logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 07.10.2013

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2013 - 07.10.2013
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Louda Jan1999 USK Plzeň2110
2.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1952
3.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1941
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1781
5.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1730
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1541
7.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1316
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1315
9.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1276
10.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1156
11.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík898
12.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov852
13.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec739
14.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec708
15.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně700
16.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha670
17.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov640
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové622
19.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka594
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín522
21.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně513
22.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín501
23.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most498
24.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.420
25.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín305
26.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka293
27.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha275
28.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou257
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
30.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice247
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice247
32.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno239
33.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
34.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem224
35.Linda Martin2000 TJ Dobřany211
36.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci200
37.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek198
38.Herzán David2002 Slavoj Podivín197
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice197
40.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec187
Morávek Michal2002 BaC Kladno187
42.Ziman Jan2000 BKV Plzeň186
43.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno185
44.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice180
45.Cach Jakub2001 Super Stars Most177
46.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec176
47.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
48.Soukup Václav2001 BKV Plzeň166
49.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci164
Seifert David2000 BK TJ Baník Most164
51.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín160
52.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice159
53.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most158
54.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň155
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha155
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany155
57.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov154
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka154
59.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha152
60.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška149
61.Macák Jan1999 Hamr Praha 148
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně148
63.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc144
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové144
66.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice142
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice142
68.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň141
69.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové137
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek137
71.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín136
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka136
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most136
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc136
75.Novotný Matěj1999 SK Děčín132
76.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín130
77.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most128
78.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci126
79.Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín124
80.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec122
81.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín118
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem118
83.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov117
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň117
85.Gunther Michal2001 SK Podolí114
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
87.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov113
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka113
89.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most110
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice110
91.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou108
92.Paulík Jan2000 SK Podolí107
93.Hájek David2000 Super Stars Most106
94.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice102
95.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice101
96.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně96
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc96
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec96
100.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín94
101.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov91
102.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha90
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem90
105.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice88
106.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec86
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice86
108.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň84
109.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha82
110.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA80
111.Palán Václav2001 SK Prosek Praha79
112.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík78
113.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov76
114.Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou69
115.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice68
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín68
117.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha67
118.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec66
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec66
120.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice63
121.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov62
122.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
123.Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně58
124.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice56
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně56
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice56
127.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy54
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň54
Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně54
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
134.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice51
135.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
136.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm48
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm48
138.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc46
139.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš42
Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška42
Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA42
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov42
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek42
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice42
147.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín40
148.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha38
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín38
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín38
151.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně36
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice36
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice36
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška36
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice36
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové36
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov36
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
161.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most34
162.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
164.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most32
165.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav30
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA30
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice30
Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc30
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov30
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná30
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Králík David1999 TJ Spoje Praha30
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš30
Martínek Jakub2000 SK Podolí30
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice30
Müller Filip1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav30
179.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most28
180.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec26
183.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek18
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek18
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně18
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most18
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek18
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci18
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš18
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek18
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA18
193.Cáder Michal2000 TJ Proboštov14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Vaňata Jan1999 Super Stars Most14
196.Daniš Hugo1999 SK Prosek Praha13
Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha13
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha13
199.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZMZ Praha12
Jánský Václav2003 TJ Dobřany12
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany12
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou12
203.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec10
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec10
205.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice4
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2837
2.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2597
3.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín2564
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2504
5.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice2456
6.Kural Martin1999 USK Plzeň2294
7.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1941
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1941
9.Louda Jan1999 USK Plzeň1534
10.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1526
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1526
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1334
13.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1315
14.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1061
15.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec916
16.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík874
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice874
18.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně869
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha869
20.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most860
21.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka853
22.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně801
23.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.785
24.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha764
25.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec642
26.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka634
27.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec622
28.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín561
29.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové557
30.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň502
31.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín468
32.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha446
33.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno444
34.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou438
35.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek360
36.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem349
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice349
38.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice343
39.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
40.Morávek Michal2002 BaC Kladno338
41.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice326
42.Linda Martin2000 TJ Dobřany324
43.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice321
44.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice317
45.Herzán David2002 Slavoj Podivín307
46.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice286
47.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most272
48.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice271
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany271
50.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno253
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice253
52.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha251
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín251
54.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň241
55.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové240
56.Seifert David2000 BK TJ Baník Most239
57.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně237
58.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most235
59.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové229
60.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci221
Soukup Václav2001 BKV Plzeň221
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice221
Ziman Jan2000 BKV Plzeň221
64.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka217
65.Cach Jakub2001 Super Stars Most205
Macák Jan1999 Hamr Praha 205
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci205
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov205
69.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most193
70.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín185
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov185
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek185
73.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc183
74.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín179
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín179
76.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc178
77.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice176
78.Paulík Jan2000 SK Podolí175
79.Hájek David2000 Super Stars Most174
80.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka169
81.Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
82.Gunther Michal2001 SK Podolí167
Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín167
84.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
Palán Václav2001 SK Prosek Praha166
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice166
87.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most164
88.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň162
89.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín160
90.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem154
91.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov151
92.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec150
94.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška149
95.Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc147
96.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec146
97.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec134
98.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka133
99.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou132
100.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha131
101.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha130
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec130
103.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice126
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně126
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem126
106.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec122
107.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň120
109.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice113
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice113
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou113
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice113
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice113
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha113
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov113
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha113
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň113
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov113
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice113
120.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
122.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc100
123.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov94
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín94
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín94
126.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha90
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
130.Novotný Matěj1999 SK Děčín86
131.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most76
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně76
133.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
134.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš72
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov72
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš72
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek72
138.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most64
139.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most62
140.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha59
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
143.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška54
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná54
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně54
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek54
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most54
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov54
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška54
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice54
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy54
Králík David1999 TJ Spoje Praha54
Martínek Jakub2000 SK Podolí54
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy54
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice54
Müller Filip1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice54
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany54
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové54
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně54
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA54
165.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec46
166.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA40
Daniš Hugo1999 SK Prosek Praha40
Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín40
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice40
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně40
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha40
174.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
177.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav36
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek36
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA36
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně36
Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA36
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice36
Jánský Václav2003 TJ Dobřany36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek36
Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice36
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov36
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav36
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
194.Cáder Michal2000 TJ Proboštov26
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice26
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov26
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec26
Vaňata Jan1999 Super Stars Most26
200.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
1.Louda Jan1999 USK Plzeň2080
2.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1988
3.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1526
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1515
5.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1478
6.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1235
8.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1029
9.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec969
10.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.931
11.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín768
12.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov751
13.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most661
14.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec658
15.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most630
16.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík622
17.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov589
18.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín501
19.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
20.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové449
21.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka387
22.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín381
23.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno371
24.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice343
25.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín331
26.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice317
27.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha294
28.Cach Jakub2001 Super Stars Most285
29.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně283
30.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha265
32.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek246
33.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most242
34.Morávek Michal2002 BaC Kladno235
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice235
36.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem234
37.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice233
38.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno221
39.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka203
40.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice195
41.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.188
42.Seifert David2000 BK TJ Baník Most185
43.Herzán David2002 Slavoj Podivín184
Ziman Jan2000 BKV Plzeň184
45.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec176
46.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec175
47.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek169
48.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
Linda Martin2000 TJ Dobřany167
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha167
51.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška166
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
Soukup Václav2001 BKV Plzeň166
54.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín160
55.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín149
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň149
57.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň148
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha148
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín148
60.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most142
61.Gunther Michal2001 SK Podolí138
62.Hájek David2000 Super Stars Most136
63.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most134
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec134
65.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci132
66.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov131
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov131
68.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice130
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice130
70.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice126
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci126
72.Paulík Jan2000 SK Podolí124
73.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín113
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně113
75.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc112
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín112
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň112
78.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most110
79.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň108
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně108
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové108
82.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem106
83.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec104
84.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc98
85.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice95
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové95
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka95
88.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA94
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice94
90.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov90
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka90
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov90
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
94.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec78
95.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice76
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice76
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha76
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov76
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha76
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem76
101.Bartošic Pavel2000 Lokomotiva Břeclav72
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice72
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou72
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň72
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou72
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou72
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka72
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
111.Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
112.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
113.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec58
114.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov54
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice54
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška54
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice54
Macák Jan1999 Hamr Praha 54
Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice54
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice54
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
126.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice52
127.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
128.Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc44
129.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most40
Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
132.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc38
133.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš36
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA36
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná36
Hampl Matěj2000 Jiskra Nejdek36
Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA36
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most36
Jánský Václav2003 TJ Dobřany36
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš36
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Martínek Jakub2000 SK Podolí36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš36
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov36
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany36
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové36
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov36
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice36
158.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most32
159.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most28
160.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Novotný Matěj1999 SK Děčín26
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec26
165.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně18
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně18
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
168.Cáder Michal2000 TJ Proboštov14
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci14
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec14
Vaňata Jan1999 Super Stars Most14
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2720
2.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2294
3.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2229
4.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1904
5.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1829
6.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1301
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1115
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1028
10.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín898
11.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice708
12.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno670
13.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha652
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha652
15.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most594
16.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice580
17.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun534
18.Paurová Lucie1999 Super Stars Most516
19.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice466
20.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice402
21.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice386
22.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň378
23.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek349
24.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice318
25.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha277
26.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary270
27.Janošová Petra2000 Sokol Jílové269
28.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice245
Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice245
30.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň234
31.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže232
32.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice221
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
34.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice217
35.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc216
36.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc211
37.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha205
38.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
39.Srbová Adéla2000 BaC Kladno203
40.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška191
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec191
42.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most190
43.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most184
44.Sejková Patricie2001 SK Podolí183
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most181
46.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň180
47.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most177
Sejková Hana1999 SK Podolí177
49.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most176
50.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň174
51.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec170
52.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň168
53.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice160
Kučerová Petra1999 USK Plzeň160
55.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec156
56.Schořová Sonja2000 BaC Kladno149
57.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most148
58.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem146
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec146
60.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň144
61.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha143
62.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice140
63.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně137
64.Psotová Barbora1999 Super Stars Most136
65.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov132
66.Hašková Jana1999 BaC Kladno131
67.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc127
68.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň126
69.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice124
70.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice118
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec118
72.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň117
73.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice116
74.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha113
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň113
76.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci112
77.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň108
Homolková Klára2001 Sokol Jílové108
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov108
80.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice107
81.Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA106
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně106
83.Dítětová Eliška2000 SK Děčín102
Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci102
85.Dufková Monika1999 BaC Kladno99
86.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha98
87.Procházková Michala1999 BaC Kladno96
88.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice94
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec94
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha94
91.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Švehlová Alžběta1999 SK Podolí90
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
94.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc89
95.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha88
96.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov84
97.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice83
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové83
99.Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové82
100.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
101.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha76
Schořová Adéla2003 BaC Kladno76
103.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA75
104.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice70
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci70
106.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec68
107.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín66
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
109.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
110.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice63
111.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín58
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci58
113.Černá Tereza2002 TJ Dobřany54
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice54
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov54
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov54
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže54
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice54
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice54
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov54
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice54
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka54
128.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec50
129.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec46
130.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice42
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín42
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže42
Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav42
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže42
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín42
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš42
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha42
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha42
144.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně40
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně40
147.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov36
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov36
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice36
158.Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové33
Kulhánková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové33
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA33
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín33
162.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice32
163.Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav30
Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha30
Jeřábková Petra2001 SK Podolí30
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš30
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš30
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň30
170.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov28
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov28
172.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec26
173.Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha24
174.Musilová Michaela2000 SK Podolí22
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice22
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí22
177.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň18
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice18
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně18
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA18
183.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec14
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice14
185.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha13
186.Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové12
187.Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
188.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most4
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2774
2.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
3.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2597
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2486
5.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2229
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2069
7.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2064
8.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1702
9.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1699
10.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1301
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
13.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1171
14.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1156
15.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1138
16.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1061
17.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice920
18.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno892
19.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice869
20.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun860
22.Schořová Sonja2000 BaC Kladno791
23.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek712
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice634
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice634
26.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň629
27.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže581
28.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice562
29.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň551
30.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice550
31.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most474
32.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice386
33.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice349
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice349
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice349
36.Janošová Petra2000 Sokol Jílové348
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno337
38.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc318
39.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice314
40.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most296
41.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
42.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice280
43.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most277
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most277
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice277
46.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha271
47.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc269
48.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň257
49.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška245
50.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha223
51.Kučerová Petra1999 USK Plzeň221
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most221
53.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň216
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň216
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň216
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň216
57.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most213
Sejková Patricie2001 SK Podolí213
59.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec210
60.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec209
61.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary204
62.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň203
63.Sejková Hana1999 SK Podolí201
64.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem200
65.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně199
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně199
67.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec195
68.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice194
69.Psotová Barbora1999 Super Stars Most192
70.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň186
71.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci179
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice179
73.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov174
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec174
75.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci170
76.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha167
Dufková Monika1999 BaC Kladno167
Hašková Jana1999 BaC Kladno167
79.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
80.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most152
81.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice151
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň151
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha151
84.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže150
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš150
86.Dítětová Eliška2000 SK Děčín144
Homolková Klára2001 Sokol Jílové144
88.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí142
89.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc133
90.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec131
91.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
93.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha120
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha120
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice120
96.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc113
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice113
Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA113
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové113
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice113
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha113
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové113
103.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha112
104.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec110
105.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín108
Procházková Michala1999 BaC Kladno108
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
108.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou102
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci102
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou102
111.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha94
112.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec90
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín90
114.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec88
115.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice80
116.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
117.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice72
Černá Tereza2002 TJ Dobřany72
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice72
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice72
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov72
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice72
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice72
Schořová Adéla2003 BaC Kladno72
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice72
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha72
129.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice68
130.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
132.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
133.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA59
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně59
Kulhánková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové59
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA59
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha59
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně59
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín59
140.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín54
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice54
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň54
Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav54
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže54
Karićová Sabina1999 Lokomotiva Břeclav54
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže54
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín54
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš54
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov54
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové54
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice54
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov54
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov54
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc54
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA54
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice54
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš54
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň54
169.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov52
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov52
171.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec40
172.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec38
173.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně36
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
177.Musilová Michaela2000 SK Podolí34
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí34
179.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec26
1.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2032
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1856
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1784
4.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1781
5.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1574
6.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1366
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
8.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
9.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.898
10.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno880
11.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most691
12.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc675
13.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most670
14.Paurová Lucie1999 Super Stars Most658
15.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun622
16.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov589
17.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice534
18.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín528
19.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň482
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice385
21.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice381
22.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice375
23.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice351
24.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice344
25.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek325
26.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
27.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice277
28.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most269
29.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha265
30.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov231
31.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc230
32.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně229
33.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice224
34.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
35.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice220
36.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most217
37.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice213
38.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most204
39.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň203
Janošová Petra2000 Sokol Jílové203
Srbová Adéla2000 BaC Kladno203
42.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška202
43.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec190
44.Sejková Patricie2001 SK Podolí186
45.Kučerová Petra1999 USK Plzeň185
Schořová Sonja2000 BaC Kladno185
47.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň180
48.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha169
49.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem168
50.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec167
51.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most164
52.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň162
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň162
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec162
55.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most150
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň150
57.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice149
58.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň148
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň148
60.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice138
Sejková Hana1999 SK Podolí138
62.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec136
63.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice133
64.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže131
65.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci126
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec126
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary126
68.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most118
70.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec114
71.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice113
Hašková Jana1999 BaC Kladno113
73.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha112
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha112
75.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň108
Homolková Klára2001 Sokol Jílové108
77.Psotová Barbora1999 Super Stars Most104
78.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí98
79.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha95
Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice95
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň95
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové95
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc95
84.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha94
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc94
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice94
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně94
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice94
89.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most90
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov90
91.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec78
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci78
93.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice76
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové76
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha76
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha76
97.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec72
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice72
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín72
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou72
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov72
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov72
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou72
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou72
108.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci70
109.Dítětová Eliška2000 SK Děčín66
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci66
111.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně59
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně59
113.Černá Tereza2002 TJ Dobřany54
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Helešicová Klára1999 Lokomotiva Břeclav54
Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA54
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně54
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže54
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice54
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín54
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice54
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice54
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc54
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice54
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka54
131.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice50
132.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov40
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice40
Dufková Monika1999 BaC Kladno40
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov40
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec40
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA40
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha40
Schořová Adéla2003 BaC Kladno40
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín40
141.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice36
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín36
Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA36
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov36
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice36
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže36
Jeřábková Petra2001 SK Podolí36
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže36
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš36
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš36
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov36
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov36
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice36
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš36
164.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice32
165.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci28
166.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec26
Musilová Michaela2000 SK Podolí26
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec26
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí26
170.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně18
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov18
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
174.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín14
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most14
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - Brno ŽideniceC12.01.2013
23. GPC U15 - PardubiceC26.01.2013
33. GPD U15 - TepliceD26.01.2013
43. GPD U15 - LiberecD26.01.2013
53. GPC U15 - PlzeňC02.02.2013
63. GPC U15 - LiberecC02.02.2013
73. GPC U15 - BřeclavC02.02.2013
83. GPC U15 - KladnoC09.02.2013
93. GPC U15 - PrahaC09.02.2013
1015. WITTE CUP - NejdekC16.02.2013
11GPD U15 - Brno JehniceD17.02.2013
123. GPC U15 - OlomoucC23.02.2013
133. GPC U15 - Český KrumlovC23.02.2013
14GORAM CUP - TepliceC23.02.2013
153. GPA U15 - Pardubice-PolabinyA03.03.2013
16Oblatní přebor U15 - PodivínSKP10.03.2013
17Přebor Klimkovic U15 - KlimkoviceC16.03.2013
18Oblatní přebor U15 - PlzeňSKP23.03.2013
19Krajský přebor - TepliceD23.03.2013
20Oblatní přebor U15 - Hradec KrálovéSKP24.03.2013
21Krajský přebor - Liberec - ZŠ JabloňováD24.03.2013
22Oblatní přebor U15 - Český TěšínSKP30.03.2013
23Oblatní přebor U15 - České BudějoviceSKP06.04.2013
24Oblatní přebor U15 - KladnoSKP06.04.2013
25Oblatní přebor U15 - PrahaSKP06.04.2013
26Oblatní přebor U15 - MostSKP13.04.2013
27MČR U15 - PlzeňMČR28.04.2013
28Purkmistr Dobřany - DobřanyC04.05.2013
29GPC U15 - otevřený - Pohár Vlaštovky - PlzeňC18.05.2013
301. GPD U15 - MostD07.09.2013
311. GPD U15 - Liberec - VesecD07.09.2013
32GPD U15 - Podolí u BrnaD08.09.2013
331. GPC U15 - PlzeňC14.09.2013
341. GPC U15 - Orlová - LutyněC14.09.2013
351. GPC U15 - OsíkC15.09.2013
361. GPC U15 - České BudějoviceC21.09.2013
371. GPC U15 - IvančiceC21.09.2013
381.GPC U15 - PrahaC21.09.2013
39GPC U15 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
401. GPC U15 - KladnoC22.09.2013
411. GPC U15 - TepliceC28.09.2013
421. GPA U15 - Benátky nad JizerouA06.10.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading