logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 26.11.2013

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
26.11.2012 - 26.11.2013
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3960
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3360
3.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3064
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2640
5.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha2464
6.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2456
7.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2328
8.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2280
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2240
10.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha1976
12.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1664
13.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1376
14.Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha1368
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1326
16.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1304
17.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1293
18.Segeč Jan1978 USK Plzeň1216
19.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
20.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha1052
21.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové1011
22.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
24.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha896
25.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka850
26.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha844
27.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha816
28.Ptáček David1993 BK Kopřivnice808
29.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška790
30.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
31.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové756
32.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno708
33.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice701
34.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci632
35.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci617
36.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice601
37.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most556
38.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka542
39.Louda Jiří1995 USK Plzeň539
40.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov538
41.Repiar Samuel1994 Super Stars Most532
42.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha526
43.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
44.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha519
45.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha496
46.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov468
47.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek462
48.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem445
49.Bláha Václav1980 Hamr Praha 440
50.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha436
51.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice420
52.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové410
53.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové388
Schmied Martin1982 TJ Chropyně388
55.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice360
56.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice355
57.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno348
58.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov336
59.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice329
60.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík318
61.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice311
62.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice307
63.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice286
64.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice285
65.Port Jan1972 TJ Proboštov276
66.Rombald Martin1987 Hamr Praha 270
Vodička Václav1992 Hamr Praha 270
68.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci269
69.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec266
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov266
71.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most265
72.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice264
73.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň260
Slabý Otto1984 USK Plzeň260
75.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 257
77.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha256
78.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice251
79.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha250
80.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec248
81.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.244
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 244
83.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně240
84.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice238
85.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci232
86.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka231
87.Horák Filip1990 BC RSC Brno222
88.Konupka Jiří1965 BaC Kladno221
89.Sklář David1993 Hamr Praha 218
90.Král Martin1994 BK TJ Baník Most216
91.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno215
92.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava214
93.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice213
94.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most212
95.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže209
96.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem208
98.Klíma Petr1980 Hamr Praha 204
99.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha203
100.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec201
101.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka200
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice200
103.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek198
105.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně196
106.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno189
107.Dupák Jan1993 SK BC Premiera188
108.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
109.Motejl Jakub1995 Super Stars Most184
110.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava176
111.Fridrich Václav1977 BaC Kladno174
112.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov172
113.Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava171
114.Jareš Michael1993 Super Stars Most170
Raschka David1978 BC 66 Ivančice170
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové170
117.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun164
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín164
Látal Petr1975 TJ Proboštov164
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 164
121.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice162
Pistulka Radek1997 USK Plzeň162
Poláček Michal1974 Hamr Praha 162
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň162
125.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera159
126.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha156
127.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 154
128.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice153
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci153
130.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice151
131.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter150
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice150
133.Týc Filip1971 BaC Kladno149
134.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice148
135.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 146
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice146
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka146
138.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha142
139.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice141
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška141
141.Filz Jan1975 SK Prosek Praha134
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec134
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň134
144.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové130
145.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr128
146.Helar Ondřej1995 Start Jihlava126
147.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc124
148.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně120
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška120
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov120
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.120
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně120
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí120
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most120
156.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.119
157.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha117
158.Popilka Pavel1977 USK Plzeň113
159.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice112
160.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové111
161.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň110
162.Schick Jindřich1975 SK Podolí109
163.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha108
Ondrášek David1996 Super Stars Most108
Sedláček Kamil1973 SK Podolí108
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň108
167.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže107
168.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka106
Parkos David1974 SKB Český Krumlov106
170.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice105
171.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška102
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň102
173.Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové101
174.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha100
175.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha97
176.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.96
177.Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov95
178.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.92
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov92
180.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
181.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha89
Konečný Jiří1977 SK Jupiter89
183.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec88
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové88
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.88
186.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň84
188.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice82
189.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter80
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha80
193.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně79
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové79
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice79
197.Bém Karel1985 TJ Spoje Praha76
198.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín74
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně74
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň74
201.Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
206.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové70
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín70
208.Poříz Leoš1974 Start Jihlava69
209.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek68
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 68
211.Čapek Jiří1975 Super Stars Most66
212.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice62
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka62
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic62
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha62
216.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice60
217.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové59
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov59
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
222.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov58
223.Helar Jakub1992 Start Jihlava56
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha56
Port Pavel1976 TJ Proboštov56
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice56
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha56
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov56
229.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška54
236.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice52
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most52
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové52
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň52
Steinfeld Filip1980 VŠTJ UK Hradec Králové52
Vítek Radek1985 Hamr Praha 52
242.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka50
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most50
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany50
245.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice48
248.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže46
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.46
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže46
Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
253.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec42
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava42
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň42
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany42
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně42
260.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava40
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha40
265.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha38
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.38
270.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně36
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice36
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava36
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové36
Volf Adam1989 Sokol Svatá36
281.Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany34
282.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice33
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice33
284.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně30
Hloušek JIří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti30
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most30
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha30
Stehno Petr1977 Hamr Praha 30
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice30
290.Hegner Lukáš1981 TJ Sokol Doubravka26
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
298.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín24
Janeček Stanislav1975 SK Podolí24
Novák Radek1993 BC RSC Brno24
301.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice20
Barták Vlastimil1981 Start Jihlava20
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera20
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci20
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov20
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice20
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice20
308.Balon Karel1965 TJ Proboštov18
Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Böhm Michal1987 USK Plzeň18
Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha18
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 18
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka18
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň18
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava18
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice18
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
325.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice16
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice16
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové16
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha16
329.Lutner Pavel1969 Start Jihlava14
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava14
331.Depta Jaromír1979 Hamr Praha 13
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera13
333.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Slepička Martin1970 SK Jupiter12
337.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
344.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice8
345.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín6
David Tomáš1990 BK Kopřivnice6
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.6
Kmoch Daniel1987 SK Jupiter6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
352.Vild Petr1974 SK Jupiter2
1.Rubáš Josef1982 USK Plzeň4400
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň4400
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4200
4.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška4192
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4064
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4064
7.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov3672
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3104
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3104
10.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3064
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3064
12.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2936
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2704
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2704
15.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2616
16.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2296
17.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2197
18.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2176
19.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2096
20.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2067
21.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1984
22.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1976
23.Segeč Jan1978 USK Plzeň1880
24.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1856
25.Louda Jiří1995 USK Plzeň1848
26.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1614
27.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1606
28.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1348
29.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1320
30.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1219
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha1219
32.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1211
33.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1196
34.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1140
35.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha1104
36.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1080
37.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1064
38.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1056
39.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1016
40.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové997
41.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha980
42.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha962
43.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha950
44.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha916
45.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška862
46.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov856
47.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka850
48.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové842
49.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice840
50.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá790
51.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
52.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem757
53.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov754
54.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha750
55.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka738
56.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha680
57.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov672
58.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha618
59.Port Jan1972 TJ Proboštov600
60.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové560
61.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín553
62.Volf Adam1989 Sokol Svatá540
63.Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha520
64.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha512
65.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice510
66.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice504
Ptáček David1993 BK Kopřivnice504
68.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha499
69.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha492
70.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec472
71.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha469
72.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové456
73.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most440
74.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice432
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice432
76.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno429
77.Vodička Václav1992 Hamr Praha 426
78.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha424
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov424
80.Schmied Martin1982 TJ Chropyně419
Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice419
82.Horák Filip1990 BC RSC Brno416
83.Týc Filip1971 BaC Kladno415
84.Dupák Jan1993 SK BC Premiera414
85.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha407
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov407
87.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr392
88.Slabý Otto1984 USK Plzeň385
89.Repiar Samuel1994 Super Stars Most384
90.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové367
91.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most365
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec365
93.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice363
94.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka358
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka358
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice358
97.Motejl Jakub1995 Super Stars Most356
98.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek342
99.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice340
100.Látal Petr1975 TJ Proboštov335
Sklář David1993 Hamr Praha 335
102.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera316
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera316
104.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně314
105.Bláha Václav1980 Hamr Praha 306
Rombald Martin1987 Hamr Praha 306
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec306
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně306
109.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně288
110.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka287
111.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice286
112.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice285
113.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.284
114.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka283
115.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice282
116.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové281
117.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most280
118.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.279
119.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci276
120.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást273
121.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka272
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov272
123.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek270
124.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava269
125.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.267
126.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka257
127.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík252
128.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň251
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most251
130.Fridrich Václav1977 BaC Kladno246
131.Král Martin1994 BK TJ Baník Most245
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem245
133.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.243
134.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice241
135.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha240
136.Filz Jan1975 SK Prosek Praha238
137.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice232
138.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně230
Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice230
140.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
142.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter228
143.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno226
144.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha224
145.Ondrášek David1996 Super Stars Most222
146.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 221
Raschka David1978 BC 66 Ivančice221
148.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha220
Klíma Petr1980 Hamr Praha 220
150.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást218
151.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec214
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc214
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice214
154.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci213
155.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov212
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.212
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava212
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava212
159.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter211
160.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most210
161.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice209
162.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek208
163.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka204
164.Jareš Michael1993 Super Stars Most200
165.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice199
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice199
167.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun198
Jerman Pavel1964 BaC Kladno198
Parkos David1974 SKB Český Krumlov198
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň198
171.Böhm Michal1987 USK Plzeň196
172.Konupka Jiří1965 BaC Kladno193
173.Popilka Pavel1977 USK Plzeň191
174.Čapek Jiří1975 Super Stars Most188
175.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec186
176.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
177.Helar Ondřej1995 Start Jihlava180
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 180
Pistulka Radek1997 USK Plzeň180
180.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 174
181.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň172
182.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha168
183.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.167
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové167
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 167
186.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
187.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 162
188.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň161
189.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha160
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 160
191.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.155
192.Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha150
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové150
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška150
196.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně149
197.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice142
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha142
199.Poláček Michal1974 Hamr Praha 136
200.David Tomáš1990 BK Kopřivnice133
201.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.132
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška132
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín132
204.Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
205.Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno127
206.Poříz Leoš1974 Start Jihlava126
207.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice120
208.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže118
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov118
210.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava114
Schoř Marek1972 BaC Kladno114
212.Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové113
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice113
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice113
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové113
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov113
217.Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice112
218.Vild Petr1974 SK Jupiter110
219.Sedláček Kamil1973 SK Podolí108
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška108
221.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka104
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
223.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň102
224.Bém Karel1985 TJ Spoje Praha100
225.Konečný Jiří1977 SK Jupiter98
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem98
Trubač Luboš1977 BK TJ Baník Most98
228.Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov95
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov95
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov95
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín95
232.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha94
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí94
Schick Jindřich1975 SK Podolí94
235.Drudík Ota1992 USK Plzeň93
236.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice92
Valenta Milan1976 SK Podolí92
238.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec90
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav90
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně90
242.Helar Jakub1992 Start Jihlava84
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno84
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno84
245.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha82
246.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
248.Novák Ladislav1983 TJ Sokol České Budějovice79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
Šulan Jan1985 USK Plzeň79
251.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
252.Barták Jiří1953 Start Jihlava74
253.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice72
Novák Radek1993 BC RSC Brno72
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci72
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška72
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové72
258.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové66
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno66
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Lutner Pavel1969 Start Jihlava66
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava66
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha66
265.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most62
267.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice59
Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice59
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové59
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka59
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové59
278.Stehno Petr1977 Hamr Praha 58
279.Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany56
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany56
281.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové54
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně54
Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Holas Daniel1987 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice54
Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně54
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice54
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov54
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
300.Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň52
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň52
Vítek Radek1985 Hamr Praha 52
304.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Franta Martin1974 Sokol Radotín Meteor Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha48
Scheiner Tomáš1977 Sokol Radotín Meteor Praha48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
310.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka46
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha46
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka46
316.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň44
317.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava40
Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže40
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Depta Jaromír1979 Hamr Praha 40
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Krauz Martin1985 TJ Slavoj Český Těšín40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Šír Milan1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vorel Ladislav1952 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
330.Behenský Roman1967 Spartak Chrást38
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
333.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter36
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Peňás Martin1979 TJ Slovan Karlovy Vary36
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Slepička Martin1970 SK Jupiter36
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov36
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice36
347.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most34
348.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.30
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany30
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka30
355.Balon Karel1965 TJ Proboštov26
Port Pavel1976 TJ Proboštov26
357.Stejskal Vojtěch1974 TJ Slovan Vesec23
358.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
363.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.18
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
368.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice14
369.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3792
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3776
3.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3624
4.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2944
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2872
6.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2456
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1984
8.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
9.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1896
10.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1880
11.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1848
12.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1624
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1608
14.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1581
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1581
16.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1366
17.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha1360
18.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1141
19.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň1136
20.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1052
21.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1040
22.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
23.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha944
24.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno942
25.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha916
26.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci907
27.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha902
28.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice856
29.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice855
30.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem760
31.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka738
32.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové664
33.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška596
34.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha595
35.Rombald Martin1987 Hamr Praha 584
36.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice538
37.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno536
38.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek524
39.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha520
40.Louda Jiří1995 USK Plzeň496
41.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem495
42.Jirásek Jan1972 BaC Kladno492
43.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava472
44.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha431
45.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton425
46.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha416
47.Vodička Václav1992 Hamr Praha 414
48.Ptáček David1993 BK Kopřivnice405
49.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové398
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice398
51.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha388
52.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka383
53.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové368
54.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové360
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha360
56.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno359
57.Repiar Samuel1994 Super Stars Most354
58.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha343
59.Slabý Otto1984 USK Plzeň310
60.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter299
61.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové298
62.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most294
63.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov282
64.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín281
65.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá274
66.Jareš Michael1993 Super Stars Most272
67.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.268
68.Horák Filip1990 BC RSC Brno264
69.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov256
70.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka255
71.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice254
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice254
73.Motejl Jakub1995 Super Stars Most250
74.Fridrich Václav1977 BaC Kladno240
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže240
76.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást239
77.Bláha Václav1980 Hamr Praha 238
78.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice229
79.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov228
80.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice224
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha224
82.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov216
83.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice215
84.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera212
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr212
86.Látal Petr1975 TJ Proboštov200
87.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha198
88.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška192
89.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice191
90.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň190
91.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka189
92.Helar Ondřej1995 Start Jihlava188
93.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek186
94.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň184
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice184
96.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka182
97.Filz Jan1975 SK Prosek Praha178
98.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov171
99.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec168
100.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
101.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka164
102.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov160
103.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice159
104.Port Jan1972 TJ Proboštov156
105.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most152
106.Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav150
107.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno148
108.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter144
Segeč Jan1978 USK Plzeň144
110.Poříz Leoš1974 Start Jihlava140
111.Ondrášek David1996 Super Stars Most138
112.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha136
113.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice134
115.Schmied Martin1982 TJ Chropyně133
116.Král Martin1994 BK TJ Baník Most132
117.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice131
118.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha130
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc130
120.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové126
121.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín124
122.Dupák Jan1993 SK BC Premiera122
123.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín120
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice120
Týc Filip1971 BaC Kladno120
126.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most118
127.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec115
128.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha114
129.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec113
130.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.110
131.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň100
132.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov97
133.Jerman Pavel1964 BaC Kladno96
Pistulka Radek1997 USK Plzeň96
135.Raschka David1978 BC 66 Ivančice95
136.Novák Radek1993 BC RSC Brno94
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň94
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov94
139.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást90
140.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha88
141.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno84
142.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov80
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň80
146.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové79
Parkos David1974 SKB Český Krumlov79
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže79
150.Konupka Jiří1965 BaC Kladno78
151.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov76
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice76
153.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek72
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové72
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška72
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
161.Klíma Petr1980 Hamr Praha 66
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek66
163.Bém Karel1985 TJ Spoje Praha64
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most64
166.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové62
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
168.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.60
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň60
170.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Popilka Pavel1977 USK Plzeň59
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci59
176.Böhm Michal1987 USK Plzeň54
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec54
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava54
184.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín52
186.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
Valenta Milan1976 SK Podolí50
189.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
191.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
193.Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha40
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
197.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
199.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 36
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně36
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.36
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Sklář David1993 Hamr Praha 36
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 36
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice36
211.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most26
212.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň24
213.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha22
215.Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha20
216.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 18
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
219.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně16
220.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň14
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka14
222.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter8
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4064
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3984
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3432
4.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2944
5.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2400
6.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha2286
7.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2160
8.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2061
10.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1812
11.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1782
12.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1696
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1696
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1680
15.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1422
16.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha1384
17.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1360
18.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1272
19.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1200
21.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1141
22.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek1108
23.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1101
24.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha980
25.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
26.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška886
27.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň872
28.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most796
29.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
30.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška756
31.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava740
32.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové702
33.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci669
34.Fričová Anna1993 TJ Proboštov655
35.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka638
36.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice630
37.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá624
38.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice559
39.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
41.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha460
42.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové442
43.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 430
44.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov421
45.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha400
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín400
47.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice366
48.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov364
49.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín360
50.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové354
51.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice352
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň327
53.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava320
54.Panochová Jana1997 Super Stars Most316
55.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov308
56.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka307
57.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň305
58.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most298
59.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov295
60.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha284
61.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice281
62.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci280
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín280
64.Černá Martina1987 Hamr Praha 275
65.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem261
Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně261
67.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně256
68.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
69.Hončíková Hana1979 BaC Kladno247
70.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice239
71.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice236
72.Vítková Adéla1992 Start Jihlava235
73.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno234
74.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno233
75.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem227
76.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice217
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha217
78.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice214
79.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Kokošková Radka1991 Super Stars Most210
81.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice204
82.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha200
83.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha195
84.Mazálková Irena1983 SK Podolí188
85.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška186
86.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice182
87.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr180
88.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice178
89.Vocelková Anna1994 USK Plzeň172
90.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové165
91.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most160
92.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera158
93.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice151
94.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
95.Pořízová Radka1977 Start Jihlava146
96.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr144
97.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín143
98.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
99.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice131
100.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 126
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno126
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové126
103.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
104.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec120
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín120
107.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň118
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha118
109.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno114
110.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov113
111.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň110
Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.110
113.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně96
114.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov94
115.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice90
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 90
119.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem88
120.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice86
121.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň84
122.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov80
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov80
Repiská Martina1995 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
127.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 79
128.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
130.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín76
131.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže75
132.Purdešová Barbora1984 ABC Brno73
133.Stárková Milada1978 BaC Kladno72
134.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter70
135.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 66
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice66
138.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov64
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
140.Nečasová Jitka1984 SK Podolí62
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
142.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most59
143.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí54
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové54
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
154.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže53
155.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
157.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany46
158.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha42
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha42
160.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany38
161.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kmochová Lucie1985 USK Plzeň36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary36
169.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha30
Šípová Hana1983 ČBaS - bez klubové příslušnosti30
171.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
172.Salačová Kateřina1995 Super Stars Most18
173.Častová Andrea1997 TJ Proboštov10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5200
2.Erbenová Monika1986 BaC Kladno4104
3.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4064
4.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3872
5.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3824
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3752
7.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3440
8.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3384
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha3336
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3064
11.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2752
12.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2504
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2504
14.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2464
15.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2416
16.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2397
17.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
18.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1848
19.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1821
20.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1781
21.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1736
22.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1696
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1696
24.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1608
25.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1460
26.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové1430
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1400
28.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1376
29.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1296
30.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1272
31.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1255
32.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1253
33.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1187
34.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1136
35.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha1124
36.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1071
37.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1061
38.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1046
39.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň944
40.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka920
41.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové909
42.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek898
43.Fričová Anna1993 TJ Proboštov891
44.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice789
45.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
46.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha749
47.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava745
48.Panochová Jana1997 Super Stars Most718
49.Černá Martina1987 Hamr Praha 715
50.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov706
51.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň695
52.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most677
53.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem664
54.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha633
55.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň607
56.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha552
57.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně544
58.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice531
59.Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci520
60.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín509
61.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně501
62.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno457
63.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá452
64.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr450
65.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec448
66.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové426
67.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice402
68.Vítková Adéla1992 Start Jihlava400
69.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha393
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice393
71.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice377
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov377
73.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem371
74.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter360
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 360
76.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava339
77.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice336
78.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín334
79.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem329
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno329
81.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka328
Pořízová Radka1977 Start Jihlava328
83.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov325
84.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha314
85.Kokošková Radka1991 Super Stars Most308
86.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno306
87.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 300
Stárková Milada1978 BaC Kladno300
Toncarová Věra1969 BaC Kladno300
90.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most296
91.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha294
Hončíková Hana1979 BaC Kladno294
93.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň280
Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
Trentinová Michaela1995 TJ Slavoj Český Těšín280
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín280
98.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov276
99.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice272
100.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha266
101.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové258
102.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice254
103.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha242
104.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
105.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov235
106.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha229
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice229
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín229
110.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice211
111.Vocelková Anna1994 USK Plzeň210
112.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka206
113.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov199
114.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 192
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 192
Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno192
117.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek186
118.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka184
119.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň168
120.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice164
121.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
122.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha154
123.Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice150
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha150
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 150
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha150
127.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň148
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem148
129.Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové147
130.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter144
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně144
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň144
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové144
134.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška135
135.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice133
136.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most132
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov132
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov132
140.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha131
141.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.130
142.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice128
143.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice126
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice126
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice126
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
147.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
148.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava120
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno120
150.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany114
151.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín113
152.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha99
153.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
154.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň88
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
156.Horáková Alena1961 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Vaněčková Kristýna1980 USK Plzeň80
159.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže79
Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice79
163.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín75
165.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov72
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary72
174.Mazálková Irena1983 SK Podolí66
Nečasová Jitka1984 SK Podolí66
176.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška60
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera60
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín60
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter60
180.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 59
181.Balounová Radka1984 Sokol Svatá54
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha54
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
189.Chocholová Květa1988 TJ Sokol Vodňany50
190.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany46
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany46
192.Behenská Božena1967 Spartak Chrást42
193.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov40
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov40
195.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany38
Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice38
198.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
200.Častová Andrea1997 TJ Proboštov26
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4384
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3776
3.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2872
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2808
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2576
6.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2464
7.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2360
8.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha2352
9.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov2068
10.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1976
11.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha1848
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1848
13.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1765
14.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1648
15.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1624
16.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1608
17.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1581
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1160
19.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň1136
20.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1052
21.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1040
22.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
23.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem960
24.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha928
25.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha902
26.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice816
27.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha704
28.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka668
29.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové666
30.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha655
31.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha620
32.Černá Martina1987 Hamr Praha 584
33.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové572
34.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá571
35.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha558
36.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha536
37.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha527
38.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek518
39.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha515
40.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně501
41.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice488
42.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín475
43.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava472
44.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno463
45.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice425
46.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha423
47.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka416
Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha416
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov416
50.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most411
51.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 400
52.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most376
53.Hončíková Hana1979 BaC Kladno372
54.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška368
55.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most356
56.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov352
57.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov341
58.Fričová Anna1993 TJ Proboštov321
59.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem317
60.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň315
61.Fartágová Martina1988 Super Stars Most310
62.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň307
63.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice302
64.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
66.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice278
67.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka277
68.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha276
69.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové273
70.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov255
71.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška248
72.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha246
73.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha240
74.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem239
75.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno238
76.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov234
77.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice232
78.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice231
79.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
80.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň221
81.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice216
82.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice215
83.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno214
84.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň208
85.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice195
86.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most192
Panochová Jana1997 Super Stars Most192
88.Vocelková Anna1994 USK Plzeň190
89.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha188
Vítková Adéla1992 Start Jihlava188
91.Kokošková Radka1991 Super Stars Most186
92.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice184
93.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň180
94.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice179
95.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem174
96.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec172
97.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno168
98.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže165
99.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka164
100.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně160
101.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha152
102.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
103.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice144
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
105.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín142
106.Pořízová Radka1977 Start Jihlava140
107.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most132
108.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.126
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr126
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové126
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška126
112.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
114.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka116
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha116
116.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha114
117.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice113
118.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek112
119.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr108
120.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera106
121.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice96
Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov96
Stárková Milada1978 BaC Kladno96
124.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov94
125.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice93
126.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera92
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
128.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 90
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 90
131.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha86
132.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň84
133.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Mazálková Irena1983 SK Podolí80
136.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové79
Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice79
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov79
140.Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín78
Toncarová Věra1969 BaC Kladno78
142.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín76
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha76
144.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže75
145.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter72
Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice72
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
149.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 66
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
151.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem64
152.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
153.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.60
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň60
155.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 59
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice59
159.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň54
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí54
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary54
168.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter50
Nečasová Jitka1984 SK Podolí50
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka50
171.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
173.Güntherová Lenka1983 OS BK Goram Teplice46
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany46
175.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň40
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 40
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov40
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava40
180.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
181.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kochtová Daniela1992 Allivictus Zlín BK36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Šípová Hana1983 ČBaS - bez klubové příslušnosti36
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec36
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
193.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice34
194.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
195.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter26
196.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
197.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary18
198.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně16
199.Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Salačová Kateřina1995 Super Stars Most14
201.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň8
ČísloTurnajGPDatum
1Vánoční Grand Prix C - PlzeňC08.12.2012
2GPD Dospělí - LiberecD15.12.2012
3GPD Dospělí - ProboštovD05.01.2013
4Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2013
5Oblatní přebor dospělí - České BudějoviceSKP19.01.2013
6Oblatní přebor dospělí - Hradec KrálovéSKP19.01.2013
7Oblatní přebor dospělí - LiberecSKP19.01.2013
8Oblatní přebor dospělí - PrahaSKP19.01.2013
9Oblatní přebor dospělí - PřerovSKP19.01.2013
10Oblatní přebor dospělí - Západočeská oblastSKP19.01.2013
11Oblastní přebor dospělí - Benátky nad JizerouSKP19.01.2013
12Oblatní přebor dospělí - Brno-JehniceSKP20.01.2013
13GPD Dospělí - Králův DvůrD02.02.2013
14MČR dospělí - MostMČR03.02.2013
15JUBH Cup - PlzeňD09.02.2013
16GPD Dospělí - ProboštovD16.02.2013
17GPC Dospělí - Hradec KrálovéC16.02.2013
18GPC Dospělí - Králův DvůrC23.02.2013
19VC města Plzně - PlzeňA03.03.2013
203. GPC Dospělí - OlomoucC09.03.2013
21GPC Dospělí - ProboštovC09.03.2013
22GPC Dospělí - DobruškaC09.03.2013
23Mem. P. Proška (čtyřhry) - Králův dvůrC10.03.2013
24GPD Dospělí - PrachaticeD16.03.2013
25Jouda Cup - Praha-ZMB17.03.2013
263. GPC Dospělí - BřeclavC23.03.2013
27GP C dospělých - PlzeňC06.04.2013
28GP D dospělých - PlzeňD06.04.2013
29Krajský přebor - LiberecD13.04.2013
30Krajský přebor - MostD14.04.2013
31GPC Dospělí - Ostrov nad OhříC20.04.2013
32GPC Dospělí - Králův DvůrC20.04.2013
33GPD dospělí - České BudějoviceD20.04.2013
344. GPC Dospělí - JihlavaC20.04.2013
352. GPD Dospělí - JihlavaD20.04.2013
36Memoriál P. Sima - LiberecA28.04.2013
3722. Thun Cup - NejdekC11.05.2013
38Velká cena Teplic - TepliceC18.05.2013
39GP C dospělých - MostC25.05.2013
40VC Kladno - KladnoC08.06.2013
41GPC dospělých - DobruškaC31.08.2013
42Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA08.09.2013
43Kladno Cup - KladnoC14.09.2013
44JuBH Cup 1/4 - PlzeňD21.09.2013
45GPC dospělých - Liberec - VesecC28.09.2013
46GPC dospělých - IvančiceC05.10.2013
47Hradecký Lev - Hradec KrálovéB06.10.2013
48GPD dospělých - VodňanyD12.10.2013
491. GPD Victor série - ProboštovD19.10.2013
50GPC dospělých - OpavaC26.10.2013
51GPD dospělých - PlzeňD26.10.2013
52GPE dospělých - PlzeňE26.10.2013
53GPB - MostB27.10.2013
54GPC dospělých - ChropyněC02.11.2013
552.GPC dospělých - České BudějoviceC09.11.2013
56GPC dospělých - Memoriál P.Bílka - PrahaC09.11.2013
57GPC dospělých - MostC09.11.2013
58GPC dospělých - Hradec KrálovéC09.11.2013
592. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
60Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading