logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 14.09.2013

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
14.09.2012 - 14.09.2013
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3480
2.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň3200
3.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3064
4.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2960
5.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha2824
6.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2776
7.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2230
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2176
9.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
10.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1846
11.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1744
12.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1664
13.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1493
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1368
15.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1240
16.Segeč Jan1978 USK Plzeň1216
17.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1202
18.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
19.Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha1104
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha992
21.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha948
22.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
24.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov856
25.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka850
26.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška820
27.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové811
28.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice796
29.Ptáček David1993 BK Kopřivnice792
30.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci772
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most772
32.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice760
34.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha728
35.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice717
36.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci713
37.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha681
38.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice601
39.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka590
40.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov588
41.Louda Jiří1995 USK Plzeň563
42.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha542
43.Repiar Samuel1994 Super Stars Most540
44.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem525
45.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
46.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek478
47.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov468
48.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice465
49.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové454
50.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové444
51.Bláha Václav1980 Hamr Praha 416
52.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové410
53.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha383
54.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice379
55.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík366
56.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava363
57.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice360
Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha360
59.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice338
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most338
61.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice329
62.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice323
63.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha320
64.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice315
65.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov312
66.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno310
67.Schmied Martin1982 TJ Chropyně306
68.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov304
69.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno297
70.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice271
71.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava268
72.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most263
73.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice259
Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice259
75.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha257
76.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec252
77.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 251
78.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň250
79.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec248
Sklář David1993 Hamr Praha 248
81.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec247
82.Port Jan1972 TJ Proboštov246
83.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 244
84.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka241
85.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava236
86.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most234
Slabý Otto1984 USK Plzeň234
88.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci232
89.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.226
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka226
91.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice225
92.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem224
93.Konupka Jiří1965 BaC Kladno221
94.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice220
95.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci219
96.Horák Filip1990 BC RSC Brno216
97.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín214
98.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice212
99.Klíma Petr1980 Hamr Praha 210
100.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha208
Král Martin1994 BK TJ Baník Most208
102.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera204
103.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek198
104.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most196
105.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice195
106.Filz Jan1975 SK Prosek Praha194
107.Fridrich Václav1977 BaC Kladno192
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně192
109.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci191
110.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice190
111.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava186
112.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
113.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice184
Jareš Michael1993 Super Stars Most184
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov184
116.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 180
117.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha178
118.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha176
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice176
120.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové175
121.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
Vodička Václav1992 Hamr Praha 174
124.Dupák Jan1993 SK BC Premiera170
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice170
126.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka168
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka168
128.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
129.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter164
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín164
Látal Petr1975 TJ Proboštov164
132.Poláček Michal1974 Hamr Praha 162
Sedláček Kamil1973 SK Podolí162
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň162
135.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov161
Popilka Pavel1977 USK Plzeň161
137.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava160
138.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška159
139.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
140.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové154
141.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 152
142.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha150
143.Týc Filip1971 BaC Kladno149
144.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové148
145.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun146
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr146
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 146
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň146
149.Motejl Jakub1995 Super Stars Most144
150.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno143
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže143
152.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně142
153.Schick Jindřich1975 SK Podolí137
154.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec136
155.Raschka David1978 BC 66 Ivančice134
156.Parkos David1974 SKB Český Krumlov130
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice130
158.Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí128
159.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové127
160.Helar Ondřej1995 Start Jihlava124
161.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.122
Volf Adam1989 Sokol Svatá122
163.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška120
164.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže118
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha118
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice118
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně118
Pistulka Radek1997 USK Plzeň118
169.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov116
170.Židek Luděk1962 BK Kopřivnice115
171.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice111
172.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín108
173.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň106
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín106
175.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha104
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek104
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice104
178.Behenský Roman1967 Spartak Chrást102
179.Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové101
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže101
181.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň100
182.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice98
183.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha95
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.95
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov95
186.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň94
187.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice92
Ondrášek David1996 Super Stars Most92
189.Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové90
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov90
191.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové89
Konečný Jiří1977 SK Jupiter89
193.Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové88
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha88
195.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
196.Voves Tomáš1987 SK BC Premiera83
197.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice81
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice81
199.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
202.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Poříz Leoš1974 Start Jihlava79
204.Čapek Jiří1975 Super Stars Most76
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže76
206.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice74
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň74
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň74
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov74
210.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně73
211.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha72
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška72
215.Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov68
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice68
217.Bohm Michal1987 USK Plzeň66
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka66
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka66
220.Drudík Ota1992 USK Plzeň60
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov60
222.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
225.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc58
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň58
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň58
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha58
229.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.56
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.56
Port Pavel1976 TJ Proboštov56
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice56
233.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška54
241.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň52
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha52
243.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové50
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most50
245.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most48
247.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.46
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.46
Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec46
250.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 44
251.Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové42
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec42
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter42
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
256.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha40
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov40
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha40
262.Hába Tomáš1993 Super Stars Most38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno38
265.Hůla Karel1988 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava36
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška36
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 36
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice36
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav36
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice36
Šot Michal1988 SK BC Premiera36
Steinfeld Filip1980 VŠTJ UK Hradec Králové36
278.Helar Jakub1992 Start Jihlava34
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr34
280.Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové30
Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice30
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov30
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov30
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha30
285.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha29
286.Hegner Lukáš1981 TJ Sokol Doubravka26
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov26
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka26
289.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín24
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava24
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha24
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně24
293.Hanák František1968 ABC Brno22
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice22
Rafaj Michal1978 SK Podolí22
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice22
297.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava20
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera20
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň20
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci20
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín20
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně20
303.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice18
Balon Karel1965 TJ Proboštov18
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně18
Dlask Václav1993 TJ Slovan Vesec18
Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno18
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most18
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most18
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá18
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov18
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Kunášek Luboš1962 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci18
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice18
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci18
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno18
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci18
Stehno Petr1977 Hamr Praha 18
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín18
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín18
325.Hloušek JIří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti16
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka16
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec16
328.Lutner Pavel1969 Start Jihlava14
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava14
330.Depta Jaromír1979 Hamr Praha 13
331.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Slepička Martin1970 SK Jupiter12
335.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Janeček Stanislav1975 SK Podolí10
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
339.David Tomáš1990 BK Kopřivnice6
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.6
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
Seknička Martin1979 SK BC Premiera6
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov6
345.Lexa Alan1993 BC RSC Brno2
1.Rubáš Josef1982 USK Plzeň4480
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň4480
3.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4464
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4464
5.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4200
6.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3432
7.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3376
8.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3344
9.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3224
10.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2936
11.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2912
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2704
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2704
14.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2424
15.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2296
16.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2264
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2264
18.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2216
Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2216
20.Segeč Jan1978 USK Plzeň2160
21.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2147
22.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1981
23.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1976
24.Louda Jiří1995 USK Plzeň1848
25.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1596
26.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1581
27.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1566
28.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1466
29.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1419
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha1419
31.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1364
32.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1336
33.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1216
34.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1176
35.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1140
36.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1120
37.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1056
38.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové1042
39.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1016
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1016
41.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1004
42.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové997
43.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka986
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka986
45.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov898
46.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha852
47.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha831
48.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem821
49.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha772
50.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
51.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha742
52.Machač Jan1994 BK TJ Baník Most707
53.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha656
54.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most640
55.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha626
56.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava602
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava602
58.Volf Adam1989 Sokol Svatá590
59.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha566
60.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice560
Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá560
62.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín553
63.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice550
64.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov545
65.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové543
66.Lubas Ondřej1968 Sokol Radotín Meteor Praha520
Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha520
68.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha496
69.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha492
70.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha490
Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov490
72.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice459
73.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice440
74.Ptáček David1993 BK Kopřivnice439
75.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice435
76.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov432
77.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec424
78.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice420
79.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr416
80.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno411
81.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice399
82.Horák Filip1990 BC RSC Brno398
83.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha391
84.Dupák Jan1993 SK BC Premiera386
85.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera380
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera380
87.Vodička Václav1992 Hamr Praha 378
88.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice377
89.Týc Filip1971 BaC Kladno375
90.Bohm Michal1987 USK Plzeň372
91.Repiar Samuel1994 Super Stars Most366
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
93.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice364
94.Motejl Jakub1995 Super Stars Most362
95.Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové360
96.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec357
Slabý Otto1984 USK Plzeň357
98.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka354
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka354
100.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice343
101.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek342
Port Jan1972 TJ Proboštov342
103.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice338
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most338
105.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha334
106.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov332
107.Fridrich Václav1977 BaC Kladno330
Pistulka Radek1997 USK Plzeň330
109.David Tomáš1990 BK Kopřivnice325
110.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové319
111.Král Martin1994 BK TJ Baník Most317
112.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci309
113.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most297
114.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně296
115.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most293
116.Sklář David1993 Hamr Praha 287
117.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice286
118.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka283
119.Parkos David1974 SKB Český Krumlov276
120.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka275
Schmied Martin1982 TJ Chropyně275
122.Látal Petr1975 TJ Proboštov273
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást273
124.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice271
125.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek270
126.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka269
127.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov266
128.Konupka Jiří1965 BaC Kladno265
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň265
130.Bláha Václav1980 Hamr Praha 264
131.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice262
132.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.260
133.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice258
134.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha248
135.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem245
136.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec244
137.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha240
138.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 239
Popilka Pavel1977 USK Plzeň239
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov239
141.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice238
142.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most236
Rombald Martin1987 Hamr Praha 236
144.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín234
145.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice232
146.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
148.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice223
149.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást222
150.Raschka David1978 BC 66 Ivančice221
151.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 220
Klíma Petr1980 Hamr Praha 220
153.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové215
154.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice214
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec214
156.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.212
157.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter211
158.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek208
159.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.207
160.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter206
161.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka204
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava204
163.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov203
164.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno202
165.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun200
Jareš Michael1993 Super Stars Most200
167.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.195
168.Filz Jan1975 SK Prosek Praha190
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha190
170.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice185
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín185
172.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 180
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí180
Schick Jindřich1975 SK Podolí180
175.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka176
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně176
177.Ondrášek David1996 Super Stars Most172
Poříz Leoš1974 Start Jihlava172
179.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha170
180.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice167
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.167
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava167
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice167
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice167
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice167
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové167
187.Novák Radek1993 BC RSC Brno164
188.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň161
189.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.155
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové155
191.Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno153
192.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton151
193.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška150
Kopčil Petr1974 SK p.e.m.a. Opava150
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha150
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška150
197.Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov149
198.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže148
199.Sedláček Kamil1973 SK Podolí146
200.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice144
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov144
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně144
203.Helar Ondřej1995 Start Jihlava140
204.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň138
Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci138
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno138
Jerman Pavel1964 BaC Kladno138
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň138
209.Poláček Michal1974 Hamr Praha 136
210.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.134
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice134
213.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška132
214.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně131
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
216.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice130
217.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín126
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně126
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové126
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík126
221.Osička Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha120
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov120
223.Šot Michal1988 SK BC Premiera118
224.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava114
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 114
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň114
227.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice113
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové113
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové113
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 113
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov113
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové113
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 113
234.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha112
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice112
236.Behenský Roman1967 Spartak Chrást108
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.108
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně108
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava108
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno108
241.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha104
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka104
243.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň102
244.Konečný Jiří1977 SK Jupiter98
Trubač Luboš1977 BK TJ Baník Most98
246.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov96
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové96
248.Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov95
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice95
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov95
251.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže94
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice94
253.Valenta Milan1976 SK Podolí92
254.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín90
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec90
256.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha88
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most88
258.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha86
259.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové84
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha84
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha84
262.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně80
Čermák Petr1979 SK Prosek Praha80
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
267.Drudík Ota1992 USK Plzeň79
Novák Ladislav1983 TJ Sokol České Budějovice79
Šulan Jan1985 USK Plzeň79
270.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
271.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 76
272.Barták Jiří1953 Start Jihlava74
273.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov72
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice72
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci72
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci72
277.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Lutner Pavel1969 Start Jihlava66
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava66
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha66
282.Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno62
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most62
284.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem60
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň60
286.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka59
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
290.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc58
291.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka56
292.Chobola Tomáš1997 TJ Montas Hradec Králové54
Chrz Jan1995 TJ Montas Hradec Králové54
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov54
Jedlička Jan1993 SKB Český Krumlov54
Jelínek Stanislav1955 BC RSC Brno54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kotyza Karel1966 SKB Český Krumlov54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice54
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav54
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
308.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
309.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most48
Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Franta Martin1974 Sokol Radotín Meteor Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec48
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové48
Potůček Jan1982 TJ Montas Hradec Králové48
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň48
Scheiner Tomáš1977 Sokol Radotín Meteor Praha48
Schoř Marek1972 BaC Kladno48
319.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha46
320.Helar Jakub1992 Start Jihlava44
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň44
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice44
323.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava40
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Depta Jaromír1979 Hamr Praha 40
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Krauz Martin1985 TJ Slavoj Český Těšín40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Šír Milan1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vorel Ladislav1952 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
332.Dvořák Karel1974 Sokol Dobřichovice38
Hotový Oldřich1987 BK TJ Baník Most38
Hotový Vladimír1983 BK TJ Baník Most38
Radovnický Ondřej1970 Sokol Dobřichovice38
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov38
337.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně36
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter36
Jenčík Martin1980 Sokol Svatá36
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice36
Kunášek Luboš1962 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Peňás Martin1979 TJ Slovan Karlovy Vary36
Perutka Jiří1968 SK Badminton Přerov36
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice36
Slepička Martin1970 SK Jupiter36
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice36
Vitoš David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera36
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně36
357.Alexy Marcin1974 Sokol Dobřichovice30
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň30
Štefan Michal1983 Sokol Dobřichovice30
361.Balon Karel1965 TJ Proboštov26
Hába Tomáš1993 Super Stars Most26
Hanák František1968 ABC Brno26
Komarovský Petr1965 ABC Brno26
Lexa Alan1993 BC RSC Brno26
Port Pavel1976 TJ Proboštov26
367.Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec23
368.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň22
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka22
Stehno Petr1977 Hamr Praha 22
Vild Petr1974 SK Jupiter22
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr22
373.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
375.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Janeček Stanislav1975 SK Podolí14
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Krejčí Tomáš1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Rafaj Michal1978 SK Podolí14
Reichman Karel1963 Sokol Vranovice14
1.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4544
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4272
3.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3536
4.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha3424
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2872
6.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2720
7.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2456
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2344
9.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1992
10.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1936
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha1608
12.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1493
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1349
14.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1141
15.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň1136
16.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1061
17.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1040
18.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
19.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha992
20.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most980
21.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov960
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha916
23.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha880
24.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice872
25.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka834
26.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno816
Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha816
28.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha784
29.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci771
30.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno764
31.Louda Jiří1995 USK Plzeň646
32.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov624
33.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem591
34.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška558
35.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha553
36.Rombald Martin1987 Hamr Praha 520
Skála Tomáš1992 VŠTJ UK Hradec Králové520
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice520
39.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice514
40.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha512
41.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka480
42.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek476
43.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava459
44.Ptáček David1993 BK Kopřivnice455
45.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové432
46.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha431
47.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška428
48.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton425
49.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha416
50.Jirásek Jan1972 BaC Kladno412
51.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov402
52.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno397
53.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov378
54.Repiar Samuel1994 Super Stars Most356
55.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice350
56.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov336
57.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové330
58.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové328
59.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha325
60.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže315
61.Král Martin1994 BK TJ Baník Most306
62.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové302
63.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.292
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most292
Slabý Otto1984 USK Plzeň292
66.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov291
67.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter287
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín287
69.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr266
70.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka263
71.Filz Jan1975 SK Prosek Praha262
72.Jareš Michael1993 Super Stars Most254
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov254
74.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov249
75.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha240
Motejl Jakub1995 Super Stars Most240
77.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice239
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást239
79.Bláha Václav1980 Hamr Praha 232
80.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice228
81.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka225
82.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice224
83.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.214
84.Fridrich Václav1977 BaC Kladno210
85.Látal Petr1975 TJ Proboštov200
86.Parkos David1974 SKB Český Krumlov199
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec199
88.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka198
89.Vodička Václav1992 Hamr Praha 196
90.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka194
91.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice192
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška192
93.Poříz Leoš1974 Start Jihlava186
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek186
95.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice185
96.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha182
97.Raschka David1978 BC 66 Ivančice179
98.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice174
Novák Radek1993 BC RSC Brno174
100.Čechura Adam1989 TJ Bílá Hora Plzeň172
101.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov166
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov166
103.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
104.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice161
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec161
106.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice159
107.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera158
108.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň156
109.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové155
Popilka Pavel1977 USK Plzeň155
111.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice151
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové151
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže151
114.Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav150
115.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha148
116.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové144
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha144
118.Helar Ondřej1995 Start Jihlava142
119.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň138
120.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice137
121.Schmied Martin1982 TJ Chropyně133
122.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter130
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín130
124.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov128
125.Gamon Jakub1993 TJ Sokol Klimkovice126
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov126
127.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín120
Pistulka Radek1997 USK Plzeň120
Týc Filip1971 BaC Kladno120
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně120
132.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most118
133.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice116
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most116
135.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek114
136.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice113
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice113
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci113
139.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most112
140.Čapek Jiří1975 Super Stars Most108
Konupka Jiří1965 BaC Kladno108
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín108
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín108
144.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice104
145.Ondrášek David1996 Super Stars Most102
146.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové98
147.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást96
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové96
150.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň94
151.Behenský Roman1967 Spartak Chrást88
152.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Šot Michal1988 SK BC Premiera80
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň80
156.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
157.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc76
Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha76
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice76
160.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň74
161.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín72
Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Hejl Jaroslav1989 SKB Český Krumlov72
Horák Filip1990 BC RSC Brno72
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek72
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové72
Port Jan1972 TJ Proboštov72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška72
171.Dupák Jan1993 SK BC Premiera68
172.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem64
173.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most62
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
175.Bohm Michal1987 USK Plzeň54
Jerman Pavel1964 BaC Kladno54
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha54
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno54
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice54
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Sklář David1993 Hamr Praha 54
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně54
186.Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno50
Pokorný David1984 BC 66 Ivančice50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
Valenta Milan1976 SK Podolí50
Volf Adam1989 Sokol Svatá50
191.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Machač Jan1994 BK TJ Baník Most48
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
195.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most46
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr46
197.Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha40
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
202.Komarovský Petr1965 ABC Brno38
203.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.36
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Malkus Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka36
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
210.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov26
Seknička Martin1979 SK BC Premiera26
213.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha22
Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice22
215.Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha20
216.Janeček Stanislav1975 SK Podolí18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
218.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně16
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera16
220.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha14
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň14
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka14
223.Slepička Martin1970 SK Jupiter8
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4360
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4192
3.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3824
4.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3544
5.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2520
6.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha2232
7.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha2016
8.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1936
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1936
10.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1812
11.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1792
12.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha1664
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1445
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1440
15.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1376
16.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
17.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1184
18.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1104
19.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek1084
20.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1061
21.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
22.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.901
23.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň872
24.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha844
25.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci804
26.Koldová Veronika1994 Super Stars Most796
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška796
28.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
29.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice726
30.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most724
31.Fričová Anna1993 TJ Proboštov712
32.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice709
33.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka690
34.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha680
35.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové676
36.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava639
37.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov621
38.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové612
39.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá602
40.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most561
41.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně541
42.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín526
43.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
44.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška468
45.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha460
46.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové426
47.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha408
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň395
49.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava392
50.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice379
51.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha370
52.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice362
53.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov358
54.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín352
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín352
56.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice346
57.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha326
58.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov319
59.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
60.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka311
61.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň305
62.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha291
63.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice287
64.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci280
Panochová Jana1997 Super Stars Most280
66.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno279
67.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov262
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr262
69.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera258
70.Černá Martina1987 Hamr Praha 257
71.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
72.Hončíková Hana1979 BaC Kladno247
73.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem237
74.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice236
75.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most232
76.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec230
77.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice221
78.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem219
79.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Kokošková Radka1991 Super Stars Most210
81.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 208
82.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice196
83.Vítková Adéla1992 Start Jihlava193
84.Mazálková Irena1983 SK Podolí188
85.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice186
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov186
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška186
88.Pořízová Radka1977 Start Jihlava184
89.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha181
90.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr180
91.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most160
92.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice158
93.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary156
94.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice151
95.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice150
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
97.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov149
98.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 138
99.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha136
100.Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci134
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem134
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice134
103.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
104.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže131
105.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most128
106.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
107.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno122
108.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov120
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín120
111.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha116
112.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice112
113.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně108
114.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice98
115.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně96
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška96
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně96
118.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín95
119.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov94
120.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín90
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice90
122.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary88
123.Nečasová Jitka1984 SK Podolí86
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň86
125.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň84
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek84
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno84
128.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov80
Repiská Martina1995 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
131.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 79
132.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
134.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín76
135.Vocelková Anna1994 USK Plzeň74
136.Purdešová Barbora1984 ABC Brno73
137.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov72
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
140.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter70
141.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 66
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
143.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
144.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
145.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Stárková Milada1978 BaC Kladno54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
154.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.50
155.Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
156.Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka38
157.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice36
158.Nováková Marcela1964 BC RSC Brno30
159.Přinosilová Petra1977 ABC Brno22
160.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno20
161.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice14
Krebsová Kateřina1975 VSK VUT Brno14
163.Častová Andrea1997 TJ Proboštov10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4960
2.Erbenová Monika1986 BaC Kladno4464
3.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4200
4.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4064
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4064
6.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3864
7.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3760
8.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha3616
9.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3432
10.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3152
11.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2752
12.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2464
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2464
14.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2397
15.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2224
16.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2040
17.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1984
18.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1736
19.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1696
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1696
21.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1640
22.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1584
23.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1541
24.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1445
25.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1365
26.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1341
27.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1272
28.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1256
29.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové1185
30.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1172
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha1172
32.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1152
33.Musilová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1136
Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1136
35.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1088
36.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1064
37.Fričová Anna1993 TJ Proboštov1017
38.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1013
39.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha927
40.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka920
41.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek898
42.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice891
43.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava865
44.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice856
45.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové855
46.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice789
47.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně781
48.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha760
50.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov748
51.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek730
52.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň695
53.Panochová Jana1997 Super Stars Most676
54.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem664
55.Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci640
56.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most635
57.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr625
58.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha624
59.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň607
60.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice600
61.Černá Martina1987 Hamr Praha 582
62.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha560
63.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín533
64.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec526
65.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
66.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov503
67.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha501
68.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice456
69.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá453
70.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín406
71.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín400
72.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava393
73.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice381
74.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno379
75.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
Vítková Adéla1992 Start Jihlava378
77.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most372
78.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice366
79.Kokošková Radka1991 Super Stars Most356
80.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice353
81.Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín352
82.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most344
83.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha339
84.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov337
85.Fartágová Martina1988 Super Stars Most330
86.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem329
87.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové312
88.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem301
89.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 300
90.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha299
91.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most298
92.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice295
93.Hončíková Hana1979 BaC Kladno294
94.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov282
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 282
96.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter280
Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň280
98.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov271
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov271
100.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.270
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary270
102.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha266
103.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové258
104.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
105.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice229
107.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka226
108.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov222
Stárková Milada1978 BaC Kladno222
110.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň218
111.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov207
112.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice199
113.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha196
114.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem186
115.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice176
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha176
117.Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové171
118.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka164
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice164
120.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera158
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
122.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha154
123.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice150
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice150
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha150
Toncarová Věra1969 BaC Kladno150
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha150
128.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary144
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně144
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 144
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně144
132.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška135
133.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka134
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň134
135.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín133
136.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov132
138.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice126
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice126
142.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
143.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter114
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany114
145.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín113
146.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.108
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno108
148.Nečasová Jitka1984 SK Podolí104
149.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 96
151.Horáková Alena1961 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Vaněčková Kristýna1980 USK Plzeň80
154.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže79
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha79
Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice79
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice79
159.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov75
Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice75
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice75
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín75
164.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav72
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 72
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno72
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno72
169.Mazálková Irena1983 SK Podolí66
170.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška60
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera60
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín60
173.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 59
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha59
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno59
176.Balounová Radka1984 Sokol Svatá54
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice54
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr54
Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka54
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov54
181.Vocelková Anna1994 USK Plzeň46
182.Behenská Božena1967 Spartak Chrást42
183.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov40
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov40
185.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice38
Přinosilová Petra1977 ABC Brno38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
188.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
190.Bartošová Linda1976 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno26
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4544
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3536
3.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3424
4.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2872
5.Musilová Hana1982 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic2832
6.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2720
7.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2704
8.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2224
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2221
10.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2016
11.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1936
12.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1848
13.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1581
14.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1544
15.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1493
16.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1256
17.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1148
18.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1136
19.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1061
20.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
21.Koldová Veronika1994 Super Stars Most980
22.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha950
23.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha880
24.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha816
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha816
26.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha752
27.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha744
28.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka724
29.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha652
30.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov624
31.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha606
32.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové604
33.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín565
34.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně541
35.Černá Martina1987 Hamr Praha 520
36.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha496
37.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha491
38.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška488
39.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá483
40.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek481
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno481
42.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka480
43.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava459
44.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové450
45.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice440
46.Fričová Anna1993 TJ Proboštov432
47.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice425
48.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha423
49.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha419
50.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha416
51.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most405
52.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov402
53.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most400
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha400
55.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň366
56.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice345
57.Hončíková Hana1979 BaC Kladno342
58.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže315
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň315
60.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice312
61.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most306
62.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha304
63.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň303
64.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice300
65.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most296
66.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka280
67.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška278
68.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka277
69.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové275
70.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem270
71.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov269
72.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov257
73.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec256
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek256
75.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové247
76.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice239
77.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno236
78.Panochová Jana1997 Super Stars Most234
79.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice231
80.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr226
81.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov224
82.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem223
83.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň221
84.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.214
85.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov208
86.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha204
87.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice201
88.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov200
89.Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov199
90.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka198
91.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem189
92.Pořízová Radka1977 Start Jihlava186
93.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice179
94.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice176
95.Kokošková Radka1991 Super Stars Most174
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary174
97.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera172
98.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice167
99.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov166
100.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most162
101.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha156
102.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň154
103.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice151
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice151
105.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice150
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov150
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
108.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha144
109.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka142
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 142
Vítková Adéla1992 Start Jihlava142
112.Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci134
113.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín130
114.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice128
115.Stárková Milada1978 BaC Kladno126
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška126
117.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most124
118.Janoštíková Linda1977 TJ Sokol České Budějovice120
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové120
122.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice113
123.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice108
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně108
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr108
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň108
127.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary106
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera106
129.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice104
130.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov96
131.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín94
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava94
133.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 90
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 90
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno90
137.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha86
138.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice80
Mazálková Irena1983 SK Podolí80
141.Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
142.Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín78
143.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín76
144.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín72
Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov72
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška72
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno72
149.Nečasová Jitka1984 SK Podolí68
150.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
151.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice59
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 59
Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice59
154.Benčová Karolína1996 Lokomotiva Břeclav54
Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha54
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín54
Vocelková Anna1994 USK Plzeň54
164.Fartágová Martina1988 Super Stars Most50
Fremrová Eliška1992 TJ Sokol Doubravka50
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno50
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka50
168.Behenská Božena1967 Spartak Chrást48
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně48
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
173.Güntherová Lenka1983 OS BK Goram Teplice46
174.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň40
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 40
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha40
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov40
Šlaisová Petra1977 Spartak Chrást40
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno40
181.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Toncarová Věra1969 BaC Kladno36
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást36
186.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice34
187.Havránková Martina1993 SK BC Premiera26
188.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice18
189.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně16
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera16
191.Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha14
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter14
194.Nováková Lenka1996 BC RSC Brno10
ČísloTurnajGPDatum
1Kladno Cup - KladnoC15.09.2012
2GPD Dospělí - TepliceD22.09.2012
3GPD Dospělí - Bílá Hora PlzeňD22.09.2012
4Memoriál Holobradého - Praha-VinořA23.09.2012
5GPC Dospělí - LiberecC06.10.2012
61. GPC Dospělí - OpavaC06.10.2012
71. GPC Dospělí - IvančiceC06.10.2012
8GPC Dospělí - České BudějoviceC13.10.2012
91. GPD Dospělí - BrnoD20.10.2012
101. GPE Dospělí - BrnoE20.10.2012
11GP D - PlzeňD20.10.2012
12GP E - PlzeňE20.10.2012
13GP B dospělých - MostB28.10.2012
14O Hradeckého lva - Hradec KrálovéB04.11.2012
152. GPC Dospělí - PřerovC10.11.2012
16Memoriál Bílka - PrahaC17.11.2012
172. GPC Dospělí - ChropyněC17.11.2012
18GPC Dospělí - Český KrumlovC24.11.2012
19GPC Dospělí - MostC24.11.2012
20GPC Dospělí - Hradec KrálovéC24.11.2012
21GPD Dospělí - Králův DvůrD25.11.2012
22Vánoční Grand Prix C - PlzeňC08.12.2012
23GPD Dospělí - LiberecD15.12.2012
24GPD Dospělí - ProboštovD05.01.2013
25Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2013
26Oblatní přebor dospělí - České BudějoviceSKP19.01.2013
27Oblatní přebor dospělí - Hradec KrálovéSKP19.01.2013
28Oblatní přebor dospělí - LiberecSKP19.01.2013
29Oblatní přebor dospělí - PrahaSKP19.01.2013
30Oblatní přebor dospělí - PřerovSKP19.01.2013
31Oblatní přebor dospělí - Západočeská oblastSKP19.01.2013
32Oblastní přebor dospělí - Benátky nad JizerouSKP19.01.2013
33Oblatní přebor dospělí - Brno-JehniceSKP20.01.2013
34GPD Dospělí - Králův DvůrD02.02.2013
35MČR dospělí - MostMČR03.02.2013
36JUBH Cup - PlzeňD09.02.2013
37GPD Dospělí - ProboštovD16.02.2013
38GPC Dospělí - Hradec KrálovéC16.02.2013
39GPC Dospělí - Králův DvůrC23.02.2013
40VC města Plzně - PlzeňA03.03.2013
413. GPC Dospělí - OlomoucC09.03.2013
42GPC Dospělí - ProboštovC09.03.2013
43GPC Dospělí - DobruškaC09.03.2013
44Mem. P. Proška (čtyřhry) - Králův dvůrC10.03.2013
45GPD Dospělí - PrachaticeD16.03.2013
46Jouda Cup - Praha-ZMB17.03.2013
473. GPC Dospělí - BřeclavC23.03.2013
48GP C dospělých - PlzeňC06.04.2013
49GP D dospělých - PlzeňD06.04.2013
50Krajský přebor - LiberecD13.04.2013
51Krajský přebor - MostD14.04.2013
52GPC Dospělí - Ostrov nad OhříC20.04.2013
53GPC Dospělí - Králův DvůrC20.04.2013
54GPD dospělí - České BudějoviceD20.04.2013
554. GPC Dospělí - JihlavaC20.04.2013
562. GPD Dospělí - JihlavaD20.04.2013
57Memoriál P. Sima - LiberecA28.04.2013
5822. Thun Cup - NejdekC11.05.2013
59Velká cena Teplic - TepliceC18.05.2013
60GP C dospělých - MostC25.05.2013
61VC Kladno - KladnoC08.06.2013
62GPC dospělých - DobruškaC31.08.2013
63Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA08.09.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading