logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 02.02.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
04.02.2013 - 02.02.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3744
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3560
3.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2656
4.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2544
5.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha2512
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
7.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2280
8.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2216
9.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
10.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1848
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha1736
12.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1616
13.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1320
14.Segeč Jan1978 USK Plzeň1285
15.Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha1220
16.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1134
18.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1120
19.Louda Jiří1995 USK Plzeň1094
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1080
21.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice1077
22.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1040
23.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha1000
24.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
25.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci856
26.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha844
27.Ptáček David1993 BK Kopřivnice832
28.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha816
29.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška790
30.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
31.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka782
32.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
33.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové756
34.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové670
35.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové669
36.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most657
37.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice638
38.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
39.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně621
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha621
41.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno606
42.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice601
43.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov576
44.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice559
45.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci558
46.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka540
47.Repiar Samuel1994 Super Stars Most532
48.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha527
49.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
50.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha505
51.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha487
52.Bláha Václav1980 Hamr Praha 440
53.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek421
54.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice414
55.Schmied Martin1982 TJ Chropyně402
56.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha386
57.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík384
58.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice374
59.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice360
60.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno348
61.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov336
62.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně332
63.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha315
64.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice311
65.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové305
66.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most301
67.Rombald Martin1987 Hamr Praha 296
68.Vodička Václav1992 Hamr Praha 293
69.Slabý Otto1984 USK Plzeň291
70.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov289
71.Port Jan1972 TJ Proboštov287
72.Konupka Jiří1965 BaC Kladno278
73.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec270
74.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci269
75.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
76.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice264
77.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín263
78.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.259
79.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
80.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha248
81.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec244
82.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň242
83.Horák Filip1990 BC RSC Brno241
84.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 240
85.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava230
86.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka229
87.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava228
89.Motejl Jakub1995 Super Stars Most225
90.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 224
91.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín222
92.Pistulka Radek1997 USK Plzeň221
93.Sklář David1993 Hamr Praha 211
94.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci210
95.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem208
96.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
97.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice198
Klíma Petr1980 Hamr Praha 198
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek198
100.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže196
101.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně192
102.Dupák Jan1993 SK BC Premiera188
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně188
104.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice187
105.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera186
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice186
107.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
108.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice184
109.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové183
110.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec182
111.Král Martin1994 BK TJ Baník Most178
Látal Petr1975 TJ Proboštov178
113.Fridrich Václav1977 BaC Kladno174
114.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov172
115.Jareš Michael1993 Super Stars Most170
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka170
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice170
118.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 169
119.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun164
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec164
121.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice162
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha162
123.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 160
124.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno156
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň156
126.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň150
127.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška148
128.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka146
129.Raschka David1978 BC 66 Ivančice144
130.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec142
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno142
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.142
133.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně140
134.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
135.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter136
136.Filz Jan1975 SK Prosek Praha134
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice134
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha134
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most134
140.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
142.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice131
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice131
144.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter130
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci130
146.Týc Filip1971 BaC Kladno129
147.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek127
148.Helar Ondřej1995 Start Jihlava126
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice126
150.Ondrášek David1996 Super Stars Most122
151.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška120
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc120
153.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín115
154.Parkos David1974 SKB Český Krumlov113
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno113
156.Sedláček Kamil1973 SK Podolí108
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň108
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně108
159.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov106
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín106
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice106
162.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter105
163.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha104
Poláček Michal1974 Hamr Praha 104
165.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha102
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška102
167.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha100
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 100
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň100
170.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha97
171.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.96
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň96
Schick Jindřich1975 SK Podolí96
174.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice94
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most94
176.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň92
179.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín90
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr90
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové90
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň90
184.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka88
185.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice84
187.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice82
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov82
189.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže81
190.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava80
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí80
Skočdopole Jiří1980 TJ Astra ZMZ Praha80
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
194.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
195.Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové78
197.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec76
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha76
199.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň74
200.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá73
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
202.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice72
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov72
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška72
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava72
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně72
210.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové70
211.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice69
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha69
213.Helar Jakub1992 Start Jihlava68
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
216.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně66
Čapek Jiří1975 Super Stars Most66
218.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice62
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka62
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic62
221.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
Stehno Petr1977 Hamr Praha 60
224.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice59
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
227.Šot Michal1988 SK BC Premiera58
228.Poříz Leoš1974 Start Jihlava56
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava56
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha56
231.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška54
237.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.52
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most52
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové52
Steinfeld Filip1980 VŠTJ UK Hradec Králové52
Vítek Radek1985 Hamr Praha 52
242.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy51
243.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka50
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most50
245.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice48
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
248.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.46
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
253.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany44
254.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec42
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové42
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové42
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany42
259.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
268.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha38
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.38
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
275.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka36
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně36
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice36
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov36
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové36
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice36
Volf Adam1989 Sokol Svatá36
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov36
288.Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany34
289.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
290.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem32
291.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně30
Hloušek Jiří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti30
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most30
Konečný Jiří1977 SK Jupiter30
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha30
296.Hegner Lukáš1981 TJ Sokol Doubravka26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
304.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín24
Janeček Stanislav1975 SK Podolí24
Novák Radek1993 BC RSC Brno24
307.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava20
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice20
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci20
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice20
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava20
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava20
313.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Böhm Michal1987 USK Plzeň18
Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha18
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany18
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 18
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň18
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava18
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Port Pavel1976 TJ Proboštov18
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně18
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
331.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice16
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice16
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové16
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha16
335.Lutner Pavel1969 Start Jihlava14
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava14
337.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice13
338.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Slepička Martin1970 SK Jupiter12
342.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
352.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice8
353.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín6
David Tomáš1990 BK Kopřivnice6
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov6
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.6
Kmoch Daniel1987 SK Jupiter6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
361.Vild Petr1974 SK Jupiter2
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4592
2.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška4480
3.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov4125
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4064
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4064
6.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3104
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3104
Rubáš Josef1982 USK Plzeň3104
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň3104
10.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2960
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2960
12.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2936
13.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2672
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2672
15.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2652
16.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha2416
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha2416
18.Segeč Jan1978 USK Plzeň2360
19.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2296
20.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2149
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2149
22.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1984
23.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1840
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1792
25.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1736
26.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1672
27.Louda Jiří1995 USK Plzeň1350
28.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1341
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1341
30.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1296
31.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1292
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha1292
33.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1224
34.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1140
35.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1134
36.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1123
37.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1119
38.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1068
39.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice986
40.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci980
41.Kočí Josef1983 TJ Astra ZMZ Praha962
42.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno940
43.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha844
44.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška826
45.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha824
46.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně811
47.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové790
48.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha780
49.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka773
50.Koreny Maxmilian1991 Sokol Radotín Meteor Praha760
51.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha750
52.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha742
53.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá720
54.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice710
55.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov694
56.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka686
57.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha680
58.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov672
59.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha663
60.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice640
61.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci635
62.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové612
63.Port Jan1972 TJ Proboštov600
64.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov581
65.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha580
66.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice574
Ptáček David1993 BK Kopřivnice574
68.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín566
69.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha560
70.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha523
71.Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha520
72.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZMZ Praha501
73.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha494
74.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov480
75.Böhm Michal1987 USK Plzeň476
Pokorný David1984 BC 66 Ivančice476
77.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec472
78.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové456
79.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera455
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera455
81.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most440
82.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice439
83.Schmied Martin1982 TJ Chropyně437
84.Dupák Jan1993 SK BC Premiera432
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice432
86.Vodička Václav1992 Hamr Praha 426
87.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov424
88.Horák Filip1990 BC RSC Brno416
89.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava396
90.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
Týc Filip1971 BaC Kladno395
92.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno390
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha390
Volf Adam1989 Sokol Svatá390
95.Repiar Samuel1994 Super Stars Most384
96.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr378
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice378
98.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice377
99.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové376
100.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka371
101.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně365
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec365
Slabý Otto1984 USK Plzeň365
104.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec363
105.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most360
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně360
107.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice359
108.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka358
109.Motejl Jakub1995 Super Stars Most356
110.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek349
111.Látal Petr1975 TJ Proboštov335
112.Sklář David1993 Hamr Praha 324
113.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice323
114.Fridrich Václav1977 BaC Kladno319
115.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.316
116.Bláha Václav1980 Hamr Praha 306
Rombald Martin1987 Hamr Praha 306
118.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci305
119.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec301
120.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice295
121.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně293
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík293
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov293
124.Král Martin1994 BK TJ Baník Most292
125.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové288
126.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek287
127.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást285
128.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové281
129.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most276
130.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.274
131.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek270
132.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka266
133.Jerman Pavel1964 BaC Kladno257
134.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem256
135.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec253
136.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice252
137.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice249
138.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka242
139.Filz Jan1975 SK Prosek Praha238
140.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter234
141.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň233
142.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter231
143.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice229
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
146.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.227
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha227
148.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice224
149.Ondrášek David1996 Super Stars Most222
150.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 220
Pistulka Radek1997 USK Plzeň220
152.Konupka Jiří1965 BaC Kladno219
153.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice211
154.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc210
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most210
156.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.208
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín208
158.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín206
159.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka204
160.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka203
161.Klíma Petr1980 Hamr Praha 202
Kovařík Petr1970 Spartak Chrást202
163.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.200
Jareš Michael1993 Super Stars Most200
165.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 199
166.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun198
167.Čapek Jiří1975 Super Stars Most188
168.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno186
169.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
170.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZMZ Praha180
Helar Ondřej1995 Start Jihlava180
172.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice179
173.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha178
174.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň177
175.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha176
176.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň174
177.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice167
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška167
179.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 166
180.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice162
Raschka David1978 BC 66 Ivančice162
182.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň161
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň161
184.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže157
185.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice152
186.Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice151
187.Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha150
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové150
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška150
191.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 148
192.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most146
193.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno143
194.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha142
195.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov139
196.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice134
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 134
198.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice133
199.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška132
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
201.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice131
202.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně126
205.Parkos David1974 SKB Český Krumlov125
206.Helar Jakub1992 Start Jihlava124
207.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter122
208.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
209.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín116
210.Schoř Marek1972 BaC Kladno114
211.Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice112
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín112
Šot Michal1988 SK BC Premiera112
214.Vild Petr1974 SK Jupiter110
215.Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové108
Sedláček Kamil1973 SK Podolí108
217.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha107
218.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka104
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
220.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 102
221.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec100
Stehno Petr1977 Hamr Praha 100
223.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice99
224.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem98
Trubač Luboš1977 BK TJ Baník Most98
226.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
227.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice94
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice94
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava94
230.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice92
Valenta Milan1976 SK Podolí92
232.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně90
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec90
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov90
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav90
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov90
237.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.88
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno88
239.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá86
Poříz Leoš1974 Start Jihlava86
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice86
242.Leksa Ladislav1993 BaC Kladno84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
244.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
249.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
252.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
254.Barták Jiří1953 Start Jihlava74
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava74
256.Drudík Ota1992 USK Plzeň73
257.Novák Radek1993 BC RSC Brno72
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci72
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška72
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové72
261.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice70
262.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové66
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno66
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Lutner Pavel1969 Start Jihlava66
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava66
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZMZ Praha66
269.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most62
271.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice59
281.Konečný Jiří1977 SK Jupiter58
Poláček Michal1974 Hamr Praha 58
283.Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany56
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany56
285.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové54
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně54
David Tomáš1990 BK Kopřivnice54
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Holas Daniel1987 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové54
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Noha Jan1977 TJ Montas Hradec Králové54
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně54
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice54
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí54
Schick Jindřich1975 SK Podolí54
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov54
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov54
306.Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň52
Vítek Radek1985 Hamr Praha 52
310.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Franta Martin1974 Sokol Radotín Meteor Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZMZ Praha48
Nerad Martin1975 TJ Astra ZMZ Praha48
Scheiner Tomáš1977 Sokol Radotín Meteor Praha48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
316.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka46
320.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň44
321.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Šír Milan1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice40
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava40
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
337.Behenský Roman1967 Spartak Chrást38
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
341.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZMZ Praha36
Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov36
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Peňás Martin1979 TJ Slovan Karlovy Vary36
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně36
Slepička Martin1970 SK Jupiter36
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov36
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice36
356.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most34
357.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany32
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany32
359.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.30
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka30
366.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň22
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
372.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže18
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.18
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
379.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice14
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem14
381.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně4064
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3872
3.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2896
4.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2784
5.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2677
6.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2480
7.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2144
8.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
9.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1880
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1735
11.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1691
12.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1677
13.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1624
14.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZMZ Praha1621
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZMZ Praha1504
16.Holec Daniel1992 TJ Astra ZMZ Praha1480
17.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1456
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1456
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1422
20.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1141
21.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1090
22.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1056
23.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
24.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno942
25.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha856
26.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZMZ Praha848
27.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha846
28.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice754
29.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci752
30.Ptáček David1993 BK Kopřivnice735
31.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka717
32.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové664
33.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZMZ Praha632
34.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška596
35.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha595
36.Rombald Martin1987 Hamr Praha 584
37.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava524
38.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň520
39.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín502
40.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá500
41.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek483
42.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton451
43.Jirásek Jan1972 BaC Kladno446
44.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové429
45.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové416
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZMZ Praha416
47.Vodička Václav1992 Hamr Praha 414
48.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice398
Repiar Samuel1994 Super Stars Most398
50.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové394
51.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové368
52.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha360
53.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno359
54.Slabý Otto1984 USK Plzeň349
55.Horák Filip1990 BC RSC Brno343
56.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha308
57.Fridrich Václav1977 BaC Kladno299
58.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most292
59.Motejl Jakub1995 Super Stars Most291
60.Port Jan1972 TJ Proboštov287
61.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most285
62.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter278
63.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice275
64.Jareš Michael1993 Super Stars Most272
65.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha264
66.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov263
67.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
68.Bláha Václav1980 Hamr Praha 257
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.257
70.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov256
71.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice254
72.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera252
73.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice251
74.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice248
75.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov243
76.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice238
77.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka234
78.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice229
79.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást228
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
81.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha224
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice224
83.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno219
84.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov210
85.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka208
86.Helar Ondřej1995 Start Jihlava207
87.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín204
88.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice202
89.Konupka Jiří1965 BaC Kladno201
90.Látal Petr1975 TJ Proboštov200
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci200
92.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha198
93.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška192
94.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň190
95.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.187
96.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek186
97.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň184
98.Filz Jan1975 SK Prosek Praha178
99.Louda Jiří1995 USK Plzeň176
100.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha175
101.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec168
102.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka164
Ondrášek David1996 Super Stars Most164
104.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr162
105.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov160
107.Jerman Pavel1964 BaC Kladno155
Pistulka Radek1997 USK Plzeň155
109.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
110.Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav150
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci150
112.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně147
113.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter144
Segeč Jan1978 USK Plzeň144
115.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka135
116.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
117.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice133
118.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice132
119.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha130
120.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc126
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové126
122.Dupák Jan1993 SK BC Premiera122
123.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín120
Týc Filip1971 BaC Kladno120
125.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín116
126.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec113
127.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka110
128.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno108
129.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka107
130.Klíma Petr1980 Hamr Praha 106
131.Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most104
132.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň100
Poříz Leoš1974 Start Jihlava100
134.Böhm Michal1987 USK Plzeň94
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín94
136.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec90
137.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást86
138.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno84
139.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň80
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem80
143.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha79
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
146.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 78
147.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 76
148.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň73
149.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek72
Kamenický Jan1983 TJ Montas Hradec Králové72
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice72
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška72
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
158.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.70
159.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek66
160.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec64
161.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové62
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
163.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň60
164.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže59
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové59
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
169.Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice54
Novák Radek1993 BC RSC Brno54
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Schmied Martin1982 TJ Chropyně54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň54
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava54
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov54
180.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín52
182.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
Valenta Milan1976 SK Podolí50
185.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZMZ Praha48
187.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most46
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter46
Stehno Petr1977 Hamr Praha 46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
191.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZMZ Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice40
Netík Michal1991 TJ Astra ZMZ Praha40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
205.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice38
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
209.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 36
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně36
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Lambl Vojtěch1989 Hamr Praha 36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Raschka David1978 BC 66 Ivančice36
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov36
Sklář David1993 Hamr Praha 36
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec36
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice36
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice36
224.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
227.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň24
228.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
229.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže18
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
234.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka14
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most14
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
237.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
239.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter8
1.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3984
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3720
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3597
4.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2504
5.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2456
6.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2320
7.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2056
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1984
10.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1766
11.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1696
12.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1525
13.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1520
14.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha1464
15.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1422
16.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1357
17.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1344
18.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
19.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1122
20.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1120
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1120
22.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek1090
23.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1066
24.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška956
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha928
26.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
27.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.840
28.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha836
29.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most784
30.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
31.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka717
32.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice710
33.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové696
34.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci638
35.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň632
36.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá624
37.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně609
38.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice600
39.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov581
40.Fričová Anna1993 TJ Proboštov576
41.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice542
42.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
44.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice486
45.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha460
46.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci445
47.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové442
48.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 430
49.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín419
50.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha400
51.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice366
52.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov364
53.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín360
54.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň353
55.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice352
56.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno349
57.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov337
58.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno327
59.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň325
60.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most317
61.Panochová Jana1997 Super Stars Most316
62.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka293
63.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov292
64.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha284
65.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem281
66.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice280
67.Černá Martina1987 Hamr Praha 269
68.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov268
69.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha266
70.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška265
71.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice260
72.Vítková Adéla1992 Start Jihlava255
73.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
74.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice230
75.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín217
76.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice216
77.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava211
78.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Kokošková Radka1991 Super Stars Most210
80.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice204
81.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.201
82.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice200
83.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem194
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže194
85.Mazálková Irena1983 SK Podolí188
86.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice184
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice184
88.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr180
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
90.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
91.Hončíková Hana1979 BaC Kladno168
92.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno167
93.Erbenová Monika1986 BaC Kladno165
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice165
95.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha164
96.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most160
97.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera158
98.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
99.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr144
100.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci139
101.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice138
102.Vocelková Anna1994 USK Plzeň132
103.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 126
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové126
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno126
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové126
107.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
108.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec120
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín120
111.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň118
112.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže116
113.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary115
114.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň110
115.Pořízová Radka1977 Start Jihlava100
116.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
117.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně96
118.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 90
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí90
121.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň84
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha84
123.Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov80
125.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha79
128.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
131.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
132.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Stárková Milada1978 BaC Kladno72
134.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter70
135.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
136.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera66
138.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
139.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem62
Nečasová Jitka1984 SK Podolí62
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
142.Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
143.Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov54
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov54
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové54
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
156.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
157.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov50
158.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
160.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
162.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha42
163.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha36
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kmochová Lucie1985 USK Plzeň36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
172.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov33
173.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha30
174.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže22
176.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
177.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3904
3.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3872
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem3872
5.Erbenová Monika1986 BaC Kladno3664
6.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3600
Koldová Veronika1994 Super Stars Most3600
8.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3392
9.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3309
10.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3144
11.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha3096
12.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2704
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2704
14.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
15.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2176
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
17.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov2069
18.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha1952
19.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
21.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1800
22.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha1680
23.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1640
24.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1469
25.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1445
26.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1422
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha1400
28.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1384
29.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1360
30.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1297
31.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá1267
32.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha1230
33.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1205
34.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové1154
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1152
36.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1102
37.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1096
38.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha1088
39.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1018
40.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha992
41.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně956
42.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek931
43.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka920
44.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most878
45.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice844
46.Fričová Anna1993 TJ Proboštov832
47.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha788
48.Černá Martina1987 Hamr Praha 760
Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
50.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha749
51.Panochová Jana1997 Super Stars Most718
52.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín710
53.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov671
54.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem664
55.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most652
56.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
57.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha614
58.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha612
59.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň584
60.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín563
61.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary540
62.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno528
63.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice527
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov527
65.Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci520
Sobotová Markéta1982 USK Plzeň520
67.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové490
68.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava479
69.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno477
70.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr450
71.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec448
72.Stárková Milada1978 BaC Kladno432
Toncarová Věra1969 BaC Kladno432
74.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové426
75.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter406
76.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
77.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno385
78.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice384
79.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice379
80.Hončíková Hana1979 BaC Kladno373
81.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 360
82.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha353
83.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno349
84.Vítková Adéla1992 Start Jihlava347
85.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem330
86.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem329
87.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka321
88.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice315
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice315
90.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov312
91.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov309
92.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.308
Kokošková Radka1991 Super Stars Most308
94.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice306
95.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 300
96.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most296
97.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň280
Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
99.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice277
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice277
101.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha276
102.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha266
103.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 251
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 251
105.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha242
106.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
107.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice236
108.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice230
109.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha229
110.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška214
111.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice211
112.Vocelková Anna1994 USK Plzeň210
113.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka206
114.Pořízová Radka1977 Start Jihlava196
115.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové192
116.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka177
117.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov172
118.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
119.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň160
120.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
121.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov156
122.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha154
123.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany152
124.Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice150
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha150
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 150
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha150
129.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň148
130.Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové147
131.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter144
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně144
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň144
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové144
135.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška139
136.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice133
137.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
140.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice128
141.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice126
142.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha120
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava120
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno120
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov120
146.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha113
147.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem110
148.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí108
149.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZMZ Praha96
150.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže89
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže89
152.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň88
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
154.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
156.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.81
157.Horáková Alena1961 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Vaněčková Kristýna1980 USK Plzeň80
160.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
166.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín75
168.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha72
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov72
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
177.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 66
Mazálková Irena1983 SK Podolí66
Nečasová Jitka1984 SK Podolí66
180.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera60
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín60
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter60
184.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
187.Balounová Radka1984 Sokol Svatá54
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr54
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek54
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
197.Chocholová Květa1988 TJ Sokol Vodňany50
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
199.Behenská Božena1967 Spartak Chrást42
200.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov40
202.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany38
Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice38
205.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
207.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže30
209.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4304
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4064
3.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3360
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2896
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZMZ Praha2872
6.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2480
7.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2197
8.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2136
9.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov2068
10.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1936
11.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZMZ Praha1821
12.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1789
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1662
14.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1608
15.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZMZ Praha1480
16.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1422
17.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1141
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZMZ Praha1120
19.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
20.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem960
21.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZMZ Praha928
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem928
23.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice896
24.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha856
25.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha854
26.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha784
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava766
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZMZ Praha736
29.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka717
30.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové666
31.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá624
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha624
33.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
34.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZMZ Praha608
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška600
36.Černá Martina1987 Hamr Praha 584
37.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň520
38.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha518
39.Fartágová Martina1988 Super Stars Most517
40.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha516
41.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek477
42.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno463
43.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha455
44.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice451
45.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové440
46.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZMZ Praha432
47.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZMZ Praha416
48.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 400
49.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most395
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov395
51.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most387
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška387
53.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most376
54.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka368
55.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov364
56.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
57.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov352
58.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín347
59.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň335
60.Hončíková Hana1979 BaC Kladno326
61.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice306
62.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň294
63.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové293
64.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně291
65.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice289
66.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov287
67.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem284
68.Havlová Lucie1992 TJ Sokol Doubravka280
69.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice267
70.Fričová Anna1993 TJ Proboštov262
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice262
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín262
73.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno257
74.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZMZ Praha256
75.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno253
76.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno247
77.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice238
78.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
79.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov228
80.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice224
81.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem219
82.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka217
83.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci211
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice211
85.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň208
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava208
87.Vítková Adéla1992 Start Jihlava207
88.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň204
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha204
90.Panochová Jana1997 Super Stars Most192
91.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha188
92.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.187
93.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice186
94.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň180
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most180
96.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice176
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov176
98.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Kokošková Radka1991 Super Stars Most174
100.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec172
101.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice165
102.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka164
103.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
104.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha156
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
106.Stárková Milada1978 BaC Kladno155
107.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže152
108.Toncarová Věra1969 BaC Kladno151
109.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha150
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
Vocelková Anna1994 USK Plzeň150
112.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 149
113.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice148
114.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
115.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka135
116.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton133
117.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci132
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
119.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha130
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 130
121.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.129
122.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr126
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové126
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška126
125.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha120
Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
129.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha114
130.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary113
131.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter110
132.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter109
133.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr108
134.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže105
135.Pořízová Radka1977 Start Jihlava100
136.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera92
137.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí90
139.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha86
140.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň84
141.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 82
142.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Mazálková Irena1983 SK Podolí80
145.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha79
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
147.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín78
149.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice76
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha76
151.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice74
152.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška72
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
157.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 66
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera66
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
160.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany64
161.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
162.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň60
163.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha59
167.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany56
168.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň54
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov54
175.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín52
176.Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nečasová Jitka1984 SK Podolí50
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka50
179.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZMZ Praha48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZMZ Praha48
181.Güntherová Lenka1983 OS BK Goram Teplice46
182.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň40
Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 40
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice40
193.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
194.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha36
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kochtová Daniela1992 Allivictus Zlín BK36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
205.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice34
206.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
207.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter26
209.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
210.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary18
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže18
212.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně16
213.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
214.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
215.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň8
ČísloTurnajGPDatum
1JUBH Cup - PlzeňD09.02.2013
2GPD Dospělí - ProboštovD16.02.2013
3GPC Dospělí - Hradec KrálovéC16.02.2013
4GPC Dospělí - Králův DvůrC23.02.2013
5VC města Plzně - PlzeňA03.03.2013
63. GPC Dospělí - OlomoucC09.03.2013
7GPC Dospělí - ProboštovC09.03.2013
8GPC Dospělí - DobruškaC09.03.2013
9Mem. P. Proška (čtyřhry) - Králův dvůrC10.03.2013
10GPD Dospělí - PrachaticeD16.03.2013
11Jouda Cup - Praha-ZMB17.03.2013
123. GPC Dospělí - BřeclavC23.03.2013
13GP C dospělých - PlzeňC06.04.2013
14GP D dospělých - PlzeňD06.04.2013
15Krajský přebor - LiberecD13.04.2013
16Krajský přebor - MostD14.04.2013
17GPC Dospělí - Ostrov nad OhříC20.04.2013
18GPC Dospělí - Králův DvůrC20.04.2013
19GPD dospělí - České BudějoviceD20.04.2013
204. GPC Dospělí - JihlavaC20.04.2013
212. GPD Dospělí - JihlavaD20.04.2013
22Memoriál P. Sima - LiberecA28.04.2013
2322. Thun Cup - NejdekC11.05.2013
24Velká cena Teplic - TepliceC18.05.2013
25GP C dospělých - MostC25.05.2013
26VC Kladno - KladnoC08.06.2013
27GPC dospělých - DobruškaC31.08.2013
28Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA08.09.2013
29Kladno Cup - KladnoC14.09.2013
30JuBH Cup 1/4 - PlzeňD21.09.2013
31GPC dospělých - Liberec - VesecC28.09.2013
32GPC dospělých - IvančiceC05.10.2013
33Hradecký Lev - Hradec KrálovéB06.10.2013
34GPD dospělých - VodňanyD12.10.2013
351. GPD Victor série - ProboštovD19.10.2013
36GPC dospělých - OpavaC26.10.2013
37GPD dospělých - PlzeňD26.10.2013
38GPE dospělých - PlzeňE26.10.2013
39GPB - MostB27.10.2013
40GPC dospělých - ChropyněC02.11.2013
412.GPC dospělých - České BudějoviceC09.11.2013
42GPC dospělých - Memoriál P.Bílka - PrahaC09.11.2013
43GPC dospělých - MostC09.11.2013
44GPC dospělých - Hradec KrálovéC09.11.2013
452. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
46Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
47GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
48GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
49GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
50Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
51OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
52OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
53Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
54OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
55OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
56OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
57OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
58OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
59OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
60MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading