logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - redukovaný stav k 30.06.2013

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
31.08.2012 - 30.06.2013
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2765
2.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2536
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2150
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1669
5.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1589
6.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1574
7.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
8.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1230
9.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1138
10.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1082
11.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most990
12.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha830
13.Kural Martin1999 USK Plzeň540
14.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice530
15.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška522
16.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín500
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice500
18.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice400
19.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice339
20.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice320
21.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice296
22.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška295
23.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun275
24.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice263
25.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most260
26.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice240
27.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most233
28.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha221
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec221
30.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha203
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška203
32.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most197
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha197
34.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně196
35.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice194
36.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava191
37.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice190
38.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha188
39.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška187
40.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice186
41.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec184
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha184
43.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec180
44.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov179
45.Zrza Bronislav1998 SK Podolí177
46.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec176
47.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha172
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice172
49.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov170
50.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice168
51.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška167
52.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
53.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně162
54.Jeníček Filip1997 Super Stars Most160
55.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov159
56.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň148
57.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera146
58.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.145
59.Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
60.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha142
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha142
62.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem140
64.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec136
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice136
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně136
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice136
68.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec132
69.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice128
70.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín127
71.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most126
73.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha122
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně122
75.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
76.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
77.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec106
78.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha100
80.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec94
Hák Kamil1998 Super Stars Most94
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.94
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava94
84.Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec90
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem90
86.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň88
87.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec86
88.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice84
89.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most82
90.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha80
91.Flegr Dominik1997 Hamr Praha 78
92.Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně76
93.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín72
95.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň66
96.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most64
97.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec60
98.Dostál Marek1998 SK Podolí59
Hartman Kryštof1999 BaC Kladno59
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín59
101.Macák Jan1999 Hamr Praha 56
102.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha54
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík54
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík54
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
109.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice53
110.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice52
111.Valenta Milan1997 TJ Sokol Doubravka48
112.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov42
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice42
Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most42
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice42
117.Gunther Michal2001 SK Podolí40
Slavík Martin1998 Hamr Praha 40
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
120.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 38
121.Mutl Filip1998 Hamr Praha 37
122.Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Grebennikov Pavel1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže36
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové36
128.Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice30
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice30
130.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice28
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šebek Jakub1997 Super Stars Most28
134.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
135.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha25
Špaňhel Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha25
137.Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec18
139.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice16
140.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha13
141.Le Bao Lam1997 Super Stars Most6
1.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň3192
2.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most2392
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2392
4.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2280
5.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2232
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1965
7.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1944
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1944
9.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1829
10.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1574
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha1574
12.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
13.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1176
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška1176
15.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1100
16.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška990
17.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice880
18.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín876
19.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice839
20.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice801
21.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun699
22.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec627
23.Kural Martin1999 USK Plzeň435
24.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most360
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec360
26.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice358
27.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška348
28.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most325
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most325
30.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha323
31.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška301
32.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
33.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška289
34.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice287
35.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice279
36.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha277
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha277
38.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice268
39.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice257
40.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov245
41.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha241
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha241
43.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha239
44.Zrza Bronislav1998 SK Podolí236
45.Jeníček Filip1997 Super Stars Most230
46.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice229
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice229
48.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň223
49.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha221
50.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice219
51.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice209
52.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov203
53.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec199
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera199
55.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem197
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice197
57.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec192
58.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně187
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně187
60.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha184
61.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec181
62.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou180
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou180
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec180
65.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov179
66.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most177
67.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem174
68.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha167
69.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha166
70.Hák Kamil1998 Super Stars Most159
71.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava151
72.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava148
73.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín144
74.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
76.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem136
77.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně133
78.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín131
80.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec125
81.Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec122
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec122
83.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Janda Matyáš1999 TJ Sokol Křemže120
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
88.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec114
89.Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně113
90.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha112
91.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem110
92.Flegr Dominik1997 Hamr Praha 108
93.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most104
94.Macák Jan1999 Hamr Praha 95
95.Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem84
96.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most80
97.Dostál Marek1998 SK Podolí79
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín79
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek79
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou79
101.Mutl Filip1998 Hamr Praha 76
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha76
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 76
104.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec73
105.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha72
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň72
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové72
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice72
110.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most64
111.Slavík Martin1998 Hamr Praha 59
112.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov54
Grebennikov Pavel1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice54
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně54
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík54
Kundera Stanislav1998 TJ Sokol Osík54
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
124.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice52
Šebek Jakub1997 Super Stars Most52
126.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha40
127.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice38
128.Cichy Stanislav1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín36
131.Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec26
134.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice23
135.Le Bao Lam1997 Super Stars Most14
1.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec3192
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2184
3.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1944
4.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1416
5.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1301
6.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1005
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže985
8.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha931
9.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže916
10.Pistulka Radek1997 USK Plzeň860
11.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice704
12.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška670
13.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice568
14.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha559
15.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.491
16.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun405
17.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice356
18.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška351
19.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha305
20.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín295
21.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice263
22.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most244
23.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice233
24.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice229
25.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov221
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha221
27.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec220
28.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec217
29.Jeníček Filip1997 Super Stars Most208
30.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha205
Zrza Bronislav1998 SK Podolí205
32.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha203
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most203
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice203
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice203
36.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice200
37.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška185
38.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín180
39.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice167
Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška167
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška167
42.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most166
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov166
44.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec162
45.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice159
46.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec144
47.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec140
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most140
50.Marek Filip2001 VSK Slavia TU Liberec136
51.Kural Martin1999 USK Plzeň132
52.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice131
53.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha130
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně130
55.Hák Kamil1998 Super Stars Most128
56.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice126
57.Čáslavský Ondřej1998 VSK Slavia TU Liberec124
58.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň120
59.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice113
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín113
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov113
62.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice112
63.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
64.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem106
65.Špaňhel Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha95
66.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most86
67.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec84
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem84
69.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně76
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně76
71.Fajkus Mateusz1998 TJ Slavoj Český Těšín72
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha72
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
74.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
75.Gunther Michal2001 SK Podolí59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
78.Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
84.Kubáček Jan2001 VSK Slavia TU Liberec52
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem52
86.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
87.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice40
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha40
Slavík Martin1998 Hamr Praha 40
91.Le Bao Lam1997 Super Stars Most38
Mádle Lukáš2001 VSK Slavia TU Liberec38
Pospíšil Adam2000 VSK Slavia TU Liberec38
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec38
96.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Dostál Marek1998 SK Podolí36
Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha36
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 36
Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov36
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně36
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice36
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice36
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava36
109.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice28
Šebek Jakub1997 Super Stars Most28
111.Paseka Daniel1998 SK BC Premiera26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
113.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most18
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most18
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3640
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha3104
3.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2584
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2584
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1814
6.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1743
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1672
8.Panochová Jana1997 Super Stars Most1541
9.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1470
10.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1046
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha875
12.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice852
13.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice782
14.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice760
15.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary745
16.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov735
17.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka698
18.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov670
19.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most630
20.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice615
21.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov534
22.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany504
23.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno482
24.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno475
25.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín428
27.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice400
28.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary350
29.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice311
30.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.295
31.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov283
32.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most272
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary272
34.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno266
35.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov264
36.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška259
37.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha257
38.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice250
39.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí247
40.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha241
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška241
42.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.240
43.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice210
44.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha205
45.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun203
46.Homolková Helena1997 Sokol Jílové200
47.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most197
48.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec186
49.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice181
50.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice173
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha173
52.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most172
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec172
54.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice171
55.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most168
57.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška167
58.Psotová Barbora1999 Super Stars Most156
59.Paurová Lucie1999 Super Stars Most150
Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec150
61.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně148
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most148
63.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha147
64.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec144
65.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most142
66.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí138
67.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha131
68.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most130
69.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín126
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín126
71.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice123
72.Černá Denisa1997 Super Stars Most118
73.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc114
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec114
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec114
76.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové113
77.Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně112
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec112
79.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most108
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice108
83.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha105
84.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice94
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná94
86.Sejková Hana1999 SK Podolí89
87.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec86
88.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
89.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka79
90.Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové76
91.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
92.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín72
94.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek66
95.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha59
Sejková Patricie2001 SK Podolí59
98.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
102.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec48
103.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha46
104.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec42
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha42
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice42
107.Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové40
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov40
110.Častová Andrea1997 TJ Proboštov36
Frenková Jana1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice36
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
115.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice30
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha30
117.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem24
118.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice22
119.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice14
121.Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov10
1.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov3352
2.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha3174
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2960
4.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2952
5.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice2229
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2200
7.Panochová Jana1997 Super Stars Most2184
8.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice2110
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1829
10.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1704
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1574
12.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1541
13.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1310
14.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov1239
15.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany1200
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1176
19.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1061
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1061
21.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice920
22.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka841
23.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice838
24.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov830
25.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov820
26.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno785
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno785
28.Paurová Lucie1999 Super Stars Most736
29.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín670
30.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun621
31.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška610
32.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary595
33.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov540
34.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice492
35.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška432
36.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno400
37.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí373
38.Homolková Helena1997 Sokol Jílové340
39.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most330
40.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha325
41.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice302
42.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha295
43.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín294
44.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice281
45.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice277
46.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most273
47.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov263
48.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha258
49.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most242
50.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most239
51.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice233
52.Černá Denisa1997 Super Stars Most223
53.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice222
54.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha221
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most221
56.Psotová Barbora1999 Super Stars Most213
57.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice210
58.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec208
59.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most205
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha205
61.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha204
62.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.203
63.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most198
64.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice185
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.185
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha185
67.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí167
68.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec165
69.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín162
70.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové151
71.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně149
72.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec147
73.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice144
75.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek139
76.Sejková Hana1999 SK Podolí133
77.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka132
Homolková Klára2001 Sokol Jílové132
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka132
80.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška131
81.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most126
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice126
83.Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové125
84.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec120
86.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec117
87.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec115
88.Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně108
89.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín90
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín90
91.Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec86
92.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.83
93.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň79
Sejková Patricie2001 SK Podolí79
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná79
96.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice78
97.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec76
98.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem74
100.Janošová Petra2000 Sokol Jílové72
Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha72
102.Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové66
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
105.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem64
106.Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec61
107.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha59
Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové59
109.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice54
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha54
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice54
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice54
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha54
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín54
117.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice46
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice46
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
120.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice38
121.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí34
122.Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice26
1.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2904
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2432
3.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2184
4.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1944
5.Panochová Jana1997 Super Stars Most1755
6.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1464
7.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1455
8.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov1230
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1192
10.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1176
11.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1061
12.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany985
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha735
14.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice723
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice676
16.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov636
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice621
18.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice552
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno552
20.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice534
21.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
22.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice512
23.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice440
24.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín406
25.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.405
26.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška383
27.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary360
28.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška351
29.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno309
30.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín246
31.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí239
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha239
33.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov235
34.Homolková Helena1997 Sokol Jílové230
35.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice223
36.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov221
37.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha215
38.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka210
39.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most208
40.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most206
41.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov203
42.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec187
43.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most186
44.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha185
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice185
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha185
47.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín180
48.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most170
49.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice169
50.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška167
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice167
52.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha166
53.Žďánská Šárka1998 VSK Slavia TU Liberec162
54.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most157
55.Psotová Barbora1999 Super Stars Most156
56.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec154
57.Černá Denisa1997 Super Stars Most148
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.148
Paurová Lucie1999 Super Stars Most148
60.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek145
61.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice144
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary144
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec144
64.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most138
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno138
66.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha133
67.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most130
68.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí128
69.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice120
70.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most118
71.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové113
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná113
73.Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně112
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha112
75.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec102
76.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice95
77.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín90
Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most90
Míšková Tereza1999 VSK Slavia TU Liberec90
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
81.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec84
82.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka79
83.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně76
Čechová Eva1997 BK Kopřivnice76
85.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem74
86.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha72
Nekvapilová Barbora1997 Sokol Židlochovice72
88.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Procházková Kateřina1999 VSK Slavia TU Liberec64
90.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka59
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň59
Sejková Hana1999 SK Podolí59
Sejková Patricie2001 SK Podolí59
94.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín54
99.Častová Andrea1997 TJ Proboštov52
100.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
101.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
102.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha40
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov40
104.Blovská Amalie1998 OS BK Goram Teplice38
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec38
106.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc36
Frenková Jana1997 TJ Sokol Štěpánovice36
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice36
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
112.Charyparová Kateřina2000 VSK Slavia TU Liberec26
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice26
115.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Kossakowská Eliška1998 TJ Proboštov14
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - KladnoC16.09.2012
21. GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC22.09.2012
31. GPD U17 - LiberecD22.09.2012
41. GPD U17 - MostD22.09.2012
51. GPC U17 - PlzeňC28.09.2012
61. GPC U17 - Brno-JehniceC13.10.2012
71. GPC U17 - MostC14.10.2012
81. GPC U17 - České BudějoviceC20.10.2012
91. GPC U17 - Český TěšínC20.10.2012
101. GPC U17 - PrahaC21.10.2012
111. GPA U17 - Český KrumlovA04.11.2012
122. GPC U17 - Český KrumlovC18.11.2012
132. GPC U17 - OsíkC01.12.2012
14VT Klimkovice - KlimkoviceC02.12.2012
152. GPD U17 - TepliceD02.12.2012
162. GPD U17 - LiberecD02.12.2012
172. GPC U17 - Benátky nad JizerouC15.12.2012
182. GPC U17 - Český TěšínC15.12.2012
192. GPC U17 - PrahaC15.12.2012
202. GPC U17 - BK TJ Baník MostC15.12.2012
212. GPC U17 - PodivínC16.12.2012
222. GPC U17 - Západočeská oblastC16.12.2012
232. GPA U17 - KlatovyA06.01.2013
243. GPD U17 - LiberecD19.01.2013
253. GPD U17 - MostD19.01.2013
263. GPC U17 - ChropyněC19.01.2013
273. GPC U17 - Karlovy VaryC19.01.2013
283. GPC U17 - PardubiceC26.01.2013
293. GPC U17 - LiberecC27.01.2013
303. GPC U17 - České BudějoviceC02.02.2013
313. GPC U17 - PrahaC03.02.2013
323. GPC U17 - KladnoC03.02.2013
333. GPC U17 - KopřivniceC09.02.2013
343. GPA U17 - Praha-VinořA17.02.2013
35GPD U17 - Brno JehniceD17.02.2013
36Oblatní přebor U17 - TepliceSKP16.03.2013
37Přebor Klimkovic U17 - KlimkoviceC17.03.2013
38Oblatní přebor U17 - Hradec KrálovéSKP23.03.2013
39Oblatní přebor U17 - Benátky nad JizerouSKP23.03.2013
40Oblatní přebor U17 - BřeclavSKP24.03.2013
41Oblatní přebor U17 - PrahaSKP24.03.2013
42Oblatní přebor U17 - Český KrumlovSKP13.04.2013
43Oblatní přebor U17 - Orlová-LutyněSKP13.04.2013
44Oblatní přebor U17 - Západočeská oblastSKP14.04.2013
45MČR U17 - Orlová-LutyněMČR21.04.2013
46Krajský přebor - LiberecD25.05.2013
47Krajský přebor - MostD26.05.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading