logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 02.12.2013

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
20.03.2013 - 02.12.2013
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2456
2.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2149
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1988
4.Cach Jakub2001 Super Stars Most1348
5.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové1334
6.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1310
7.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1276
8.Morávek Michal2002 BaC Kladno1126
9.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1086
10.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
11.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín868
12.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
13.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci730
14.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice640
15.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka636
16.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek610
17.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně598
18.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín593
19.Herzán David2002 Slavoj Podivín563
20.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín558
21.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
22.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha510
23.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice494
24.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.486
25.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice472
26.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň435
27.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov415
28.Cach David2002 Super Stars Most360
29.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.359
30.Gunther Michal2001 SK Podolí353
31.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice328
32.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška306
33.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha270
34.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.258
35.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň254
36.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc240
37.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně239
38.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.238
39.Prek Šimon2002 Badminton School Brno237
40.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci232
41.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec229
42.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška208
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha208
44.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci202
45.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice200
46.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha192
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha192
48.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov191
49.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov187
50.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice184
51.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov182
52.Soukup Václav2001 BKV Plzeň179
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice179
54.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice178
55.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun174
56.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín172
57.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov167
58.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA166
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most166
60.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany164
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík164
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice164
63.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem162
64.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec158
66.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno157
67.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice154
68.Janošov Radek2003 Sokol Jílové152
69.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc148
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.148
71.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno147
72.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové142
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec142
74.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice140
Psota Ondřej2003 Super Stars Most140
76.Altera Jan2004 BaC Kladno138
77.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary136
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most136
Vaňata Michal2002 Super Stars Most136
80.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem134
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha134
82.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem132
Hoda Filip2002 SK Podolí132
84.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary130
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany130
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov130
87.Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha128
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín128
89.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou126
90.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice125
91.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice124
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec124
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové124
94.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš120
95.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň118
96.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš114
98.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice110
99.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha104
100.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha102
101.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice98
102.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš97
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava97
104.Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové96
105.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice94
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice94
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha94
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice94
109.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice92
110.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek90
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
112.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem89
113.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
114.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec85
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha85
116.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun84
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno84
118.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov82
119.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín81
120.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha80
121.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice79
122.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun78
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov78
125.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně76
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice76
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice76
128.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov74
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most74
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice74
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary74
133.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice72
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha72
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
137.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec69
138.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín68
139.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže66
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha66
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka66
142.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže64
143.Kadlec Jan2002 TJ Astra ZMZ Praha62
144.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem60
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha60
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň60
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA60
148.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno59
Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
150.Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava58
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci58
152.Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná57
153.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany56
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
155.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava55
156.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun54
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec54
161.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov52
162.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek50
163.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec48
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZMZ Praha48
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZMZ Praha48
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice48
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha48
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most48
169.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov47
170.Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most46
171.Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec45
172.Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav42
Kotrč Michal2002 TJ Montas Hradec Králové42
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík42
Rigl Tomáš2001 SK Podolí42
176.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná41
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice41
178.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 40
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava40
181.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha39
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem39
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice39
184.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
187.Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava37
188.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice36
Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice36
Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou36
Kozel Václav2001 Badminton School Brno36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín36
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou36
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha36
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná36
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
201.Jánský Václav2003 TJ Dobřany32
202.Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav30
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav30
Murdych Matěj2001 BK- DDM Holice30
206.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín28
207.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany26
Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
210.Ptáček Oldřich2001 TJ Astra ZMZ Praha25
Winkler Jáchym2002 TJ Astra ZMZ Praha25
212.Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha24
Kraus David2001 Keramika Chlumčany24
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 24
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany24
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany24
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZMZ Praha24
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava24
219.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem22
221.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice21
222.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany20
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem20
Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín20
225.Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže18
Port Jan2003 TJ Proboštov18
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov18
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
230.Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.14
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže14
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže14
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
Mesiarik Zdeněk2001 TJ Sokol České Budějovice14
235.Balín Martin2003 TJ Astra ZMZ Praha13
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZMZ Praha13
Burian Jan2004 Slavoj Podivín13
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 13
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most13
240.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka12
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň12
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň12
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice12
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno12
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou12
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň12
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA12
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka12
250.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha11
251.Kozák Ondřej2004 SKB Český Krumlov10
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice10
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most10
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice10
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most10
257.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka8
258.Machart Matěj2001 TJ Astra ZMZ Praha7
Urban Pavel2002 TJ Astra ZMZ Praha7
260.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná6
Černý Jan2001 TJ Proboštov6
Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.6
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice6
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice6
Hauber Jan2001 TJ Sokol České Budějovice6
Kubek František2004 Kabal team Karviná6
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice6
Rieger Karel2003 TJ Proboštov6
Sklenář Dan2001 TJ Sokol České Budějovice6
Zrza Vilém2004 SK Podolí6
271.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka5
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno5
273.Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc3
274.Griger Samuel2003 SK Podolí2
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany2
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany2
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice2
Koubek Viktor2004 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice2
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc2
281.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky1
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha1
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou1
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 1
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice1
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2486
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové2486
3.Cach Jakub2001 Super Stars Most2166
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2166
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2021
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha1980
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1980
8.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1685
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1589
10.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín1556
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1340
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1340
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1301
14.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1100
15.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1082
16.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín1052
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno1046
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1046
19.Herzán David2002 Slavoj Podivín1029
20.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov999
21.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.916
22.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek830
23.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci762
24.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice759
25.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice752
Gunther Michal2001 SK Podolí752
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci752
28.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín746
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín746
30.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice734
31.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň682
32.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec609
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha609
34.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA590
35.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice581
36.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc574
37.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc555
38.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.551
39.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno512
40.Cach David2002 Super Stars Most503
41.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov409
42.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška378
43.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška371
44.Altera Jan2004 BaC Kladno306
45.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně305
46.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice301
47.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice279
48.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most271
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.271
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov271
Soukup Václav2001 BKV Plzeň271
52.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha268
53.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice256
54.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně251
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice251
56.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík245
57.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice224
58.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov223
59.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno221
60.Vaňata Michal2002 Super Stars Most220
61.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně215
62.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice213
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec213
64.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most212
65.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun210
66.Prek Šimon2002 Badminton School Brno203
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov203
68.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň192
69.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice187
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary187
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary187
72.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.185
73.Janošov Radek2003 Sokol Jílové180
74.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov176
75.Psota Ondřej2003 Super Stars Most174
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha174
77.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany172
Hoda Filip2002 SK Podolí172
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice172
80.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem168
81.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany167
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice167
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín167
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha167
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín167
86.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové166
87.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem162
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
89.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice155
90.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice154
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec154
92.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice150
93.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice149
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany149
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň149
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha149
97.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha148
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice148
99.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec146
100.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha144
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava144
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha144
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš144
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš144
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava144
106.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice143
107.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem142
108.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice131
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha131
110.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm130
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové130
112.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most126
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
115.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice124
Jelínek David2002 SKB Český Krumlov124
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov124
118.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice122
119.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha113
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm113
Jánský Václav2003 TJ Dobřany113
122.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov112
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha112
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice112
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov112
126.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže110
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže110
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most110
129.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek108
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice108
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou108
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun108
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice108
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň108
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha108
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka108
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka108
141.Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové102
142.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov100
143.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem96
144.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
145.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek94
146.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice90
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun90
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZMZ Praha90
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná90
Hrubec Pavel2005 BaC Kladno90
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava90
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná90
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná90
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná90
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava90
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA90
158.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec80
159.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most79
161.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
162.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci77
163.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice76
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno76
165.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice72
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary72
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš72
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha72
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha72
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha72
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZMZ Praha72
174.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice64
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most64
176.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec63
177.Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice60
178.Bartoš Adam2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín59
180.Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav54
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav54
Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou54
Kotrč Michal2002 TJ Montas Hradec Králové54
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav54
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň54
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun54
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava54
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
193.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice52
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice52
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
197.Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice50
198.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice47
199.Balín Martin2003 TJ Astra ZMZ Praha40
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZMZ Praha40
Burian Jan2004 Slavoj Podivín40
Ebert Matyáš2001 Hamr Praha 40
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
204.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov38
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany38
Port Jan2003 TJ Proboštov38
Rieger Karel2003 TJ Proboštov38
209.Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha36
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 36
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín36
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZMZ Praha36
Kozel Václav2001 Badminton School Brno36
Kraus David2001 Keramika Chlumčany36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 36
Ptáček Oldřich2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Rigl Tomáš2001 SK Podolí36
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín36
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany36
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany36
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň36
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava36
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka36
229.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany26
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany26
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže26
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže26
Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kozák Ondřej2004 SKB Český Krumlov26
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice26
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most26
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže26
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec26
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec26
242.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec25
243.Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci23
244.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná18
Kubek František2004 Kabal team Karviná18
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou18
247.Černý Jan2001 TJ Proboštov14
Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice14
Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany14
Hauber Jan2001 TJ Sokol České Budějovice14
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.14
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice14
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice14
Mesiarik Zdeněk2001 TJ Sokol České Budějovice14
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
Sklenář Dan2001 TJ Sokol České Budějovice14
261.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Ryšavý Milan2003 BK Omega Olomouc12
263.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka10
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka10
265.Griger Samuel2003 SK Podolí4
Zrza Vilém2004 SK Podolí4
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2676
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2623
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1729
4.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín1416
5.Cach Jakub2001 Super Stars Most1340
6.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1269
7.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1082
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1061
9.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1040
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1029
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha830
12.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice660
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov660
14.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.646
15.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka630
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek630
17.Gunther Michal2001 SK Podolí600
18.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice582
19.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci531
20.Morávek Michal2002 BaC Kladno516
21.Herzán David2002 Slavoj Podivín504
22.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
23.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc429
24.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
25.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně392
26.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň283
27.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.272
28.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice258
29.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov252
30.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice249
31.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
32.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most240
33.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha232
34.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice207
35.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci205
36.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice203
37.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně185
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA184
Soukup Václav2001 BKV Plzeň184
40.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci175
41.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec174
42.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno167
43.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZMZ Praha166
44.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice164
45.Cach David2002 Super Stars Most162
Vaňata Michal2002 Super Stars Most162
47.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška156
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec156
49.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice154
50.Hoda Filip2002 SK Podolí149
51.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín148
Psota Ondřej2003 Super Stars Most148
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha148
54.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most146
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov146
56.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec142
57.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc140
58.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec138
59.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice136
60.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové132
61.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov130
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice130
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín130
64.Altera Jan2004 BaC Kladno126
65.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany124
66.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno116
67.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov113
68.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín112
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZMZ Praha112
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov112
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov112
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín112
74.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun108
Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice108
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka108
78.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem100
79.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem98
80.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška95
81.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary94
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha94
83.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice92
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice92
85.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany90
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň90
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun90
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice90
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany90
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha90
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže90
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava90
94.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci86
95.Mrvík Tomáš2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
96.Janošov Radek2003 Sokol Jílové76
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary76
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice76
99.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně74
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice74
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín74
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec74
105.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou72
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava72
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha72
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň72
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZMZ Praha72
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava72
113.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice64
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec64
115.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice62
116.Patera David2001 TJ Sokol Nový Knín59
117.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice56
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice56
120.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek54
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov54
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hrubec Pavel2005 BaC Kladno54
Jánský Václav2003 TJ Dobřany54
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha54
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Prek Šimon2002 Badminton School Brno54
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha54
132.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec52
133.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most50
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec50
135.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov46
Tichý Emanuel2002 TJ Slovan Vesec46
137.Burian Jan2004 Slavoj Podivín40
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov40
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most40
142.Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice38
144.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice36
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZMZ Praha36
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 36
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav36
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav36
Jelínek David2002 SKB Český Krumlov36
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov36
Kraus David2001 Keramika Chlumčany36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav36
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň36
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 36
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava36
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha36
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov36
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany36
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové36
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka36
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové36
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA36
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava36
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka36
173.Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most28
174.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany26
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most26
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
183.Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha18
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín18
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZMZ Praha18
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík18
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín18
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou18
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha18
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
194.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice14
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice14
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže14
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice14
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice14
Mesiarik Zdeněk2001 TJ Sokol České Budějovice14
Mohaupt Jan2001 BK TJ Baník Most14
Port Jan2003 TJ Proboštov14
205.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
206.Zrza Vilém2004 SK Podolí8
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3077
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2917
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1820
4.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1748
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1334
6.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1268
7.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov1202
8.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1150
9.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.975
10.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha860
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
12.Homolková Klára2001 Sokol Jílové796
13.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha696
14.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov694
15.Sejková Patricie2001 SK Podolí670
16.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec652
17.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most623
18.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha593
19.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most544
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha544
21.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
22.Černá Tereza2002 TJ Dobřany539
23.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most537
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň525
25.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka468
26.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov414
27.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice389
28.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
29.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň356
30.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov336
31.Schořová Adéla2003 BaC Kladno325
32.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí286
33.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha281
34.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov276
35.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most274
36.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice264
37.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice244
38.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň233
39.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže227
40.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.220
41.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov209
42.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice196
43.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice191
44.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha190
45.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha186
46.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci184
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice184
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci184
49.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec174
50.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín172
51.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov167
52.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most166
53.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem164
54.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín161
55.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov160
56.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň159
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín159
58.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci158
59.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně154
60.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice148
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně148
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary148
63.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha146
64.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň144
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
66.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek143
67.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice142
68.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice138
69.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
70.Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci130
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice130
72.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most129
73.Pálková Tereza2002 Super Stars Most128
74.Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
75.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně124
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín124
77.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice122
78.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče120
79.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec118
80.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice116
81.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun114
Zachová Adéla2001 Start Jihlava114
83.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň112
84.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně110
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm110
86.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Suchánková Martina2003 BaC Kladno108
88.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany106
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice106
90.Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha104
91.Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice102
92.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín101
93.Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci100
94.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha96
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha96
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín96
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun96
98.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov95
99.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha94
100.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm92
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha92
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov92
104.Kvasničková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové90
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha90
107.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice86
108.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most84
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany84
Svetková Natálie2001 Super Stars Most84
Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice84
112.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
113.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem77
114.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín76
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín76
116.Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci74
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem74
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín74
119.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha73
120.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most72
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most72
122.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov68
123.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany66
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha66
125.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha61
126.Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany60
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 60
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou60
129.Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
130.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava58
131.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice54
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA54
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava54
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka54
136.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec50
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most50
138.Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná48
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA48
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
141.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice46
142.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav42
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice42
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
146.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín40
Guntherová Pavla2003 SK Podolí40
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha40
Vojkůvková Nela2003 TJ Astra ZMZ Praha40
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice40
152.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně38
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice38
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín38
156.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc36
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice36
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov36
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně36
160.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec34
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice34
162.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň30
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav30
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka30
Kolínová Klára2001 BC RSC Brno30
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci30
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany30
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
170.Bártová Kateřina2001 SK Badminton Tábor, o.s.26
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Jeřábková Petra2001 SK Podolí26
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany26
Svobodová Eliška2001 SK Podolí26
175.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA24
Landová Veronika2001 Hamr Praha 24
Pávová Natálie2001 SK Prosek Praha24
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZMZ Praha24
179.Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci22
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice22
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov22
182.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most21
184.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava18
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice18
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha18
Kadlecová Pavlína2001 TJ Sokol České Budějovice18
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc18
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice18
Vargová Jana2001 Super Stars Most18
Vychytilová Lucie2002 SKZŠ Dolní Čermná18
195.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem15
196.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže14
Maryšková Anna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci14
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec14
Vejvarová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci14
200.Beránková Daniela2002 TJ Astra ZMZ Praha13
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 13
202.Večeřová Alena2002 BC RSC Brno12
203.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice10
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice10
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice10
206.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZMZ Praha6
207.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.5
208.Zimová Karolína2003 BK Kopřivnice4
209.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZMZ Praha3
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice3
211.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha2
212.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZMZ Praha1
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Pokorná Kateřina2004 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou1
Uřídilová Lucie2002 TJ Chemička Ústí nad Labem1
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3077
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2831
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha2122
5.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov2006
6.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov1820
7.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha1541
8.Homolková Klára2001 Sokol Jílové1516
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1496
10.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1400
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1349
12.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka1340
13.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
14.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1280
15.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most1191
16.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1156
17.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1052
18.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most1046
19.Sejková Patricie2001 SK Podolí1040
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most1040
21.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice957
22.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha860
Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most860
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha860
26.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov830
27.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.821
28.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.820
29.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec767
30.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže723
31.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov610
32.Schořová Adéla2003 BaC Kladno592
33.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí579
34.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most566
35.Černá Tereza2002 TJ Dobřany551
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň551
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň551
38.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov459
39.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov456
40.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha390
41.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice329
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice329
43.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín319
44.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice309
45.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice281
46.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice271
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek271
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín271
49.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec241
50.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci217
51.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín209
52.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov204
53.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň203
54.Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha185
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha185
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha185
57.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most182
58.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
59.Pálková Tereza2002 Super Stars Most174
60.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice172
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice172
62.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm167
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín167
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary167
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín167
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice167
67.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně166
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně166
69.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem158
70.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice150
71.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci149
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci149
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov149
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov149
75.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
76.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice147
77.Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha144
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň144
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
80.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín137
81.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem134
82.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
83.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice131
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha131
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín131
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice131
87.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně130
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně130
89.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most126
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most126
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha126
93.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov122
94.Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci115
95.Kvasničková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun114
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun114
99.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha113
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov113
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci113
102.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice112
103.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany110
104.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec109
105.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany108
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany108
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most108
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany108
Zachová Adéla2001 Start Jihlava108
111.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice104
112.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most100
Svetková Natálie2001 Super Stars Most100
114.Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín95
115.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm94
116.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava90
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha90
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA90
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava90
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA90
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha90
123.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín76
124.Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci74
125.Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci73
126.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice72
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha72
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha72
130.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín66
Suchánková Martina2003 BaC Kladno66
132.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín59
Guntherová Pavla2003 SK Podolí59
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary59
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice59
136.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav54
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň54
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná54
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka54
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice54
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice54
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče54
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 54
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice54
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany54
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 54
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň54
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice54
152.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice50
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem50
154.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec46
155.Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha40
156.Jeřábková Petra2001 SK Podolí38
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže38
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany38
Maryšková Anna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice38
Svobodová Eliška2001 SK Podolí38
Večeřová Alena2002 BC RSC Brno38
Vejvarová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
165.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc36
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava36
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha36
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc36
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně36
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně36
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
176.Bártová Kateřina2001 SK Badminton Tábor, o.s.26
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice26
Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice26
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice26
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice26
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice26
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov26
Vargová Jana2001 Super Stars Most26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
188.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec25
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice25
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2676
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2405
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2065
4.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha1749
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1435
6.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most1340
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha1316
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1082
9.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha1022
10.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice990
11.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.898
12.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň781
13.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov660
14.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka630
15.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň629
16.Sejková Patricie2001 SK Podolí600
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně600
18.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice582
19.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec531
Schořová Adéla2003 BaC Kladno531
21.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov516
22.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most465
23.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
24.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
25.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice382
26.Homolková Klára2001 Sokol Jílové359
27.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha353
28.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov350
29.Černá Tereza2002 TJ Dobřany302
30.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.272
31.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most258
32.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice251
33.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.239
34.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most238
35.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha214
36.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov212
37.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice203
38.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov194
39.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek184
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín184
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň184
42.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci180
43.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov179
44.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice176
45.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha166
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice166
48.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most162
49.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov158
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec158
51.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň149
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň149
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně149
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci149
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí149
56.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice148
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín148
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem148
59.Pálková Tereza2002 Super Stars Most138
60.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice134
61.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže130
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín130
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice130
64.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín128
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm128
66.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha126
67.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany124
68.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most122
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec122
70.Kvasničková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové114
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče114
72.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín113
73.Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZMZ Praha112
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín112
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary112
76.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice110
77.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany108
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun108
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha108
80.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice104
81.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice100
82.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice96
83.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZMZ Praha95
84.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně94
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov94
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice94
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci94
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín94
89.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha92
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice92
91.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA90
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice90
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun90
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany90
95.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most88
96.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice86
97.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
98.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov80
99.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín76
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně76
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín76
102.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec74
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci74
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov74
107.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha72
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany72
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava72
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha72
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha72
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha72
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava72
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most72
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň72
Zachová Adéla2001 Start Jihlava72
118.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem70
119.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most64
120.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem62
121.Vídeňská Markéta2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
122.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZMZ Praha58
123.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně56
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice56
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice56
126.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka54
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha54
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín54
Suchánková Martina2003 BaC Kladno54
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha54
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka54
132.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice50
133.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec46
Svetková Natálie2001 Super Stars Most46
135.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most44
136.Burianová Zuzana2004 Slavoj Podivín40
Guntherová Pavla2003 SK Podolí40
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary40
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most40
Vaňková Adéla2001 SK Prosek Praha40
Zbořilová Anna2002 Sokol Židlochovice40
142.Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice38
144.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav36
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň36
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice36
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná36
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava36
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav36
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice36
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha36
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče36
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 36
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov36
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA36
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany36
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 36
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov36
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
164.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Kadlecová Pavlína2001 TJ Sokol České Budějovice26
Kolínová Klára2001 BC RSC Brno26
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec26
Večeřová Alena2002 BC RSC Brno26
171.Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně20
172.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc18
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci18
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice18
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci18
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice18
183.Bártová Kateřina2001 SK Badminton Tábor, o.s.14
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice14
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice14
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice14
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže14
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice14
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice14
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
Vargová Jana2001 Super Stars Most14
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
ČísloTurnajGPDatum
1Oblatní přebor U13 - Hradec KrálovéSKP23.03.2013
2Oblatní přebor U13 - Benátky nad JizerouSKP23.03.2013
3Oblatní přebor U13 - Karlovy VarySKP06.04.2013
4Oblatní přebor U13 - LiberecSKP07.04.2013
5Oblatní přebor U13 - Brno-JehniceSKP07.04.2013
6Turnaj mládeže - volný - LanškrounC13.04.2013
7Oblatní přebor U13 - Orlová-LutyněSKP13.04.2013
8Oblastní přebor U13 - PrahaSKP14.04.2013
9Oblatní přebor U13 - Český KrumlovSKP14.04.2013
10Krajský přebor - LiberecD20.04.2013
11Krajský přebor - MostD20.04.2013
12GPC U13 - PodivínC21.04.2013
13GPD U11 - PodivínE5021.04.2013
14MČR U13 - Hradec KrálovéMČR05.05.2013
15VII. Super Stars Cup - MostE5011.05.2013
16GPD U13 - PodolíD12.05.2013
17GPE U11 - PodolíE5012.05.2013
18Turnaj k MDD - IvančiceD01.06.2013
19Turnaj k MDD - IvančiceE5001.06.2013
201. GPC U13 - OsíkC14.09.2013
21GPD U13 - Český KrumlovD14.09.2013
221. GPC U13 - BřeclavC15.09.2013
231. GPD U13 - LiberecD15.09.2013
241. GPD U13 - MostD15.09.2013
251. GPC U13 - Ústí nad LabemC21.09.2013
26GPC U13 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
27GPE50 U11 - Podolí u BrnaE5022.09.2013
281. GPC U13 - Praha - VinořC28.09.2013
291. GPC U13 - DobřanyC28.09.2013
301. GPC U13 - České BudějoviceC28.09.2013
311. GPC U13 - KoprivniceC29.09.2013
321. GPC U13 - KladnoC29.09.2013
33GPC U13 Open - PrahaC05.10.2013
34GPE50 U11 Open - PrahaE5005.10.2013
351. GPA U13 - BřeclavA13.10.2013
36GPC U13 Open - Hradec KrálovéC19.10.2013
37GPD U13 - České BudějoviceD19.10.2013
382. GPC U13 - Hradec KrálovéC26.10.2013
392. GPD U13 - MostD26.10.2013
402. GPD U13 - Liberec - VesecD26.10.2013
41Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2013
422. GPC U13 - LiberecC02.11.2013
43GPC U13 - Brno - JehniceC09.11.2013
442. GPC U13 - Český KrumlovC09.11.2013
452. GPC U13 - PrahaC10.11.2013
462. GPC U13 - KladnoC10.11.2013
472. GPC U13 - DobřanyC16.11.2013
482. GPC U13 - Rožnov pod RadhoštěmC24.11.2013
492. GPA U13 - MostA01.12.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading