logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 18.12.2013

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
15.03.2013 - 18.12.2013
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3279
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2789
3.Louda Jan1999 USK Plzeň1989
4.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1963
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1445
6.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1286
7.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1256
8.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno1160
9.Kural Martin1999 USK Plzeň1070
10.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha1046
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1046
12.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice886
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín886
14.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice860
15.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most712
16.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.685
17.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha630
18.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most606
19.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice528
20.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov519
21.Pistulka Radek1997 USK Plzeň510
22.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice454
23.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové400
24.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška389
25.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.381
26.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška348
27.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice338
28.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha331
29.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň318
30.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava317
31.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice313
32.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín309
33.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška295
34.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov278
35.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec262
36.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně208
37.Zrza Bronislav1998 SK Podolí203
38.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice202
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava202
40.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice196
41.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec192
42.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most191
43.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha185
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha185
45.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice184
46.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno179
47.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem178
48.Jeníček Filip1997 Super Stars Most176
49.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec175
50.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem172
51.Paseka Daniel1998 SK Podolí170
52.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice168
53.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice166
54.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice160
55.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha154
56.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice152
57.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně150
58.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most149
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška149
60.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň148
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha148
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem148
63.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov147
64.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška143
65.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most142
66.Dostál Marek1998 SK Podolí137
67.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most136
68.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň132
69.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
70.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha130
71.Lüley Martin1998 Badminton VK Aš126
Morávek Michal2002 BaC Kladno126
73.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice124
74.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně122
75.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík120
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov120
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice120
79.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci116
80.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno114
Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín114
Linda Martin2000 TJ Dobřany114
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice114
84.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice113
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín113
86.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec112
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha112
88.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci110
90.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
91.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 104
92.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka102
Peka Vladimír1998 Badminton VK Aš102
94.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice100
95.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice96
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice96
97.Slavík Martin1998 Hamr Praha 94
98.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
99.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové90
Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně90
101.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci88
102.Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín84
103.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha80
104.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha79
105.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice78
Pech Josef1998 TJ Dobřany78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
108.Cach Jakub2001 Super Stars Most74
Macák Jan1999 Hamr Praha 74
110.Mutl Filip1998 Hamr Praha 73
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice73
112.Musil Marek1998 BC 66 Ivančice72
113.Hák Kamil1998 Super Stars Most71
114.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha70
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně70
116.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice68
117.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice66
Bár Martin1998 BC 66 Ivančice66
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou66
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové66
121.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
122.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha62
123.Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně58
124.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín54
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín54
130.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec52
131.Hájek David2000 Super Stars Most48
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice48
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany48
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice48
135.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most46
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
137.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové42
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka42
Seifert David2000 BK TJ Baník Most42
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka42
Ziman Jan2000 BKV Plzeň42
142.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Gunther Michal2001 SK Podolí40
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec40
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
147.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec38
Pospíšil Adam2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
149.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice36
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice36
Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc36
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Kučera Jiří1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Paulík Jan2000 SK Podolí36
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha36
Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou36
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice36
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice36
164.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň30
166.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice28
167.Lukšík Lukáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
170.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha25
171.Herman Lukáš1998 TJ Astra ZMZ Praha24
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 24
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha24
174.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice18
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice18
Košina Matěj1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Zubek Aleš1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
182.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most14
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice14
184.Špaňhel Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha13
185.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha12
Kopecký Filip1997 Hamr Praha 12
Králíček Petr1998 Hamr Praha 12
188.Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Louda Jan1999 USK Plzeň2997
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2837
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2694
4.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most2271
5.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha2214
6.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2036
7.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1920
8.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1829
9.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1672
10.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1574
11.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1556
12.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1520
13.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1355
14.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1340
15.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1214
16.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec1171
17.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1082
18.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno950
19.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.931
20.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice916
21.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové901
22.Kural Martin1999 USK Plzeň875
23.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň860
24.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška845
25.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška842
26.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha819
27.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec790
28.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice771
29.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov760
30.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha705
31.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice670
32.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice634
33.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec612
34.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně563
35.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně550
36.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík508
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice508
38.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno502
39.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha299
40.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín281
41.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem271
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň271
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.271
44.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem270
45.Zrza Bronislav1998 SK Podolí269
46.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška258
47.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice241
48.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín240
49.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice223
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha223
51.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem222
52.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice212
53.Hák Kamil1998 Super Stars Most209
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most209
55.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most205
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most205
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška205
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava205
59.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec203
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov203
61.Dostál Marek1998 SK Podolí201
62.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín199
63.Paseka Daniel1998 SK Podolí194
64.Linda Martin2000 TJ Dobřany192
Pech Josef1998 TJ Dobřany192
66.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška187
67.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice185
68.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha184
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha184
70.Jeníček Filip1997 Super Stars Most180
71.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice179
72.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice174
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové174
76.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně169
77.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice167
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice167
79.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice166
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha166
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava166
82.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem164
83.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most162
84.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně156
85.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci154
86.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
87.Mutl Filip1998 Hamr Praha 148
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 148
89.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno144
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš144
Peka Vladimír1998 Badminton VK Aš144
92.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci142
93.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha133
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha133
95.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov131
96.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha130
97.Hájek David2000 Super Stars Most126
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň126
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín126
100.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
102.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice118
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice118
104.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha113
Macák Jan1999 Hamr Praha 113
Slavík Martin1998 Hamr Praha 113
107.Paulík Jan2000 SK Podolí110
108.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice108
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice108
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové108
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice108
113.Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně95
114.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most92
115.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové90
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice90
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín90
118.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec84
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci84
120.Seifert David2000 BK TJ Baník Most80
121.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice79
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek79
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice79
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně79
Polický Adam1998 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou79
127.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha76
129.Cach Jakub2001 Super Stars Most74
130.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice72
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín72
Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka72
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice72
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka72
Morávek Michal2002 BaC Kladno72
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany72
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice72
140.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík66
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
142.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice64
143.Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec59
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
145.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha54
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň54
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice54
Waller David2000 TJ Astra ZMZ Praha54
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka54
161.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec46
Gunther Michal2001 SK Podolí46
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci46
164.Lukšík Lukáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Pospíšil Adam2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec38
168.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice36
Herman Lukáš1998 TJ Astra ZMZ Praha36
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Kopecký Filip1997 Hamr Praha 36
Košina Matěj1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Králíček Petr1998 Hamr Praha 36
Kučera Jiří1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Malý Viktor2000 TJ Astra ZMZ Praha36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové36
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 36
Zubek Aleš1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
182.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most26
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice26
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2501
2.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most2196
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2196
4.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1935
5.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1556
6.Louda Jan1999 USK Plzeň1541
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1325
8.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1192
9.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1016
10.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha1015
11.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice931
12.Kural Martin1999 USK Plzeň892
13.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové821
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.821
15.Fiala Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha791
16.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov691
17.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice676
18.Pistulka Radek1997 USK Plzeň660
19.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno510
20.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha465
21.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most460
22.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice430
23.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška375
24.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice369
25.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZMZ Praha350
26.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice349
27.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška311
28.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.302
29.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice299
30.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZMZ Praha281
31.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec265
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec256
33.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most251
34.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně246
35.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec229
36.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice220
37.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov215
38.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška209
Zrza Bronislav1998 SK Podolí209
40.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice205
41.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice203
42.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice192
43.Jeníček Filip1997 Super Stars Most176
44.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška167
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín167
46.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most156
47.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík152
48.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
51.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň144
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava144
53.Hák Kamil1998 Super Stars Most140
Paseka Daniel1998 SK Podolí140
55.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem136
56.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most130
57.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno126
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Hartman Kryštof1999 BaC Kladno126
Linda Martin2000 TJ Dobřany126
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň126
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha126
63.Dostál Marek1998 SK Podolí124
64.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové120
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most120
67.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha113
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice113
69.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec112
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice112
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice112
72.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín108
Pech Josef1998 TJ Dobřany108
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov108
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín108
77.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem104
78.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
79.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZMZ Praha94
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov94
81.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně90
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice90
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň90
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZMZ Praha90
85.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci87
86.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
87.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice76
Hájek David2000 Super Stars Most76
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
90.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice72
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice72
93.Seifert David2000 BK TJ Baník Most68
94.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice59
Gunther Michal2001 SK Podolí59
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška59
Palášek Zbyněk1997 Sokol Židlochovice59
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice59
Špaňhel Jan1997 Sokol Radotín Meteor Praha59
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
101.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice54
Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka54
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín54
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka54
Morávek Michal2002 BaC Kladno54
Mutl Filip1998 Hamr Praha 54
Peka Vladimír1998 Badminton VK Aš54
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany54
Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou54
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou54
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové54
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice54
Ziman Jan2000 BKV Plzeň54
119.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice52
120.Cach Jakub2001 Super Stars Most50
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most50
122.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci46
123.Jouda Jan1998 TJ Astra ZMZ Praha40
Kučera Antonín1998 TJ Slovan Vesec40
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně40
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně40
Slavík Martin1998 Hamr Praha 40
128.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec38
Pospíšil Adam2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
130.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice36
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice36
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice36
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha36
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha36
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha36
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň36
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice36
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka36
150.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
151.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most14
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice14
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem14
1.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2549
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2285
3.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1824
4.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1796
5.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1526
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
7.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1463
8.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha1340
9.Panochová Jana1997 Super Stars Most1301
10.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1286
11.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1104
12.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
13.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
14.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka898
15.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most866
16.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha845
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice745
18.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov730
19.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín652
20.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno604
21.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice558
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice537
23.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov532
24.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary531
25.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha504
26.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice440
27.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
28.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most424
29.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno395
30.Homolková Helena1997 Sokol Jílové380
31.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most336
32.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice306
33.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun289
34.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno272
35.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí255
36.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov253
37.Polívková Eliška1998 USK Plzeň236
38.Psotová Barbora1999 Super Stars Most234
39.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice228
40.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov217
41.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha205
42.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška199
43.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most190
44.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha187
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška187
46.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc184
Paurová Lucie1999 Super Stars Most184
48.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška179
49.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany174
50.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec170
51.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most167
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha167
53.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most158
54.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice156
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most156
56.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec146
57.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice140
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí140
59.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec138
60.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha135
61.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.133
62.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice132
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná132
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice132
65.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně130
66.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
67.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci127
68.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín126
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín126
70.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec121
71.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice120
Kučerová Petra1999 USK Plzeň120
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže120
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
75.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice113
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice113
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové113
79.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice108
Hašková Jana1999 BaC Kladno108
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň108
Janošová Petra2000 Sokol Jílové108
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň108
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice108
85.Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha107
86.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha102
87.Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA100
88.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice96
89.Dufková Monika1999 BaC Kladno90
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí90
Schořová Sonja2000 BaC Kladno90
Srbová Adéla2000 BaC Kladno90
93.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem88
94.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
95.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice84
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc84
97.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov82
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové82
99.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka79
100.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň78
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň78
103.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most74
104.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha72
105.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice66
Michalová Adriana1998 Super Stars Most66
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň66
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary66
110.Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc62
111.Sejková Hana1999 SK Podolí59
Sejková Patricie2001 SK Podolí59
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha59
114.Černá Denisa1997 Super Stars Most58
115.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice56
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem56
117.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň54
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň54
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
122.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov53
123.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice44
124.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci42
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň42
Žďánská Šárka1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci42
127.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice40
Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové40
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně40
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov40
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná40
132.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice36
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Bláhová Anna1998 TJ Chropyně36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice36
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava36
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava36
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně36
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové36
141.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha33
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice33
143.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň30
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové30
146.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc26
147.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov24
148.Častová Andrea1997 TJ Proboštov22
149.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most14
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice14
1.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha3104
2.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2756
3.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2517
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2294
5.Panochová Jana1997 Super Stars Most2229
6.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2084
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1701
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1701
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1549
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice1549
11.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1526
12.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1301
13.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov1239
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1200
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1200
16.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha1190
17.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1171
18.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1160
19.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1141
20.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice1070
21.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1046
22.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1006
23.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most956
24.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
25.Homolková Helena1997 Sokol Jílové910
26.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun901
27.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno856
28.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno760
29.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany659
30.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most600
31.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice580
Polívková Eliška1998 USK Plzeň580
33.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno568
34.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov531
35.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
36.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most484
37.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov468
38.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov467
39.Psotová Barbora1999 Super Stars Most465
40.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha372
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha372
42.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška324
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška324
44.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most301
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most301
46.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín270
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín270
48.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice258
49.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí255
50.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí243
51.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň240
52.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.233
53.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec230
54.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha223
55.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most211
56.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec210
57.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice204
58.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice203
59.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice199
60.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice192
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže192
Schořová Sonja2000 BaC Kladno192
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice192
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice192
65.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most187
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň187
67.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice176
68.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc154
69.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec151
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové151
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha151
72.Janošová Petra2000 Sokol Jílové150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
74.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň144
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha144
Kučerová Petra1999 USK Plzeň144
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň144
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha144
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice144
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice144
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
82.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice142
83.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem138
84.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka132
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka132
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice132
88.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně131
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA131
90.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice126
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice126
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí126
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem126
94.Dufková Monika1999 BaC Kladno120
Hašková Jana1999 BaC Kladno120
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
98.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov118
99.Sejková Patricie2001 SK Podolí117
100.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška113
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové113
103.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň108
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná108
105.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice106
106.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice100
107.Černá Denisa1997 Super Stars Most97
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec97
109.Michalová Adriana1998 Super Stars Most92
110.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.83
111.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci82
112.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov79
Sejková Hana1999 SK Podolí79
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek79
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha79
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná79
117.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka72
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň72
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov72
120.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov64
121.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice59
Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové59
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha59
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha59
125.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice54
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Bláhová Anna1998 TJ Chropyně54
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice54
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava54
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc54
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc54
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava54
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně54
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
140.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc46
141.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most38
Častová Andrea1997 TJ Proboštov38
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most38
144.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
146.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci23
Žďánská Šárka1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci23
1.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2196
2.Panochová Jana1997 Super Stars Most1781
3.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1766
4.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1676
5.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1464
6.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1334
7.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZMZ Praha1269
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1256
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1075
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1061
11.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
12.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice935
13.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary931
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha912
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
16.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice870
17.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov830
18.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice744
19.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice646
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín646
21.Járová Tereza2000 TJ Astra ZMZ Praha630
22.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany619
23.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno485
24.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno482
25.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov465
26.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha456
27.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most380
28.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka372
29.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno352
30.Homolková Helena1997 Sokol Jílové350
31.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška329
32.Paurová Lucie1999 Super Stars Most322
33.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí295
34.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.285
35.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most272
36.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec213
37.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
Polívková Eliška1998 USK Plzeň206
39.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška205
40.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice204
41.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec194
42.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín192
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice192
44.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most186
45.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most174
46.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
47.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most168
48.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha167
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška167
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň167
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha167
52.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec162
53.Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov155
54.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most152
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun152
56.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí150
57.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně148
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice148
59.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice144
60.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most131
Zdražilová Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha131
62.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZMZ Praha130
63.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň126
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha126
65.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec125
66.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem124
67.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
68.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci117
69.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov113
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice113
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové113
72.Psotová Barbora1999 Super Stars Most112
73.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc108
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín108
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice108
Janošová Petra2000 Sokol Jílové108
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí108
Schořová Sonja2000 BaC Kladno108
Srbová Adéla2000 BaC Kladno108
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná108
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice108
82.Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA94
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice94
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov94
85.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň90
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice90
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha90
89.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice88
90.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice80
91.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek79
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka79
94.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice77
95.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov76
96.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha72
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice72
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň72
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové72
102.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem62
104.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka59
Sejková Hana1999 SK Podolí59
Sejková Patricie2001 SK Podolí59
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZMZ Praha59
Tůmová Michaela1998 TJ Sokol České Budějovice59
Vacková Kristýna1997 SKZŠ Dolní Čermná59
110.Dufková Monika1999 BaC Kladno54
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň54
Kučerová Petra1999 USK Plzeň54
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň54
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň54
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže54
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
117.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most50
118.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci46
119.Michalová Adriana1998 Super Stars Most44
120.Čechová Eva1997 BK Kopřivnice40
Černá Denisa1997 Super Stars Most40
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně40
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZMZ Praha40
124.Žďánská Šárka1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
125.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice36
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Bláhová Anna1998 TJ Chropyně36
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice36
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň36
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka36
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava36
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc36
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc36
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň36
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava36
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně36
141.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí34
142.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov28
143.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most26
144.Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice14
ČísloTurnajGPDatum
1Oblatní přebor U17 - TepliceSKP16.03.2013
2Přebor Klimkovic U17 - KlimkoviceC17.03.2013
3Oblatní přebor U17 - Hradec KrálovéSKP23.03.2013
4Oblatní přebor U17 - Benátky nad JizerouSKP23.03.2013
5Oblatní přebor U17 - BřeclavSKP24.03.2013
6Oblatní přebor U17 - PrahaSKP24.03.2013
7Oblatní přebor U17 - Český KrumlovSKP13.04.2013
8Oblatní přebor U17 - Orlová-LutyněSKP13.04.2013
9Oblatní přebor U17 - Západočeská oblastSKP14.04.2013
10MČR U17 - Orlová-LutyněMČR21.04.2013
11Krajský přebor - LiberecD25.05.2013
12Krajský přebor - MostD26.05.2013
13GPD U17 - Podolí u BrnaD08.09.2013
141. GPC U17 - OsíkC14.09.2013
151. GPD U17 - ProboštovD21.09.2013
161. GPD U17 - Liberec - VesecD22.09.2013
171. GPC U17 - České BudějoviceC28.09.2013
181. GPC U17 - DobřanyC28.09.2013
191. GPC U17 - KopřivniceC29.09.2013
201. GPC U17 - Praha - VinořC29.09.2013
211. GPC U17 - KladnoC29.09.2013
221. GPC U17 - MostC13.10.2013
231. GPC U17 - Podolí u BrnaC13.10.2013
241. GPA U17 - Český KrumlovA20.10.2013
252. GPC U17 - Hradec KrálovéC26.10.2013
262. GPD U17 - TepliceD27.10.2013
272. GPD U17 - Liberec - VesecD03.11.2013
282. GPC U17 - Český KrumlovC09.11.2013
292. GPC U17 - KladnoC10.11.2013
302. GPC U17 - PlzeňC16.11.2013
312. GPC U17 - Český TěšínC23.11.2013
322. GPC U17 - PrahaC24.11.2013
332. GPC U17 - Brno - JehniceC30.11.2013
342. GPC U17 - MostC01.12.2013
352. GPA U17 - Orlová - LutyněA15.12.2013
36KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceC15.12.2013
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading