logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 10.02.2014

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
10.04.2013 - 10.02.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3104
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2469
3.Louda Jiří1995 USK Plzeň1832
4.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1829
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1814
Louda Jan1999 USK Plzeň1814
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1526
8.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1286
9.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1268
10.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
11.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1171
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1136
13.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1046
14.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno931
15.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov912
16.Pistulka Radek1997 USK Plzeň901
17.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec830
18.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha812
19.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže771
20.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most682
21.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.661
22.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín646
23.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice596
24.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice570
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové531
26.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové428
27.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň414
28.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice400
29.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno388
30.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice300
31.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň287
32.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín283
33.Motejl Jakub1995 Super Stars Most255
34.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec236
35.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem221
36.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov203
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška203
38.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha200
39.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice197
40.Kural Martin1999 USK Plzeň193
41.Ondrášek David1996 Super Stars Most189
42.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška187
43.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín182
44.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice181
45.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň179
46.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň167
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem167
48.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha161
49.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha155
50.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná148
51.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov146
52.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov139
53.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka138
54.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha136
55.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška133
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha133
57.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně132
58.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha131
59.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň127
60.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem124
61.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha123
62.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek120
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
64.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha117
65.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice113
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
67.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most112
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně112
69.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov108
70.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.104
71.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice100
72.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 99
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem99
74.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha95
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně95
76.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice94
Zrza Bronislav1998 SK Podolí94
78.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most92
79.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava90
81.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov88
82.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem87
83.Jeníček Filip1997 Super Stars Most79
84.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně76
Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.76
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava76
87.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
88.Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice72
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice72
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
92.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice69
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice69
94.Hák Kamil1998 Super Stars Most68
95.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
96.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice59
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou59
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška59
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
104.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec54
Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka54
111.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov48
112.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha46
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha46
114.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka42
Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
116.Dostál Marek1998 SK Podolí40
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín40
Paseka Daniel1998 SK Podolí40
119.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové36
Plášil Vojtěch1996 Hamr Praha 36
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov36
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice36
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín36
124.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 33
125.Kamarád Martin1996 TJ Astra ZM Praha30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha30
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem30
129.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most24
130.Mutl Filip1998 Hamr Praha 20
131.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice18
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2454
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2454
3.Louda Jan1999 USK Plzeň2357
Pistulka Radek1997 USK Plzeň2357
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2336
6.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň2276
7.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2264
8.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha2229
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2229
10.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2069
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2069
12.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1976
13.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1574
14.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1541
15.Louda Jiří1995 USK Plzeň1336
16.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1301
17.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha1284
18.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1256
19.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1200
Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
21.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1171
22.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha1164
23.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1100
24.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1046
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1046
26.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín992
27.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice952
28.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice875
29.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most789
30.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže726
31.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice651
32.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno640
33.Motejl Jakub1995 Super Stars Most616
34.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov612
35.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec560
36.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín531
37.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno504
38.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.423
39.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška357
40.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha352
41.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň327
42.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice312
43.Kural Martin1999 USK Plzeň271
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška271
45.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem253
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně253
47.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
48.Ondrášek David1996 Super Stars Most251
49.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška237
50.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha223
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha223
52.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň211
53.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem203
54.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně199
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice199
56.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka192
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně192
59.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha185
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha185
61.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha181
62.Jeníček Filip1997 Super Stars Most169
63.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem167
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice167
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem167
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná167
67.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most157
68.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov151
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň151
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov151
Zrza Bronislav1998 SK Podolí151
72.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové150
73.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov144
74.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň139
75.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně133
76.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice132
77.Hák Kamil1998 Super Stars Most130
78.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice126
79.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec120
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek120
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov120
82.Hurta Jakub1996 SK Badminton Vsetín o.s.113
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice113
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice113
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava113
86.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice108
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava108
89.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha95
90.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem94
91.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice90
92.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most85
93.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice79
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice79
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně79
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice79
Paseka Daniel1998 SK Podolí79
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou79
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška79
100.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík72
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka72
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík72
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov72
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most72
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice72
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov72
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice72
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka72
110.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
111.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín59
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha59
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha59
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín59
Mutl Filip1998 Hamr Praha 59
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
118.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha54
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha54
Plášil Vojtěch1996 Hamr Praha 54
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín54
127.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2304
2.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2276
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2144
4.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2117
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň2104
6.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1896
7.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1622
8.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1589
9.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1526
10.Louda Jan1999 USK Plzeň1376
11.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1200
12.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1061
13.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec896
14.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže776
15.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže771
16.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno731
17.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové712
18.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice642
19.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno621
20.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec576
21.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín552
22.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha541
23.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň531
24.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice465
25.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha456
26.Pistulka Radek1997 USK Plzeň442
27.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice434
28.Motejl Jakub1995 Super Stars Most428
29.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška411
30.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec392
31.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.272
32.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové240
33.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem211
34.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň199
35.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice193
36.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov192
37.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín187
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška187
39.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha185
40.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
41.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín175
42.Ondrášek David1996 Super Stars Most174
43.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška151
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov151
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice151
46.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha150
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň150
48.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem149
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice149
50.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov133
51.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice131
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice131
53.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
54.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice113
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov113
56.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 112
Zrza Bronislav1998 SK Podolí112
58.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha95
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice95
60.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem94
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most94
62.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem90
64.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha79
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou79
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň79
68.Hák Kamil1998 Super Stars Most76
Jeníček Filip1997 Super Stars Most76
70.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha72
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice72
72.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
74.Kural Martin1999 USK Plzeň60
75.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice59
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně59
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava59
81.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně54
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec54
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kamarád Martin1996 TJ Astra ZM Praha54
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha54
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
95.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
96.Dostál Marek1998 SK Podolí40
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice40
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha40
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín40
Mutl Filip1998 Hamr Praha 40
Paseka Daniel1998 SK Podolí40
102.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
1.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha3040
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2432
3.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2144
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1864
5.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1699
6.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1624
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1432
8.Panochová Jana1997 Super Stars Most1334
9.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1301
10.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1286
11.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1256
12.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1082
13.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně955
14.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec875
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
16.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary845
17.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha842
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice801
19.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška701
20.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka616
21.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov535
22.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice527
23.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín512
24.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov463
25.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno388
26.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín382
27.Polívková Eliška1998 USK Plzeň362
28.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha351
29.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška342
30.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov337
31.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice336
32.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice326
33.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí307
34.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka305
35.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most295
36.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno287
37.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice264
38.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška199
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové199
40.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem174
41.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov172
42.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice167
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha167
44.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice158
45.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha157
46.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem153
47.Paurová Lucie1999 Super Stars Most152
48.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice151
49.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň150
50.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice149
51.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice141
52.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže137
53.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín132
54.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice131
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 131
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice131
57.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most126
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov126
59.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most125
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice125
61.Homolková Helena1997 Sokol Jílové121
62.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 120
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň120
64.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha114
65.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most113
66.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice108
67.Psotová Barbora1999 Super Stars Most95
68.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín90
69.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka79
70.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
71.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
73.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice69
74.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice68
75.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 66
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň66
77.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
79.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín59
80.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most54
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno54
83.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže53
84.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov48
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové48
87.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany42
88.Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí40
90.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha36
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice36
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná36
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha2502
2.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2472
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2304
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2304
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2200
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2200
7.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2069
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2069
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2054
10.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1904
11.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1781
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1781
13.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1748
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1622
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1622
16.Panochová Jana1997 Super Stars Most1589
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1589
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1526
19.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1244
20.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha1189
21.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1046
22.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1040
23.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1029
24.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno968
25.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice832
26.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka760
27.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín651
28.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most640
Paurová Lucie1999 Super Stars Most640
30.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice629
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov629
32.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška594
33.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín589
34.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín573
35.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka520
Polívková Eliška1998 USK Plzeň520
37.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov487
38.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
39.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí419
40.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice349
41.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice336
42.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem318
43.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha300
44.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno280
45.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice276
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice276
47.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška258
48.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most242
49.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov211
50.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice207
51.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice199
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice199
53.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové192
54.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice186
55.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem185
56.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most167
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice167
58.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška155
59.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov151
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov151
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha151
62.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 133
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice133
64.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
65.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně126
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice126
67.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice119
68.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže113
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most113
70.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín108
71.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice93
72.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí79
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha79
Psotová Barbora1999 Super Stars Most79
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 79
76.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň75
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň75
78.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha72
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno72
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové72
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně72
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín72
86.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň60
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň60
88.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín59
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Maršálková Eliška1996 SK Podolí59
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže59
92.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Homolková Helena1997 Sokol Jílové54
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 54
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany54
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná54
1.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2469
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2144
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2144
4.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most2117
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2104
6.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1710
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1622
8.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1526
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1526
10.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1496
11.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1256
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1061
13.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha1055
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice916
15.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.904
16.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha788
17.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín731
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice682
19.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice628
Panochová Jana1997 Super Stars Most628
21.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno621
22.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice556
23.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice515
24.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary442
25.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška381
26.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže357
27.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka341
28.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín319
29.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov313
30.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice263
31.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov259
32.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška229
33.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice212
34.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem211
35.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka210
36.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška205
37.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška200
38.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice199
Polívková Eliška1998 USK Plzeň199
40.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí192
41.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha187
42.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové186
43.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice185
Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha185
45.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno180
46.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem175
47.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice167
48.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice166
49.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov151
50.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany150
51.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha149
52.Homolková Helena1997 Sokol Jílové139
53.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most134
54.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice131
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice131
56.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň120
58.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov113
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha113
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov113
61.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 112
62.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně108
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín108
64.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most94
65.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín79
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka79
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice79
68.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň78
69.Psotová Barbora1999 Super Stars Most76
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most76
71.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice72
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň72
74.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň66
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice66
76.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 59
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice59
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
80.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná54
85.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín40
Maršálková Eliška1996 SK Podolí40
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže40
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí40
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha40
Paurová Lucie1999 Super Stars Most40
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 40
92.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice36
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading