logo
Český badmintonový svaz

Reprezentace juniorů

Reprezentační výběr juniorů U19 k 1. 7. 2017:

Junioři: Petr Beran, Matěj Hubáček, Ondřej Král, Jan Louda

Juniorky: Berta Ausbergerová, Michaela Fuchsová, Tereza Švábíková, Bára Hadáčková

Reprezentanti s přímou finanční podporou na základě výběru TMK ČBaS:

Junioři: Petr Beran, Ondřej Král, Jan Louda

Juniorky: Bára Hadáčková, Tereza Švábíková

Reprezentační výběr juniorů U17 k 1. 7. 2017:

Junioři: Marek Aubus, Jan Janoštík, Vít Kulíšek, Václav Palán, Tomáš Švejda, Jan Viktora 

Juniorky: Jana Adámková, Bára Hadáčková, Tereza Kobyláková, Lucie Krpatová, Sharleen Tallulah Van Coppenolle, Kateřina Zuzáková

Reprezentanti s přímou finanční podporou na základě výběru TMK ČBaS:

Junioři: Marek Aubus, Jan Janoštík, Tomáš Švejda

Juniorky: Bára Hadáčková, Kateřina Zuzáková


Archiv

Reprezentační výběr juniorů U19 k 1. 1. 2017:

chlapci:
Petr Beran, Matěj Hubáček, Ondřej Král, Jan Louda, Cristian Savin

dívky:
Berta Ausbergerová, Michaela Fuchsová, Tereza Švábíková, Bára Hadáčková

Reprezentační výběr juniorů U17 a U15 k 1. 6. 2017:

chlapci: 
Marek Aubus, Jan Janoštík, Vít Kulíšek, Václav Palán, Tomáš Švejda, Jan Viktora, Adam Ehm

dívky:
Jana Adámková, Lucie Krpatová, Nela Němcová, Sharleen Tallulah Van Coppenolle, Kateřina Zuzáková, Tereza Kobyláková, Valentýna Sonnková, Kateřina Mikelová, Marie Růžičková


Talent Team U13:

Talent Team je širší skupinou sledovaných hráčů ročníků narození 2003-2006 s perspektivou v budoucnu se stát členem juniorského národního družstva. Talent Team absolvuje pravidelná soustředění pod vedením reprezentačního trenéra a jeho asistentů.

Širší reprezentační výběr juniorů U19 k 1. 8. 2016:

chlapci: 
Jan Somerlík, Petr Beran, Matěj Hubáček, Ondřej Král, Jan Louda, Cristian Savin

dívky: 
Dominika Budzelová, Monika Světničková, Michaela Zelinková, Berta Ausbergerová, Michaela Fuchsová, Tereza Švábíková, Anežka Nováčková

Reprezentační výběry U15, U17 k 1. 8. 2016:

chlapci: 
Marek Aubus, Jan Janoštík, Tomáš Švejda

dívky: 
Bára Hadáčková, Lucie Krpatová, Kateřina Zuzáková

Složení juniorské reprezentace na sezónu 2014 - 2015:

Skupina „A“ (TOP):
Jan Louda, Magdaléna Lajdová

Skupina „B“:
Cristian Savin, Petr Beran, Tereza Švábíková, Michaela Fuchsová, Monika Světničková, Denisa Šikalová
 
Širší výběr JNR (pro první část sezóny), Skupina „C“:
Marek Aubus, Nicola Siviglia, Marek Kufa, Matěj Hubáček, Vojtěch Lapáček, Jan Somerlík, Ondřej Klimeš, Michal Hubáček, Adam Šářec, Lukáš Holub, Filip Budzel
Pavlína Krpatová, Veronika Dobiášová, Berta Augsbergerová, Jana Slatinská, Michaela Zelinková, Dominika Budzelová, Ivana Zychová, Sabina Milová 
 



Složení juniorské reprezentace na sezónu 2013 - 2014

Složení reprezentačního výběru na mistrovství světa 2013


Adam Mendrek, Jaromír Janáček, Jiří Louda
Magdalena Lajdová, Monika Světničková, Denisa Šikalová

 
Juniorky: 
 
U19, ročník 1995: Michaela Myšáková (TJ Astra ZM Praha), Veronika Úblová (Sokol Doubravka), Dominika Kurzová (TJ Astra ZM Praha)
 
U19, ročník 1996: Ivana Zychová (TJ Astra ZM Praha)
 
U17, ročník 1997: Denisa Šikalová (BK 73 Deltacar Spedition Benátky n. J.), Magdaléna Lajdová (TJ Astra ZM Praha)
 
U17, ročník 1998: Monika Světničková (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice), Dominika Budzelová (Sokol Klimkovice), Michaela Zelinková (SK Prosek), Jana Slatinská (TJ Slovan Vesec)
 
U15, ročník 1999: Veronika Srnová (Sokol Židlochovice), Michaela Fuchsová (TJ Sokol Polabiny Pardubice), Pavlína Krpatová (TJ Sokol Polabiny Pardubice) 
 
U15, ročník 2000: Tereza Švábíková (Sokol Klimkovice)
 
Junioři:
 
U19, ročník 1995: Jaromír Janáček (SKB Český Krumlov), Adam Mendrek (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice), Jiří Louda (USK Plzeň), Bedřich Valenta (Super Stars Most), Jan Hubáček (TJ Montas Hradec Králové)
 
U19, ročník 1996: Filip Budzel (Sokol Klimkovice), Lukáš Holub (TJ Montas Hradec Králové), David Stejskal (TJ Slovan Vesec)
 
U17, ročník 1997: Michal Hubáček (Sokol Meteor Praha-Radotín), Ondřej Klimeš (TJ Slovan Vesec), Adam Šářec (TJ Slavoj Český Těšín)
 
U17, ročník 1998: Jan Somerlík (Sokol Klimkovice)
 
U15, ročník 1999: Petr Beran (TJ Sokol Křemže), Jan Louda (USK Plzeň), Vojtěch Lapáček (Sokol České Budějovice)
 
U15, ročník 2000: Cristian Savin  (BK 73 Deltacar Spedition Benátky n. J.)


 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading