logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 09.12.2013

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
05.03.2013 - 09.12.2013
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2421
2.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2192
3.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2181
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1781
5.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1556
6.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1424
7.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1286
8.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1276
9.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1165
11.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha1100
12.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1046
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1046
14.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec868
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové860
16.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov830
17.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec745
18.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně700
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka700
20.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně640
21.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín504
22.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín501
23.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.420
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha420
25.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín360
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka360
27.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou335
28.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice281
29.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice279
30.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most276
31.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice265
32.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem258
33.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno233
34.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec217
35.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha209
36.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most208
37.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha206
38.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice204
39.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice203
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška203
41.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
42.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek192
43.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové191
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov191
45.Morávek Michal2002 BaC Kladno187
46.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice186
47.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno185
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov185
49.Herzán David2002 Slavoj Podivín179
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci179
51.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice176
52.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most174
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice174
Ziman Jan2000 BKV Plzeň174
55.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec173
56.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov172
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín172
58.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň171
59.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice169
60.Macák Jan1999 Hamr Praha 166
61.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec164
62.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany161
63.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec156
64.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka154
65.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň153
66.Gunther Michal2001 SK Podolí152
67.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové150
68.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín148
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně148
70.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most144
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha144
72.Soukup Václav2001 BKV Plzeň142
73.Linda Martin2000 TJ Dobřany139
74.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most138
75.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc136
76.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci134
77.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc132
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík132
Novotný Matěj1999 SK Děčín132
80.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín130
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov130
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice130
83.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
86.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň125
87.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha124
88.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov122
89.Seifert David2000 BK TJ Baník Most121
90.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov120
91.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci118
92.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice117
93.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
94.Cach Jakub2001 Super Stars Most113
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek113
96.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín112
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín112
98.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice111
99.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice110
100.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha108
Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.108
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou108
103.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA104
Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice104
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha104
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín104
107.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka100
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín100
109.Hájek David2000 Super Stars Most98
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem98
112.Paulík Jan2000 SK Podolí95
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka95
114.Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice94
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín94
116.Palán Václav2001 SK Prosek Praha91
117.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně90
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně90
120.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice86
121.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha85
122.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov84
125.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek78
126.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
127.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně74
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc74
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec74
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice74
131.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice72
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov72
133.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice69
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou69
135.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice66
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA66
Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice66
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš66
140.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc64
141.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice62
142.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš60
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš60
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš60
145.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
146.Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně58
147.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín56
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice56
149.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha55
150.Cach David2002 Super Stars Most54
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně54
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš54
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy54
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha54
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň54
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
160.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most52
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec52
162.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most48
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.48
166.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov46
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most46
168.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška42
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZMZ Praha42
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň42
Kozel Václav2001 Badminton School Brno42
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha42
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary42
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
178.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec40
179.Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín38
180.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně36
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice36
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice36
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc36
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov36
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové36
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA36
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
194.Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
195.Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc32
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice32
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.32
198.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice30
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha30
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov30
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná30
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary30
Králík David1999 TJ Spoje Praha30
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.30
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice30
Müller Filip1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci30
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.30
Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov30
211.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha26
Prek Šimon2002 Badminton School Brno26
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov26
214.Daniš Hugo1999 SK Prosek Praha25
215.Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem24
216.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec22
217.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice18
Kolouch David1999 SKB Český Krumlov18
Martínek Jakub2000 SK Podolí18
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš18
Strnka Ondřej2000 BK Kopřivnice18
222.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most14
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most14
229.Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha13
230.Jánský Václav2003 TJ Dobřany12
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany12
232.Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc10
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.10
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec10
235.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná6
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná6
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava6
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín6
Šebesta Petr2000 Kabal team Karviná6
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná6
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná6
243.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem4
244.Černý Jan2001 TJ Proboštov2
Müller Tomáš1999 TJ Chemička Ústí nad Labem2
1.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3144
2.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice3024
3.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2837
4.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2597
5.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín2564
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1814
7.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1766
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1766
9.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1701
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1701
11.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1340
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1340
13.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1334
14.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1322
15.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
16.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1286
17.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1165
18.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1100
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha1100
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha1100
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1100
22.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové957
23.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice922
24.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka901
25.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín860
26.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha752
27.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
29.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka682
30.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec660
31.Louda Jan1999 USK Plzeň624
32.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek622
33.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou492
34.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek489
35.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín468
36.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem439
37.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň430
38.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno426
39.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice343
40.Morávek Michal2002 BaC Kladno332
41.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most326
42.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice321
43.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno319
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice319
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany319
46.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice304
47.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice302
48.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové301
49.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín299
50.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha287
51.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec282
52.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most275
Seifert David2000 BK TJ Baník Most275
54.Herzán David2002 Slavoj Podivín271
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice271
56.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška269
57.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň265
58.Linda Martin2000 TJ Dobřany252
59.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov243
60.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně237
61.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha233
Soukup Václav2001 BKV Plzeň233
Ziman Jan2000 BKV Plzeň233
64.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc231
65.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov223
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov223
67.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka217
68.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice213
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice213
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci213
71.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most212
72.Macák Jan1999 Hamr Praha 205
73.Hájek David2000 Super Stars Most204
74.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín203
75.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most201
76.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín196
77.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice193
78.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci192
80.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec190
81.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín185
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov185
83.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem184
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice184
85.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov178
86.Paulík Jan2000 SK Podolí173
87.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc172
88.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec168
90.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín167
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci167
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha167
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín167
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice167
95.Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha166
Palán Václav2001 SK Prosek Praha166
97.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
98.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice159
99.Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
100.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň155
101.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov151
102.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
103.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín148
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín148
105.Gunther Michal2001 SK Podolí147
106.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
108.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem138
109.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka133
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka133
111.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice131
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha131
114.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš126
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha126
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov126
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice126
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš126
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně126
120.Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
122.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc118
123.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek114
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec114
125.Cach Jakub2001 Super Stars Most113
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou113
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice113
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc113
129.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most112
130.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice108
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou108
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně108
135.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice100
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most100
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most100
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec100
139.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec96
140.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně94
141.Cach David2002 Super Stars Most92
142.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA90
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZMZ Praha90
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně90
Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA90
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň90
Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice90
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov90
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
150.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice88
151.Novotný Matěj1999 SK Děčín86
152.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci84
153.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA76
Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
Daniš Hugo1999 SK Prosek Praha76
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín76
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice76
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha76
159.Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem74
160.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
161.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice72
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov72
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně72
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.72
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.72
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
169.Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc66
Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc66
171.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice64
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.64
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.64
174.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha59
Lenfeld Aleš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
176.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška54
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha54
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná54
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary54
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš54
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy54
Králík David1999 TJ Spoje Praha54
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha54
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary54
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš54
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy54
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice54
Müller Filip1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš54
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov54
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany54
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové54
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš54
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA54
201.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov46
202.Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov42
203.Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně40
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín40
206.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.38
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec38
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
209.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná36
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice36
Jánský Václav2003 TJ Dobřany36
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc36
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná36
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná36
219.Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc30
Prek Šimon2002 Badminton School Brno30
221.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kolouch David1999 SKB Český Krumlov26
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.26
Müller Tomáš1999 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most26
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec26
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov26
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most26
232.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice18
Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná18
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Šebesta Petr2000 Kabal team Karviná18
Strnka Ondřej2000 BK Kopřivnice18
237.Černý Jan2001 TJ Proboštov14
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2388
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2006
3.Kural Martin1999 USK Plzeň1755
4.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1541
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1448
6.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1424
7.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1325
8.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1165
10.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1046
11.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1029
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1029
13.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.931
14.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov830
15.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně792
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové789
17.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec712
18.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha670
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík670
20.Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha561
21.Stallwood Steven1999 TJ Slavoj Český Těšín501
22.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín430
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín430
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka429
25.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
26.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek386
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most360
28.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno353
29.Morávek Michal2002 BaC Kladno301
30.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most296
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha283
32.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
33.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice277
34.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec259
35.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice253
36.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice251
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha250
38.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
39.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem234
40.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka233
41.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín232
42.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno221
43.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška220
44.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov203
45.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice202
46.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.188
47.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň185
Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín185
49.Soukup Václav2001 BKV Plzeň184
Ziman Jan2000 BKV Plzeň184
51.Seifert David2000 BK TJ Baník Most167
52.Herzán David2002 Slavoj Podivín166
53.Gunther Michal2001 SK Podolí164
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most164
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc164
56.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most162
Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou162
58.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice160
59.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek157
60.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci156
61.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice150
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci150
63.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov149
64.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec148
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha148
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň148
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice148
68.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec146
69.Hájek David2000 Super Stars Most142
70.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice141
71.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice136
72.Cach Jakub2001 Super Stars Most133
73.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín131
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice131
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové131
76.Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín130
77.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov128
78.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most126
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové126
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha126
82.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem124
83.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice122
84.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec118
85.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice117
86.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
87.Linda Martin2000 TJ Dobřany113
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně113
89.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň112
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha112
91.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov108
Macák Jan1999 Hamr Praha 108
Palán Václav2001 SK Prosek Praha108
96.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov104
97.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov102
98.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem100
99.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov98
100.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice95
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka95
102.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA94
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci94
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice94
105.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc92
106.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha90
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek90
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně90
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice90
111.Paulík Jan2000 SK Podolí88
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec88
113.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín76
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most76
115.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc74
116.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš72
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA72
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice72
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň72
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš72
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice72
Ledvina Přemysl1999 USK Plzeň72
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou72
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov72
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice72
128.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most64
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice64
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec64
131.Cach David2002 Super Stars Most62
132.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most58
133.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Kozel Václav2001 Badminton School Brno54
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary54
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava54
Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany54
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice54
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha54
145.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice52
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice52
148.Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc44
149.Fürst Tomáš1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec40
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
153.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov38
154.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka36
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná36
Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA36
Jánský Václav2003 TJ Dobřany36
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava36
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZMZ Praha36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš36
Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice36
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany36
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové36
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš36
Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov36
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA36
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka36
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
177.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc26
Jeínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Novotný Matěj1999 SK Děčín26
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
187.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha18
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně18
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc18
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha18
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov18
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc18
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně18
194.Černý Jan2001 TJ Proboštov14
Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice14
Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most14
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec14
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most14
203.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov4
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2469
2.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2304
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2200
4.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2069
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1904
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1829
7.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1541
8.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1268
10.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1046
11.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice898
12.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno860
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha860
14.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha842
15.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov706
16.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun694
17.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice670
18.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most636
19.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice580
20.Paurová Lucie1999 Super Stars Most546
21.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most489
22.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice420
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary420
24.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice377
25.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha373
26.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň372
27.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice359
28.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek337
29.Janošová Petra2000 Sokol Jílové269
30.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže262
31.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
32.Sejková Patricie2001 SK Podolí254
33.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice233
34.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
35.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha223
36.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
37.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň220
38.Psotová Barbora1999 Super Stars Most218
39.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška215
40.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc211
41.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc210
42.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice205
43.Schořová Sonja2000 BaC Kladno203
Srbová Adéla2000 BaC Kladno203
45.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most200
46.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice194
47.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec191
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně191
49.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most190
50.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice178
51.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice172
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice172
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň167
54.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň162
55.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže160
Kučerová Petra1999 USK Plzeň160
57.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
59.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň153
60.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice152
61.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec148
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha148
63.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most146
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem146
65.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most145
66.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň144
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
69.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most141
70.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže140
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec140
72.Hašková Jana1999 BaC Kladno137
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha137
74.Dufková Monika1999 BaC Kladno135
75.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže134
76.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň132
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec132
78.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň129
79.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice128
80.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc127
81.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
82.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice124
83.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec122
84.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou120
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov120
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov120
87.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha113
88.Dítětová Eliška2000 SK Děčín112
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové112
90.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.108
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov108
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice108
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha108
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice108
95.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice107
96.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně106
97.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec102
98.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci98
99.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha96
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha96
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň96
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín96
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
104.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany94
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec94
106.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci92
107.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha90
109.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín84
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most84
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš84
112.Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové83
113.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most80
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
115.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha78
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
117.Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA76
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha76
Pecháčková Eva1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice76
Schořová Adéla2003 BaC Kladno76
121.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA75
122.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most74
123.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek72
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek72
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov72
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov72
128.Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové69
129.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha68
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec68
Jeřábková Petra2001 SK Podolí68
132.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha66
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc66
134.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice64
135.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice63
136.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov60
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí60
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš60
139.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc59
Sejková Hana1999 SK Podolí59
141.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci58
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc58
143.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno57
144.Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice54
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice54
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka54
149.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice53
150.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec52
151.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov50
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci50
153.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha49
154.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha46
155.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice44
156.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň42
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Procházková Michala1999 BaC Kladno42
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice42
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha42
163.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně40
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně40
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice40
166.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha36
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov36
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín36
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most36
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava36
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno36
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc36
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové36
180.Kulhánková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové33
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA33
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín33
183.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc30
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín30
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín30
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany30
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov30
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno30
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš30
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA30
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary30
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň30
193.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice28
194.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec24
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice24
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha24
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha24
198.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov22
Musilová Michaela2000 SK Podolí22
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov22
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
202.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň18
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava18
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice18
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně18
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava18
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA18
211.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov14
Havelková Andrea2000 Super Stars Most14
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec14
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most14
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most14
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
217.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
218.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec10
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany10
221.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice6
223.Budilová Daniela2000 Super Stars Most2
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Telínová Alena2000 Super Stars Most2
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2774
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2709
3.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
4.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2597
5.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2544
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2469
Paurová Lucie1999 Super Stars Most2469
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2432
9.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1766
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1766
11.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1624
12.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1541
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1541
14.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1301
15.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1171
16.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1082
17.Schořová Sonja2000 BaC Kladno1070
18.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1061
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice860
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun860
22.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice830
23.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice800
24.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice791
25.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha712
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice712
27.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice682
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most682
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek682
30.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže629
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň629
32.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most604
33.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary580
34.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň545
35.Sejková Patricie2001 SK Podolí509
36.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice368
37.Janošová Petra2000 Sokol Jílové354
38.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice349
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně349
40.Srbová Adéla2000 BaC Kladno343
41.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
43.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže316
44.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice314
45.Psotová Barbora1999 Super Stars Most296
46.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška263
47.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most255
48.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most251
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc251
50.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice248
51.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha240
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň240
53.Dufková Monika1999 BaC Kladno233
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň229
55.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
56.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice226
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc226
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice226
59.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice223
60.Kučerová Petra1999 USK Plzeň221
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň221
62.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň215
63.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most213
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec213
65.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže210
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže210
67.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec205
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha205
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha205
70.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem200
71.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně199
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec199
73.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci197
74.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice193
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most193
76.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice192
77.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň186
78.Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové185
79.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha184
80.Hašková Jana1999 BaC Kladno179
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice179
82.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou174
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.174
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň174
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou174
86.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most172
87.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci170
88.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice162
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň162
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec162
91.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha160
92.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš150
93.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice144
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov144
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov144
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec144
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice144
98.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most140
99.Dítětová Eliška2000 SK Děčín136
100.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
102.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc133
103.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov126
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci126
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín126
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov126
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové126
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov126
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha126
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov126
112.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov120
113.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci118
114.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha113
Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA113
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice113
Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA113
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha113
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha113
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové113
121.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec110
122.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín108
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň108
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš108
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.108
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha108
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš108
129.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci102
130.Pecháčková Eva1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
131.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany92
132.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek90
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek90
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec90
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice90
136.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno88
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec88
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice88
139.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí84
140.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc82
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most82
142.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice79
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha79
145.Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc78
146.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most74
147.Homolková Klára2001 Sokol Jílové72
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice72
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha72
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha72
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice72
Schořová Adéla2003 BaC Kladno72
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha72
156.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín64
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice64
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec64
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice64
160.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice62
161.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc59
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně59
Kulhánková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové59
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA59
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně59
Sejková Hana1999 SK Podolí59
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín59
168.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín54
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň54
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov54
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno54
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava54
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice54
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA54
Procházková Michala1999 BaC Kladno54
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava54
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc54
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov54
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA54
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň54
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
191.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec52
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice52
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
194.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov46
195.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc42
196.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov40
197.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov38
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice38
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec38
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov38
Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany38
203.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava36
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně36
206.Musilová Michaela2000 SK Podolí34
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice34
208.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov26
Budilová Daniela2000 Super Stars Most26
Havelková Andrea2000 Super Stars Most26
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most26
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice26
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most26
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
215.Telínová Alena2000 Super Stars Most14
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
1.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2352
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2256
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha2021
4.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1781
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1766
6.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1556
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1541
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1424
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1256
10.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1040
11.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov830
12.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.828
13.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín806
14.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice792
15.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc693
16.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most691
17.Paurová Lucie1999 Super Stars Most682
18.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun670
19.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice582
20.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov509
21.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha466
22.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice430
23.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek429
24.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň428
25.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice421
26.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice409
27.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most313
28.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice285
29.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha283
30.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice277
31.Sejková Patricie2001 SK Podolí274
32.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice272
33.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most246
34.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
Schořová Sonja2000 BaC Kladno239
36.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha232
37.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně229
38.Janošová Petra2000 Sokol Jílové221
Srbová Adéla2000 BaC Kladno221
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice221
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
42.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška220
43.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň198
44.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most195
45.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec187
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha187
47.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most186
48.Kučerová Petra1999 USK Plzeň185
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže185
50.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc182
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice182
52.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec180
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň180
54.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice176
55.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice175
56.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň173
57.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most172
58.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice169
59.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem168
60.Psotová Barbora1999 Super Stars Most160
61.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže158
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec158
63.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci150
64.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň149
65.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň144
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice144
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov144
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň144
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec144
70.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec136
71.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZMZ Praha131
72.Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové130
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň130
74.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín126
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary126
77.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže124
78.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most118
79.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most114
80.Hašková Jana1999 BaC Kladno113
81.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha112
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň112
83.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice110
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice110
85.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZMZ Praha108
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZMZ Praha108
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice108
91.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže100
92.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice95
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové95
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc95
95.Dufková Monika1999 BaC Kladno94
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha94
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně94
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice94
99.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov90
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov90
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice90
105.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha80
106.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice76
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice76
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha76
109.Pecháčková Eva1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice74
110.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín72
Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA72
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec72
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice72
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZMZ Praha72
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek72
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš72
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec72
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov72
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš72
121.Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha68
122.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci66
123.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec64
124.Jeřábková Petra2001 SK Podolí62
125.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci60
126.Baloušková Klára1999 TJ Sokol České Budějovice59
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně59
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně59
129.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci58
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most58
131.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek54
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov54
Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně54
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov54
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno54
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov54
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové54
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice54
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava54
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov54
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc54
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice54
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka54
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
150.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec52
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí52
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice52
153.Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
154.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc44
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc44
156.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc40
Dítětová Eliška2000 SK Děčín40
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov40
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA40
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice40
Schořová Adéla2003 BaC Kladno40
Sejková Hana1999 SK Podolí40
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín40
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha40
166.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov38
Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno38
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most38
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov38
170.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín36
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň36
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava36
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany36
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice36
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZMZ Praha36
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov36
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava36
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš36
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA36
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov36
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary36
191.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice32
192.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov26
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov26
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec26
Musilová Michaela2000 SK Podolí26
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most26
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec26
198.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
200.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc15
201.Budilová Daniela2000 Super Stars Most14
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most14
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most14
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice14
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice14
Telínová Alena2000 Super Stars Most14
208.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Havelková Andrea2000 Super Stars Most4
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov4
ČísloTurnajGPDatum
1Oblatní přebor U15 - PodivínSKP10.03.2013
2Přebor Klimkovic U15 - KlimkoviceC16.03.2013
3Oblatní přebor U15 - PlzeňSKP23.03.2013
4Krajský přebor - TepliceD23.03.2013
5Oblatní přebor U15 - Hradec KrálovéSKP24.03.2013
6Krajský přebor - Liberec - ZŠ JabloňováD24.03.2013
7Oblatní přebor U15 - Český TěšínSKP30.03.2013
8Oblatní přebor U15 - České BudějoviceSKP06.04.2013
9Oblatní přebor U15 - KladnoSKP06.04.2013
10Oblatní přebor U15 - PrahaSKP06.04.2013
11Oblatní přebor U15 - MostSKP13.04.2013
12MČR U15 - PlzeňMČR28.04.2013
13Purkmistr Dobřany - DobřanyC04.05.2013
14GPC U15 - otevřený - Pohár Vlaštovky - PlzeňC18.05.2013
151. GPD U15 - MostD07.09.2013
161. GPD U15 - Liberec - VesecD07.09.2013
17GPD U15 - Podolí u BrnaD08.09.2013
181. GPC U15 - PlzeňC14.09.2013
191. GPC U15 - Orlová - LutyněC14.09.2013
201. GPC U15 - OsíkC15.09.2013
211. GPC U15 - České BudějoviceC21.09.2013
221. GPC U15 - IvančiceC21.09.2013
231.GPC U15 - PrahaC21.09.2013
24GPC U15 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
251. GPC U15 - KladnoC22.09.2013
261. GPC U15 - TepliceC28.09.2013
271. GPA U15 - Benátky nad JizerouA06.10.2013
28GPD U15 - České BudějoviceD19.10.2013
292. GPC U15 - Hradec KrálovéC27.10.2013
302. GPD U15 - Ústí nad LabemD16.11.2013
312: GPC U15 - Praha - VinořC16.11.2013
322. GPC U15 - PodivínC16.11.2013
332. GPC U15 - KladnoC16.11.2013
342. GPD U15 - LiberecD17.11.2013
352. GPC U15 - České BudějoviceC23.11.2013
362. GPC U15 - AšC23.11.2013
372. GPC U15 - LiberecC23.11.2013
38GPD U15 - Brno - JehniceD23.11.2013
39Goram Cup - TepliceC30.11.2013
402. GPC U15 - Český TěšínC01.12.2013
41GPD U15 - České BudějoviceD07.12.2013
422. GPA U15 - MostA08.12.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading