logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 03.03.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
04.03.2013 - 03.03.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3744
2.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3544
3.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3480
4.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2960
5.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2456
6.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha2272
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2272
8.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2216
9.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2136
10.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
11.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2000
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň1814
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1736
14.Segeč Jan1978 USK Plzeň1285
15.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha1220
16.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
17.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1120
18.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice1077
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1072
20.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1000
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň950
22.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci926
23.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
24.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně901
25.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha880
26.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha874
27.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha816
28.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice799
29.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
30.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška760
31.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové756
32.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka702
33.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové701
34.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most681
35.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice638
36.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
37.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha621
38.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno606
39.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice601
40.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové599
41.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov594
42.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška550
43.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka540
44.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha527
45.Repiar Samuel1994 Super Stars Most524
46.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
47.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha487
48.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha480
49.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha449
50.Bláha Václav1980 Hamr Praha 440
51.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek421
52.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha416
53.Schmied Martin1982 TJ Chropyně402
54.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice394
55.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice374
56.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík366
57.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice360
58.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice351
59.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno348
60.Vodička Václav1992 Hamr Praha 337
61.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně332
62.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov322
63.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most319
64.Rombald Martin1987 Hamr Praha 296
65.Slabý Otto1984 USK Plzeň291
66.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov287
Port Jan1972 TJ Proboštov287
68.Konupka Jiří1965 BaC Kladno278
Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci278
70.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha275
71.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice272
72.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové271
73.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec270
74.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci269
75.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.265
76.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice264
77.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín263
78.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín262
79.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
80.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec244
81.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň242
82.Horák Filip1990 BC RSC Brno241
83.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 240
84.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava230
85.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava228
86.Motejl Jakub1995 Super Stars Most225
87.Pistulka Radek1997 USK Plzeň221
88.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka217
89.Klíma Petr1980 Hamr Praha 216
90.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci210
91.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem208
92.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
93.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice198
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek198
95.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha196
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže196
97.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně192
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice192
99.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 188
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně188
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec188
102.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice187
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 187
104.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera186
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice186
106.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
108.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice184
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice184
110.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové183
111.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov182
112.Látal Petr1975 TJ Proboštov178
113.Král Martin1994 BK TJ Baník Most176
114.Dupák Jan1993 SK BC Premiera174
Fridrich Václav1977 BaC Kladno174
116.Jareš Michael1993 Super Stars Most170
117.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter168
118.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec164
119.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 160
120.Sklář David1993 Hamr Praha 157
121.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno156
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň156
123.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň150
124.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška148
125.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka146
126.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha144
Raschka David1978 BC 66 Ivančice144
128.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec142
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno142
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.142
131.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice140
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně140
133.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.139
134.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter136
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha136
136.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun134
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka134
138.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
140.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice131
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter131
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice131
143.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci130
144.Týc Filip1971 BaC Kladno129
145.Ondrášek David1996 Super Stars Most128
146.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek127
147.Helar Ondřej1995 Start Jihlava126
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice126
149.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha122
150.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška120
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha120
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc120
153.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice118
154.Filz Jan1975 SK Prosek Praha116
155.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín115
156.Parkos David1974 SKB Český Krumlov113
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno113
158.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr108
Sedláček Kamil1973 SK Podolí108
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně108
161.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín106
162.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška102
163.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha100
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 100
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň100
166.Vítek Radek1985 Hamr Praha 98
167.Čapek Jiří1975 Super Stars Most96
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.96
Schick Jindřich1975 SK Podolí96
170.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice94
171.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov92
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň92
175.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín90
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň90
178.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec88
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka88
180.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha87
181.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň86
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 86
183.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice84
184.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov82
185.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže81
186.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava80
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí80
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
191.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZM Praha79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
193.Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
194.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha76
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most76
196.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň74
197.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá73
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
199.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice72
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov72
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška72
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava72
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně72
207.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové70
208.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice69
209.Helar Jakub1992 Start Jihlava68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
211.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně66
212.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
213.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice62
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň62
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic62
216.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.60
218.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice59
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
221.Šot Michal1988 SK BC Premiera58
222.Poříz Leoš1974 Start Jihlava56
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava56
224.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most54
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška54
232.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.52
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice52
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové52
Steinfeld Filip1980 VŠTJ UK Hradec Králové52
236.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy51
237.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka50
238.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
242.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.46
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
246.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany44
247.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec42
Poláček Michal1974 Hamr Praha 42
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany42
Stehno Petr1977 Hamr Praha 42
251.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
261.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha38
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.38
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
268.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka36
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany36
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha36
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové36
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně36
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice36
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most36
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové36
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov36
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové36
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové36
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice36
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov36
286.Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany34
287.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
288.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně30
Hloušek Jiří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti30
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most30
Konečný Jiří1977 SK Jupiter30
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha30
293.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice28
294.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
302.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín24
Janeček Stanislav1975 SK Podolí24
Novák Radek1993 BC RSC Brno24
305.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava20
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice20
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci20
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice20
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava20
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava20
311.Böhm Michal1987 USK Plzeň18
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 18
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň18
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec18
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Port Pavel1976 TJ Proboštov18
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně18
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr18
327.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice16
Vítek Jan1977 TJ Astra ZM Praha16
329.Lutner Pavel1969 Start Jihlava14
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava14
331.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice13
332.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 12
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Slepička Martin1970 SK Jupiter12
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem12
338.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
348.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice8
349.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín6
David Tomáš1990 BK Kopřivnice6
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov6
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice6
Kmoch Daniel1987 SK Jupiter6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
357.Vild Petr1974 SK Jupiter2
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4592
2.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4064
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4064
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3560
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3560
6.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3480
7.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov3125
8.Rubáš Josef1982 USK Plzeň3104
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň3104
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2944
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2944
12.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2696
13.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2672
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2672
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2656
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2656
17.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2224
18.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2149
19.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2132
20.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2080
21.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
22.Segeč Jan1978 USK Plzeň2032
23.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1981
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1981
25.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1792
26.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1744
27.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1736
28.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1709
29.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1672
30.Louda Jiří1995 USK Plzeň1352
31.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1253
32.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1134
33.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1119
34.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1068
35.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1056
36.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1053
37.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1012
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha1012
39.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1011
40.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha962
41.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška956
42.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha950
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha950
44.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno940
45.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice934
46.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové920
47.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška826
48.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha824
49.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha820
50.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha796
51.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá750
52.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové736
53.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov726
54.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
55.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice710
56.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci700
57.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov694
58.Port Jan1972 TJ Proboštov690
59.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha680
60.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha663
61.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice639
62.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci635
63.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové612
64.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka606
65.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín592
66.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha584
Repiar Samuel1994 Super Stars Most584
68.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice574
Ptáček David1993 BK Kopřivnice574
70.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha563
71.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha560
72.Böhm Michal1987 USK Plzeň556
73.Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha520
74.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha501
76.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov480
77.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice476
78.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec472
79.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera455
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera455
81.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most440
82.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice439
83.Schmied Martin1982 TJ Chropyně437
84.Dupák Jan1993 SK BC Premiera432
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice432
86.Vodička Václav1992 Hamr Praha 426
87.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov424
88.Horák Filip1990 BC RSC Brno416
89.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava396
90.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
Týc Filip1971 BaC Kladno395
92.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most392
93.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně391
94.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno390
95.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec383
96.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec381
97.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice378
98.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka371
99.Slabý Otto1984 USK Plzeň365
100.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně360
101.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci359
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice359
103.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka358
104.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.356
Motejl Jakub1995 Super Stars Most356
106.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek349
107.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha342
108.Látal Petr1975 TJ Proboštov335
109.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci334
110.Sklář David1993 Hamr Praha 324
111.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice323
112.Fridrich Václav1977 BaC Kladno319
113.Král Martin1994 BK TJ Baník Most308
114.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec301
115.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec300
116.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové296
117.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice295
118.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně293
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov293
120.Bláha Václav1980 Hamr Praha 292
Rombald Martin1987 Hamr Praha 292
122.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.288
123.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek287
124.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové281
125.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň277
126.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek270
127.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr264
128.Jerman Pavel1964 BaC Kladno257
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň257
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík257
131.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem256
132.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec253
133.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice252
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice252
135.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice251
136.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka249
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice249
138.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka244
139.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást243
140.Volf Adam1989 Sokol Svatá240
141.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice239
142.Filz Jan1975 SK Prosek Praha238
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka238
144.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.237
145.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 235
146.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter234
147.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter231
148.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most230
149.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice229
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
152.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha227
153.Ondrášek David1996 Super Stars Most222
154.Klíma Petr1980 Hamr Praha 220
Pistulka Radek1997 USK Plzeň220
156.Konupka Jiří1965 BaC Kladno219
157.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové216
158.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc210
159.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most208
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.208
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín208
162.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín206
163.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka204
164.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice203
165.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást202
166.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň201
167.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.200
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 200
169.Čapek Jiří1975 Super Stars Most198
170.Jareš Michael1993 Super Stars Most196
171.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno186
172.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
173.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha180
Helar Ondřej1995 Start Jihlava180
175.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice179
176.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha178
177.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha176
178.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška167
179.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 166
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 166
181.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice162
Raschka David1978 BC 66 Ivančice162
183.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň161
184.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň160
185.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže157
186.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter152
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška152
188.Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice151
189.Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha150
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové150
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
Šťovík Petr1985 TJ Sokol Dobruška150
193.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 148
194.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha147
195.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun144
196.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno143
197.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha142
198.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov139
199.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 138
200.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice134
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 134
202.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice133
203.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška132
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
205.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice131
206.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně126
208.Parkos David1974 SKB Český Krumlov125
209.Helar Jakub1992 Start Jihlava124
210.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem120
212.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín116
213.Schoř Marek1972 BaC Kladno114
214.Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice112
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín112
Šot Michal1988 SK BC Premiera112
217.Vild Petr1974 SK Jupiter110
218.Sedláček Kamil1973 SK Podolí108
219.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka104
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
221.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice99
222.Tichý Jakub1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
223.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice94
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice94
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava94
226.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice92
Valenta Milan1976 SK Podolí92
228.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně90
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec90
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov90
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav90
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov90
233.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.88
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno88
235.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá86
Poříz Leoš1974 Start Jihlava86
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice86
238.Leksa Ladislav1993 BaC Kladno84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
240.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
245.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
248.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Stehno Petr1977 Hamr Praha 78
251.Barták Jiří1953 Start Jihlava74
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava74
253.Drudík Ota1992 USK Plzeň73
254.Novák Radek1993 BC RSC Brno72
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci72
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most72
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové72
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice72
Trubač Luboš1977 BK TJ Baník Most72
260.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice70
261.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové66
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno66
Kofroň Jan1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Lutner Pavel1969 Start Jihlava66
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava66
Vojta Pavel1983 TJ Astra ZM Praha66
268.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
269.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice59
279.Konečný Jiří1977 SK Jupiter58
280.Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany56
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany56
282.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové54
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně54
David Tomáš1990 BK Kopřivnice54
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha54
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín54
Holas Daniel1987 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně54
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice54
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové54
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Řehoř Martin1981 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí54
Schick Jindřich1975 SK Podolí54
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov54
303.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Vítek Radek1985 Hamr Praha 52
306.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice50
307.Fišer Petr1984 TJ Spoje Praha48
Franta Martin1974 Sokol Radotín Meteor Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Nerad Martin1975 TJ Astra ZM Praha48
Scheiner Tomáš1977 Sokol Radotín Meteor Praha48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZM Praha48
313.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka46
317.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň44
318.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Šír Milan1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice40
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava40
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
332.Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
335.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Hlína Jakub1987 SK Badminton Přerov36
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Peňás Martin1979 TJ Slovan Karlovy Vary36
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec36
Plachý Karel1985 BK TJ Baník Most36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně36
Slepička Martin1970 SK Jupiter36
Trucla Nikolas1995 SK Badminton Přerov36
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice36
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem36
349.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most34
350.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany32
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany32
352.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.30
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka30
358.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň22
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň22
367.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže18
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice18
Kusýn Michal1979 VK VŠB Ostrava18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
374.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3872
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3584
3.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2784
4.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2677
5.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2624
6.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2416
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2240
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2216
9.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2032
10.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
11.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha1776
12.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1736
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1691
14.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1656
15.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1495
16.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1480
17.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1456
18.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1384
19.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1341
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1304
21.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1196
22.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1090
23.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1034
24.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
25.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov960
26.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno942
27.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka917
28.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha848
29.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice754
30.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové664
31.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha646
32.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha632
33.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška596
34.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá570
35.Rombald Martin1987 Hamr Praha 544
36.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín542
37.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava524
38.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň520
39.Vodička Václav1992 Hamr Praha 486
40.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek483
41.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci472
42.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice468
43.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton451
44.Repiar Samuel1994 Super Stars Most430
45.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové408
46.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha395
47.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov393
48.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha384
49.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha380
50.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha359
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno359
52.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové357
53.Slabý Otto1984 USK Plzeň353
54.Horák Filip1990 BC RSC Brno343
55.Port Jan1972 TJ Proboštov323
56.Fridrich Václav1977 BaC Kladno299
57.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most292
58.Motejl Jakub1995 Super Stars Most291
59.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.281
60.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
62.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice278
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter278
64.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice275
65.Jareš Michael1993 Super Stars Most272
66.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha264
67.Bláha Václav1980 Hamr Praha 263
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov263
69.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
70.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most259
71.Louda Jiří1995 USK Plzeň256
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov256
73.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice254
74.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera252
75.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice251
76.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové244
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín244
78.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice234
79.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice229
80.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
81.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást212
82.Helar Ondřej1995 Start Jihlava207
83.Pokorný David1984 BC 66 Ivančice202
84.Konupka Jiří1965 BaC Kladno201
85.Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci200
86.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha198
87.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.195
88.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška192
89.Látal Petr1975 TJ Proboštov190
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň190
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci190
92.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha188
93.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně187
94.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter186
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek186
96.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov184
97.Klíma Petr1980 Hamr Praha 178
98.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha175
99.Čapek Jiří1975 Super Stars Most170
100.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec168
Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
102.Jirásek Jan1972 BaC Kladno166
103.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
104.Jerman Pavel1964 BaC Kladno155
Pistulka Radek1997 USK Plzeň155
106.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka154
108.Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav150
109.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha148
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň148
111.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr144
Segeč Jan1978 USK Plzeň144
113.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka140
114.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno139
115.Ondrášek David1996 Super Stars Most138
116.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka135
117.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice133
118.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice132
119.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 130
120.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka128
121.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc126
122.Filz Jan1975 SK Prosek Praha124
123.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov122
124.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín120
Týc Filip1971 BaC Kladno120
126.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín116
127.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 114
128.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec113
129.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka110
130.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno108
Dupák Jan1993 SK BC Premiera108
Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové108
133.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka107
134.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň100
Poříz Leoš1974 Start Jihlava100
136.Böhm Michal1987 USK Plzeň94
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín94
138.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec90
139.Kovařík Petr1970 Spartak Chrást86
140.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno84
141.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň80
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem80
145.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
147.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter76
148.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň73
149.Čapský Jakub1986 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek72
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice72
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška72
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice72
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
158.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.70
159.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek66
160.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec64
161.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové62
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
163.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň60
164.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže59
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové59
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
169.Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové54
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice54
Novák Radek1993 BC RSC Brno54
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Schmied Martin1982 TJ Chropyně54
Seifert Herbert1992 BK TJ Baník Most54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň54
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava54
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov54
183.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín52
185.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
Valenta Milan1976 SK Podolí50
187.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Vítek Jan1977 TJ Astra ZM Praha48
189.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most46
Stehno Petr1977 Hamr Praha 46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
192.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice40
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
205.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice38
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
208.Bielesz David1994 TJ Slavoj Český Těšín36
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 36
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně36
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Raschka David1978 BC 66 Ivančice36
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov36
Sklář David1993 Hamr Praha 36
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec36
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
222.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
225.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň24
226.Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
227.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže18
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň18
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice18
232.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka14
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most14
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
235.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
237.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter8
1.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4280
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3720
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3597
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2504
5.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2456
6.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2320
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2296
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2264
9.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
10.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1936
11.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha1744
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1360
13.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1357
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1344
15.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
16.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
17.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1196
18.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1182
19.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1128
20.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1122
21.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1120
22.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek1090
23.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1006
24.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška956
25.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
26.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice880
27.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha836
28.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
29.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka717
30.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha680
31.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá678
32.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně635
33.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň624
34.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most584
35.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov581
36.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.560
37.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci558
38.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice542
39.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
41.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice509
42.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice504
43.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka493
44.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci445
Erbenová Monika1986 BaC Kladno445
46.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 444
47.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov390
48.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové376
49.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové372
50.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice366
51.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín360
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň353
53.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice352
54.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň351
55.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha350
56.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno349
57.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov337
58.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno327
59.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most317
60.Panochová Jana1997 Super Stars Most316
61.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín297
62.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice288
63.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha284
64.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem281
65.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice280
66.Černá Martina1987 Hamr Praha 269
67.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov268
68.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha266
69.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška265
70.Vítková Adéla1992 Start Jihlava255
71.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
72.Kokošková Radka1991 Super Stars Most244
73.Vocelková Anna1994 USK Plzeň236
74.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha230
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice230
76.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín219
77.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice216
78.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov212
79.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava211
80.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem210
81.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice204
82.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.201
83.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice200
84.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem194
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže194
86.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most188
Mazálková Irena1983 SK Podolí188
88.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice184
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice184
90.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
91.Fričová Anna1993 TJ Proboštov176
92.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
93.Hončíková Hana1979 BaC Kladno168
94.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno167
95.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice165
96.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 162
97.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha159
98.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera158
99.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň150
Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
101.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci139
102.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice138
103.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové134
104.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň130
105.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr126
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 126
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 126
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno126
109.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
110.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec120
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 120
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín120
114.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže116
115.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary115
116.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 108
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
118.Pořízová Radka1977 Start Jihlava100
119.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
120.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně96
121.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí90
123.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha84
124.Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov80
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň80
127.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
129.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
132.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
133.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr72
Stárková Milada1978 BaC Kladno72
135.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter70
136.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
137.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera66
139.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
140.Nečasová Jitka1984 SK Podolí62
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
142.Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
143.Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov54
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov54
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové54
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
155.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
156.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha48
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha48
159.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
161.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha42
163.Benešová Hana1985 Hamr Praha 36
Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha36
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov36
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kmochová Lucie1985 USK Plzeň36
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
175.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov33
176.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha30
177.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže22
179.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
180.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4512
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4512
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3624
5.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3600
Koldová Veronika1994 Super Stars Most3600
7.Erbenová Monika1986 BaC Kladno3504
8.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3392
9.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3309
10.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3144
11.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3096
12.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2504
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2504
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2472
15.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
16.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2176
18.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
19.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1880
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1821
21.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1800
22.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1792
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá1691
24.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1680
25.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1629
26.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1549
27.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1384
28.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1360
29.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1309
30.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1302
31.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1216
32.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1205
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1152
34.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1116
35.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1096
36.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1088
37.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1057
38.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1048
39.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha992
40.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha950
41.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek931
42.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové854
43.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha788
44.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
45.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha749
46.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most748
47.Panochová Jana1997 Super Stars Most718
48.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín710
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové710
50.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov671
51.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most670
52.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem664
53.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice636
54.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové631
55.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
56.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka601
57.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha596
58.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha564
59.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín563
60.Černá Martina1987 Hamr Praha 559
61.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary540
62.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno528
63.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice527
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov527
65.Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci520
Sobotová Markéta1982 USK Plzeň520
67.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava479
68.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno477
69.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka457
70.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec448
71.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 443
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 443
73.Stárková Milada1978 BaC Kladno432
Toncarová Věra1969 BaC Kladno432
75.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 414
76.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
77.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno385
78.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice384
79.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice379
80.Hončíková Hana1979 BaC Kladno373
81.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha353
82.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno349
83.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha348
84.Vítková Adéla1992 Start Jihlava347
85.Kokošková Radka1991 Super Stars Most338
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň338
87.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most330
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem330
89.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem325
90.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.324
91.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice315
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice315
93.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov313
94.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice306
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov306
96.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr300
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 300
98.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice290
99.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha280
101.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice277
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice277
103.Vocelková Anna1994 USK Plzeň256
104.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov240
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
106.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice230
107.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha229
108.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter216
109.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška214
110.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice211
111.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 204
112.Pořízová Radka1977 Start Jihlava196
113.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka194
114.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové192
115.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov172
116.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
117.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha162
118.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň160
119.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
120.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha154
121.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany152
122.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 151
123.Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice150
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha150
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha150
127.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň148
128.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha146
129.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter144
Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně144
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové144
132.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška139
133.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň134
134.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice133
135.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
138.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice128
139.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice126
140.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha120
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava120
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno120
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov120
144.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha113
145.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň110
146.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí108
147.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
148.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže89
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže89
150.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
151.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
153.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.81
154.Horáková Alena1961 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
156.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
161.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice75
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín75
163.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha72
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov72
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov72
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
174.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 66
Mazálková Irena1983 SK Podolí66
Nečasová Jitka1984 SK Podolí66
177.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera60
Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín60
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter60
181.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
184.Balounová Radka1984 Sokol Svatá54
Benešová Hana1985 Hamr Praha 54
Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín54
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr54
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín54
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek54
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 54
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
198.Chocholová Květa1988 TJ Sokol Vodňany50
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
200.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov40
202.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany38
Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice38
205.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
207.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže30
209.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4544
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3824
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha3392
4.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3360
5.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2280
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2280
7.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2224
8.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2197
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2032
10.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1789
11.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1776
12.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1720
13.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha1685
14.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1608
15.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1581
16.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1480
17.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1190
18.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1176
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1160
20.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1148
21.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1141
22.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1046
23.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
24.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha928
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem928
26.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka917
27.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha704
28.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá678
29.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha654
30.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha632
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška632
32.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
33.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha608
34.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové596
35.Černá Martina1987 Hamr Praha 544
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha544
37.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha536
38.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň520
39.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha518
40.Fartágová Martina1988 Super Stars Most517
41.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 480
42.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek477
43.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno463
44.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha455
45.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové453
46.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice451
47.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most421
48.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov418
49.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha416
50.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov395
51.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška387
52.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most379
53.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most376
54.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice372
55.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka368
56.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
57.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov352
58.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov350
59.Hončíková Hana1979 BaC Kladno326
60.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha302
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín302
62.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň294
63.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně291
64.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice289
65.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov287
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň287
67.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem284
68.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice274
69.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín267
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice267
71.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno257
72.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno253
73.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno247
74.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 239
75.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice238
76.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice234
77.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
78.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem219
79.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka217
80.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha216
81.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň212
82.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci211
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice211
84.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň208
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava208
86.Vítková Adéla1992 Start Jihlava207
87.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 202
88.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.195
89.Panochová Jana1997 Super Stars Most192
90.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha190
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most190
92.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter188
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha188
94.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice186
95.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha184
Kokošková Radka1991 Super Stars Most184
97.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň180
98.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice176
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov176
100.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem174
101.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec172
Vocelková Anna1994 USK Plzeň172
103.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha168
104.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice165
105.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
106.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha156
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
108.Stárková Milada1978 BaC Kladno155
109.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže152
110.Toncarová Věra1969 BaC Kladno151
111.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
112.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice148
113.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
114.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka140
115.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha139
116.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka135
117.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton133
118.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci132
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
120.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.129
121.Fričová Anna1993 TJ Proboštov128
122.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška126
123.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha120
Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
127.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha114
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
129.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary113
130.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter109
131.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové108
132.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže105
133.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 102
134.Pořízová Radka1977 Start Jihlava100
135.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň98
136.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 94
137.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera92
138.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí90
140.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 82
141.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Mazálková Irena1983 SK Podolí80
144.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha79
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
146.Solaříková Denisa1992 Slavoj Podivín78
147.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice76
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha76
149.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice74
150.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška72
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr72
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
156.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera66
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
158.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany64
159.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
160.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň60
161.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
164.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany56
165.Benešová Hana1985 Hamr Praha 54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
174.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín52
175.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha50
Nečasová Jitka1984 SK Podolí50
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka50
178.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha48
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha48
180.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice40
189.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
190.Bieleszová Kristýna1995 TJ Slavoj Český Těšín36
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha36
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Kochtová Daniela1992 Allivictus Zlín BK36
Kuželová Anna1994 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
Pěčková Veronika1998 SK Badminton Přerov36
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
204.Křížová Jana1985 TJ Libín 1096 Prachatice34
205.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň32
206.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
207.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter26
209.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary18
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže18
211.Mališová Irena1995 TJ Orlová Lutyně16
212.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
213.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
214.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň8
ČísloTurnajGPDatum
13. GPC Dospělí - OlomoucC09.03.2013
2GPC Dospělí - ProboštovC09.03.2013
3GPC Dospělí - DobruškaC09.03.2013
4Mem. P. Proška (čtyřhry) - Králův dvůrC10.03.2013
5GPD Dospělí - PrachaticeD16.03.2013
6Jouda Cup - Praha-ZMB17.03.2013
73. GPC Dospělí - BřeclavC23.03.2013
8GP C dospělých - PlzeňC06.04.2013
9GP D dospělých - PlzeňD06.04.2013
10Krajský přebor - LiberecD13.04.2013
11Krajský přebor - MostD14.04.2013
12GPC Dospělí - Ostrov nad OhříC20.04.2013
13GPC Dospělí - Králův DvůrC20.04.2013
14GPD dospělí - České BudějoviceD20.04.2013
154. GPC Dospělí - JihlavaC20.04.2013
162. GPD Dospělí - JihlavaD20.04.2013
17Memoriál P. Sima - LiberecA28.04.2013
1822. Thun Cup - NejdekC11.05.2013
19Velká cena Teplic - TepliceC18.05.2013
20GP C dospělých - MostC25.05.2013
21VC Kladno - KladnoC08.06.2013
22GPC dospělých - DobruškaC31.08.2013
23Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA08.09.2013
24Kladno Cup - KladnoC14.09.2013
25JuBH Cup 1/4 - PlzeňD21.09.2013
26GPC dospělých - Liberec - VesecC28.09.2013
27GPC dospělých - IvančiceC05.10.2013
28Hradecký Lev - Hradec KrálovéB06.10.2013
29GPD dospělých - VodňanyD12.10.2013
301. GPD Victor série - ProboštovD19.10.2013
31GPC dospělých - OpavaC26.10.2013
32GPD dospělých - PlzeňD26.10.2013
33GPE dospělých - PlzeňE26.10.2013
34GPB - MostB27.10.2013
35GPC dospělých - ChropyněC02.11.2013
362.GPC dospělých - České BudějoviceC09.11.2013
37GPC dospělých - Memoriál P.Bílka - PrahaC09.11.2013
38GPC dospělých - MostC09.11.2013
39GPC dospělých - Hradec KrálovéC09.11.2013
402. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
41Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
42GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
43GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
44GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
45Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
46OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
47OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
48Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
49OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
50OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
51OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
52OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
53OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
54OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
55MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
56JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
57GPC dospělých - MostC15.02.2014
58GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
59VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading