logo
Český badmintonový svaz

Nominace

Reprezentace dospělých




Juniorská reprezentace

Nominace na MSJ, Bilbao, 2.-13. 11.

Nominace na soustředění reprezentace U19, Nymburk, 4.-7. 9.








Archiv

dospělí: 

Nominace na herní soustředění v Č. Krumlově, 13.-20. 8. 

Nominace na kondiční soustředění v Rumburku, 10.-16. 7. - aktualizovaná k 29. 6.


ME družstev, Kazaň, 16.-21. 2. 

Nominace na soustředění v Nymburku, 7.-12. 2.

Nominace na soustředění v Nymburku 15.-19. 11.

Nominace na soustředení v Nymburku 11.-15. 10.

Mistrovství světa (Jakarta, 2015):
dvouhra muži: Petr Koukal, Milan Ludík
čtyřhra ženy: Šárka Křížková-Kateřina Tomalová
smíšená čtyřhra: Jakub Bitman-Alžběta Bášová

Evropské hry (Baku, 2015): 
dvouhra: Petr Koukal, Kristína Gavnholt
čtyřhra: Ondřej Kopřiva - Pavel Florian, Šárka Křížková - Kateřina Tomalová
mix: Jakub Bitman - Alžběta Bášová

Sudirman Cup (Donguan, Čína, květen 2015):
Petr Koukal, Milan Ludík, Jan Fröhlich, Jakub Bitman
Zuzana Pavelková, Alžběta Bášová
kouč: Tomasz Mendrek

Kvalifikovaní čeští hráči - mistrovství světa jednotlivců, Kodaň, 2014

Seznam kvalifikovaných a přihlášených hráčů - mistrovství světa jednotlivců, Guangzhou, 2013

Nominace na Mistrovství Evropy smíšených družstev - Ramenskoe, 2013

Nominace na Mistrovství Evropy družstev - Amsterdam, 2012

junioři:

Nominace na herní soustředění v Č. Krumlově, 13.-20. 8. 

Nominace na kondiční soustředění v Rumburku, 10.-16. 7.
 - aktualizovaná k 29. 6.

Nominace na mistrovství Evropy U17, Lubin, 17.-25. 3.

Nominace na Dutch Junior Grand Prix, 3.-6. 3.

Nominace na mistrovství Evropy U15, Kazaň, 19.-21. 2.

Nominace na soustředění v Nymburku, 7.-10. 2.

Nominace na soustředění v Nymburku, 16.-19. 1.

Nominace na soustředění v Nymburku 13.-16. 12.

Nominace na soustředění v Nymburku 15.-19. 11.

Nominace na soustředění Talent Teamu 14.-15. 11. v Jeremi Sport

Nominace na soustředení v Nymburku 11.-15. 10.

Nominace na soustředění Talent Teamu 9.-11. 10. v Nymburku

Nominace na Slovenia Junior International 16.-18. 10.

Nominace na Swiss Junior Open 24.-27. 9.

Nominace na soustředění JNR v Nymburku 18.-23. 9.

Nominace na soustředění JNR v Českém Krumlově 15.-23. 8.

Badminton Europe Regional Project U17 (Slovinsko, červenec 2015): Petr Beran, Vojtěch Lapáček, Vojtěch Sebera, Tereza Švábíková, Berta Ausbergerová, Tereza Járová

Badminton Europe Regional Project U15 (Slovensko, srpen 2015) - s podporou BE: Marek Aubus, Lucie Krpatová, Kateřina Zuzáková, Nela Němcová

bez podpory BE: Jan Viktora, Václav Palán


Nominace na soustředění JNR v Rumburku (7.-15. 7.)

Nominace na Mistrovství Evropy juniorů - Ankara, 2013 

Nominace na Turnaj šesti zemí 2013
 



 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading