec40
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec40
199.Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín38
200.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška36
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně36
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Kubeš Jiří1999 TJ Sokol České Budějovice36
Mencl Jakub1998 TJ Spoje Praha36
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most36
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec36
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
209.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice33
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice33
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
213.Černý Miloslav1998 Super Stars Most32
Wittausch David1998 Super Stars Most32
215.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm30
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm30
Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc30
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov30
Hála Pavel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.30
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava30
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav30
224.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha26
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec26
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec26
227.Vaňata Jan1999 Super Stars Most24
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha24
229.Bureš Michal2000 SK Podolí22
230.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice20
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec20
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín20
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice20
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov20
235.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek18
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek18
Hroch Matyáš1999 TJ Astra ZMZ Praha18
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek18
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice18
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek18
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
242.Cáder Michal2000 TJ Proboštov14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
245.Daniš Hugo1999 SK Prosek Praha13
Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha13
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha13
248.Jánský Václav2003 TJ Dobřany12
Šmíd Daniel1999 TJ Astra ZMZ Praha12
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany12
251.Filinger Michal1998 VSK Slavia TU Liberec10
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most10
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec10
254.Červinka Michal1999 VSK Slavia TU Liberec4
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most4
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice4
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3432
2.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín3352
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3352
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice3304
5.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3160
6.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3030
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2685
8.Kural Martin1999 USK Plzeň2664
9.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice2424
10.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha2232
11.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2024
12.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha1944
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha1944
14.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1920
15.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1896
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1896
17.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška1589
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška1589
19.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1534
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1464
21.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1230
22.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice1176
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1176
24.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1138
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1138
Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín1138
27.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně1096
28.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň931
29.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec898
30.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha880
31.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové869
32.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice860
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice860
34.Linda Martin2000 TJ Dobřany802
35.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.710
36.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice652
37.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka639
38.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun629
39.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec612
40.Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice585
41.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec574
42.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera544
43.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha522
44.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek510
45.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
46.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha469
47.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno444
48.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík396
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice396
50.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice388
51.Herzán David2002 Slavoj Podivín355
52.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice348
53.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice343
54.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka342
55.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně339
56.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka337
57.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně323
58.Dostál Marek1998 SK Podolí302
59.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem301
60.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice295
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice295
62.Morávek Michal2002 BaC Kladno284
63.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most277
64.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň276
65.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha275
66.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně271
67.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha268
68.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem263
69.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň258
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň258
71.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín257
72.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín253
73.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov251
74.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice245
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice245
76.Macák Jan1999 Hamr Praha 241
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most241
78.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové240
79.Gunther Michal2001 SK Podolí239
Pech Josef1998 TJ Dobřany239
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov239
Zrza Bronislav1998 SK Podolí239
83.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem235
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka235
85.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice223
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice223
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany223
88.Cach Jakub2001 Super Stars Most221
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most221
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška221
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec221
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice221
Seifert David2000 BK TJ Baník Most221
Soukup Václav2001 BKV Plzeň221
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice221
Ziman Jan2000 BKV Plzeň221
97.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava219
98.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno217
99.Novotný Matěj1999 SK Děčín208
100.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha203
101.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice194
102.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice192
103.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec190
104.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec189
105.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice188
106.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň187
Slavík Martin1998 Hamr Praha 187
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice187
109.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc186
110.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov185
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek185
112.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most184
Linhart Lukáš1998 Super Stars Most184
Palán Václav2001 SK Prosek Praha184
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha184
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice184
117.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice182
118.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha180
119.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín169
120.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška167
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 167
122.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška162
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec162
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně162
125.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem156
126.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec152
127.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most150
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
129.Hák Kamil1998 Super Stars Most148
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha148
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha148
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha148
133.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice146
134.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka145
135.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
136.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec138
137.Hájek David2000 Super Stars Most136
138.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec134
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most134
140.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové133
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov133
142.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice131
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice131
145.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice130
146.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most126
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice126
148.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín125
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín125
150.Paulík Jan2000 SK Podolí117
151.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most114
152.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou113
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín113
Mutl Filip1998 Hamr Praha 113
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany113
156.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík108
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík108
158.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha95
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha95
160.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov94
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně94
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín94
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín94
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 94
165.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc93
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc93
167.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav90
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín90
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín90
170.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem88
171.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou86
172.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec84
173.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov79
174.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou78
176.Králíček Petr1998 Hamr Praha 76
Martínek Jakub2000 SK Podolí76
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec76
179.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice72
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov72
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek72
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec72
185.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
186.Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec64
187.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice59
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice59
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice59
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha59
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň59
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice59
195.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška54
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně54
Hála Pavel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Musil Marek1998 Sokol Radotín Meteor Praha54
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice54
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
214.Černý Miloslav1998 Super Stars Most52
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec52
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most52
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec52
Wittausch David1998 Super Stars Most52
219.Bureš Michal2000 SK Podolí46
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec46
221.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha40
Daniš Hugo1999 SK Prosek Praha40
Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice40
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně40
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha40
230.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most38
Filinger Michal1998 VSK Slavia TU Liberec38
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec38
233.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek36
Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Hroch Matyáš1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Jánský Václav2003 TJ Dobřany36
Mencl Jakub1998 TJ Spoje Praha36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek36
Šmíd Daniel1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav36
242.Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc30
243.Cáder Michal2000 TJ Proboštov26
Červinka Michal1999 VSK Slavia TU Liberec26
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice26
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov26
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most26
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec26
Vaňata Jan1999 Super Stars Most26
250.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
1.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2872
2.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2845
3.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2624
4.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2454
5.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha2424
6.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2184
7.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2080
8.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1944
9.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha1896
10.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1656
11.Kural Martin1999 USK Plzeň1485
12.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha1474
13.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice1245
14.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1216
15.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1061
16.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun931
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.931
18.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín853
19.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha816
20.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška788
21.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most745
22.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec682
23.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most670
24.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň658
25.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice522
26.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně516
27.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice506
28.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně467
29.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
30.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno384
31.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov381
32.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek366
33.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška359
34.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov351
35.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice343
36.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha335
37.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice325
38.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové315
39.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín291
40.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec289
41.Cach Jakub2001 Super Stars Most287
42.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice286
43.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka283
44.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín273
45.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most252
46.Linda Martin2000 TJ Dobřany247
47.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík239
48.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha232
49.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha228
50.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha223
51.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně221
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec221
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka221
54.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha220
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
56.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem216
57.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice206
58.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice205
Zrza Bronislav1998 SK Podolí205
60.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno203
61.Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice202
62.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice195
63.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec186
64.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice185
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov185
66.Herzán David2002 Slavoj Podivín184
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň184
68.Morávek Michal2002 BaC Kladno181
69.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec180
70.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem178
71.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek169
72.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
Seifert David2000 BK TJ Baník Most167
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka167
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice167
76.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška166
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov166
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice166
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
Ziman Jan2000 BKV Plzeň166
81.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň162
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice162
83.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most158
84.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most154
85.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec152
86.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice151
87.Dostál Marek1998 SK Podolí150
88.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně149
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha149
90.Hájek David2000 Super Stars Most148
Linhart Lukáš1998 Super Stars Most148
Pech Josef1998 TJ Dobřany148
Soukup Václav2001 BKV Plzeň148
94.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.144
95.Novotný Matěj1999 SK Děčín142
96.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc140
97.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice139
98.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem138
99.Hák Kamil1998 Super Stars Most136
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec136
101.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec134
102.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most132
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
104.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera130
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha130
106.Gunther Michal2001 SK Podolí126
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka126
108.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most120
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
110.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most116
111.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín113
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň113
113.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha112
114.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav108
Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice108
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha108
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov108
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany108
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové108
121.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec106
122.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín105
123.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice95
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové95
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov95
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha95
127.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška94
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín94
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice94
130.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec92
131.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka90
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň90
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně90
134.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem88
135.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec86
136.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most84
137.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín76
Paulík Jan2000 SK Podolí76
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň76
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice76
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.76
142.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice74
143.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice72
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most72
147.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice59
Slavík Martin1998 Hamr Praha 59
149.Martínek Jakub2000 SK Podolí58
150.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Hála Pavel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška54
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany54
162.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec52
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec52
164.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice40
Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha40
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice40
Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha40
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec40
Wittausch David1998 Super Stars Most40
171.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov36
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně36
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek36
Jánský Václav2003 TJ Dobřany36
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Kubeš Jiří1999 TJ Sokol České Budějovice36
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík36
Mencl Jakub1998 TJ Spoje Praha36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou36
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany36
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice36
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
194.Vaňata Jan1999 Super Stars Most28
195.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec26
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc26
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc26
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec26
200.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
201.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha18
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most18
203.Cáder Michal2000 TJ Proboštov14
Černý Miloslav1998 Super Stars Most14
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most14
Filinger Michal1998 VSK Slavia TU Liberec14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec14
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most14
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec14
213.Bureš Michal2000 SK Podolí10
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3832
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3160
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2904
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2832
5.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2664
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2424
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2184
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2054
9.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov1656
10.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1230
11.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1176
12.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1005
13.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov931
14.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany898
15.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín868
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice868
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.868
18.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice800
19.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka745
20.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha700
21.Paurová Lucie1999 Super Stars Most676
22.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno670
23.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha652
24.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most581
25.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most564
26.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha501
27.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice438
28.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice434
29.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun428
30.Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary360
31.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška345
32.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek343
33.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice342
34.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka338
35.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice329
36.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice324
37.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice307
38.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha301
39.Janošová Petra2000 Sokol Jílové281
40.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov276
41.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň270
42.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň263
43.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka260
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc260
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov260
46.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha253
47.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice247
48.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary240
49.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha239
51.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí238
52.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc233
53.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc229
54.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice227
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice227
56.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc222
57.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most216
58.Sejková Hana1999 SK Podolí209
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice209
60.Srbová Adéla2000 BaC Kladno203
61.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška202
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
63.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most199
64.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha197
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha197
Schořová Sonja2000 BaC Kladno197
67.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice195
68.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec194
69.Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice192
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec192
71.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice191
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka191
73.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň190
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže190
75.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most188
76.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice187
77.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice185
78.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice184
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha184
80.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec180
81.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most177
82.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc174
83.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně168
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec168
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec168
86.Hašková Jana1999 BaC Kladno167
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň167
88.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň166
89.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec164
90.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec162
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň162
92.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most158
93.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno156
94.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc155
95.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice154
96.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň150
Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem150
98.Sejková Patricie2001 SK Podolí147
99.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha142
100.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice140
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice140
102.Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha138
103.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most136
104.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem135
105.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí132
106.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice126
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
108.Dufková Monika1999 BaC Kladno123
109.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec122
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec122
111.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov120
112.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice119
113.Kučerová Petra1999 USK Plzeň118
114.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň117
115.Dítětová Eliška2000 SK Děčín116
116.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň114
117.Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové113
118.Helmichová Michaela1999 TJ Spoje Praha112
119.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav110
120.Homolková Klára2001 Sokol Jílové108
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek108
122.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice106
123.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov102
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň102
Procházková Michala1999 BaC Kladno102
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň102
127.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha99
128.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň96
129.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice94
130.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha92
131.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek90
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha90
133.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška89
134.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec86
135.Černá Tereza2002 TJ Dobřany84
136.Psotová Barbora1999 Super Stars Most78
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc78
138.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně76
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně76
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně76
141.Česká Kateřina1999 TJ Spoje Praha75
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín75
143.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
145.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice68
146.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec66
147.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín64
148.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem60
149.Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 59
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně59
151.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně54
153.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice53
154.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec52
155.Michalová Adriana1998 Super Stars Most50
156.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov48
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava48
159.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov46
Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc46
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové46
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
Schořová Adéla2003 BaC Kladno46
164.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec44
165.Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže42
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
171.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most40
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice40
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec40
174.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí38
175.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Machová Karolína1999 TJ Sokol Doubravka36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Švejdová Veronika1998 TJ Sokol Doubravka36
Taušová Tereza1999 TJ Spoje Praha36
Tupá Lenka1998 TJ Sokol Doubravka36
Zídková Liana1999 TJ Sokol Doubravka36
183.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Divíšková Kateřina1998 TJ Montas Hradec Králové33
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové33
Kulhánková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové33
Mitrovská Adéla2001 TJ Spoje Praha33
188.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov32
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice32
190.Dundová Jana1999 TJ Sokol České Budějovice30
Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav30
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.30
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže30
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka30
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov30
197.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně26
Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec26
199.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice22
200.Horníková Nina1998 TJ Sokol Doubravka18
201.Berchinová Linda1999 Super Stars Most14
Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec14
Karásková Tereza2001 VSK Slavia TU Liberec14
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most14
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec14
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice14
Pečnerová Tereza1998 BK TJ Baník Most14
208.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha13
209.Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec10
Scholasterová Viktorie1997 SK Podolí10
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec10
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí10
Zavoralová Markéta1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně10
215.Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most6
216.Šarafínová Bára2000 SK Podolí4
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most4
218.Vrábelová Veronika1998 BK TJ Baník Most2
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice4200
2.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3200
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3192
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3192
5.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany3064
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec3064
7.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2984
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2984
9.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2664
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2664
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2184
12.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška2069
13.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1862
14.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha1747
15.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1656
16.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1541
17.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1526
18.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1470
19.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1459
20.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1416
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov1416
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
23.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1171
24.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka1061
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka1061
26.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška1029
27.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most940
28.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.931
29.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha898
30.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice830
31.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha759
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha759
33.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek712
34.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice682
35.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice670
36.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha660
37.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno652
38.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice634
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun634
40.Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary628
41.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
42.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň469
43.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most456
44.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně430
45.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice421
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice421
47.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice396
48.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha391
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha391
50.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc366
51.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno360
52.Srbová Adéla2000 BaC Kladno331
53.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň330
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice330
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov330
56.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most312
57.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice308
58.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice305
59.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most295
Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice295
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most295
62.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň289
63.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
65.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice277
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc277
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice277
68.Janošová Petra2000 Sokol Jílové276
69.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc275
70.Schořová Sonja2000 BaC Kladno271
71.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka270
72.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže259
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice259
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí259
75.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec257
76.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice252
77.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice248
78.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec246
79.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň239
80.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí234
81.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc228
82.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň223
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice223
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec223
85.Dufková Monika1999 BaC Kladno221
Hašková Jana1999 BaC Kladno221
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň221
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň221
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most221
Sejková Hana1999 SK Podolí221
Sejková Patricie2001 SK Podolí221
92.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice218
93.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň216
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň216
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec216
96.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice214
97.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice205
98.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha202
99.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec201
100.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň198
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň198
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec198
103.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec195
104.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice192
Psotová Barbora1999 Super Stars Most192
106.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most189
107.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc187
108.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice185
109.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem182
110.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň180
111.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice179
112.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek174
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary174
114.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav172
115.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec170
116.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec168
117.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha167
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc167
Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha167
120.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov162
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov162
122.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice152
123.Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně150
124.Kučerová Petra1999 USK Plzeň149
125.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha148
126.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most144
Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov144
Homolková Klára2001 Sokol Jílové144
129.Dítětová Eliška2000 SK Děčín142
130.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně133
131.Černá Tereza2002 TJ Dobřany126
132.Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
133.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
134.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec114
135.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně113
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška113
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně113
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové113
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín113
140.Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc108
143.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice102
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec102
145.Česká Kateřina1999 TJ Spoje Praha95
Helmichová Michaela1999 TJ Spoje Praha95
147.Michalová Adriana1998 Super Stars Most92
148.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov88
149.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice80
150.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně79
151.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín78
154.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec76
Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc76
156.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka72
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín72
160.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice68
161.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
163.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec64
164.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov62
165.Divíšková Kateřina1998 TJ Montas Hradec Králové59
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice59
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 59
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové59
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice59
Kulhánková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové59
Mitrovská Adéla2001 TJ Spoje Praha59
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha59
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha59
174.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže54
Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov54
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže54
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Machová Karolína1999 TJ Sokol Doubravka54
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Procházková Michala1999 BaC Kladno54
Švejdová Veronika1998 TJ Sokol Doubravka54
Tupá Lenka1998 TJ Sokol Doubravka54
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov54
Zídková Liana1999 TJ Sokol Doubravka54
191.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí52
192.Berchinová Linda1999 Super Stars Most38
Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec38
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec38
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec38
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec38
197.Horníková Nina1998 TJ Sokol Doubravka36
198.Zavoralová Markéta1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
199.Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec26
Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec26
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
203.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně22
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně22
205.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí14
Šarafínová Bára2000 SK Podolí14
Scholasterová Viktorie1997 SK Podolí14
Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most14
Vrábelová Veronika1998 BK TJ Baník Most14
1.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany3016
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2904
3.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov2584
4.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2424
5.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2352
6.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha2242
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2184
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1944
9.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1896
10.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1862
11.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1656
12.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1245
13.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1115
14.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška986
15.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín976
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
17.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.916
18.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.901
19.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most745
20.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice712
21.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice682
22.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most670
23.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha645
24.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc627
25.Paurová Lucie1999 Super Stars Most580
26.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most504
27.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice468
28.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno446
29.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek391
30.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň390
31.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov381
32.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice375
33.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň354
34.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov351
35.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška343
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice343
37.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice335
38.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka311
39.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice295
40.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice286
41.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně284
42.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha271
43.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice260
44.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice259
45.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice257
46.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most253
47.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc246
48.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice241
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice241
50.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun239
51.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most230
52.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha221
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha221
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov221
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha221
57.Končoková Denisa1998 TJ Sokol České Budějovice220
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
59.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most217
60.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec216
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno216
62.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice211
63.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí205
64.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň203
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc203
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc203
67.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň198
68.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec189
69.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec186
70.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha184
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka184
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň184
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha184
74.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec172
76.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec170
Švehlová Alžběta1999 SK Podolí170
78.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice168
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem168
80.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň167
Janošová Petra2000 Sokol Jílové167
Srbová Adéla2000 BaC Kladno167
83.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice166
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice166
85.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most152
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec152
87.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice151
88.Sejková Patricie2001 SK Podolí150
Valigurová Alice1998 TJ Orlová Lutyně150
90.Schořová Sonja2000 BaC Kladno149
91.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň148
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň148
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary148
Sejková Hana1999 SK Podolí148
95.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec144
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň144
97.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most140
98.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka139
99.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec136
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most136
101.Dítětová Eliška2000 SK Děčín132
102.Hašková Jana1999 BaC Kladno131
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice131
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
105.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha130
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc130
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha130
108.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice126
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň126
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary126
112.Láníková Eliška1998 TJ Chemička Ústí nad Labem122
113.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně115
114.Kučerová Petra1999 USK Plzeň113
115.Černá Tereza2002 TJ Dobřany108
Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec108
Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov108
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň108
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek108
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc108
121.Psotová Barbora1999 Super Stars Most106
122.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec102
123.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
124.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně95
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně95
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové95
127.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc90
128.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav82
129.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec78
130.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha76
Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc76
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška76
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín76
134.Michalová Adriana1998 Super Stars Most74
135.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
137.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov64
138.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
139.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most60
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem60
141.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice59
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 59
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže59
144.Dufková Monika1999 BaC Kladno58
145.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka54
Tupá Lenka1998 TJ Sokol Doubravka54
153.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec52
Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec52
155.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice50
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice50
157.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice40
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice40
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové40
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice40
Mitrovská Adéla2001 TJ Spoje Praha40
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha40
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec40
Schořová Adéla2003 BaC Kladno40
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně40
167.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov36
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov36
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov36
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň36
Valhová Tereza1998 SKB Český Krumlov36
179.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice32
180.Berchinová Linda1999 Super Stars Most26
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec26
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec26
183.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí22
184.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí18
Šarafínová Bára2000 SK Podolí18
186.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec14
Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec14
Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec14
Karásková Tereza2001 VSK Slavia TU Liberec14
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most14
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov14
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín14
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most14
Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most14
Vrábelová Veronika1998 BK TJ Baník Most14
196.Pečnerová Tereza1998 BK TJ Baník Most4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U15 - DobruškaC01.09.2012
21. GPC U15 - KopřivniceC08.09.2012
31. GPD U15 - MostD08.09.2012
4GPD U15 - PodolíD08.09.2012
51. GPD U15 - LiberecD08.09.2012
61. GPC U15 - PlzeňC08.09.2012
71. GPC U15 - PodivínC22.09.2012
81. GPC U15 - PrahaC22.09.2012
91. GPC U15 - Český KrumlovC22.09.2012
101. GPC U15 - KladnoC23.09.2012
111. GPC U15 - TepliceC28.09.2012
121. GPA U15 - Český TěšínA07.10.2012
13GPC U15 Hamr OPEN - PrahaC07.10.2012
142. GPC U15 - IvančiceC20.10.2012
152. GPC U15 - České BudějoviceC10.11.2012
162. GPC U15 - OsíkC10.11.2012
172. GPC U15 - Benátky nad JizerouC10.11.2012
182. GPC U15 - Orlová-LutyněC10.11.2012
192. GPC U15 - PlzeňC10.11.2012
202. GPC U15 - PrahaC10.11.2012
212. GPD U15 - MostD10.11.2012
222. GPD U15 - LiberecD11.11.2012
232. GPC U15 - Ústí nad LabemC17.11.2012
242. GPA U15 - BřeclavA25.11.2012
25VT Klimkovice - KlimkoviceC01.12.2012
26Karakal Cup - TepliceC01.12.2012
27GPD U15 - BřeclavD15.12.2012
28GPC U15 - Brno ŽideniceC12.01.2013
293. GPC U15 - PardubiceC26.01.2013
303. GPD U15 - TepliceD26.01.2013
313. GPD U15 - LiberecD26.01.2013
323. GPC U15 - PlzeňC02.02.2013
333. GPC U15 - LiberecC02.02.2013
343. GPC U15 - BřeclavC02.02.2013
353. GPC U15 - KladnoC09.02.2013
363. GPC U15 - PrahaC09.02.2013
3715. WITTE CUP - NejdekC16.02.2013
38GPD U15 - Brno JehniceD17.02.2013
393. GPC U15 - OlomoucC23.02.2013
403. GPC U15 - Český KrumlovC23.02.2013
41GORAM CUP - TepliceC23.02.2013
423. GPA U15 - Pardubice-PolabinyA03.03.2013
43Oblatní přebor U15 - PodivínSKP10.03.2013
44Přebor Klimkovic U15 - KlimkoviceC16.03.2013
45Oblatní přebor U15 - PlzeňSKP23.03.2013
46Krajský přebor - TepliceD23.03.2013
47Oblatní přebor U15 - Hradec KrálovéSKP24.03.2013
48Krajský přebor - Liberec - ZŠ JabloňováD24.03.2013
49Oblatní přebor U15 - Český TěšínSKP30.03.2013
50Oblatní přebor U15 - České BudějoviceSKP06.04.2013
51Oblatní přebor U15 - KladnoSKP06.04.2013
52Oblatní přebor U15 - PrahaSKP06.04.2013
53Oblatní přebor U15 - MostSKP13.04.2013
54MČR U15 - PlzeňMČR28.04.2013
55Purkmistr Dobřany - DobřanyC04.05.2013
56GPC U15 - otevřený - Pohár Vlaštovky - PlzeňC18.05.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading