logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 30.06.2013

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
31.08.2012 - 30.06.2013
Sezona: 
2012-2013
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice3432
2.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2952
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2856
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2765
5.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2536
6.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2150
7.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1704
8.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1669
9.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1589
10.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1574
11.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1416
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
13.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1230
14.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1138
15.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1082
16.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most990
17.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha989
18.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha830
19.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek668
20.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha628
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec619
22.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové585
23.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.582
24.Kural Martin1999 USK Plzeň540
25.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka533
26.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice530
27.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška522
28.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín500
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice500
30.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice495
31.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice400
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno400
33.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice339
34.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice337
35.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice320
36.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice296
37.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška295
38.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun275
39.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice263
40.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most260
41.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice240
42.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň239
43.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most233
44.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha221
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec221
46.Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín215
47.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov213
48.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov205
49.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha203
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška203
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň203
52.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice200
53.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most197
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha197
55.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně196
56.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice194
57.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava191
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka191
59.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice190
60.Ondrášek David1996 Super Stars Most189
61.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha188
62.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška187
63.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov186
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice186
65.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec184
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most184
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha184
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná184
69.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec180
70.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov179
71.Zrza Bronislav1998 SK Podolí177
72.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec176
73.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka173
74.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha172
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice172
76.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov170
77.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice168
78.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška167
79.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha166
80.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
81.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně162
82.Jeníček Filip1997 Super Stars Most160
83.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov159
84.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem154
85.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň148
86.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera146
87.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.145
88.Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
89.Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha143
90.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha142
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha142
92.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.140
95.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec136
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice136
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně136
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice136
99.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec132
100.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice128
101.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín127
102.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most126
104.Čipera Jakub1996 TJ Týnec nad Sázavou125
105.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha122
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně122
107.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
109.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
110.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice108
111.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec106
112.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně102
113.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha100
115.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec94
Hák Kamil1998 Super Stars Most94
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem94
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.94
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava94
120.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec90
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem90
122.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň88
123.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec86
124.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice84
125.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most82
126.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha80
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška80
128.Flegr Dominik1997 Hamr Praha 78
129.Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně76
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha76
131.Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary72
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín72
134.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň66
135.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most64
136.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec60
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 60
138.Dostál Marek1998 SK Podolí59
Hartman Kryštof1999 BaC Kladno59
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín59
141.Macák Jan1999 Hamr Praha 56
142.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha54
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík54
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík54
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
149.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice53
150.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice52
151.Valenta Milan1997 TJ Sokol Doubravka48
152.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov42
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice42
Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most42
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice42
157.Gunther Michal2001 SK Podolí40
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek40
Slavík Martin1998 Hamr Praha 40
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
161.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 38
162.Mutl Filip1998 Hamr Praha 37
163.Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Grebennikov Pavel1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže36
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové36
169.Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice30
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice30
171.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice28
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šebek Jakub1997 Super Stars Most28
175.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
176.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha25
Špaňhel Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha25
178.Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec18
181.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice16
182.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha13
183.Le Bao Lam1997 Super Stars Most6
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3880
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec3880
3.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice3784
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně3784
5.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň3192
6.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most2392
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2392
8.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec2376
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2376
10.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2280
11.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2232
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1965
13.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1944
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1944
15.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1829
16.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1574
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha1574
18.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
19.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice1400
20.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1349
21.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1245
22.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1219
23.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1176
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1176
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška1176
26.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1100
27.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka1070
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka1070
29.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška990
30.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice880
31.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín876
32.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice839
33.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice801
34.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun699
35.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka682
36.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek665
37.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň640
38.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice634
39.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec627
40.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno532
41.Tůma Petr1996 BK Kopřivnice446
42.Kural Martin1999 USK Plzeň435
43.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most360
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec360
45.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice358
46.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška348
47.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most325
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most325
49.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha323
50.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most307
51.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška301
52.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
53.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška289
54.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice287
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín287
56.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice282
57.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška280
58.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice279
59.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha277
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha277
61.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná275
62.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice268
63.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov265
64.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice257
65.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov245
66.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha241
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha241
68.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha239
69.Zrza Bronislav1998 SK Podolí236
70.Jeníček Filip1997 Super Stars Most230
71.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice229
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice229
73.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň223
74.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha221
75.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov219
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice219
77.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice209
78.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem203
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov203
80.Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha202
81.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov199
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec199
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera199
84.Ondrášek David1996 Super Stars Most198
85.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem197
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice197
87.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec192
88.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně187
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně187
90.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha184
91.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec181
92.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou180
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou180
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec180
95.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov179
96.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most177
97.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem174
98.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha167
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha167
100.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.166
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha166
102.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem164
103.Hák Kamil1998 Super Stars Most159
104.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava151
105.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice150
106.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava148
107.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 144
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín144
109.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
111.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň138
112.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem136
113.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně133
114.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně132
115.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín131
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha131
118.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec125
119.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec122
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec122
121.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže120
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
126.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec114
127.Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně113
128.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha112
129.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem110
130.Flegr Dominik1997 Hamr Praha 108
131.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most104
132.Macák Jan1999 Hamr Praha 95
133.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem84
134.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most80
135.Dostál Marek1998 SK Podolí79
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín79
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek79
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou79
139.Mutl Filip1998 Hamr Praha 76
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha76
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 76
142.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec73
143.Čipera Jakub1996 TJ Týnec nad Sázavou72
Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha72
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň72
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové72
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice72
150.Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary66
151.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most64
152.Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek59
Slavík Martin1998 Hamr Praha 59
154.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov54
Grebennikov Pavel1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice54
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně54
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík54
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík54
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
166.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice52
Šebek Jakub1997 Super Stars Most52
168.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha40
169.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice38
170.Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
173.Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec26
176.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice23
177.Le Bao Lam1997 Super Stars Most14
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice4040
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4024
3.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec3192
4.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2664
5.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2184
6.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1992
7.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1944
8.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1896
9.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1416
10.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1301
11.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1156
12.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1046
13.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1005
14.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže985
15.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha931
16.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže916
17.Pistulka Radek1997 USK Plzeň860
18.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice704
19.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška670
20.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek656
21.Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.600
22.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice568
23.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha559
24.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno552
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové528
26.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka509
27.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.491
28.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice432
29.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun405
30.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov399
31.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice356
32.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška351
33.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň339
34.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice333
35.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov309
36.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha305
37.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín295
38.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška280
39.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov270
40.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice263
41.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most244
42.Ondrášek David1996 Super Stars Most237
43.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice233
44.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice229
45.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov221
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha221
47.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec220
48.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec217
49.Jeníček Filip1997 Super Stars Most208
50.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha205
Zrza Bronislav1998 SK Podolí205
52.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha203
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most203
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice203
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice203
56.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice200
57.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice187
58.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška185
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most185
60.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín180
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín180
62.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice167
Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška167
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška167
65.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most166
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov166
67.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec162
68.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice159
69.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec144
70.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec140
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most140
73.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec136
74.Kural Martin1999 USK Plzeň132
75.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice131
76.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha130
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně130
78.Hák Kamil1998 Super Stars Most128
79.Feith Marek1996 BC 66 Ivančice126
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice126
81.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka125
82.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec124
83.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň120
84.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice113
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín113
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov113
87.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice112
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice112
89.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
90.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem106
91.Špaňhel Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha95
92.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha94
93.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 90
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem90
95.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most86
96.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec84
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem84
98.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně76
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně76
101.Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Hartmann David1996 TJ Slovan Karlovy Vary72
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha72
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
105.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
106.Gunther Michal2001 SK Podolí59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
109.Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
117.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec52
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem52
119.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
120.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice40
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha40
Slavík Martin1998 Hamr Praha 40
124.Le Bao Lam1997 Super Stars Most38
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec38
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec38
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec38
129.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha36
Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Dostál Marek1998 SK Podolí36
Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha36
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 36
Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov36
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.36
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně36
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice36
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice36
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava36
144.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice28
Šebek Jakub1997 Super Stars Most28
146.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
148.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most18
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most18
Šmitberský Marek1996 TJ Chemička Ústí nad Labem18
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3640
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha3104
3.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2584
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2584
5.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2232
6.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1814
7.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1766
8.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1743
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1672
10.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1656
11.Panochová Jana1997 Super Stars Most1541
12.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1470
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1046
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška901
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha875
16.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice852
17.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha812
18.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice782
19.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice760
20.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary745
21.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov735
22.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka698
23.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov670
24.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most630
25.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice615
26.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov534
27.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice526
28.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany504
29.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno482
30.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno475
31.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín428
33.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice400
34.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most351
35.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary350
36.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha336
37.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice311
38.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.295
39.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov292
40.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov283
41.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most272
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary272
43.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno266
44.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov264
45.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže263
46.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška259
47.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha257
48.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice250
49.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí247
50.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice245
51.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha241
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška241
53.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.240
54.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice210
55.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha205
56.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun203
57.Homolková Helena1997 Sokol Jílové200
58.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most197
59.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec186
60.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice185
61.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice181
62.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice173
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha173
64.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most172
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec172
66.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice171
67.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most168
69.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška167
70.Psotová Barbora1999 Super Stars Most156
71.Paurová Lucie1999 Super Stars Most150
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec150
73.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most149
74.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně148
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha148
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most148
77.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha147
78.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 144
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec144
80.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most142
81.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí138
82.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha131
83.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most130
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové130
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha130
86.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín126
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín126
88.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice123
89.Černá Denisa1997 Super Stars Most118
90.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc114
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec114
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec114
93.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové113
94.Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně112
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec112
96.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most108
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice108
100.Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně106
101.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha105
102.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice94
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná94
104.Sejková Hana1999 SK Podolí89
105.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec86
106.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
107.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka79
108.Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové76
109.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
110.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín72
112.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek66
113.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha59
Sejková Patricie2001 SK Podolí59
116.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Brožová Lucie1996 Sokol Radotín Meteor Praha54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
121.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem50
122.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec48
123.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha46
124.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec42
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha42
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice42
127.Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové40
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov40
130.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav36
Častová Andrea1997 TJ Proboštov36
Frenková Jana1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice36
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
136.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice30
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno30
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha30
139.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem24
140.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice22
141.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice14
143.Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov10
1.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov3352
2.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha3174
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha3174
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2960
5.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2952
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2952
7.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov2597
8.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška2424
9.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2294
10.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice2229
11.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2200
12.Panochová Jana1997 Super Stars Most2184
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most2184
14.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice2110
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1896
16.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1829
17.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1704
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1574
19.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1541
20.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1310
21.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov1239
22.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany1200
23.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1176
26.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1061
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1061
28.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice920
29.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka841
30.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice838
31.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov830
32.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov820
33.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov797
34.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno785
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno785
36.Paurová Lucie1999 Super Stars Most736
37.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín670
38.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice629
39.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun621
40.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška610
41.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary595
42.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov540
43.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice492
44.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška432
45.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno400
46.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí373
47.Homolková Helena1997 Sokol Jílové340
48.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most330
49.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha325
50.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice307
51.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice302
52.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha295
53.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín294
54.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice281
55.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice277
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice277
57.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most273
58.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže271
59.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov263
60.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha258
61.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most242
62.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most239
63.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice233
64.Černá Denisa1997 Super Stars Most223
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha223
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové223
67.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice222
68.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha221
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most221
70.Psotová Barbora1999 Super Stars Most213
71.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice210
72.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec208
73.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most205
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha205
75.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha204
76.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.203
77.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most198
78.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most192
79.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice185
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.185
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha185
82.Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha167
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí167
84.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec165
85.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín162
86.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové151
87.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně149
88.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec147
89.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice144
91.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek139
92.Sejková Hana1999 SK Podolí133
93.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka132
Homolková Klára2001 Sokol Jílové132
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka132
96.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška131
97.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most126
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice126
99.Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové125
100.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec120
102.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec117
103.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec115
104.Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně108
105.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem102
106.Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně95
107.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín90
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín90
109.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec86
110.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.83
111.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň79
Sejková Patricie2001 SK Podolí79
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná79
114.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice78
115.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec76
116.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem74
118.Janošová Petra2000 Sokol Jílové72
Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 72
121.Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové66
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
124.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem64
125.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec61
126.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav59
Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha59
Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové59
129.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice54
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha54
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice54
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno54
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice54
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha54
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín54
138.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice46
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice46
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
141.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice38
142.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí34
143.Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice26
1.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně4024
2.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha3120
3.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2904
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2432
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2184
6.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1944
7.Panochová Jana1997 Super Stars Most1755
8.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1464
9.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1455
10.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov1230
11.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1192
12.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1176
13.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1156
14.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1061
15.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1046
16.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany985
17.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška975
18.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha931
19.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha735
20.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice723
21.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice676
22.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov636
23.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice621
24.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice552
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno552
26.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov535
27.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice534
28.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
29.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice512
30.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice440
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov440
32.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín406
33.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.405
34.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška383
35.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary360
36.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška351
37.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška350
38.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže330
39.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice325
40.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno309
41.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice287
42.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové258
43.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín246
44.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí239
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha239
46.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov235
47.Homolková Helena1997 Sokol Jílové230
48.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice223
49.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice221
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov221
51.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha215
52.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka210
53.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most208
54.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most206
55.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov203
56.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec187
57.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most186
58.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha185
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice185
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha185
61.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín180
62.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most170
63.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice169
64.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška167
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice167
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most167
67.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha166
68.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec162
69.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most157
70.Psotová Barbora1999 Super Stars Most156
71.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec154
72.Černá Denisa1997 Super Stars Most148
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.148
Paurová Lucie1999 Super Stars Most148
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha148
76.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek145
77.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice144
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary144
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec144
80.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most138
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno138
82.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha133
83.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most130
84.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí128
85.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 126
86.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice120
87.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most118
88.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové113
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná113
90.Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně112
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha112
92.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec102
93.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice95
94.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín90
Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most90
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec90
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
98.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec84
99.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka79
100.Bínová Miroslava1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
101.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně76
Čechová Eva1997 BK Kopřivnice76
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně76
104.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
105.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice72
Nováková Lenka1996 BC RSC Brno72
108.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec64
110.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka59
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň59
Sejková Hana1999 SK Podolí59
Sejková Patricie2001 SK Podolí59
114.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín54
119.Častová Andrea1997 TJ Proboštov52
120.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
121.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
122.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha40
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov40
124.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice38
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec38
126.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Brožová Lucie1996 Sokol Radotín Meteor Praha36
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc36
Frenková Jana1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice36
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
133.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec26
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice26
136.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov14
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - KladnoC16.09.2012
21. GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC22.09.2012
31. GPD U17 - LiberecD22.09.2012
41. GPD U17 - MostD22.09.2012
51. GPC U17 - PlzeňC28.09.2012
61. GPC U17 - Brno-JehniceC13.10.2012
71. GPC U17 - MostC14.10.2012
81. GPC U17 - České BudějoviceC20.10.2012
91. GPC U17 - Český TěšínC20.10.2012
101. GPC U17 - PrahaC21.10.2012
111. GPA U17 - Český KrumlovA04.11.2012
122. GPC U17 - Český KrumlovC18.11.2012
132. GPC U17 - OsíkC01.12.2012
14VT Klimkovice - KlimkoviceC02.12.2012
152. GPD U17 - TepliceD02.12.2012
162. GPD U17 - LiberecD02.12.2012
172. GPC U17 - Benátky nad JizerouC15.12.2012
182. GPC U17 - Český TěšínC15.12.2012
192. GPC U17 - PrahaC15.12.2012
202. GPC U17 - BK TJ Baník MostC15.12.2012
212. GPC U17 - PodivínC16.12.2012
222. GPC U17 - Západočeská oblastC16.12.2012
232. GPA U17 - KlatovyA06.01.2013
243. GPD U17 - LiberecD19.01.2013
253. GPD U17 - MostD19.01.2013
263. GPC U17 - ChropyněC19.01.2013
273. GPC U17 - Karlovy VaryC19.01.2013
283. GPC U17 - PardubiceC26.01.2013
293. GPC U17 - LiberecC27.01.2013
303. GPC U17 - České BudějoviceC02.02.2013
313. GPC U17 - PrahaC03.02.2013
323. GPC U17 - KladnoC03.02.2013
333. GPC U17 - KopřivniceC09.02.2013
343. GPA U17 - Praha-VinořA17.02.2013
35GPD U17 - Brno JehniceD17.02.2013
36Oblatní přebor U17 - TepliceSKP16.03.2013
37Přebor Klimkovic U17 - KlimkoviceC17.03.2013
38Oblatní přebor U17 - Hradec KrálovéSKP23.03.2013
39Oblatní přebor U17 - Benátky nad JizerouSKP23.03.2013
40Oblatní přebor U17 - BřeclavSKP24.03.2013
41Oblatní přebor U17 - PrahaSKP24.03.2013
42Oblatní přebor U17 - Český KrumlovSKP13.04.2013
43Oblatní přebor U17 - Orlová-LutyněSKP13.04.2013
44Oblatní přebor U17 - Západočeská oblastSKP14.04.2013
45MČR U17 - Orlová-LutyněMČR21.04.2013
46Krajský přebor - LiberecD25.05.2013
47Krajský přebor - MostD26.05.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading