logo
Český badmintonový svaz

Termínový kalendář na 2. polovinu roku 2017 a 1. polovinu roku 2018

Výkonný výbor ČBaS schválil podobu termínového kalendáře na druhou polovinu roku 2017 a první polovinu roku 2018. 

Aktualizovaný termínový kalendář najdete ZDE.

Ludík a Bitman s Bášovou slaví titul z Czech International v Karviné

Krátce po sobotní osmé hodině večerní bylo jasné, že počet titulů pro české badmintonisty na Czech International v Karviné je dva. Dvouhru mužů ovládl Milan Ludík, v mixu se radují Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou.

Na závěr turnaje to byl pěkný obrázek: česká jednička Milan Ludík a Izraelec Daniel Chislov v přátelském objetí, oba velmi spokojeni. Ludík právě vyhrál další mezinárodní titul, Chislov i přes prohru ve finále zářil radostí z povedeného vystoupení.

Czech International: titul pro Česko je jistotou, majitel však stále neznámý

Český badminton má jistotu, že na Czech International v Karviné získá alespoň jeden titul. Všechna čtyři místa v semifinále smíšené čtyřhry jsou totiž obsazena právě českými páry. I v dalších disciplínách se ale Čechům dařilo.

Radotín Junior Cup 2017 živě na YouTube!

Nejen z Czech International v Karviné běží přímý video přenos. O tomto víkendu 20.-21. května bude možné sledovat živý streaming i z mezinárodního juniorského badmintonového turnaje RADOTÍN JUNIOR CUP 2017 v Praze-Radotíně.

O přenosu informuje Mojmír Hnilica:

Na první ročník je účast dobrá, těšíme se na všechny hráče, říká před Czech International v Karviné Radim Slíva

Už ve středu v 15 hodin začíná kvalifikací turnaj Czech International 2017, nová akce v badmintonovém kalendáři, jejíž organizace se chopil zkušený tým Kabal team Karviná. Den před startem turnaje jsme vyzpovídali hlavního organizátora Radima Slívu.

GPA U17: dvojnásobným vítězem turnaje v Praze se stal Vít Kulíšek

Za pořadatelství oddílu Astra Praha probíhal o víkendu turnaj GPA U17. Celostátní měření sil našich nejlepších mladších juniorů přineslo velkou radost domácímu oddílu, když obě párové disciplíny ovládl Vít Kulíšek, smíšenou čtyřhru po boku oddílové partnerky Valentýny Sonnkové, čtyřhru chlapců pak spolu s proseckým Václavem Palánem. 

GPA U17: sledujte stream z finálového dne

 Stream z finálového dne celostátního turnaje GPA U17 v Praze můžete sledovat na YouTube kanálu Jaza Stream:

JAZA Stream

kurt 3:

https://www.youtube.com/channel/UCuWbzlG5w7sJMFkvfMyJ00Q/live

kurt 2:

GPA U17 v Praze: sledujte stream a výsledky republikového turnaje juniorů

V hale sportovního klubu Oaza v Jeremenkově ulici bude zítra a pozítří probíhat celostátní turnaj GPA kategorie U17. Za pořadatelství Astry Praha a účasti našich nejlepších juniorů této věkové kategorie půjde o zajímavé měření sil před další sérií mezinárodních startů našich nadějí pro domácí MEJ U17. 

Prvního ročníku Czech Para-Badminton Open v Brně se zúčastnilo sedm vozíčkářů

V neděli 7. května proběhl v Brně první ročník Czech Para-Badminton Open, otevřeného turnaje pro badmintonisty na vozíčku. Naprosto ojedinělou akci, jíž se zúčastnilo sedm para-badmintonistů z Brna a Prahy, zorganizoval oddíl Badminton Sharks Brno pod vedením trenéra Tomáše Vovse.

 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading