logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 15.10.2013

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
25.01.2013 - 15.10.2013
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1766
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1748
3.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1379
4.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1236
5.Morávek Michal2002 BaC Kladno1126
6.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové893
7.Palán Václav2001 SK Prosek Praha862
8.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
9.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov828
10.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín826
11.Cach Jakub2001 Super Stars Most738
12.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín606
13.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek555
14.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně484
15.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice482
16.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň473
17.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka444
18.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci409
19.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín391
20.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.390
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice372
22.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha371
23.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov343
24.Herzán David2002 Slavoj Podivín331
25.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice324
26.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň308
27.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice304
28.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška294
29.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.293
30.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně275
31.Cach David2002 Super Stars Most256
32.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
33.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc240
34.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov237
35.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.232
36.Prek Šimon2002 Badminton School Brno225
37.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci218
38.Gunther Michal2001 SK Podolí217
39.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín214
40.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec209
41.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice204
42.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most190
43.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice188
44.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška184
45.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.183
46.Soukup Václav2001 BKV Plzeň179
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice179
48.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec178
49.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov168
50.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice160
51.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha155
52.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most154
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.154
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec154
55.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice152
56.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA148
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové148
58.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha146
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice146
60.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov142
61.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík140
62.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany138
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci138
64.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice136
65.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno135
66.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha134
67.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice132
68.Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany130
69.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
Janošov Radek2003 Sokol Jílové128
71.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek126
Hoda Filip2002 SK Podolí126
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec126
74.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov125
75.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc124
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň124
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice124
78.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem122
Vaňata Michal2002 Super Stars Most122
80.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha120
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice120
83.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice119
84.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín116
86.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice112
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice112
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha112
89.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem109
90.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun108
91.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov105
92.Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha104
93.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno102
94.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec95
95.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary94
96.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň90
97.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice88
98.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice86
99.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec85
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most85
101.Altera Jan2004 BaC Kladno84
Psota Ondřej2003 Super Stars Most84
103.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové82
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary82
105.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno81
106.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha80
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha80
108.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
112.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně76
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže76
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice76
115.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov75
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín75
117.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže74
118.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice73
119.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice72
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice72
121.Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 70
122.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha68
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek68
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice68
125.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most65
126.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava63
127.Kadlec Jan2002 TJ Astra ZMZ Praha62
Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín62
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín62
130.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha61
131.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže60
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha60
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
134.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
135.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov56
137.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec55
138.Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš54
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka54
141.Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary50
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
143.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha49
144.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže48
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha48
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha48
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha48
148.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice46
149.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany44
Strouhal Jakub2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci44
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov44
152.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš43
153.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav42
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík42
Rigl Tomáš2001 SK Podolí42
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha42
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most42
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
160.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem41
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava41
162.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most40
164.Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm39
165.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZMZ Praha36
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice36
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou36
Šíra Ondřej2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany36
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná36
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
174.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov33
175.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem31
176.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZMZ Praha30
Dolanský Lukáš2002 SKB Český Krumlov30
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav30
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun30
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice30
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice30
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav30
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka30
185.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice28
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže28
188.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha26
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
190.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava25
Ptáček Oldřich2001 TJ Astra ZMZ Praha25
Winkler Jáchym2002 TJ Astra ZMZ Praha25
193.Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha24
Czapek Jan2001 BKV Plzeň24
Kotrč Michal2002 TJ Montas Hradec Králové24
Kraus Šimon2001 TJ Sokol Doubravka24
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha24
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka24
199.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm23
200.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov22
Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava22
203.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín21
204.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem20
Jánský Václav2003 TJ Dobřany20
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava20
207.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice19
208.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice18
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná18
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov18
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice18
Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov18
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná18
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná18
216.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec14
217.Balín Martin2003 TJ Astra ZMZ Praha13
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZMZ Praha13
Burian Jan2004 Slavoj Podivín13
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice13
221.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun12
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka12
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou12
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany12
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZMZ Praha12
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou12
227.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha11
228.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Kozák Ondřej2004 SKB Český Krumlov10
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most10
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice10
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem10
233.Machart Matěj2001 TJ Astra ZMZ Praha7
Urban Pavel2002 TJ Astra ZMZ Praha7
235.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka6
Zrza Vilém2004 SK Podolí6
237.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka5
Hrubec Pavel2005 BaC Kladno5
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno5
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice5
241.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice4
242.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha3
243.Griger Samuel2003 SK Podolí2
Koubek Viktor2004 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
Port Jan2003 TJ Proboštov2
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc2
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2
249.Benek Štěpán2002 TJ Slavoj Český Těšín1
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 1
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky1
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha1
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín1
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou1
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice1
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 1
1.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1829
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1781
3.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1766
4.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové1618
5.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1595
6.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1538
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha1500
8.Cach Jakub2001 Super Stars Most1366
9.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1286
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1286
11.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1109
12.Herzán David2002 Slavoj Podivín1070
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1061
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno1046
15.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín1036
16.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
18.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov856
19.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín812
20.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
21.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín764
22.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov725
23.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín710
24.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň682
25.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec609
26.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek580
27.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka568
28.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice551
29.Gunther Michal2001 SK Podolí505
30.Cach David2002 Super Stars Most503
31.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno494
32.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice483
33.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice428
34.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška330
35.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška323
36.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov301
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice301
38.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.289
39.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice280
40.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most271
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov271
42.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc270
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice270
44.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha269
45.Soukup Václav2001 BKV Plzeň265
46.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.253
47.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice251
48.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most248
49.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov247
50.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně233
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně233
52.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň228
53.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík227
54.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno221
55.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec217
56.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice215
57.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA214
58.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice205
59.Prek Šimon2002 Badminton School Brno203
60.Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové202
61.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most201
62.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice198
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci198
64.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc197
65.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov196
66.Altera Jan2004 BaC Kladno186
67.Hoda Filip2002 SK Podolí172
68.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha167
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany167
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň167
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.167
72.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice166
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec166
74.Janošov Radek2003 Sokol Jílové162
Vaňata Michal2002 Super Stars Most162
76.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice159
77.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun156
78.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice155
79.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary151
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary151
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov151
82.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín149
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně149
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice149
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín149
86.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha148
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem148
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci148
89.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek144
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň144
91.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec138
92.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany134
93.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice131
94.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek130
95.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže126
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže126
Psota Ondřej2003 Super Stars Most126
99.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín125
100.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice114
101.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany113
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
103.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov112
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha112
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice112
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov112
109.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice108
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou108
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
112.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže106
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem106
114.Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové102
115.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice101
116.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
117.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice97
118.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha95
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha95
120.Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 94
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové94
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm94
123.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec92
124.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha90
Czapek Jan2001 BKV Plzeň90
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most90
128.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice89
129.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice88
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov88
131.Strouhal Jakub2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci82
132.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže80
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec80
134.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
135.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
136.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most76
137.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava72
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš72
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš72
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava72
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka72
145.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec64
146.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha59
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm59
Jánský Václav2003 TJ Dobřany59
150.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Dolanský Lukáš2002 SKB Český Krumlov54
Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZMZ Praha54
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín54
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav54
Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav54
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun54
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice54
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice54
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice54
Kotrč Michal2002 TJ Montas Hradec Králové54
Kraus Šimon2001 TJ Sokol Doubravka54
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav54
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava54
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná54
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany54
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava54
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka54
181.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice52
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže52
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
185.Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice46
186.Balín Martin2003 TJ Astra ZMZ Praha40
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZMZ Praha40
Burian Jan2004 Slavoj Podivín40
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno40
190.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec38
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov38
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice38
Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov38
194.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice36
Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha36
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun36
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná36
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hrubec Pavel2005 BaC Kladno36
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZMZ Praha36
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice36
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary36
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš36
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha36
Ptáček Oldřich2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha36
Rigl Tomáš2001 SK Podolí36
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha36
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany36
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha36
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná36
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZMZ Praha36
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
217.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jelínek David2002 SKB Český Krumlov26
Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kozák Ondřej2004 SKB Český Krumlov26
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice26
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most26
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Port Jan2003 TJ Proboštov26
226.Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou18
227.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
229.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc12
231.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka10
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice10
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka10
234.Griger Samuel2003 SK Podolí4
Zrza Vilém2004 SK Podolí4
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1906
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1774
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1041
4.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka931
5.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
6.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín896
7.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.869
8.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín842
9.Cach Jakub2001 Super Stars Most821
10.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.804
11.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek581
12.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov563
13.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany560
14.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha551
15.Gunther Michal2001 SK Podolí513
16.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice483
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno446
18.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice429
19.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
20.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně360
21.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka331
22.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
23.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice294
24.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice291
25.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň289
26.Herzán David2002 Slavoj Podivín264
27.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice249
28.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most222
29.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice219
30.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci217
31.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice214
32.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška210
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov210
34.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc203
35.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov198
36.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci187
37.Cach David2002 Super Stars Most180
38.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec176
39.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové168
40.Soukup Václav2001 BKV Plzeň166
41.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most164
42.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec158
Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice158
44.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně149
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška149
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno149
47.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA148
48.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci139
49.Hoda Filip2002 SK Podolí131
50.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice130
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice130
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha130
53.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice128
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec128
Vaňata Michal2002 Super Stars Most128
56.Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most114
57.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov113
58.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín112
62.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou108
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec108
65.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň102
Psota Ondřej2003 Super Stars Most102
67.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno98
68.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice96
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže96
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice96
71.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín95
72.Janošov Radek2003 Sokol Jílové94
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary94
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov94
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha94
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín94
77.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany92
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice92
79.Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany90
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
81.Strouhal Jakub2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci86
82.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže82
83.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
84.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov78
85.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín76
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary76
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec76
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín76
90.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc74
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně74
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice74
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín74
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec74
95.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha72
Czapek Jan2001 BKV Plzeň72
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha72
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň72
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové72
100.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec68
101.Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha58
102.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice56
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice56
105.Altera Jan2004 BaC Kladno54
Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany54
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Douša Filip2001 TJ Sokol Nový Knín54
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice54
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Prek Šimon2002 Badminton School Brno54
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Voldřich Martin2001 USK Plzeň54
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka54
118.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
120.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most50
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže50
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice50
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov50
124.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov46
125.Burian Jan2004 Slavoj Podivín40
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov40
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most40
130.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice38
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice38
133.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava36
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun36
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov36
Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 36
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZMZ Praha36
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav36
Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav36
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice36
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun36
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň36
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava36
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha36
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov36
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany36
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové36
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka36
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZMZ Praha36
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava36
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava36
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka36
161.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno26
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže26
Novotný Aleš2002 SKB Český Krumlov26
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
169.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
170.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice18
Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha18
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín18
Hojka Václav2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZMZ Praha18
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík18
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou18
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha18
Šíra Ondřej2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany18
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha18
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA18
185.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice14
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice14
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most14
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže14
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci14
192.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
193.Zrza Vilém2004 SK Podolí8
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2757
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2597
3.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1348
4.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1138
5.Homolková Klára2001 Sokol Jílové1094
6.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov1000
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně863
8.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně814
9.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.749
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha726
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
12.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most604
13.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most588
14.Sejková Patricie2001 SK Podolí568
15.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha549
16.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha531
17.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice519
18.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most513
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň513
20.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň510
21.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice469
22.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka402
23.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha373
24.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec347
25.Černá Tereza2002 TJ Dobřany319
26.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
27.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň269
28.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí268
29.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha263
30.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov258
31.Schořová Adéla2003 BaC Kladno253
32.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže251
33.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice240
34.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
35.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice224
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň221
37.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov218
38.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov210
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice210
40.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
41.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice196
42.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.190
43.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec186
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most186
45.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci182
46.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.180
47.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice179
48.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov170
49.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most166
50.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha162
51.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most156
52.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice152
53.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín149
54.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín148
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice148
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice148
57.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň144
58.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně142
59.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov120
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
61.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice117
62.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov114
63.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně112
64.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha110
66.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice106
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci106
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice106
69.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín105
70.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most102
71.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek101
72.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně98
73.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm97
74.Pálková Tereza2002 Super Stars Most96
75.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha95
76.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín94
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha94
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci94
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně94
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary94
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín94
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec94
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha94
84.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov93
85.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha92
86.Kvasničková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové90
87.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice87
88.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice86
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
90.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov85
91.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most84
Suchánková Martina2003 BaC Kladno84
93.Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice82
94.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice80
95.Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov79
96.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče78
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany78
100.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice76
101.Jeřábková Petra2001 SK Podolí74
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem74
103.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň72
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
105.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín71
106.Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci68
107.Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany66
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany66
109.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec60
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha60
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci60
Zachová Adéla2001 Start Jihlava60
113.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem59
Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
115.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice58
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín58
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň58
118.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín56
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně56
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín56
121.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany54
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha54
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka54
124.Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha50
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
126.Svetková Natálie2001 Super Stars Most48
Vargová Jana2001 Super Stars Most48
128.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav42
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha42
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně42
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
133.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm41
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem41
135.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín40
Guntherová Pavla2003 SK Podolí40
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Vojkůvková Nela2003 TJ Astra ZMZ Praha40
139.Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín38
140.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha37
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha37
142.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice36
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice36
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice36
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun36
Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice36
151.Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná30
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav30
Kolínová Klára2001 BC RSC Brno30
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA30
Švábová Zuzana2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
157.Svobodová Eliška2001 SK Podolí26
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
159.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava25
160.Landová Veronika2001 Hamr Praha 24
Pávová Natálie2001 SK Prosek Praha24
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 24
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín24
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZMZ Praha24
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou24
166.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava18
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha18
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava18
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun18
172.Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže14
173.Beránková Daniela2002 TJ Astra ZMZ Praha13
174.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA12
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA12
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou12
Večeřová Alena2002 BC RSC Brno12
178.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most11
179.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most10
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže10
181.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZMZ Praha6
182.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.5
183.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže4
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany4
185.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZMZ Praha3
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice3
187.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha2
188.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZMZ Praha1
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 1
Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Pokorná Kateřina2004 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou1
Uřídilová Lucie2002 TJ Chemička Ústí nad Labem1
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2997
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2712
3.Homolková Klára2001 Sokol Jílové2036
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha1740
5.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov1526
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1349
8.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1286
9.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1171
10.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha1141
11.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov1114
12.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha1100
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka1100
14.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most1046
15.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže931
16.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice892
17.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice880
18.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.862
19.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most860
20.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice856
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně856
22.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice789
23.Sejková Patricie2001 SK Podolí759
24.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
25.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most743
26.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně640
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň599
28.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha561
29.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec559
30.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí531
31.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň509
32.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most504
33.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov503
34.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most500
35.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov430
36.Černá Tereza2002 TJ Dobřany385
37.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha342
38.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice335
39.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice301
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice301
41.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice271
42.Schořová Adéla2003 BaC Kladno270
43.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín265
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.265
45.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice237
46.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec235
47.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice233
48.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice219
49.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most214
50.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín199
51.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice198
52.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň197
53.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov193
54.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň192
55.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha185
56.Pálková Tereza2002 Super Stars Most180
57.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov179
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice179
59.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most174
60.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci169
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci169
62.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm167
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice167
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice167
65.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň162
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha162
67.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek151
68.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci149
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně148
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně148
71.Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci139
72.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem134
73.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín131
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha131
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha131
76.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně130
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně130
78.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most126
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice126
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
81.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín125
82.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem122
83.Kvasničková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové114
84.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha113
Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha113
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín113
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary113
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín113
89.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov111
90.Jeřábková Petra2001 SK Podolí110
91.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec109
92.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany108
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany108
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň108
95.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice98
96.Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín95
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín95
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov95
99.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice94
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín94
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm94
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha94
103.Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci92
104.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín90
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
106.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov82
107.Svetková Natálie2001 Super Stars Most80
Vargová Jana2001 Super Stars Most80
109.Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice79
110.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
111.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm76
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany76
113.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně72
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov72
117.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec63
118.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče60
119.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín59
Guntherová Pavla2003 SK Podolí59
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary59
122.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav54
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná54
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava54
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče54
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice54
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava54
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun54
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň54
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany54
Suchánková Martina2003 BaC Kladno54
Švábová Zuzana2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka54
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun54
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha54
Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice54
142.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem50
143.Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci49
144.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Svobodová Eliška2001 SK Podolí38
Večeřová Alena2002 BC RSC Brno38
147.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice36
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava36
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha36
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA36
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha36
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA36
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně36
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha36
Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha36
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
Zachová Adéla2001 Start Jihlava36
163.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most26
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže26
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže26
Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže26
167.Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci23
168.Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany14
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2885
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1906
3.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha1556
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1221
5.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha1061
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně969
7.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.952
8.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
9.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most922
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice842
11.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha752
12.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň581
13.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice564
14.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov530
15.Sejková Patricie2001 SK Podolí513
16.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice483
17.Černá Tereza2002 TJ Dobřany452
18.Homolková Klára2001 Sokol Jílové449
19.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most361
20.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně360
21.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
22.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka338
23.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha317
24.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.308
25.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
Schořová Adéla2003 BaC Kladno305
27.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov289
28.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most258
29.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice253
30.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice233
31.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.221
32.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most220
33.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec217
34.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň203
35.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice202
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň202
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov202
38.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most180
39.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec178
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most178
41.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice158
42.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice156
43.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice152
44.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň149
45.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín148
Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci148
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha148
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha148
49.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov146
50.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice140
51.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice132
52.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí131
53.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže130
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice130
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice130
56.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov120
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
58.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice116
59.Kvasničková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové114
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec114
61.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov113
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně113
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci113
64.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek112
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci112
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín112
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín112
68.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň108
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
70.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov104
71.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci100
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice100
74.Pálková Tereza2002 Super Stars Most96
75.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha95
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín95
77.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně94
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín94
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha94
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice94
81.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov92
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm92
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice92
84.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín90
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany90
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most90
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany90
88.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most88
89.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín76
Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha76
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín76
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín76
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary76
94.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín74
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
96.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany72
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany72
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň72
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec72
100.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice68
101.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem62
102.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče60
103.Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
104.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem58
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně58
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha58
107.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha56
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice56
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov56
110.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice54
Jeřábková Petra2001 SK Podolí54
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice54
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha54
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha54
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka54
117.Svetková Natálie2001 Super Stars Most50
118.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
119.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín40
Guntherová Pavla2003 SK Podolí40
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
122.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně38
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice38
125.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav36
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná36
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava36
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav36
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava36
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha36
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče36
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice36
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA36
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice36
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava36
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun36
Slámová Adéla2001 Keramika Chlumčany36
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov36
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň36
Suchánková Martina2003 BaC Kladno36
Trněná Eliška2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Valečková Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka36
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun36
Volrábová Denisa2001 Keramika Chlumčany36
Zachová Adéla2001 Start Jihlava36
149.Vargová Jana2001 Super Stars Most32
150.Schusterová Veronika2001 TJ Sokol Křemže28
151.Kolínová Klára2001 BC RSC Brno26
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Večeřová Alena2002 BC RSC Brno26
154.Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně20
155.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA18
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha18
Poklembová Aneta2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA18
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha18
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha18
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice18
166.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže14
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
ČísloTurnajGPDatum
13. GPC U13 - PardubiceC26.01.2013
23. GPD U13 - České BudějoviceD02.02.2013
33. GPC U13 - KladnoC03.02.2013
43. GPC U13 - IvančiceC09.02.2013
53. GPD U13 - MostD09.02.2013
63. GPD U13 - LiberecD09.02.2013
73. GPC U13 - KopřivniceC10.02.2013
8Mem. Z. Kožešníka - LiberecC16.02.2013
93. GPC U13 - České BudějoviceC17.02.2013
10Radbuza Cup - DobřanyC23.02.2013
113. GPC U13 - PrahaC23.02.2013
123. GPC U13 - MostC09.03.2013
133. GPC U13 - PlzeňC09.03.2013
14Přebor Klimkovic U11 - KlimkoviceE5016.03.2013
15GPD U13 - České BudějoviceD16.03.2013
163. GPA U13 - Brno-JehniceA17.03.2013
17Přebor Klimkovic U13 - KlimkoviceC17.03.2013
18Oblatní přebor U13 - Hradec KrálovéSKP23.03.2013
19Oblatní přebor U13 - Benátky nad JizerouSKP23.03.2013
20Oblatní přebor U13 - Karlovy VarySKP06.04.2013
21Oblatní přebor U13 - LiberecSKP07.04.2013
22Oblatní přebor U13 - Brno-JehniceSKP07.04.2013
23Turnaj mládeže - volný - LanškrounC13.04.2013
24Oblatní přebor U13 - Orlová-LutyněSKP13.04.2013
25Oblastní přebor U13 - PrahaSKP14.04.2013
26Oblatní přebor U13 - Český KrumlovSKP14.04.2013
27Krajský přebor - LiberecD20.04.2013
28Krajský přebor - MostD20.04.2013
29GPC U13 - PodivínC21.04.2013
30GPD U11 - PodivínE5021.04.2013
31MČR U13 - Hradec KrálovéMČR05.05.2013
32VII. Super Stars Cup - MostE5011.05.2013
33GPD U13 - PodolíD12.05.2013
34GPE U11 - PodolíE5012.05.2013
35Turnaj k MDD - IvančiceD01.06.2013
36Turnaj k MDD - IvančiceE5001.06.2013
371. GPC U13 - OsíkC14.09.2013
38GPD U13 - Český KrumlovD14.09.2013
391. GPC U13 - BřeclavC15.09.2013
401. GPD U13 - LiberecD15.09.2013
411. GPD U13 - MostD15.09.2013
421. GPC U13 - Ústí nad LabemC21.09.2013
43GPC U13 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
44GPE50 U11 - Podolí u BrnaE5022.09.2013
451. GPC U13 - Praha - VinořC28.09.2013
461. GPC U13 - DobřanyC28.09.2013
471. GPC U13 - České BudějoviceC28.09.2013
481. GPC U13 - KoprivniceC29.09.2013
491. GPC U13 - KladnoC29.09.2013
50GPC U13 Open - PrahaC05.10.2013
51GPE50 U11 Open - PrahaE5005.10.2013
521. GPA U13 - BřeclavA13.10.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading