logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 13.01.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
14.01.2013 - 13.01.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3560
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3520
3.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha2944
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2640
5.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2544
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
7.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2280
8.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2216
9.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
10.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2088
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha1736
12.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1664
13.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1493
14.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1376
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1326
16.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1304
17.Louda Jiří1995 USK Plzeň1219
18.Segeč Jan1978 USK Plzeň1216
19.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
20.Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha1184
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1080
22.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha1052
23.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové1011
24.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
26.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci872
27.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka850
28.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha844
Ptáček David1993 BK Kopřivnice844
30.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha816
31.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška790
32.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
33.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové756
34.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno708
35.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice701
36.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci617
37.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové613
38.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice581
39.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov576
40.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most556
41.Repiar Samuel1994 Super Stars Most532
42.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha525
43.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
44.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha519
45.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha496
46.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov468
47.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha458
48.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka451
49.Bláha Václav1980 Hamr Praha 440
50.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice436
51.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice420
52.Schmied Martin1982 TJ Chropyně402
53.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové389
54.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha386
55.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík384
56.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek382
57.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice360
58.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice355
59.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice350
60.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno348
61.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov336
62.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně332
63.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice329
64.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
65.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice307
66.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most301
67.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha288
68.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně285
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice285
70.Rombald Martin1987 Hamr Praha 282
71.Port Jan1972 TJ Proboštov276
72.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec270
Vodička Václav1992 Hamr Praha 270
74.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci269
75.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov266
76.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice264
77.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín263
78.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín262
79.Slabý Otto1984 USK Plzeň260
80.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 257
81.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha256
82.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.252
83.Konupka Jiří1965 BaC Kladno251
84.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec248
85.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice247
86.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 244
87.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha243
88.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň242
89.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice238
90.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava234
91.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka231
92.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci230
93.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové229
94.Horák Filip1990 BC RSC Brno222
95.Sklář David1993 Hamr Praha 218
96.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno215
97.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně214
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava214
99.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice213
100.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže209
101.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem208
102.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec201
103.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice200
104.Klíma Petr1980 Hamr Praha 198
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek198
107.Král Martin1994 BK TJ Baník Most192
108.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice190
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka190
110.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno189
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci189
112.Dupák Jan1993 SK BC Premiera188
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně188
114.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
115.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice184
Motejl Jakub1995 Super Stars Most184
117.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška181
118.Fridrich Václav1977 BaC Kladno174
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 174
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most174
121.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice173
122.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov172
123.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice171
124.Jareš Michael1993 Super Stars Most170
Raschka David1978 BC 66 Ivančice170
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice170
127.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem165
128.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera164
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun164
130.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 162
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha162
Pistulka Radek1997 USK Plzeň162
Poláček Michal1974 Hamr Praha 162
134.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc160
135.Látal Petr1975 TJ Proboštov156
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň156
137.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter150
138.Týc Filip1971 BaC Kladno149
139.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice146
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka146
141.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec142
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha142
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.142
144.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice141
145.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně140
146.Filz Jan1975 SK Prosek Praha134
147.Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov131
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava131
149.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter130
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové130
151.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice128
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr128
153.Helar Ondřej1995 Start Jihlava126
154.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec124
155.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška120
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí120
158.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.119
159.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha117
160.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín115
161.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové111
162.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň110
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň110
164.Schick Jindřich1975 SK Podolí109
165.Sedláček Kamil1973 SK Podolí108
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň108
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně108
168.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha107
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže107
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most107
171.Parkos David1974 SKB Český Krumlov106
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín106
173.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice105
174.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška102
175.Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové101
176.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha100
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 100
178.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice99
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice99
180.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.96
Ondrášek David1996 Super Stars Most96
182.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.92
Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
184.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín90
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň90
187.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha89
Konečný Jiří1977 SK Jupiter89
189.Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové88
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.88
191.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
192.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice82
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov82
194.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava80
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha80
198.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně79
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové79
201.Bém Karel1985 TJ Spoje Praha76
Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka76
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov76
204.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň74
205.Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška72
209.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové70
210.Poříz Leoš1974 Start Jihlava69
211.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek68
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
214.Čapek Jiří1975 Super Stars Most66
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov66
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice66
217.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice62
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka62
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic62
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha62
221.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice60
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň60
Stehno Petr1977 Hamr Praha 60
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava60
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně60
226.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové59
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov59
Popilka Pavel1977 USK Plzeň59
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Šulan Jan1985 USK Plzeň59
232.Helar Jakub1992 Start Jihlava56
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha56
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava56
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha56
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov56
237.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška54
244.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most52
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové52
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň52
Steinfeld Filip1980 VŠTJ UK Hradec Králové52
Vítek Radek1985 Hamr Praha 52
249.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka50
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most50
251.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice48
254.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže46
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.46
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter46
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
259.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany44
260.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec42
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany42
263.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně40
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná40
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha40
274.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha38
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.38
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
282.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně36
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice36
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové36
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice36
Volf Adam1989 Sokol Svatá36
293.Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany34
294.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice33
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice33
296.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem32
297.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně30
Hloušek Jiří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti30
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most30
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha30
301.Hegner Lukáš1981 TJ Sokol Doubravka26
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
310.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín24
Janeček Stanislav1975 SK Podolí24
Novák Radek1993 BC RSC Brno24
313.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice20
Barták Vlastimil1981 Start Jihlava20
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera20
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava20
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice20
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci20
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov20
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice20
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice20
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava20
323.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Böhm Michal1987 USK Plzeň18
Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha18
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany18
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 18
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň18
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava18
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Port Pavel1976 TJ Proboštov18
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně18
Šot Michal1988 SK BC Premiera18
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
342.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice16
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice16
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové16
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha16
346.Lutner Pavel1969 Start Jihlava14
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava14
348.Depta Jaromír1979 Hamr Praha 13
Voves Tomáš1987 SK BC Premiera13
350.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Slepička Martin1970 SK Jupiter12
354.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
364.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice8
365.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín6
David Tomáš1990 BK Kopřivnice6
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.6
Kmoch Daniel1987 SK Jupiter6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
372.Vild Petr1974 SK Jupiter2
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4440
2.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška4192
3.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4064
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4064
5.Rubáš Josef1982 USK Plzeň3680
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň3680
7.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov3672
8.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3184
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3184
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3104
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3104
12.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2936
13.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2856
14.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2704
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2704
16.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2437
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2437
18.Segeč Jan1978 USK Plzeň2360
19.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2296
20.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2096
21.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1984
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1936
23.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1840
24.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1760
25.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1736
26.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1614
27.Louda Jiří1995 USK Plzeň1608
28.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1348
29.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1236
30.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1219
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha1219
32.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1211
33.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno1196
34.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1149
35.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1140
36.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1125
37.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1119
38.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1068
39.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha962
40.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice936
41.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha864
42.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška862
43.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov856
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha856
45.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka850
46.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové842
47.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové797
48.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha780
49.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
50.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem757
51.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov754
52.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha750
53.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha742
54.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka738
55.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá720
56.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha716
57.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice710
58.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha680
59.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov672
60.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice640
61.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové612
62.Port Jan1972 TJ Proboštov600
63.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha584
64.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice574
Ptáček David1993 BK Kopřivnice574
66.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín571
67.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha560
68.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha534
69.Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha520
70.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha512
71.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha504
72.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha501
73.Böhm Michal1987 USK Plzeň476
74.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně475
75.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec472
76.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové456
77.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most440
78.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice439
79.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava437
Schmied Martin1982 TJ Chropyně437
81.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera436
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera436
Pokorný David1984 BC 66 Ivančice436
84.Dupák Jan1993 SK BC Premiera432
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice432
86.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno429
87.Vodička Václav1992 Hamr Praha 426
88.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov424
89.Horák Filip1990 BC RSC Brno416
90.Týc Filip1971 BaC Kladno415
91.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov407
92.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice399
93.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr392
94.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha390
Volf Adam1989 Sokol Svatá390
96.Slabý Otto1984 USK Plzeň385
97.Repiar Samuel1994 Super Stars Most384
98.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
99.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most379
100.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice377
101.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové367
102.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně365
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec365
104.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně360
105.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka358
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka358
107.Motejl Jakub1995 Super Stars Most356
108.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové340
109.Látal Petr1975 TJ Proboštov335
Sklář David1993 Hamr Praha 335
111.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci325
112.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec324
113.Král Martin1994 BK TJ Baník Most315
114.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek310
115.Bláha Václav1980 Hamr Praha 306
Rombald Martin1987 Hamr Praha 306
117.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně293
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík293
119.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka291
120.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice286
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice286
122.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice285
123.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.279
124.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most276
125.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást273
126.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.272
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka272
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov272
129.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka271
130.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek270
131.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice269
132.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.267
133.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice258
134.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice249
135.Fridrich Václav1977 BaC Kladno246
136.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.243
137.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice241
138.Konupka Jiří1965 BaC Kladno239
139.Filz Jan1975 SK Prosek Praha238
140.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter236
141.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň233
142.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
144.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno226
145.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice224
146.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec222
Ondrášek David1996 Super Stars Most222
148.Raschka David1978 BC 66 Ivančice221
149.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha220
150.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást218
151.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec214
152.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci213
153.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov212
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.212
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 212
156.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter211
157.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc210
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most210
159.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek208
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín208
161.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín206
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 206
163.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most205
164.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka204
165.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka203
166.Klíma Petr1980 Hamr Praha 202
167.Jareš Michael1993 Super Stars Most200
168.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 199
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice199
170.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun198
Jerman Pavel1964 BaC Kladno198
Parkos David1974 SKB Český Krumlov198
173.Čapek Jiří1975 Super Stars Most188
174.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
175.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.182
176.Helar Ondřej1995 Start Jihlava180
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 180
Pistulka Radek1997 USK Plzeň180
179.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice178
180.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň174
181.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava172
182.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín171
183.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha168
184.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.167
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové167
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 167
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška167
188.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
189.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem165
190.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň161
191.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha160
192.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.155
193.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice152
194.Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice151
195.Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha150
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové150
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška150
199.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně149
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov149
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov149
202.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha142
203.Poláček Michal1974 Hamr Praha 136
204.David Tomáš1990 BK Kopřivnice133
Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice133
206.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška132
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava132
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
209.Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
210.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha127
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno127
212.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Poříz Leoš1974 Start Jihlava126
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně126
215.Popilka Pavel1977 USK Plzeň119
216.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže118
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň118
218.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín116
219.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava114
Schoř Marek1972 BaC Kladno114
221.Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové113
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice113
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice113
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové113
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov113
226.Vild Petr1974 SK Jupiter110
227.Sedláček Kamil1973 SK Podolí108
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice108
229.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka104
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
231.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 102
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň102
233.Bém Karel1985 TJ Spoje Praha100
Stehno Petr1977 Hamr Praha 100
235.Židek Luděk1962 BK Kopřivnice99
236.Konečný Jiří1977 SK Jupiter98
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem98
Trubač Luboš1977 BK TJ Baník Most98
239.Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov95
240.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice94
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha94
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí94
Schick Jindřich1975 SK Podolí94
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava94
245.Drudík Ota1992 USK Plzeň93
246.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice92
Valenta Milan1976 SK Podolí92
248.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec90
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav90
250.Helar Jakub1992 Start Jihlava84
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno84
254.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha82
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter82
256.Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov80
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice80
262.Novák Ladislav1983 TJ Sokol České Budějovice79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
Šulan Jan1985 USK Plzeň79
267.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
268.Barták Jiří1953 Start Jihlava74
269.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice72
Novák Radek1993 BC RSC Brno72
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci72
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška72
Šot Michal1988 SK BC Premiera72
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové72
275.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové66
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno66
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Lutner Pavel1969 Start Jihlava66
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava66
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha66
282.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most62
284.Baloušek Vojtěch1997 TJ Sokol České Budějovice59
Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové59
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Markovec Daniel1992 SKB Český Krumlov59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně59
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka59
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové59
298.Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany56
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany56
300.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové54
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně54
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Holas Daniel1987 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně54
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice54
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov54
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
314.Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň52
Vítek Radek1985 Hamr Praha 52
318.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Franta Martin1974 Sokol Radotín Meteor Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha48
Scheiner Tomáš1977 Sokol Radotín Meteor Praha48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
324.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra ZMZ Praha46
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka46
329.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň44
330.Barták Vlastimil1981 Start Jihlava40
Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže40
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Depta Jaromír1979 Hamr Praha 40
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Šír Milan1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice40
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Vorel Ladislav1952 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
347.Behenský Roman1967 Spartak Chrást38
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
352.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Peňás Martin1979 TJ Slovan Karlovy Vary36
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně36
Slepička Martin1970 SK Jupiter36
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov36
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice36
365.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most34
366.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany32
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany32
368.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.30
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany30
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka30
376.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň22
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
382.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže18
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.18
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
389.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice14
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem14
391.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3960
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3872
3.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha3184
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2992
5.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2624
6.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2086
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1984
8.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
9.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1880
10.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1776
11.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1662
12.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1624
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1608
14.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1596
15.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1581
16.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1456
17.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1451
18.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1381
19.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha1360
20.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1240
21.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1141
22.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1088
23.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
24.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha944
25.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno942
26.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci907
27.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha902
28.Ptáček David1993 BK Kopřivnice755
29.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice738
30.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka668
31.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové664
32.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha632
33.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice623
34.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň616
35.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška596
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha595
37.Rombald Martin1987 Hamr Praha 584
38.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava524
39.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín521
40.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha520
41.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem495
42.Jirásek Jan1972 BaC Kladno492
43.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek476
44.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton451
45.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové430
46.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové429
47.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha416
48.Vodička Václav1992 Hamr Praha 414
49.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice398
Repiar Samuel1994 Super Stars Most398
51.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov395
52.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové392
53.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka383
54.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové368
55.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha360
56.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno359
57.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá354
58.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha348
59.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha343
60.Slabý Otto1984 USK Plzeň310
61.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter299
62.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most294
63.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka279
64.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice278
65.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice274
66.Jareš Michael1993 Super Stars Most272
67.Horák Filip1990 BC RSC Brno264
68.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice262
69.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno256
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov256
71.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice254
72.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást251
73.Motejl Jakub1995 Super Stars Most248
74.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.244
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín244
76.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov243
77.Fridrich Václav1977 BaC Kladno240
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže240
79.Bláha Václav1980 Hamr Praha 238
80.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice229
81.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov228
Port Jan1972 TJ Proboštov228
83.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha224
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice224
85.Louda Jiří1995 USK Plzeň216
86.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera212
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr212
88.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci209
89.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most206
90.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice202
91.Látal Petr1975 TJ Proboštov200
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci200
93.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha198
94.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška192
95.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice191
96.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň190
97.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka189
98.Helar Ondřej1995 Start Jihlava188
99.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek186
100.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň184
101.Filz Jan1975 SK Prosek Praha178
102.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice173
103.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov170
104.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec168
105.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc166
106.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
107.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka164
108.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov160
109.Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav150
110.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno148
111.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně147
112.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter144
Segeč Jan1978 USK Plzeň144
114.Poříz Leoš1974 Start Jihlava140
115.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
116.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha136
117.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
118.Schmied Martin1982 TJ Chropyně133
119.Král Martin1994 BK TJ Baník Most132
120.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice131
121.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha130
122.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.128
Konupka Jiří1965 BaC Kladno128
124.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové126
125.Ondrášek David1996 Super Stars Most124
126.Dupák Jan1993 SK BC Premiera122
127.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín120
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice120
Týc Filip1971 BaC Kladno120
130.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín116
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást116
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka116
133.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec115
134.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha114
135.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec113
136.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most104
137.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň100
138.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov97
139.Jerman Pavel1964 BaC Kladno96
Pistulka Radek1997 USK Plzeň96
141.Raschka David1978 BC 66 Ivančice95
142.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín94
Novák Radek1993 BC RSC Brno94
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň94
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov94
146.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec90
147.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha88
148.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno84
149.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň80
152.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové79
Parkos David1974 SKB Český Krumlov79
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
157.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 78
158.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov76
159.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek72
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové72
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška72
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
167.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.70
168.Klíma Petr1980 Hamr Praha 66
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek66
170.Bém Karel1985 TJ Spoje Praha64
171.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové62
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
173.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň60
174.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Popilka Pavel1977 USK Plzeň59
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové59
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
181.Böhm Michal1987 USK Plzeň54
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice54
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava54
189.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín52
191.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
Valenta Milan1976 SK Podolí50
194.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
196.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most46
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter46
Stehno Petr1977 Hamr Praha 46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
200.Bosák Matěj1984 SK BC Premiera40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha40
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
206.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice38
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
209.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 36
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně36
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Sklář David1993 Hamr Praha 36
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 36
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice36
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice36
221.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
224.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň24
225.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha22
227.Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha20
228.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže18
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
233.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň14
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka14
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most14
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
237.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
239.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter8
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4064
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3984
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3597
4.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2944
5.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2400
6.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2160
7.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1912
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1861
10.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1812
11.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1766
12.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1696
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1696
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1680
15.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha1464
16.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1422
17.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1360
18.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1272
19.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
20.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1122
21.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1120
22.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1101
23.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek1078
24.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha980
25.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška956
26.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava862
28.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice861
29.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most796
30.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
31.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice710
32.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové702
33.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci669
34.Fričová Anna1993 TJ Proboštov655
35.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka638
36.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň632
37.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá624
38.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně609
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice561
40.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
43.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha460
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín459
45.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové442
46.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 430
47.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov421
48.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice412
49.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha400
50.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice366
51.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov364
52.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín360
53.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové354
54.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň353
55.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice352
56.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice344
57.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov332
58.Panochová Jana1997 Super Stars Most316
59.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka307
60.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň305
61.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most298
62.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov291
63.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha284
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno284
65.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci280
66.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice279
67.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín276
68.Černá Martina1987 Hamr Praha 269
69.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška265
70.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem261
Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně261
72.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice260
73.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
74.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava251
75.Hončíková Hana1979 BaC Kladno247
76.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice239
77.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice236
78.Vítková Adéla1992 Start Jihlava235
79.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno233
80.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem227
81.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice217
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha217
83.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Kokošková Radka1991 Super Stars Most210
85.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice204
86.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha200
87.Mazálková Irena1983 SK Podolí188
88.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice184
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice184
90.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr180
91.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice178
92.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
93.Vocelková Anna1994 USK Plzeň172
94.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové165
95.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most160
96.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera158
97.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice151
98.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
99.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.148
100.Pořízová Radka1977 Start Jihlava146
101.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr144
102.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice131
103.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 126
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno126
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové126
106.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
108.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže121
109.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec120
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín120
112.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň118
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha118
114.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha115
115.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno114
116.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov113
117.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň110
118.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže103
119.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně96
120.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov94
121.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 90
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí90
124.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice86
125.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň84
126.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov80
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov80
130.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 79
132.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
134.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín76
136.Purdešová Barbora1984 ABC Brno73
137.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Stárková Milada1978 BaC Kladno72
139.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter70
140.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
141.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 66
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice66
143.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
144.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem62
Nečasová Jitka1984 SK Podolí62
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
147.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
149.Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové54
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
160.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov50
161.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
163.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
164.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha42
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha42
166.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kmochová Lucie1985 USK Plzeň36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary36
174.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha30
175.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže22
177.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
178.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most4112
Koldová Veronika1994 Super Stars Most4112
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3904
5.Erbenová Monika1986 BaC Kladno3664
6.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem3584
7.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3309
8.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3144
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha3096
10.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2960
11.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2816
12.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2752
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2704
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2704
15.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2464
16.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka2397
17.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
18.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1781
19.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1765
20.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1736
21.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1732
22.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1696
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1696
24.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1472
25.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1460
26.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové1430
27.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1422
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1400
29.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1301
30.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1255
31.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1253
32.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1208
33.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1187
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1152
35.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most1142
36.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha1124
37.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1120
38.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1096
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1096
40.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně956
41.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá922
42.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka920
43.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava917
44.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové909
45.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek898
46.Fričová Anna1993 TJ Proboštov891
47.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň856
48.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice844
49.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín789
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice789
51.Černá Martina1987 Hamr Praha 760
Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
53.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha749
54.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov724
55.Panochová Jana1997 Super Stars Most718
56.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň695
57.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most677
58.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem664
59.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha633
60.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň607
61.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín588
62.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha552
63.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava538
64.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice527
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov527
66.Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci520
67.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně501
68.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno457
69.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr450
70.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec448
71.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové426
72.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter406
73.Vítková Adéla1992 Start Jihlava400
74.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
75.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice384
76.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem371
77.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice362
78.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 360
79.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem329
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno329
81.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka328
Pořízová Radka1977 Start Jihlava328
83.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov325
84.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha314
85.Kokošková Radka1991 Super Stars Most308
86.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice306
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno306
88.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 300
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice300
Stárková Milada1978 BaC Kladno300
Toncarová Věra1969 BaC Kladno300
92.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most296
93.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha294
Hončíková Hana1979 BaC Kladno294
95.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň280
Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
98.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice277
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice277
100.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov276
101.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha266
102.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové258
103.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha242
104.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
105.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice236
106.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov235
107.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha229
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice229
110.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška214
111.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice211
112.Vocelková Anna1994 USK Plzeň210
113.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka206
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň206
115.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov199
116.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 192
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 192
Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno192
119.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek186
120.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka184
121.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.176
122.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
123.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha154
124.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany152
125.Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice150
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha150
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 150
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha150
130.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň148
131.Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové147
132.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter144
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně144
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň144
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové144
136.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška139
137.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice133
138.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice132
Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most132
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov132
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
143.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha131
144.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice128
145.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice126
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
147.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
148.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha120
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava120
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno120
151.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín113
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha113
153.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem110
154.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže109
155.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí108
156.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha99
157.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
158.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň88
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
160.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
162.Horáková Alena1961 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Vaněčková Kristýna1980 USK Plzeň80
165.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice79
170.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín75
172.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov72
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary72
181.Mazálková Irena1983 SK Podolí66
Nečasová Jitka1984 SK Podolí66
183.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera60
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín60
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter60
186.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 59
187.Balounová Radka1984 Sokol Svatá54
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha54
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
195.Chocholová Květa1988 TJ Sokol Vodňany50
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
197.Behenská Božena1967 Spartak Chrást42
198.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov40
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov40
200.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany38
Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice38
203.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
205.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže30
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže30
208.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4304
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3960
3.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3360
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3184
5.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2992
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2461
7.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2136
8.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha2088
9.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov2068
10.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1765
11.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1662
12.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1624
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1608
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1608
15.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1552
16.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1432
17.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1301
18.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1240
19.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1168
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1120
21.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
22.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem960
23.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha928
24.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha902
25.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice901
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha820
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava750
28.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha704
29.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka668
30.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové666
31.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha655
32.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň616
33.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška600
34.Černá Martina1987 Hamr Praha 584
35.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové572
Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá572
37.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha527
38.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně501
39.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov496
40.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice488
41.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha478
42.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno463
43.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek457
44.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice451
45.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha435
46.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha423
47.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov418
48.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka416
Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha416
50.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most411
51.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 400
52.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín390
53.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška387
54.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most376
55.Hončíková Hana1979 BaC Kladno372
56.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most356
57.Fartágová Martina1988 Super Stars Most354
58.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov352
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové352
60.Fričová Anna1993 TJ Proboštov321
61.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem317
62.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň315
63.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň307
64.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice306
65.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín302
66.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice300
67.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně291
68.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov287
69.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
71.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha276
72.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice270
73.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha256
74.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice251
75.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava248
76.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha246
77.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice244
78.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem239
79.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice238
Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno238
81.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka237
82.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň235
83.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
84.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice224
85.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno218
86.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno214
87.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň208
88.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov202
89.Panochová Jana1997 Super Stars Most192
90.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže191
91.Vocelková Anna1994 USK Plzeň190
92.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha188
Vítková Adéla1992 Start Jihlava188
94.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň180
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most180
96.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice179
97.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice176
98.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Kokošková Radka1991 Super Stars Most174
100.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec172
101.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka164
102.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha160
103.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
104.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice155
105.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha152
Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci152
107.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice151
108.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha150
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
110.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice148
111.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.144
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
113.Pořízová Radka1977 Start Jihlava140
114.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton133
115.Doušová Veronika1993 BK TJ Baník Most132
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
117.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr126
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové126
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška126
120.Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
123.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka116
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha116
125.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha114
126.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice113
127.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek112
128.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter110
129.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr108
130.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera106
131.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice99
132.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov96
Stárková Milada1978 BaC Kladno96
134.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov94
135.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice93
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže93
137.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera92
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
139.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 90
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 90
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí90
143.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha86
144.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň84
145.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 82
146.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Mazálková Irena1983 SK Podolí80
149.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové79
Purdešová Barbora1984 ABC Brno79
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice79
Smolíková Radmila1967 SKB Český Krumlov79
153.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín78
Toncarová Věra1969 BaC Kladno78
156.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín76
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha76
158.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
161.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.70
162.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 66
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
164.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany64
165.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
166.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň60
167.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 59
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
172.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany56
173.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň54
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary54
180.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter50
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nečasová Jitka1984 SK Podolí50
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka50
184.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
186.Güntherová Lenka1983 OS BK Goram Teplice46
187.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 40
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov40
192.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
193.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kochtová Daniela1992 Allivictus Zlín BK36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
203.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice34
204.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
205.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter26
207.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
208.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary18
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže18
210.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně16
211.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
212.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
213.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň8
ČísloTurnajGPDatum
1Oblatní přebor dospělí - České BudějoviceSKP19.01.2013
2Oblatní přebor dospělí - Hradec KrálovéSKP19.01.2013
3Oblatní přebor dospělí - LiberecSKP19.01.2013
4Oblatní přebor dospělí - PrahaSKP19.01.2013
5Oblatní přebor dospělí - PřerovSKP19.01.2013
6Oblatní přebor dospělí - Západočeská oblastSKP19.01.2013
7Oblastní přebor dospělí - Benátky nad JizerouSKP19.01.2013
8Oblatní přebor dospělí - Brno-JehniceSKP20.01.2013
9GPD Dospělí - Králův DvůrD02.02.2013
10MČR dospělí - MostMČR03.02.2013
11JUBH Cup - PlzeňD09.02.2013
12GPD Dospělí - ProboštovD16.02.2013
13GPC Dospělí - Hradec KrálovéC16.02.2013
14GPC Dospělí - Králův DvůrC23.02.2013
15VC města Plzně - PlzeňA03.03.2013
163. GPC Dospělí - OlomoucC09.03.2013
17GPC Dospělí - ProboštovC09.03.2013
18GPC Dospělí - DobruškaC09.03.2013
19Mem. P. Proška (čtyřhry) - Králův dvůrC10.03.2013
20GPD Dospělí - PrachaticeD16.03.2013
21Jouda Cup - Praha-ZMB17.03.2013
223. GPC Dospělí - BřeclavC23.03.2013
23GP C dospělých - PlzeňC06.04.2013
24GP D dospělých - PlzeňD06.04.2013
25Krajský přebor - LiberecD13.04.2013
26Krajský přebor - MostD14.04.2013
27GPC Dospělí - Ostrov nad OhříC20.04.2013
28GPC Dospělí - Králův DvůrC20.04.2013
29GPD dospělí - České BudějoviceD20.04.2013
304. GPC Dospělí - JihlavaC20.04.2013
312. GPD Dospělí - JihlavaD20.04.2013
32Memoriál P. Sima - LiberecA28.04.2013
3322. Thun Cup - NejdekC11.05.2013
34Velká cena Teplic - TepliceC18.05.2013
35GP C dospělých - MostC25.05.2013
36VC Kladno - KladnoC08.06.2013
37GPC dospělých - DobruškaC31.08.2013
38Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA08.09.2013
39Kladno Cup - KladnoC14.09.2013
40JuBH Cup 1/4 - PlzeňD21.09.2013
41GPC dospělých - Liberec - VesecC28.09.2013
42GPC dospělých - IvančiceC05.10.2013
43Hradecký Lev - Hradec KrálovéB06.10.2013
44GPD dospělých - VodňanyD12.10.2013
451. GPD Victor série - ProboštovD19.10.2013
46GPC dospělých - OpavaC26.10.2013
47GPD dospělých - PlzeňD26.10.2013
48GPE dospělých - PlzeňE26.10.2013
49GPB - MostB27.10.2013
50GPC dospělých - ChropyněC02.11.2013
512.GPC dospělých - České BudějoviceC09.11.2013
52GPC dospělých - Memoriál P.Bílka - PrahaC09.11.2013
53GPC dospělých - MostC09.11.2013
54GPC dospělých - Hradec KrálovéC09.11.2013
552. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
56Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
57GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
58GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
59GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
60Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
61OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
62OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
63Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading