logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - redukovaný stav k 30.06.2013

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
31.08.2012 - 30.06.2013
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2012-2013
Vyhledat: CTRL+F
1.Louda Jiří1995 USK Plzeň2952
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2674
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2056
4.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1664
5.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1656
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1416
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1416
8.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1269
9.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
10.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1141
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1070
12.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín860
13.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha812
14.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec758
15.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice712
16.Pistulka Radek1997 USK Plzeň691
17.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže682
18.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže676
19.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.628
20.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most599
21.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice501
22.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň500
23.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice466
24.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka419
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové398
26.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice338
27.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov293
28.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň289
29.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň276
30.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem269
31.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha259
32.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice253
33.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov245
34.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice235
35.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice233
36.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška230
37.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka228
Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň228
39.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška219
40.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov215
41.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov214
42.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín210
43.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice190
44.Motejl Jakub1995 Super Stars Most184
45.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha175
46.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice173
47.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha172
48.Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov162
49.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha161
50.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně160
51.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice155
52.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná148
53.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice132
Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha132
55.Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín131
56.Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou127
57.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka126
58.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most123
59.Ondrášek David1996 Super Stars Most122
60.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.121
61.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice120
62.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek119
63.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most118
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem118
65.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice113
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov113
67.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov111
68.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.108
69.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň102
70.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha100
71.Zrza Bronislav1998 SK Podolí96
72.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň78
73.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.76
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice76
75.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín72
77.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno66
78.Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha63
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most63
80.Adamec Jan1997 USK Plzeň59
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně59
82.Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice54
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
86.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha46
87.Gunther Michal2001 SK Podolí42
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera42
89.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice40
92.Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
97.Baroch Pavel1997 TJ Spoje Praha33
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov33
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice33
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 33
101.Dostál Marek1998 SK Podolí30
Kubal Jiří1995 Super Stars Most30
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha30
1.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4104
2.Louda Jiří1995 USK Plzeň3064
3.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2424
4.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň2264
5.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2144
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1992
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1896
8.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1710
9.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1704
10.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha1656
11.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1485
12.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1470
13.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1349
14.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1340
15.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1286
16.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1230
17.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1219
18.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
19.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1077
20.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1061
21.Motejl Jakub1995 Super Stars Most1060
22.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové964
23.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov741
24.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most725
25.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov675
26.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže629
27.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice616
28.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek562
29.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha556
30.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha551
31.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka546
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka546
33.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice540
34.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice509
35.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov401
36.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice390
37.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice373
38.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka357
39.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice352
40.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně324
41.Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov312
42.Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha300
43.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha277
44.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha271
45.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha258
46.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
47.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov251
48.Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín205
49.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice204
50.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška203
51.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň199
52.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň195
53.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most193
54.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice186
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška186
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.186
57.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem185
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná185
59.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem181
60.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice158
61.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha151
62.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň150
63.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most134
64.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.133
65.Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín126
66.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
67.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov113
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha113
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice113
70.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice79
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně79
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně79
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno79
74.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov72
76.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň60
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou60
78.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov59
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 59
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín59
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most59
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice59
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice59
84.Dostál Marek1998 SK Podolí54
Gunther Michal2001 SK Podolí54
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.54
Kubal Jiří1995 Super Stars Most54
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc54
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera54
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha54
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc54
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Zrza Bronislav1998 SK Podolí54
96.Ondrášek David1996 Super Stars Most46
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2344
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2342
3.Louda Jiří1995 USK Plzeň1904
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1710
5.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1470
6.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1459
7.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1416
8.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1376
9.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1365
10.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň1156
11.Louda Jan1999 TJ Bílá Hora Plzeň1062
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1028
13.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha976
14.Pistulka Radek1997 USK Plzeň875
15.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha609
16.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže590
Motejl Jakub1995 Super Stars Most590
18.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.560
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín560
20.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice522
21.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice501
22.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín486
23.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice378
24.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most361
25.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov335
26.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže313
27.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec312
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové312
29.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška311
30.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška285
31.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice284
32.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem270
33.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov268
34.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha258
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov258
36.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov241
37.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice215
38.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně205
39.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov203
40.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice191
41.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha187
42.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice174
43.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice151
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou151
45.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha133
46.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem131
48.Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín130
49.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice126
50.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka120
Ondrášek David1996 Super Stars Most120
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň120
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice120
55.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice115
56.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha113
57.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most112
58.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov94
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice94
60.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov90
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most90
62.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno86
63.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň78
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek78
65.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.76
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most76
67.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice72
Kondr Martin1995 Sokol Radotín Meteor Praha72
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka72
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín72
Zrza Bronislav1998 SK Podolí72
74.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
76.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov59
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 59
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně59
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha59
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice59
81.Dostál Marek1998 SK Podolí54
Paseka Daniel1998 SK BC Premiera54
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice54
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov54
85.Baroch Pavel1997 TJ Spoje Praha40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně40
88.Kubal Jiří1995 Super Stars Most36
Minarský Filip1997 BK Omega Olomouc36
Šlotíř Erik1997 BK Omega Olomouc36
Tipta Martin1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná36
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3176
2.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha3112
3.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2424
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2384
5.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2309
6.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2117
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1896
8.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1704
9.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1656
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1656
11.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1200
12.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1176
13.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1005
14.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov875
15.Panochová Jana1997 Super Stars Most860
16.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha658
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice658
18.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary652
19.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice630
20.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice580
21.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice554
22.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice546
23.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov485
24.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí471
25.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav430
26.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha411
27.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín396
28.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka380
29.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha333
30.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov301
31.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary296
32.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice295
33.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec288
34.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem286
35.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
36.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha259
37.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice245
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most245
39.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem228
40.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most221
41.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové217
42.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov209
43.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice207
44.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice203
45.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín202
46.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže198
47.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov192
48.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
49.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín167
50.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín166
51.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice164
52.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most161
53.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 155
54.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.145
55.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno132
56.Baxová Jana1997 Keramika Chlumčany127
57.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.126
58.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň120
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha119
60.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most118
61.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice117
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most117
63.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany108
64.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov107
65.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí95
66.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno86
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové86
68.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice85
69.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice84
70.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň78
71.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice76
72.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice73
73.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín72
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín72
75.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně66
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov66
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň66
78.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most63
79.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
86.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha48
87.Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha46
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 46
89.Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem42
90.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně40
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín40
92.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
95.Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha33
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha33
97.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem30
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3960
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha3912
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha3912
4.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha3304
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha3040
6.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2952
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně2952
8.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2459
9.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2184
10.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha2036
11.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1896
12.Panochová Jana1997 Super Stars Most1656
13.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1574
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1541
15.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1459
16.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1340
17.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1211
18.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most1171
19.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1082
20.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice981
21.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice939
22.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice906
23.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice868
24.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 853
25.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec791
26.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice752
27.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha749
28.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav710
29.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha671
30.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín670
31.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary655
32.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice629
33.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov581
34.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha565
35.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí485
36.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže373
37.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov357
38.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice327
39.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice325
40.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem305
41.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka280
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
43.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most273
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha252
45.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.246
46.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín239
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín239
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem239
49.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov219
50.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.203
51.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany193
52.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most187
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most187
54.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice174
55.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín167
56.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice147
57.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí145
58.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov144
59.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov140
60.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové139
61.Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice133
62.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
65.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice126
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín126
67.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most113
68.Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín108
69.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice86
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov86
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice86
72.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové79
73.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň75
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň75
75.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem72
78.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno66
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno66
80.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně60
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně60
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň60
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň60
84.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně59
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín59
Najbertová Vendula1997 TJ Spoje Praha59
Vančurová Markéta1997 TJ Spoje Praha59
88.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice54
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín54
93.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha3832
2.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2344
3.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2144
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha2136
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2136
6.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně2104
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1904
8.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1526
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
10.Panochová Jana1997 Super Stars Most1256
11.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1115
12.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1096
13.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1019
14.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice959
15.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška875
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary875
17.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice771
18.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most724
19.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha634
20.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav582
21.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice560
22.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice555
23.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín509
24.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice491
25.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice399
26.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem390
27.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most382
28.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka380
29.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice378
30.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice372
31.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec361
32.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže355
33.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov351
34.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice347
35.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice281
36.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha259
37.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice233
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany233
39.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov220
40.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí206
41.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
42.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov198
43.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 187
44.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov185
45.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín184
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín184
47.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem174
48.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice167
49.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín166
50.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most149
51.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové144
52.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha133
53.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary132
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
55.Baxová Jana1997 Keramika Chlumčany127
56.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň120
57.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most116
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha113
59.Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most112
60.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.108
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov108
62.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov95
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
64.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice94
65.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín90
66.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno86
67.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice80
68.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice79
69.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň78
70.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most76
71.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno73
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové73
73.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice72
74.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně66
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň66
76.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov59
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 59
78.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí54
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
84.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně40
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín40
Helmichová Lucie1998 TJ Spoje Praha40
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice40
88.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Pacíková Michaela1996 TJ Orlová Lutyně36
Tiptová Aneta1995 TJ Chemička Ústí nad Labem36
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U19 - DobruškaC01.09.2012
21. GPC U19 - MostC01.09.2012
31. GPC U19 - Český KrumlovC08.09.2012
41. GPC U19 - ChropyněC08.09.2012
51. GPC U19 - PlzeňC08.09.2012
61. GPC U19 - KopřivniceC08.09.2012
71. GPC U19 - Králův DvůrC09.09.2012
81. GPA U19 - OrlováA16.09.2012
92. GPC U19 - České BudějoviceC10.11.2012
102. GPC U19 - OsíkC10.11.2012
112. GPC U19 - TepliceC10.11.2012
122. GPC U19 - Západočeská oblastC10.11.2012
132. GPC U19 - Benátky nad JizerouC24.11.2012
142. GPC U19 - Český TěšínC24.11.2012
152. GPC U19 - Brno-JehniceC24.11.2012
162. GPA U19 - Brno-JehniceA09.12.2012
17Oblatní přebor U19 - Ústí nad LabemSKP12.01.2013
18Oblatní přebor U19 - České BudějoviceSKP12.01.2013
19Oblatní přebor U19 - ŽidlochoviceSKP12.01.2013
20Oblatní přebor U19 - PlzeňSKP12.01.2013
21Oblatní přebor U19 - PrahaSKP20.01.2013
22Oblatní přebor U19 - KladnoSKP20.01.2013
23Oblastní přebor U19 - Orlová-LutyněSKP26.01.2013
24Oblatní přebor U19 - PardubiceSKP26.01.2013
25MČR U19 - Český KrumlovMČR10.02.2013
26Velikonoční turnaj - TepliceC02.03.2013
273. GPC U19 - České BudějoviceC16.03.2013
283. GPC U19 - Brno LíšeňC17.03.2013
293. GPC U19 - Benátky nad JizerouC17.03.2013
303. GPC U19 - PlzeňC23.03.2013
31GPC U19 - Liberec - ZŠ JabloňováC23.03.2013
323. GPC U19 - Hradec KrálovéC24.03.2013
333. GPC U19 - Český TěšínC30.03.2013
343. GPA U19 - Benátky nad JizerouA07.04.2013
35Krajský přebor - MostD04.05.2013
36Pohár Vlaštovky - otevřený GPC U19 - PlzeňC25.05.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading