logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 24.09.2013

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2013 - 24.09.2013
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2434
2.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2406
3.Louda Jiří1995 USK Plzeň2352
4.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1748
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1541
6.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1424
7.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1269
8.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1268
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1256
10.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
11.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice901
12.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice830
13.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže712
14.Pistulka Radek1997 USK Plzeň661
15.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín660
16.Louda Jan1999 USK Plzeň658
17.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most646
18.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.628
19.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec612
20.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha504
21.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice477
22.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň429
23.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové428
24.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice382
25.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice362
26.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha312
27.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem305
28.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže302
29.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha259
30.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka257
31.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň253
32.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov245
33.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka234
34.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice205
35.Motejl Jakub1995 Super Stars Most204
36.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov203
37.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun200
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno200
39.Ondrášek David1996 Super Stars Most176
40.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice169
41.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice167
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice167
43.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška165
44.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň150
45.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná148
46.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov137
47.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha136
Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha136
49.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka126
50.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha121
51.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice120
53.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec113
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek113
55.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.112
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice112
57.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň108
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov108
59.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín106
60.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice101
61.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem100
62.Zrza Bronislav1998 SK Podolí96
63.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně95
64.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov94
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice94
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice94
67.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov93
68.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.91
69.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška86
70.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín78
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
73.Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou73
74.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
75.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 69
76.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
78.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most63
79.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice60
80.Adamec Jan1997 USK Plzeň59
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov59
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín59
83.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec54
Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha54
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kural Martin1999 USK Plzeň54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice54
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
93.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov48
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov48
95.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha46
96.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Gunther Michal2001 SK Podolí42
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha42
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Paseka Daniel1998 SK Podolí42
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem42
102.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně40
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně40
104.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice36
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice36
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín36
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava36
111.Baroch Pavel1997 TJ Spoje Praha33
Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov33
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice33
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha33
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most33
116.Dostál Marek1998 SK Podolí30
Hák Kamil1998 Super Stars Most30
Jeníček Filip1997 Super Stars Most30
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha30
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem30
121.Plášil Vojtěch1996 Hamr Praha 18
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice18
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice18
124.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most10
1.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3179
2.Louda Jiří1995 USK Plzeň2384
3.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2276
4.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň2219
5.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2144
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1791
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1686
8.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1574
9.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1541
10.Louda Jan1999 USK Plzeň1459
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1459
12.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1429
13.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1310
14.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
15.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1149
16.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1114
17.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1082
18.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1077
19.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1022
20.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most951
21.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha901
22.Motejl Jakub1995 Super Stars Most898
23.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice874
24.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice835
25.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha764
26.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec749
27.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice729
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice729
29.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov693
30.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové691
31.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov621
32.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice581
33.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka498
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka498
35.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha484
36.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.472
37.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice468
38.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice431
39.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun430
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice430
41.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice372
42.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice315
43.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka279
44.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha271
45.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek252
46.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice240
47.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže229
48.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha223
49.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem181
50.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov179
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín179
52.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice167
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná167
54.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice158
55.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín150
56.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov144
57.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně133
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň133
59.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň132
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně132
61.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov131
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov131
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem131
64.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno127
65.Zrza Bronislav1998 SK Podolí126
66.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec120
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice120
Kural Martin1999 USK Plzeň120
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška120
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška120
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov120
72.Ondrášek David1996 Super Stars Most118
73.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 113
74.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.108
75.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most85
76.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška83
77.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice79
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně79
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín79
81.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň75
82.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík72
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha72
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík72
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice72
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov72
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov72
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice72
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně72
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín72
91.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška66
92.Frei Samuel1997 SKB Český Krumlov59
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha59
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most59
95.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Dostál Marek1998 SK Podolí54
Gunther Michal2001 SK Podolí54
Hák Kamil1998 Super Stars Most54
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Jeníček Filip1997 Super Stars Most54
Paseka Daniel1998 SK Podolí54
Plášil Vojtěch1996 Hamr Praha 54
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice54
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava54
111.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha48
112.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha36
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
116.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most26
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2376
2.Louda Jiří1995 USK Plzeň2104
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2102
4.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1856
5.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1589
6.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1470
7.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1365
8.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1268
9.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec975
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové950
11.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice931
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže830
13.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most822
14.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň768
15.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec748
16.Louda Jan1999 USK Plzeň702
17.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové682
18.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha616
19.Motejl Jakub1995 Super Stars Most590
20.Pistulka Radek1997 USK Plzeň491
21.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice460
22.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice393
23.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín352
24.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice332
25.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.328
26.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem288
27.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha283
28.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice233
29.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice228
30.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice223
31.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec211
32.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže209
33.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov205
34.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha204
35.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno202
36.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice192
37.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice175
38.Ondrášek David1996 Super Stars Most174
39.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška165
40.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň150
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov150
42.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov148
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice148
44.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.140
45.Klubal Jakub1997 SK Prosek Praha133
46.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov131
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov131
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov131
50.Bednář Martin1998 TJ Lanškroun120
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka120
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice120
54.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha113
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem113
56.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín112
57.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 95
58.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně94
59.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov90
60.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška86
61.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice79
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně79
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou79
64.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška78
65.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.76
66.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka72
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín72
Zrza Bronislav1998 SK Podolí72
70.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
72.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně59
Nguyen Cong Hung1996 SK Prosek Praha59
74.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec54
Dostál Marek1998 SK Podolí54
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Paseka Daniel1998 SK Podolí54
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice54
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov54
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
85.Baroch Pavel1997 TJ Spoje Praha40
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most40
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most40
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov40
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín40
90.Chalupecký Robert1997 SK Prosek Praha36
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2304
2.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2192
3.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2077
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2016
5.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1814
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1624
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1616
8.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1286
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1138
10.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1069
11.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně931
12.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně856
13.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov845
14.Panochová Jana1997 Super Stars Most776
15.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice712
16.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška661
17.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec630
18.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary628
19.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha600
20.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha580
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice580
22.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice562
23.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha561
24.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov509
25.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice488
26.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov381
27.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka380
28.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice343
29.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice339
30.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice313
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí313
32.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno284
33.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem274
34.Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary230
35.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most213
36.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové211
37.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem208
38.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice179
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
40.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 167
41.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín166
42.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice165
43.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov155
44.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň150
45.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín149
46.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice146
47.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.145
48.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov144
49.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno140
50.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most131
51.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín130
52.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice125
53.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno122
54.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň120
55.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov114
56.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha113
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov113
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most113
59.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany108
60.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže96
61.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí95
62.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín94
63.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.90
65.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice87
66.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové86
67.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha79
68.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně76
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 76
70.Baxová Jana1997 Keramika Chlumčany73
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice73
72.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška66
Paurová Lucie1999 Super Stars Most66
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň66
75.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice55
76.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most54
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové54
Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha54
81.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška48
82.Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA46
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most46
84.Homolková Helena1997 Sokol Jílové42
85.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín40
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice40
87.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
89.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most33
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most33
Najbertová Vendula1997 BK ARION PRAHA33
Vančurová Markéta1997 BK ARION PRAHA33
93.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha30
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most30
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3120
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha2832
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2832
4.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2784
5.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2597
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2200
7.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2069
8.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1864
9.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně1672
10.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha1636
11.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1589
12.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1574
13.Panochová Jana1997 Super Stars Most1526
14.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1340
15.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1239
16.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1186
17.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1061
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1061
19.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1029
20.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice939
21.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice909
22.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice868
23.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary856
24.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha845
25.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha670
26.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most640
Paurová Lucie1999 Super Stars Most640
28.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov637
29.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice629
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov629
31.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 627
32.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice532
33.Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary520
34.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most501
35.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí485
36.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno418
37.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice327
38.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín315
39.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka280
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno280
41.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové259
42.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha252
43.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem245
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice245
45.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice223
46.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.203
47.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most201
48.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže187
49.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín185
50.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.174
51.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín167
52.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem165
53.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov158
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov158
55.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha150
56.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov147
57.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí145
58.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice144
59.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno138
60.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice132
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
63.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín131
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín131
65.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany127
66.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně113
67.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice93
68.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice86
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice86
70.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha79
Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most79
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice79
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové79
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most79
75.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň75
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň75
77.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov72
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška72
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška72
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín72
82.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň60
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň60
84.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most59
Najbertová Vendula1997 BK ARION PRAHA59
Vančurová Markéta1997 BK ARION PRAHA59
87.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most54
Homolková Helena1997 Sokol Jílové54
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice54
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 54
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2672
2.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2454
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2104
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1616
5.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1544
6.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1136
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1136
8.Panochová Jana1997 Super Stars Most1096
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1096
10.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice931
11.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně904
12.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most822
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec822
14.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov821
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha789
16.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice759
17.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice735
18.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška691
19.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha682
20.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice562
21.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice561
22.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha552
23.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka548
24.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary491
25.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha485
26.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha430
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most430
28.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem408
29.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka380
30.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice372
31.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov351
32.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže349
33.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice307
34.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice300
35.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov211
36.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice209
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany209
38.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí206
39.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
40.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice203
41.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno202
42.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem192
43.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín184
44.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice167
45.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice159
46.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín151
47.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín148
48.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 133
49.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov131
50.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov126
51.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň120
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary120
53.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice113
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha113
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov113
56.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice108
57.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 95
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
59.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně94
Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov94
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice94
62.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most80
63.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice79
64.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška78
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň78
66.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín76
67.Baxová Jana1997 Keramika Chlumčany73
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno73
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové73
70.Fojtů Lucie1997 SK Badminton Vsetín o.s.72
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň72
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové72
73.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň66
74.Homolková Helena1997 Sokol Jílové60
75.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most59
76.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí54
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška54
81.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno48
82.Drtíková Karolína1997 BK TJ Baník Most40
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín40
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA40
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice40
Volmutová Eva1996 BK TJ Baník Most40
87.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
89.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading