logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - redukovaný stav k 30.06.2013

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
31.08.2012 - 30.06.2013
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1138
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1046
3.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany830
4.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice788
5.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka739
6.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín708
7.Morávek Michal2002 BaC Kladno696
8.Cach Jakub2001 Super Stars Most672
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín480
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín480
11.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka404
12.Herzán David2002 Slavoj Podivín391
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň391
14.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.390
15.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové373
16.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec325
17.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov301
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně288
19.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek257
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.257
21.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov250
22.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha239
Palán Václav2001 SK Prosek Praha239
24.Gunther Michal2001 SK Podolí233
25.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň228
26.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice227
27.Soukup Václav2001 BKV Plzeň221
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice221
29.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.220
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most220
31.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice216
32.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov214
33.Prek Šimon2002 SK BC Premiera209
34.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov207
35.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc206
36.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice204
37.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
38.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice196
39.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška192
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec192
41.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín190
42.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec189
43.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most188
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec188
45.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec180
46.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice178
47.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc176
48.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.171
49.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška166
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice166
51.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice164
52.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
54.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec160
56.Hoda Filip2002 SK Podolí154
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha154
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most154
59.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
60.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice148
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice148
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice148
63.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany144
Cach David2002 Super Stars Most144
65.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové142
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové142
67.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha140
68.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem138
69.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice134
70.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov131
71.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
72.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
73.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice120
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec120
75.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice116
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín116
77.Prek Štěpán2005 SK BC Premiera114
78.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno113
79.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže112
80.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
81.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň108
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín108
83.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice107
84.Vaňata Michal2002 Super Stars Most104
85.Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice100
86.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek98
87.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha96
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec96
89.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín87
90.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice86
91.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň85
92.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou84
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže84
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha84
95.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov82
97.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice80
98.Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
100.Janošov Radek2003 Sokol Jílové76
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany76
102.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec75
103.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek74
104.Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 70
105.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice68
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha68
107.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice64
108.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín62
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany62
110.Czapek Jan2001 BKV Plzeň61
111.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov60
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové60
113.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou58
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně58
115.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
116.Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
119.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík50
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně50
123.Altera Jan2004 BaC Kladno49
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha49
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice49
126.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany46
127.Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec44
128.Burian Jan2004 Slavoj Podivín43
129.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
130.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm41
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha41
132.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary40
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže40
135.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov39
136.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov38
137.Rigl Tomáš2001 SK Podolí36
Šíra Ondřej2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
142.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha35
143.Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice33
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov33
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov33
146.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav32
149.Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha31
150.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice30
Dolanský Lukáš2002 SKB Český Krumlov30
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun30
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun30
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
155.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec28
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže28
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice28
158.Kadlec Jan2002 TJ Astra ZMZ Praha26
Rázl Jan2005 VSK Slavia TU Liberec26
160.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most25
161.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice24
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice24
Kraus Šimon2001 TJ Sokol Doubravka24
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most24
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most24
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka24
167.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem22
168.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín21
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm21
170.Jánský Václav2003 TJ Dobřany20
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary20
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže20
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín20
174.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Plesná19
Psota Ondřej2003 Super Stars Most19
176.Jirčík Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice18
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice18
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany18
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Srnec Vojtěch2001 BK Junior Benátky nad Jizerou18
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav18
186.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha14
187.Balín Martin2003 TJ Astra ZMZ Praha13
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZMZ Praha13
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň13
Kříž Filip2003 USK Plzeň13
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha13
Ptáček Oldřich2001 TJ Astra ZMZ Praha13
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň13
Winkler Jáchym2002 TJ Astra ZMZ Praha13
196.Landa Kryštof2002 BKV Plzeň12
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany12
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka12
199.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec11
200.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most10
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice10
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov10
206.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava7
Machart Matěj2001 TJ Astra ZMZ Praha7
Urban Pavel2002 TJ Astra ZMZ Praha7
209.Carrol Nicolas2001 TJ Slavoj Český Těšín6
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc6
212.Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno5
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava5
215.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha4
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha4
217.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha2
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha2
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava2
Port Jan2003 TJ Proboštov2
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou2
223.Benek Štěpán2002 TJ Slavoj Český Těšín1
Churáček Radek2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Griger Samuel2003 SK Podolí1
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky1
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice1
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín1
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš1
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2136
2.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1965
3.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1704
4.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1656
5.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
6.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín1334
7.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1286
8.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín1230
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1046
Morávek Michal2002 BaC Kladno1046
11.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové916
12.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
13.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha700
14.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka682
15.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec675
16.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň652
17.Cach Jakub2001 Super Stars Most607
18.Herzán David2002 Slavoj Podivín599
19.Palán Václav2001 SK Prosek Praha594
20.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec551
21.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov467
22.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.403
23.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov397
24.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice391
25.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov349
26.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice343
27.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek342
28.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
29.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc288
30.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.283
31.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň282
32.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc277
33.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice273
34.Soukup Václav2001 BKV Plzeň271
35.Gunther Michal2001 SK Podolí257
Hoda Filip2002 SK Podolí257
37.Cach David2002 Super Stars Most255
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most255
39.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice251
40.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška246
41.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice241
42.Prek Šimon2002 SK BC Premiera239
43.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov236
44.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice235
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice235
46.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice233
47.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most221
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška221
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha221
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec221
51.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice220
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice220
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové220
54.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice214
55.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice205
56.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně203
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín203
58.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most200
59.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.199
60.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec194
61.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem190
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec190
63.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice185
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.185
65.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec180
66.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice177
67.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec176
68.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov175
69.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec168
71.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň167
72.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice166
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín166
74.Czapek Jan2001 BKV Plzeň162
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň162
76.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže160
77.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
78.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice154
79.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice151
80.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice150
81.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice149
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín149
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha149
84.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové148
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice148
86.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek144
87.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže132
88.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek130
89.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou126
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
92.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín125
93.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov118
94.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec114
95.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně113
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm113
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík113
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany113
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno113
100.Prek Štěpán2005 SK BC Premiera112
101.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany108
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice108
104.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice101
105.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou95
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha95
107.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha94
Burian Jan2004 Slavoj Podivín94
Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 94
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice94
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín94
112.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov92
113.Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
114.Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec82
115.Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav80
116.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary79
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary79
118.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec76
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov76
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm76
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice76
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most76
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov76
124.Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek72
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany72
126.Vaňata Michal2002 Super Stars Most66
127.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem64
128.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany59
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha59
Jánský Václav2003 TJ Dobřany59
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov59
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha59
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně59
134.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice54
Dolanský Lukáš2002 SKB Český Krumlov54
Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín54
Janošov Radek2003 Sokol Jílové54
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun54
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun54
Kraus Šimon2001 TJ Sokol Doubravka54
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Rigl Tomáš2001 SK Podolí54
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany54
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové54
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
151.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most52
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže52
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže52
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže52
Psota Ondřej2003 Super Stars Most52
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most52
158.Balín Martin2003 TJ Astra ZMZ Praha40
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZMZ Praha40
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha40
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha40
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha40
164.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice38
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice38
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov38
167.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice36
Carrol Nicolas2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice36
Jirčík Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kříž Filip2003 USK Plzeň36
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň36
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín36
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň36
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka36
184.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most26
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Port Jan2003 TJ Proboštov26
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
192.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
193.Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc12
194.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1574
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1334
3.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka931
4.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín812
5.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany694
6.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.429
7.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.428
8.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín406
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno390
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice389
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice325
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice325
13.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka283
14.Cach Jakub2001 Super Stars Most277
15.Herzán David2002 Slavoj Podivín270
16.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška264
17.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň263
18.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice261
19.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice240
20.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
21.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov237
22.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most234
23.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov233
24.Gunther Michal2001 SK Podolí221
25.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice217
26.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov210
27.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc203
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
29.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov202
30.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha187
31.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec186
32.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice185
Hoda Filip2002 SK Podolí185
34.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice184
Soukup Václav2001 BKV Plzeň184
36.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec181
37.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany180
38.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec176
39.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.174
40.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec173
41.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně167
Palán Václav2001 SK Prosek Praha167
43.Cach David2002 Super Stars Most164
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most164
45.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové162
46.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most160
47.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice158
48.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec153
49.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec152
51.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek151
52.Vaňata Michal2002 Super Stars Most150
53.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška149
54.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice146
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín146
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec146
57.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.145
58.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm144
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže144
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín144
61.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň138
62.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov132
63.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno131
64.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
65.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha126
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
67.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice118
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec118
69.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha112
72.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice110
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice110
75.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín95
76.Janošov Radek2003 Sokol Jílové94
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín94
78.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc92
79.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou90
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha90
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže90
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň90
83.Strouhal Jakub2001 VSK Slavia TU Liberec86
84.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.84
85.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha76
Burian Jan2004 Slavoj Podivín76
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice76
88.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice74
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice74
90.Czapek Jan2001 BKV Plzeň72
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové72
92.Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov62
Reichman Jakub2002 Sokol Vranovice62
94.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín58
95.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice56
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně56
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
98.Altera Jan2004 BaC Kladno54
Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové54
Prek Šimon2002 SK BC Premiera54
Voldřich Martin2001 USK Plzeň54
104.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec52
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov52
106.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice46
107.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha40
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín40
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha40
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary40
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov40
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže40
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha40
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha40
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně40
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most40
121.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice38
123.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany36
Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 36
Kaštovský František2002 TJ Sokol Klimkovice36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany36
Vít Petr2001 TJ Sokol Doubravka36
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
134.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most28
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže28
Psota Ondřej2003 Super Stars Most28
137.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno26
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Nemčok Jan2001 Lokomotiva Břeclav26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
145.Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
146.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice18
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov18
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín18
Šíra Ondřej2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov18
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany18
152.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice14
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice14
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice14
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most14
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany14
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže14
Rázl Jan2005 VSK Slavia TU Liberec14
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2712
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2472
3.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1138
4.Homolková Klára2001 Sokol Jílové860
5.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň730
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha726
7.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most652
8.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha593
9.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice586
10.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov570
11.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.523
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice439
13.Černá Tereza2002 TJ Dobřany433
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice426
15.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně367
16.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice354
17.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha 336
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka336
19.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec335
20.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most285
21.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice258
22.Sejková Patricie2001 SK Podolí257
23.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.246
24.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň245
25.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice241
26.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov240
27.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže239
28.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně228
29.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice227
30.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most221
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň221
32.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha203
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň203
34.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
35.Schořová Adéla2003 BaC Kladno199
36.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice198
37.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
38.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice192
39.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň190
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice190
41.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most184
42.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec182
43.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín181
44.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí180
45.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice178
46.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha177
47.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most174
48.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec172
49.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec170
50.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov162
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov162
52.Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec158
53.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most152
54.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most148
55.Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec146
56.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice144
57.Guntherová Pavla2003 SK Podolí142
58.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha132
59.Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha130
60.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně124
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice124
62.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov123
63.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.122
64.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice116
65.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně112
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín112
67.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm110
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice110
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov110
70.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov106
71.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice104
72.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov99
73.Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice98
74.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice96
75.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín95
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou95
77.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín94
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice94
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice94
80.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
81.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
82.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec84
83.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně80
84.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň79
85.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm77
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha77
87.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín74
Jeřábková Petra2001 SK Podolí74
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín74
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín74
92.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín70
Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín70
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín70
95.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov66
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka66
97.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov64
98.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně62
99.Suchánková Martina2003 BaC Kladno61
100.Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná60
101.Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary59
102.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany58
103.Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně56
104.Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha48
Svetková Natálie2001 Super Stars Most48
Vargová Jana2001 Super Stars Most48
107.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice45
108.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec44
109.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov43
110.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň42
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně42
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka42
114.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha41
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín41
116.Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary40
Vojkůvková Nela2003 TJ Astra ZMZ Praha40
119.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
120.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany36
Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Štauberová Sára2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň36
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
127.Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha32
128.Kolínová Klára2001 BC RSC Brno30
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha30
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha30
Švábová Zuzana2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka30
133.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha28
134.Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha26
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha26
Svobodová Eliška2001 SK Podolí26
137.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany24
138.Pálková Tereza2002 Super Stars Most23
139.Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec22
140.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most21
141.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most18
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov18
144.Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec14
Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže14
Štelzigová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec14
147.Beránková Daniela2002 TJ Astra ZMZ Praha13
148.Večeřová Alena2002 BC RSC Brno12
149.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most10
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže10
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice10
152.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava7
153.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha6
154.Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha5
155.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže4
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZMZ Praha4
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice4
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany4
159.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha3
160.Daňková Šárka2002 Sokol Radotín Meteor Praha1
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZMZ Praha1
Kramešová Zuzana2003 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Uřídilová Lucie2002 TJ Chemička Ústí nad Labem1
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3352
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3352
3.Homolková Klára2001 Sokol Jílové2184
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1820
5.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most1656
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1464
7.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1340
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha1230
9.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1176
10.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most1100
11.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha1082
12.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov1046
13.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka990
14.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže931
Sonnková Valentina2001 Hamr Praha 931
16.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně886
17.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice800
18.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.741
19.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov634
20.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně622
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec559
22.Sejková Patricie2001 SK Podolí503
23.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
24.Černá Tereza2002 TJ Dobřany439
25.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.390
26.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň385
27.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice384
28.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice305
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice305
30.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň301
31.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most300
32.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha281
33.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most277
34.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí276
35.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice273
36.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice265
37.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice257
38.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha251
39.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín247
40.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice235
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice235
42.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň233
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov233
44.Guntherová Pavla2003 SK Podolí227
45.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec221
46.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec217
47.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice216
48.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice211
49.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice207
50.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most204
51.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice203
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice203
53.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice202
54.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most200
55.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice198
56.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec197
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec197
58.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.193
59.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň192
60.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most190
61.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm185
62.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov177
63.Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec171
64.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha167
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín167
66.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm166
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně166
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín166
69.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov165
70.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov162
71.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha148
73.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov146
74.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín145
75.Schořová Adéla2003 BaC Kladno144
76.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec142
77.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín131
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov131
79.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně130
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně130
81.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka126
83.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín125
84.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany114
85.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín113
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín113
87.Jeřábková Petra2001 SK Podolí110
88.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň108
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň108
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
Suchánková Martina2003 BaC Kladno108
92.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov98
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov98
94.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně94
95.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín90
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha90
97.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec84
98.Pálková Tereza2002 Super Stars Most80
Svetková Natálie2001 Super Stars Most80
Vargová Jana2001 Super Stars Most80
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice80
102.Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary79
103.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín72
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice72
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně72
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka72
109.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov59
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha59
Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha59
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín59
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary59
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha59
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín59
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary59
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha59
118.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany54
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany54
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná54
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice54
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice54
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha54
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov54
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně54
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň54
Švábová Zuzana2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka54
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
132.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec38
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec38
Svobodová Eliška2001 SK Podolí38
Večeřová Alena2002 BC RSC Brno38
139.Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
141.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most26
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most26
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže26
Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže26
Štelzigová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec26
149.Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany14
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4120
2.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha2184
3.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1334
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1070
5.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice812
7.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice630
8.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha551
9.Černá Tereza2002 TJ Dobřany492
10.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most468
11.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.458
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně385
13.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most361
14.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.360
15.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín342
16.Homolková Klára2001 Sokol Jílové307
17.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka296
18.Sonnková Valentina2001 Hamr Praha 286
19.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň259
20.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice257
21.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice253
22.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
23.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov248
24.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most238
25.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň221
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň221
Sejková Patricie2001 SK Podolí221
29.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec199
31.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most196
32.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most194
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most194
34.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec190
35.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí187
36.Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice186
37.Schořová Adéla2003 BaC Kladno185
38.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže184
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice184
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
41.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec168
42.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov167
43.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most166
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň166
45.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice150
46.Guntherová Pavla2003 SK Podolí148
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha148
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice148
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha148
50.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec144
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín144
52.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov140
Mizerová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec140
54.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice132
55.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha131
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.131
57.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha130
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice130
59.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice128
60.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov126
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov126
62.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov120
63.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov113
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec113
65.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm110
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice110
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice110
68.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice108
69.Cibulková Eva2002 SKB Český Krumlov100
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec100
71.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín95
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně95
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou95
74.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín94
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín94
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně94
77.Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov92
78.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín90
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany90
Suchánková Martina2003 BaC Kladno90
81.Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice88
82.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice86
83.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov80
84.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín76
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně76
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně76
87.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice74
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín74
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
91.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň72
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň72
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka72
95.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín70
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín70
97.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov66
98.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec64
99.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
100.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha59
101.Jeřábková Petra2001 SK Podolí54
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov54
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
105.Svetková Natálie2001 Super Stars Most50
106.Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha40
Košťálová Klára2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín40
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary40
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha40
112.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice36
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice36
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany36
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná36
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Krchov Amy2001 SK Prosek Praha36
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň36
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany36
Svobodová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka36
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka36
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
127.Pálková Tereza2002 Super Stars Most32
Vargová Jana2001 Super Stars Most32
129.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most28
Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže28
131.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Haringová Kristýna2003 VSK Slavia TU Liberec26
Kolínová Klára2001 BC RSC Brno26
Pospíšilová Barbora2003 VSK Slavia TU Liberec26
Štelzigová Kateřina2003 VSK Slavia TU Liberec26
Večeřová Alena2002 BC RSC Brno26
137.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně20
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha20
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně20
140.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
142.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most14
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže14
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice14
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U13 - Český KrumlovD08.09.2012
2GPC U13 - PodolíC15.09.2012
31. GPC U13 - PrahaC15.09.2012
41. GPC U13 - KladnoC16.09.2012
51. GPC U13 - Rychnov nad KněžnouC22.09.2012
61. GPD U13 - MostD22.09.2012
71. GPD U13 - LiberecD22.09.2012
8GPC U13 Hamr OPEN - PrahaC06.10.2012
9GPE U11 Hamr OPEN - PrahaE5007.10.2012
101. GPC U13 - Český KrumlovC13.10.2012
111. GPC U13 - BřeclavC13.10.2012
12Velký Pardubický turnaj - PardubiceC13.10.2012
131. GPC U13 - DobřanyC13.10.2012
142. GPD U13 - České BudějoviceD20.10.2012
151. GPC U13 - MostC20.10.2012
161. GPC U13 - Český TěšínC20.10.2012
17Klimkovický plácal U11 - KlimkoviceE5027.10.2012
18Klimkovický plácal U9 - KlimkoviceE5027.10.2012
19Klimkovický plácal U10 - KlimkoviceE5027.10.2012
201. GPA U13 - Benátky nad JizerouA28.10.2012
21GPC U13 - PodivínC01.12.2012
22VT Klimkovice - KlimkoviceE5001.12.2012
232. GPC U13 - OsíkC01.12.2012
24VT Klimkovice - KlimkoviceC02.12.2012
252. GPD U13 - Ústí nad LabemD08.12.2012
262. GPD U13 - LiberecD08.12.2012
27GPD U13 - BřeclavD15.12.2012
282. GPC U13 - Benátky nad JizerouC15.12.2012
29GPC U13 - LiberecC15.12.2012
302. GPC U13 - PodivínC05.01.2013
31GPE U11 - Benátky nad JizerouE5005.01.2013
32BABOLAT DĚTSKÝ TURNAJ V BADMINTONU - Hradec KrálovéD05.01.2013
332. GPC U13 - Rožnov pod RadhoštěmC06.01.2013
343. GPC U13 - TepliceC12.01.2013
352. GPC U13 - České BudějoviceC12.01.2013
362. GPC U13 - PrahaC12.01.2013
372. GPC U13 - PlzeňC12.01.2013
382. GPA U13 - MostA20.01.2013
393. GPC U13 - PardubiceC26.01.2013
403. GPD U13 - České BudějoviceD02.02.2013
413. GPC U13 - KladnoC03.02.2013
423. GPC U13 - IvančiceC09.02.2013
433. GPD U13 - MostD09.02.2013
443. GPD U13 - LiberecD09.02.2013
453. GPC U13 - KopřivniceC10.02.2013
46Mem. Z. Kožešníka - LiberecC16.02.2013
473. GPC U13 - České BudějoviceC17.02.2013
48Radbuza Cup - DobřanyC23.02.2013
493. GPC U13 - PrahaC23.02.2013
503. GPC U13 - MostC09.03.2013
513. GPC U13 - PlzeňC09.03.2013
52Přebor Klimkovic U11 - KlimkoviceE5016.03.2013
53GPD U13 - České BudějoviceD16.03.2013
543. GPA U13 - Brno-JehniceA17.03.2013
55Přebor Klimkovic U13 - KlimkoviceC17.03.2013
56Oblatní přebor U13 - Hradec KrálovéSKP23.03.2013
57Oblatní přebor U13 - Benátky nad JizerouSKP23.03.2013
58Oblatní přebor U13 - Karlovy VarySKP06.04.2013
59Oblatní přebor U13 - LiberecSKP07.04.2013
60Oblatní přebor U13 - Brno-JehniceSKP07.04.2013
61Turnaj mládeže - volný - LanškrounC13.04.2013
62Oblatní přebor U13 - Orlová-LutyněSKP13.04.2013
63Oblastní přebor U13 - PrahaSKP14.04.2013
64Oblatní přebor U13 - Český KrumlovSKP14.04.2013
65Krajský přebor - LiberecD20.04.2013
66Krajský přebor - MostD20.04.2013
67GPC U13 - PodivínC21.04.2013
68GPD U11 - PodivínE5021.04.2013
69MČR U13 - Hradec KrálovéMČR05.05.2013
70VII. Super Stars Cup - MostE5011.05.2013
71GPD U13 - PodolíD12.05.2013
72GPE U11 - PodolíE5012.05.2013
73Turnaj k MDD - IvančiceD01.06.2013
74Turnaj k MDD - IvančiceE5001.06.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading