logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 30.06.2013

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
01.07.2012 - 30.06.2013
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň3680
2.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha3064
3.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2960
4.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2816
5.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2720
6.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2576
7.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2360
8.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2144
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1846
10.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1680
11.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1664
12.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1608
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1456
14.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1309
15.Segeč Jan1978 USK Plzeň1216
16.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1202
17.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
18.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1104
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha1104
20.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka1090
21.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1045
22.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
23.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha992
24.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha972
25.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most956
26.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha928
27.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
29.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice796
30.Ptáček David1993 BK Kopřivnice792
31.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška780
32.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové779
33.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec772
34.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice760
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha742
37.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín717
38.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec713
39.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha694
40.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice641
41.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka590
42.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov588
43.Louda Jiří1995 USK Plzeň563
44.Repiar Samuel1994 Super Stars Most540
45.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek478
46.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov468
47.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice465
48.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové454
49.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové424
50.Bláha Václav1980 Hamr Praha 416
51.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha415
52.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno390
53.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most378
54.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík366
55.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava363
56.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice361
57.Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha360
58.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové354
59.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice338
60.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice337
61.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice323
62.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha320
63.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice315
64.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov312
65.Schmied Martin1982 TJ Chropyně306
66.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov304
67.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno297
68.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
70.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice279
71.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice271
72.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava268
73.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most263
74.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice259
75.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha257
76.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec252
77.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 251
78.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň250
79.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec248
Sklář David1993 Hamr Praha 248
81.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec247
82.Port Jan1972 TJ Proboštov246
83.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 244
84.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka241
85.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava236
86.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most234
Slabý Otto1984 USK Plzeň234
88.Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec232
89.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí226
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka226
91.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice225
92.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem224
93.Konupka Jiří1965 BaC Kladno221
94.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice220
95.Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec219
96.Horák Filip1990 BC RSC Brno216
97.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín214
98.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice212
99.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové211
100.Klíma Petr1980 Hamr Praha 210
101.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha208
Král Martin1994 BK TJ Baník Most208
103.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera204
104.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek198
105.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most196
106.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice195
107.Filz Jan1975 SK Prosek Praha194
Vodička Václav1992 Hamr Praha 194
109.Fridrich Václav1977 BaC Kladno192
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně192
111.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec191
112.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice190
113.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava186
114.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
115.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice184
Jareš Michael1993 Super Stars Most184
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov184
118.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 180
119.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha178
120.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice176
121.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
123.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem170
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice170
125.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka168
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka168
127.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
128.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter164
Látal Petr1975 TJ Proboštov164
130.Poláček Michal1974 Hamr Praha 162
Sedláček Kamil1973 SK Podolí162
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň162
133.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov161
Popilka Pavel1977 USK Plzeň161
135.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava160
136.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 152
137.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha150
138.Týc Filip1971 BaC Kladno149
139.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové148
140.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun146
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr146
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 146
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň146
144.Motejl Jakub1995 Super Stars Most144
145.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno143
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže143
147.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně142
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín142
149.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška138
150.Schick Jindřich1975 SK Podolí137
151.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec136
152.Raschka David1978 BC 66 Ivančice134
153.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton133
154.Parkos David1974 SKB Český Krumlov130
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice130
156.Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí128
157.Helar Ondřej1995 Start Jihlava124
158.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška123
159.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí122
Volf Adam1989 Sokol Svatá122
161.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
162.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže118
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha118
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice118
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně118
Pistulka Radek1997 USK Plzeň118
167.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov116
168.Židek Luděk1962 BK Kopřivnice115
169.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice111
170.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín108
171.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň106
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín106
173.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha104
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek104
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice104
176.Behenský Roman1967 Spartak Chrást102
177.Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové101
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže101
179.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň100
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové100
181.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice98
182.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov96
Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha96
184.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha95
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov95
186.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň94
187.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice92
Ondrášek David1996 Super Stars Most92
189.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové91
190.Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov90
191.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové89
Konečný Jiří1977 SK Jupiter89
193.Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové88
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha88
195.Voves Tomáš1987 SK BC Premiera83
196.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice81
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice81
198.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
201.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Poříz Leoš1974 Start Jihlava79
203.Čapek Jiří1975 Super Stars Most76
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže76
205.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.75
206.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice74
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň74
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň74
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov74
210.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně73
211.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha72
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška72
215.Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov68
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice68
217.Bohm Michal1987 USK Plzeň66
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka66
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka66
220.Drudík Ota1992 USK Plzeň60
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov60
222.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
225.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc58
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň58
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň58
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha58
229.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.56
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.56
Port Pavel1976 TJ Proboštov56
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice56
233.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava54
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
241.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň52
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha52
243.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové50
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most50
245.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most48
247.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí46
Multuš Vítězslav1969 TJ Spartak Sezimovo Ústí46
Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec46
250.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 44
251.Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové42
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec42
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter42
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
256.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha40
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov40
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha40
262.Hába Tomáš1993 Super Stars Most38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno38
265.Hůla Karel1988 VSK Slavia TU Liberec36
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava36
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 36
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice36
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav36
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice36
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové36
Šot Michal1988 SK BC Premiera36
277.Helar Jakub1992 Start Jihlava34
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr34
279.Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové30
Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice30
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov30
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov30
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha30
284.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha29
285.Hegner Lukáš1981 TJ Sokol Doubravka26
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov26
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka26
288.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín24
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava24
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha24
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně24
292.Hanák František1968 ABC Brno22
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice22
Rafaj Michal1978 SK Podolí22
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice22
296.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava20
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera20
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň20
Hypš Lukáš1976 VSK Slavia TU Liberec20
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín20
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně20
302.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice18
Balon Karel1965 TJ Proboštov18
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně18
Dlask Václav1993 TJ Slovan Vesec18
Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno18
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most18
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most18
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá18
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov18
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec18
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 18
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice18
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec18
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno18
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec18
Stehno Petr1977 Hamr Praha 18
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín18
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín18
325.Hloušek JIří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti16
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka16
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most16
328.Lutner Pavel1969 Start Jihlava14
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava14
330.Depta Jaromír1979 Hamr Praha 13
331.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Slepička Martin1970 SK Jupiter12
335.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Janeček Stanislav1975 SK Podolí10
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
339.David Tomáš1990 BK Kopřivnice6
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.6
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
Seknička Martin1979 SK BC Premiera6
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov6
345.Lexa Alan1993 BC RSC Brno2
1.Rubáš Josef1982 USK Plzeň4960
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň4960
3.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4464
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4464
5.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4200
6.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3960
7.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3224
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2784
9.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2752
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2464
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2464
12.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2432
13.Segeč Jan1978 USK Plzeň2400
14.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín2296
Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2296
16.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec2216
Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec2216
18.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2147
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1976
20.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1912
21.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1909
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1909
23.Louda Jiří1995 USK Plzeň1848
24.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1701
25.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1596
26.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1466
27.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1451
28.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1406
29.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1400
30.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1364
31.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1312
32.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1270
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1270
34.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1256
35.Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha1179
36.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1120
37.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1052
38.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové1042
39.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1032
40.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1021
41.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha1006
42.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové997
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška956
44.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha936
45.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha899
46.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov898
47.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka802
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka802
49.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška786
50.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové784
51.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha772
52.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
Martinec Petr1975 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
55.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha742
56.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most728
57.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha656
58.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most640
59.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha626
60.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava602
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava602
62.Volf Adam1989 Sokol Svatá590
63.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá560
64.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov545
65.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice542
66.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín527
67.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem525
68.Lubas Ondřej1968 Sokol Radotín Meteor Praha520
Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha520
70.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové495
71.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov490
72.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice440
73.Ptáček David1993 BK Kopřivnice439
74.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice435
75.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov424
76.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice420
77.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr416
78.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno411
79.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec403
80.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice400
81.Horák Filip1990 BC RSC Brno398
82.Repiar Samuel1994 Super Stars Most392
83.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha391
84.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem386
85.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera380
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera380
87.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice379
88.Vodička Václav1992 Hamr Praha 378
89.Týc Filip1971 BaC Kladno375
90.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
91.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice364
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most364
93.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha360
94.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice359
95.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec357
Slabý Otto1984 USK Plzeň357
97.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka354
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka354
99.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice343
100.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek342
Port Jan1972 TJ Proboštov342
102.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice338
103.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha334
104.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov332
105.Fridrich Václav1977 BaC Kladno330
Motejl Jakub1995 Super Stars Most330
Pistulka Radek1997 USK Plzeň330
108.Bohm Michal1987 USK Plzeň328
109.David Tomáš1990 BK Kopřivnice325
110.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové319
111.Král Martin1994 BK TJ Baník Most317
112.Peníška Rostislav1985 VSK Slavia TU Liberec309
113.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most297
114.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně296
115.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most293
116.Sklář David1993 Hamr Praha 287
117.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice286
118.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka283
119.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
120.Parkos David1974 SKB Český Krumlov276
121.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka275
Schmied Martin1982 TJ Chropyně275
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové275
124.Látal Petr1975 TJ Proboštov273
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást273
126.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice271
127.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek270
128.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka269
129.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov266
130.Konupka Jiří1965 BaC Kladno265
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň265
132.Bláha Václav1980 Hamr Praha 264
133.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice262
134.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí260
135.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice258
136.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
137.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha248
138.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec244
139.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha242
140.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha240
141.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 239
Popilka Pavel1977 USK Plzeň239
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov239
144.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most236
Rombald Martin1987 Hamr Praha 236
146.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.235
147.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín234
148.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice232
149.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
151.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice223
152.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást222
153.Raschka David1978 BC 66 Ivančice221
154.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 220
Klíma Petr1980 Hamr Praha 220
156.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice214
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec214
158.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.212
159.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter211
160.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha210
161.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter206
162.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka204
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava204
164.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov203
165.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno202
166.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun200
Jareš Michael1993 Super Stars Most200
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové200
169.Filz Jan1975 SK Prosek Praha190
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha190
171.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice185
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín185
173.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 180
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí180
Schick Jindřich1975 SK Podolí180
176.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka176
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně176
178.Ondrášek David1996 Super Stars Most172
Poříz Leoš1974 Start Jihlava172
180.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha170
181.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek168
182.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice167
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava167
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice167
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice167
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice167
187.Novák Radek1993 BC RSC Brno164
188.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové161
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň161
190.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.155
191.Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno153
192.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška152
193.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton151
194.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška150
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava150
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha150
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška150
198.Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov149
199.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže148
200.Sedláček Kamil1973 SK Podolí146
201.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice144
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov144
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně144
204.Helar Ondřej1995 Start Jihlava140
205.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
206.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň138
Dohnal Jiří1963 VSK Slavia TU Liberec138
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno138
Jerman Pavel1964 BaC Kladno138
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň138
211.Poláček Michal1974 Hamr Praha 136
212.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí134
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice134
215.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška132
216.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně131
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
218.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice130
219.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
221.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín126
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně126
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík126
224.Osička Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha120
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov120
226.Šot Michal1988 SK BC Premiera118
227.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava114
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 114
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň114
230.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice113
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové113
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové113
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 113
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov113
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové113
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové113
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 113
238.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha112
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice112
240.Behenský Roman1967 Spartak Chrást108
Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí108
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně108
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava108
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno108
245.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha104
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka104
247.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň102
248.Konečný Jiří1977 SK Jupiter98
Trubač Luboš1977 BK TJ Baník Most98
250.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov96
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové96
252.Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov95
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice95
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov95
255.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže94
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice94
257.Valenta Milan1976 SK Podolí92
258.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín90
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec90
260.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha88
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most88
262.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha86
263.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové84
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
266.Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
267.Drudík Ota1992 USK Plzeň79
Novák Ladislav1983 TJ Sokol České Budějovice79
Šulan Jan1985 USK Plzeň79
270.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
271.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 76
272.Barták Jiří1953 Start Jihlava74
273.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov72
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice72
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec72
Šída Martin1993 VSK Slavia TU Liberec72
277.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Lutner Pavel1969 Start Jihlava66
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava66
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha66
282.Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno62
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most62
284.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem60
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň60
286.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka59
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
289.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc58
290.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka56
291.Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové54
Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové54
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov54
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov54
Jelínek Stanislav1955 BC RSC Brno54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov54
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška54
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice54
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav54
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov54
306.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
307.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most48
Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Franta Martin1974 Sokol Radotín Meteor Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Kanajlo Jan1987 BK TJ Baník Most48
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové48
Potůček Jan1982 TJ Montas Hradec Králové48
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň48
Scheiner Tomáš1977 Sokol Radotín Meteor Praha48
Schoř Marek1972 BaC Kladno48
317.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha46
318.Helar Jakub1992 Start Jihlava44
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň44
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice44
321.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava40
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Depta Jaromír1979 Hamr Praha 40
Hypš Lukáš1976 VSK Slavia TU Liberec40
Krauz Martin1985 TJ Slavoj Český Těšín40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Šír Milan1976 VSK Slavia TU Liberec40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vorel Ladislav1952 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
330.Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice38
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most38
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most38
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice38
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
335.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně36
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter36
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá36
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice36
Kunášek Luboš1962 VSK Slavia TU Liberec36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Peňás Martin1979 TJ Slovan Karlovy Vary36
Perutka Jiří1968 SK Badminton Přerov36
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice36
Slepička Martin1970 SK Jupiter36
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice36
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera36
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně36
355.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice30
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň30
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice30
359.Balon Karel1965 TJ Proboštov26
Hába Tomáš1993 Super Stars Most26
Hanák František1968 ABC Brno26
Komarovský Petr1965 ABC Brno26
Lexa Alan1993 BC RSC Brno26
Port Pavel1976 TJ Proboštov26
365.Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec23
366.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň22
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka22
Stehno Petr1977 Hamr Praha 22
Vild Petr1974 SK Jupiter22
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr22
371.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
373.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Janeček Stanislav1975 SK Podolí14
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Rafaj Michal1978 SK Podolí14
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice14
1.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4784
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4672
3.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3136
4.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2808
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2752
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2584
7.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2456
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2224
9.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
10.Slatinský Jan1989 VSK Slavia TU Liberec1936
11.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1712
12.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1493
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1349
14.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1320
15.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň1216
16.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1176
17.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1080
18.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1016
19.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most980
20.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha941
21.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov920
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha916
23.Mazúr Jakub1992 TJ Slavoj Český Těšín872
24.Louda Jiří1995 USK Plzeň846
25.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno816
26.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha784
27.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
28.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno764
29.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
30.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice722
31.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka680
32.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem671
33.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov624
34.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha616
35.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka594
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha579
37.Šída Mirko1990 VSK Slavia TU Liberec545
38.Rombald Martin1987 Hamr Praha 520
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice520
40.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha512
41.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava459
42.Ptáček David1993 BK Kopřivnice455
43.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek444
44.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové432
45.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška428
46.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha423
47.Jirásek Jan1972 BaC Kladno412
48.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov402
49.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno397
50.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov378
51.Repiar Samuel1994 Super Stars Most356
52.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice350
53.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton343
54.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov336
55.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové330
56.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové328
57.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha325
58.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže315
59.Král Martin1994 BK TJ Baník Most306
60.Chaloupka Miloš1988 TJ Spartak Sezimovo Ústí292
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most292
Slabý Otto1984 USK Plzeň292
63.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov291
64.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter287
65.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška278
66.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr266
67.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka263
68.Filz Jan1975 SK Prosek Praha262
69.Jareš Michael1993 Super Stars Most254
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov254
71.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov249
72.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha240
Motejl Jakub1995 Super Stars Most240
74.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice239
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást239
77.Bláha Václav1980 Hamr Praha 232
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice232
79.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice228
80.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka225
81.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice224
82.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín223
83.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové222
84.Holec Vladislav1977 TJ Spartak Sezimovo Ústí214
85.Fridrich Václav1977 BaC Kladno210
86.Látal Petr1975 TJ Proboštov200
87.Parkos David1974 SKB Český Krumlov199
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec199
89.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka198
90.Vodička Václav1992 Hamr Praha 196
91.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka194
92.Poříz Leoš1974 Start Jihlava186
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek186
94.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice185
95.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha182
96.Raschka David1978 BC 66 Ivančice179
97.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška174
100.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň172
101.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov166
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov166
103.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
104.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice161
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec161
106.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera158
107.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň156
108.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové155
Popilka Pavel1977 USK Plzeň155
110.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice151
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové151
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže151
113.Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav150
114.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha148
115.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové144
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha144
117.Helar Ondřej1995 Start Jihlava142
118.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň138
119.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice137
120.Schmied Martin1982 TJ Chropyně133
121.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter130
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín130
123.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov128
124.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice126
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov126
126.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín120
Pistulka Radek1997 USK Plzeň120
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška120
Týc Filip1971 BaC Kladno120
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně120
132.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most118
133.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice116
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most116
135.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek114
136.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice113
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice113
Zajíček Jan1989 VSK Slavia TU Liberec113
139.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most112
140.Čapek Jiří1975 Super Stars Most108
Konupka Jiří1965 BaC Kladno108
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín108
144.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice104
145.Ondrášek David1996 Super Stars Most102
146.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové98
147.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást96
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové96
150.Sklář David1993 Hamr Praha 94
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň94
152.Behenský Roman1967 Spartak Chrást88
153.Čermák Petr1979 SK Prosek Praha80
Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Panoš Martin1974 VSK Slavia TU Liberec80
Šot Michal1988 SK BC Premiera80
157.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
158.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc76
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha76
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice76
161.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň74
162.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín72
Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov72
Horák Filip1990 BC RSC Brno72
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek72
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové72
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška72
Port Jan1972 TJ Proboštov72
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška72
172.Dupák Jan1993 TJ Chemička Ústí nad Labem68
173.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem64
174.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most62
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
176.Bohm Michal1987 USK Plzeň54
Jerman Pavel1964 BaC Kladno54
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha54
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava54
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno54
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice54
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno54
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně54
184.Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno50
Pokorný David1984 BC 66 Ivančice50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
Valenta Milan1976 SK Podolí50
Volf Adam1989 Sokol Svatá50
189.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most48
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
193.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most46
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr46
195.Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
200.Komarovský Petr1965 ABC Brno38
201.Chaloupka Miloš1961 TJ Spartak Sezimovo Ústí36
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka36
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
208.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov26
Seknička Martin1979 SK BC Premiera26
211.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha22
Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice22
213.Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha20
214.Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
216.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně16
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera16
218.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha14
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň14
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka14
221.Slepička Martin1970 SK Jupiter8
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4200
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3672
3.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3584
4.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3064
5.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha2656
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2584
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2520
8.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2416
9.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha2216
10.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1960
11.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1936
12.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1704
13.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1560
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1445
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1440
16.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
17.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1184
18.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1104
19.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1004
20.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
21.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha992
22.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
23.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň872
24.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice821
25.Koldová Veronika1994 Super Stars Most796
26.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice726
27.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most724
28.Fričová Anna1993 TJ Proboštov712
29.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice709
30.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka690
31.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové684
32.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek660
33.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové644
34.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha640
35.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava639
36.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.621
Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov621
38.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá602
39.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška596
40.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most587
41.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně541
42.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín526
43.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha460
44.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha408
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň395
46.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava392
47.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov384
48.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice379
49.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha370
50.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové366
51.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice362
52.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín352
53.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice346
54.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha326
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov319
56.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
57.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka311
58.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín308
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška308
60.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň305
61.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha291
62.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice287
63.Davidová Eva1986 VSK Slavia TU Liberec280
64.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno279
65.Panochová Jana1997 Super Stars Most276
66.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov262
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr262
68.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera258
69.Černá Martina1987 Hamr Praha 257
70.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
71.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 248
72.Hončíková Hana1979 BaC Kladno247
73.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem237
74.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice236
75.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most232
76.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec230
77.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice221
78.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem219
79.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Kokošková Radka1991 Super Stars Most210
81.Vítková Adéla1992 Start Jihlava193
82.Mazálková Irena1983 SK Podolí188
83.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice186
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov186
85.Pořízová Radka1977 Start Jihlava184
86.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha181
87.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr180
88.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most160
89.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice158
90.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary156
91.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice151
92.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice150
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
94.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov149
95.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice148
96.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška144
97.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 138
98.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně136
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha136
100.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec134
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem134
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice134
103.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
104.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže131
105.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most128
106.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
107.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno122
108.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov120
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín120
111.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha116
112.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice112
113.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně108
114.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice98
115.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně96
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška96
117.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín95
118.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov94
119.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín90
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice90
121.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary88
122.Nečasová Jitka1984 SK Podolí86
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň86
124.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň84
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek84
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno84
127.Horáková Jana1984 VSK Slavia TU Liberec80
Repiská Martina1995 VSK Slavia TU Liberec80
129.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 79
130.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
131.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín76
132.Vocelková Anna1994 USK Plzeň74
133.Purdešová Barbora1984 ABC Brno73
134.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov72
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
137.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter70
138.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 66
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška66
140.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
141.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
142.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Stárková Milada1978 BaC Kladno54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
151.Řízková Magdaléna1987 TJ Spartak Sezimovo Ústí50
152.Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
153.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka38
154.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice36
155.Nováková Marcela1964 BC RSC Brno30
156.Přinosilová Petra1977 ABC Brno22
157.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno20
158.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Krebsová Kateřina1975 VSK VUT Brno14
160.Častová Andrea1997 TJ Proboštov10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4960
2.Erbenová Monika1986 BaC Kladno4464
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha4096
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4064
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4064
6.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3872
7.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3864
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3760
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3632
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3304
11.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2512
12.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2464
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2224
Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec2224
15.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2157
16.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2040
17.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1984
18.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1744
19.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1736
20.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1696
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1696
22.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1656
23.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1640
24.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1629
25.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1541
26.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1456
27.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1445
28.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové1382
29.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha1368
30.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1365
31.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1272
32.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1172
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha1172
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1152
35.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1136
36.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1088
37.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1075
38.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1048
39.Fričová Anna1993 TJ Proboštov1017
40.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka920
41.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice891
42.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava865
43.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice856
44.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška832
45.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně821
46.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice789
47.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha760
48.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov748
49.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek730
50.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň695
51.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek678
52.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem664
53.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška659
54.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec640
55.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr625
56.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň607
57.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice600
58.Černá Martina1987 Hamr Praha 582
59.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha560
60.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec526
61.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
63.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí516
64.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov503
65.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice456
66.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá453
67.Panochová Jana1997 Super Stars Most450
68.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most409
69.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín406
70.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín400
71.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava393
72.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice381
73.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno379
74.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
Vítková Adéla1992 Start Jihlava378
76.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most372
77.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice366
78.Kokošková Radka1991 Super Stars Most356
79.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice353
80.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín352
81.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most344
82.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha339
83.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov337
84.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem329
85.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové312
86.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem301
87.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 300
88.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha299
89.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most298
90.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice295
91.Hončíková Hana1979 BaC Kladno294
92.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov282
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 282
94.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter280
Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň280
96.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov271
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov271
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha271
99.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary270
100.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha266
101.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín253
102.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
103.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice229
105.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka226
106.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov222
Stárková Milada1978 BaC Kladno222
108.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň218
109.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov207
110.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice199
111.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha196
112.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem186
113.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně184
114.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové183
115.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice176
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha176
117.Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové171
118.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka164
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice164
120.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera158
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
122.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha154
123.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice150
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice150
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha150
Toncarová Věra1969 BaC Kladno150
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha150
128.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary144
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně144
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 144
131.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška135
132.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka134
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň134
134.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín133
135.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov132
137.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice126
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice126
141.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
142.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter114
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany114
144.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín113
145.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.108
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno108
147.Nečasová Jitka1984 SK Podolí104
148.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 96
150.Horáková Alena1961 VSK Slavia TU Liberec80
Horáková Jana1984 VSK Slavia TU Liberec80
Vaněčková Kristýna1980 USK Plzeň80
153.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže79
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha79
Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice79
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice79
158.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov75
Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice75
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice75
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín75
163.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav72
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 72
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno72
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno72
168.Mazálková Irena1983 SK Podolí66
169.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška60
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera60
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín60
172.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 59
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha59
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno59
175.Balounová Radka1984 Sokol Svatá54
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice54
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr54
Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka54
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov54
180.Fartágová Martina1988 Super Stars Most50
181.Vocelková Anna1994 USK Plzeň46
182.Behenská Božena1967 Spartak Chrást42
183.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice38
Přinosilová Petra1977 ABC Brno38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
186.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
188.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno26
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4784
2.Kollarová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic3752
3.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3064
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2896
5.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2752
6.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2704
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2464
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2224
9.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2016
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1981
11.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
12.Nejedlová Jana1989 VSK Slavia TU Liberec1936
13.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1664
14.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1493
15.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1320
16.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha1256
17.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1216
18.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1211
19.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1148
20.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně1061
21.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1056
22.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1016
23.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha992
24.Koldová Veronika1994 Super Stars Most980
25.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha950
26.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
27.Pancasari Rosy Oktavia1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
28.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha744
29.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka680
30.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha652
31.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové636
32.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov624
33.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha616
34.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha606
35.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín565
36.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha523
37.Černá Martina1987 Hamr Praha 520
38.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha496
39.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá483
40.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno481
41.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava459
42.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek455
43.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka444
44.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice440
45.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška438
46.Fričová Anna1993 TJ Proboštov432
47.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha419
48.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha415
49.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most405
50.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov402
51.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most392
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň366
53.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové355
54.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška350
55.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice345
56.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice343
57.Hončíková Hana1979 BaC Kladno342
58.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže315
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň315
60.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice312
61.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice311
62.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most306
63.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha304
64.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň303
65.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové300
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice300
67.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most296
68.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka280
69.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka277
70.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem270
71.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov269
72.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov257
73.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec256
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek256
75.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové247
76.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice239
77.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno236
78.Panochová Jana1997 Super Stars Most234
79.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr226
80.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov224
81.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem223
82.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň221
83.Jindrová Regina1970 TJ Spartak Sezimovo Ústí214
84.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov208
85.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha204
86.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice201
87.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov200
88.Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov199
89.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka198
90.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem189
91.Pořízová Radka1977 Start Jihlava186
92.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice179
93.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice176
94.Kokošková Radka1991 Super Stars Most174
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary174
96.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera172
97.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice167
98.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov166
99.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most162
100.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha160
101.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha156
102.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň154
103.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice151
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice151
105.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice150
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov150
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
108.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha144
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška144
110.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka142
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 142
Vítková Adéla1992 Start Jihlava142
113.Ježková Lucie1992 VSK Slavia TU Liberec134
114.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín130
115.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice128
116.Stárková Milada1978 BaC Kladno126
117.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most124
118.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice120
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové120
123.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice113
124.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice108
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně108
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr108
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň108
128.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary106
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera106
130.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice104
131.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 99
132.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov96
133.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín94
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava94
135.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 90
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 90
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno90
139.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha86
140.Horáková Jana1984 VSK Slavia TU Liberec80
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice80
Mazálková Irena1983 SK Podolí80
143.Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
144.Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín78
145.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín76
146.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín72
Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov72
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno72
150.Nečasová Jitka1984 SK Podolí68
151.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
152.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice59
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
154.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha54
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín54
Vocelková Anna1994 USK Plzeň54
163.Fartágová Martina1988 Super Stars Most50
Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka50
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno50
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka50
167.Behenská Božena1967 Spartak Chrást48
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně48
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
172.Güntherová Lenka1983 OS BK Goram Teplice46
173.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň40
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 40
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha40
Šlaisová Petra1977 Spartak Chrást40
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno40
179.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Toncarová Věra1969 BaC Kladno36
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást36
184.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice34
185.Havránková Martina1993 SK BC Premiera26
186.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice18
187.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně16
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera16
189.Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha14
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter14
192.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC Dospělí - DobruškaC02.09.2012
2GPA Benátecký pohár - Benátky n. J.A09.09.2012
3Kladno Cup - KladnoC15.09.2012
4GPD Dospělí - TepliceD22.09.2012
5GPD Dospělí - Bílá Hora PlzeňD22.09.2012
6Memoriál Holobradého - Praha-VinořA23.09.2012
7GPC Dospělí - LiberecC06.10.2012
81. GPC Dospělí - OpavaC06.10.2012
91. GPC Dospělí - IvančiceC06.10.2012
10GPC Dospělí - České BudějoviceC13.10.2012
111. GPD Dospělí - BrnoD20.10.2012
121. GPE Dospělí - BrnoE20.10.2012
13GP D - PlzeňD20.10.2012
14GP E - PlzeňE20.10.2012
15GP B dospělých - MostB28.10.2012
16O Hradeckého lva - Hradec KrálovéB04.11.2012
172. GPC Dospělí - PřerovC10.11.2012
18Memoriál Bílka - PrahaC17.11.2012
192. GPC Dospělí - ChropyněC17.11.2012
20GPC Dospělí - Český KrumlovC24.11.2012
21GPC Dospělí - MostC24.11.2012
22GPC Dospělí - Hradec KrálovéC24.11.2012
23GPD Dospělí - Králův DvůrD25.11.2012
24Vánoční Grand Prix C - PlzeňC08.12.2012
25GPD Dospělí - LiberecD15.12.2012
26GPD Dospělí - ProboštovD05.01.2013
27Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2013
28Oblatní přebor dospělí - České BudějoviceSKP19.01.2013
29Oblatní přebor dospělí - Hradec KrálovéSKP19.01.2013
30Oblatní přebor dospělí - LiberecSKP19.01.2013
31Oblatní přebor dospělí - PrahaSKP19.01.2013
32Oblatní přebor dospělí - PřerovSKP19.01.2013
33Oblatní přebor dospělí - Západočeská oblastSKP19.01.2013
34Oblastní přebor dospělí - Benátky nad JizerouSKP19.01.2013
35Oblatní přebor dospělí - Brno-JehniceSKP20.01.2013
36GPD Dospělí - Králův DvůrD02.02.2013
37MČR dospělí - MostMČR03.02.2013
38JUBH Cup - PlzeňD09.02.2013
39GPD Dospělí - ProboštovD16.02.2013
40GPC Dospělí - Hradec KrálovéC16.02.2013
41GPC Dospělí - Králův DvůrC23.02.2013
42VC města Plzně - PlzeňA03.03.2013
433. GPC Dospělí - OlomoucC09.03.2013
44GPC Dospělí - ProboštovC09.03.2013
45GPC Dospělí - DobruškaC09.03.2013
46Mem. P. Proška (čtyřhry) - Králův dvůrC10.03.2013
47GPD Dospělí - PrachaticeD16.03.2013
48Jouda Cup - Praha-ZMB17.03.2013
493. GPC Dospělí - BřeclavC23.03.2013
50GP C dospělých - PlzeňC06.04.2013
51GP D dospělých - PlzeňD06.04.2013
52Krajský přebor - LiberecD13.04.2013
53Krajský přebor - MostD14.04.2013
54GPC Dospělí - Ostrov nad OhříC20.04.2013
55GPC Dospělí - Králův DvůrC20.04.2013
56GPD dospělí - České BudějoviceD20.04.2013
574. GPC Dospělí - JihlavaC20.04.2013
582. GPD Dospělí - JihlavaD20.04.2013
59Memoriál P. Sima - LiberecA28.04.2013
6022. Thun Cup - NejdekC11.05.2013
61Velká cena Teplic - TepliceC18.05.2013
62GP C dospělých - MostC25.05.2013
63VC Kladno - KladnoC08.06.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading