logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 04.03.2014

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 04.03.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové3000
2.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2600
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2440
4.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1950
5.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové1710
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1710
7.Cach Jakub2001 Super Stars Most1550
8.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1320
9.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1070
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
11.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno850
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín830
14.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín800
15.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci730
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice730
17.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha700
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek700
19.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín680
20.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně640
21.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice628
22.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška598
23.Herzán David2002 Slavoj Podivín580
24.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.570
25.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci550
26.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice490
27.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.480
28.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice472
29.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice468
30.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň436
31.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně402
32.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov390
33.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha384
34.Cach David2002 Super Stars Most366
35.Gunther Michal2001 SK Podolí348
36.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov312
37.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň308
38.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha306
39.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov302
40.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.270
41.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.264
42.Prek Šimon2002 Badminton School Brno248
43.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín246
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec246
45.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc240
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška240
47.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha222
48.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice220
49.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice216
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun216
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci216
52.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov214
53.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha210
54.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov208
55.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA204
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín204
57.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most198
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík198
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno198
60.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice194
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec194
62.Altera Jan2004 BaC Kladno192
63.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany180
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice180
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec180
66.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice178
67.Soukup Václav2001 BKV Plzeň174
68.Janošov Radek2003 Sokol Jílové173
69.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice168
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec168
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš168
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava168
73.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice164
74.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha162
Hoda Filip2002 SK Podolí162
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem162
77.Kozel Václav2001 Badminton School Brno160
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec160
79.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov158
80.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek156
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš156
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava156
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice156
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci156
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.156
87.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice152
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha152
89.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary150
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš150
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno150
94.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem146
95.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc144
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha144
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany144
99.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice140
Psota Ondřej2003 Super Stars Most140
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha140
102.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice138
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun138
104.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem132
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava132
106.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov128
107.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most126
108.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice124
109.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice120
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice120
112.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice118
Vaňata Michal2002 Super Stars Most118
114.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice114
115.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno113
116.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice110
117.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec108
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha108
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha108
120.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov104
121.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha102
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice102
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha102
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha102
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín102
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka102
127.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem98
128.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov96
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové96
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha96
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha96
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň96
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové96
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava96
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
138.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže94
139.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice90
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun90
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno90
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha90
144.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice84
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha84
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná84
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun84
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže84
149.Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná81
150.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most80
151.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice78
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec78
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín78
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň78
Rigl Tomáš2001 SK Podolí78
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice78
158.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže74
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov74
161.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně72
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov72
Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou72
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek72
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Rieger Karel2003 TJ Proboštov72
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou72
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha72
Voldřich Martin2001 USK Plzeň72
170.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice70
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most70
172.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec66
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha66
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou66
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka66
176.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice64
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín64
Port Jan2003 TJ Proboštov64
179.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky62
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem62
181.Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav60
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm60
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava60
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice60
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany60
186.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín59
187.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha56
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha56
189.Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha54
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary54
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno54
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná54
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná54
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec54
195.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
196.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha48
Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA48
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava48
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka48
201.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem44
202.Kotrč Michal2002 TJ Montas Hradec Králové42
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík42
204.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav40
205.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha39
206.Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav37
207.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany36
Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno36
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov36
Odcházel Adam2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Roučka Vojtěch2002 BK- DDM Holice36
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
220.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice35
221.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice34
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka34
223.Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany32
224.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 31
225.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka30
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže30
Murdych Matěj2001 BK- DDM Holice30
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek30
229.Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most28
230.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže26
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava26
Sklenář Dan2001 TJ Sokol České Budějovice26
235.Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha24
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.24
Kraus David2001 Keramika Chlumčany24
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice24
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice24
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí24
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 24
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany24
Špíz Petr2001 TJ Dobřany24
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany24
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka24
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha24
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno24
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary24
250.Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem22
251.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany20
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem20
253.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 19
Zrza Vilém2004 SK Podolí19
255.Görtler Ondřej2001 BK ARION PRAHA18
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA18
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov18
Švehla Libor2001 BK Omega Olomouc18
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA18
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha18
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
264.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka17
265.Beníšek Matěj2001 TJ Sokol České Budějovice16
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice16
Mesiarik Zdeněk2001 TJ Sokol České Budějovice16
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice16
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most16
270.Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.14
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice14
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
273.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary12
Jánský Václav2003 TJ Dobřany12
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň12
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň12
Ptáček Oldřich2001 TJ Astra ZM Praha12
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany12
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary12
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary12
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou12
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň12
Verner Ondřej2001 TJ Sokol Doubravka12
Winkler Jáchym2002 TJ Astra ZM Praha12
285.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov10
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha10
Kozák Ondřej2004 SKB Český Krumlov10
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava10
289.Černý Jan2001 TJ Proboštov8
Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.8
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany8
292.Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc7
293.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná6
Hauber Jan2001 TJ Sokol České Budějovice6
Kubek František2004 Kabal team Karviná6
Šimůnek Hubert2003 BSC Jindřichův Hradec6
297.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany4
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice4
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice4
300.Koubek Viktor2004 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice2
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav2
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice2
304.Buček Jan2003 BK Kopřivnice1
Griger Samuel2003 SK Podolí1
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha1
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou1
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav1
1.Cach Jakub2001 Super Stars Most2590
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha2590
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2590
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2590
5.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2520
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2440
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany2440
8.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové2000
9.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1950
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1950
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
13.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1470
14.Herzán David2002 Slavoj Podivín1230
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1230
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek1230
17.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín1200
18.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1134
19.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín1080
20.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1070
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1070
22.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov1040
23.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.990
24.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice960
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice960
26.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně862
27.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.860
28.Morávek Michal2002 BaC Kladno830
29.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín778
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice778
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín778
32.Gunther Michal2001 SK Podolí752
33.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň670
34.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA622
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha622
36.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha604
37.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov592
38.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha574
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc574
40.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno544
41.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.526
42.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice502
43.Cach David2002 Super Stars Most496
44.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc484
45.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov478
46.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška432
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška432
48.Altera Jan2004 BaC Kladno378
49.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov350
50.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov314
51.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most300
52.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice296
53.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice292
54.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec282
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně282
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec282
57.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně276
58.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha264
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice264
Soukup Václav2001 BKV Plzeň264
61.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice258
62.Janošov Radek2003 Sokol Jílové252
63.Prek Šimon2002 Badminton School Brno248
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov248
65.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň246
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha246
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.246
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most246
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.246
70.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík240
71.Hoda Filip2002 SK Podolí234
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha234
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
75.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou228
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice228
77.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha224
78.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava216
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary216
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš216
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš216
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec216
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava216
84.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov214
85.Kozel Václav2001 Badminton School Brno212
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec212
87.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun210
88.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice208
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice208
90.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice200
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín200
93.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha198
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín198
95.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem196
96.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec194
Vaňata Michal2002 Super Stars Most194
98.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice192
Psota Ondřej2003 Super Stars Most192
100.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany184
101.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice182
102.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha180
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň180
105.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci177
106.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice172
108.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most166
109.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem164
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže164
111.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek162
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
Hrubec Pavel2005 BaC Kladno162
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary162
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha162
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha162
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno162
120.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice160
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice160
122.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem152
123.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov150
124.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno146
125.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice144
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun144
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha144
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice144
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka144
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka144
133.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov138
134.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže136
135.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice134
136.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice126
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov126
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná126
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové126
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany126
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš126
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava126
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha126
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí126
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha126
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha126
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov126
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná126
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha126
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava126
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA126
153.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice120
154.Rieger Karel2003 TJ Proboštov118
155.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice116
156.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
157.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany108
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice108
Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou108
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice108
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek108
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
165.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže106
166.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most102
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové102
168.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec99
169.Müller Jáchym2002 Badminton School Brno98
170.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice96
171.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice94
172.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec92
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav92
174.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín90
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun90
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun90
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava90
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň90
Rigl Tomáš2001 SK Podolí90
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín90
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha90
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná90
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná90
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové90
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka90
186.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem88
187.Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most84
188.Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav80
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky80
190.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
192.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov76
193.Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice74
194.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice72
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 72
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha72
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary72
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou72
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou72
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice72
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou72
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany72
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha72
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA72
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava72
208.Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci69
209.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže66
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice66
211.Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice64
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice64
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany64
Port Jan2003 TJ Proboštov64
215.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha54
Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš54
Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav54
Jánský Václav2003 TJ Dobřany54
Kotrč Michal2002 TJ Montas Hradec Králové54
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň54
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec54
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže54
Roučka Vojtěch2002 BK- DDM Holice54
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek54
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany54
229.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem52
230.Sklenář Dan2001 TJ Sokol České Budějovice42
231.Beníšek Matěj2001 TJ Sokol České Budějovice40
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany40
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany40
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice40
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice40
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice40
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most40
239.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka38
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava38
241.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary36
Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha36
Görtler Ondřej2001 BK ARION PRAHA36
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka36
Kraus David2001 Keramika Chlumčany36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno36
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA36
Odcházel Adam2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 36
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka36
Ptáček Oldřich2001 TJ Astra ZM Praha36
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany36
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany36
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 36
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Špíz Petr2001 TJ Dobřany36
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary36
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary36
Švehla Libor2001 BK Omega Olomouc36
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka36
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno36
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary36
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň36
Verner Ondřej2001 TJ Sokol Doubravka36
Voldřich Martin2001 USK Plzeň36
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA36
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha36
272.Černý Jan2001 TJ Proboštov28
Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.28
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.28
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice28
Mesiarik Zdeněk2001 TJ Sokol České Budějovice28
277.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov26
Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kozák Ondřej2004 SKB Český Krumlov26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice26
282.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec25
283.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná18
Kubek František2004 Kabal team Karviná18
285.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany14
Hauber Jan2001 TJ Sokol České Budějovice14
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.14
Šimůnek Hubert2003 BSC Jindřichův Hradec14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
291.Griger Samuel2003 SK Podolí4
Zrza Vilém2004 SK Podolí4
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2920
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2680
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2590
4.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín1800
5.Cach Jakub2001 Super Stars Most1710
6.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1470
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha1470
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1470
9.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1230
10.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1120
11.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1070
12.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice860
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov860
14.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka830
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek830
16.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.792
17.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
18.Gunther Michal2001 SK Podolí670
19.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice630
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci630
21.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc526
22.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci508
23.Herzán David2002 Slavoj Podivín504
24.Morávek Michal2002 BaC Kladno500
25.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně478
26.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
27.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně392
28.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.344
29.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice310
30.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most300
31.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň296
32.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov280
33.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
34.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha246
35.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc240
36.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice224
37.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA216
Cach David2002 Super Stars Most216
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci216
40.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov212
41.Altera Jan2004 BaC Kladno198
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice198
Soukup Václav2001 BKV Plzeň198
44.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
45.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice190
46.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov184
47.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov182
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec182
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice182
50.Hoda Filip2002 SK Podolí180
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun180
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno180
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec180
54.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany170
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice170
56.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec168
57.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun162
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most162
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice162
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec162
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha162
62.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci160
63.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov158
64.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
65.Psota Ondřej2003 Super Stars Most148
66.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem146
67.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha144
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany144
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín144
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha144
Prek Šimon2002 Badminton School Brno144
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín144
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno144
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka144
76.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec142
77.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice136
Vaňata Michal2002 Super Stars Most136
79.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice126
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice126
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín126
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary126
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín126
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice126
87.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov122
88.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek108
Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou108
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava108
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov108
Hrubec Pavel2005 BaC Kladno108
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.108
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha108
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov108
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.108
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava108
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín108
99.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice104
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže104
101.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec100
102.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice94
103.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany90
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň90
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice90
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha90
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary90
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice90
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha90
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava90
114.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice88
115.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže80
116.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
117.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice76
118.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha74
119.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec72
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha72
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně72
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Janošov Radek2003 Sokol Jílové72
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha72
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno72
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most72
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň72
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha72
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou72
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka72
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha72
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava72
137.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice66
138.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže64
Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec64
141.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec62
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most62
143.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice54
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 54
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín54
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Jánský Václav2003 TJ Dobřany54
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha54
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň54
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha54
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany54
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové54
159.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany52
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
162.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov50
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice50
Rieger Karel2003 TJ Proboštov50
165.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.40
166.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice36
Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška36
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha36
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav36
Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav36
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov36
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška36
Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou36
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kraus David2001 Keramika Chlumčany36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav36
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš36
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava36
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno36
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 36
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava36
Roučka Vojtěch2002 BK- DDM Holice36
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice36
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha36
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany36
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov36
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany36
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové36
Švehla Libor2001 BK Omega Olomouc36
Verner Ondřej2001 TJ Sokol Doubravka36
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka36
198.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most30
199.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice28
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice28
Mesiarik Zdeněk2001 TJ Sokol České Budějovice28
Port Jan2003 TJ Proboštov28
203.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany26
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
205.Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha18
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha18
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš18
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná18
Görtler Ondřej2001 BK ARION PRAHA18
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík18
Kozel Václav2001 Badminton School Brno18
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Rigl Tomáš2001 SK Podolí18
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 18
Špíz Petr2001 TJ Dobřany18
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka18
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
Voldřich Martin2001 USK Plzeň18
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha18
223.Černý Jan2001 TJ Proboštov14
Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice14
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany14
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice14
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice14
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice14
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Sklenář Dan2001 TJ Sokol České Budějovice14
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most14
237.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
238.Zrza Vilém2004 SK Podolí8
239.Beníšek Matěj2001 TJ Sokol České Budějovice4
Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.4
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2840
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2520
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2430
4.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2200
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1710
6.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1470
7.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1310
8.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha1280
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
10.Homolková Klára2001 Sokol Jílové1106
11.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov998
12.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha990
13.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov832
14.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec830
15.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
16.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.680
17.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha670
Sejková Patricie2001 SK Podolí670
19.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
20.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most628
21.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most610
22.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.562
23.Černá Tereza2002 TJ Dobřany544
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most544
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha544
26.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice540
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň540
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov540
29.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň532
30.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka510
31.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov396
32.Schořová Adéla2003 BaC Kladno366
33.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice348
34.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí324
35.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha294
36.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most288
37.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov264
38.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.258
39.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov252
41.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže240
42.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov230
43.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň228
44.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice222
45.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec216
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně216
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně216
48.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most210
49.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha204
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha204
51.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice202
52.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice198
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci198
54.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče194
55.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice192
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice192
57.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha190
58.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice188
59.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín186
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně186
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň186
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun186
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče186
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec186
65.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci180
66.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov176
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín176
68.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín174
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha174
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice174
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice174
72.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most172
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci172
74.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem164
Zachová Adéla2001 Start Jihlava164
76.Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha162
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice162
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary162
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
80.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň158
81.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice154
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci154
83.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany152
84.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně150
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun150
87.Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové144
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice144
89.Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci142
Pálková Tereza2002 Super Stars Most142
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice142
92.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice140
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci140
94.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm138
95.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm132
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha132
97.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most128
98.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín126
99.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most124
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice124
101.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most122
102.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava120
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany120
Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice120
106.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha114
Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZM Praha114
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín114
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava114
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou114
111.Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci112
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec112
113.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň110
114.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha109
115.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice108
Suchánková Martina2003 BaC Kladno108
117.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice106
118.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice102
119.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem100
120.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov98
121.Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany96
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 96
123.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
124.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha90
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha90
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka90
127.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice86
128.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek84
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha84
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha84
Svetková Natálie2001 Super Stars Most84
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
133.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov80
134.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha79
135.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany78
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany78
137.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov72
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně72
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA72
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín72
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín72
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov72
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov72
145.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka66
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA66
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci66
148.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže60
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha60
150.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc54
Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín54
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice54
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava54
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice54
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most54
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany54
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně54
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
160.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice50
161.Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
162.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem47
163.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice46
164.Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci44
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany44
166.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav42
Kolínová Klára2001 BC RSC Brno42
168.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.41
169.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže40
Maryšková Anna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov40
172.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
173.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín36
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice36
Jeřábková Petra2001 SK Podolí36
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha36
Kaisrlíková Adéla2002 BK- DDM Holice36
Kaplanová Julie2001 BK- DDM Holice36
Kyselová Kristýna2002 BK- DDM Holice36
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice36
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany36
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň36
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš36
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka36
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín36
187.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec34
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice34
189.Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav32
Vejvarová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci32
191.Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 31
192.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň30
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
194.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem29
195.Bártová Kateřina2001 SK Badminton Tábor, o.s.28
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.28
197.Molnárová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
198.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA24
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš24
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary24
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most24
Landová Veronika2001 Hamr Praha 24
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha24
204.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha20
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha20
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice20
207.Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná18
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc18
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice18
Kadlecová Pavlína2001 TJ Sokol České Budějovice18
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně18
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.18
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc18
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně18
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice18
Vychytilová Lucie2002 SKZŠ Dolní Čermná18
219.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most14
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most14
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec14
224.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Svobodová Eliška2001 SK Podolí12
Zimová Karolína2003 BK Kopřivnice12
228.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov10
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice10
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Stejskalová Hana2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
232.Piharová Berenika2003 Lokomotiva Břeclav7
233.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín5
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava5
235.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice3
236.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha2
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka2
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice2
239.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha1
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Pokorná Kateřina2004 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou1
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3150
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3000
3.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2600
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha2600
5.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov2590
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov2590
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1950
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1950
9.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1710
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka1710
11.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha1440
12.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1340
13.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most1262
14.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha1230
Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1230
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most1230
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1230
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha1230
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1230
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most1230
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
23.Sejková Patricie2001 SK Podolí1200
24.Homolková Klára2001 Sokol Jílové1190
25.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1100
26.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most1040
27.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov990
28.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov890
29.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.862
30.Schořová Adéla2003 BaC Kladno800
31.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov782
32.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec752
33.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí640
34.Černá Tereza2002 TJ Dobřany592
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most592
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň592
37.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice574
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice574
39.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň544
40.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov478
41.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha432
42.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov400
43.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice390
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice390
45.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec336
46.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín312
47.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže294
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice294
49.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most288
50.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň270
51.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice244
52.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín234
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha234
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun234
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun234
56.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice226
57.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín222
58.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice218
59.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov217
60.Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha216
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci216
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín216
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče216
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha216
65.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče212
66.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava210
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava210
68.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec204
69.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín200
Zachová Adéla2001 Start Jihlava200
71.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně198
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha198
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha198
74.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most192
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek192
Pálková Tereza2002 Super Stars Most192
77.Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci190
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci190
79.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem188
80.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany186
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové186
82.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci180
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň180
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně180
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary180
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci180
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice180
90.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov176
91.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most174
92.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice170
93.Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci169
94.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem168
95.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha162
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany162
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZM Praha162
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně162
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
101.Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
102.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most150
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice150
104.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most146
105.Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany144
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm144
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně144
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA144
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA144
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín144
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany144
112.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha134
113.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha126
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice126
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice126
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha126
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha126
119.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín120
120.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže118
121.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
122.Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci112
123.Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci111
124.Svetková Natálie2001 Super Stars Most110
125.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka108
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha108
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany108
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín108
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice108
132.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov104
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec104
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov104
135.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany102
136.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem100
137.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice96
138.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha90
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice90
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice90
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 90
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 90
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha90
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov90
146.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže80
147.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín78
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice78
150.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem76
151.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín72
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice72
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava72
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice72
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha72
Kaplanová Julie2001 BK- DDM Holice72
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně72
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary72
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice72
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
161.Suchánková Martina2003 BaC Kladno66
162.Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.64
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany64
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov64
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice64
Vejvarová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
169.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov62
170.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav54
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň54
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice54
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice54
Kaisrlíková Adéla2002 BK- DDM Holice54
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš54
Kolínová Klára2001 BC RSC Brno54
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany54
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň54
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš54
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka54
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín54
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka54
186.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
187.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice50
188.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec46
189.Bártová Kateřina2001 SK Badminton Tábor, o.s.40
190.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Maryšková Anna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
192.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc36
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
Jeřábková Petra2001 SK Podolí36
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně36
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha36
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha36
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň36
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc36
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně36
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně36
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice36
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň36
Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň36
Svobodová Eliška2001 SK Podolí36
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha36
210.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most26
Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice26
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav26
Molnárová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most26
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most26
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Stejskalová Hana2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most26
220.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec25
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice25
222.Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3070
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2680
3.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha2590
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1920
5.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most1710
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1470
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha1440
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1320
9.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha1100
10.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň950
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice920
12.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov860
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov860
14.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.830
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka830
16.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně800
17.Schořová Adéla2003 BaC Kladno752
18.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most704
19.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
20.Sejková Patricie2001 SK Podolí670
21.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice630
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec630
23.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň622
24.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
25.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice460
26.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov386
27.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha366
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov366
29.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.344
30.Homolková Klára2001 Sokol Jílové334
31.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.300
32.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov266
33.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice264
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci264
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most264
36.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín252
37.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha246
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha246
39.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most242
40.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň234
41.Černá Tereza2002 TJ Dobřany224
42.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci212
43.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most198
44.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec196
45.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
46.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice180
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí180
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun180
50.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov172
51.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany170
52.Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové168
53.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice162
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň162
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha162
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice162
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun162
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice162
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče162
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice162
62.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec160
63.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice158
64.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov156
Pálková Tereza2002 Super Stars Most156
66.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice152
67.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem148
68.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha146
69.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany144
Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci144
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň144
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče144
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek144
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže144
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA144
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín144
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín144
79.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most136
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice136
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci136
82.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov134
83.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most128
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci128
85.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec126
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha126
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín126
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně126
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice126
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary126
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice126
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín126
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov126
95.Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov122
96.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
97.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice118
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most118
99.Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany108
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava108
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany108
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha108
Zachová Adéla2001 Start Jihlava108
105.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem96
106.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha90
Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZM Praha90
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka90
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava90
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín90
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice90
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha90
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín90
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha90
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka90
118.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem88
119.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most78
120.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov76
121.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně72
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně72
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně72
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA72
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha72
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň72
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou72
130.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov68
131.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany66
132.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže64
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
135.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
136.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín54
Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín54
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice54
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha54
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava54
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice54
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha54
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně54
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 54
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice54
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha54
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany54
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 54
Suchánková Martina2003 BaC Kladno54
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín54
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov54
155.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most52
156.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže50
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice50
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov50
159.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most48
160.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec46
161.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice42
162.Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany40
163.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov38
Molnárová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice38
166.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav36
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň36
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín36
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice36
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav36
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice36
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
Kaplanová Julie2001 BK- DDM Holice36
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš36
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha36
Kolínová Klára2001 BC RSC Brno36
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň36
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary36
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice36
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka36
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha36
187.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
Svetková Natálie2001 Super Stars Most32
189.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.30
190.Bártová Kateřina2001 SK Badminton Tábor, o.s.28
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice28
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice28
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
194.Kadlecová Pavlína2001 TJ Sokol České Budějovice26
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec26
198.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc18
Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci18
Jeřábková Petra2001 SK Podolí18
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně18
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha18
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice18
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany18
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň18
Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň18
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš18
Svobodová Eliška2001 SK Podolí18
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice18
213.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice14
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most14
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most14
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U13 - OsíkC14.09.2013
2GPD U13 - Český KrumlovD14.09.2013
31. GPC U13 - BřeclavC15.09.2013
41. GPD U13 - LiberecD15.09.2013
51. GPD U13 - MostD15.09.2013
61. GPC U13 - Ústí nad LabemC21.09.2013
7GPC U13 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
8GPE50 U11 - Podolí u BrnaE5022.09.2013
91. GPC U13 - Praha - VinořC28.09.2013
101. GPC U13 - DobřanyC28.09.2013
111. GPC U13 - České BudějoviceC28.09.2013
121. GPC U13 - KoprivniceC29.09.2013
131. GPC U13 - KladnoC29.09.2013
14GPC U13 Open - PrahaC05.10.2013
15GPE50 U11 Open - PrahaE5005.10.2013
161. GPA U13 - BřeclavA13.10.2013
17GPC U13 Open - Hradec KrálovéC19.10.2013
18GPD U13 - České BudějoviceD19.10.2013
192. GPC U13 - Hradec KrálovéC26.10.2013
202. GPD U13 - MostD26.10.2013
212. GPD U13 - Liberec - VesecD26.10.2013
22Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2013
232. GPC U13 - LiberecC02.11.2013
24GPC U13 - Brno - JehniceC09.11.2013
252. GPC U13 - Český KrumlovC09.11.2013
262. GPC U13 - PrahaC10.11.2013
272. GPC U13 - KladnoC10.11.2013
282. GPC U13 - DobřanyC16.11.2013
292. GPC U13 - Rožnov pod RadhoštěmC24.11.2013
302. GPA U13 - MostA01.12.2013
31GPD U13 - České BudějoviceD07.12.2013
32GPD U13 - BřeclavD14.12.2013
33KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceE5014.12.2013
34GPE50 U11 - BřeclavE5014.12.2013
35KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceC15.12.2013
36LASVIT vánoční turnaj - LiberecC15.12.2013
373. GPC U13 - DobruškaC04.01.2014
383. GPD U13 - Ústí nad LabemD11.01.2014
39GPD U13 - České BudějoviceD12.01.2014
40GPC U13 - Velké PavloviceC12.01.2014
413. GPD U13 - LiberecD12.01.2014
423. GPC U13 - PodivínC25.01.2014
433. GPC U13 - Český KrumlovC02.02.2014
443. GPC U13 - PlzeňC08.02.2014
453. GPC U13 - PrahaC09.02.2014
463. GPC U13 - LiberecC09.02.2014
473. GPC U13 - OlomoucC15.02.2014
48Memoriál Z. Kožešníka - LiberecC15.02.2014
493. GPC U13 - KladnoC15.02.2014
503. GPA U13 - Brno - JehniceA02.03.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading