logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 04.11.2013

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
04.03.2013 - 04.11.2013
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3070
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2730
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1710
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1710
5.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1560
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň1440
7.Louda Jan1999 USK Plzeň1340
8.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1320
9.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1080
10.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1070
11.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most860
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže860
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín860
14.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice830
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec830
16.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha760
17.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha712
18.Pistulka Radek1997 USK Plzeň600
19.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice504
20.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno430
21.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové416
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň416
23.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice400
24.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové358
25.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.312
26.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice302
27.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže270
28.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno268
29.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka258
30.Motejl Jakub1995 Super Stars Most236
31.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň228
32.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín224
33.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov210
34.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha200
35.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka194
36.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov186
37.Ondrášek David1996 Super Stars Most184
38.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň174
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice174
40.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem162
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov162
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná162
43.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha156
44.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice146
45.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha144
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška144
47.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice138
48.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně132
49.Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice126
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka126
51.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek120
52.Kural Martin1999 USK Plzeň114
53.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň108
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice108
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec108
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška108
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice108
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice108
61.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha96
Zrza Bronislav1998 SK Podolí96
63.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha90
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha90
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava90
67.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha84
68.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín78
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
71.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.72
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně72
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha72
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
76.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most66
Jeníček Filip1997 Super Stars Most66
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 66
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem66
81.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov60
82.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec54
Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška54
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha54
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice54
94.Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov48
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice48
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň48
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov48
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov48
99.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most46
100.Gunther Michal2001 SK Podolí42
Hák Kamil1998 Super Stars Most42
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Paseka Daniel1998 SK Podolí42
Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
105.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně36
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice36
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové36
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně36
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice36
Plášil Vojtěch1996 Hamr Praha 36
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov36
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice36
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín36
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava36
116.Dostál Marek1998 SK Podolí30
Kamarád Martin1996 TJ Astra ZMZ Praha30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha30
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem30
121.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most24
122.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.18
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice18
1.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3075
2.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň2355
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2270
4.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2040
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2040
6.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1950
7.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1870
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň1760
9.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1740
10.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1632
11.Louda Jan1999 USK Plzeň1580
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1580
13.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1470
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1470
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1470
16.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1425
17.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1340
18.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1311
19.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1230
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1230
21.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1100
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1100
23.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1080
24.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové830
25.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice820
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice820
27.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice785
28.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno640
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha640
30.Motejl Jakub1995 Super Stars Most556
31.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín472
32.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice430
33.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka412
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka412
35.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice352
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha352
37.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.340
38.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
39.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka267
40.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov264
41.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice240
42.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže225
43.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha216
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov216
45.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň195
46.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem194
47.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha192
Kural Martin1999 USK Plzeň192
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška192
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška192
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně192
52.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice180
53.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně174
54.Ondrášek David1996 Super Stars Most172
55.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice162
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná162
57.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové150
60.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha144
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem144
62.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň132
63.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha126
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice126
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha126
Zrza Bronislav1998 SK Podolí126
67.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec120
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov120
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně120
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek120
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov120
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov120
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov120
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice120
75.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.108
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice108
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava108
81.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha102
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno102
83.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most98
84.Hák Kamil1998 Super Stars Most90
Jeníček Filip1997 Super Stars Most90
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice90
87.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška72
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík72
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice72
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov72
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík72
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov72
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most72
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice72
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň72
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov72
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov72
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice72
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín72
101.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň60
102.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně54
Dostál Marek1998 SK Podolí54
Gunther Michal2001 SK Podolí54
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 54
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Paseka Daniel1998 SK Podolí54
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha54
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha54
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice54
Plášil Vojtěch1996 Hamr Praha 54
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava54
119.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
122.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most26
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2672
2.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2280
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1950
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1870
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1710
6.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1560
7.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1340
8.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1230
9.Louda Jan1999 USK Plzeň1040
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň1000
11.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže990
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice860
13.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec800
14.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec760
15.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové700
16.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice660
17.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZMZ Praha640
18.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín560
19.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec504
20.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň500
21.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno450
22.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice422
23.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice406
24.Pistulka Radek1997 USK Plzeň385
25.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.328
26.Motejl Jakub1995 Super Stars Most326
27.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice272
28.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže270
29.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov246
30.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové240
31.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno230
32.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZMZ Praha204
33.Ondrášek David1996 Super Stars Most188
34.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice174
35.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice170
36.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem152
37.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň150
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov150
40.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice144
41.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.140
42.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha126
Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha126
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice126
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha126
46.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka120
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
49.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov108
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín108
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška108
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice108
53.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov90
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice90
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem90
58.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška72
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov72
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 72
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Kolouch Dominik1996 SKB Český Krumlov72
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice72
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka72
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín72
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov72
Zrza Bronislav1998 SK Podolí72
68.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
70.Kural Martin1999 USK Plzeň60
71.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně54
Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec54
Dostál Marek1998 SK Podolí54
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice54
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most54
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kamarád Martin1996 TJ Astra ZMZ Praha54
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Paseka Daniel1998 SK Podolí54
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZMZ Praha54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
89.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hák Kamil1998 Super Stars Most36
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.36
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Jeníček Filip1997 Super Stars Most36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice36
Zogata Marek1996 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2600
2.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2280
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha2040
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1680
5.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1470
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1470
7.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1230
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1190
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1140
10.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1100
11.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
12.Panochová Jana1997 Super Stars Most990
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha830
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec830
16.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary740
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice730
18.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška600
19.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov588
20.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice558
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov558
22.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha552
23.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha520
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně520
25.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka460
26.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín320
27.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno304
28.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí302
29.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most290
30.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice280
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka280
32.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice260
33.Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary230
34.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice224
35.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov210
36.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové198
37.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem182
38.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem174
39.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
40.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice156
41.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň150
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže150
43.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice144
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice144
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín144
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín144
47.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice138
48.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice132
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
50.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most126
51.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno122
52.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň120
55.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha114
Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha114
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška114
59.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 108
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice108
61.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov102
62.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 78
65.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.72
69.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most66
Paurová Lucie1999 Super Stars Most66
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň66
72.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov60
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
74.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most54
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové54
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno54
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most54
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most54
81.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov48
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové48
84.Homolková Helena1997 Sokol Jílové42
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany42
86.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Psotová Barbora1999 Super Stars Most36
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice36
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí36
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná36
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
97.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice22
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha2680
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2680
3.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha2200
4.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2160
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2080
6.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1950
7.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1920
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1920
9.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha1590
10.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1505
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1470
Panochová Jana1997 Super Stars Most1470
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1470
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1470
15.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha1280
16.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1262
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1190
18.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1040
19.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1000
20.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška990
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška990
22.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice860
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov860
24.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice830
25.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka800
26.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně760
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka760
28.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno704
29.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice700
30.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most640
Paurová Lucie1999 Super Stars Most640
32.Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary520
33.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
34.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí412
35.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice400
36.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha300
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín300
38.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno280
39.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice270
40.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem258
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice258
42.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové252
43.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice246
44.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most242
45.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha240
46.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín228
47.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice216
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice216
49.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov207
50.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice195
51.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška192
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška192
53.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín180
54.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem178
55.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
56.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně126
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 126
58.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice120
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice120
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
61.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže114
62.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most108
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice108
64.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň75
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň75
66.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín72
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha72
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín72
Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov72
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov72
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov72
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno72
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha72
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice72
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové72
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně72
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín72
83.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň60
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň60
85.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Homolková Helena1997 Sokol Jílové54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 54
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany54
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most54
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná54
93.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice34
1.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2750
2.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha2520
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha2280
4.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1440
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1340
6.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1270
7.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha1190
8.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha1070
9.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1040
Panochová Jana1997 Super Stars Most1040
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1040
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1000
13.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice920
14.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška840
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha830
16.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov790
17.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice760
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice710
19.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice700
20.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha686
21.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
22.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška550
23.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno450
24.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka440
25.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice424
26.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary385
27.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov352
28.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže342
29.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín302
30.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně280
31.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov272
32.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice266
33.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice258
34.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice240
35.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín216
36.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem206
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí206
38.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice180
39.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška150
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany150
41.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín144
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice144
43.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most134
44.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice126
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové126
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice126
Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha126
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov126
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška126
51.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň120
Polívková Eliška1998 TJ Slovan Karlovy Vary120
54.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem116
55.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně108
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice108
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha108
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice108
59.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha90
60.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice80
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka80
62.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň78
63.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň72
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov72
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 72
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.72
67.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň66
68.Homolková Helena1997 Sokol Jílové60
69.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov54
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov54
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov54
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most54
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZMZ Praha54
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí54
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná54
81.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno48
82.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Psotová Barbora1999 Super Stars Most36
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most36
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice36
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
92.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading