logo
Český badmintonový svaz

Zápis ze schůze TMK 1/2017 (11.1.2017, Praha)

Zápis ze schůze TMK 11.1.2017

Místo konání: Astra ZM Praha
Přítomni: Stanislav Kohoutek, Tomasz Mendrek, Markéta Osičková, Tomáš Krajča

Jaromír Janáček před MČR: Chci vylepšit loňské umístění a přidat medaili ze dvouhry

Českokrumlovský badmintonista Jaromír Janáček je velkým univerzálem. Pravidelně nastupuje ve všech třech disciplínách, ve dvou z nich - čtyřhře a smíšené čtyřhře - bude na blížícím se MČR v Liberci obhajovat stříbrnou medaili. V rozhovoru se netají tím, že by letos rád na bednu i ve dvouhře mužů.

Upozornění komise STK - své požadavky směřujte na společnou e-mailovou adresu

Komise STK žádá všechny, aby s okamžitou platností své požadavky na předsedu komise STK a její členy směřovali vždy i v kopii do schránky:

stkcbas@outlook.com

Děkujeme

Komise STK

Mistrovství Evropy U17 bude v listopadu hostit hala v Praze-Štěrboholech

Badminton Europe potvrdila, že se Česká Republika stane dějištěm mistrovství Evropy kategorie do 17 let. O pořadatelství velkého turnaje se postará Český badmintonový svaz, ME U17 proběhne v termínu 21.-29. listopadu v Praze ve sportovní hale Štěrboholy. 

Memoriál Standy Krauze: dva tituly pro Bášovou, dvouhry vyhráli Mendrek a Koukalová

Tradičně úvodním GPA dospělých v kalendářním roce je Těšínský pohár – Memoriál Standy Krauze v Českém Těšíně. Tento turnaj - letos se konající ve zvláště mrazivém počasí - alespoň částečně odpovídá na otázky, kdo jak trénoval přes Vánoce, ale hlavně jakou má kdo formu před blížícím se MČR. 

Memoriál Standy Krauze 2017: sledujte výsledky kvalifikace

Světový žebříček juniorů: Jan Louda je na sedmém místě, Švábíková čtrnáctá

Velice příjemný pohled je pro českého badmintonového příznivce na juniorský světový žebříček. Jan Louda v aktuálním vydání žebříčku figuruje na vynikajícím sedmém místě ve dvouhře chlapců, Cristian Savin je pak dvanáctý a Petr Beran šestnáctý. Mezi dívkami je nejlepší Tereza Švábíková na čtrnáctém místě.
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading