logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 25.02.2014

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 25.02.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2920
2.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2440
3.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1800
Kural Martin1999 USK Plzeň1800
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1800
6.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1710
7.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1630
8.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1560
9.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha1230
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1230
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1000
12.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov990
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové860
Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně860
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec860
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík860
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka860
18.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně830
19.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec640
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín570
21.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha514
22.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.480
23.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha432
24.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín420
25.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most396
26.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka360
27.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou330
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín330
29.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec324
30.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
31.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice272
32.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem258
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek258
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice258
35.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno252
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha252
37.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.234
39.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice222
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně222
41.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška216
42.Cach Jakub2001 Super Stars Most208
43.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové204
44.Herzán David2002 Slavoj Podivín198
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci198
46.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec194
47.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most192
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov192
49.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most190
50.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice186
Linda Martin2000 TJ Dobřany186
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové186
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice186
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov186
55.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov182
56.Macák Jan1999 Hamr Praha 180
57.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most174
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice174
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm174
60.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík168
Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín168
62.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
63.Seifert David2000 BK TJ Baník Most164
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov164
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec164
66.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou162
67.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc160
68.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc158
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci158
70.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek156
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany156
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec156
73.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc152
74.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice150
75.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň144
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha144
77.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice142
78.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most140
79.Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov138
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha138
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně138
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice138
Ziman Jan2000 BKV Plzeň138
84.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava132
Palán Václav2001 SK Prosek Praha132
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha132
87.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice130
88.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
91.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov124
92.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Hájek David2000 Super Stars Most120
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice120
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš120
98.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice116
Paulík Jan2000 SK Podolí116
100.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín114
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice114
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín114
105.Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice112
106.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice110
107.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha108
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš108
109.Gunther Michal2001 SK Podolí106
110.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice104
111.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně102
Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice102
113.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem98
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec98
117.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš96
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice96
Soukup Václav2001 BKV Plzeň96
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc96
121.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec94
122.Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA90
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín90
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek90
125.Cach David2002 Super Stars Most86
126.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Kozel Václav2001 Badminton School Brno84
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš84
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha84
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava84
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.84
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice84
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha84
135.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice78
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary78
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
140.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov76
141.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň72
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice72
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín72
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín72
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín72
Müller Filip1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice72
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.72
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov72
151.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov68
152.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA66
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy66
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně66
Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc66
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA66
157.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most64
158.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most62
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci62
160.Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
Kolouch David1999 SKB Český Krumlov60
Králík David1999 TJ Spoje Praha60
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš60
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov60
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín60
166.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno54
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka54
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha54
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň54
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
179.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec52
180.Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc50
181.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
Strnka Ondřej2000 BK Kopřivnice48
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.48
185.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice46
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov46
187.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška42
Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno42
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov42
196.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice36
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně36
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice36
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec36
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové36
208.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice32
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.32
210.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha30
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov30
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná30
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.30
Ledvina Přemysl1999 TJ Sokol Doubravka30
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice30
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA30
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci30
Rigl Tomáš2001 SK Podolí30
Sýkora Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
220.Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc28
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most28
222.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Prek Šimon2002 Badminton School Brno26
225.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka24
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka24
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek24
Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha24
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice24
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice24
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem24
232.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec22
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem22
234.Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc18
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky18
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice18
Kolář Vojtěch2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Martínek Jakub2000 SK Podolí18
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš18
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
241.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
246.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice12
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek12
Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha12
249.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.10
251.Češka David1999 TJ Sokol Plesná6
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná6
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná6
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín6
Müller Tomáš1999 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Šebesta Petr2000 Kabal team Karviná6
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná6
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná6
Zuščík Marián2000 BC DDM Olomouc6
262.Černý Jan2001 TJ Proboštov4
263.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most2
1.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín2640
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2560
3.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2520
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2520
5.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice2440
6.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2270
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec2270
8.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov2190
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov2190
10.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1950
11.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1710
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1710
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1470
14.Kural Martin1999 USK Plzeň1320
15.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1230
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1230
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha1230
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1230
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha1230
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1230
21.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1100
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1100
23.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1000
24.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
25.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka830
26.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha800
27.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové790
28.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek730
29.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek700
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
32.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno670
33.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice622
34.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín574
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice574
36.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň550
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha544
38.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka472
39.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou460
40.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem432
41.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice414
42.Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.406
43.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec384
44.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice362
45.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice360
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany360
47.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec314
48.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín312
49.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha294
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov294
51.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice290
52.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most288
53.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška282
54.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov276
55.Seifert David2000 BK TJ Baník Most270
56.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice264
57.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most252
58.Herzán David2002 Slavoj Podivín246
Morávek Michal2002 BaC Kladno246
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně246
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice246
62.Linda Martin2000 TJ Dobřany240
63.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov236
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov236
65.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně228
66.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové222
67.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most216
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci216
69.Hájek David2000 Super Stars Most212
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most212
71.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov210
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice210
73.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most208
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc208
75.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci204
76.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci194
77.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno192
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.192
79.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec190
80.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem184
81.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš180
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín180
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov180
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš180
85.Cach Jakub2001 Super Stars Most176
86.Soukup Václav2001 BKV Plzeň174
Ziman Jan2000 BKV Plzeň174
88.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc172
89.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
Paulík Jan2000 SK Podolí168
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň168
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec168
94.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín162
Palán Václav2001 SK Prosek Praha162
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec162
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín162
101.Cach David2002 Super Stars Most160
102.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín156
103.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc154
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice154
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice154
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most154
107.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
108.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem148
109.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice144
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA144
Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA144
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice144
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
115.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice136
116.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň132
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek132
118.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice126
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha126
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín126
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš126
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice126
Macák Jan1999 Hamr Praha 126
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha126
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš126
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
130.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec114
131.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most112
132.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA108
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík108
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha108
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín108
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Müller Filip1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha108
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice108
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice108
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín108
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou108
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice108
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha108
147.Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc102
148.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice100
Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice100
150.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov98
151.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec92
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov92
153.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha90
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha90
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně90
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice90
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary90
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary90
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc90
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov90
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
163.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice88
Gunther Michal2001 SK Podolí88
165.Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc84
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci84
167.Kolouch David1999 SKB Český Krumlov80
168.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
169.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice74
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem74
171.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov72
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně72
Kozel Václav2001 Badminton School Brno72
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava72
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha72
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň72
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice72
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava72
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně72
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno72
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.72
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka72
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.72
186.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice64
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec64
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.64
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.64
190.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška54
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha54
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka54
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná54
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně54
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice54
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek54
Králík David1999 TJ Spoje Praha54
Ledvina Přemysl1999 TJ Sokol Doubravka54
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš54
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice54
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA54
Rigl Tomáš2001 SK Podolí54
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš54
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov54
Strnka Ondřej2000 BK Kopřivnice54
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové54
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA54
213.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
214.Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc48
215.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov46
216.Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov42
217.Černý Jan2001 TJ Proboštov40
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most40
219.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec38
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec38
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.38
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec38
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
224.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka36
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka36
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek36
Češka David1999 TJ Sokol Plesná36
Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc36
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná36
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky36
Kolář Vojtěch2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice36
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná36
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná36
Zuščík Marián2000 BC DDM Olomouc36
240.Prek Šimon2002 Badminton School Brno30
241.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.26
Müller Tomáš1999 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
248.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice18
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice18
Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná18
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Šebesta Petr2000 Kabal team Karviná18
253.Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2920
2.Kural Martin1999 USK Plzeň1960
3.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1950
4.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1920
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1872
6.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1720
7.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1560
8.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha1310
9.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1230
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1230
11.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1100
12.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1040
13.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1000
14.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové990
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín990
16.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec860
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík860
18.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.660
19.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha604
20.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha574
21.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most510
22.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín500
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka500
24.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín470
25.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek422
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
27.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha352
28.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno326
29.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice318
30.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice312
31.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou302
32.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice296
33.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec294
34.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice266
35.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
37.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most248
38.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín246
39.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.242
40.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška234
41.Morávek Michal2002 BaC Kladno228
42.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice216
43.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most204
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek204
45.Herzán David2002 Slavoj Podivín198
Seifert David2000 BK TJ Baník Most198
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov198
48.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň192
49.Cach Jakub2001 Super Stars Most190
50.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín180
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové180
52.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec176
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov176
54.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov164
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most164
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most164
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc164
58.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci162
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha162
Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou162
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov162
63.Hájek David2000 Super Stars Most160
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci160
65.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov152
66.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice150
67.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec148
68.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci146
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec146
70.Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov144
Macák Jan1999 Hamr Praha 144
72.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most138
73.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice136
74.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc128
75.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín126
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice126
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava126
Palán Václav2001 SK Prosek Praha126
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň126
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice126
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha126
Ziman Jan2000 BKV Plzeň126
86.Gunther Michal2001 SK Podolí124
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem124
88.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice122
89.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice120
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka120
91.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec118
92.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc110
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec110
94.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš108
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice108
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA108
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno108
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Kozel Václav2001 Badminton School Brno108
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice108
Linda Martin2000 TJ Dobřany108
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha108
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové108
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek108
Soukup Václav2001 BKV Plzeň108
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice108
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice108
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice108
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha108
112.Cach David2002 Super Stars Most94
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most94
114.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň90
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha90
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary90
Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně90
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany90
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice90
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín90
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
125.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice88
Paulík Jan2000 SK Podolí88
127.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice82
129.Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
130.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec76
131.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice74
132.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary72
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice72
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš72
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha72
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava72
Ledvina Přemysl1999 TJ Sokol Doubravka72
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice72
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov72
142.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci66
143.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov62
144.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň54
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně54
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov54
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
153.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice52
155.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most44
Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc44
157.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec40
158.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov38
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
160.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek36
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice36
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha36
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka36
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná36
Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA36
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice36
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín36
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš36
Kolouch David1999 SKB Český Krumlov36
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha36
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno36
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš36
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc36
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové36
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš36
Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov36
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně36
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA36
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
188.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice32
189.Černý Jan2001 TJ Proboštov28
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most28
191.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc26
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
200.Češka David1999 TJ Sokol Plesná18
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha18
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně18
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc18
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov18
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice18
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín18
208.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Müller Tomáš1999 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
215.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov4
1.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2600
2.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2590
3.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2040
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2040
5.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2000
6.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1800
7.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1710
8.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1398
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1040
10.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín990
Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha990
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno990
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha990
14.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov910
15.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice830
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun830
17.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most700
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
19.Paurová Lucie1999 Super Stars Most670
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice670
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice670
22.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary570
23.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most502
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice438
25.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice384
26.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň372
27.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha366
28.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže336
29.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice312
30.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice308
31.Psotová Barbora1999 Super Stars Most302
32.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek300
33.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
34.Janošová Petra2000 Sokol Jílové264
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně264
36.Sejková Patricie2001 SK Podolí258
37.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice254
38.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně246
39.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov240
40.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň236
41.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň228
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice228
43.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice224
44.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice216
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha216
47.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška210
48.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most208
49.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice202
50.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc198
Schořová Sonja2000 BaC Kladno198
52.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most192
53.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice190
54.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže188
55.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec186
56.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou180
58.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most176
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc176
60.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most174
Srbová Adéla2000 BaC Kladno174
62.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec172
63.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice168
64.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha162
65.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most160
66.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov156
69.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha150
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov150
72.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec146
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem146
74.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek144
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň144
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže144
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice144
79.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most140
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec140
81.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha138
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš138
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň138
84.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže134
85.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha132
Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice132
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc132
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice132
90.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň126
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
92.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most122
93.Dufková Monika1999 BaC Kladno120
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov120
95.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín114
Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci114
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most114
Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci114
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou114
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc114
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice114
102.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice108
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha108
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice108
105.Dítětová Eliška2000 SK Děčín104
106.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec102
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové102
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec102
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš102
110.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci98
111.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice96
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha96
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín96
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň96
Procházková Michala1999 BaC Kladno96
116.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany94
117.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha90
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
121.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc88
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov88
123.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice86
124.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha84
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov84
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno84
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec84
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice84
129.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
130.Hašková Jana1999 BaC Kladno78
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha78
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha78
133.Pecháčková Eva1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice76
134.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou72
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava72
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek72
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava72
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov72
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha72
140.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci70
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec70
142.Jeřábková Petra2001 SK Podolí68
143.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha66
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc66
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha66
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha66
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava66
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha66
149.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most64
150.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most62
151.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov60
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové60
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí60
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň60
155.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice58
156.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno57
157.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA54
Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most54
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň54
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov54
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek54
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka54
171.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov50
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov50
173.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc48
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice48
175.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín44
176.Černá Tereza2002 TJ Dobřany42
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec42
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov42
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň42
Kučerová Petra1999 USK Plzeň42
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice42
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha42
187.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec40
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice40
189.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice38
190.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Davidová Anna2000 Badminton School Brno36
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové36
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Novotná Jana2000 BK- DDM Holice36
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno36
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové36
199.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice30
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín30
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín30
Havlíčková Jiřina2000 Sokol Králův Dvůr30
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň30
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany30
Kašperková Pavlína1999 TJ Slovan Karlovy Vary30
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov30
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš30
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA30
Schořová Adéla2003 BaC Kladno30
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín30
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary30
214.Havelková Andrea2000 Super Stars Most28
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci28
216.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov22
Musilová Michaela2000 SK Podolí22
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
219.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc18
Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci18
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná18
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň18
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná18
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín18
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně18
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná18
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA18
233.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem16
Telínová Alena2000 Super Stars Most16
235.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov14
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice14
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice14
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
240.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec10
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec10
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Stejskalová Hana2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany10
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
246.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice6
248.Budilová Daniela2000 Super Stars Most2
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2840
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2840
3.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2670
4.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2590
Paurová Lucie1999 Super Stars Most2590
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2520
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2280
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2280
9.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1950
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1950
11.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1710
12.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1680
13.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1470
14.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1230
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1230
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1230
17.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1100
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1100
19.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1080
20.Schořová Sonja2000 BaC Kladno1070
21.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most992
22.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun990
24.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice862
25.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha832
26.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice830
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice830
28.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary730
29.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže700
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek700
31.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň592
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most592
33.Janošová Petra2000 Sokol Jílové580
Srbová Adéla2000 BaC Kladno580
35.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most556
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most556
37.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most544
38.Sejková Patricie2001 SK Podolí504
39.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně472
40.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice444
41.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň400
42.Psotová Barbora1999 Super Stars Most384
43.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
45.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně342
47.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice336
48.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže316
49.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice296
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice296
51.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice282
52.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha264
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice264
54.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc252
55.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha246
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.246
57.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže244
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže244
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc244
60.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň240
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha240
62.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín228
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
66.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň222
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň222
68.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most208
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most208
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most208
71.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice204
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice204
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška204
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec204
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc204
76.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
77.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov192
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice192
80.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec190
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec190
82.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice188
83.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem184
84.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov180
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové180
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov180
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.180
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm180
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov180
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha180
91.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice174
Dufková Monika1999 BaC Kladno174
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň174
Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci174
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most174
96.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
97.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš162
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec162
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou162
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš162
101.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci160
102.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci158
103.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš150
104.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek144
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice144
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov144
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov144
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice144
109.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most136
110.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec134
Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice134
114.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha126
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha126
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno126
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín126
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové126
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov126
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice126
125.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec124
126.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice122
127.Hašková Jana1999 BaC Kladno120
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín120
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň120
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
131.Dítětová Eliška2000 SK Děčín110
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec110
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov110
134.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA108
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice108
Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA108
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice108
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha108
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové108
Procházková Michala1999 BaC Kladno108
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha108
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc108
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha108
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň108
147.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most100
Pecháčková Eva1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most100
150.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany92
151.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava90
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek90
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec90
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava90
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava90
157.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno88
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice88
159.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí84
160.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc82
161.Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc78
162.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec76
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín76
164.Černá Tereza2002 TJ Dobřany72
Davidová Anna2000 Badminton School Brno72
Homolková Klára2001 Sokol Jílové72
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice72
Kašperková Pavlína1999 TJ Slovan Karlovy Vary72
Kučerová Petra1999 USK Plzeň72
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín72
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň72
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha72
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary72
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice72
Schořová Adéla2003 BaC Kladno72
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín72
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha72
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
180.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov66
181.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice64
182.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc54
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín54
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň54
Havlíčková Jiřina2000 Sokol Králův Dvůr54
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň54
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany54
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov54
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov54
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice54
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr54
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA54
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov54
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov54
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA54
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
205.Havelková Andrea2000 Super Stars Most52
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
208.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec50
209.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov46
210.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc42
211.Telínová Alena2000 Super Stars Most40
212.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov38
Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice38
Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany38
217.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná36
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín36
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná36
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně36
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná36
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice36
226.Musilová Michaela2000 SK Podolí34
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice34
228.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov26
Budilová Daniela2000 Super Stars Most26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice26
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec26
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice26
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Stejskalová Hana2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
239.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2920
2.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1960
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1950
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1950
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1920
6.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1720
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1710
8.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1632
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1560
10.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1230
11.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1070
12.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín990
13.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most860
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov860
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun860
16.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice830
17.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice792
18.Paurová Lucie1999 Super Stars Most670
19.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha552
20.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha538
21.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice500
22.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.476
23.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice470
24.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek422
25.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice414
26.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně380
27.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň350
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň350
29.Sejková Patricie2001 SK Podolí296
30.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc284
31.Schořová Sonja2000 BaC Kladno282
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice282
33.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most278
34.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice272
35.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha264
36.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice260
Janošová Petra2000 Sokol Jílové260
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most260
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice260
40.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže246
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary246
42.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha240
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec240
44.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška234
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
46.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice230
47.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice218
48.Srbová Adéla2000 BaC Kladno216
49.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most206
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
51.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most204
52.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc200
53.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most190
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň186
55.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.180
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň180
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice180
58.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec174
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně174
60.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most172
61.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice164
62.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice162
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.162
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha162
65.Psotová Barbora1999 Super Stars Most160
66.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec158
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže158
68.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci150
69.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov144
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec144
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha144
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha144
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
75.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice140
76.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most138
77.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže136
78.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže134
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem134
80.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín126
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice126
Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek126
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov126
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové126
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín126
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava126
88.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci118
89.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov110
90.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA108
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Hašková Jana1999 BaC Kladno108
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň108
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov108
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno108
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš108
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha108
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice108
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš108
102.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most100
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most100
104.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec94
105.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Dufková Monika1999 BaC Kladno90
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA90
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň90
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov90
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov90
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové90
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice90
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov90
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc90
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice90
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha90
118.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci88
119.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha80
120.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most76
121.Pecháčková Eva1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice74
122.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice72
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice72
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha72
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha72
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha72
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek72
Kučerová Petra1999 USK Plzeň72
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha72
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec72
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava72
133.Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha68
134.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci66
135.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec64
136.Jeřábková Petra2001 SK Podolí62
Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci62
138.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov54
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň54
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně54
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov54
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov54
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové54
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice54
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc54
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov54
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov54
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka54
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň54
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
158.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec52
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí52
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice52
161.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec46
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
163.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc44
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc44
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice44
166.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most40
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most40
168.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov38
Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno38
170.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice36
Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín36
Černá Tereza2002 TJ Dobřany36
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice36
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Davidová Anna2000 Badminton School Brno36
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň36
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany36
Kašperková Pavlína1999 TJ Slovan Karlovy Vary36
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov36
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň36
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš36
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary36
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA36
Procházková Michala1999 BaC Kladno36
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná36
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice36
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek36
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov36
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha36
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary36
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice36
199.Havelková Andrea2000 Super Stars Most30
200.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Telínová Alena2000 Super Stars Most28
202.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov26
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov26
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec26
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec26
Musilová Michaela2000 SK Podolí26
207.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc18
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná18
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná18
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná18
215.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc15
216.Budilová Daniela2000 Super Stars Most14
Dítětová Eliška2000 SK Děčín14
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice14
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec14
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice14
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice14
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín14
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice14
225.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - MostD07.09.2013
21. GPD U15 - Liberec - VesecD07.09.2013
3GPD U15 - Podolí u BrnaD08.09.2013
41. GPC U15 - PlzeňC14.09.2013
51. GPC U15 - Orlová - LutyněC14.09.2013
61. GPC U15 - OsíkC15.09.2013
71. GPC U15 - České BudějoviceC21.09.2013
81. GPC U15 - IvančiceC21.09.2013
91.GPC U15 - PrahaC21.09.2013
10GPC U15 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
111. GPC U15 - KladnoC22.09.2013
121. GPC U15 - TepliceC28.09.2013
131. GPA U15 - Benátky nad JizerouA06.10.2013
14GPD U15 - České BudějoviceD19.10.2013
152. GPC U15 - Hradec KrálovéC27.10.2013
162. GPD U15 - Ústí nad LabemD16.11.2013
172: GPC U15 - Praha - VinořC16.11.2013
182. GPC U15 - PodivínC16.11.2013
192. GPC U15 - KladnoC16.11.2013
202. GPD U15 - LiberecD17.11.2013
212. GPC U15 - České BudějoviceC23.11.2013
222. GPC U15 - AšC23.11.2013
232. GPC U15 - LiberecC23.11.2013
24GPD U15 - Brno - JehniceD23.11.2013
25Goram Cup - TepliceC30.11.2013
262. GPC U15 - Český TěšínC01.12.2013
27GPD U15 - České BudějoviceD07.12.2013
282. GPA U15 - MostA08.12.2013
29KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceC14.12.2013
303. GPC U15 - DobruškaC05.01.2014
313. GPD U15 - TepliceD25.01.2014
323. GPD U15 - Liberec - VesecD25.01.2014
333. GPC U15 - OlomoucC25.01.2014
343. GPC U15 - Brno - JehniceC01.02.2014
353. GPC U15 - MostC01.02.2014
363. GPC U15 - Český KrumlovC08.02.2014
373. GPC U15 - Praha VinořC08.02.2014
383. GPC U15 - KladnoC08.02.2014
393. GPC U15 - Karlovy VaryC15.02.2014
40Goram Cup - TepliceC22.02.2014
413. GPA U15 - Orlová - LutyněA23.02.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading