logo
Český badmintonový svaz

Memoriál Petra Sima: dva tituly pro Hadáčkovou a Milisovou

Poslední domácí turnaj GPA letošní sezony, Memoriál Petra Sima v Liberci, opanovali badmintonisté Českého Krumlova. Zvítězili ve čtyřech z pěti disciplín, přičemž Bára Hadáčková a Hana Milisová si obě připsaly hned dva tituly.

Memoriál Petra Sima: výsledky prvního hracího dne

311. díl Olympijského magazínu

Vzdělávací semináře pro trenéry Dialogy - tentokrát na téma "X faktor úspěchu"

Trenérsko metodická sekce ČOV a Unie profesionálních trenérů ve spolupráci s ÚČFT připravují pro národní sportovní federace a jejich trenéry další vzdělávací semináře Dialogy.
 
Konkrétně se jedná o dvojci seminářů, které se budou konat v Ostravě - 2.5. a v Praze - 3.5.

Rozlosování kvalifikace Memoriálu Petra Sima v Liberci

O nadcházejícím víkendu se po téměř třech měsících od MČR opět sjedou vrcholní čeští badmintonisté do Liberce. Od pátku do neděle se zde uskuteční poslední turnaj GPA dospělých této sezony, tradiční memoriál Petra Sima.

Na již 23. ročníku Memoriálu nebudou opět chybět zástupci domácí špičky včetně zlatých medailistů z mistrovství republiky, kterého se letos úspěšně zhostil právě oddíl VSK Slavia TU Liberec. V pavouku najdeme ale i hráče ze Slovenska, Polska a Německa.

GPB U19: sledujte výsledky turnaje juniorů v Mostě;

Romana Loskotová z SK Hamr mezi trenérkami a cvičitelkami roku 2016

Slavnostní večer Trenérka, cvičitelka roku 2016 přinesl radost i Romaně Loskotové, dlouholeté trenérce badmintonového oddílu SK Hamr. Loskotová byla na galavečeru pořádaném Komisí pro rovné příležitosti ve sportu při ČOV oceněna za celoživotní dobrovolnou činnost jako jedna z 24 trenérek a cvičitelek z celé republiky.
 
Komise ocenila Romanu Loskotovou zejména za „vybudování oddílu SK Hamr, jehož členskou základnu tvoří přes 250 dětí.“ Badmintonistka byla jednou ze dvou oceněných dobrovolných trenérek z Prahy.
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading