logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - redukovaný stav k 30.06.2013

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
31.08.2012 - 30.06.2013
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3165
2.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2472
3.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice2424
4.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2110
5.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1896
6.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1470
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1061
Kural Martin1999 USK Plzeň1061
9.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice990
10.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín931
11.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.786
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec739
13.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín652
14.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně628
15.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec612
16.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.580
17.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík576
18.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most570
19.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov536
20.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové531
21.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha480
22.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov396
23.Linda Martin2000 TJ Dobřany325
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka296
25.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno251
26.Herzán David2002 Slavoj Podivín245
27.Novotný Matěj1999 SK Děčín244
28.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice235
29.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek234
30.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha233
31.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
32.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec229
33.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně227
34.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany215
35.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka209
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice209
37.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec204
38.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín197
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň197
40.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem196
41.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice188
42.Morávek Michal2002 BaC Kladno187
43.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň186
44.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice185
45.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha180
Ziman Jan2000 BKV Plzeň180
47.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka178
48.Cach Jakub2001 Super Stars Most177
49.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov173
50.Soukup Václav2001 BKV Plzeň172
51.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno167
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška167
53.Macák Jan1999 Hamr Praha 166
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně166
55.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec164
Seifert David2000 BK TJ Baník Most164
57.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice161
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka161
59.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Gunther Michal2001 SK Podolí160
61.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice159
62.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most158
63.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice156
64.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov154
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín154
66.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec152
67.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
68.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc148
69.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most144
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň144
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice144
72.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka142
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice142
74.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec141
75.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně138
76.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek137
77.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín132
78.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha119
79.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha118
80.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice114
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem114
82.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice113
83.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most112
84.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň111
85.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.107
86.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška102
87.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc100
88.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov99
89.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha98
90.Palán Václav2001 SK Prosek Praha97
91.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín94
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín94
93.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové90
94.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové89
95.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov88
96.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
97.Paulík Jan2000 SK Podolí85
98.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice80
99.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec78
100.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín76
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín76
102.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně74
103.Hájek David2000 Super Stars Most72
104.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec70
105.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice69
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice69
107.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice66
108.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň63
109.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec62
110.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov61
111.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav60
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha60
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc60
115.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou59
116.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín58
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně58
118.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most56
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha56
120.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha55
121.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most54
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou54
124.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most50
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín50
126.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice48
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov48
Martínek Jakub2000 SK Podolí48
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
130.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice46
131.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec44
132.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
137.Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec40
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec40
139.Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín38
140.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška36
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně36
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Kubeš Jiří1999 TJ Sokol České Budějovice36
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most36
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec36
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
148.Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice33
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
151.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm30
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm30
Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc30
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov30
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.30
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava30
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav30
159.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha26
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec26
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec26
162.Vaňata Jan1999 Super Stars Most24
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha24
164.Bureš Michal2000 SK Podolí22
165.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice20
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec20
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín20
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice20
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov20
170.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek18
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek18
Hroch Matyáš1999 TJ Astra ZMZ Praha18
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek18
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek18
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
176.Cáder Michal2000 TJ Proboštov14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
179.Daniš Hugo1999 SK Prosek Praha13
Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha13
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha13
182.Jánský Václav2003 TJ Dobřany12
Šmíd Daniel1999 TJ Astra ZMZ Praha12
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany12
185.Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most10
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec10
187.Červinka Michal1999 VSK Slavia TU Liberec4
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most4
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice4
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3432
2.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín3352
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3352
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2685
5.Kural Martin1999 USK Plzeň2664
6.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice2424
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2024
8.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1896
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1896
10.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1534
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1464
12.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1230
13.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1176
14.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1138
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1138
Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín1138
17.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec898
18.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha880
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové869
20.Linda Martin2000 TJ Dobřany802
21.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.710
22.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka639
23.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec612
24.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec574
25.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek510
26.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
27.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno444
28.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík396
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice396
30.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice388
31.Herzán David2002 Slavoj Podivín355
32.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice348
33.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice343
34.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka342
35.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně339
36.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka337
37.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně323
38.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem301
39.Morávek Michal2002 BaC Kladno284
40.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň276
41.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha275
42.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně271
43.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň258
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň258
45.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín257
46.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín253
47.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov251
48.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice245
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice245
50.Macák Jan1999 Hamr Praha 241
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most241
52.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové240
53.Gunther Michal2001 SK Podolí239
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov239
55.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka235
56.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice223
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice223
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany223
59.Cach Jakub2001 Super Stars Most221
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most221
Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec221
Seifert David2000 BK TJ Baník Most221
Soukup Václav2001 BKV Plzeň221
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice221
Ziman Jan2000 BKV Plzeň221
66.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno217
67.Novotný Matěj1999 SK Děčín208
68.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha203
69.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice192
70.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec189
71.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň187
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice187
73.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc186
74.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov185
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek185
76.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most184
Palán Václav2001 SK Prosek Praha184
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha184
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice184
80.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín169
81.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška167
82.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška162
Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec162
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně162
85.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem156
86.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most150
87.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha148
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha148
89.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka145
90.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
91.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec138
92.Hájek David2000 Super Stars Most136
93.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec134
94.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové133
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov133
96.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice131
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice131
99.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice130
100.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most126
101.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín125
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín125
103.Paulík Jan2000 SK Podolí117
104.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most114
105.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín113
106.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha95
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha95
108.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov94
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně94
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín94
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín94
112.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc93
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc93
114.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav90
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín90
116.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem88
117.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou86
118.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec84
119.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov79
120.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou78
122.Martínek Jakub2000 SK Podolí76
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec76
124.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice72
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov72
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek72
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec72
130.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
131.Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec64
132.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice59
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice59
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha59
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň59
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice59
139.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška54
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
153.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec52
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most52
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec52
156.Bureš Michal2000 SK Podolí46
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec46
158.Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha40
Daniš Hugo1999 SK Prosek Praha40
Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice40
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně40
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha40
167.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most38
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec38
169.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek36
Hroch Matyáš1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Jánský Václav2003 TJ Dobřany36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek36
Šmíd Daniel1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav36
176.Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc30
177.Cáder Michal2000 TJ Proboštov26
Červinka Michal1999 VSK Slavia TU Liberec26
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice26
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov26
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most26
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec26
Vaňata Jan1999 Super Stars Most26
184.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2845
2.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň2080
3.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1944
4.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1656
5.Kural Martin1999 USK Plzeň1485
6.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1216
7.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1061
8.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.931
9.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín853
10.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha816
11.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most745
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec682
13.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most670
14.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně467
15.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
16.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno384
17.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov381
18.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek366
19.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov351
20.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice343
21.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice325
22.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové315
23.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín291
24.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec289
25.Cach Jakub2001 Super Stars Most287
26.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice286
27.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka283
28.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín273
29.Linda Martin2000 TJ Dobřany247
30.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík239
31.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha228
32.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně221
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec221
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka221
35.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha220
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
37.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem216
38.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno203
39.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice185
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov185
41.Herzán David2002 Slavoj Podivín184
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň184
43.Morávek Michal2002 BaC Kladno181
44.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec180
45.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek169
46.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
Seifert David2000 BK TJ Baník Most167
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka167
49.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov166
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice166
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
Ziman Jan2000 BKV Plzeň166
53.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň162
54.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most154
55.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec152
56.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice151
57.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně149
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha149
59.Hájek David2000 Super Stars Most148
Soukup Václav2001 BKV Plzeň148
61.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.144
62.Novotný Matěj1999 SK Děčín142
63.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc140
64.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice139
65.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec136
66.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec134
67.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most132
68.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha130
69.Gunther Michal2001 SK Podolí126
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka126
71.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most120
72.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most116
73.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín113
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň113
75.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav108
Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice108
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov108
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany108
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové108
81.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec106
82.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín105
83.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice95
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové95
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov95
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha95
87.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška94
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín94
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice94
90.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka90
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň90
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně90
93.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem88
94.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec86
95.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most84
96.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín76
Paulík Jan2000 SK Podolí76
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň76
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice76
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.76
101.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice72
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most72
103.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice59
104.Martínek Jakub2000 SK Podolí58
105.Brechličuk Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška54
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
113.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec52
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec52
115.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice40
Bízek Vojtěch2002 TJ Spoje Praha40
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice40
Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha40
Pavel Matyáš1999 VSK Slavia TU Liberec40
121.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov36
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně36
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek36
Jánský Václav2003 TJ Dobřany36
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov36
Kubeš Jiří1999 TJ Sokol České Budějovice36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou36
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany36
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice36
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
140.Vaňata Jan1999 Super Stars Most28
141.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec26
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc26
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc26
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec26
146.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
147.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha18
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most18
149.Cáder Michal2000 TJ Proboštov14
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Lukšík Lukáš1999 VSK Slavia TU Liberec14
Sieber Oliver1999 BK TJ Baník Most14
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec14
157.Bureš Michal2000 SK Podolí10
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3160
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2664
3.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2424
4.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2184
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2054
6.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1176
7.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1005
8.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov931
9.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín868
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice868
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.868
12.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice800
13.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha700
14.Paurová Lucie1999 Super Stars Most676
15.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno670
16.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha652
17.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most564
18.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice438
19.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice434
20.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun428
21.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek343
22.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice329
23.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice324
24.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha301
25.Janošová Petra2000 Sokol Jílové281
26.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov276
27.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň270
28.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň263
29.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha253
30.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice247
31.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary240
32.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
33.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc233
34.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc229
35.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice227
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice227
37.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc222
38.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most216
39.Sejková Hana1999 SK Podolí209
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice209
41.Srbová Adéla2000 BaC Kladno203
42.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
43.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most199
44.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha197
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha197
Schořová Sonja2000 BaC Kladno197
47.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec194
48.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec192
49.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň190
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže190
51.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most188
52.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice185
53.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha184
54.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec180
55.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most177
56.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec168
57.Hašková Jana1999 BaC Kladno167
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň167
59.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec164
60.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec162
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň162
62.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most158
63.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc155
64.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice154
65.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň150
66.Sejková Patricie2001 SK Podolí147
67.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha142
68.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice140
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice140
70.Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha138
71.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most136
72.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem135
73.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí132
74.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
75.Dufková Monika1999 BaC Kladno123
76.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec122
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec122
78.Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov120
79.Kučerová Petra1999 USK Plzeň118
80.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň117
81.Dítětová Eliška2000 SK Děčín116
82.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň114
83.Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové113
84.Helmichová Michaela1999 TJ Spoje Praha112
85.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav110
86.Homolková Klára2001 Sokol Jílové108
87.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice106
88.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov102
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň102
Procházková Michala1999 BaC Kladno102
91.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň96
92.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice94
93.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha92
94.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek90
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha90
96.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška89
97.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec86
98.Černá Tereza2002 TJ Dobřany84
99.Psotová Barbora1999 Super Stars Most78
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc78
101.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně76
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně76
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně76
104.Česká Kateřina1999 TJ Spoje Praha75
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín75
106.Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
107.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec66
108.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín64
109.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně59
110.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
111.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice53
112.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec52
113.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov48
115.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov46
Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc46
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové46
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
Schořová Adéla2003 BaC Kladno46
120.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec44
121.Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže42
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
127.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most40
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice40
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec40
130.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Machová Karolína1999 TJ Sokol Doubravka36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Taušová Tereza1999 TJ Spoje Praha36
Zídková Liana1999 TJ Sokol Doubravka36
136.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové33
Kulhánková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové33
Mitrovská Adéla2001 TJ Spoje Praha33
140.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov32
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice32
142.Dundová Jana1999 TJ Sokol České Budějovice30
Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav30
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.30
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže30
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka30
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
148.Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec26
149.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice22
150.Berchinová Linda1999 Super Stars Most14
Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec14
Karásková Tereza2001 VSK Slavia TU Liberec14
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most14
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec14
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice14
156.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha13
157.Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec10
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec10
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí10
Zavoralová Markéta1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
161.Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most6
162.Šarafínová Bára2000 SK Podolí4
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most4
1.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3192
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3192
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2984
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2984
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2664
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2664
7.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2184
8.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1862
9.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1541
10.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1470
11.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1459
12.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1416
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
14.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1171
15.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.931
16.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha898
17.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice830
18.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha759
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha759
20.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek712
21.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha660
22.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno652
23.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice634
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun634
25.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň469
26.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most456
27.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice421
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice421
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice396
30.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha391
31.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc366
32.Srbová Adéla2000 BaC Kladno331
33.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň330
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice330
35.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most312
36.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice308
37.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most295
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most295
39.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň289
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
42.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice277
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc277
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice277
45.Janošová Petra2000 Sokol Jílové276
46.Schořová Sonja2000 BaC Kladno271
47.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže259
48.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec257
49.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice252
50.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice248
51.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec246
52.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň239
53.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí234
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň223
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec223
56.Dufková Monika1999 BaC Kladno221
Hašková Jana1999 BaC Kladno221
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň221
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most221
Sejková Hana1999 SK Podolí221
Sejková Patricie2001 SK Podolí221
62.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice218
63.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň216
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň216
65.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice214
66.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice205
67.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha202
68.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec201
69.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň198
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň198
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec198
72.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec195
73.Psotová Barbora1999 Super Stars Most192
74.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most189
75.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc187
76.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice185
77.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem182
78.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary174
79.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav172
80.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec170
81.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec168
82.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha167
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc167
84.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov162
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov162
86.Kučerová Petra1999 USK Plzeň149
87.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha148
88.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most144
Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov144
Homolková Klára2001 Sokol Jílové144
91.Dítětová Eliška2000 SK Děčín142
92.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně133
93.Černá Tereza2002 TJ Dobřany126
94.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
95.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec114
96.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně113
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška113
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně113
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové113
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín113
101.Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc108
104.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec102
105.Česká Kateřina1999 TJ Spoje Praha95
Helmichová Michaela1999 TJ Spoje Praha95
107.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov88
108.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice80
109.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně79
110.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín78
113.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec76
Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc76
115.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka72
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín72
118.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice68
119.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
121.Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec64
122.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov62
123.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice59
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové59
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice59
Kulhánková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové59
Mitrovská Adéla2001 TJ Spoje Praha59
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha59
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha59
130.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Haug Jessica1999 TJ Sokol Křemže54
Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov54
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže54
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Machová Karolína1999 TJ Sokol Doubravka54
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Procházková Michala1999 BaC Kladno54
Zídková Liana1999 TJ Sokol Doubravka54
143.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí52
144.Berchinová Linda1999 Super Stars Most38
Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec38
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec38
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec38
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec38
149.Zavoralová Markéta1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
150.Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec26
Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec26
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
154.Šarafínová Bára2000 SK Podolí14
Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most14
1.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2184
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1944
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1896
4.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1862
5.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1656
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín976
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
8.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.916
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.901
10.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most745
11.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice712
12.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most670
13.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha645
14.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc627
15.Paurová Lucie1999 Super Stars Most580
16.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno446
17.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek391
18.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň390
19.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov381
20.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice375
21.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň354
22.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov351
23.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice343
24.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice335
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice295
26.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice286
27.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha271
28.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice259
29.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice257
30.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most253
31.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc246
32.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice241
33.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun239
34.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most230
35.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha221
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha221
38.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
39.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most217
40.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec216
41.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň203
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc203
43.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň198
44.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec189
45.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec186
46.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha184
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha184
48.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
49.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec170
Švehlová Alžběta1999 SK Podolí170
51.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice168
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem168
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň167
Janošová Petra2000 Sokol Jílové167
Srbová Adéla2000 BaC Kladno167
56.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice166
57.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most152
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec152
59.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice151
60.Sejková Patricie2001 SK Podolí150
61.Schořová Sonja2000 BaC Kladno149
62.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň148
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň148
Sejková Hana1999 SK Podolí148
65.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec144
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň144
67.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most140
68.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec136
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most136
70.Dítětová Eliška2000 SK Děčín132
71.Hašková Jana1999 BaC Kladno131
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice131
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
74.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha130
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc130
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha130
77.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň126
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary126
80.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně115
81.Kučerová Petra1999 USK Plzeň113
82.Černá Tereza2002 TJ Dobřany108
Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec108
Freiová Michaela2000 SKB Český Krumlov108
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň108
86.Psotová Barbora1999 Super Stars Most106
87.Hořínková Soňa2003 VSK Slavia TU Liberec102
88.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
89.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně95
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně95
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové95
92.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc90
93.Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav82
94.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec78
95.Holečková Jana1999 BK Omega Olomouc76
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška76
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín76
98.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
99.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov64
100.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most60
101.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice59
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže59
103.Dufková Monika1999 BaC Kladno58
104.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Jelínková Denisa1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Podlipská Tereza1999 TJ Sokol Doubravka54
111.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec52
Líbalová Šárka2002 VSK Slavia TU Liberec52
113.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice50
114.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice40
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice40
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové40
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice40
Mitrovská Adéla2001 TJ Spoje Praha40
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha40
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Plšková Magdaléna2002 VSK Slavia TU Liberec40
Schořová Adéla2003 BaC Kladno40
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně40
124.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov36
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov36
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov36
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
134.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice32
135.Berchinová Linda1999 Super Stars Most26
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec26
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec26
138.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí22
139.Šarafínová Bára2000 SK Podolí18
140.Charyparová Tereza2002 VSK Slavia TU Liberec14
Kalíková Klára2000 VSK Slavia TU Liberec14
Kalíková Tereza2000 VSK Slavia TU Liberec14
Karásková Tereza2001 VSK Slavia TU Liberec14
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most14
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov14
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín14
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most14
Tajovská Monika1999 BK TJ Baník Most14
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U15 - DobruškaC01.09.2012
21. GPC U15 - KopřivniceC08.09.2012
31. GPD U15 - MostD08.09.2012
4GPD U15 - PodolíD08.09.2012
51. GPD U15 - LiberecD08.09.2012
61. GPC U15 - PlzeňC08.09.2012
71. GPC U15 - PodivínC22.09.2012
81. GPC U15 - PrahaC22.09.2012
91. GPC U15 - Český KrumlovC22.09.2012
101. GPC U15 - KladnoC23.09.2012
111. GPC U15 - TepliceC28.09.2012
121. GPA U15 - Český TěšínA07.10.2012
13GPC U15 Hamr OPEN - PrahaC07.10.2012
142. GPC U15 - IvančiceC20.10.2012
152. GPC U15 - České BudějoviceC10.11.2012
162. GPC U15 - OsíkC10.11.2012
172. GPC U15 - Benátky nad JizerouC10.11.2012
182. GPC U15 - Orlová-LutyněC10.11.2012
192. GPC U15 - PlzeňC10.11.2012
202. GPC U15 - PrahaC10.11.2012
212. GPD U15 - MostD10.11.2012
222. GPD U15 - LiberecD11.11.2012
232. GPC U15 - Ústí nad LabemC17.11.2012
242. GPA U15 - BřeclavA25.11.2012
25VT Klimkovice - KlimkoviceC01.12.2012
26Karakal Cup - TepliceC01.12.2012
27GPD U15 - BřeclavD15.12.2012
28GPC U15 - Brno ŽideniceC12.01.2013
293. GPC U15 - PardubiceC26.01.2013
303. GPD U15 - TepliceD26.01.2013
313. GPD U15 - LiberecD26.01.2013
323. GPC U15 - PlzeňC02.02.2013
333. GPC U15 - LiberecC02.02.2013
343. GPC U15 - BřeclavC02.02.2013
353. GPC U15 - KladnoC09.02.2013
363. GPC U15 - PrahaC09.02.2013
3715. WITTE CUP - NejdekC16.02.2013
38GPD U15 - Brno JehniceD17.02.2013
393. GPC U15 - OlomoucC23.02.2013
403. GPC U15 - Český KrumlovC23.02.2013
41GORAM CUP - TepliceC23.02.2013
423. GPA U15 - Pardubice-PolabinyA03.03.2013
43Oblatní přebor U15 - PodivínSKP10.03.2013
44Přebor Klimkovic U15 - KlimkoviceC16.03.2013
45Oblatní přebor U15 - PlzeňSKP23.03.2013
46Krajský přebor - TepliceD23.03.2013
47Oblatní přebor U15 - Hradec KrálovéSKP24.03.2013
48Krajský přebor - Liberec - ZŠ JabloňováD24.03.2013
49Oblatní přebor U15 - Český TěšínSKP30.03.2013
50Oblatní přebor U15 - České BudějoviceSKP06.04.2013
51Oblatní přebor U15 - KladnoSKP06.04.2013
52Oblatní přebor U15 - PrahaSKP06.04.2013
53Oblatní přebor U15 - MostSKP13.04.2013
54MČR U15 - PlzeňMČR28.04.2013
55Purkmistr Dobřany - DobřanyC04.05.2013
56GPC U15 - otevřený - Pohár Vlaštovky - PlzeňC18.05.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading