logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 21.10.2013

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
10.01.2013 - 21.10.2013
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2870
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2309
3.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2016
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1845
5.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1784
6.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1156
7.Louda Jan1999 USK Plzeň1149
8.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1040
9.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.975
10.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most860
11.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín822
12.Kural Martin1999 USK Plzeň810
13.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha776
14.Pistulka Radek1997 USK Plzeň710
15.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice660
16.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice622
17.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most552
18.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice458
19.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška428
20.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška381
21.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.375
22.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice337
23.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové331
24.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice320
25.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha295
26.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha292
27.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň240
28.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice236
29.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec229
30.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška199
31.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava197
32.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně196
33.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most191
34.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice184
35.Zrza Bronislav1998 SK Podolí181
36.Jeníček Filip1997 Super Stars Most176
37.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice170
38.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha167
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha167
40.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
41.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem164
42.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice160
43.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov155
44.Paseka Daniel1998 SK Podolí154
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem154
47.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice152
48.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most149
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška149
50.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha148
51.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice140
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec140
53.Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice139
54.Dostál Marek1998 SK Podolí137
55.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec136
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha136
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha136
58.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška131
60.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha130
61.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov129
62.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice126
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec126
64.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno125
65.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně122
66.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice118
67.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha116
68.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice114
69.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci110
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem110
71.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín109
72.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice106
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň106
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most106
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava106
76.Hák Kamil1998 Super Stars Most102
77.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice100
78.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně96
79.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha94
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně94
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.94
82.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
84.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
85.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 80
87.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín78
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň78
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík78
90.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec76
91.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov74
92.Mutl Filip1998 Hamr Praha 73
93.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou72
94.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně70
95.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
Pospíšil Adam2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
97.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most62
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
99.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno60
Linda Martin2000 TJ Dobřany60
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš60
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov60
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice60
104.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín59
105.Macák Jan1999 Hamr Praha 56
106.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice54
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín54
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Morávek Michal2002 BaC Kladno54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice54
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
115.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice53
116.Pech Josef1998 TJ Dobřany48
Peka Vladimír1998 Badminton VK Aš48
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín48
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice48
120.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha43
121.Gunther Michal2001 SK Podolí40
Slavík Martin1998 Hamr Praha 40
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
124.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec38
125.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice36
Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové36
Bár Martin1998 BC 66 Ivančice36
Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně36
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice36
Paulík Jan2000 SK Podolí36
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové36
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové36
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice36
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice36
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín36
140.Hájek David2000 Super Stars Most34
141.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec26
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha26
Lukšík Lukáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
146.Špaňhel Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha25
147.Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem24
148.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice18
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice18
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most18
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec18
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice18
153.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most14
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice14
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice14
156.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha13
157.Drahorád Jakub1997 SK Prosek Praha12
1.Louda Jan1999 USK Plzeň3077
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2214
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha2214
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2117
5.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most2031
6.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2000
7.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1952
8.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1796
9.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1589
10.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1334
11.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1244
12.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1186
13.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1115
14.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška1046
15.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1028
16.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice898
17.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška860
18.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha821
19.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.781
20.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice771
21.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov765
22.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha753
23.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice748
24.Kural Martin1999 USK Plzeň745
25.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha705
26.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové699
27.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most682
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec682
29.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov640
30.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice637
31.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec621
32.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno430
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň430
34.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.259
35.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice253
36.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška252
37.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha251
38.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice233
39.Zrza Bronislav1998 SK Podolí222
40.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec217
41.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice214
42.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška211
43.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín209
44.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha205
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most205
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most205
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha205
48.Dostál Marek1998 SK Podolí201
49.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška199
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice199
51.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem197
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov197
53.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem188
55.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha187
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně187
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně187
58.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice185
59.Jeníček Filip1997 Super Stars Most180
60.Hák Kamil1998 Super Stars Most179
61.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice174
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec174
65.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
66.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň151
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice151
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava151
69.Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně149
70.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha148
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha148
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha148
73.Paseka Daniel1998 SK Podolí147
74.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec145
75.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most141
76.Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
77.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci134
78.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov131
79.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice130
Mutl Filip1998 Hamr Praha 130
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 130
82.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci128
83.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice126
84.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice125
85.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně120
Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín120
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně120
Linda Martin2000 TJ Dobřany120
Pech Josef1998 TJ Dobřany120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
91.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
92.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava112
93.Paulík Jan2000 SK Podolí110
94.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
95.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci96
96.Macák Jan1999 Hamr Praha 95
97.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha94
98.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice92
99.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín90
100.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most80
Hájek David2000 Super Stars Most80
102.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice79
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín79
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek79
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně79
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou79
107.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík78
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
109.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
Pospíšil Adam2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
111.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice72
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín72
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno72
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň72
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš72
Morávek Michal2002 BaC Kladno72
Peka Vladimír1998 Badminton VK Aš72
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín72
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
121.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík66
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
123.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha59
Slavík Martin1998 Hamr Praha 59
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice59
126.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice54
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most54
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice54
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice54
138.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec46
Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec46
Gunther Michal2001 SK Podolí46
141.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha40
142.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most38
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice38
Lukšík Lukáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
146.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové36
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové36
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice36
152.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec26
155.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice23
1.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most2196
2.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1952
3.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1796
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1781
5.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1736
6.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1396
7.Louda Jan1999 USK Plzeň1341
8.Pistulka Radek1997 USK Plzeň860
9.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín815
10.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice782
11.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha773
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže675
13.Ludík Martin1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice630
14.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.621
15.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové613
16.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice606
17.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha567
18.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice541
19.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov465
20.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška416
21.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška303
22.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha302
23.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.296
24.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec283
25.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice281
26.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice277
27.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most266
28.Kural Martin1999 USK Plzeň252
29.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice204
31.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice197
32.Jeníček Filip1997 Super Stars Most194
33.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice193
34.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice189
35.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha185
36.Zrza Bronislav1998 SK Podolí175
37.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec168
38.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most167
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha167
40.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně166
41.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha149
42.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Hák Kamil1998 Super Stars Most140
Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec140
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec140
46.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice131
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice131
48.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most130
Paseka Daniel1998 SK Podolí130
50.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice126
51.Dostál Marek1998 SK Podolí124
52.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice113
Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška113
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška113
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín113
56.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice112
58.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec108
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín108
60.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem100
61.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov95
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice95
Špaňhel Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha95
64.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice90
65.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci84
66.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most82
67.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně76
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov76
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most76
71.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň72
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Hartman Kryštof1999 BaC Kladno72
Linda Martin2000 TJ Dobřany72
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci72
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha72
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice72
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava72
79.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice62
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
81.Gunther Michal2001 SK Podolí59
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška59
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice59
85.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice54
Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně54
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno54
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín54
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň54
Morávek Michal2002 BaC Kladno54
Mutl Filip1998 Hamr Praha 54
Pech Josef1998 TJ Dobřany54
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň54
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice54
104.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
105.Hájek David2000 Super Stars Most50
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
107.Kubalík Jan1998 BK TJ Baník Most46
108.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice44
109.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice40
Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha40
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně40
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha40
Slavík Martin1998 Hamr Praha 40
114.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec38
Pospíšil Adam2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec38
117.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice36
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha36
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice36
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha36
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
127.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
129.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most18
130.Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem14
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2285
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2104
3.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2069
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2064
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1814
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1672
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
8.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1463
9.Panochová Jana1997 Super Stars Most1301
10.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1214
11.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1092
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha875
13.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka868
14.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice830
15.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice745
16.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín652
17.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary561
18.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov533
19.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha489
20.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most462
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice459
22.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov439
23.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno434
24.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
25.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno401
26.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno400
27.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice379
28.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most340
29.Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary278
30.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany272
31.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí267
32.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most262
33.Homolková Helena1997 Sokol Jílové230
34.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov217
35.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec216
36.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška205
37.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov198
38.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most197
39.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice196
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice196
41.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha187
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška187
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice187
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha187
45.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška179
46.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec172
47.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec162
48.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice159
49.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most158
50.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most156
51.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha152
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice152
53.Psotová Barbora1999 Super Stars Most150
54.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně148
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most148
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc148
57.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí146
58.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.145
59.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice144
60.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha131
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha131
62.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice129
63.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín126
64.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové113
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha113
66.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín108
67.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha105
68.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov101
69.Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA100
70.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci94
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná94
72.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice90
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice90
74.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most82
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
76.Paurová Lucie1999 Super Stars Most80
77.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka79
78.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice78
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
80.Černá Denisa1997 Super Stars Most76
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně76
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové76
83.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice75
84.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem74
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice74
86.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary72
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec72
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
89.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha69
90.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci68
Žďánská Šárka1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci68
92.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice66
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary66
94.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc62
95.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice60
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže60
97.Sejková Hana1999 SK Podolí59
Sejková Patricie2001 SK Podolí59
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun59
100.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice58
101.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem56
102.Dufková Monika1999 BaC Kladno54
Hašková Jana1999 BaC Kladno54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň54
Janošová Petra2000 Sokol Jílové54
Kučerová Petra1999 USK Plzeň54
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň54
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň54
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice54
Srbová Adéla2000 BaC Kladno54
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice54
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice54
114.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice48
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov48
116.Častová Andrea1997 TJ Proboštov44
117.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec42
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha42
119.Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové40
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov40
121.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Benišová Anna2000 BK Kopřivnice36
Bláhová Anna1998 TJ Chropyně36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň36
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice36
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň36
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí36
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava36
Schořová Sonja2000 BaC Kladno36
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň36
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava36
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná36
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně36
137.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec34
138.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice30
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha30
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice30
141.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc26
143.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín18
144.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov10
1.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha3174
2.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2757
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2276
4.Panochová Jana1997 Super Stars Most2229
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2200
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2200
7.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2102
8.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1814
9.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1549
10.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1301
11.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1286
12.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1190
13.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1171
14.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov1079
15.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1069
16.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1061
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1061
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1061
19.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1046
20.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno1040
21.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany1029
22.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
23.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno886
24.Homolková Helena1997 Sokol Jílové760
25.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno646
26.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most634
27.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun621
28.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha592
29.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín580
30.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most552
31.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov540
32.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice533
33.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov461
34.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice430
36.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška330
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška330
38.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha306
39.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí303
40.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice302
41.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice299
42.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice254
43.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha252
44.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most251
45.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov245
46.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most235
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most235
48.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha223
Psotová Barbora1999 Super Stars Most223
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí223
51.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most211
52.Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice210
53.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec208
54.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín204
55.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice203
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.203
57.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov199
58.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice198
59.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
60.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec174
61.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most170
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice170
63.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně167
64.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec165
65.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice158
66.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc154
67.Černá Denisa1997 Super Stars Most151
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové151
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha151
70.Janošová Petra2000 Sokol Jílové150
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary150
72.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň133
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha133
74.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka132
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka132
76.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice131
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA131
78.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice126
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice126
81.Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové125
82.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň120
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže120
Schořová Sonja2000 BaC Kladno120
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice120
87.Sejková Patricie2001 SK Podolí117
88.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha113
89.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most100
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem100
91.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.83
92.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice80
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice80
94.Sejková Hana1999 SK Podolí79
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek79
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná79
97.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice78
Srbová Adéla2000 BaC Kladno78
99.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice72
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň72
Homolková Klára2001 Sokol Jílové72
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha72
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice72
Kučerová Petra1999 USK Plzeň72
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň72
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň72
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí72
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha72
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice72
111.Dufková Monika1999 BaC Kladno66
Hašková Jana1999 BaC Kladno66
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové66
Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
115.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci61
Žďánská Šárka1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci61
117.Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové59
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška59
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha59
120.Baginská Markéta1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Benišová Anna2000 BK Kopřivnice54
Bláhová Anna1998 TJ Chropyně54
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně54
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava54
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc54
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň54
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava54
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná54
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně54
132.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec46
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc46
Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci46
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec46
139.Častová Andrea1997 TJ Proboštov38
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov38
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
142.Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Trojáčková Adéla1997 TJ Slavoj Český Těšín36
144.Švehlová Alžběta1999 SK Podolí34
145.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec25
1.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2196
2.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1704
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1672
4.Panochová Jana1997 Super Stars Most1595
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1396
6.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1334
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1276
8.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1192
9.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov1070
10.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1061
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1016
12.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha965
13.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice935
14.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice853
15.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice792
16.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice705
17.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany675
18.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín576
19.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice488
20.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno482
21.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha456
22.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice413
23.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno346
24.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí331
25.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice320
26.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno309
27.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha302
28.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška299
29.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.285
30.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka252
31.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most238
32.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov235
33.Homolková Helena1997 Sokol Jílové230
34.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška223
35.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec205
36.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most204
37.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most200
38.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín192
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice192
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most192
41.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec190
42.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov185
43.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí170
44.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška167
45.Paurová Lucie1999 Super Stars Most158
46.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most157
47.Psotová Barbora1999 Super Stars Most156
48.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
49.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
50.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice151
51.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most150
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most150
53.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha149
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha149
55.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec144
56.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice133
57.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň131
58.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice130
59.Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary126
60.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
61.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice113
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové113
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha113
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice113
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná113
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha113
67.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc108
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín108
69.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci102
70.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov95
71.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně94
Černá Denisa1997 Super Stars Most94
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA94
74.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice92
75.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem86
76.Karochová Petra1997 BK TJ Baník Most82
77.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek79
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka79
79.Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně76
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha76
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha76
Žďánská Šárka1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
83.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci72
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice72
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň72
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
88.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec64
89.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem62
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice62
91.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka59
Sejková Hana1999 SK Podolí59
Sejková Patricie2001 SK Podolí59
94.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice54
Dufková Monika1999 BaC Kladno54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň54
Janošová Petra2000 Sokol Jílové54
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice54
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň54
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí54
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha54
Peschlová Gabriela1997 TJ Sokol Klimkovice54
Schořová Sonja2000 BaC Kladno54
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Srbová Adéla2000 BaC Kladno54
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná54
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice54
109.Častová Andrea1997 TJ Proboštov52
110.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
111.Neumannová Adéla1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
112.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov44
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice44
114.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice40
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov40
116.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec38
117.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice36
Bláhová Anna1998 TJ Chropyně36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha36
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava36
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc36
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice36
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně36
128.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí34
129.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec26
131.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov14
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading