logo
Český badmintonový svaz

Extraligový tahák: Krumlov hostí Benátky, živý stream odvysílá Česká televize!

Už máte plán na nedělní odpoledne? Jestli ne, zvažte návštěvu Českého Krumlova, kde se domácí oddíl SKB utká v nejočekávanějším utkání extraligového víkendu s Benátkami nad Jizerou. Pokud je to pro vás příliš daleko, můžete poprvé v historii sledovat živý stream z badmintonové extraligy na webu České televize.

Extraliga a I. liga: víkendové kolo uzavře základní část nejvyšší soutěže

O víkendu pokračují dalšími koly nejvyšší soutěže družstev. Extraliga ukončí základní část závěrečným kolem (s vloženou dohrávkou utkání mezi Plzní a Dobruškou), I. liga naopak odstartuje nadstavbovou část ve skupinách o postup, respektive o udržení v soutěži. Kde všude se bude hrát a od kolika hodin? 

Extraliga: v sobotu dohrávka, v neděli poslední kolo

GPA U17: v Orlové se ze dvou zlatých radovali Nela Němcová a Jan Janoštík

Badmintonová hala gymnázia v Orlové hostila o víkendu 18.-19. února celostátní turnaj GPA kategorie U17. Pořadatelskému klubu udělala velkou radost dvěma zlatými medailemi Nela Němcová, mezi chlapci ji obdobným ziskem napodobil Jan Janoštík. 

Jednostranná záležitost. Dánsko slaví šestnáctý titul mistrů Evropy smíšených družstev

Očekávané velké finále mistrovství Evropy smíšených družstev v polském Lubinu mezi Dánskem a Ruskem si diváci příliš neužili. Rusové bez dosavadního tahouna Vladimira Ivanova kapitulovali a Dánsko si tak po hladkém vítězství 3:0 již po šestnácté v historii mohlo na krky pověsit zlaté medaile.

Axelsen prohrál s Rothem, Dánsko přesto postoupilo do finále ME proti Rusku

O zlato na mistrovství Evropy smíšených družstev v polském Lubinu si to v neděli od 15:00 rozdají týmy Dánska a Ruska. Rozhodly o tom sobotní semifinálové duely, v nichž nebylo nouze o překvapení.

Polish U17 International: dva bronzy pro Janoštíka a Švejdu

Polský Lubin se stal v tomto týdnu pupkem evropského badmintonu. Kromě mistrovství Evropy smíšených družstev dospělých se ve městě nedaleko českých hranic konal i juniorský Polish U17 International. Česká reprezentace se na turnaji rozhodně neztratila.

Charitativní společenský večer pro Solibad už za týden!

Už za týden, tedy v sobotu 25. února, se v pražském Michnově paláci Tyršova domu na Malé Straně uskuteční další Charitativní společenský večer pro Solibad. Začátek akce je v 19 hodin, vstupné dobrovolné. Buďte při tom!
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading